Populiariausi „New Zeland Shopify“ internetiniai dizaineriai ir kūrėjai

AWA apdovanojimas už meistriškumą


Nereikia daug laiko, kol nustatomas analizės paralyžius, kai žiūrite į viską, ką galite padaryti Shopify. Ši galinga elektroninės komercijos platforma yra neginčijama karalius dėl daugybės priežasčių. Atrodo, kad begalinės galimybės yra beveik sąrašo viršuje. Ar tikrai ketinate ją teisingai nustatyti? Ar net žinai apie visus varpelius ir švilpukus?

Gali būti laikas kviesti ekspertą, „Shopify“ ekspertas. „Shopify“ guru yra visame pasaulyje, tačiau daugelis jų yra Naujojoje Zelandijoje.

Palauk, ką jie ten veikia? Pasirodo, kad keliose šalyse didesnė elektroninės komercijos specialistų koncentracija. Šalyje yra saugi, saugi ir stabili verslo aplinka. Paprasta mokesčių sistema, leidžianti lengvai vykdyti pasaulinę prekybą.

Didžiausias Naujosios Zelandijos eksportas yra technologijos. Rekordinis augimas praėjusiais metais ekonomikai padėjo beveik 10 milijardų dolerių. Vyriausybė palaiko technologijas ir inovacijas kaip būdą auginti ekonomiką. Tai aplinka, kurioje puoselėjami žmonės, kurie tampa „Shopify“ ekspertais.

Perskaitykite sąrašą kūrėjų, kurie gali padėti jums išnaudoti visas „Shopify“ galimybes.

Visai nuostabu

Kišeninė aikštė

Kišeninė aikštė

Ši pilnų paslaugų agentūra nukelia jus ne tik į „Shopify“ internetinės parduotuvės įkūrimą. Ir tai yra svarbu. Vien tik technologijos neparduoda. Jums reikia skaitmeninės strategijos, kuria būtų kuriamas jūsų prekės ženklas. Norėdami ugdyti sąmoningumą, turite naudoti žiniasklaidą. Taip pat turite integruoti socialinę žiniasklaidą, kad padidintumėte parodymą. „Pocket Square“ laikosi šio holistinio požiūrio į elektroninę prekybą.

Jei esate mados ar gyvenimo būdo prekės ženklas, pirmenybę teikite šiai agentūrai. Jie turi gražių, veiksmingų ir paprastų pavyzdžių. Portfelis parodo, ką galite padaryti su „Shopify“, kai jūs jį perkeliate iki ribų. Jūs gausite prabangios internetinės parduotuvės naudos gavėją. Taip pat turėsite visą strategiją, kuri padės ją sėkmingai įgyvendinti.

SPF svetainės

SPF svetainės

Šiandien viskas susiję su mobiliaisiais, ypač jei turite internetinę parduotuvę. Mobilieji įrenginiai meta kliūtis ir apribojimus apsipirkdami internetu, net „Shopify“. SPF svetainės žino, kaip apeiti jas visas.

Naršykite aplanką ir sužinokite apie šios agentūros galimybių apimtį. Naujausių klientų atsiliepimai atkreipia dėmesį į greitą apsisprendimą kaip ypatingą dalyką. Kiti atkreipia dėmesį į kantrybę, o treniruotės padeda pagerinti jūsų techninę kompetenciją. Būsite pasirengę vykdyti savo parduotuvę, kai tik SPF ją paruoš.

Gaisro ženklas

Gaisro ženklas

Ši 10 profesionalų komanda dirba su tarptautiniu klientų sąrašu. Jie supranta, kad jūs ne tik parduodate produktus ar paslaugas. Jūs taip pat reklamuojate prekės ženklą. Kai pristatysite jiems „Shopify“ projektą, gausite pagalbos tvarkant projektą, rinkodarą ir SEO. Jie ne tik neatleidžia jūsų nuo jūsų. „Firebrand“ tęsia palaikymą ir mokymus. Turėsite parinkčių, padėsiančių suprasti, kokią įtaką jūsų internetinė parduotuvė daro pardavimams.

Pažvelkite į „Firebrand“ atidžiau, jei planuojate į savo „Shopify“ parduotuvę įtraukti mažų prekių pristatymo ir daugiakanalius pardavimus. Jie specializuojasi trečiųjų šalių logistikos, atsargų valdymo programų ir tarpinės programinės įrangos tiekėjų veikloje.

Elementarus

Elementarus

Ne visi „Shopify“ ekspertai yra išskirtiniai platformos dalyviai. Siūlydami pagalbą konkuruojančioms el. Prekybos platformoms, jie gali pritraukti daugiau klientų. Kai kurios įmonės, pavyzdžiui, „Elemental“, nori specializuotis. Jie daro vieną dalyką, ir viskas. Jums tai pasveikino apsilankius jų svetainėje. „Mes kuriame„ Shopify “elektroninės prekybos tinklalapius“, – sakoma visame puslapyje.

Šis dėmesys yra naudingas, nesvarbu, ar tik pradedate veiklą, ar norite pertvarkyti esamą parduotuvę. Komanda surinko daugiau nei 30 patenkintų „Shopify“ svetainės klientų atsiliepimų. Skirtingai nuo kitų „Shopify“ ekspertų, šie pagyrimo žodžiai yra tik savaitės ar mėnesiai. Atminkite „Elemental“, jei jums reikės skysčio vedlio. Tai yra patentuota kodavimo kalba, kurią „Shopify“ naudoja savo platformai paleisti.

Sunkieji hitteriai

Zyberis

Zyberis

Ši 100 proc. Naujosios Zelandijos valdoma ir valdoma agentūra buvo įkurta 2009 m. Daugiau nei 20 kūrybinių ekspertų komanda padėjo daugiau nei 1 000 verslo prisijungti. „Zyber“ ne tik padeda klientams įkurti ir eksploatuoti „Shopify“ parduotuves. Jie kuria programas, skirtas patobulinti visą platformą. Zyberis Mūsų produktų filtras yra naudojamas šimtuose „Shopify“ parduotuvių, kad padidintų pardavimus.

Pirmiausia „Zyber“ nustato jūsų „Shopify“ svetainę, taigi ji atitinka jūsų verslo praktiką. Tai leidžia daugiau dėmesio skirti pardavimui, o mažiau – internetinės parduotuvės valdymui. Jie yra linksma ir atsipalaidavusi grupė, tačiau neleiskite, kad tai kvailiotų. Jie reiškia verslą ir gauna tai padaryti.

Lucid

Lucid

Jūs negalite užsiimti verslu, nebent turite patenkintų klientų. „Lucid“ nuo 2007 m. Padeda žmonėms kurti „Shopify“ svetaines. Komanda mano, kad dalyvavimas nuo pat pradžių apibūdina sėkmę. Jie kviečia klientus įtraukti juos net į pradinį protų šturmą. „Lucid“ portfelis dalijasi pavyzdžiais, pradedančiais nuo pagrindinių temų modifikacijų iki visiškai pritaikytų dizainų.

Šis „Shopify“ ekspertas taip pat specializuojasi pritaikytų programų kūrime. Jei reikia išplėsti platformos funkcionalumą, rimtai pagalvokite apie juos.

„CyberWorkshop“

„CyberWorkshop“

„Shopify“ yra priglobta el. Prekybos programinės įrangos platforma, tačiau ne visos jūsų internetinės parduotuvės dalys gali joje būti. „CyberWorkshop“ specializuojasi padėti jums integruotis, kad viskas gerai vyktų kartu. Klientai nori sukonfigūruoti išorines funkcijas, tokias kaip el. Paštas, „YouTube“ ir „Google Apps“.

Jei jums reikia šių paslaugų, „CyberWorkshop“ nustatys jus su „Google Apps for Business“ paketu. Ankstesni klientai sako, kad „CyberWorkshop“ priima prašymus, nuo kurių kiti pasišalino. Tai nėra daugiau komplimentas nei pakartotas verslas. Daugelyje atsiliepimų teigiama, kad jie perdavė tolesnius projektus „CyberWorkshop“.

Marketingo guru

Zealdas

Zealdas

Ši pilnų paslaugų dizaino įmonė sukūrė svetaines tūkstančiams mažų ir vidutinių įmonių. Jie gyvuoja nuo 2001 m. Ir yra didžiausia tokio tipo agentūra Naujojoje Zelandijoje. Kaip „Shopify“ ekspertas, jie gali jums padėti spręsti e-komercijos rinkodaros aspektus.

„Shopify“ turi vis didesnį rinkodaros ir SEO įrankių rinkinį, padedantį užfiksuoti potencialius klientus. Šios priemonės nėra sudėtingos, tačiau yra sudėtingos. Zealdas gali padėti jums suprasti, ką daro įrankiai, ir jie kartu su jumis optimizuos prekės ženklą. Ar turėtumėte pasikliauti tik „Shopify“ šia svarbia internetinės parduotuvės dalimi? Atsakymas yra ne. Zealdas taip pat gali padėti tokiose srityse kaip „AdWords“, tekstų rašymas, socialinė žiniasklaida, SEO ir tinklaraščių kūrimas.

Sąranka ir patarimai

Natalie Leigh

Natalie Leigh

Ne visi „Shopify“ ekspertai yra komandos ar grupės. Pavyzdžiui, Natalie Leigh dirba viena. Ji mieliau dirba „Shopify“ ir „WordPress“ el. Prekybos svetainėse. Jos „Shopify“ svetainės yra paprastos ir elegantiškos. Apsipirkimo metu niekas netrukdo.

Kai kurie Natalie klientai tiesiog nori padėti patobulinti vieną iš esamų „Shopify“ šablonų. Ji dirba trumpą darbą, ir jos mokesčiai yra prieinami. Kiti nori unikalios svetainės. Natalie yra tokia pat patogi šiame spektro gale. Jos supratimas ir kantrybė pašalina stresą kuriant ir atidarant internetinę parduotuvę.

Reaguojanti žiniasklaida

Reaguojanti žiniasklaida

Sąranka ir paleidimas yra tik pradžia. Niekas to nežino geriau nei Dave’as Woodardas. Jis žino, kad su jumis neatsisveikins, kai tik prasidės pardavimai. Jūs pastebėsite dalykų, kuriuos reikia pakeisti, ir jis bus pasiruošęs įsitikinti, kad viskas padaryta.

Pakeliui galite pastebėti, kad jums reikia paslaugų, nepatenkančių į jūsų originalaus projekto ribas. Deivas taip pat padės ten padėti. Atsiliepimai kalba apie Dave’o pagalbą tokiuose dalykuose kaip brošiūrų dizainas ir net knygų viršeliai. Jo gilios žinios apie „Shopify“ suteikia greitus atsakymus ir novatoriškus sprendimus.

Žmonės dažnai lygina „Shopify“ su tuo išgalvotu radiju savo naujame automobilyje. Jie žino, kad tai gali padaryti daug daugiau nei tik groti muziką, bet kas turi laiko tai išsiaiškinti? Žinoma, jūs tiesiog galėjote perskaityti naudojimo vadovą. Bet net ir tada jūs negalite suprasti, kaip juo naudotis.

Nesame tikri, ar yra žmonių, kurie pragyvenimui padeda suprasti, kaip naudotis kiekviena automobilio radijo funkcija. Mes žinome, kad jūsų „Shopify“ parduotuvėje yra daugybė ekspertų.

Kai kurie iš geriausių versle įsikūrę Naujojoje Zelandijoje. Jie gali padėti jums išnaudoti visas „Shopify“ galimybes, nesvarbu, ar tai didelė parduotuvė nuo nulio, ar tik keli paprasti patarimai. Tai gerai išleisti pinigai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map