Огляд FatCow 2016

Логотип веб-хостингу FatCow


FatCow

Відвідайте веб-сайт

9.1


Оцінка AWA

FatCow

FatCow займається цим бізнесом з 1998 року. Спрямована на те, щоб зробити весь веб-хостинг трохи простішим та набагато простішим, FatCow завжди прагнув покращити все для своїх унікальних планів хостингу та маркетингових кампаній. FatCow відомий в основному своїми спільними веб-хостинговими рішеннями, придатними для малого та середнього бізнесу, і може похвалитися понад 200 000 веб-сайтів під своїм крилом. Прочитайте наш огляд FatCow нижче.

Плюси

 • 24/7 Служба підтримки клієнтів
 • 30 днів гарантії повернення грошей
 • Працює на 100% енергію вітру
 • Доступні ціни

Мінуси

 • Середня швидкість
 • Дорога щомісяця

Огляд

 • Веб-сайт: www.fatcow.com
 • Штаб-квартира: Берлінгтон, Массачусетс
 • Рік заснування: 1998 рік
 • Категорії: Веб хостинг
 • Послуги: Спільний веб-хостинг, VPS, виділені сервери
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

FatCow – це унікальна компанія, що займається хостингом, яка з повагою називає свою команду “екіпажем” му, відомим своїми інноваційними навичками планування та проектування. Їх плани хостингу, дизайни веб-сайтів та функції відрізняються від своїх колег.

Послуги

Хоча FatCow може здатися ідеальною для вас веб-хостинговою компанією, завжди корисно детально дізнатися про компанію, перш ніж зупинитися на одному. І що може бути кращим способом знати, ніж обговорювати послуги та плани, які надає зацікавлена ​​веб-хостинг-компанія.

FatCow пропонує безліч планів хостингу для різних категорій:

 • Спільні плани хостингу
 • Віртуальний приватний сервер (VPS)
 • Виділені плани хостингу
 • А також керований хостинг WordPress для користувачів WordPress.

Крім цих хостинг-планів, ви отримуєте розробник бонусних веб-сайтів з винятковою підтримкою клієнтів та додатковими функціями.

FatCow надає безкоштовну реєстрацію доменних імен та варіанти передачі домену практично з усіма своїми планами хостингу.

Він також містить деякі привабливі функції для розробників у своїх планах VPS, такі як попередньо встановлені сценарії, необмежений домен та доступ до функцій cPanel..

Маючи так багато функцій у вашому розпорядженні, FatCow може здатися найкращою компанією з веб-хостингу без можливих недоліків. Розкриваючи завісу, давайте також швидко заглянути в декілька областей, в яких FatCow потребує вдосконалення.

Обмеження

Є певні області, де FatCow може вас трохи розчарувати, і, отже, краще про них знати, ніж пізніше дізнаватися про них.

 • Не така велика політика відновлення. Попереднє ціноутворення на FatCow стає легко по кишені, виграш для малих та середніх компаній. Однак FatCow отримує гроші під час поновлення.
 • Масштабованість. Функції, ємність зберігання та серверні засоби, що надаються FatCow, ідеально підходять для малих та середніх компаній. Однак це не сприймає масштабування. Він стає нетривалим, коли функціональність веб-сайту та складність збільшуються. FatCow, можливо, не найкраща угода, яку можуть знайти складні сайти електронної комерції. Що стосується невеликих особистих сторінок та веб-сайтів електронної комерції середнього розміру, FatCow може бути справжнім варіантом.
 • Час роботи. Аналогічно, доступність – це також одна сфера, де FatCow може працювати. Хоча FatCow зміг зафіксувати хороший показник тривалості роботи в 99,85%, він все ще має багато наздогнати. А компанія також не надає жодних номерів на гарантію безперебійного користування.
 • Резервне копіювання. FatCow надає параметри автоматичного резервного копіювання. Але ці параметри не можна використовувати безкоштовно. Вам потрібно заплатити за ці рутинні резервні копії або вибрати, щоб вирішити ваше резервне рішення.
 • Хостинг Windows не підтримується. FatCow не підтримує хостинг для Windows. Надається лише підтримка Linux, до якої вам може бути важко звикнути.
 • Без безкоштовних оновлень. FatCow спочатку не дозволяв оновити ваш хостинг-план до виділеного або віртуального сервера. Однак тепер у вас є можливість отримати оновлення за ціну. Можливо, вам пощастить зі знижками під час оновлення.

Гарантія повернення грошей

FatCow забезпечує реальну цінність за кожну копійку, яку ви інвестуєте. Говорячи про гроші, ви були б раді дізнатися, що FatCow має гідну гарантію повернення грошей. Ви можете повернути гроші протягом 30 днів після підписки, якщо виявите, що послуги не відповідають вашим стандартам.

Приваблива гарантія повернення грошей може здатися не дуже привабливою, коли ви дізнаєтесь, що інші провідні веб-хостингові компанії, такі як Arvixe, InMotion Hosting та Just Host, надають подібні гарантії на довший період.

Позеленіти!

Ну, у вас є ще одна причина дотримуватися FatCow – це зелений підхід! FatCow завойовує серця, роблячи свій шматочок для навколишнього середовища. Якщо ви розміщуєте свій веб-сайт за допомогою FatCow, ви не тільки допомагаєте собі, ви також допомагаєте планеті. FatCow може похвалитися 100-відсотковим хостингом на вітрі.

Отже, з усім, що відповів, нарешті, найкраща частина – чому ви повинні вибрати FatCow?

Чому варто йти на FatCow?

Підсумовуючи це, FatCow може задовольнити ваше бажання отримати доступ до доступних планів хостингу, а також цілодобову підтримку клієнтів. Якщо ви збираєтеся розробити простий односторінковий веб-сайт або не дуже складний веб-додаток, FatCow – це шлях. Ви також можете розглянути можливість використання FatCow для тестування. Але якщо довготривале використання та складна функціональність – це ваші вимоги, краще поглянути на інші варіанти.

Остерігайтеся слова “необмежене”, яке використовує FatCow, вони можуть означати це не так, як ви думаєте, що вони роблять.

Better Business Bureau відзначив FatCow рейтингом A +. A + – це найвищий рейтинг, який компанія може досягти в Better Business Bureau! Звучить прекрасно?

Ключові особливості

 • Безкоштовна передача домену
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Зручні користувачі сайтів
 • Необмежені поштові скриньки POP
 • SSL Secure Server
 • Безкоштовний хмарний сховище JustCloud 1 Гб
 • Майстри встановлення додатків
 • Спеціальна електронна пошта
 • Необмежені домени
 • Щоденне резервне копіювання сервера
 • 24/7 Моніторинг об’єктів
 • Безлімітні бази даних MySQL

Швидкі посилання

Вирок експертів галузі на FatCow

Веб-хостинг З такою кількістю доступних сервісів веб-хостингу FatCow отримує відмінні оцінки від експертів, але все ще не вдається зламати більшість перших десяти списків. Зрештою, це солідна послуга з почуттям гумору. FatCow знаходиться у верхній частині, коли справа доходить до безперервного часу. Їх сервери пропонують швидкий та надійний сервіс, а критики стверджують, що хостинг-пакет “майже ідеальний”. Єдиний недолік – це відсутність певної гнучкості, яку можна знайти у конкурентів. При цьому, FatCow пропонує широкий спектр чудових функцій за низьку ціну. Можливо, вам доведеться заплатити трохи більше, щоб отримати всі дзвіночки, які постачаються з іншими послугами.

Критики також швидко оцінюють ресурси підтримки та загальне обслуговування клієнтів. Враховуючи всі ці фактори, експерти присуджують FatCow 8 з 10 балів за продуктивність та ідеальні 10 для коров’ячих каламбурів.

 • http://web-hosting-review.toptenreviews.com/fatcow-review.html
 • http://www.reviews.com/web-hosting/

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про FatCow

Хоча серед негативних відгуків споживачів є деякі загальні теми, які нічого не вартують, FatCow отримує переважно позитивні відгуки від більшості користувачів. В середньому споживачі присуджують FatCow 4 з 5 зірок. Насправді багато відгуків прямо суперечать скаргам інших клієнтів. Багато задоволених користувачів відзначають той факт, що вони змогли поговорити з представником служби підтримки США, який був надзвичайно доброзичливим та обізнаним.

Мабуть, найголовніше, що користувачі повідомляють, що FatCow працює до 99,9% гарантії безперервного часу. FatCow також отримує високі оцінки в інших важливих областях, включаючи: швидкість, функції панелі управління, доступне ціноутворення та підтримку клієнтів. На основі лише відгуків користувачів, ви можете бути впевнені, що FatCow надасть вам інструменти, необхідні для запуску вашого веб-сайту.

Негативні відгуки споживачів та скарги на FatCow

Скарги на FatCow поділяються на дві основні категорії: виставлення рахунків та обслуговування клієнтів. Чесно кажучи, це досить характерно для будь-якої компанії пристойного розміру, яка обслуговує десятки тисяч клієнтів. Зважаючи на те, що багато людей, неодмінно з’являться плачучі рахунки та користувачі, незадоволені отриманими ними послугами клієнтів..

Здається, найбільша проблема із виставленням рахунків виникла, коли клієнти намагалися скасувати свій рахунок. У деяких випадках клієнтам обіцяли повернення коштів, але тоді вони не змогли фактично повернути свої гроші. Було також кілька повідомлень про несподівані звинувачення, які було важко з’ясувати.

Ті, хто не задоволений обслуговуванням клієнтів, не оцінили, що їх дзвінки та електронні листи передаються в міжнародні довідкові центри.

 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?page=3&сортувати = найнижчий рейтинг-перший
 • http://www.hostingmanual.net/fatcow-review/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?sort=highest-rating-first

Надійність & Час роботи

Ні, FatCow не оприлюднила цифри, пов’язані з гарантією безперервного часу. Не забезпечується нетривалість часу; тим не менш, вони довели свою надійність, публікуючи регулярні статистичні дані про час роботи та простою. Але вони мають свої центри обробки даних та працюють цілодобово з деякими працьовитими хлопцями.

Центр обробки даних FatCow використовує кластеризовану архітектуру на всіх своїх серверах, тобто, якщо треба знизитись, перейде інший, без запитань! Операція резервного копіювання також проводиться регулярно, щоб мінімізувати ризик будь-якої втрати даних.

Бостон, США, приймає центр обробки даних FatCow. Заклад може похвалитися половиною петабайт місця для зберігання, що розкинувся на армії з понад 800 серверів.

Є два брандмауери для захисту центру обробки даних, і він знаходиться під професійним наглядом 24 години на день, сім днів на тиждень.

Для клієнтів, які готові платити за щоденне резервне копіювання, доступний варіант автоматичного резервного копіювання. Він складається з щоденних процедур резервного копіювання та інструменту резервного копіювання та відновлення. Якщо ви не хочете платити, було б доцільно зі свого боку регулярно створювати резервні копії даних.

Особливості & Інструменти

Тепер, коли ви отримали достатньо розуміння планів, особливостей, обмежень, технічних характеристик та інших суміжних областей про компанію, вам слід додатково розширити свої знання щодо функцій, які надає FatCow.

Не дивно, що FatCow жирний з особливостями.

Читайте далі, щоб детально знати про кожну з них.

ОсобливістьОгляд
Панель управлінняFatCow має чудово розроблену панель управління для операцій на сайті адміністратора. Ні, доступ до нього не буде важким. На панелі керування є легка навігація, і ви можете легко затягнути її за лічені хвилини.

Варто зазначити, що вам може здатися дещо заплутаним, якщо ви переходите з cPanel на нову панель управління FatCow. В іншому випадку панель управління комплектується всіма необхідними функціями.

Він повністю обладнаний і має всі необхідні сценарії. Ви можете легко робити веб-сайти та виконувати інші адміністративні дії на ходу за допомогою цієї простої панелі управління. Це не все, щоб надалі допомогти вам у вирішенні завдань; він перераховує та класифікує всі завдання за допомогою кольорової кнопки із зазначенням того, включений чи ні кожен елемент у даний момент. Він також настроюється, хоча є власним інструментом.

Крім того, ви також можете користуватися перевагами рішення мережі доставки (CDN) через панель управління.

Місце на дискуДисковий простір – це те, чим займається майже кожен веб-майстер. Це місце, виділене вашим веб-сайтом постачальником хостингу. І це в основному залежить від обраного вами плану хостингу.

FatCow пропонує безліч варіацій дискового простору за допомогою різних планів веб-хостингу, які він пропонує:

 • План FatCow – необмежений
 • Базовий VPS хостинг – 40 Гб
 • Хостинг VPS для бізнесу – 90 ГБ
 • Оптимальний хостинг VPS – 120 ГБ
 • Виділений хостинг для запуску – 500 ГБ
 • Професійний виділений хостинг – 1000 ГБ
 • Спеціалізований хостинг для підприємств – 1000 ГБ
Пропускна здатністьПропускна здатність – один з найважливіших факторів, який може вплинути на швидкість вашого веб-сайту. Настільки важлива і значна, як ця функція, пропускну здатність слід вибирати, щоб мати на увазі ваші вимоги. Чим більше пропускна здатність, тим більше обсяг даних можна легко перенести.

Мінімальна пропускна здатність для VPS та спеціальних планів, що надаються FatCow, становить 1 ТБ, і це лише збільшується від цього числа. Однак є випадки, коли користувачі повідомляли, що використання та обмеження пропускної здатності FatCow їм не притаманне належним чином. Переговори також поширені в тому, що їх попросили обмежити використання пропускної здатності, як тільки вони досягнуть ліміту, навіть якщо вони не мають обмеженого плану.

Підтримка баз данихFatCow надає підтримку бази даних. Але його бази даних зазвичай є основною причиною для скарг клієнтів. Він дозволяє підключатися до підключень до бази даних MySQL, але не визначає кількість одночасних підключень MySQL.
Безкоштовний доменFatCow надає вам безкоштовну реєстрацію домену за певними планами, завдяки чому ціна здається ще дешевшою. Коли ви хочете вимагати свої гроші, використовуючи гарантію повернення грошей, вам доведеться заплатити за доменне ім’я. Вартість доменного імені буде відрахована з ваших грошей на відшкодування, і це також, лише якщо ви вирішите зберегти домен. Плани, які надають безкоштовний домен,:

 • План FatCow
 • WordPress хостинг
 • VPS хостинг
 • Виділений хостинг
Резервне копіювання данихЯкщо ваш веб-сайт із великою кількістю даних, щоденне резервне копіювання є важливою вимогою бути безпечнішою. Щоденні плани резервного копіювання та звичайні автоматичні резервні копії надаються як додаткова послуга з багатьма планами FatCow. У той час як щоденне резервне копіювання включено в план “Оригінальний FatCow”, автоматичне резервне копіювання даних – це платна послуга. Ви можете легко придбати резервний пакет, а також підтримувати та виконувати контроль версій на своїх сайтах. Щоденні резервні копії сервера не вимагають додаткових витрат.
SSD (твердотільні накопичувачі)Основний план WP, доступний у Fat Cow, використовує інфраструктуру на основі SSD. Це може бути своєрідним механізмом кешування SSD, але інформації про нього небагато. Також заявляється, що вона надає інфраструктуру надшвидкої швидкості для розміщених програм.
Установкою програм одним клацанням мишіІнсталятор додатків одним натисканням, який надає FatCow, – справжній майстер. Поряд із розробником веб-сайтів із перетягуванням та створення веб-сайтів це створює дитячу гру. Він має безліч додатків, таких як WordPress, Joomla, phpBB, GBook, SharedSSl, PayPal та багато іншого. Це дозволяє додавати інтерактивність на ваш веб-сайт в зручній для користувача формі.
Облікові записи електронної поштиFatCow підтримує необмежену кількість облікових записів електронної пошти та хостинг POP у всіх своїх планах хостингу. Але воно потребує вдосконалення. Базова пам’ять, що виділяється, становить 500 Мб, таким чином залишаючи місце для невдоволення багатьох клієнтів. FatCow також пропонує план хостингу MiniMoo, який пропонує лише дуже дешеву одну сторінку, рішення єдиного облікового запису електронної пошти для початківців..
Хостинг безпекиFatCow надає різноманітні функції безпеки для своїх клієнтів хостингу, виходячи з їх потреб. Для веб-сайтів, що продають товари, вони пропонують Спільний SSL. Для клієнтів, які використовують свої послуги електронної пошти, вони забезпечують фільтрацію спаму. Поряд із щоденними резервними копіями серверів, вони мають центр моніторингу у кожному зі своїх центрів обробки даних.
Веб-сайт BuilderКонструктор веб-сайтів є однією з найбільш цінуваних, а також інтуїтивно зрозумілою функцією, яку надає FatCow. Він постачається з чіткою документацією і легко керується. Ви можете спробувати величезну кількість доступних шаблонів та створити чудові дизайни веб-сайтів. Ви можете створити свої веб-сайти протягом декількох годин за допомогою елемента перетягування.
Зловмисне програмне забезпечення & Захист від спамуЗахист від зловмисних програм та спаму, який надає FatCow, досить заплутаний. Хоча вони мають багато заходів безпеки, щоб переконатися, що на ваш сайт не потрапляє інфекція, іноді профілактичні заходи перешкоджають роботі сайту. Якщо на ваш сайт потрапила зараза шкідливим програмним забезпеченням, він деактивує ваш обліковий запис без попереднього повідомлення. Тоді їм буде необґрунтовано багато часу, щоб вони переглянули вашу справу та активували обліковий запис після його закінчення.
Візки для покупокFatCow надає підтримку інтеграції кошиків. PayPal, спільний SSL та багато інших торгових програм можна швидко додати. ShopSite також включений як система управління вмістом в оригінальний план FatCow. Ви також можете скористатися WP-електронною комерцією або WooCommerce разом із планом хостингу WordPress, щоб додати кошики для покупок. Установка з таких платформ, як Shopify або Magento, на ваш VPS або на спеціальні хостинг-платформи також виконає цю роботу.
Підтримка мов програмуванняХостинг-рішення від FatCow підтримують 13 різних мов кодування та сценаріїв, включаючи PHP та Ruby On Rails.
Статистика сайтуДеякі статистичні дані про сайт, наприклад статистику відвідувачів, можна переглянути за допомогою панелі управління та інших методів. Але ці статистичні дані мінімальні і їх недостатньо для стратегізації в режимі реального часу.

Плани & Ціноутворення

Схема цін на жирну корову – це щось унікальне. Хоча це здається мертвим дешевим у перший рік, ціни підскакують дуже високо, починаючи з другого року! Але, тим не менш, це все ще одне з найбільш доступних рішень для веб-хостингу.

Ви маєте великий простір на диску разом із передачею даних та легко дістатися до веб-розробників веб-сайтів, блогів, опитувань, майстрів та багато іншого – все це зробити ваш сайт більш інтерактивним та додати цікавий елемент, який добре поєднується з ваші клієнти!

Деякі плани хостингу описані нижче.

  • Виділений план

Виділений сервер планує добре підійти, якщо ви шукаєте рішення, яке може вирішити великий обсяг трафіку вашого сайту. FatCow надає спеціалізовані сервери, найкращі для веб-сайтів електронної комерції.

  • План VPS

Сервер VPS – це чудовий порятунок, якщо ви шукаєте посиленого контролю, хмарної, гнучкої та розумної стратегії.

 • Оригінальний план FatCow

Оригінальний план жирної корови постачається з безліччю безкоштовних концертів та необмеженими планами. Це також найкращий вибір для початківців, оскільки налаштування та робота дуже проста.

За скасування, які, можливо, доведеться зробити, ви сплатите до 35 доларів США як плату за дострокове скасування. І для того, щоб скасування набуло чинності, потрібно 30 днів.

FatCow забезпечує просте оновлення та зменшення параметрів обслуговування. Від вас просто потрібно увійти на свою панель керування та натиснути на піктограму оновлення або поновлення хостингу.

Перегляньте представлені плани та оберіть той, який найкраще відповідає вашій меті. Крім того, ви навіть можете налаштувати (оновити чи понизити) окремі сервіси, такі як пропускна здатність, поштові скриньки та місце для зберігання. Ви можете, таким чином, вирішити залишатися з ними, коли ваш сайт зазнає змін.

Щоб додати вже надану FatCow гнучкість, з будь-якої причини ви можете перенести своє доменне ім’я від FatCow до іншої компанії на ваш вибір. Для цього надається код авторизації передачі домену.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів надається цілодобово на всіх наступних каналах.

 • Телефон
 • Підтримка електронної пошти
 • Чат
 • База знань
 • Відеоуроки
 • Форум підтримки

Хоча швидкість і точність служб підтримки є відмінними, окрім підтримки в чаті, досвід клієнтів із цими послугами неоднозначний. Деякі досвідчені програмісти можуть відчути невелику слабкість у процесі, тоді як початківці впевнені вважають ці послуги дивовижними.

Простота використання

Послуга досить проста у використанні та постачається з хорошою кількістю документації та підтримки клієнтів. Панель управління, розробники веб-сайтів, інсталятор одним клацанням миші та кілька інших функцій сприяють інтерактивному інтерфейсу користувача. Він надає вам доступ до FTP, щоб дозволити завантаження та завантаження декількох файлів.

Висновок

Коротше кажучи, FatCow – це своєрідне рішення для веб-хостингу. У ньому є агресивна схема ціноутворення, яка обов’язково приверне клієнтів.

Але, на жаль, це не вистачає багатьох технічних та експлуатаційних стандартів, коли мова йде про масштабні та складні сайти.

Якщо все, що ви хочете, – це сторінка на одній сторінці або якийсь тестовий сайт, ви можете дуже добре скокнути на FatCow. Отже, що ви вирішили?

Порівняйте

FatCow

91

Хостинг InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map