Огляд Arvixe 2016


Арвікс

Відвідайте веб-сайт

9.1


Оцінка AWA

Арвікс

Arvixe утворився в 2003 році в Сан-Луїсі Обіспо, Каліфорнія. Компанія розмістила тисячі веб-сайтів з усіх куточків світу, включаючи деякі підприємства, а також невеликі веб-сайти для малого бізнесу. Arvixe визнаний одним із найкращих варіантів хостингу. Прочитайте наш огляд Arvixe нижче.

Плюси

 • Цілодобова підтримка чату та телефону
 • Необмежений простір та пропускну здатність
 • Проста в налаштуванні та використанні
 • Безпечний

Мінуси

 • Підтримка клієнтів не найкраща
 • Не найшвидший

Огляд

 • Веб-сайт: www.arvixe.com
 • Штаб-квартира: Санта-Роза, Каліфорнія
 • Рік заснування: 2003 рік
 • Співробітники: 100+
 • Категорії: Веб хостинг
 • Послуги: Спільні сервери, VPS та виділені сервери
 • Гарантія повернення грошей: 60 днів

Arvixe – постачальник послуг веб-хостингу, який має певні плани для вибору клієнтів. До них відносяться VPS і спеціальні плани сервера, бізнес-плани та плани реселлерів і варіанти як для користувачів Linux, так і для Windows. Ми вважаємо, що Arvixe – одна з найкращих цінностей, яку ви можете вибрати, коли зв’язуєтесь з веб-хостом.

Arvixe пропонує вражаючі послуги, включаючи необмежену кількість електронних листів та пропускну здатність, необмежену кількість пам’яті та безкоштовні доменні імена. Ведучий також пропонує безліч функцій безпеки, які ви можете використовувати, не порушуючи діапазон. Arvixe пропонує нижчу ціну, ніж більшість інших веб-хостів, і не збільшує ціни при поновленні.

Ви навіть можете отримати деякі безкоштовні послуги хостингу від Arvixe, включаючи щоденні резервні копії та безкоштовну передачу домену. Це речі, за які більшість інших суб’єктів господарювання стягуватиме плату.

Ключові особливості

 • Більше 140 програм PHP та MySQL
 • Виділена IP-адреса
 • Необмежені облікові записи електронної пошти
 • Додаток для розсилки пошти
 • Блокувальник спаму
 • AWStats
 • Сирі журнали доступу
 • SSD Raid 10 дисків
 • CloudFlare CDN готовий
 • Cron Jobs
 • Журнали помилок та перенаправлення
 • Аналогове програмне забезпечення

Швидкі посилання

Вердикт галузевих експертів щодо Arvixe

Веб-хостингЕксперти розглядають eHost як хороший варіант для створення власного веб-сайту. Як правило, вони вважали, що це вдалий вибір для особистих сторінок та дуже малого бізнесу – хороший перший крок, якщо ви хочете. Вони думали, що в ньому є все, що вам знадобиться за правильну ціну, без недоліків, якщо ви не хочете робити щось складне.

Ось, що їм сподобалось у eHost:

 • Відмінна (і проста!) Цінова структура
 • Гарний набір функцій для ціноутворення
 • Цілодобова підтримка користувачів за допомогою телефону, електронної пошти, чату та бази знань
 • Корисно для початкових веб-сайтів

Ось що вони сказали про погані моменти служби:

 • Швидкість і продуктивність не зовсім великі
 • Варіанти оновлення потенційно взагалі не корисні
 • Немає місця для масштабування вгору (оскільки існує лише один план)

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про Arvixe

Ті користувачі, які мали хороший досвід підтримки, кажуть, що консультанти є корисними, обізнаними, доброзичливими та надзвичайно терплячими.

Багатьом споживачам подобається безліч допоміжних засобів, які ви отримуєте, навіть у планах початкового рівня:

 • Якщо ви бюджетуєте, ціна хороша, і ви отримуєте додаткову знижку 20%, якщо ви використовуєте їх банери “powered by Arvixe” на своєму сайті.
 • Функція “безкоштовного інтернет-магазину” пропонує один із найширших асортиментів додатків та доповнень у цій галузі.
 • Якщо ви хочете конкурувати з YouTube, Arvixe пропонує численні сценарії хостингу для спільного використання відео і планує підтримувати високий трафік та обсяг даних..

Негативні відгуки споживачів та скарги на Arvixe

Одного разу головним претендентом на хостинг ставки, Арвікс в останні роки втратив позиції. Якщо онлайн-користувач
огляди є що робити, цей відсталий слайд майже повністю пов’язаний із:

Постійні проблеми, пов’язані з оновленням, не рекомендуються для веб-сайту електронної комерції

 • Незважаючи на те, що деградація міграційного центру даних серпня 2015 року споживачі скаржаться на тривалі перебої в робочий час, тоді як Arvixe виконує різні завдання з обслуговування. Ділові користувачі скаржаться, що їх ніколи не повідомляють вчасно, щоб домовитись про повідомлення власних клієнтів.
 • Часті незрозумілі простої в центрах за межами США.

Погана підтримка клієнтів – тривалі затримки і багато розчарувань

 • Оригінальну функцію підтримки телефону було знято, а функція “чату в реальному часі” насправді перекладається на поданий квиток, тому важко знайти людину, з якою поговорити в надзвичайних ситуаціях.
 • Підтримка електронної пошти також помилкова, оскільки електронні листи блокуються як спам або просто не підтверджуються.

Надійність & Час роботи

Arvixe каже, що він має гарантію тривалості роботи на сайті 99,9% часу. Компанія пропонує повернення коштів, коли не в змозі досягти цієї мети. Гарантія роботи безперервної роботи корисна лише для сервера, а не для простоїв, які можуть виникнути з веб-сайтів, які мають помилки кодування, проблеми поширення DNS та інше. У Arvixe працюють центри обробки даних із надлишковими ресурсами живлення, щоб гарантувати, що вони можуть справлятися з усіма проблемами відключення, запобігаючи ризику розвитку простоїв..

Arvixe отримав деякі негативні відгуки клієнтів щодо простоїв. Багато користувачів заявляють, що щомісяця вони займаються проблемами простоїв. У найгірших випадках люди мають облікові записи протягом цілих п’яти днів на місяць.

Особливості & Інструменти

ОсобливістьОгляд
Пропускна здатність і місце на дискуЗа словами представників служби, спільні плани хостингу від Arvixe є одними з найкорисніших, які сьогодні доступні для клієнтів. Персональний сервер Arvixe PersonalClass мав можливість обробляти близько 100 000 відвідувачів щомісяця і приблизно 200 людей, які переглядають сайт за певний час. Ви також можете попросити хостинг BusinessClass або VPS, якщо вам потрібна додаткова підтримка або ресурси.

Arvixe також використовує систему CloudFlare, щоб полегшити роботу веб-сайтів навіть на спільних серверах. Це стає можливим завдяки збереженню статичного вмісту для подальшого використання, тим самим утримуючи сервер від необхідності працювати надто важко.
Ви також маєте можливість вибрати місце розташування вашого сервера за потребою. Ви можете вибрати сервер із США, Гонконгу чи Європи. Найкраще вибрати той, який максимально наближений до цільової бази.
Твердотільні накопичувачі або SSD також використовуються Arvixe. Вони є більш безпечними, коли справа стосується збереження даних, а також можуть забезпечити завантаження веб-сайтів приблизно на 200 відсотків швидше, ніж те, що ви можете отримати зі стандартного жорсткого диска.

Панель управлінняВи можете використовувати панель управління, надану Arvixe, щоб полегшити вам керування веб-сайтом лише в одному місці. Ви можете використовувати це, щоб додати нові файли на сайт, переглянути кількість пропускної здатності, з якою вам потрібно працювати, перевірити, як відбувається ситуація з вашим сховищем тощо. Ви також можете встановити багато сторонніх програм через панель управління; До них належать додатки Joomla та WordPress серед інших.
Ви можете використовувати налаштування DotNetPanel, якщо у вас ОС Windows для роботи або cPanel для потреб Linux. Вони не такі популярні, як опція Plesk, яку може запропонувати GoDaddy, але ці налаштування, безсумнівно, будуть корисними для більшості людей.
Безкоштовні домениArvixe надасть вам безкоштовне доменне ім’я до тих пір, поки ви користуєтесь його послугами. Це не так, як пропонують Bluehost або GoDaddy, оскільки ці два постачальники послуг дозволяють вам використовувати безкоштовне доменне ім’я протягом обмеженого часу. Ви можете використовувати звичайний план PersonalClass, якщо у вас є до шести доменів, з якими потрібно працювати, але вам знадобиться Pro-рівень, якщо ви хочете використовувати більше.
Ви можете отримати свої веб-сайти на одному акаунті, щоб заощадити гроші. Однак вам доведеться отримати всі ваші веб-сайти для обміну ресурсами між собою на цьому етапі. Це означає, що ваші сайти можуть працювати повільно, якщо ви занадто зайняті.
Веб-сайт BuilderВи також можете використовувати інструмент RVSiteBuilder під час роботи з сервісами Arvixe. Програма RVSiteBuilder полегшує вам створення веб-сайтів і передає зусилля хосту. Ви можете використовувати один з 500 різних шаблонів, коли використовуєте інструмент RVSiteBuilder. Ви можете використовувати це за допомогою функції перетягування та редактора зображень. Ви також можете робити скільки завгодно веб-сторінок, доки спільний сервер може обробляти все, що ви створили.

Настільки ж корисний, як і RVSiteBuilder, ви також можете подумати про використання іншої програми, якщо вам не зручно використовувати щось, що не надто добре відомо. Можливо, вам доведеться скотитися до Bluehost, щоб скористатися програмою Weebly, якщо ви хочете використовувати це. Themify також краще, якщо ви хочете дотримуватися того, що замість цього використовує налаштування WordPress.

WordPress хостингЗа оцінками, близько 26% всіх веб-сайтів працює WordPress, тому не дивно, що так багато хостів пропонують плани на основі WordPress. Arvixe не має жодних спеціальних служб хостингу WordPress, таких як GoDaddy, Dreamhost та Bluehost. Однак у Arvixe є доступна інформація про те, як вона може працювати з керованими службами хостингу WordPress.
Настільки ефективним, наскільки це може бути рішення керованого хостингу, Arvixe не використовує ніяких спеціальних планів для сайтів, характерних для WordPress. Існує кілька сервісів WordPress, пропонованих Arvixe, включаючи автоматичні сервіси резервного копіювання та запити на оновлення для користувачів WP. Однак вам доведеться подбати про запуск усіх оновлень WP самостійно, і не всі ці зміни будуть сумісні з темами та плагінами, які ви хочете використовувати. Це відрізняється від автоматичних оновлень WP, які можуть запропонувати WP Engine та GoDaddy.
Встановлення програм одним клацаннямArvixe пропонує різноманітні програми через бібліотеку Softaculous. Бібліотека допоможе вам додати всілякі додатки, включаючи безліч чудових варіантів використання WP, рішень для кошиків та багато іншого. Існує багато додатків для використання Windows, але є ще додатки на базі Linux.
WordPress та Joomla, серед багатьох інших програм, потребують баз даних, щоб допомогти вам зберігати вміст. База даних MySQL буде потрібна для окремих веб-сайтів та додатків WordPress. Arvixe також може надати вам підтримку PostgreSQL; це ідеально, якщо вам потрібен спеціальний формат бази даних для конкретних програм, які ви можете використовувати.
Є всілякі додатки одним клацанням миші, які Arvixe може підтримувати. Він в основному підтримує додатки Linux, такі як Magento, Drupal, Cube Cart і Zen Cart, серед багатьох інших варіантів.
Резервні копіїArvixe пропонує резервні копії своїх облікових записів, щоб гарантувати відновлення даних, якщо щось знизиться. Немає безкоштовних служб відновлення для акаунтів, що мають 10 Гб або більше місця. Крім того, резервні копії можуть бути недоступні, якщо у вас є 20 ГБ або більше даних на вашому сайті.
Особливості безпекиФункції безпеки, які доступні у Arvixe, включають кілька приємних рішень, присвячених тому, щоб ваш сайт залишався недоторканим та діяв якомога довше. Arvixe використовує центри обробки даних, сумісні з SAS 70 Type II, а також використовує різні програми проти DDS.
Компанія використовує безліч щоденних оновлень безпеки, а також використовує брандмауери, щоб тримати дані під контролем. На сайті також використовуються двофакторні налаштування аутентифікації. Безкоштовні сертифікати SSL також доступні протягом життя будь-якого веб-сайту за умови, що сайт охоплюється планом бізнесу, реселлерів або VPSClass.
Arvixe також використовує підтримку 6Scan для своїх потреб безпеки. Це допомагає щодня сканувати веб-сайти та переглядати звіти про чорний список. Захист паролем також доступний для різних частин веб-сайту. Система працює з наміром уберегти конфіденційні дані від ризику їх впливу.
Безлімітні електронні листиArvixe з гордістю пропонує стільки облікових записів електронної пошти, скільки люди можуть шукати. Це доступно для всіх планів, включаючи основні плани. Ви можете налаштувати акаунти електронної пошти, підписуючись на послуги хостингу, але ви також можете створювати необмежену кількість облікових записів із cPanel. Особистий клас пропонує також поштові скриньки POP3 та IMAP плюс експедитори та автовідповідачі. Ви також можете вибрати для електронної пошти програму електронної пошти Орда, Білка або RoundCube.

Система розсилки поштових розсилок – також приваблива частина послуг Arvixe. Це полегшує вам взаємодію з більшими групами за мінімальний час. Система безкоштовна у використанні і дозволить будь-кому зі списку надсилати електронне повідомлення іншій особі того ж списку. Це можна зробити, не вимагаючи від когось фактичного обміну інформацією.

Статистика сайтуЗасоби статистичної звітності від Arvixe допоможуть вам побачити, як працює ваш сайт. Програма AWStats допоможе отримати візуальний аналіз статистики вашого веб-сервера. Ви також можете використовувати AWStats для отримання результатів, які будуть оновлені в режимі реального часу, щоб допомогти вам отримати максимально точну інформацію.
Програма програмного забезпечення Analog – це особливо видатна програма. Програма допоможе вам побачити, які сайти найбільш популярні на вашому сайті. Ви також отримаєте інформацію про непрацюючі посилання тощо.
ДодаткиВи можете використовувати один з багатьох корисних доповнень від Arvixe:
Бібліотека Softaculous надасть вам більше ста програм PHP та MySQL. Ви можете використовувати їх для багатьох проектів, таких як створення дощок для обговорень, підтримка зображень галереї, підтримка управління проектами та створення сайтів.
Ви можете отримати спеціалізовану IP-адресу для своїх комерційних потреб в Інтернеті. Ця опція доступна для всіх планів VPS, реселлерів та персональних клієнтів.
Використовуйте додатки ASP через Arvixe, наприклад сервіс ColdFusion та MSSQL. Вони доступні для власників планів ResellerClass.
Додаток SEO Ready допоможе вам переглянути налаштування SEO, щоб переконатися, що ваш сайт максимально простий у використанні.
SDD Raid 10 накопичувачі допоможуть вам трохи збільшити час завантаження, а також надійніше.
Cron Jobs допоможе вам налаштувати завдання для веб-сервера, які потрібно виконати з часом.
Програма Cloudflare CDN Ready захищатиме веб-сайти, допомагаючи перевіряти свої сайти, щоб забезпечити їхню доставку якнайшвидше, а також визначила та видалила загрози, які можуть виникнути з часом.

Плани & Ціноутворення

Ви можете вибрати один з багатьох різних хостинг-планів Arvixe. Ось перегляньте, що доступно для використання.

Особисті & Хостинг бізнес-класу (Спільне)

Ви можете використовувати параметр Особистий клас для індивідуального використання. Ви можете отримати стандартний варіант для $ 4 на місяць або Pro варіант для $ 7 на місяць. Вони забезпечують вам якнайбільше дискового простору та підтримку передачі, а також доступ до серверів у США та Європі. Ви також можете отримати безкоштовне доменне ім’я. Отримати спеціальний сертифікат IP або SSL серед інших варіантів буде коштувати додатково. Ви також можете скористатися параметром бізнес-класу для спільних потреб в хостингу. Це коштує 22 долари за щомісячний стандартний варіант або 35 доларів на місяць для опціону Pro. Ви можете отримати спеціальні IP-адреси та сертифікати SSL, що входять до цього рішення.

VPS хостинг

Ви можете замовити пакет хостингу VPS за 40 доларів на місяць або 70 доларів на місяць для опції Pro. Ви можете отримати 50 або 100 ГБ даних залежно від пакету плюс стільки ж передач даних, скільки потрібно щомісяця. Ви також отримаєте безкоштовний домен та сертифікати SSL плюс два IP-адреси.

Виділені сервери

Пакет виділених класів надасть вам спеціалізовану підтримку сервера з керованими серверами, щоденні оновлення безпеки та повну підтримку в режимі офлайн. Ви також можете отримати безкоштовні доменні імена та сертифікати SSL. Коштує 105 доларів на місяць і вище для одного процесорного сервера або 329 доларів щомісяця за доступ до багатопроцесорного сервера.

Підтримка клієнтів

Це допомагає налагодити зв’язок із представниками служби обслуговування клієнтів, якщо ви намагаєтесь правильно запустити панель управління. На щастя, Arvixe пропонує цілодобову підтримку по телефону в Америці, а також підтримку електронної пошти та чату. Ви також можете зайти на форум клієнтів і навіть звернутися в службу підтримки з належним квитком підтримки. Деякі бази даних самодопомоги доступні і на веб-сайті Arvixe. Однак є певні проблеми, скільки часу може зайняти, щоб отримати відповідь. Бувають випадки, коли вам, можливо, доведеться почекати кілька хвилин, але це, швидше за все, буде проблемою під час деяких більш переповнених і напружених часів дня. Здебільшого Arvixe здається досить досвідченим щодо того, щоб піклуватися про проблеми клієнтів, коли вони з’являються..

Простота використання

Налаштування сайту

Ви можете замовити послуги веб-хостингу безпосередньо у Arvixe всього за кілька хвилин. Функція автоматичної настройки допоможе швидко підготувати налаштування віртуального хостингу. Спеціальні налаштування сервера можна легко придбати, хоча вони залежать від налаштувань, які використовуються.

Програма RVSiteBuilder в основному допоможе вам створити веб-сайти якомога швидше. Це можна зробити миттєво, оскільки програма допоможе вам ввести необхідну інформацію, необхідну для полегшення їх перегляду та використання.

Налаштування блогу WordPress

Дуже легко отримати блог WordPress, створений для послуг Arvixe. Ви можете використовувати план хостингу WordPress, щоб полегшити вам створення блогу. Налаштування WebsitePanel дозволить вам встановити блог WP без необхідності завантажувати файли самостійно. Ви можете використовувати раніше створену базу даних або нову, яку ви можете створити під час встановлення блогу.

Використання Панелі управління

Щоб дізнатися, як використовувати налаштування Arvixe, потрібно багато часу, але вам це буде простіше зрозуміти, якщо у вас є досвід cPanel. Однак вам не потрібно багато шукати інформацію про те, як змусити його працювати. Ліву панель на панелі керування можна підтягнути вгору, щоб допомогти вам у налаштуванні компонентів.

Arvixe також використовує панель управління WebsitePanel для потреб хостингу ASP.NET. Це простий у використанні і може допомогти вам керувати веб-сайтами, FTP-акаунтами та багато іншого. Ви також можете швидко додати домен через опцію Домен на cPanel. Ви можете ввести ім’я домену та його пароль, щоб налаштувати його лише за кілька моментів.

Висновок

Загалом, Arvixe – це велика цінність, яка може допомогти вам отримати завантаження даних та роботу в Інтернеті. Послуги електронної пошти та домену особливо великі, тоді як безкоштовна спеціалізована послуга IP безперечно збільшує свою цінність. Асортимент інструментів та цінових точок дійсно робить його одним із найкращих варіантів, який ви обираєте порівняно з GoDaddy та іншими варіантами..

Як замовити

Ви можете замовити послуги хостингу Arvixe, відвідавши веб-сайт Arvixe. Це можна зробити прямо зараз о Веб-сайт Arvixe

Порівняйте

Арвікс

91

Хостинг InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map