Огляд хостингу A2 2016


А2 хостинг

Відвідайте веб-сайт

9.3


Оцінка AWA

А2 хостинг

A2 – американська компанія, що займається веб-хостингом, яка надає веб-хостинг приватним особам та бізнесу. Вони також працюють з торговими посередниками та афілійованими маркетологами. A2 забезпечує хостинг для WordPress та більшості систем управління контентом (CMS) та торгових візків. A2 підписується на мережу доставки вмісту CloudFlare (CDN) і робить це доступним для клієнтів. Прочитайте наш огляд хостингу A2 нижче.

Плюси

 • Швидкість завантаження сторінки до 20 разів швидше середнього
 • 99,9% гарантія часу
 • Простота налаштування
 • 24/7 Моніторинг мережі
 • Безкоштовні SSD-диски

Мінуси

 • Не найкращий варіант для початківців
 • Ні хостингу Windows
 • Немає підтримки для Plexum, ColdFusion, PDFLib, MSSQL, HTMLDoc або mod_perl

Огляд

 • Веб-сайт: www.a2hosting.com
 • Штаб-квартира: Енн Арбор Мічіган
 • Рік заснування: 2003 рік
 • Категорії: Веб хостинг
 • Послуги: Домени, спільний хостинг, хостинг WordPress, хмарний хостинг
 • Гарантія повернення грошей: У будь-який час

A2 надає керований хостинг WordPress плюс Drupal, Joomla та інші сервіси хостингу CMS, а також віртуальні машини, як хмарна компанія. Вони не орієнтовані на якийсь конкретний ринок, крім, можливо, тих, хто орієнтується на WordPress.

Через велике різноманіття пакетів, їх хостинг підходить для невеликих компаній або приватних осіб, з обмеженими навичками адміністратора веб-сайтів, а також з більшими знаннями в Інтернеті та електронній комерції..

Щодо технології, перевірка одного із сайтів їх клієнта показала, що вони використовують веб-сервер LiteSpeed ​​для своїх розміщених доменів, хоча, за їхніми словами, користувачі також можуть вибрати Apache або Nginx. LightSpeed ​​- це платний веб-сервер, побудований для продуктивності та безпеки.

Це включає в себе підвищену здатність відбивати або пом’якшувати DDOS-атаки, які є головною проблемою для хостингу компаній. LiteSpeed ​​каже, що їх веб-сервер – це 4-й найпоширеніший веб-сервер в Інтернеті.

При необмеженому обсязі пам’яті та пропускній спроможності є достатня масштабованість та можливість зростання. Компанія має добру репутацію більшості своїх клієнтів, які позитивно відгукуються на опитування, яке ми цитуємо нижче, і переважно позитивні відгуки про їхню продукцію від незалежних рецензентів.

Якщо ви не задоволені їх сервісом, A2 дозволяє клієнтам повернути гроші протягом перших 30 днів. Немає договору і немає труднощів з переміщенням домену до іншої хостинг-компанії.

Компанія каже, що 92% користувачів рекомендують послугу другові. Вони також кажуть, що їх рекомендують CubeCart, Drupal Association, PrestaShop, OwnCloud, Cloudflare та Zend Server. Вони не кажуть, що ця рекомендація передбачає.

Одне цікавить, чому CloudFlare, наприклад, з великою кількістю клієнтів веб-хостингу, рекомендував би комусь, щоб вони не когось образили. А2 каже, що серед сторонніх відгуків серед них 5-зірковий.

Ключові особливості

 • Необмежене зберігання RAID-10
 • Двофакторна аутентифікація Clef
 • Оптимізований A2 плагін cPanel для попередньо налаштованого кешування
 • Сканер захисту від зламу
 • 24/7/365 Моніторинг безпеки
 • Безкоштовний Cloudflare CDN та cPanel
 • Вишуканий автоінсталятор
 • 1 клацанням Установки для популярних CMS та програм електронної комерції
 • SSL-сертифікати та рахунки PayPal Merchant
 • Безкоштовний кредит на рекламу від Bing на суму 50 доларів
 • Безкоштовні перекази сайту
 • Багатомовна підтримка

Швидкі посилання

Вирок експертів галузі щодо хостингу A2

Веб-хостингЕксперти також дуже високо оцінюють хостинг A2, якщо мова йде про потреби вашого веб-сайту.
Ось що вони сказали про хостинг A2:

 • Дуже хороша продуктивність при використанні хостингу SSD A2
 • Технічна підтримка завжди дуже корисна
 • Добре, що вони використовують стандартний cPanel
 • Варіант сервера Turbo має великі показники
 • Забезпечена безпека є найкращою порівняно з деякими іншими службами
 • Вони пропонують кілька дуже корисних оновлень (наприклад, безпеку, продуктивність)

Насправді, експерти не мають нічого поганого сказати про хостинг A2! Незважаючи на те, що там можуть бути інші варіанти хостингу, які можуть запропонувати кращу угоду, фахівці рекомендують, якщо ви не можете зайнятися полюванням до N-го ступеня, A2 – це чудовий вибір порівняно з більшістю інших компаній-хостингів там.

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про хостинг A2

Клієнти A2 повідомляють, що дуже задоволені послугами компанії. Звичайно, люди завжди будуть залишатися, але, за великим рахунком, клієнти підказують переваги A2.

 • Відмінна технічна підтримка – якщо ви в кінцевому підсумку потребуєте
  Маючи дуже корисну базу знань, чат у прямому ефірі, а також спеціалізовану телефонну лінію з корисним
  люди в кінці лінії, ваша підтримка завжди буде охоплена 24/7.
 • Beefy апаратну інфраструктуру для підтримки своїх клієнтів
  Вибирайте з діапазону серверів та серверів SSD (включаючи керовані VSP).
 • Великі швидкості завантаження для сайтів клієнтів
  З великою інфраструктурою приходить велика потужність… або швидше! Мабуть, A2 завантажує сайти швидше, ніж інші варіанти хостингу.
 • Багато клієнтів довго трималися з ними або щасливі, що переїхали на A2
  Що стосується лояльності клієнтів, A2, здається, вдарив цвях по голові в пропонованих ними послугах.

Негативні відгуки споживачів та скарги на хостинг A2

Здебільшого клієнти A2 доволі задоволені. Отже, які речі можуть зійти з цим провайдером не так?

 • Певний досвід DDOS-атак
  Як і будь-який інший хостинговий сервіс, A2 може за інших випадків зазнати впливу DDOS-атак – значить, ваш веб-сайт знижений.
 • Ціноутворення не таке дешеве, як інші постачальники
  Хоча клієнти, як правило, кажуть, що ціна справедлива, ви, швидше за все, не отримаєте вигідну угоду з A2, якщо це потрібно.
 • Відповідь електронних квитків іноді повільна
  Якщо ви відчуваєте повільне обслуговування клієнтів в одному з їхніх проспектів, можливо, краще спробувати інший, наприклад якщо відмітка повільна, зателефонуйте в службу обслуговування

Надійність & Час роботи

Що стосується тривалості роботи & надійність, компанія каже, що вони мають “мережу вчетверо-надлишків”, що б це не означало. Це не перше місце, де вони перебільшують свої пропозиції, але більшість компаній роблять це, але деякі шкодять їхній довірі, коли вони роблять це занадто багато.

A2, як і більшість інших провайдерів, має надлишкові центри обробки даних. Що стосується надмірної мережі, яка повинна означати, що вони надають декілька шляхів до Інтернету, якщо у них є проблеми з їх провайдером і декількома мережевими картами на серверах з різною маршрутизацією, щоб утримати тих, хто працює у випадку широкомасштабного відключення мережі.

Вони швидко надіслали наш новий рахунок. Після того, як ми попросили це повідомлення, пройшло лише кілька хвилин.

Особливості & Інструменти

Ось перелік функцій, який представляє загальну суму того, що може знадобитися клієнтам веб-хостингу та надає чи не A2.

Особливість
Огляд
Панель управлінняВони використовують cPanel.
Місце на дискуНеобмежений обсяг пам’яті, окрім клієнтів, може платити за виділені сервери, у тому випадку обсяг пам’яті становить 250 ГБ.
Пропускна здатністьУ необмежених, за винятком керованих планів VPS, реселерів та виділених серверів, обмеження пропускної здатності
Підтримка баз данихMySQL 5.5. Якщо вам потрібна інша база даних, вам доведеться встановити себе, що ви можете зробити, оскільки у вас є доступ до командного рядка. Якщо ви це зробили, це означає, що вам доведеться запрограмувати також ваш експорт (резервне копіювання).
Безкоштовний доменТільки у своєму домені, як у (піддомен) .a2hosted.com
Хостинг пакети WordPressТак. Вони продають його як WordPress A2 Optimized, який представляє собою набір плагінів, розроблених для забезпечення стабільного та швидкого сервера.
Резервне копіювання данихТак. І, як і інші постачальники, які використовують cPanel. Ви можете завантажити весь домашній каталог, лише фільтри електронної пошти або базу даних тільки з cPanel. І ви можете зробити своєчасне відновлення і звідти. (Див. Резервну копію сайту нижче.)
SSD (твердотільні накопичувачі)Ця частина цікава. Це можливо через зниження вартості твердотільного зберігання. Все їхнє сховище є SSD, за винятком того, що деякі магнітні диски використовуються в конкретних спеціалізованих серверних пакетах. SSD не має контролера диска, що рухається, тому він має найменший можливий час пошуку і повинен забезпечити максимально швидку відповідь сервера. Однак це не завжди панацея, оскільки цільовий досвід користувачів, як і будь-яка компанія, що приймає хостинг, залежить від предметів, які знаходяться в значній мірі поза контролем постачальника, наприклад, швидкість роботи ПК або мобільних пристроїв, затримка в Інтернеті та затори. , неправильне програмування тощо.
SSD (твердотільні накопичувачі)Вони встановлюють та конфігурують все це одним клацанням: WordPress, Joomla, Drupal, CubeCart, CMS Made Simple, Elgg та B2evolution. Також є автоматична установка цих популярних платформ, де користувачеві доведеться пізніше виконати певну конфігурацію вручну:
Облікові записи електронної пошти25 включено до плану Lite. Безлімітно з іншими.
Особливості безпекиКлючовий елемент тут – двофакторна автентифікація Clef. Існує дуже багато великих хостингових компаній, наприклад, BlueHost, у яких немає цієї важливої ​​функції безпеки. Той, хто не використовує 2FA, наражає на себе великий ризик зламати їхній сайт.
Веб-сайт BuilderНі.
Рішення електронної комерціїТак. Дивіться візки для покупок нижче.
Зловмисне програмне забезпечення & Захист від спамуБрандмауер спаму Apache SpamAssassin та Barracuda.
Підтримка мов програмуванняPHP, PHPng, IonCube, Perl, Python, Ruby, Node.js
Статистика сайтуДоступ до необроблених файлів журналів, статистики відвідувачів Webalizer, статистики веб-сайтів, аналогової статистики відвідувачів та AWStats
Резервні копії сайтуНе з планом Lite, який призводить до питання, чому користувачі з найменшими вміннями зазнають найбільшого впливу.
Послуги CDNCloudFlare. $ 3 щомісяця.
Додаткові характеристики & інструменти
 • Послуги міграції сайтів
 • Railgun (оптимізатор мережі за допомогою стиснення)
 • Apache 2.2, Nginx або Tomcat (чому вони у своєму списку не згадують LightSpeed, я не впевнений, оскільки вони теж використовують це.)
 • Стек ламп, тобто (Linux, Apache, MySQL, PHP)
 • Контроль версій (Git та CVS) та інструменти для розробників (ssh, cron, ownCloud)

Плани & Ціноутворення

ЛитератураВін говорить про 4 долари щомісяця, але коли ми підписалися, вони стягували з нас 4,71 долара. Це копійки на долар, але вони повинні стягувати нас із того, що пише веб-сайт. Список функцій за пакетом дуже різниться. Ми можемо підсумувати, сказавши, що Lite пропонує процесор 1 × 21 ГГц, 5 Гб оперативної пам’яті та базовий CloudFlare CDN.
Швидкий4,90 дол. Оскільки ми зареєструвались поза межами США, вона вказала всі ціни в євро. Тож ми їх конвертували в долари. Процесор 2 × 2,1 ГГц.
Турбо$ 9,32. Процесор 2 × 2,1 ГГц плюс додаткові елементи, такі як проксі-сервер WebSocket для підвищення швидкості гри.

Ціни на доповнення

Рельсовий пістолет (стиснення мережі)Рельсовий пістолет (стиснення мережі)
Пріоритетна підтримка$ 20.
хмарна погода CDN$ 3, крім базового CDN безкоштовно для всіх пакетів.
виділені сервери різних розмірів
  1. ядра, 16 ГБ оперативної пам’яті, щомісячна передача даних 20 ТБ, 2 IP-адреси, 2 х 250 ГБ дисків: 350 доларів
  2. 2 ядра, 8 ГБ оперативної пам’яті, 2 х 250 ГБ SSD дисків 10 ТБ для передачі даних 150 доларів

`

Плата за налаштування не передбачена. Їх вартість замовлення домену становить 15 доларів, що приблизно така ж, як і використання реєстратора домену, як GoDaddy. Якщо вам не сподобається послуга, яка є сумнівною, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. Ви також можете додавати нові параметри пізніше. Щоб перенести свій домен на іншу службу, вам потрібно перенести реєстрацію домену на свого нового постачальника, тож для цього найкраще скористатися сторонній реєстраторською компанією

Підтримка клієнтів

 • Телефон –так, для всіх планів.
 • Підтримка електронної поштиколи ми пишемо огляд, перше, що ми робимо, це відкрити квиток на підтримку, щоб побачити, наскільки швидко компанія реагує. Ми отримали відповідь людини протягом 2 годин, що могло бути швидше, оскільки їхній статус сказав, що їх система надсилає електронну пошту.
 • Чат—так. Хтось прийшов в Інтернет досить швидко кожного з двох разів, коли ми зв’язувалися з ними. Перший раз пройшло менше 1 хвилини. Другий раз це було близько 4 хвилин. Одна дратівлива особливість полягає в тому, що вона просить вас ввести своє запитання наперед, але потім, здається, просять відкрити його знову, коли хтось прийде в Інтернет.
 • База знань-так.
 • Відеоуроки –Так, на mySQL, зміна стилю cPanel, створення субдоменів, припаркованих доменів, зміна пароля, інше програмне забезпечення, наприклад електронна комерція, доступ до ssh, резервне копіювання, брендинг тощо.
 • Форум підтримки –ні.
 • Додаткові параметри – Пріоритетна підтримка ставить ваш квиток на підтримку перед усіма іншими клієнтами, хоча вони так і не формулюють це для тих, хто не має пріоритетної підтримки.
 • Чи надається це цілодобово?—Нам сказали “так, ми пропонуємо підтримку телефону 24/7/365”. Тож якщо вони збираються відповідати на телефон всю ніч, то, очевидно, вони також відповідатимуть на чат та електронну пошту.
 • Професійне ставлення до агентів з обслуговування клієнтів– дуже ввічливий і поінформував про свою взаємодію з нами.
 • Швидкість і точність—Швидкість відгуку квитка була хорошою. Що стосується точності, ми нічого не запитували, але ми припускаємо, що вони сказали нам про їхню послугу.
 • Компетентність та поради експертів– ми можемо базувати свій досвід на основі точності свого блогу. Наприклад, їхній блог щодо використання JavaScript у WordPress був написаний для абсолютного новачка, але був точним.

Простота використання

Наскільки це просто у використанні? Давайте подивимось, що ми зробили, щоб створити обліковий запис.

 1. Після створення облікового запису та введення інформації про нашу кредитну карту він переніс нас до cPanel, де він запропонував нам екскурсію під керівництвом майстра. Це не конструктор веб-сайтів для абсолютних початківців. Для цього потрібен певний рівень знань.
 2. Тоді він попросив нас встановити веб-диск (опція cPanel) .
 3. Потім ми створили обліковий запис електронної пошти.
 4. Далі він запитав, який стиль ми хотіли для cPanel.
 5. Потім він переніс нас до входу в веб-пошту.
 6. Нарешті, це дало нам можливість сформувати приватний та відкритий ключ для ssh.

Висновок

Виходячи з нашого досвіду та консенсусу серед інших рецензентів, що їхня послуга є надійною, ми можемо рекомендувати їх обслуговування. Але не вірте всьому, що читаєте. Наприклад, вони кажуть, що їх Turbo-сервери завантажують “до 20 разів швидше, ніж альтернативний хостинг”, що просто нерозумно.

Ви можете обробити реєстрацію свого домену в іншому місці, як це завжди рекомендується, щоб ви могли переключатися на веб-хостинг-компанії та постачальників електронної пошти, коли хочете

Більшість людей не хотіли б їх електронний та веб-хостинг разом, оскільки багато хто хотів би, щоб ми використовували Zoho, Google або Microsoft для електронної пошти, оскільки вони мають більше функцій, як офіс, і набагато кращі спам-машини.

Порівняйте

А2 хостинг

93

Хостинг InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me