Невеликий оранжевий огляд 2016 року


Маленький апельсин

Відвідайте веб-сайт

8.9


Оцінка AWA

Маленький апельсин

Заснована в Атланті понад десятиліття тому, Small Orange (ASO) пропонує різні послуги веб-хостингу як для окремих користувачів, так і для малого бізнесу. В даний час фірма має штаб-квартиру в Остіні, штат Техас, і має яскраву робочу силу на 80 осіб. Прочитайте наш маленький огляд апельсина нижче.

Плюси

 • 90-денна гарантія повернення грошей
 • Підтримка платформи блогів Node.js та Ghost
 • Широкий діапазон планів хостингу
 • Ніяких прихованих зборів

Мінуси

 • Потребує вдосконалення підтримка телефону

Огляд

 • Веб-сайт: www.asmallorange.com
 • Штаб-квартира: Атланта, штат Джорджія
 • Рік заснування: 2003 рік
 • Категорії: Веб хостинг
 • Послуги: Спільний доступ, VPS, керований хостинг для WordPress, хмарний хостинг
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Заснована в Атланті понад десятиліття тому, Small Orange (ASO) пропонує різні послуги веб-хостингу як для окремих користувачів, так і для малого бізнесу. В даний час фірма має штаб-квартиру в Остіні, штат Техас, і має яскраву робочу силу на 80 осіб.

Маленький помаранчевий пропонує декілька доступних спеціалізованих серверів, віртуальний приватний сервер (VPS) та спільні плани сервера, які сподобаються як окремим користувачам, так і малому бізнесу. Тим не менше, фірмі бракує декількох функцій та специфікацій, знайдених у хостингу InMotion, AWA – найкращій веб-службі хостингу.

Позитивно, фірма має один з найшвидших серверів серед спільних хостинг-провайдерів, тому кожен раз, коли клієнти відвідують ваш веб-сайт, вона працює оптимально. Щоб пристосувати найменший веб-сайт для бізнесу до найбільш швидко розвивається бізнесу, ASO пропонує плани за різними тарифами, сприятливими для гаманців.

Чесний веб-хостинг

Маленький помаранчевий – один з найповажніших постачальників веб-хостингів там, оскільки він завжди продає те, що вони в першу чергу можуть надати. Іншими словами, ваш веб-сайт завжди буде працювати оптимально у будь-який час, як це було обіцяно, на відміну від інших недобросовісних веб-служб хостингу.

Ця веб-хостинг-фірма не робить припущень щодо використання сервера своїх клієнтів та ресурсів, які вони мають, як і деякі інші хостинг-фірми. Натомість вони переконують, що були доступні адекватні ресурси для кожного замовника, навіть коли кожен використовував їх по максимуму.

Компанія присвячена виходу в зелений колір

Маленький помаранчевий присвячений виходу на зелений колір, збігаючи 150% енергоспоживання з сертифікатами на відновлювані джерела енергії. Фірма також заохочує своїх співробітників працювати вдома, щоб зменшити енергію. Незважаючи на те, що всі ці зусилля не пов’язані з їхніми веб-хостинг-планами, це створює гарне відчуття, коли ви знаєте, що працюєте з фірмою, яка присвячена скороченню використання енергії та просуванню екологічного середовища.

Нижня лінія

Простий у користуванні та доступний, Small Orange – це надійна хостингова фірма для тих, хто не потребує сильно завантаженого сервера. Тим не менш, веб-хостингу бракує деяких особливостей, виявлених у його конкуренції.

Ключові особливості

 • 99,9% гарантія часу
 • Твердотільні сервери накопичувачів
 • Необмежені домени
 • 24/7/365 Служба підтримки клієнтів
 • Необмежені облікові записи електронної пошти
 • Обладнання сервера корпоративного класу
 • Фільтрація спаму та вірусів
 • Автовідповідачі
 • WordPress оптимізовані сервери
 • Щоденні резервні копії
 • Weebly Веб-сайт Builder
 • Захищені паролем каталоги

Швидкі посилання

Вирок експертів галузі щодо маленького апельсина

Веб-хостингОгляди експертів не мають того крику: “Мій веб-сайт знищений!”, Присмак до них, можливо, вони просто перевіряли послугу на короткий час, а не протягом тривалого періоду часу, як A Small У клієнтів Orange є.

Отже, що подобається експертам у справі про маленький апельсин?

 • Дешеві плани розпочати роботу
 • Проста у користуванні панель управління
 • Пропонує хорошу політику відшкодування скасування
 • Ніяких прихованих платежів на відміну від багатьох інших хостинг-компаній
 • Швидкі сервери SSD

І їх негативи?

 • Їх інцидент у грудні 2015 року (із значним простоєм упродовж усього періоду) був невиправданим
 • Немає телефонної підтримки для клієнтів
 • Живий чат може бути обмежений

Незважаючи на те, що експерти менш огидні щодо маленького помаранчевого, їх негативи відповідають тому, що кажуть клієнти хостинг-сервісу. І якщо ви не можете швидко отримати когось у службі обслуговування клієнтів, коли ваш веб-сайт знизиться, ви також будете дуже роздратовані.

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про маленький апельсин

Якщо чесно, з огидним робочим часом на своїх веб-сайтах, клієнти, швидше за все, не підтримуватимуть фактичні переваги “Малого апельсина”. Найважливіша частина сайту – це те, що він доступний! Але ми розкопали кілька речей, які, здавалося, сподобалися клієнтам.

 • Швидкий хостинг
  Хоча є невеликі перебої, коли A Small Orange працює, він працює добре і швидко.
 • Простий у використанні cPanel
  Інтерфейс хостингу простий і чистий у використанні.

Хоча є деякі клієнти, які не мали жодних труднощів з платформою, більшість людей прямує в Інтернет, щоб скаржитися на них.

Негативні відгуки споживачів та скарги на маленький апельсин

Невеликий помаранчевий останнім часом постраждав від деяких досить огидних відгуків клієнтів – як правило, навколо областей тривалості роботи та підтримки.

 • Намагайтеся забезпечити тривалість роботи, яку вимагають клієнти
  На жаль, замовники (колективно) скаржилися на неприйнятну кількість простоїв, а подовжували їх. Схоже, вони також видалили всі скарги зі своєї сторінки у Facebook – неякісне обслуговування клієнтів та інформацію?
 • Немає підтримки телефону
  Хоча вони мають функцію чату в прямому ефірі, якщо ви хочете зателефонувати комусь по телефону, це вже не варіант
 • Підтримка технічно не компетентна для швидкого вирішення питань
  Хоча підтримка може вирішити невеликі проблеми легко, для отримання додаткових технічних питань ви можете чекати довго, поки вони намагаються знайти рішення для вас..
 • Частина групи EIG
  Поряд з Arvixe, HostGator та BlueHost вони, по суті, є однією і тією ж компанією, і всі послуги відмовилися.

Надійність & Час роботи

Маленький помаранчевий має один з найкращих режимів роботи та швидкого реагування сервера з усіх веб-хостів, які ми вивчали. Час, протягом якого працює спільний сервер (і ваш блог), називається тривалістю роботи, тоді як час відповіді – це швидкість, яку сервер займає для завантаження вмісту, коли ви відвідуєте ваш блог.

Статистика часу і часу відгуку зазвичай відстежується Cloud Spectator, і він аплодував ASO за швидкість і стабільність своїх серверів. ASO високо цінується, оскільки він не гарантує безмежного зберігання та пропускної здатності. Однак це дозволяє вибрати пакет веб-хостингу на основі того, що ваш веб-сайт справді споживає.

Як і Arvixe та GoDaddy, ASO надає 99,9% гарантії безперервного часу, тобто вони заплатять вам за будь-який додатковий час простою.

Часи часу / відповіді: 99,9% часу роботи та часу відгуку – 549 мс. Це там поряд із відомими провайдерами веб-хостингу.

Щодо надання високоякісного сервісу, ця авторитетна фірма, що займається веб-хостингом, підтримує два різні американські сервери в Мічигані, Дірборні, Техасі та Далласі. Обидва центри даних мають високу продуктивність, нейтральну мережу.

Центри обробки даних складаються з масиву функцій безпеки, включаючи біометричний доступ та доступ до клавішних карт, фізичні перевірки ідентифікаторів; повне спостереження за відеоспостереженням, яке підтримується цифровим записом на файл; і цілодобова технічна підтримка на місці.

Обидва центри даних використовують виявлення DDRS Arbor Networks Peak Flow і мають багатокористувацькі високоефективні IP-мережі, що управляють нейтральною мережею, незалежні від носія.

Особливості & Інструменти

ASO пропонує чудові функції, а пакети хостингу оснащені автоматичною установкою скриптів, середовищем хостингу, керованим SSD, та щоденними резервними копіями, необмеженим POP3, MySQL, субдоменами, пересилаючими електронною поштою, списками розсилки та обліковими записами FTP, що не пропонує багато хостинг-сайтів.

ОсобливістьОгляд
Пропускна здатність і місце на дискуМаленький помаранчевий пропонує обмежену пропускну здатність і дисковий простір і відрізняється залежно від різних планів хостингу. Однак це стає несподіванкою для багатьох, оскільки різні веб-сайти хостингу пропонують необмежену пропускну здатність і дисковий простір з усіма своїми хостинг-пакетами.

Хоча, ви можете обрати з ряду пакетів хостингу, вам потрібно оновити до VPS або спеціального плану хостингу, якщо ви перевищите ліміт дискового простору, що може бути дуже неприємним для кількох людей.

Панель управлінняASO надає всім своїм клієнтам cPanel (і WHM, якщо це можливо) для Linux, найпопулярнішої панелі управління. Однак вам слід ще раз перевірити вартість ліцензії перед реєстрацією, оскільки це не обов’язково не містить більш надійних планів. ASO не підтримує Windows. Панель управління дозволяє керувати різними аспектами, пов’язаними з вашим веб-сайтом, з одного місця. Наприклад, ви можете встановити такі програми, як WordPress або Joomla, стежити за тим, яка пропускна здатність та об’єм пам’яті ви використовуєте, і розміщувати нові файли на своєму веб-сайті. ASO має декілька акуратних додаткових функцій для доступу до резервного копіювання cPanel, як R1Soft, безпеки SiteLock, встановлення Cloudflare одним натисканням кнопки, Оптимізатора швидкості сторінки, селектора PHP, а також їх установника Ghost (через Softaculous). Завдяки досить активному клієнтському напрямку для виставлення рахунків та підтримки, ASO пропонує вам доступ до їх широкої бази знань та відеоуроків.
Веб-сайт BuilderВласникам малого бізнесу пропонується плавний перехід від створення веб-сайтів до розміщення веб-сайтів за допомогою вбудованого в ASO вбудованого конструктора веб-сайтів для малого бізнесу під назвою Weebly. Ви можете безкоштовно створити один веб-сайт за допомогою вбудованого інструменту, а також створити стільки веб-сторінок, скільки бажаєте. Weebly має численні шаблони та інструмент перетягування, який дозволяє швидко створити веб-сайт професійного вигляду. Ви можете заощадити гроші, використовуючи вбудований інструмент на ASO, оскільки якщо ви використовуєте Weebly окремо, вони стягують свої послуги, якщо у вас є ваш домен. ASO надає дизайнерські послуги одноразовою вартістю 800 доларів або 1100 доларів США відповідно до складності вашого веб-сайту для тих, хто хоче, щоб професіонал створив свій веб-сайт. Вони будуть використовувати WordPress або іншу систему управління контентом для створення сайту.
Веб-сайти WordPressЗа логікою, WordPress також підтримується. У розділі програми Softalicious зсередини CPanel можна встановити систему управління вмістом (CMS). Після встановлення ви можете використовувати WordPress для створення слайд-шоу, сторінок, публікацій та іншого вмісту. WordPress працює над 24% всієї мережі, тому не дивно, що багато хостинг-сайтів забезпечують оптимізовані плани управління хостингом WordPress. На жаль, Small Orange не пропонує керований WP-хостинг. Якщо у вашого малого бізнесу є сайт WordPress, який отримує величезний трафік і займає центральне місце в бізнесі, ми настійно рекомендуємо використовувати керований WP-хостинг. Керовані хости WP дбають про технічну підтримку WordPress для вас. Наприклад, хост виконує оновлення програмного забезпечення для WP, запускає ваш сайт на оптимізованих WP серверах, дає платформу для тестування змін на вашому WP-сайті та щоденно створює резервні копії. Наш найкращий вибір для керованого розміщення WP – це WP Engine.
Веб-додаткиМаленький помаранчевий пропонує неперевершений вибір веб-додатків, які налаштовують ваш веб-сайт. Якщо ви хочете завести блог, виберіть WordPress або один із інших доступних програм для блогу та встановіть його одним натисканням кнопки. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб отримати якесь програмне забезпечення CMS, хочете календар або форум на вашому сайті, або ви думаєте про розміщення деяких онлайн-ігор, ASO вас охопив. Існують також різні інструменти, призначені саме для веб-сайтів електронної комерції та інші, призначені для освітніх сайтів. Можна створити вікі та інструменти для опитування – варіанти нескінченні. Незалежно від типу веб-сайту, який ви плануєте запустити, цілком очевидно, що ASO надає більше кількох додатків, які можуть значно підвищити його.
Рішення для електронної комерціїЯкщо ви плануєте пропонувати товари чи послуги, Малий помаранчевий вас охопив. Ця хостинг-фірма надає бізнес-хостингові плани на базі Linux (Startup, Small Business і Enterprise), які містять безкоштовний захищений розетковий шар (SSL-сертифікат), індустрію платіжних карток (PCI) та спеціальні відповідність IP-адреси для захисту транзакцій..
Особливості безпекиПлани розміщення хостингу мають кілька функцій безпеки. Навіть з найпростішим планом ви впевнені в тому, що ви знайдете каталоги, захищені паролем, захист гарячої посилання / п’явки та IP-блокування. Для ще більшої безпеки вам слід вибрати SiteLock (збирається 20 доларів на рік). SiteLock зазвичай виконує щоденне сканування зловмисного програмного забезпечення, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення, моніторинг зміни файлів тощо, залежно від обраного пакету хостингу.
Безлімітні адреси електронної поштиМаленький помаранчевий дозволяє власникам веб-сайтів створювати необмежену кількість електронних адрес, пов’язаних із кожним доменом, розміщеним ними. Це важлива особливість, особливо для бізнесу, оскільки кожному співробітнику може бути призначений свій особистий електронний лист. Ця хостинг-фірма також дозволяє вам мати звичайний електронний лист, що цінно, якщо хтось трапляється з адресою електронної пошти у вашому домені, якої немає. Це допомагає переконатися, що ви отримуєте всі повідомлення, які надсилаються на ваш веб-сайт.
90-денна гарантія повернення грошейВона є однією з найдовших в галузі, що дозволяє достатньо часу перевірити послугу. Пам’ятайте, що домени не включені в цю пропозицію, тому стандартна вартість домену буде відрахована, якщо ви повернете гроші після використання безкоштовного домену. Багато в галузі роблять це.
Повністю масштабованийПросто оновіть та поновіть, як хочете.
Два місяці безкоштовноВи отримуєте безкоштовний домен, а також два місяці безкоштовного хостингу, якщо платите за рік вперед
Безмежне все іншеНеобмежені облікові записи FTP, субдомени, списки розсилки, електронні листи, пересилання електронної пошти та бази даних стандартно
Щоденні резервні копіїНастійно рекомендується виконувати резервні копії за межами сайту, навіть незважаючи на автоматичне щоденне резервне копіювання
Рубі на рейкиНа відміну від багатьох веб-сайтів хостингу, які використовують плагін cPanel для Ruby, вони використовують Passenger для своїх Ruby, тому він завжди в курсі останніх встановлених Gem
Хостинг блог-привидівВони є одним з небагатьох спільних хостинг-провайдерів, на яких встановлено Node.js. Таким чином, можна встановити нову Ghost Blogging Platform..

Плани & Ціноутворення

Загальні плани хостингу для маленьких помаранчевих полегшують пошук варіанту, який відповідає вашому бюджету та потребам. Більше того, це авторитетна хостингова фірма, яка не перепродає вас нічим, а надає фактичний необмежений хостинг.

Маленький помаранчевий розділяє свій хостинг на п’ять видів планів: гібридний / виділений, хмарний VPS, бізнес, реселлер та спільний доступ. Ця фірма пропонує лише хостинг на основі Linux.

Маленький помаранчевий розуміє, чого хочуть клієнти. Вони відверті щодо щомісячного цінового пакету, а не показують нижчі річні ціни на своїй сторінці на першій сторінці. Після того, як вони повідомлять вас про свої щомісячні витрати, вони пропонують два місяці безкоштовного та безкоштовного домену, якщо ви підписуєтесь цілий рік.

Незважаючи на те, що ідея однакова (підпишіть договір, щоб заплатити менше), вона менш схожа на покарання, коли хазяїн передує щодо їх ціни, щоб почати з.

Підтримка клієнтів

Клієнтська підтримка – це одна сфера, яка опускає маленький апельсин. Це так, як вони витрачають лише більшу частину свого часу, працюючи над будь-яким іншим аспектом бізнесу, і не мали можливості використовувати постійну підтримку клієнтів.

Незрозуміло розмір групи технічної підтримки компанії Small Orange, оскільки майже весь її персонал працює вдома. Ця хостинг-фірма не має власного персоналу, який працює в межах досяжності своїх серверів, як і інші хостинг-компанії.

Кілька клієнтів виступили і стверджують, що вони не отримали достатньо порад та відповідей на деякі найбільш технічні запити.

Підтримка надається за допомогою квитка та електронної пошти цілодобово. Незважаючи на те, що немає телефонної підтримки, підтримка чату в реальному часі надається, але лише в будні дні. Знову ж таки, це можливо, оскільки вони не мають власного персоналу, як інші постачальники.

Хоча існує підтримка клієнтів, ASO відштовхує людей від використання цього допоміжного інструменту для отримання технічної допомоги.

Простота використання

Хоча веб-сайт чудово продуманий, він простий у використанні, оскільки ви можете легко отримати доступ до всього, що знаходиться на домашній сторінці. Ви можете вибрати пакети або “знайти свій ідеальний план”, у якому перераховані всі запропоновані пакети. Веб-сайт простий і неймовірний, і, таким чином, немає безладу та зайвого вмісту та зображень.

Якщо ви переходите з іншого веб-хостингу, невеликий помаранчевий, можливо, пропонує звичний інтерфейс. Як і багато хостингових фірм, вони використовують cPanel, графічний інтерфейс, який полегшує справи, що стосується процесу хостингу. Вони також мають найповніші та добре написані словники та навчальні посібники, які ми коли-небудь бачили від веб-хостингу.

Хоча більшість планів постачаються з CPanel, перед покупкою завжди слід перевірити це, оскільки, схоже, деякі плани не включають cPanel. CPanel – це чудовий інструмент на панелі управління для початківців та досвідчених користувачів, а також просто керує вашим сайтом та хостинг без стресу.

Висновок

Вам сподобається Маленький апельсин, якщо швидкість вашого веб-сайту є вашим головним турботою. Він має найшвидший час роботи в режимі безперервного часу та часу відгуку сервера. ASO не гарантує необмежену кількість ресурсів, тому пропускна здатність вашого сайту та дисковий простір обмежені, щоб уникнути перевантаження. Ось чому його веб-сайти можна отримати швидко. ASO має цілий ряд хостингових планів, які мають різні ціни відповідно до ваших побажань та фінансового плану.

Єдиний його збій – це те, що він не має того самого рівня захисту, який надають інші хости, і не пропонує підтримку дзвінків 24/4/365. Вам буде краще з таким хостом, як Arvixe або GoDaddy, якщо ви хочете мати постійний доступ до телефонної підтримки або керувати електронною комерцією.

Маленький помаранчевий дозволяє легко створити веб-сайт, придатний для особистого використання або малого бізнесу, і це також за розумною ціною. Однак, веб-хосту бракує функцій (наприклад, керованих WordPress, серверів на базі Windows), які надаються Dreamhost, Arvixe та Liquid Web (вибір редакторів для хостингу на рівні підприємства).

Якщо у вас є реальні амбіції веб-сайту високого класу, це сервіси, які слід використовувати як фундамент. Маленький апельсин – для тих, хто має більш скромні потреби.

Порівняйте

Маленький апельсин

89

Хостинг InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map