Populiariausios Kanados „Shopify“ internetinių svetainių kūrimo kompanijos

AWA apdovanojimas už meistriškumą


Pasaulio e-komercija, „Shopify“ yra aiškus lyderis. Toliau nustatomi projektavimo ir naudojimo standartai. Iš tikrųjų „Shopify“ valdo maždaug 300 000 internetinių parduotuvių, vien per 2015 m. Uždirbančių daugiau nei 17 milijardų JAV dolerių.

Didelę jos sėkmės dalį lėmė programinės įrangos naudojimo paprastumas ir funkcionalumas. Net pradedantieji gali pastatyti įspūdingą parduotuvę, kurioje gausu funkcijų.

Tačiau naudodamiesi tokia pajėgia ir išplėsta programa vartotojams gali būti įdomu, ar jos išnaudoja visas „Shopify“ galimybes. Be išankstinės patirties gali būti sunku efektyviausiai panaudoti pardavimus. Jei nesate ekspertas, galite suabejoti, ar yra daugiau galimybių integruoti turimas programas ir įrankius.

Užuot stebėjęsi, galite pasikliauti profesionalių interneto svetainių kūrimo kompanijų patirtimi ir kompetencija. Kai kurios pirmaujančios pramonės įmonės specializuojasi tam, kad išnaudotų visas „Shopify“ galimybes.

Kanados „Shopify“ žinomiausi interneto dizaineriai ir kūrėjai

Triukas yra pasirinkti geriausią įmonę, kad būtų užtikrinta tinkama pusiausvyra tarp ekspertų ir išlaidų. Norėdami padėti susiaurinti pasirinkimą, būtinai pradėkite pateikdami sau kelis paprastus klausimus:

Koks tavo biudžetas??

Daugeliui verslo kaštų yra pirmasis ir svarbiausias lemiamas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Nors žiniatinklyje yra daugybė nemokamų variantų, jie pasižymi apribojimais. Neteisinga programinė įranga galiausiai gali sustabdyti verslo augimą.

Esmė: jei rimtai ketinate užsidirbti pinigų, turėsite investuoti šiek tiek pinigų į savo verslą. Pinigų įdėjimas į programinę įrangą, prieglobos mokesčiai ir kitos veiklos išlaidos atsiperka ir tuo pačiu supaprastins kasdienes užduotis..

Skirkite šiek tiek laiko pagalvoti, kiek galite sau leisti sumokėti pagrindines sąrankos išlaidas. Atminkite, kad yra proporcingas santykis tarp veiklos išlaidų ir uždirbtų pajamų.

Koks jūsų paleidimo laikas??

Kai kurių elektroninės komercijos platformų grožis yra tas, kad galite atidaryti svetainę vos per kelias valandas. Sudėtingesnėms svetainėms, kuriose yra dešimtys produktų, paveikslėlių ir aprašymų, jums gali prireikti daugiau laiko svetainei ir savo inventoriui paruošti, kol būsite pasirengę pradėti naudoti. Jums reikės platformos, kurią galima pakeisti pagal jūsų poreikius.

Kaip svarbu dizaino lankstumas?

Pradinio parduotuvės sąrankos proceso metu tikriausiai būsite įsitraukę į parduotuvės vitrinos dizainą. Nors dauguma platformų pasiūlys įspūdingą lankstumą kuriant dizainą, jos gali būti ne tokios elastingos, kai reikia tvarkyti atsargas ir pardavimus..

Galite būti tikri, kad „Shopify“ elektroninės komercijos programinė įranga gali valdyti praktiškai bet ką, ką jūs galite įmesti. Tikrasis iššūkis yra žinoti, ar nustatėte, kad parduotuvė būtų kuo lankstesnė ir tokia, kokia jums reikalinga. Štai kur kai kurie ekspertų patarimai gali būti verti kainos.

Ar jūsų platforma gerai integruojasi su kitomis programomis??

Norite, kad atsakymas į šį klausimą būtų skambus. Jūsų internetinės parduotuvės kūrėjas turi sklandžiai integruotis su socialine žiniasklaida, įvairiomis mokėjimo šliuzomis, „Amazon“ ir kitomis programomis. Šie papildymai išplės jūsų svetainės funkcionalumą.

Paėmę laiko išsiaiškinti keletą svarbių klausimų ir išsiaiškinti biudžetą, galite pradėti tikrinti interneto dizaino ir plėtros ekspertus Kanadoje. Skaitykite sąrašą geriausiai vertinamų kūrėjų, kurie turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.

Sunkūs hitters, kurie gali padaryti viską

BOLD

Difuzinis logotipas

BOLD yra atsakingas už populiariausių programų, kurias galima rasti „Shopify“, sukūrimą. Jie taip pat siūlo nestandartines paslaugas mažoms įmonėms ir didelėms įmonėms. Iš pradžių įmonė atsirado iš būtinybės. Steigėjus nustebino programų, skirtų padidinti pardavimus, trūkumas. Užuot laukę, kol tinkama programa pateks į rinką, jie nusprendė sukurti savo.

Nuo to laiko, kai BOLD išleido savo pirmąją programą 2012 m., Jie laimėjo daugybę pramonės apdovanojimų. Su daugiau nei 90 darbuotojų iš Vinipego Kanadoje jie išsiskiria kaip pilnų paslaugų įmonė. Paskambinkite jiems, jei jums reikia firmos, kuri galėtų visa tai padaryti.

„Pixel Union“

„Pixel Union“ logotipas

„Pixel Union“ būstinė yra Viktorijoje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje. Ji veikia nuo 2009 m. Jų portfelyje yra įspūdingų klientų sąrašas, įskaitant: „Tesla Motors“, „Taco Bell“ ir „LA Lakers“. Norėdami sukurti pasirinktinę svetainę, naudokite esamą temą ar partnerį.

„Pixel Union“ ekspertų komanda siūlo palaikymą kiekviename plėtros etape. Pasinaudokite savo įgūdžiais, norėdami panaudoti „Shopify“ galią ir sukurti gražias bei funkcionalias svetaines. Būtinai sustokite prie jų svetainės ir pažiūrėkite į jų platų aptakių ir modernių svetainių rinkinį.

Diff

Difuzinis logotipas

Daugumą interneto svetainių kūrimo firmų įkūrė programinės įrangos inžinieriai ir programuotojai. Tačiau „Diff“ pradėjo mažmenininkas. Tai suteikia Monrealyje įsikūrusiai įmonei kitokią požiūrį į elektroninę prekybą.

Nuo atidarymo 2011 m. Bendrovė subūrė aukštos kvalifikacijos inžinierių komandą. Jie atstovauja vienai iš „techniškai moderniausių komandų“. DIFF dizainai sujungia patrauklią parduotuvę su patogia pagrindine programa. Mėgaukitės valdymo funkcijomis, kurios palengvina jūsų gyvenimą.

Marketingo guru

Tik augimas

Tik augimo logotipas

Ši Vaterlo, Kanadoje įsikūrusi įmonė turi omenyje vieną tikslą: augimą. Jie pirmiausia padeda jums sukurti aiškų prekės ženklą. Nuo to priklauso viskas, kaip plėsti savo verslą ir pasiekti išmatuojamų rezultatų. Nors jie siūlo platų paslaugų spektrą, jie specializuojasi didinti perskaičiavimo kursus.

Bendrovė padės jums paversti atsitiktines naršykles lojaliais klientais. Jų kaina gali būti kliūtis mažesnėms įmonėms, tačiau jei esate greitas ir išmatuojamas augimas, gali būti verta investuoti. Apsvarstykite tai, kad jie gali pasigirti įspūdinga 327% IG iš 127 skirtingų prekių ženklų.

Dizaino Champs

Rodyklė kūrybinė

Rodyklės kūrybinis logotipas

Kai kurioms įmonėms vizualai yra ypač svarbūs. Jei jums reikia pabrėžti gaminius ir sukurti konkrečią patirtį savo lankytojams, gali padėti „Pointer Creative“ komanda. Jie yra grupė jaunų ir klubų dizainerių bei kūrėjų, turinčių reputaciją kuriant vizualiai stulbinančias „Shopify“ svetaines.

Iš tikrųjų „Pointer Creative“ yra populiariausia „Shopify“ plėtros komanda Kanadoje. Jų dizainas sustiprina prekės ženklą ir greitai pradeda pritraukti srautą į jūsų svetainę. Pasikliaukite jomis paprastoje elektroninės prekybos svetainėje ar sudėtingesnėje parduotuvėje. Jie gali pasiūlyti puikų palaikymą ir gali sugeneruoti įspūdingas svetaines nuo nulio.

Mažoji raketa

Mažasis raketų logotipas

Reikia pagalbos paaiškinant savo kūrybinę kryptį? Ar stengiatės kurti verslo strategiją? Pasiruošę paleisti savo svetainę? „Little Rocket“ Ontarijuje, Kanadoje, gali pateikti pasirinktinius sprendimus ir palaikymo sistemą.

Visų pirma, pagrindinis dėmesys skiriamas projektavimo įgūdžių ir patirties panaudojimui prekės ženklo vizijai užfiksuoti. Tada jie sukuria patrauklią svetainę, kurioje gali dalytis savo produktais ir paslaugomis su pasauliu. Tada jie stengsis sukurti pagrindinę programą, kuri atitiktų jūsų verslą ir jūsų poreikius. Rezultatas yra graži tinkinta svetainė.

Visapusiškai nuostabu

„Port80“ internetinis dizainas

„Port80“ internetinio dizaino logotipas

Galvodami apie savo elektroninės prekybos parduotuvės kūrimą ir kūrimą, negalima nuvertinti vartotojo patirties. Jūsų svetainė turi būti intuityvi ir lengvai naršoma. Net mažiausias naršymo ir pirkimo barjeras gali prarasti pardavimą ir kliudyti jūsų verslo plėtrai.

Vankuverio „Port80“ ekspertai nustatė geriausią formos ir funkcijos pusiausvyrą. Jūsų klientai turės tikrai malonių potyrių, kurie leis jiems sugrįžti dar daugiau. Jų keičiami sprendimai svyruoja nuo paprastų pataisymų iki visiško paleidimo tarptautiniam verslui.

„SOVI Creative“

OVI kūrybinis logotipas

SOVI dizaine Toronte, Kanadoje, jie susipažįsta su jumis prieš pateikdami sprendimus, kurie yra sukurti atsižvelgiant į jūsų unikalius poreikius. Jie turi aukštus standartus, kai kalbama apie dizainą.

Galite būti tikri, kad jūsų svetainė puikiai atrodys bet kuriame įrenginyje. Pirkėjams patiks jūsų svetainės priekis, o jūs būsite dėkingi už mintis ir patirtį, įgyjamą kuriant jūsų pagrindinę programą..

„SOVI“ kūrėjai palengvins kasdienes užduotis, kad galėtumėte efektyviai valdyti savo verslą. Mėgaukitės daugiau laiko susitelkdami į svarbiausius savo prioritetus.

Aukščiau vėliau nei tu

Aukščiau vėliau nei tu logotipas

Vardas daug ką pasako. Ši dizainerių ir kūrėjų komanda Toronte (Kanada) padaro savo darbą sunkesnį. Jie vėluoja, kad galėtumėte nukreipti savo dėmesį į kitas jūsų verslo valdymo sritis. Tik po kelių savaičių galite perimti savo el. Prekybos svetainę nuo idėjos iki realybės.

Kaip „Shopify“ ekspertai, jie turi išskirtinę kvalifikaciją, kad padėtų jums panaudoti „Shopify“ programinės įrangos galią. Jų gražūs vitrinos uždirbs pardavimus. Nesvarbu, kokio dydžio verslą ketinate pradėti ar atnaujinti, jie suteiks jūsų projektui visą dėmesį ir kūrybinę galią.

Sąranka ir patarimai

Karsonas

„Carson“ logotipas

Ar turite nedidelę užduotį, kurią reikia greitai atlikti? Reikia pagalbos integruoti naują įrankį ar funkciją? Kodėl nepadarius šių užduočių ekspertams ir įsitikinus, kad jos bus atliktos teisingai? Iš Monrealio, Kanadoje, įsikūręs „Carson“ yra puikus būdas tvarkyti svetainių sąranką ir atnaujinti užduotis.

Nebijote pamėginti naršyti „Shopify“, kai turėtumėte sutelkti dėmesį į kitus savo verslo aspektus. Jie turi labai lanksčią ir prieinamą kainą. Galite mėgautis retkarčiais pasiekdami „Shopify“ ekspertų paslaugas nemokėdami už brangias mėnesines prenumeratas. „Carson“ siūlo greitą ir prieinamą būdą valdyti jūsų svetainę.

„Shopify“ dažnai apmokestinama kaip universaliausia ir vartotojui patogesnė e-komercijos programinės įrangos platforma rinkoje. Tačiau šis pripažinimas taip pat gali turėti neigiamos įtakos. Turėdami tiek daug galimybių, susijusių su temomis, funkcijomis ir integracija, galite jaustis pritrenkiančiai. Gali būti per daug lengva įsimesti į visus pasirinkimus ir prarasti brangų laiką.

Galų gale galite būti maloniai nustebinti, sužinoję, kaip lengva ir prieinama yra perduoti savo projektą „Shopify“ interneto plėtros ekspertui. Savo viziją galite paversti gražia ir funkcionalia svetaine nepažeisdami savo biudžeto.

Visada malonu mokėti nukirpti kampus ir sumažinti išlaidas, tačiau taip pat reikia atsiminti, kad jūsų laikas yra vertingas. Kaip verslo savininkas, jūsų laikas praleidžiamas kitose jūsų verslo kūrimo srityse. Kreipimasis į ekspertus gali padėti greičiau pradėti pardavinėti ir uždirbti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map