Огляд домашніх господарств 2016


Садиба

Відвідайте веб-сайт

8.7


Оцінка AWA

Садиба

Homestead – це економічно ефективний веб-розробник веб-сайтів з багаторічною історією (раніше Intuit). Компанія має репутацію однієї з найбільш ранніх компаній (починаючи з 1996 року), пропонуючи майстри побудови персональних та ділових веб-сайтів на основі шаблонів. На сьогоднішній день компанія має понад 12 мільйонів користувачів. Прочитайте наш огляд Homestead нижче.

Плюси

 • Досвідчений розробник сайту з 1996 року
 • Простота додавання та редагування вмісту та компонентів
 • Галереї зображень включені у ціну
 • Економічно 5,99 доларів для початкових пакетів для простих веб-сайтів
 • Доменне ім’я та всеохоплюючий хостинг
 • Відмінна система підтримки клієнтів, блог та форуми

Мінуси

 • Застарілі шаблони
 • Потрібні простіші, рентабельні варіанти мобільності
 • Пакет Starter пропонує лише кілька сторінок і лише 25 Мб веб-сайтів, де розміщено сховище
 • Неможливість експорту веб-сайту до іншого постачальника
 • Немає можливості легко міняти шаблони після вибору одного

Огляд

 • Веб-сайт: www.homestead.com
 • Штаб-квартира: Берлінгтон, Массачусетс
 • Рік заснування: 1996 рік
 • Співробітники: 130+
 • Категорії: Програмне забезпечення для веб-сайтів
 • Безкоштовний період випробовування: 30 днів

Завдяки передплаті Homestead вартість простого веб-сайту, який не використовує електронну комерцію, є розумним. Підприємства, які потребують надійної електронної комерції, витратять набагато більше. Грунтуючись на надійній репутації, Homestead протягом багатьох років приймає власників бізнесу. Недоліки – шаблони Homestead стали застарілими, а вартість розробки для бізнесу, що розширюється, висока.

Homestead – це всебічний розробник веб-сайтів, який має більше плюсів, ніж мінусів. Homestead пропонує дизайнерську платформу, якою може керувати більшість кмітливих спеціалістів, або вони спроектують вас. У компанії є великий список клієнтів, які задоволені своїми продуктами та послугами. Homestead варто вивчити потреби вашого веб-сайту.

Для кого це рекомендується?

Веб-будівництво Homestead рекомендується для власників малого бізнесу, підприємців та інших, хто хоче створити свій веб-сайт. Діловий веб-сайт часто використовується для демонстрації та продажу продуктів та послуг компанії в Інтернеті.

Чи є область фокусу / спеціальностей?

Homestead зосереджений на простих розробках для залучення аудиторії в сьогоднішньому Інтернеті. Компанія надає близько 2000 налаштованих шаблонів веб-сторінок для створення веб-сайтів для бізнесу. Існують деякі обмеження, коли справа стосується перемикання шаблонів або створення власних.

Homestead пропонує кілька варіантів брендингу для бізнесу, щоб помітити ваш бізнес. Ви можете додати деякі параметри соціальних медіа, такі як Twitter, Facebook, Pinterest тощо.

Цей веб-розробник пропонує деякі маркетингові інструменти та аналітику веб-сайтів, щоб ви могли відстежувати трафік свого веб-сайту. Клієнти, що платять, отримують щоденну підтримку клієнтів для розробки свого веб-сайту. Професіонали домашнього господарства також розроблять сайт для вас.

Які технічні характеристики / обмеження?

Після налаштування облікового запису та вибору шаблону дизайну від Homestead ви налаштовуєте свої сторінки з логотипом, привабливими шрифтами, кольорами, зображеннями тощо. Можна обрати сотні зображень, або ви можете завантажити своє. Редагування веб-сторінок потребує певної практики, але це стає простіше, якщо ви йдете далі.

Якщо ваша компанія переходить від малого до великого, план стартера Homestead має деякі обмеження. З цим планом ви обмежені однією веб-сторінкою та нульовими підсторінками. Ви отримаєте лише 25 мегабайт розміщення веб-сайту. Якщо ви обрали шаблон і додали свої дані, він не відповідає, якщо ви виберете інший шаблон.

Чи є достатня масштабованість / кімната для зростання?

З трьома різними планами Homestead, варіантів масштабування та зростання достатньо. Простір розміщення веб-сайтів обмежений у стартовому плані, але він покращується у планах другого та третього рівнів. План третього рівня включає необмежену кількість сторінок, а саме цього і потребує найбільший бізнес.

Homestead пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію та конкурентоспроможні ціни для веб-сайту. Розраховуйте заплатити більше за електронну комерцію разом із веб-хостингом та доменними послугами. План стартерів Homestead буде обслуговувати малий бізнес, який не потребує компонентів для продажу. План малого бізнесу Homestead допоможе невеликому сайту електронної комерції, щоб ви могли продавати свої товари та послуги. Якщо ви розширюєтесь, вам знадобиться бізнес-план Homestead та плюс. Цей план пропонує додатковий простір для веб-хостингу, необмежену кількість сторінок, оптимізацію пошукових систем та інші варіанти та функції. Ви заплатите набагато більше за бізнес-план.

Після створення веб-сайту та створення ваших веб-сторінок Homestead включає в себе веб-хостинг та послуги доменних імен, щоб зробити ваш сайт загальнодоступним. Таким чином, вам не доведеться укладати договори з іншою компанією про ці послуги.

Що таке політика гарантії MoneyBack?

Три плани ціноутворення пропонують компаніям те, чого вони шукають для виду бізнесу, який вони ведуть. Будьте в курсі, в тонкому шрифті зазначено, що ціни, функції та послуги можуть змінитися в будь-який час без попереднього повідомлення. Хоча Homestead заявляє: “Ніяких зобов’язань, скасовуй будь-коли”, здається, немає жодної згадки про гарантію повернення грошей..

Яка їхня репутація?

Оскільки Homestead був деякий час, вони мають чудову репутацію в галузі. Під їх поясом є тисячі веб-сайтів. Оскільки все більше і більше конкурентів проникають у простір для веб-будівельників, Homestead покладається на свій досвід та досвід підтримки як свою силу.

Нагороди & Сертифікати якості

Хоча Homestead протягом багатьох років допомагає в розробці величезної кількості веб-сайтів, очевидних показників нагород чи сертифікатів на веб-сайті немає..

Чому вибирають цього веб-сайту?

Для тих, хто хоче добре обгрунтувати веб-сайт з можливістю створити свій сайт або розраховувати на консультанта, який допоможе розробити його сайт, Homestead має суцільну історію. Це відмінний вибір для власників малого бізнесу, які хочуть долучитися чи навчитися у консультанта Homestead. Як ранній постачальник послуг, Homestead має сильне наступне. Якщо ви хочете отримати досвід, застарілі системи та підтримку клієнтів, Homestead може стати правильним вибором для дизайну та розміщення вашого веб-сайту.

Ключові особливості

 • Індивідуальні шаблони в 100 категоріях бізнесу
 • Безкоштовна бібліотека понад 1,1 мільйона фотографій
 • Фірмова електронна пошта
 • Передача домену
 • Веб-експерти пропонують унікальні доменні імена
 • Персоналізований домен
 • Повний набір для маркетингу
 • Спільнота веб-сайтів
 • Поділитися відео
 • Спеціальні елементи меню
 • Книги для гостей
 • Переключення кольорів на шаблони

Вердикт галузевих експертів на Homestead

Експерти та споживачі знаходяться на одній сторінці, коли йдеться про їхню думку про Homestead. Homestead не тільки завищений на основі кількості або особливостей, які він пропонує, і порівняно з цінами пунктів конкурентів, але також потребує капітального ремонту. Хоча інтерфейс, можливо, лідирував в Інтернеті в перші дні, він, очевидно, мав проблеми йти в ногу з темпами зростання та технологіями. Якщо Homestead не пристосується, і незабаром вона стане абсолютно нерелевантною і використається лише найвідданішими та ностальгічними клієнтами.

Особливо це стосується мобільної чуйності. У господарстві бракує інструментів для створення мобільних сайтів, навіть нові сайти не реагують. Поєднуйте це з низькими можливостями зберігання та пропускної здатності, і на ринку є просто кращий вибір. Для критиків Хоместед був чудовим інструментом у певний час та місце, але вже не склався.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 24 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про Homestead

Позитивні відгуки – це виняток із правила, коли мова йде про Homestead. Щонайменше, програмне забезпечення отримує «справедливий» рейтинг приблизно 2 з 5 зірок. Найбільш позитивні відгуки клієнтів, як правило, отримують від користувачів, які працюють з компанією більше 15 років. Вони стверджують, що програмне забезпечення просте у використанні та є надійним вибором для малого бізнесу. Ті, хто має відносно невеликий досвід дизайну, можуть швидко створити простий веб-сайт.

Крім того, задоволені клієнти повідомляють про позитивний досвід обслуговування клієнтів. Користувачі можуть зв’язатися із службою підтримки по телефону, електронною поштою, в чаті або завітати на форум спільноти, щоб спробувати знайти відповіді. Багато користувачів також використовували програмне забезпечення для розширення свого веб-сайту на платформу електронної комерції та були задоволені.

Негативні відгуки споживачів та скарги на садибу

В Інтернеті є багато відгуків споживачів, що стосуються послуг Homestead, і багато чого це не все лестощі. Здається, що користувачі, які прийшли на борт на початку гри, спочатку були дуже задоволені програмою, але Homestead не встигав іти в ногу з часом і продовжує пропонувати той же рівень продуктивності. Це призводить до певного моменту, коли користувачі вважають, що обмежені можливості просто не коштують витрат, а всій програмі бракує цінності. Переважно нинішні користувачі повідомляють, що Homestead стягує преміальні ціни за застаріле програмне забезпечення.

Нарешті, є досить багато скарг на обслуговування клієнтів та веб-сайти, які раптово знімаються без попередження. Ці здаються дивними, безумовно, варто пам’ятати про щось.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

Дизайн & Настроювання

Що стосується варіантів дизайну та налаштування Homestead, компанія достатньо довго обслуговує клієнтів, щоб розробити свої пропозиції та отримати хороший відгук. Нижче наведено деякі моменти щодо функцій дизайну та налаштування Homestead.

ОсобливістьОгляд
Шаблони веб-сайтівHomestead пропонує сотні традиційних шаблонів для основних бізнес-потреб. Ці шаблони включаються до 5,99 доларів США на місяць, якщо вам потрібна лише одна сторінка, вам не потрібні підсторінки та кошик для покупок. Якщо ви продаєте товари та послуги та потребуєте функцій електронної комерції, розраховуйте платити $ 21 на місяць за невеликий сайт. Розраховуйте платити $ 61 на місяць за достатньо місця для розміщення хостингу та веб-сторінок для підтримки середнього бізнесу.
 • Різноманітність та якість шаблонів та палітри кольорів. Палітри шаблонів орієнтовані на бізнес із різноманітними стилями, макетами, кольорами та графікою. Можливо, ви не знайдете сьогодні стилі сторінок з довгими прокрутками, але їх можна вставити вручну. Зміна шаблонів після факту може призвести до зміни або зникнення даних. Ця дія не рекомендується.
 • Заздалегідь обрані шаблони проти створення веб-сайту з нуля. Якщо ви хочете створити веб-сайт з нуля, ви можете завантажити програмне забезпечення та попрацювати з консультантом Homestead, щоб отримати саме те, що вам потрібно. Кінцеві користувачі, які працюють в Інтернеті, можуть бути обмежені онлайн-шаблонами.
Інтерфейс для веб-сайтівІнтерфейс для розробників веб-сайтів Homestead є одним із сильних сторін Homestead. Робота зі вмістом, зображеннями та кольорами порівняно проста для пересічних користувачів комп’ютера. Обліковий запис та реєстрація користувачів пропонують доступ до шаблонів користувачів для швидких змін та негайного оновлення веб-сайту.
Настроювання стилю сторінкиНастроювання стилю сторінки включає можливість персоналізації веб-сайту, модифікації вмісту та елементів, доступу до деякого HTML / CSS-коду та швидкого перегляду та редагування компонентів.
 • Вибір дизайну для персоналізації. Веб-сайти для домашніх господарств можна персоналізувати до певної міри. Логотипи, зображення та інший вміст, пов’язаний з бізнесом, можна завантажувати на сайт, і в ньому є багато елементів соціальних медіа.
 • Свобода руху, зміни розміру та редагування. Елементи редагування дещо інтуїтивно зрозумілі. Користувачі можуть легко переміщувати, змінювати розмір та редагувати вміст. Кольори шаблону можна змінювати, щоб задовольнити особисті потреби.
 • Чи є доступ до HTML / CSS-коду? Доступ користувачів обмежений, але за допомогою фахівців із підтримки Homestead цей процес можливий.
 • Інтерфейс користувача для візуального редагування. Візуальне редагування та інтерактивні функції включені для прямого досвіду. Користувачі можуть додавати карти, блоги та інші елементи для залучення відвідувачів.
Навігація по сайтуНавігація по сайту є стандартною, за винятком того, що пакет для початківців Homestead надає лише одну сторінку та параметри нульової сторінки. Дорожчий бізнес-пакет отримає ще кілька сторінок веб-сайту. Пакет «Бізнес плюс» пропонує необмежену кількість сторінок.
Управління контентомЗміст легко змінювати, стилювати та переміщувати. Клієнти входять у свій обліковий запис з веб-сайту Homestead, щоб отримати доступ до свого сайту та керувати їх вмістом.
Фотографії та галереїГалереї зображень Homestead – найкращі щодо розробників веб-сайтів. Галереї великі, а вставлення та маніпулювання фотографіями – це шин.
Мобільна побудова сайтуСтворення мобільного веб-сайту, використовуючи Homestead, не є інтуїтивно зрозумілим або автоматичним. Щоб ваш сайт відображався на мобільному пристрої, потрібні додаткові функції та витрати.
Інтеграція соціального обмінуЕлементи соціальних мереж можна з невеликими труднощами вставляти та підключати до відповідної платформи.
Дизайнерські послугиHomestead пропонує створити веб-сайт для вас. Деякі їх вибіркові веб-сайти доступні для перегляду на веб-сайті. Дизайнери пропонують безкоштовну консультацію та повний пакет послуг за 149,99 доларів США на місяць. Ви отримуєте веб-сайт на п’ять сторінок, оптимізацію ключових слів, створення посилань, звітування та навчання.

Особливості & Інструменти

Homestead багатий на особливості і стоїть неподалік від своїх конкурентів. Користувачі будуть задоволені загальним процесом та постійним обслуговуванням та підтримкою шаблону веб-сайту.

ОсобливістьОгляд
Налаштування веб-сайтуПочаток роботи з веб-сайтом за допомогою Homestead є досить простим. Homestead пропонує майстра, в якому ви вибираєте дизайн, налаштовуєте його та публікуєте. Звичайно, для налаштування цього потрібні більше 15 хвилин.
Веб дизайнПерший крок – прокрутити тисячі шаблонів, щоб вибрати макет сторінки, стиль та кольори, які відповідають вашому бренду бізнесу. У Homestead є що вибрати, якщо вам не потрібно нічого надто сучасного.
Глибина навігаціїВам потрібно визначитись із заголовками навігації та сторінками для веб-сайту та параметрами меню, як-от About, Services, Blog та Contact. Існує обмеження на одну сторінку з основним планом Homestead, але це може бути прийнятним для малого, стабільного бізнесу. Крім того, немає варіантів підсторінок.
Віджети та програмиСьогодні віджети та програми мають вирішальне значення для власників малого бізнесу. Хоча Homestead дещо обмежений щодо віджетів та додатків, він включає в себе електронну комерцію та маркетингові варіанти оплати, оптимізацію пошукових систем, брендинг та рекламні інструменти, які виявляються досить успішними. Розраховуйте заплатити за більш дорожній план, щоб отримати ці функції.
МонетизаціяРішення електронної комерції Homestead є адекватними, і вони вже протягом багатьох років обслуговують тисячі компаній. Клієнти можуть швидко оплатити найновіші та найпростіші форми оплати, включаючи PayPal, кредитні картки тощо. Використовуйте Google AdSense або банерну рекламу через HTML-віджет.
Статистика відвідувачівСтатистика відвідувачів займає високе місце у списку потреб клієнтів для малого бізнесу, і аналітика Homestead підходить прямо. Homestead використовує RealTracker, або ви можете додати Google Analytics. Користувачі просто повинні враховувати ці вимоги, коли вони встановлюють навігацію, мапи сайту та вміст веб-сайту.
Фотографії, відео та аудіоФотографії, відео та аудіо також є ключовими для успішних веб-сайтів сьогодні, і Homestead добре працює, пропонуючи простий інтерфейс для вставки та керування цими компонентами.
Ведення блогівБлог сайту можна додати через унікальний модуль менеджера блогу, але це не просто для початківця користувача.
Гугл-мапиHomestead дозволяє легко вставляти карти Google.
HTML-редакторІснує деякий доступ до додавання HTML-коду, але для цього може знадобитися певна підтримка Homestead.
Форми та опитуванняУ формах та опитуваннях Homestead є трохи більше роботи, але канал підтримки є корисним ресурсом.
Місце для зберіганняКористувачі знаходять хостинг на 25 Мб трохи обмеженим у базовому пакеті. Пакет другого рівня забезпечить 5gb, а третій ярусний пакет забезпечить 10gb.
Інструмент для розсилкиФункція електронної пошти дозволяє здійснювати розсилку розсилок.
ФорумПідписникам доступний форум клієнтів Homestead.
Електронна комерція / Інтернет-магазинПакет третього рівня Homestead має хороші параметри електронної комерції та інтернет-магазину, але клієнти Homestead заплатять високу премію.
Інтеграція шлюзівHomestead пропонує традиційну інтеграцію шлюзу для електронних платежів.
SEO дружнімЄ хороші варіанти редагування метатегів та описів плюс заголовки сторінок, і ця функція включає в себе дуже конкретну перевірку помилок.
Обмежений доступ до сайту (захист паролем)Користувачі мають захищений паролем логін для редагування свого сайту.
Google® AnalyticsКористувачі можуть додати Google Analytics до свого середовища.
Безпека веб-сайтівHomestead вважає безпеку найвищим пріоритетом, а сайти містять захист паролем клієнтів та велику безпеку веб-сайтів. Ця компанія працює досить довго, щоб запропонувати найкращі варіанти захисту електронної комерції на ринку, плюс Homestead.
Кілька мовПлатформа Homestead обмежена англійською мовою.
Мобільна оптимізаціяHomestead не пропонує автоматизованого форматування для мобільних пристроїв. Цього можна досягти, але не легко.
Технологія CDNМережа доставки вмісту (CDN) на високу доступність та високу продуктивність не тестувалася.

Плани & Ціноутворення

Homestead пропонує клієнтам безкоштовну 30-денну пробну версію, як це робить більшість веб-розробників. Компанія випереджає свої варіанти ціноутворення на веб-сайті. Клієнти вибирають із трьох практичних щомісячних планів ціноутворення, залежно від стану бізнесу.

Пропоновані плани ціноутворення

 • Стартер. Для середніх компаній, які потребують більш широких варіантів електронної комерції, бізнес-план 20,99 доларів на місяць також буде включати доменне ім’я, 5 Гб сховища веб-сайтів, обліковий запис електронної пошти та три сторінки веб-сайтів.
 • Бізнес. 7 доларів на місяць. 300 тем. 10 Гб. Мобільний сайт. Електронна пошта Office 365 на один рік.
 • Бізнес Плюс. Для більшості власників середнього та великого бізнесу необхідний $ 60,99 на місяць, план Business Plus є обов’язковим, пропонуючи додаткові 5 Гб веб-сайтів, що розміщують сховище та необмежену кількість веб-сайтів.

Розглянемо наступні фактори щодо ціноутворення:

 • Він пропонує безкоштовний план? Немає безкоштовного плану, але є 30-денна безкоштовна пробна пропозиція.
 • Чи є якісь пробні періоди чи вони вимагають приєднання кредитних карток? Клієнтам буде запропоновано надати номер кредитної картки для приєднання, але шаблони можна ознайомитись безкоштовно.
 • Наскільки доступні преміум-пакети порівняно з конкурентами? Для веб-сайтів початкового рівня, де не потрібна електронна комерція, Homestead дуже доступний. Для електронної комерції з необмеженою кількістю сторінок Homestead є найдорожчим на ринку.
 • Чи можете ви створити професійні веб-сторінки, використовуючи лише безкоштовну версію? Ви можете створити веб-сайт із професійними сторінками протягом безкоштовного 30-денного пробного періоду.
 • Чи здійснюється оплата щомісяця / щорічно? Щомісяця.

Підтримка клієнтів

Майже 20 років роботи на підприємстві, підтримка клієнтів Homestead – одна з надійних переваг, яку клієнти можуть очікувати. Існує кілька варіантів, щоб клієнти могли отримати підтримку або отримати допомогу у створенні сторінок своїх веб-сайтів:

 • Телефон. Homestead пропонує більшості міст США безкоштовний номер телефону для підтримки жити п’ять днів на тиждень протягом дня.
 • Веб-пошта. Зверніться до Homestead електронною поштою та отримайте 24-годинний час відповіді.
 • Чат. Завдяки лінії спілкування в часі з понеділка по п’ятницю, Homestead готовий вирішити ваші проблеми.
 • Клієнтська база. Homestead посилається на тисячі клієнтів по всій країні для вашого огляду.
 • Блог малого бізнесу. Блог Homestead Small Business містить багато цікавих статей про створення веб-сайтів та включає блоги за категоріями та архіви попередніх місяців.
 • Соціальні засоби комунікації. Є кілька платформ соціальних медіа, на яких слідкуйте за Homestead, включаючи Facebook, Twitter, Google+, YouTube та Pinterest, і користувачі можуть підписатися на RSS-канал.
 • Форум громад Інтернет-форум спільноти добре створений для того, щоб навчатись та звертатися до інших клієнтів Homestead. У неї є велика наступність.
 • Вхід в обліковий запис. Клієнти користуються входом до облікового запису безпосередньо з веб-сайту Homestead.

В цілому, Homestead надає професійні послуги клієнтам на національному рівні протягом робочого дня, і абоненти можуть очікувати привітних послуг та швидкого часу обігу. Аналітики з підтримки, здебільшого, є компетентними та пропонують хороші поради для тих, хто будує свій веб-сайт із Homestead.

Простота використання

Оскільки перевага веб-розробника в Інтернеті полягає в тому, щоб запропонувати комфортний досвід для створення веб-сайту, Homestead відповідає цій потребі. Важливо скористатися безкоштовними випробуваннями розробників веб-сайтів, щоб зрозуміти, наскільки легким чи важким буде процес. Рівень кваліфікації та потреби бізнесу у кожного різний, тому в підсумку вибір правильної компанії – це особистий вибір.

Особливості, на які клієнти розраховують веб-розробнику Homestead, включають загальні шаблони, конструкції, які відповідають вашому бізнесу, інтуїтивний інтерфейс, простий вхід та редагування, технологія перетягування, управління та маніпулювання, ціна та вартість. Крім того, клієнти знаходять швидку та ефективну систему підтримки компанії, і онлайн-довідкова платформа непогана.

Простота інтерфейсу. Інтерфейс простий для початківців користувачів; для будь-якого початківця, знадобиться час, щоб приєднатися до будь-якого веб-розробника веб.

Підходить для початківців / просунутих користувачів. Розробник веб-сайтів, пропонований Homestead, є досить природним способом для початківців досвідчених користувачів комп’ютерів створити веб-сайт. Для початківця, який займається початковим бізнесом, це хороший вибір. Більш просунутий користувач може побажати веб-розробника, який пропонує додатковий доступ до коду для особистої настройки.

Залишайте контроль над веб-сайтом у всі часи. Статистика часу роботи Homestead загалом хороша, якщо врахувати час та велику кількість клієнтів цієї компанії. Клієнти отримують необхідний контроль від своїх облікових записів Homestead.

Надана допомога в редакторі. Homestead пропонує різноманітні варіанти довідок, включаючи допомогу в редакторі, форуми, блоги та підтримку телефону та чату клієнтів.

Компанії змінюються, компанії ростуть і скорочуються, а веб-сайт потребує змін із ландшафтом Інтернету. Homestead прийнятний, щоб запропонувати масштабоване рішення, яке легко адаптується до змін у оточенні. Починаючи з роботи, не забудьте врахувати стан вашого бізнесу та визначити можливості зростання та масштабованість, оскільки це співпадає з пропозиціями Homestead. Поставте запитання, щоб дізнатися більше про цю здатність, коли ви звернетесь до консультанта постачальника.

Висновок

Homestead – це розробник веб-сайтів із суцільним фоном і всеосяжним пакетом, що включає природний користувальницький інтерфейс, доменні імена та веб-хостинг. Список функцій є надійним, що викликає лише кілька предметів, головним чином, навколо сучасних шаблонів, мобільності та переносимості. Погляньте на загальні плюси та мінуси вибору Homestead для створення веб-сайту вашого бізнесу.

Клієнти останнім часом були дещо розчаровані, але це тому, що шаблони Homestead застаріли в порівнянні з новими конкурентами, які приходять на ринок. Користувачі задоволені роками, але конкуренція залишає Homestead в такому стані, коли їм потрібно оновити свої шаблони, моделі ціноутворення та функції мобільності, щоб залишатися на вершині.

Homestead може бути правильним для невеликого, керованого бізнесу, в якому власнику бізнесу потрібен лише простий дизайн для відображення своїх послуг. Це може також бути адекватним для середньої компанії з електронної комерції, яка, швидше за все, не підніме сніг. Homestead дає можливість ефективно керувати вмістом та компонентами за досить конкурентоспроможною ціною.

Для розширення бізнесу, який вимагає сучасних дизайнів шаблонів, варіантів мобільності та масштабованості, на ринку є інші розробники веб-сайтів, які варто перевірити. Безкоштовна 30-денна пробна версія Homestead – найкраще місце, щоб дізнатися про себе.

Порівняйте

Садиба

87

Вікс

96

Weebly

95

Квадратний простір

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map