Огляд GoDaddy 2016

Логотип веб-хостингу GoDaddy


GoDaddy

Відвідайте веб-сайт

9.2


Оцінка AWA

GoDaddy

GoDaddy – це єдине місце для ваших основних потреб веб-сайту. Ви можете придбати своє доменне ім’я, створити свій веб-сайт і розмістити його, все з GoDaddy. Або ви можете зробити лише одне або два з них. GoDaddy розміщує понад 5 мільйонів веб-сайтів та управляє понад 60 мільйонами доменних імен, що робить його однією з найбільших таких компаній навколо. Прочитайте наш огляд GoDaddy нижче.

Плюси

 • Швидкий час завантаження сторінки
 • Простий у використанні cPanel
 • Доступне
 • Добре інтегрує продукти

Мінуси

 • Обмежує базу даних та простір дисків
 • Дуже обмежує дані
 • Немає підтримки в прямому чаті

Огляд

 • Веб-сайт: www.godaddy.com
 • Штаб-квартира: Скоттсдейл, AZ
 • Рік заснування: 1997 рік
 • Співробітники: 4 000+
 • Розміщені сайти: 40 000 000+
 • Категорії: Веб-хостинг, домени, конструктор веб-сайтів, Інтернет-магазин
 • Послуги: Спільний хостинг, хостинг WordPress, VPS, хмара, виділений
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

GoDaddy – відмінний вибір для людей, які хочуть створити веб-сайт без особливих зусиль або хочуть розмістити свій уже створений сайт. Однак GoDaddy відмінне в хостингу для бізнесу, чи вони використовують веб-сайт, щоб розповісти потенційним клієнтам про їх офлайн-комерційні пропозиції чи вони перебувають на арені електронної комерції.

Малі підприємства та підприємці мають вибір веб-хостингових пакетів, на який можна вибрати і перерости в них.

Керований хостинг WordPress підійде тим, хто має або має намір створити WordPress сайти. GoDaddy визначає їх основні бізнес-цілі як власників дуже малого бізнесу, які мають 5 або менше працівників.

Які технічні платформи можна вибрати?

GoDaddy пропонує як веб-хостинг Linux, так і Windows, і вас запитують, який ви хочете використовувати. На щастя, є зручна діаграма порівняння, яка пропонує вам коротку серію питань, що задають питання про те, як ви створюєте свій сайт, а потім рекомендуєте, який обліковий запис хостингу використовувати.

Для початківців найважливішим питанням є останнє, в якому йдеться про те, що “я не маю поняття, що це означає”, а потім вказує вам у напрямку веб-хостингу Linux.

Чи є де рости?

GoDaddy пропонує можливість зростати як власнику веб-сайту, так і підприємцям та малому бізнесу. Існують три різні плани розміщення веб-сайтів, кожен з яких залежить від кількості підтримуваних веб-сайтів та кількості наданих електронних адрес.

Власники сайтів WordPress мають вибір із чотирьох керованих хостинг-планів, які відрізняються кількістю підтримуваних сайтів, наявним місцем зберігання та максимальною кількістю щомісячних відвідувачів, дозволених у плані витрат.

Чи можна отримати відшкодування?

Ви можете вимагати повернення коштів від GoDaddy, якщо ви не задоволені їх веб-службою хостингу. Якщо ви підписалися на послугу щомісяця, потрібно повернути гроші протягом 48 годин після покупки; ті, хто має щорічні контракти, мають 45 днів, щоб вимагати повернення коштів. (Через 45 днів ви отримаєте лише внутрішній кредит, який буде оцінено на решту вашого контракту.)

В обох випадках ви повинні вказати причину, коли ви просите про повернення коштів, і потрібно скасувати договір до того, як GoDaddy видасть відшкодування..

Яка репутація GoDaddy?

GoDaddy – одна з найвідоміших компаній з веб-сервісів. Введіть “реєстрацію доменних імен” у будь-яку пошукову систему, і GoDaddy є однією з найкращих публікацій. GoDaddy також відомий своїми рекламними роликами Superbowl. GoDaddy найвідоміший за реєстрацією доменних імен та оновленням, і найбільша частина його доходів надходить саме з цих джерел.

Репутація GoDaddy як постачальника послуг неоднозначна: експерти галузі оцінюють послугу веб-хостингу вище середньої, але користувачі розміщують в Інтернеті історії про поганий досвід роботи з послугами GoDaddy та труднощі, пов’язані з компанією.

Чи гарантований час мого веб-сайту?

99,9% часу безперебійного користування – це гарантія на місяць, надана GoDaddy – і це досить стандартно для галузі веб-хостингу. Але GoDaddy самостійно вимірює час роботи та вирішує, що вважається законним простоєм.

Якщо GoDaddy не виконає цю цифру, ви отримаєте право на кредит у розмірі 5% від вашої плати за хостинг за той місяць, яку ви можете застосувати до майбутніх покупок. Але вам потрібно зв’язатися з GoDaddy і самостійно просити це.

Чи може GoDaddy доглядати мій блог WordPress?

Для зручності ведення блогів GoDaddy пропонує хостинг для керованого WordPress. Це робить насправді легко створити та запустити сайт WordPress, який тепер став не просто інструментом для ведення блогів.

Хоча можна створити власний веб-сайт WordPress і запустити його на звичайній веб-хостинговій платформі, але цілком зручна можливість того, щоб GoDaddy піклувався про налаштування хостингу та регулярні резервні копії, робить цей варіант варто серйозним розглянутим. Крім того, ви можете легко імпортувати існуючий веб-сайт WordPress в цей варіант хостингу.

Чи виграв GoDaddy якісь нагороди?

GoDaddy виграв нагороди за найкращу компанію, в якій працювати, особливо в Арізоні, її штаті. Хоча приємно знати, що GoDaddy добре ставиться до своїх співробітників, це не означає для вас як клієнта.

GoDaddy також виграв міжнародні нагороди Stevie за обслуговування клієнтів у 2014 та 2015 роках. Премія Stevie визнає найкращі світові послуги з обслуговування клієнтів, контактний центр та продажі. Однак абітурієнти висувають себе та сплачують вступний внесок.

Чому я повинен вибрати веб-хостинг GoDaddy?

Три причини вибору GoDaddy як послуги веб-хостингу:

 • Зручність: особливо для початківців, це легко, якщо ви можете зареєструвати ім’я свого веб-сайту, створити свій сайт і розмістити його в одному місці.
 • Керований хостинг WordPress: це спрощує створення та запуск вашого веб-сайту WordPress; плюс є багато відео та порад, які допоможуть вам це зробити.
 • Кімната для вирощування: якщо ви переробите звичайні пакети хостингу, ви можете перейти до професійних хостинг-пакетів з віртуальними персональними серверами, виділеними серверами та хмарними серверами.

Ключові особливості

 • 99,9% гарантія часу
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • 30 днів гарантії повернення грошей
 • 24/7 Моніторинг безпеки
 • Захист DDoS
 • 1-клік Встановлення
 • Повні та додаткові резервні копії
 • Автоматичний моніторинг електронної пошти
 • 100 Гб-необмежений простір на диску
 • Необмежена смуга пропускання
 • 1-клік Налаштування
 • CloudLinux

Швидкі посилання

Вирок експертів галузі щодо GoDaddy

Веб-хостинг Навіть експерти, які скептично ставляться до великих компаній, які дають великі обіцянки, дають GoDaddy чудову оцінку. Перше, що критики згадають про GoDaddy, – це чудовий час роботи. Користувачі рідко матимуть якісь технічні проблеми або простої. Це абсолютна необхідність для бізнесу. Що насправді особливе в GoDaddy, це те, що вони можуть запропонувати таку вищу послугу за велику ціну.

На відміну від деяких відгуків користувачів, експерти також високо оцінюють GoDaddy, коли справа стосується обслуговування клієнтів. GoDaddy пропонує цілодобову підтримку, і критики виявили, що легко налагодити контакт з реальною людиною і що вони змогли швидко отримати корисні відповіді на актуальні питання.

Зрештою, GoDaddy приходить настійно рекомендується експертами. Є можливість вдосконалення, що стосується інтеграції WordPress та функцій електронної пошти, але GoDaddy допомагає встановити стандарт хостингу.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2423429,00.asp

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про GoDaddy

Хоча GoDaddy очевидно має незадоволених клієнтів, вони все ще є найбільшим у світі реєстратором доменів і можуть похвалитися понад 13 мільйонами платників. Тільки на основі цих статистичних даних вони не можуть бути такими поганими. Більшість скарг на GoDaddy пов’язані зі створенням веб-сайтів та інструментами електронної комерції, але якщо мова йде про веб-хостинг, ви не можете зробити набагато краще, ніж GoDaddy. Користувачі повідомляють про дуже невеликий час простою та відмінну безпеку. З технічної точки зору, користувачі не могли бути задоволені роботою та надійністю хостингових послуг GoDaddy.

Крім того, GoDaddy пропонує велику цінність. Задоволені клієнти вражені кількістю функцій та якістю обслуговування, яким вони можуть користуватися лише кілька доларів на місяць.

Негативні відгуки споживачів та скарги на GoDaddy

GoDaddy – це, мабуть, одне з найбільш впізнаваних імен у веб-хостингу, проте їх відгуки споживачів менш ніж світяться. Здається, що компанія може бути кращою у рекламі, ніж насправді, надаючи відмінне обслуговування. Загалом, користувачі давали GoDaddy в середньому 3 з 5 зірок. Переважна більшість користувачів присудили GoDaddy найнижчі бали, коли справа стосувалася підтримки клієнтів. Багато користувачів повідомили, що виникають проблеми з тим, щоб зв’язатись із представниками по телефону. Ті, хто подав квитки на підтримку, виявили, що вони швидко отримали відповідь та підтвердили свою проблему, але, що компанії часто потрібно кілька днів, щоб реально вирішити справжню проблему. Нещасні клієнти відчували, що їх заманював сильний маркетинг, лише щоб знайти GoDaddy, який не виконував обіцянки.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

Надійність & Час роботи

GoDaddy заявляє, що у них гарантоване 99,9% часу роботи – тобто ваш веб-сайт буде доступний для всіх, хто хоче переглянути його мінімум 99,9% часу в будь-який місяць. Це звучить вражаюче і, кажучи це в контексті, багато інших веб-хостинг-компаній пропонують ту ж гарантію.

Що становить 99,9% часу роботи?

Але що насправді означає цей 99,9% тривалості роботи? Читаючи тонкий друк гарантії, ви виявляєте, що час простою, викликаний плановим технічним обслуговуванням, сторонні програми, які не працюють, і речі, які впливають лише на електронну пошту вашого веб-сайту, не враховуються до .01% допустимого простою. Таким чином, ваш веб-сайт може бути доступний менше 99,9% часу, і гарантія все одно буде виконана.

Чи досяг GoDaddy позначки 99,9%?

Враховуючи все це, ви повинні запитати, чи GoDaddy відповідає 99,9% оцінці часу роботи. І ось тут стає туманно. На цьому веб-сайті GoDaddy немає інформації про це, тому вам доведеться розраховувати на групу сторонніх груп та відгуків та людей, які розповідають про свій досвід з цим на веб-форумах.

Існують неоднозначні відгуки про час роботи GoDaddy. Деякі називають це стабільним, надійним та міцним. Інші скаржаться на багато разів, коли їх веб-сайт не був доступний. Цифри вимірювань показують, що час роботи GoDaddy в середньому становить від 98 до 99,9%, хоча за кілька місяців він може бути приблизно 97%.

Швидкість теж важлива

Швидкість – ще одне врахування. Непогано, щоб ваш веб-сайт був доступний цілодобово, якщо завантажуватися вічно – люди просто не чекають. GoDaddy займає високі позиції за швидкістю в тестах вимірювання, але історії користувачів неоднозначні, починаючи від казок про дуже повільні швидкості до людей, які дуже задоволені тим, наскільки швидко з’являється їх веб-сайт.

Деякі скарги зазначають, що Google обробляє спільні сервери з усіма видами веб-сайтів, сповільнюючи час завантаження кожного.

Якщо ви переймаєтесь швидкістю завантаження вашого веб-сайту, розгляньте варіанти віртуального приватного сервера GoDaddy, виділений сервер або хмарний хостинг-сервер. Вони дають вам власний, віртуальний чи фізичний, серверний простір.

Існує велика різноманітність планів з кожним із них, які надають різні обсяги оперативної пам’яті, місця для зберігання та перенесення даних. Кожен план хостингу доступний на платформах Linux або Windows, але не включає електронні листи

Особливості & Інструменти

Якщо ви виберете Варіант веб-хостингу Linux, Ви отримуєте доступ та контролюєте все за допомогою персоналізованих cPanel.Елементи ідентифікуються піктограмами та згруповані вручну разом – домени, бази даних, пошта, файли, безпека тощо. Ви також змінюєте свої налаштування.

Ліворуч від cPanel внизу розташовані графіки із зображенням вашого сайту статистика. Сюди входить інформація про всі види використання, включаючи фізичну пам’ять, дисковий простір та процесор, і дані про ваші процеси.

Ті, хто обирає веб-хостинг Windows, використовують стандартний Odin Plesk панель управління. Це пропонує чистий та обтічний інтерфейс із піктограмами та текстом, схожий на звичайний екран Windows.

The дисковий простір і пропускну здатність Ви виділяєтеся залежно від пакету веб-хостингу, на який Ви підписалися. У вас буде або встановлена ​​сума, або “необмежена” – для пояснення цього див. Розділ “Ціни”. На хостингу Linux ви можете використовувати згадані вище гістограми, щоб відстежувати, скільки кожного ви використовуєте.

Кількість акаунти електронної пошти Також надані зміни залежать від обраного вами плану.

Щорічні (і довші) підписки на будь-який план веб-хостингу приходять разом одне безкоштовне доменне ім’я на тривалість первісного контракту. Знову ж таки, обраний вами план визначає, скільки веб-сайтів ви можете запустити на хостинговому плані. А якщо говорити про веб-сайти, то, звичайно, ви можете перейти на свій існуючий веб-сайт або створити новий з нуля, використовуючи програму GoDaddy’s Builder веб-сайтів за додаткову щомісячну плату.

Якщо ви хочете використовувати WordPress на своєму сайті, GoDaddy надає керований хостинг WordPress. Ви можете створити сайт WordPress в середовищі GoDaddy або взяти з собою наявний WordPress.

Кожен Веб-хостинг Windows План передбачає деякі MySQL і MSSQL бази даних, від 10 і один відповідно з Економічним планом до необмеженої кількості кожного (хоча з обмеженнями розміру сховища) в кінцевому плані. Резервне копіювання та відновлення бази даних включено у всі плани хостингу Windows.

Резервне копіювання та відновлення сайту є додатковими для всіх планів веб-хостингу. За щомісячну плату ви отримуєте автоматичну щоденну резервну копію із зашифрованою передачею та зберіганням даних із заданим обсягом зберігання даних, доступним для ваших сайтів. Додаткове зберігання доступне за додаткову плату.

Всі сервери хостингу веб-сайтів використовують Твердотільні накопичувачі (SSD).

Планувати веб-хостинг для Linux та Windows дуже легко встановити програми за допомогою встановлення в один клік. Linux планує понад 125 безкоштовних програм, а хостинг Windows надає доступ до понад 50 безкоштовних додатків. Однак GoDaddy не надає перелік усіх безкоштовних програм, які ви отримуєте. Кілька згаданих на веб-сайті включають WordPress PHP та Drupal. Варіанти хостингу для Linux та Windows також надають налаштування в один клік для зареєстрованих доменів GoDaddy.

Якщо ви плануєте відкрити магазин в Інтернеті, вас зацікавить GoDaddy’s електронна комерція варіанти. Для щомісячної підписки GoDaddy поєднує веб-сайт, хостинг та кошик для покупок. Ви можете продавати необмежену продукцію, пропонувати свої купони та відкривати магазин у Facebook. GoDaddy використовує Швидкий кошик для покупок, їх власне програмне забезпечення для кошиків.

GoDaddy видаляє турбуйтеся про зловмисне програмне забезпечення пропонуючи надбудову безпеки SiteLock. За додаткову щомісячну плату ваші веб-сайти щодня скануються, а будь-яке знайдене зловмисне програмне забезпечення автоматично видаляється.

Доступні різні рівні SiteLock, залежно від того, чи є у вас особистий, діловий або електронний веб-сайт. Ви можете надати відвідувачам спокій для чутливих даних, які вони вводять на ваші сайти, таких як паролі та номери кредитних карток, купуючи, знову за додаткову щомісячну вартість, SSL-сертифікат.

Якщо ви плануєте відкрити магазин в Інтернеті, вас зацікавить GoDaddy’s електронна комерція варіанти. Для щомісячної підписки GoDaddy поєднує веб-сайт, хостинг та кошик для покупок. Ви можете продавати необмежену продукцію, пропонувати свої купони та відкривати магазин у Facebook.

Планувати веб-хостинг для Linux та Windows дуже легко встановити програми за допомогою встановлення в один клік. Linux планує понад 125 безкоштовних програм, а хостинг Windows надає доступ до понад 50 безкоштовних додатків. Обидва варіанти також забезпечують налаштування в один клік для зареєстрованих доменів GoDaddy.

Якщо вам потрібен веб-сайт, який працює 24/7, ви можете підписатися на послугу Premium DNS GoDaddy. За щомісячну плату ви гарантуєте 99,999% часу роботи для необмежених веб-сайтів. Ця послуга також захищає ваші сайти від хакерів, які можуть напасти на вас, перенаправляючи відвідувачів на шкідливий веб-сайт.

Зручні розробники, з якими працюють Сценарії CGI Слід зазначити, що лише плани Deluxe та Premium Linux підтримують CGI, з PERL, PHP та Python. Ruby та Java більше не підтримуються.

Плани & Ціноутворення

Плани хостингу Linux

GoDaddy пропонує три плани Linux для веб-хостингу, кожен з яких, здається, постійно продається, принаймні, коли ви спочатку підписуєтесь. Про ціну ми поговоримо пізніше, оскільки варто детально обговорити. Зараз ось деталі того, що ви отримуєте з кожним планом. Зауважте, що з кожним планом ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я до тих пір, поки підпишетеся на принаймні один рік.

План економіки є важливим і дозволяє розміщувати лише один веб-сайт, який є у більшості початківців. Ви отримуєте 100 Гб пам’яті та необмежену пропускну спроможність (докладніше про це пізніше) та 100 електронних адрес. Цей план – хороший вибір для початківців; однак, якщо ви відчуваєте, що незабаром переросте лише один веб-сайт, погляньте на план «Делюкс».

У GoDaddy у вас є або один веб-сайт, або необмежена кількість, як показано на наступному рівні плану, Делюкс. Необмежені сайти, сховища та пропускна здатність дають вам можливість рости, як і 500 електронних адрес.

Підприємства будуть зацікавлені в кінцевому плані, також з необмеженим обсягом пам’яті, пропускною здатністю та веб-сайтами. Безкоштовних адрес електронної пошти зараз на рівні 1000, і ви отримуєте вдвічі більше обробної потужності та пам’яті.

Premium DNS забезпечує безпеку вашого веб-сайту та завжди в Інтернеті, а також пакет Ultimate також постачається з 1-річним сертифікатом SSL (але з деякими обмеженнями.)

Плани на Windows схожі

Плани веб-хостингу для Windows схожі, але включають бази даних SQL і MSSQL в різних номерах залежно від плану, а також дозволяють користувачам FTP. Тут також застосовується безкоштовне доменне ім’я з дванадцятьма місяцями або більше,

Дрібний шрифт про “необмежену кількість”.

Перш ніж перейти до ціни, слово про необмежену пропускну здатність та сховище. GoDaddy передує, сказавши, що безліміт є лише необмеженим, доки він відповідає їх угоді про розміщення. Якщо ви повідите або пропускну здатність, або сховище, і воно почне створювати загрозу для роботи серверів GoDaddy, вони повідомлять вас електронною поштою; тоді вам доведеться або перейти на інший тип сервера, або зменшити використання. Справедливості, всі послуги веб-хостингу мають це положення в своїх умовах використання.

Тепер до ціноутворення

GoDaddy пропонує спеціальну вступну ціну за перший термін веб-хостингу, на який ви підписалися; після цього регулярна ціна настає. Вибір терміну триває від трьох місяців до 36 місяців для плану економіки та від 1 місяця до 36 місяців для інших двох планів.

Таким чином, якщо ви зареєструєтесь на три місяці за ціною введення, ваш наступний тримісячний термін стягуватиметься за звичайною ціною, незалежно від того, що є під час поновлення. Вартість на місяць зменшується довше терміну, на який ви підписуєтесь.

Збіг до звичайних цін також має місце, якщо ви отримали безкоштовний домен із терміном 12 і більше місяців. Безкоштовний домен призначений лише для початкового терміну, і ви стягуватимете поточну річну ставку оновлення домену наприкінці першого терміну покупки веб-хостингу..

Додаткові елементи, які ви можете придбати, включають резервне копіювання та відновлення веб-сайтів, захист SiteLock для щоденного сканування ваших сайтів на предмет зловмисного програмного забезпечення та стандартної сертифікації SSL для захисту конфіденційних даних, таких як паролі.

План хостингу керованого WordPress

Якщо ви думаєте розмістити сайт WordPress, у вас є вибір чотирьох планів хостингу WordPress. Знову ж таки, це вступна ціна, яка переходить на повну ціну після початкового періоду, і у вас є вибір від одного місяця до 36 місяців.

Плани варіюються від 1 до п’яти веб-сайтів, об’єм пам’яті (який необхідно розкласти між усіма вашими веб-сайтами) та кількість дозволених відвідувачів щомісяця. Основний план – це хороший початковий план для особистих блогів та веб-сайтів, що передбачає наявність одного сайту та 25 000 відвідувачів на місяць.

Інші три плани більш орієнтовані на бізнес із інтегрованим майстром SEO, дозволено 100000 і більше щомісячних відвідувань та веб-сайт для розміщення в один клік.

Усі керовані плани WordPress включають доступ до безкоштовних тем і плагінів, безкоштовні щоденні резервні копії та відновлення в один клік, інтерактивні покрокові інструкції з WordPress та навчальні відео.

Зміна плану

За допомогою GoDaddy, підписавшись на певний план, ви можете внести зміни до тривалості плану або перейти на інший план до закінчення початкового терміну. Однак повна вартість плану, який ви змінюєте, стартує – ви не отримаєте акційну ціну двічі.

Підтримка клієнтів

У кінці квітня 2014 року GoDaddy усунув підтримку продажів квитків та електронної пошти для американських клієнтів. Це надає вам можливість зателефонувати їм або скористатись їхнім чатом, якщо вам потрібно отримати допомогу та хочете мати прямий контакт з людиною..

Підтримка телефону та чату доступна цілодобово. Підтримка телефону та чату доступна цілодобово. Весь обслуговуючий персонал розташований в Арізоні та Айові, США.

Звернення до групи підтримки

У правому верхньому куті кожного екрану веб-сайту GoDaddy є номер телефону, який пропонує підтримку телефону 24/7.

Внизу головного екрану довідки розміщена кнопка з написом «Чат з нами!», Яка дозволяє вам спілкуватися з живою людиною. Крім того, періодично навколо веб-сайту, особливо коли ви переходите на сторінки продажів, з’являється вікно чату, щоб заохотити вас поговорити зі службою підтримки.

Функція чату повідомляє вас, коли є велика кількість користувачів, і надає вам номер телефону для виклику негайної допомоги.

Якість порад, що надаються через обидва ці засоби, як правило, висока, хоча, як завжди, є скарги людей, яким було надано неточну, неповну або зовсім неправильну інформацію.

Види запитів, на які успішно відповідають відповіді, є відносно простими та простими; складні проблеми, наприклад, коли на веб-сайті людини відвідувачі отримують повідомлення “Веб-сайт недоступний”, не підходять для відповіді в реальному часі по телефону, не кажучи вже про чат в прямому ефірі..

Бази знань

Довідковий розділ веб-сайту GoDaddy пропонує статті про хостинг Linux та Windows. Під цим, по-різному, є деталі про початок роботи, електронну пошту, налаштування програм, управління файлами та усунення несправностей та безпеку. На Базі знань функція пошуку.

GoDaddy надає відео уроки на своєму веб-сайті для користувачів WordPress. В іншому випадку деякі YouTube-уроки з інших тем доступні на YouTube.

Вам потрібно буде шукати на GoDaddy та на сторінці через клієнтські історії та рекламу, але є якась корисна інформація. Не відхиляйте відео, надане користувачами GoDaddy; це люди, які були там і змусили це працювати, і вони готові розповісти вам, як.

Немає форуму підтримки, хоча GoDaddy надає вам можливість залишати пропозиції щодо вдосконалення своїх товарів та послуг.

Простота використання

Для користувачів Linux існує cPanel

Ваша перша вказівка ​​на те, що GoDaddy розробив власну версію стандартного стандартного cPanel, – це спеціальна кольорова схема, яка відповідає вигляду та відчуттю GoDaddy.

CPanel GoDaddy чистий і добре викладений, що дозволяє легко орієнтуватися, щоб знайти те, що вам потрібно. Спеціальні піктограми на cPanel мають сенс і вписуються в стилі сайту GoDaddy загалом.

Купівля веб-хостингу

Купити веб-хостинг від GoDaddy дуже просто: просто натисніть на вкладку Хостинг у меню вгорі головної сторінки та виберіть хостинг, який вас цікавить. На екрані за замовчуванням, який ви бачите, відображаються плани для хостингу Linux, який купує більшість людей . З цього моменту слід вибрати свій план, тривалість підписки, будь-які додатки для безпеки, ввести своє безкоштовне доменне ім’я, уникати всіх інших елементів перепродаж і надати дані вашої кредитної картки.

Люди попередили, що важливо перевірити кошик, перш ніж платити, оскільки іноді там з’являються речі, які не були замовлені.

Керування веб-простором

Як cPanel для користувачів хостингу Linux, так і панель управління Plesk для користувачів хостингу Windows мають чисті інтерфейси та керуються значками.

Користувачі повідомляють, що вони прості у користуванні та навігації. Діаграми в cPanel Linux чітко відображають обсяг використовуваних ресурсів, а файловий менеджер, менеджер домену та менеджер файлів дозволяють легко тримати контроль над своєю присутністю в Інтернеті.

Створення або розширення вашого веб-сайту

Веб-будівельник GoDaddy – це відносно базовий розробник веб-сайтів, який надає інструменти для створення справного веб-сайту для тих, хто не обов’язково технічно схильний.

Установка безкоштовних веб-додатків в один клік є плюсом, який дозволяє швидко розширити функціональність вашого сайту

Висновок

GoDaddy є сильним конкурентом у галузі веб-хостингу. Її плани та послуги потрапляють у середину пакету – у них нічого надто фантазійного, але вони пропонують те, що потрібно розробнику веб-сайтів для початківців та власнику дуже малого бізнесу, а це те, для кого GoDaddy продає.

Ви можете відкрити власний веб-сайт або створити новий за допомогою інструмента Builder веб-сайтів або WordPress. Продовження роботи GoDaddy є надійним та надійним.

Крім плати за веб-хостинг, більшість за все інше має додаткову плату, щомісяця або іншим чином, і сайт GoDaddy досить сильно намагається змусити вас купити додатки або оновити.

Служба веб-хостингу GoDaddy отримує неоднозначні відгуки; існують експертизи щодо високої тривалості роботи, але, з іншого боку, користувачі повідомляють про великі простої та багато проблем із “веб-сайтом недоступно”..

Обслуговування клієнтів – це ще одне питання: для спілкування з командою підтримки клієнтів ви можете лише телефонувати або використовувати чат наживо. Користувачі повідомляють, що час реакції цих каналів підтримки зазвичай досить швидкий, хоча зміст деяких відповідей не завжди був точним.

Ознайомтеся з GoDaddy щодо свого особистого веб-сайту для початківців або для малого бізнесу, але майте на увазі, що це велика компанія, і ваші стосунки з ними можуть не завжди проходити гладко.

Порівняйте

GoDaddy

92

Хостинг InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map