Populiariausi „Shopify“ interneto dizaineriai ir kūrėjai Indijoje

AWA apdovanojimas už meistriškumą


Shopify yra neginčijama el. prekybos programinės įrangos platforma dėl rimtos priežasties. Daugiau nei 300 000 internetinių parduotuvių pernai pasinaudojo tuo, kad uždirbo beveik 20 milijardų dolerių. „Shopify“ yra tokia populiari, kad mažiau nei per valandą galite pereiti nuo nulio iki pardavimo.

Paprastas naudojimas nėra vienintelė priežastis, kodėl „Shopify“ yra el. Prekybos platformos lyderė. Jis naudojamas kuriant sudėtingas internetines parduotuves, turinčias puikias specializuotas funkcijas. Jei tai yra jūsų darbų sąraše, jums reikės daugiau nei valandos. Jums taip pat reikės „Shopify“ ekspertas padėti tau. Šiuos „Shopify“ guru rasite visame pasaulyje, tačiau paaiškėja, kad daugelis jų yra Indijoje.

Kas daro Indiją tokia „Shopify“ ekspertų kaitvietė? Tik nedaugelyje šalių yra toks didelis techninių ekspertų procentas. Mažos pragyvenimo išlaidos reiškia, kad jie gali už jus mokėti mažiau paslaugų.

O kaip kokybė? Tai gali jus nustebinti. Indijoje yra daugiau ISO-9000 sertifikuotų programinės įrangos kūrimo kompanijų nei bet kurioje kitoje šalyje. Indijos verslui palankūs nuostatai taip pat palengvina verslą.

Skaitykite sąrašą kūrėjų, kurie gali padėti jums kuo geriau išnaudoti „Shopify“ elektroninės komercijos programinę įrangą.

„Kloc Technologies“

kloctechnologies

Apsipirkimas internetu jums gali būti sena skrybėlė, tačiau tai vis dar yra palyginti nauja veikla. Neatrasite žmogaus, turinčio dešimtmečių patirtį kuriant nuostabias „Shopify“ svetaines. Aukščiausiems ekspertams čia pasisekė, jei jie turi keletą metų.

Taip yra Kloc atveju. Ši Indijoje įsikūrusi komanda kuria nuostabias „Shopify“ maitinamas internetines parduotuves. Jie naudojasi visomis platformos teikiamomis galimybėmis. „Kloc“ turi greitų perversmų reputaciją. Jie gali jus sukurti ir paleisti tik per septynias darbo dienas naudodami patikimą el. Prekybos svetainę.

„RoyalzExpertDev“

„RoyalzExpertDev“

Šis oficialus „Shopify“ ekspertas specializuojasi vadinamajame „PSD į„ Shopify ““. Jie supjaustys ir supjaustys „Adobe Photoshop“ išdėstymą visose „Shopify“ parduotuvėse. Rezultatas yra internetinė parduotuvė, kurioje išnaudotos „Shopify“ funkcijos. Neaukosite nuostabios išvaizdos.

Lengviausias būdas įvertinti jų darbo kokybę yra pažvelgti į savo „Shopify“ parduotuvių portfelį. „RoyalzExpertDev“ komanda taip pat gali greitai atlikti integruotą adresų sąrašą. Jie padės ir „Etsy“, ir „Facebook“ puslapiuose.

Raketų elektroninė prekyba

Raketų elektroninė prekyba

„Shopify“ parduotuvėse lengva padėti klientams rasti tai, ko jie nori, ir nusipirkti. Beveik kiekvienas gali ja naudotis norėdamas įsteigti pagrindines internetines parduotuves. „Rocket Commerce“ yra jūsų šaltinis, kai norite peržengti pagrindinės internetinės parduotuvės ribas.

Vienas žvilgsnis į jų portfolio rodo, kad jie yra kvalifikuoti ir geba. „Shopify“ parduotuvėje reikia klientų. „Rocket eCommerce“ sulaukia žvalių atsiliepimų apie „Shopify“ rinkodaros pagalbą. Ši ekspertų grupė taip pat siūlo nuolatinę jų statomų svetainių priežiūrą.

Dvejetainis

Dvejetainis

Įtraukite šią komandą iš daugiau nei 60 skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės komercijos profesionalų komandos dirbti į jūsų „Shopify“ svetainę. Dvejetainiai bendradarbiauja su bet kokio dydžio įmonėmis kurdami internetines parduotuves, kurių mastelis atitiktų poreikius. Daugelis kompanijų sutelkia dėmesį tik į tai, ko šiandien reikia. Ši įmonė turi ateities augimo planavimo filosofiją.

Patenkinti klientai dažnai pastebi „Binary“ „3Q“ metodą. Jie mano, kad trys sėkmingos sąlygos yra kvalifikuotas personalas, procesai ir ryšiai. Dvejetainiai pasirenka iš savo komandos, kad atitiktų jūsų poreikius. Rezultatas – tiek partnerystė, tiek darbo santykiai.

„InfoShore“

„InfoShore“

Aktyvus produktyvumas skatina šią el. Prekybos parduotuvę. Jie tiki, kad kokybė nėra nieko reikšminga, jei ji nebus pristatyta laiku. „InfoShore“ laikosi holistinio požiūrio į el. Prekybos svetaines. Jų ekspertai pirmiausia dalyvaus jus tiriant misiją. Tikslas yra užtikrinti, kad tai, kas statoma, duotų laukiamų rezultatų.

„InfoShore“ veikia daugiau nei dešimt metų. Daugiau nei 50 visą darbo dieną dirbančių darbuotojų rūpinasi daugiau nei 100 klientų visame pasaulyje. „InfoShore“ gali jums padėti rasti tai, ką jie mėgsta vadinti „individualiais“ sprendimais. Jie ne tik pasirinks „Shopify“ platformą ir suras būdų, kaip pritaikyti jūsų idėją prie jos.

„Bluetech“

„BlueTech Shopify“ ekspertas

Tarkime, kad atlikote namų darbus „Shopify“. Nuspręsite, kad būtų tobula, jei tik jam trūktų šio vieno. „Bluetech“ yra „Shopify“ ekspertas, kuris gali suteikti jums trūkstamų dalių. Dažnai tai yra mobilioji sprendimo pusė. „Bluetech“ komanda gali padėti pridėti pasirinktinių funkcijų, tokių kaip tiesioginiai pranešimai, sinchronizavimo galimybė parduotuvėje ir analizės diagramos.

„Bluetech“ taip pat supranta, kad SEO yra internetinės parduotuvės sėkmės pagrindas. Iš jų ne tik gaunate techninę pagalbą. „Bluetech“ užtikrina, kad jūsų parduotuvė pasinaudotų platformos paieškos sistemų optimizavimo galimybėmis.

„Code reperis“

„Code reperis“

Ši patrauklia vardu pavadinta komanda pelnė savo reputaciją. Klientai greitai giriasi aukštu komunikacijos ir klientų aptarnavimo lygiu. „Code Rapper“ specializuojasi padėti jums nustatyti jūsų internetinę parduotuvę. Čia viskas nesibaigia. Jie taip pat dirba su savo klientais, norėdami pertvarkyti esamas elektroninės prekybos svetaines. Dažnai tai reikia atnaujinti į „Shopify Plus“ verslo platformą.

Dizainas yra toks pat svarbus kaip ir funkcionalumas. Peržiūrėdami „Code Rapper“ aplanką, pamatysite sinergiją. Daugelis klientų grįžta į „Code Rapper“ pagalbos rinkodaros ir SEO klausimais.

„Lucent“ naujovė

„Lucent“ naujovė

„Lucent Innovation“ yra nedidelė komanda, kurianti didelę įtaką dizainui ir naujovėms. Daugiau nei 70 atsiliepimų atskleidžia pasikartojančią komplimentų eilutę. Jie sukasi apie dizainą, bendravimą ir reagavimą.

Taip pat perskaitysite pagyrimus apie „Lucent“ pagalbą perkėlus iš kitų pirmaujančių el. Prekybos platformų. Atminkite tai, jei jūsų naujoji „Shopify“ svetainė yra esamos internetinės parduotuvės paskirtis. „Lucent Innovation“ komanda taip pat specializuojasi autonominėse programose mobiliesiems. Tai gali padėti sukurti nišinius produktus naudojantis „Shopify“ platforma.

„Kelionių kūrėjai“

„Kelionių kūrėjai“

Ne kiekvienas „Shopify“ ekspertas specializuojasi dirbant su naujokėmis. „Tripster Developers“ išleidžia jiems sveikinimo kilimėlį. Ši komanda turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų svarstymų, jei niekada nepardavinėjate internete ir norite tai padaryti naudodami „Shopify“. Jie padės jums atlikti planavimo, kūrimo, diegimo ir operacijų veiksmus. Proceso pabaigoje jums bus patogu ir gerai žinoti.

Grafikos ir spausdinimo dizaino galimybės „Tripster“ kūrėjus išskiria iš kitų „Shopify“ ekspertų. Ar jums reikia internetinės parduotuvės logotipo? Ar planuojate parduoti marškinėlius? „Tripster“ kūrėjai gali padėti jums abiem.

eShop Genius

eShop Genius

„Shopify“ yra žinomas dėl savo puošnių šablonų. Jie yra puošnūs, kol nepradėsite kurti savo turinio. Na, jūs negalite dėl to kaltinti „Shopify“. Laikas ieškoti „Shopify“ eksperto, kuris padėtų jį paversti vizualiai nuostabiais dalykais, kuriuos parduoda. Greitai apžiūrėję „eShop Genius“ svetainę, patikinsite, kad ši komanda turi įvykdyti užduotį.

Ar tai jums kainuos likimą? „eShop Genius“ skatina 10 dienų įvykdyti jūsų pilną ir veikiančią internetinę parduotuvę. Jūs gausite jų sumanaus mąstymo pranašumus ir padėsite su ekspertų rinkodaros pasiūlymais. Jis prasideda vos 500 USD investicija.

Turite netikėtai sumokėti kainą už naudojimąsi „Shopify“, tačiau tai nekainuos pinigų. Platforma yra tokia universali, kad dažnai sunku suprasti, ką turėtumėte naudoti ar kaip ja naudotis. Žmonės paliekami dėl pasirinkimo galimybių ir integracijos. Neapibrėžtumas vilkina jūsų paleidimą. Tai jums kainuoja.

Jūsų laikas yra susijęs su pinigine verte. Prakaitavimas dėl mažų detalių vargu ar atrodo gera jūsų investicijų grąža. „Shopify“ ekspertas Indijoje gali jus paruošti ir paleisti už minimalias išlaidas. Tai tiesiog gali būti geriausia investicija, kurią galite padaryti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map