Populiariausi rytinės pakrantės „Shopify“ el. Prekybos platformos žiniatinklio dizaineriai ir kūrėjai

AWA apdovanojimas už meistriškumą


Oi, Shopify, ar tu kada nors esi viena galinga platforma! Jūsų lengvos ir intuityvios sąsajos dėka beveik kiekvienas gali paversti „Ho-hum“ internetinę parduotuvę įmantriu grožio dalyku. Ar nieko apie tave nėra tobula? Na, taip, yra.

Galite padaryti tiek, kad jūsų galimybės gali tapti didele. Jūs leidžiate save modifikuoti beveik bet kokiu laipsniu. Tai nuostabu, bet reikia kažko, kas žino, ką daro. Bet, žinoma, jūs esate „Shopify“. Tu galvoji apie viską.

Lazda „Shopify“ ekspertai. Šie „Shopify“ guru gyvena ir dirba visame pasaulyje, todėl nesunku juos rasti šalia. Čia yra rekomenduojamų kūrėjų sąrašas rytinėje pakrantėje. Jie stebi, kad padėtų kuo geriau išnaudoti „Shopify“.

Perskaitykite sąrašą kūrėjų, kurie gali padėti jums išnaudoti visas „Shopify“ galimybes.

Mes esame pastebėti

Mes esame pastebėti

Ši komanda žino, ko reikia norint sukurti jūsų „Shopify Plus“ parduotuvę nuo pat pradžių. Tai yra, jei jūs tik pradedate. Ar jau turite „Shopify“ parduotuvę? Ar jie atliko auditą? Jie žiūrės po gaubtu ir rekomenduos patobulinimus, kurie pagerins jūsų internetinę parduotuvę. Skirkite šiam „Shopify“ ekspertui šiek tiek papildomo dėmesio, jei norite to paties. Jie praleis laiką norėdami įsitikinti, kad visi yra tame pačiame puslapyje. Praleisite laiką kartu peržiūrėdami ir aptardami svetainių schemas, schemas ir vielos rėmus.

Šis „Shopify“ ekspertas taip pat yra „AdWords“ specialistas. Jie gali kurti efektyvias „AdWords“ kampanijas, nukreipiančias srautą į jūsų „Shopify“ svetainę. Jie taip pat padės SEO, todėl laikui bėgant galėsite padidinti „Shopify“ reitingą.

C komanda

C komanda

Ar net tikri, kad „Shopify“ jums tinka? Ši komanda laikosi to, ką jie vadina „tinka pirmiausia“. Nuo tada, kai ji buvo pristatyta 2006 m., Jie dirbo su „Shopify“ platforma. 2014 m. Jie pridėjo pagalbos apie „Shopify Plus“.

Ar „C“ komanda yra jums tinkamas „Shopify“ ekspertas? Jie mieliau dirba su klientais, kurių metiniai pardavimai siekia nuo 1 iki 10 milijonų USD. Jums pasiekus šį lygį, jums taip pat reikės stiprios projektų valdymo paramos. Komanda išsiskiria šioje srityje. Jie taip pat gerai padeda suvokti techninį žargoną, kuris supa elektroninę prekybą.

Genomas

Genomas

Jūs žinote, kad atradote kažką ypatingo tuo metu, kai nusileidžiate „Genome“ svetainės pagrindiniame puslapyje. Stilius ir dizainas yra esminiai internetinės parduotuvės komponentai. Jie laimėjo apdovanojimus už savo projektavimo darbus. „Shopify Partners“ tinklaraštis įteikė „Genome“ 2016 m. Geriausio el. Prekybos dizaino apdovanojimo apdovanojimą už jų darbą, Mpowerd. Ar reikia dar kokių paskatinimų juos patikrinti? „Frank Sinatra Enterprises“ pasirinko „Genome“ kurti ir kurti savo svetainę.

Genomas taip pat yra paleisties inkubatorius. Jums bus malonu dirbti su jais, jei norite kreiptis į savo internetinę parduotuvę vadovaudamiesi tokia filosofija.

Paprasčiau

Paprasčiau

Ši Rytų pakrantės komanda sukūrė daugiau nei 550 parduotuvių, kurias maitina „Shopify“ ir „Shopify Plus“. Parduotuvėse buvo parduota daugiau nei 3 milijonai produktų, o pardavimai sudarė daugiau nei 70 milijonų dolerių. Ar jums reikia daugiau priežasčių patikrinti šį „Shopify“ ekspertą?

„Simplistic“ yra visų paslaugų grupė. Jie gali padėti jums modifikuoti „Shopify“ platformą ir sukurti unikalią apsipirkimo patirtį, veikiančią staliniuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. „Simplistic“ įgijo reputaciją kurdama „flash“ parduotuves, tvarkančias elektroninę prekybą įmonėms, rodomoms tinklo televizijose. Šios internetinės parduotuvės tvarko ir vykdo tūkstančius tuo pačiu metu vykdomų pardavimų ir stebi realiojo laiko pardavimus.

Barelio NY

Barelio NY

Prekės ženklai, kuriuos atpažinsite dirbdami su „Barrel NY“ kurdami jų „Shopify“ istorijas. Tai svarbu dėl dviejų priežasčių. Pirmasis yra akivaizdus. Tai patvirtina, kad „Shopify“ ekspertas turi nepaprastą reputaciją. Antroji priežastis nėra tokia akivaizdi, bet tokia pat svarbi. Tai parodo jums, kad „Shopify“ yra platforma, kurianti garsius prekės ženklus, tokius kaip „KIND Snacks“.

Ar esate ne pelno siekianti organizacija? „Barrel NY“ nori jus išgirsti. Jie paaukoja daugiau nei 500 valandų per metus, kad padėtų ne pelno organizacijoms vadinamosioms „Barrel Grants“. Jie padės jums pertvarkyti „Shopify“, kad galėtumėte naudoti jį aukojant.

Žodinis + vaizdinis

Žodinis + vaizdinis

Ar yra taisyklių ar kliūčių, kurios trukdo parduoti jūsų produktą ar paslaugą? „Verbal + Visual“ komanda gali padėti jums šokti tiesiai virš jų. Jie yra ekspertai, didinantys pardavimus internetu, automatizuodami procesus, kurie dažnai lemia prekybos krepšelius.

Štai pavyzdys. Vienas iš jų naujausių klientų buvo internetinė vyno parduotuvė. „Verbal + Visual“ padėjo jiems unikaliu būdu įveikti reikiamą amžiaus patikrinimo iššūkį. Parduotuvė išvydo 100% IG tik per 4 mėnesius. Jų konversijų rodiklis padidėjo 25%, o atmetimo rodiklis sumažėjo 30%.

Limonadas NY

Limonadas NY

Internetinės parduotuvės, prekiaujančios prabangos prekėmis, pateikia unikalų iššūkių rinkinį. Paklauskite aktorės Gwyneth Paltrow. Ji norėjo įkurti internetinę parduotuvę, kurioje prekiaujama aptiktais prabangiais produktais ir paslaugomis. Paltrovas kreipėsi pagalbos į „Limonade NY“. Jos internetinėje parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą – nuo ekologiškų odos priežiūros priemonių iki ausinių.

Neleisk, kad paprasta komandos svetainė jus apgaudinėja. Jie nėra dosnūs išsamiai aprašyti, kaip jie dirba su jumis. Taip yra todėl, kad nėra „sausainių pjaustyklės“ požiūrio į sprendimus, kuriuos jie pateiks į jūsų „Shopify“ parduotuvę. Nebijok. Jūs užbaigsite parduotuvę, kuriai trūksta rafinuotumo.

Augimo kibirkštis

Augimo kibirkštis

Šis Bostone įsikūręs „Shopify“ ekspertas turi reputaciją kurdamas ir kurdamas internetines parduotuves, kurios sukuria klientų konversijas. Jie mano, kad jūsų parduotuvė turėtų būti ir rinkodaros, ir pardavimo priemonė. Augimo kibirkštis naudoja į rezultatus orientuotą metodą. Tai derina srautą skatinančias interneto rinkodaros kampanijas ir į konversijas orientuotą augimą.

Apdovanojimus pelniusi dizaino agentūra nustato ir įgyvendina tik tuos elementus, kurie duoda greitus rezultatus ir teigiamą poveikį. „Shopify“ parduotuvę atidarysite greičiau, nei manėte, kad tai įmanoma. Iš čia jie palaiko jus stebėdami rezultatus ir išskirdami tas sritis, kurios rodo perspektyviausią augimą.

Apribojimų nėra

Apribojimų nėra

Jie kilę iš Masačusetso. Jų specializacija yra „iPhone“, „iPad“ ir „Android“ mobiliosios komercijos programos, skirtos internetinėms parduotuvėms. Apribojimų neturinti prekyba padeda suteikti turtingą mobiliosios komercijos patirtį. Tai padidins klientų įsitraukimą ir konversiją. Įtraukite šią komandą, jei norite integruoti tiesioginių pranešimų siuntimą, kad klientai matytų jūsų naujausius pasiūlymus.

Apsipirkimas internetu tapo patirtimi mobiliesiems. Neįpareigotos komercijos kliento sąrašas yra toks, kaip populiarių prekės ženklų „kas yra kas“. Tai apima tokias kompanijas kaip „Sears“, „Shoe Carnival“, „Miller Beer“ ir „Rockport“. Apribojimų neturinti prekyba viską atims iš jūsų rankų. Jie suprojektuos, sukurs ir prižiūrės jūsų internetinę parduotuvę. Atsisėskite ir atsipalaiduokite.

Markas Hendersonas

Markas Hendersonas

Šis „Shopify“ ekspertas taiko „Shopify“ parduotuvės pastatų paketą. Ar jūs tik ieškote pagrindinės sąrankos? Markas pasirūpins tuo, įskaitant šriftus, akcento spalvas ir antraštės atvaizdą ar logotipą. Jums reikės nustatyti mokesčius ir gabenimo išlaidas. Tai taip pat įtraukta.

Ar jums reikia išsamesnės pagalbos? Pradėkite procesą su fiksuotu įnašu ir sumokėkite, kaip eisite. Markas gali tinkinti bet kurią „Shopify“ temą ir integruoti jums reikalingas programas. Projektavimo ir konfigūravimo paslaugos nurodytos jums, taigi jūs visada kontroliuojate biudžetą. Markas sukūrė populiarią „Shopify“ programą pavadinimu Mokėk ką nori. Tai padėjo vienam iš jo klientų surinkti daugiau nei 1,4 mln. USD dėl socialinių priežasčių.

1 Skaitmeninė agentūra

1 Skaitmeninė agentūra

Jie yra visų paslaugų agentūra, tačiau jie pabrėžia, kad 99 proc. Jų vykdomų projektų yra orientuoti į elektroninę prekybą. Jų generalinis direktorius nuo 1999 m. Užsiima elektroninės komercijos svetainių kūrimu, plėtra ir rinkodara. Jis padėjo surasti daug milijonų dolerių kainuojančias elektroninės komercijos įmones. Jūs gausite naudos iš didžiulės jo pramonės patirties.

1 Skaitmeninė agentūra mano, kad sėkmingas internetinių parduotuvių dizainas yra mažinimo procesas. Tai turėtų pašalinti vėlavimą ir painiavą. Jie kartu su jumis dirbs nuo pat pradžių arba gali padėti pertvarkyti. Griežtos antraštės jų negąsdina. Jie paskatins jus paleisti iki 80% greičiau, kai pradėsite naudodami vieną iš „Shopify“ paruoštų „premium“ šablonų.

Dizainas: Bold

Dizainas: Bold

Daugiau nei 20 patenkintų klientų leido laiką palikti parodymus „Shopify“ ekspertui Wimui Tubbaxui. Daugelis šių klientų kalba apie gilų bendradarbiavimo lygį, kuris vyksta projektavimo proceso metu. Rinkodara yra neatsiejama e-komercijos dalis. „Wim“ taip pat padės vykdyti naujienlaiškių kampanijas.

Dėmesys detalėms yra dar viena pasikartojanti tema, kurią rasite. Klientai pabrėžia, kad tai taikoma tiek technologijai, tiek dizainui. Jums naudingos sklandžios operacijos. Jūsų klientai pasinaudoja geresne apsipirkimo patirtimi. Pažvelkite į aplanką ir pamatysite, kodėl šis „Shopify“ ekspertas gauna tokias puikias rekomendacijas.

ICEE socialinis

ICEE socialinis

Neatsisakykite internetinės parduotuvės socialinės žiniasklaidos aspektų patys. „ICEE Social“ mano, kad taip svarbu, kad jie pavertė jį specialybe. Peržiūrėkite jų tinklaraštį. Jie mėgsta kalbėti apie tai, kaip „Shopify“ platforma gali būti naudojama kuriant išskirtines parduotuves.

Pavyzdžiui, sužinosite, kad Tikimasi, kad B2B rinka iki 2020 m. Išaugs iki 6,7 trln. USD. „ICEE Social“ yra pasirengusi parodyti jums, kaip galite suprojektuoti didmeninę parduotuvę, kad užfiksuotumėte dalį šių pajamų srauto. „Shopify“ taip pat turi galingą įrankį, padedantį parodyti prekės ženklus, su kuriais bendradarbiaujate. Kitas tinklaraščio straipsnis pasakoja apie tai, kaip galite nustatyti prekės ženklo puslapį naudodamiesi „Shopify“.

„TVP Industries“

„TVP Industries“

Ši Niujorko miesto agentūra mano, kad jūsų skirta elektroninės prekybos parduotuvė yra geriausias sprendimas, o „Shopify“ negali būti sumušta. Ar nenuostabu, kad jie yra „Shopify“ ekspertai? Tikėkitės įprastų kitų siūlomų paslaugų, tačiau pasiruoškite nustebinti keletu netikėtų papildymų.

„TVP Industries“ turi prieigą prie daugiau nei 600 000 aukščiausios kokybės prekių pasirinkimo. Jei nė vienas iš šių prekės ženklų gaminių jums neveikia, jie gali būti gaminami pagal užsakymą. Tai tik pirmoji proceso dalis. Jums taip pat reikia išsipildymo sprendimų. „TVP Industries“ sukurs strateginį paskirstymo, įvykdymo ir išsiuntimo planą, kad prekės nenutrūktų. Jie netgi gali patenkinti klientų aptarnavimo poreikius.

Minionas pagamintas

Minionas pagamintas

„Tiesiog pasakyk mums, ko nori“ yra tai, ko niekada neišgirsi iš šio „Shopify“ eksperto. Jūs įvertinsite jų strateginį požiūrį. Tai prasideda nuo intensyvių tyrimų. Rezultatas yra išsamus techninių reikalavimų ir savybių dokumentas. Kokybės užtikrinimas ir našumo tikrinimas pradedami dar ilgai, kol jūsų internetinė parduotuvė nebus matoma. Atsiliepimai ir pataisymai tęsiami po paleidimo.

Beveik 90 klientų paliko „Minion Made“ parodymus. Tai metimas. Maždaug pusė pokalbio apie tai, kaip Minion Made sugebėjo sukurti magiją iš vien miglotos idėjos. Kita pusė giria „Minion Made“ už integraciją į konkrečias užklausas, kurios, atrodo, viršija tai, ką „Shopify“ gali padaryti.

Socialiai

Socialiai

Daugelis „Shopify“ projektų patenka į vieną iš 3 rūšių. Tai yra pagrindinė sąranka, perkėlimas arba tinkinimas. Šis „Shopify Expert“ yra Čikagoje. Tai tikrai nėra rytinės pakrantės adresas, tačiau socialiniu požiūriu vertas jūsų dėmesio. Jie gali jums padėti bet kuriuo iš šių 3.

Jei viskas, ko jums reikia, yra pagrindinė sąranka, „Socialmediately“ gali jus paruošti ir paleisti vos per tris dienas. Jei žiūrite į parduotuvių perkėlimą, „Socialmediately“ gali parodyti jums investicijų grąžą, perėjus į „Shopify“ ar „Shopify Plus“ parduotuvę. Ar jūs ieškote modernios, pritaikytos el. Prekybos svetainės? Komanda gali jus pradėti nuo planavimo paleisti vos per dvi savaites.

Šmaikštus

Šmaikštus

Kiekvienas į savo portfolio įtraukia savo geriausius darbus. Tai gera vieta pradėti. Įsigilinkite. Pažiūrėkite, ką kiti turi pasakyti apie darbą su jais. Šio „Shopify“ eksperto atveju perskaitysite keletą ryškių pavyzdžių, kaip peržengti pokalbį.

Vienas klientas rašo apie tai, kaip Witty sukūrė išsamų vaizdo įrašą, kuriame rodoma, ką jie pakeitė „Shopify“ tema, ir kiekvienos puslapio skilties HTML kodą. Vaizdo įrašas jiems pasirodė neįkainojamas kuriant naujus produktų puslapius. Kitas šmaikštus klientas pasakoja panašią istoriją. Jie neturėjo kodavimo patirties, tačiau norėjo specifinių savybių. Šmaikštus sukūrė juos ir tada sukūrė nuoseklų vaizdo įrašą, kuris buvo naudojamas kuriant internetinę parduotuvę.

Kaitlin Fontenot

Kaitlin Fontenot

Kaitlin yra visos dienos mama ir „Shopify“ ekspertė. Ji turi rinkodaros išsilavinimą, daug dėmesio skirdama madai ir socialinei žiniasklaidai. Daugelis jos dizaino principų kyla iš asmeninių pasirinkimų. Perskaitykite jos dienoraštį kad geriau suprastumėte, kas ją varo ir kas paskatins jūsų svetainės dizainą. Pateikiame du pavyzdžius.

Ji pateiks jums penkias priežastis, kodėl klientai neužbaigia kasos, ir paaiškins, kaip ji bendradarbiaus su jumis, kad įdiegtų „Shopify“ sprendimus. SEO su „Shopify“ yra automatizuotas procesas, tačiau yra būdų, kaip jį patobulinti. Yra daugybė tinklaraščių įrašų, kuriuose „Kaitlin“ išsamiai paaiškina, kaip optimizuoti jūsų SEO naudojant „Shopify“ įmontuotus įrankius.

Gražiai pastatytas

Gražiai pastatytas

Jie yra maždaug tiek į vakarus, kiek galite patekti, ir vis dar laikomi Rytų pakrante. Šis „Atlanta Shopify“ ekspertas palinks jus su jų dizaino kapeliais. Jie taip pat jus sužavės, kiek giliai pasinerdami įsitikindami, kad visos jūsų „Shopify“ parduotuvės detalės tinka klientams. Jums bus sunku prisiversti rasti ką nors, kas atsidurtų piktžolėse dėl kažko tokio paprasto, kaip jūs pakavimo lapeliai.

„Nicely Built“ komanda turi reputaciją, kad greitai dirba, kad jūsų „Shopify“ parduotuvė būtų parengta ir veikia. Individualių funkcijų užklausos jų nepagreitins. Funkcionalumas skatina pardavimo procesą, tačiau tai neturėtų kliudyti jūsų prekės ženklui. Šis „Shopify“ ekspertas išlaiko puikų balansą.

Jūs turite pasirinkimą. Galite sutelkti dėmesį į el. Prekybos svetainės valdymą arba galite įdėti savo pastangų į pardavimą su el. Prekybos svetaine. Kuris dės pinigus į kišenę? Geros žinios yra tai, kad galite bendradarbiauti su „Shopify“ ekspertu, kad optimizuotumėte savo internetinę parduotuvę. Leisk jiems nerimauti dėl visų detalių. Tai suteikia jums galimybę rasti geriausią produktų, kurie patinka jūsų lankytojams, derinį.

Kai kurie geriausi versle savo namus gamina rytinėje pakrantėje. Jie padės jums išnaudoti visas „Shopify“ galimybes. Būsite patenkinti investicijų grąža.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map