Populiariausios „Shopify“ interneto svetainių kūrimo kompanijos Jungtinėje Karalystėje

AWA apdovanojimas už meistriškumą


Kodėl „Shopify“??

Ekspertai nuosekliai vertina „Shopify“ kaip el. Prekybos programinės įrangos standartą, pagal kurį vertinamos visos kitos el. Prekybos platformos. Mūsų ekspertai sutinka, kad tai pati geriausia autonominė e. Prekybos programinė įranga. Mes taip pat išsamiai parašėme apie „Shopify“ pranašumus ir trūkumus, norint paleisti savo el. Prekybos parduotuvę.

„Shopify“ kūrėjo suradimas

Kai jau nusprendėte Shopify neabejotinai jums, kitas žingsnis yra rasti kūrėją, kuris suprojektuotų ir sukurtų jūsų internetinę parduotuvę, ir galbūt palaikys ją, kai tik ji veiks. Žinoma, jūs galite pasidaryti patys, tokiu atveju vis tiek turėtumėte perskaityti šį straipsnį. Be to, daugelis šių „Shopify“ ekspertų turi puikius tinklaraščius, kuriuose pilna naudingos informacijos.

Populiariausi „Shopify“ ekspertai Jungtinėje Karalystėje

Mums padėjo šioje atrankoje tyrinėdami „Shopify“ ekspertus JK. „Shopify Expert“ yra „Shopify“ suteikta akreditacija, siekiant parodyti, kad asmuo ar įmonė yra vertinamas partneris, kuris įrodė, kad turi „išsamių ir autoritetingų žinių apie Shopify“. Šie ekspertai teikia pridėtinės vertės paslaugas, kuriomis pasitiki „Shopify“.

Ką siūlo „Shopify“ ekspertas

Norėdami tapti „Shopify“ ekspertu, asmenys ar įmonės turi įrodyti, kad sukūrė 5 ar daugiau aktyvių parduotuvių. Yra penkios ekspertų kategorijos:

 • Dizainas – būtinai šioms parduotuvėms sukūrė temą nuo nulio
 • Sąranka – pagrindinis parduotuvių nustatymas ir temų pritaikymas šioms parduotuvėms
 • Rinkodara – patikrintos šių parduotuvių rinkodaros kampanijos
 • Fotografija – turėti į produktą orientuotą nuotraukų portfelį „Shopify“ klientams
 • Plėtra – sukūrė programą „App Store“ arba sukūrė veikiančias pasirinktines integracijas

Nepakanka, kad kandidatai į „Shopify Expert“ statusą pateiktų bet kurios iš šių kategorijų pavyzdžius. „Shopify“ ekspertų komanda peržiūri visus pateikimus, kad įsitikintų, jog darbas atitinka jų standartus. Kandidatams gali būti suteiktas „Shopify Expert“ statusas vienoje ar keliose iš šių kategorijų.

Be to, kad turi aukštus „Shopify“ įgūdžius, „Shopify“ ekspertai yra atsakingi ir už greitą atsakymą į visus klausimus bei atvirą ir sąžiningą bendravimą su visais savo klientais; Trumpai tariant, yra labai profesionalus.

„Shopify“ ekspertai yra „Shopify“ prekės ženklo ambasadoriai, o jų vaidmuo yra užtikrinti, kad visi jų klientai turėtų teigiamą ir vertingą patirtį, nepaisant to, kokias paslaugas jie perka.

Kitas žingsnis

Dabar jūsų užduotis yra nuspręsti, kokias paslaugas jums reikia įsigyti, kad jūsų „Shopify“ internetinė parduotuvė veiktų ir veiktų. Jums reikia projektavimo, sąrankos, rinkodaros, fotografijos ar tobulinimo, ar kažkokio jų derinio? Ir galbūt kai kurie palaikys, kai jūsų parduotuvė veiks. Kiekvienas iš šių „Shopify“ ekspertų turi savo stipriąsias puses. Atidžiai perskaitykite straipsnį ir apsilankykite jums patraukliose svetainėse.

„Shopify“ ekspertai JK

Mes kuriame internetines svetaines

Mes kuriame internetines svetainių kūrimo firmas

Pavadinimas „We Make Websites“ neatspindi to, kad ši įmonė „Designer“, „Design“ ir rinkodaros srityje „Shopify“ yra įvertinta Nr. 1. Jų, kaip kūrybinių mažmenininkų, tapatybė gerai matoma jų pačių interneto svetainėje, pateikiant išsamius kliento darbo pavyzdžius, taip pat aiškius paaiškinimus apie visas jų siūlomas paslaugas su kainomis..

„We Make Websites“ yra baigę daugiau nei 370 projektų, o daugiau nei 40 000 el. Prekybos mažmenininkų skaito mėnesinius patarimų tinklaraščius. Apsilankykite tinklalapyje „We Make Websites“, kur rasite bent naudingos informacijos ir patarimų.

Swanky Apple

„Swanky Apple“ - interneto dizaino įmonė

„Swanky Apple“ mėgsta „kurti įtikinamus dalykus žiniatinkliui, spausdinimui ir mobiliesiems įrenginiams“. Jų svetainė atspindi šį neaktyvų požiūrį į savo darbą, kurio „Shopify“ parduotuvių kūrimas yra tik vienas aspektas.

„Swanky Apple“ dėmesys sutelktas į jūsų parduotuvės plėtrą, nebūtinai į elektroninės komercijos verslą, ir jie labiau mėgsta individualų dizainą. Tačiau jūs turite prieigą prie kitų jų kūrybinių paslaugų, įskaitant prekės ženklo kūrimą, paiešką ir socialinę rinkodarą.

įkvėpimas

„Inspira“ - interneto dizaino įmonė

„inspira“ svetainės pagrindinis puslapis teikia aukščiausių pažadų – nuostabus kūrybinis darbas, pažangiausias vystymasis, fanatiška parama. Jie yra labai patyrę – nuo 2007 m. Jie stato „Shopify“ parduotuves, praėjus vos aštuoniems mėnesiams po to, kai programinė įranga buvo išleista visuomenei..

Nors elektroninė prekyba yra tik viena iš keturių įkvepiančių paslaugų, ji turi savo skirtą tinklalapį. Galimas visas elektroninės komercijos paslaugų spektras – projektavimas, kodavimas, rinkodara ir palaikymas.

Vitaminas Londonas

Vitamin London - interneto dizaino įmonė

„Vitamin London“ yra skaitmeninių produktų projektavimo agentūra, kuri orientuojasi į skaidrius fizinio ir skaitmeninio skirtumus. e-komercija yra tik viena iš skaitmeninių paslaugų, kurias siūlo ši įmonė.

Visi „Vitamin London“ tinklalapio klientų pavyzdžiai yra vizualiai stulbinantys, kaip ir internetinės parduotuvės, susietos per „Shopify“ apžvalgos svetainę. Vis dėlto atminkite, kad el. Komercija nėra paslauga, reklamuojama paties Vitamino svetainėje.

Braškė

Braškės - interneto dizaino įmonė

„Braškių“ dėmesys sutelkiamas į elektroninę prekybą, kurios pavadinimas „Iš šio pasaulio“. Ši kūrybinga rinkodaros agentūra bus su jumis kiekviename jūsų „Shopify“ patirties žingsnyje. Braškės gali sukonfigūruoti jūsų naują parduotuvę arba padėti perkelti esamą parduotuvę į kitą lygį.

Jie sukurs jums programas, įskaitant duomenų informacijos suvestinę, jei „Shopify“ neatliks to, ko jums reikia. Jei jums reikia nuolatinės pagalbos, pasitarkite su jais apie pasirinktinį palaikymo susitarimą. Ir atsisiųskite nemokamą el. Prekybos vadovą.

eastside co

„Eastside“ internetinių svetainių kūrimo įmonė

Paprastosios pusės bendradarbiavimas. egzistuoja tam, kad būtų galima sukurti „Shopify“ parduotuves, ir jų reikia pastatyti šimtus. Jie siūlo tris savo paslaugų kainų lygius – nuo mažų dizaino pakeitimų iki visiško individualizuoto dizaino.

Paprastosios pusės bendradarbiavimas. taip pat dirbs su jumis SEO, skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos srityse, kad jūsų parduotuvę būtų lengva rasti internete. Į juos verta atkreipti dėmesį, jei jūsų verslas patenka į vieną iš jų kategorijų: mada, maistas ir gėrimai, namai ir gyvenimo būdas.

„NoirLuxe“

„Noir Luxe“ - interneto dizaino įmonė

Noir Luxe apibūdina save kaip skaitmeninę kūrybinę agentūrą. Jos „Shopify“ paslauga yra ilgo kitų paslaugų, daugiausia orientuotų į vizualų dizainą, įskaitant meno kryptį ir mados iliustraciją, sąrašo pabaigoje.

O šio darbo pavyzdžiai yra nuostabūs. „Noir Luxe“ yra „Shopify“ sąrankos ekspertas ir teikia projektavimo bei kai kurias valdymo paslaugas; dauguma jų klientų patys valdo savo svetaines. Pažvelkite į „Noir Luxe“, jei jūsų dėmesys sutelktas į vizualiai pritrenkiančią internetinę parduotuvę.

Pareiškimas

Pareiškimas - interneto dizaino įmonė

Pareiškimas pristatomas per nesąmoningą svetainę, kuri padės jums išplėsti e-komercijos verslą, naudojant patikrintą trijų žingsnių verslo modelį. Pateikti klientų pavyzdžiai yra tvirti, nieko nereikšmingo, tačiau kai kurie jų sukurti pagal užsakymą. Pareiškime daugiausia dėmesio skiriama e. Prekybos verslui ir ji tiks tiems, kuriems reikia pagalbos kuriant savo „Shopify“ elektroninės prekybos verslo skaitmeninę strategiją ir rinkodarą..

„Belle Digital“

„Belle Digital“ - interneto dizaino įmonė

„Belle Digital“ sukuria „gražias ir unikalias elektroninės prekybos parduotuves„ Shopify “. Jie sukuria pasirinktinį „Shopify“ verslą, o ne tik parduotuvių vitrinas. Jie yra sąrankos ekspertai ir kartu su jumis padės rinkodarai jūsų parduotuvėje.

Jų pačių svetainė vizualiai stulbina švelniomis spalvomis ir švelniu dėmesiu, o tai atsispindi jų darbuose parodytuose pavyzdžiuose. „Belle Digital“ išskiria jų klientų kategorijas, tokias kaip mada, sveikata ir grožis, namai ir gyvenimo būdas, vaikai, o jų svetainė jaučiasi moteriška..

Povandeninis pistoletas

„Underwater Pistol“ - interneto dizaino įmonė

Povandeninio pistoleto piktograma yra vyriausias superherojaus animacinis filmas, kuris vaizduoja juos kaip skaitmeninius trikčių šalinimo įrankius. Šios atlaidžios įmonės ištakos yra darbas su kūrybiniu verslu, ir tai vis dar yra jų širdis.

Jie yra šiek tiek neaiškūs apie savo įgūdžių rinkinius, „kuriam laikui“ sukūrę elektroninės komercijos parduotuves ir „šiek tiek išmokę“. „Povandeniniai pistoletai“ sukurs jūsų „Shopify“ parduotuvę, padės rinkodarai ir jūsų tekstų rašymui.

Sužinokite daugiau apie „Shopify“ ekspertų DUK
čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map