Огляд CoreCommerce 2016


CoreCommerce

Відвідайте веб-сайт

8.8


Оцінка AWA

CoreCommerce

У 2008 році програмна компанія Sum Effect придбала платформу електронної комерції digiSHOP Pro і перетворила її на CoreCommerce. З цього часу генеральний директор Метт ДеЛонг допоміг CoreCommerce заробити постійне місце як одну з найкращих платформ на ринку. Сьогодні CoreCommerce додає оновлення кожні шість тижнів, щоб намагатися залишатися конкурентоспроможними на переповненому ринку. Прочитайте наш огляд CoreCommerce нижче.

Плюси

 • Безкоштовна 15-денна пробна версія
 • Гнучка настройка доставки
 • Щоденні резервні копії
 • Безлімітний адміністратор

Мінуси

 • Обмежений простір для зберігання
 • Обмежений опис

Огляд

 • Веб-сайт: www.CoreCommerce.com
 • Штаб-квартира: Нашвілл, Техас
 • Рік заснування: 2001 рік
 • Категорії: Програмне забезпечення для веб-дизайну електронної комерції
 • Послуги: Маркетинг електронної комерції
 • Безкоштовний період випробовування: 15 днів

CoreCommerce – це хмарна платформа онлайн-покупок. Його мета – допомогти бізнесу та підприємцям швидко створити професійний сайт за доступною ціною. Хоча це надійний варіант, є очевидні напрямки для вдосконалення.

Для кого призначений CoreCommerce?

Хоча вони будуть швидко стверджувати, що програма розроблена для будь-якого розміру, це може бути не зовсім точно. CoreCommerce здатний управляти великими обсягами продажів. Однак навіть більш дорогі плани мають обмеження використання. Більші підприємства можуть виявити, що вони перевищують обмеження для зберігання та пропускної здатності. Це може призвести до щомісячної плати. Платити штрафи просто не варто, коли на ринку є необмежені варіанти. З цієї причини CoreCommerce найкраще підходить для малого та середнього бізнесу.

Область фокусу

CoreCommerce веде себе як універсальна платформа, яка ідеально підходить для підприємців. Він також пропонує чудові знижки на неприбутковість, яка хоче створити сайт. В іншому випадку його великим місцем продажу є відмінне обслуговування клієнтів. Вони працюють над тим, щоб надати найкращу підтримку всім своїм клієнтам. У цій галузі вони досягають успіху.

Обмеження

Обмежень для зберігання та пропускної здатності може бути достатньо, щоб відмовити деяких потенційних користувачів. Хоча це не рідкість на платформах електронної комерції, це може бути проблематично. Якщо ви розраховуєте швидко розширитись, оплата надбавок – це не те, про що ви хочете турбуватися.

Масштабованість

CoreCommerce є масштабованим, оскільки ви можете оновити план у будь-який час. Однак для великого бізнесу є кращий вибір, який шукає складних інструментів SEO та не вимагає плати за надмірне обслуговування.

Скасування акаунта

Невдоволений CoreCommerce? Скасувати свій рахунок легко. Все, що вам потрібно зробити, це створити квиток на скасування. Якщо ви хочете відновити свій рахунок, стягуватиметься плата в розмірі 150 доларів. В іншому випадку плата за скасування відсутня. Доступні лише щомісячні підписки, тому великі відшкодування не потребують.

Репутація

CoreCommerce створила репутацію обслуговування клієнтів. Хоча вони ще мають місце для вдосконалення, ви можете надати допомогу фахівця. Програмне забезпечення також часто входить до першої десятки платформ. Компанія є довіреною назвою в галузі.

Нагороди та грамоти

CoreCommerce сертифікована PCI. Однак, вони ще не зафіксували жодних значних нагород. У 2012 році вони отримали три номінації на Стіві. Їх визнали категоріями “Комп’ютерне програмне забезпечення”, “Найкраще програмування / дизайн програмного забезпечення” та “Найкращий сайт електронної комерції”.

Майбутнє може принести певні перемоги. Платформа була нещодавно придбана і готується до великого перетворення. Нові функції можуть принести нові визнання.

Ключові особливості

 • Автоматичні оновлення
 • Використовуйте власне доменне ім’я
 • Безкоштовна 256-розрядна шифрувальна SSL
 • 99,9% часу
 • Доступ до записів MX
 • Блокуйте IP-адреси
 • Перевірка зображень reCaptcha
 • Соціальна інтеграція
 • Мобільний готовий
 • SEO-дружні URL-адреси
 • Вбудовані канали продуктів
 • Підтримує понад 50 шлюзів

Вердикт галузевих експертів щодо CoreCommerce

Очевидний недолік CoreCommerce, який часто цитується експертними відгуками, є те, що CoreCommerce має обмежений обсяг пам’яті. Навіть найдорожчі та масштабні плани упаковки передбачають лише обмежену кількість запасів. Хоча це може бути проблемою, коли ви починаєте свій бізнес, це може спричинити значні головні болі в дорозі, оскільки змінити ваші потреби.

Незважаючи на це обмеження, критики були задоволені програмою, присудивши їй 8 – 8,5 зірок із десяти. Хоча CoreCommerce не є найсильнішою всебічною програмою на ринку, вона успішно зробила собі ім’я, зосередившись на кількох ключових сферах. Програма намагалася зробити позначку, пропонуючи широкий спектр якісних функцій та відмінні інструменти соціальних медіа. Вони також перейшли вище та далі, щоб забезпечити надійну підтримку клієнтів. Якщо ці області також належать до ваших головних пріоритетів, то CoreCommerce – це чудове рішення для електронної комерції.

Нарешті, критики визнають, що хоча багато функцій можуть бути плюсом, це також може створити заплутану та переповнену панель управління. Це, здається, відображає критику користувачів щодо того, що бекенд є надто неорганізованим. Незважаючи на це, CoreCommerce є сильним конкурентом і його варто перевірити.

Позитивні відгуки споживачів та відгуки

Як не дивно, багато позитивних відгуків прямо суперечать негативній критиці з боку користувачів. Хоча деякі користувачі повністю розчаровані в інтерфейсі, інші вважають його простим у використанні та навігації. Це може залежати від того, який досвід ви маєте при вивченні бекенду веб-сайтів.

Користувачі CoreCommerce також знайшли підтримку клієнтів дуже корисною. Команда підтримки базується в США, що безумовно працює на її користь. Користувачі відчували, що легко зв’язатися з ким-небудь у тому ж часовому поясі, який міг би дати інформативні відповіді.

До інших позитивів CoreCommerce належать:

 • Забезпечує доступ до різноманітних шлюзів платежів
 • Вимірно покращує результати продажу
 • Надає шаблони, які легко налаштувати
 • Високо сумісний із засобами мобільної комерції

Нарешті, CoreCommerce пропонує чудові інструменти соціальних медіа, які легко інтегрувати. Якщо соціальні медіа є великою частиною вашої маркетингової стратегії, то CoreCommerce може допомогти.

Негативні відгуки споживачів та скарги

Хоча CoreCommerce існує з 2008 року, споживачів про програму просто не так багато. Те, що там, не зовсім світиться. CoreCommerce отримує погані відгуки, коли йдеться про досвід користувачів. Багато хто вважає, що вся програма погано розроблена і хаотична. Схоже, розробники забули подумати про те, як організувати ставки, і представити чистий інтерфейс для користувачів, щоб орієнтуватися на їхньому веб-сайті. Це може змусити CoreCommerce переважати, особливо для початківців.

Ось кілька інших областей, про які зазвичай згадували в негативних оглядах:

 • Слабкі інструменти SEO.
  Користувачеві потрібно буде витратити деякий час на налаштування та оптимізацію своїх сторінок.
 • Невражаючі шаблони.
  Деякі програми вийшли зі шляху, щоб забезпечити вражаючі шаблони. CoreCommerce просто пропонує основи.

Дизайн & Настроювання

Шаблони

CoreCommerce пропонує понад сто безкоштовних шаблонів. На жаль, багато хто з них виглядають застарілими та мають самодіяльність. Частина проблеми – кольорові смаки. Просте оновлення до більш професійних і привабливих кольорів зробить деякі шаблони світом добра. В цілому тем не вистачає відточеного вигляду, який доступний у виборі тем інших конкурентів.

Налаштування вашого сайту

Для початківців ви можете просто скористатися майстром дизайну, щоб розпочати роботу. Він надасть вам покрокове керівництво. Основні вказівки охоплюють вибір теми, зміну логотипу та додавання меню навігації. Для тих, хто хоче внести більше змін, є безліч інструментів. Ви можете використовувати редактор перетягування або редагування через CSS та HTML. CoreCommerce досить гнучка, коли справа стосується налаштування вашого сайту.

Дизайнерські послуги

Якщо ви не хочете витрачати час на дизайн, ви можете заплатити за послуги дизайну CoreCommerce. Дизайнери підганяють окремі частини веб-сайту за кілька сотень доларів. Наприклад, ви можете придбати логотип за 399 доларів. Або ви можете вирішити налаштувати весь сайт, який починається з 2299 доларів. У світі веб-дизайну це порівняно доступна ціна. Просто будьте обережні. Ця кількість може швидко зростати, коли ви додаєте запити.

Який би варіант дизайну ви не вибрали, очікуйте, що ваш сайт буде зручним для мобільних пристроїв. Не всі теми чуйні, але ви отримаєте мобільну версію свого сайту. Це важлива особливість для онлайн-бізнесу. Більшість покупців переглядають телефон або планшет.

Інтерфейс дизайну

Панель адміністратора деякими описали як нудну. На щастя, вона все одно справляється з роботою. Навіть новачки швидко перейдуть до макета і дізнаються, де знайти загальні функції. Ви навіть можете налаштувати ваш дисплей таким чином, щоб функції, якими ви користуєтеся більшість, були перелічені першими. Не потрібно витрачати час на прокручування параметрів. Як і більшість програми, користувальницький інтерфейс може отримати користь від оновлення, але він пропонує всю необхідну функціональність.

Соціальний обмін

Інтеграція соціальних медіа – справжня сила CoreCommerce. Пов’язання облікових записів у соціальних мережах просте та інтуїтивне. Ви навіть можете продати продукцію у Facebook. Функції спонукають клієнтів до «подобається» та коментування продуктів. Це великий бонус для тих, хто хоче створити соціальні медіа. Вбудована функція блогу також дозволяє легко створювати та публікувати публікації.

Особливості & Інструменти

Особливість
Огляд
Налаштування Інтернет-магазинуМайстер налаштування виймає всі здогадки з початку роботи. Просто дотримуйтесь і будуйте свій магазин за лічені хвилини.
Пропускна здатність і зберіганняЦі функції залежать від цінового пакету. Це поширена практика серед платформ електронної комерції. Обмеження у використанні може не бути проблемою для малих та середніх магазинів. Однак остерігайтеся надмірних платежів для великих магазинів.
Додатки та додатки для кошика для кошикаВаша кошик повністю настроюється. Перелік їх варіантів досить вражаючий. Від оформлення замовлень на одній сторінці до обробки повернень ви можете робити все, що завгодно.
Управління замовленнямиCoreCommerce пішла вище та далі, щоб включити інструменти управління замовленнями. Ви повністю контролюєтесь і можете вносити зміни за потребою. Кожна маленька деталь повністю настроюється.
Відстеження відвантаженняCoreCommerce пропонує більше варіантів доставки, ніж інші платформи електронної комерції. Використовуйте майстра доставки, щоб розпочати та відправляти через великих операторів. Ви можете розрахувати ставки або встановити фіксовану ставку. Можлива також доставка вантажів на падіння, і ви можете роздрукувати свої етикетки. Це не набагато більше, ніж все.
Особливості CRMЗнову ж таки, ця платформа, мабуть, найсильніша, що стосується інструментів управління. Легко спілкуватися з клієнтами та створювати репутацію зразкового сервісу.
Шаблони та темиВони, як правило, виглядають застарілими, але можуть бути налаштовані. Це слабке місце для CoreCommerce, тому ви, можливо, захочете зважувати середні теми та інші сильні сторони.
Інтеграції та доповненняМеню налаштувань вашого адміністратора допоможе отримати доступ до повного списку додатків. Тут ви можете інтегрувати деякі найпопулярніші сьогодні інструменти. Опції включають постійний контакт, Google Analytics та eBay. Користувачі CoreCommerce можуть використовувати ці додатки для створення динамічного сайту.
Мобільна електронна комерціяУсі теми зручні для мобільних пристроїв. Не потрібно замислюватися над тим, чи буде ваш сайт добре виглядати на телефоні чи планшеті.
Веб хостингRackspace забезпечує хостинг. Ви можете розраховувати на їх потужні сервери, щоб підтримувати і працювати ваш сайт. Немає необхідності вручну створювати резервні копії даних. Приємно також знати, що програмне забезпечення оновлюється кожні шість-вісім тижнів. Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ваша технологія хостингу відстає.
App StoreМагазин додатків організований за основними категоріями. Ви можете шукати відповідно до своїх потреб. Найкраще, що CoreCommerce співпрацює з іншими лідерами галузі, щоб надати вам великий список потужних інструментів. Amazon, Shipwire та MailChimp можна додавати лише декількома клацаннями миші.
Ведення блогівВбудована функція ведення блогів дозволить продавати клієнтів на ринок. Пишіть публікації та швидко додайте зображення. Інтерфейс схожий на Word або WordPress і буде виглядати звичним для більшості користувачів.
SEO та маркетингМайже не дивно, що CoreCommerce не має кращих інструментів SEO. Якщо ви збираєтеся запускати інтернет-магазин, вам потрібні розширені можливості оптимізації. CoreCommerce пропонує лише найосновніші варіанти. Метатеги та власні URL-адреси доступні не на кожній сторінці. Це може мати значний вплив на конверсії.
БюлетеніВи можете налаштувати кампанії з розсилки, використовуючи доступні додатки. Виберіть один з найбільших постачальників, таких як постійний контакт. CoreCommerce дозволяє легко створити список розсилки та охопити клієнтів.
Особливості безпекиНасолоджуйтесь спільним SSL, шифруванням 256, але щоденними резервними копіями. Хостинг захищений, а вдосконалений брандмауер захищає ваш сайт. Ці шари захисту виходять за межі більшості інших платформ. Ви можете бути впевнені, що ваш сайт захищений.
Сертифікація PCICoreCommerce сертифікована PCI. Ви можете бути впевнені, що вони впроваджують кращі практики в галузі.
Створення контентуПриладова панель дозволяє легко додавати вміст і продукти. Створіть власні форми та інформаційні сторінки або оновіть свій блог у декілька кліків. Якщо ви можете використовувати Word, ви можете додавати вміст.
Подарункові сертифікатиПродаж подарункових сертифікатів та надання знижок займає лише кілька кліків. Не може бути простіше.
Варіанти оплатиCoreCommerce сумісний з більш ніж 50 шлюзами. У вас є безліч чудових варіантів, коли справа стосується прийому кредитних карток.
Податкові та транспортні калькуляториШвидко та легко розрахуйте ці ставки. Виберіть варіанти доставки та генеруйте податок відповідно до місця розташування.
ЗвітиCoreCommerce – це спрощення керування магазином. Надійні інструменти звітності можуть допомогти вам переглянути більшу картину.
Статистика сайтуЗа кілька кліків ви можете інтегрувати Google Analytics. Це, мабуть, найпопулярніший і надійний спосіб відстеження та перегляду ефективності сайту.

Плани & Ціноутворення

Використовуйте 15-денну безкоштовну пробну версію, щоб спробувати CoreCommerce. Кредитна картка не потрібна, і ви можете ввести до трьох зразкових замовлень. Адреса електронної пошти – це все, що вам потрібно, щоб розпочати роботу. Якщо вам подобається те, що ви бачите, є багато цінових пакетів на вибір. Кожен план пропонує сертифікат SSL та щомісячну підписку. Загалом, плани залежать від кількості продуктів, які ви можете додати, та кількості пропускної здатності та місця для зберігання. На щастя, вам не доведеться турбуватися про плату за транзакції.

Більшість малих підприємств добре справляться з планами Pioneer або Advanced:

Піонер – $ 24,99 / місяць

 • 150 виробів
 • П’ять облікових записів електронної пошти
 • 2 Гб пропускна здатність
 • 500 Мб пам’яті
 • Спільний SSL

Розширений – $ 39,99 / місяць

 • 500 товарів
 • Десять облікових записів електронної пошти
 • Пропускна здатність 4 Гб
 • 700 Мб пам’яті
 • Спільний SSL

Більші підприємства можуть вибирати з професійних, експертних, прем’єр-корпоративних та корпоративних планів. Ви також можете оновити або зменшити план у будь-який час за потреби.

Цінові плани CoreCommerce узгоджуються з конкуренцією, але не обов’язково лідирують у пакеті. Було б корисно, якби вони запропонували більше необмежених варіантів та знижок на оплату щорічної передплати. Натомість ви можете розраховувати, що плата буде щомісяця.

Важливо також зазначити, що обмеження пропускної здатності та зберігання поставляються із платою за надмірне обслуговування. Це ще один факт, що CoreCommerce може рекламувати більш відкрито. Існує плата в розмірі 9 доларів США за кожен ГБ, що перевищує щомісячне обмеження пропускної здатності. З вас також стягуватиметься 9 доларів за кожні 100 МБ, які ви переходите за відведений простір.

Нарешті, на планах нижнього рівня потрібно платити 199 доларів США, щоб розблокувати API вашого магазину. Для більшості підприємців, які працюють на своєму веб-сайті, доступ до API не буде пріоритетним. Однак варто пам’ятати про те, порівнюючи доступні платформи.

Як було сказано вище, плани ціноутворення, безумовно, в тому ж діапазоні, що й інші платформи. Проблема в тому, що вони не вражають. Просто посеред дороги.

Підтримка клієнтів

У CoreCommerce є один із найдоступніших відділів підтримки клієнтів у цій галузі. Вони пропонують:

 • Чат в прямому ефірі
 • Підтримка телефону
 • Підтримка електронної пошти

Ви можете доїхати до американського представника 24/7 протягом тижня або з 8:00 до 17:00. CST у вихідні дні. Також екстрені квитки можна подати в будь-який час або день. Користувачі також можуть підключатися до активних сторінок Twitter та Facebook у CoreCommerce.

Платформа також пропонує широку базу знань, яку можна легко шукати, та безліч відеоуроків. Якщо у вас виникли проблеми, існують різноманітні високоінформативні ресурси. Щоб відточити свої навички, підписуйтесь на щомісячні вебінари.

Завдяки CoreCommerce чітка прихильність до обслуговування та підтримки клієнтів. Персонал швидко реагує, ввічливий та інформативний. Якщо ви підете шукати відповідь, ви обов’язково знайдете її. Насправді ви, мабуть, можете його знайти в декількох різних місцях.

Простота використання

CoreCommerce рекламує себе як розроблений для новачків. Однак якщо у вас немає нульового досвіду роботи з веб-сайтами, приладова панель може відчувати себе тісною і непосильною. Більш досвідченим користувачам буде легше сортувати параметри. Хороша новина полягає в тому, що ви можете налаштувати перегляд адміністратора. Не знадобиться багато часу, щоб дізнатися, як орієнтуватися навколо, створити персональне меню, яке надає корисні ярлики.

Хоча загальний вигляд може відчувати себе застарілим, функціонал все є. Редактор перетягування простий у використанні, що означає відсутність необхідності в кодуванні. Внесення змін до кожної деталі сайту відчуває себе досить інтуїтивно. Ви не витрачаєте час, намагаючись зрозуміти, що роблять певні кнопки. Весь користувальницький інтерфейс повинен виглядати і бути знайомим будь-кому з найменшими ознаками веб-досвіду.

Більш просунуті користувачі можуть перейти безпосередньо до CSS або HTML, щоб ввести зміни. CoreCommerce пропонує всі зручні для дизайну та управління функції на зручній платформі. Це може бути не найбільш візуально приємна інформаційна панель, але вона, безумовно, справляється з роботою.

Висновок

Чи підходить CoreCommerce саме для вас?

Якщо ви малий або середній бізнес, який шукає найкращі інструменти управління, то так. З усіх доступних платформ електронної комерції та кошика для покупок, CoreCommerce, здається, пропонує найбільше варіантів, коли справа стосується ведення вашого бізнесу. Дуже багато людей потрапляють у дизайн свого веб-сайту. Хоча зовнішній вигляд має важливе значення для залучення клієнтів, про щоденні завдання можна легко забути. CoreCommerce допоможе вам вести свій бізнес. Завдяки потужним та гнучким інструментам управління замовленнями, запасами та замовниками, ви відчуєте себе повним контролем над своїм інтернет-магазином.

З іншого боку, якщо дизайн є для вас найважливішим, CoreCommerce може трохи відчути себе на той час. Інформаційна панель та теми виглядають трохи застарілими, незважаючи на їх функціональність. Для останнього в чудовій та професійній тематиці вам захочеться заглянути десь в іншому місці.

Хвилююча новина полягає в тому, що нещодавно нова компанія придбала CoreCommerce. Можна лише припустити, що нове керівництво означатиме оновлення дизайну. З новими шаблонами CoreCommerce справді може стати силою, з якою слід рахуватися.

Порівняйте

CoreCommerce

88

Шопіруйте

96

BigCommerce

95

Волюзія

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map