24 geriausios internetinės svetainės, kuriose galima atsisiųsti nemokamas elektronines knygas

Jei esate senosios mokyklos knygnešys, dirbęs skaitmeniniu būdu, greičiausiai jums patiks patogiai, kai turėtumėte knygas su savimi, kad ir kur eitumėte. Nesvarbu, ar jūs skaitote mobiliajame įrenginyje, ar naudojate el. Knygų skaitytuvą, pvz., „Amazon’s Kindle“, nusipirkti knygas, kurias domitės, tapo paprasta.


Tačiau argi nebūtų puiku, jei galėtumėte nemokamai atsisiųsti knygą ir pasiimti su savimi? Na, atspėk ką? Internete yra įvairių legalių nemokamų šaltinių, kuriuose galite gauti knygų neišleisdami nė cento! Šios svetainės ne tik yra 100 procentų nemokamos, bet ir siūlo didelį knygų pasirinkimą, neatsižvelgiant į jūsų pasirinktą žanrą.

Taigi, ar jūs ieškote kito geriausio jūsų skaitymo? O gal jau turite omenyje tam tikrą knygą ar autorių? Bet kuriuo atveju, sagtis; mes sukūrėme 25 geriausių svetainių sąrašą (ne tam tikra tvarka), kuriose galite nemokamai rasti ir atsisiųsti daugybę el. knygų.

1. Projektas „Gutenberg“

Daugelis žmonių apie tai jau yra girdėję Projektas „Gutenberg“ nes tai turbūt viena seniausių prieinamų skaitmeninių bibliotekų. Savanoriai valdo svetainę, joje yra daugiau nei 50 000 nemokamų el. Knygų atsisiųsti. Tai galima rasti įvairiais formatais, nuo „epub“ iki „Kindle“ ir iki paprasto teksto. Jame taip pat yra audio knygų pasirinkimas, skirtas visiems skaitytojams, pradedant knygomis, kurias savanoriai skaito garsiai, ir baigiant kompiuteriu..

Tačiau svetainė gali šiek tiek supainioti, nes el. Knygos yra po keliais naršymo sluoksniais. Tačiau net ir turbūt tai vis dar yra vienas iš išsamiausių nemokamų internetinių el. Knygų šaltinių.

2. Atidarykite biblioteką

Atidarykite biblioteką turi didžiulį pasirinkimą el. knygų, iš kurių galima atsisiųsti daugiau nei 3 milijonus nemokamų knygų. Naudodamiesi patogiu dalyko paieškos įrankiu, galite sukurti savo el. Knygų sąrašus, kuriuos taip pat gali peržiūrėti kiti žmonės, ir lengvai rasti el. Knygas apie jus dominantį dalyką. Šioje svetainėje naršyklėje galite skaityti elektronines knygas internete arba galite jas atsisiųsti ir skaityti bet kuriame įrenginyje.

Kadangi skaitmeninė biblioteka yra atviras internetinis projektas, ji leidžia vartotojams prisidėti pridedant elektroninių knygų. Paieškos juostoje taip pat galite ieškoti el. Knygų pagal temą, pavadinimą ir autorių. Tačiau įdomiausia šios svetainės savybė yra tai, kad galite rasti norimas el. Knygas viešojoje bibliotekoje, kad galėtumėte lengvai gauti spausdintą kopiją.

3. „Baen Free Library“

„Baen Free Library“ yra svetainė, kurioje daugiausia dėmesio skiriama fantastikos ir mokslinės fantastikos rašymui. Jos el. Knygų parduotuvę daugelis žino dėl pagrįstų kainų ir vartotojui patogių funkcijų, pavyzdžiui, nėra DRM. Naudotojai gali be jokių apribojimų kopijuoti el. Knygas į kitus įrenginius. Amerikos leidykla turi didžiulį garsių rašytojų pasirinkimą, tarp kurių yra Michaelas A. Stackpole’as, Loisas McMasteris ir Johnas Scalzi. Tačiau tai mažiau garsių rašytojų darbai, kuriuos dažniausiai galite atsisiųsti iš šios svetainės nemokamos skilties.

Įdomus svetainės dalykas yra tai, kad viskas, kas yra jos kataloge, yra profesionaliai redaguojama, kol ji tampa prieinama svetainėje. Taigi, kad ir kurią pasirinktumėte el. Knygą, būkite tikri, kad rašymas yra aukščiausios kokybės. Be to, jei karinė mokslinė fantastika yra jūsų žanras, „Baen Free Library“ yra svetainė, kurios tikrai neturėtumėte praleisti!

4. Nemokamos el. Knygos

Tinkamai pavadintas Nemokamos el. Knygos yra dar viena puiki svetainė, kur galite nemokamai atsisiųsti elektronines knygas. Tiesą sakant, jūs netgi galite užsiregistruoti ir gauti nemokamas el. Knygas visam gyvenimui! Nesvarbu, ar jums patinka dramos, romantika, grožinė literatūra, mokslinė fantastika ar paslaptis, tikrai rasite čia ką nors įdomaus; svetainės bibliotekoje yra tūkstančiai įvairių žanrų el. knygų.

Kad jums būtų lengviau, svetainėje pateikiami 10 geriausių kiekvienos kategorijos el. Knygų sąrašai. Ne tik tai, bet ir kiekvienos el. Knygos vertinimus bei apžvalgas. Visa tai padės įgyti patrauklią perspektyvą to, ką skaito kiti vartotojai. Arba galite tiesiog pasiimti ir pasižiūrėti. Kelionė į nežinią visada įdomi!

5. „Google“ knygos

„Google Books“ yra naudinga norint nuskaityti skaitmeninius žurnalus ir knygas, bet ar žinojai, kad paslauga leidžia atsisiųsti ir elektronines knygas? Nors yra daugybė pavadinimų, kuriuos galite įsigyti, taip pat galite naršyti ir atsisiųsti viską – nuo šiuolaikinių iki klasikinių el. Knygų – iš svetainės nemokamų knygų skyrius.

Svetainės peržiūros funkcija yra ypač įdomi, nes suteikia galimybę pasidomėti naujausiomis e. Knygomis rinkoje. Tai gali būti naudinga atradus kitą puikų radinį iš jo parduotuvių. Nesvarbu, ar norite el. Knygas pirkti, ar atsisiųsti nemokamai, „Google“ knygos yra puiki vieta bet kokiems skaitytojams.

6. 2020ok

2020ok yra puiki svetainė el. knygoms rasti, tačiau svetainės dizainas yra didžiulis neigiamas aspektas. Jis yra užgriozdintas, todėl kartais gali prireikti daug laiko, kad surastumėte el. Knygą, kurią norite perskaityti. Tačiau svetainėje yra el. Knygų apie įvairias temas, tokias kaip istorija, teisė, medicina, verslas ir investicijos, taip pat menai ir fotografija..

Taip pat galite rasti daugybę kompiuterinių ir interneto el. Knygų. Ir jei jūs manėte, kad viskas, yra tūkstančiai knygų apie religiją ir dvasingumą. Taigi, jūs ieškote tam tikros el. Knygos? Eikite į šią svetainę; jis apima beveik kiekvieną dalyką.

7. Atsiliepimų knygos

Atsiliepimų knygos yra patraukli svetainė, kuri veikia taip pat gerai mobiliuosiuose įrenginiuose, kaip ir didesni. Tai palengvina naudojimąsi tuo atveju, jei jūs skaitote planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, ir jums nebereikia atsisiųsti elektroninių knygų į savo kompiuterį. Svetainėje yra daugybė parduodamų el. Knygų, joje taip pat yra dvi nemokamos skiltys.

Viešojo domeno skyriuje yra tūkstančiai nemokamų elektroninių knygų atsisiųsti. Originalių knygų skyriuje rasite nemokamų el. Knygų, kurios yra daugiausia išleistos savarankiškai, leidžiančios atrasti naujus autorius ir jų šedevrus. Kolekcija šioje svetainėje yra organizuota, o tai yra didžiulis pliusas!

8. Daugelis knygų

Daug knygų yra pigiai remiamas projekto „Gutenberg“ ir siūlo daugybę tų pačių pavadinimų. Vis dėlto išdėstymas yra gražesnis, o paieškos funkciją palyginti lengviau naudoti. Kas įdomiau, skirtingai nuo kitų nemokamų el. Knygų svetainių, vartotojai gali atsisiųsti e-knygas norimu formatu. Tai apima tokias parinktis kaip PDF, „eReader“, HTML ir dar daugiau. Ši svetainė taip pat aktyvi „Facebook“, kur reguliariai atnaujina naujienas apie naujausias elektronines knygas.

9. „FreeBookSpot“

Kita nemokama el. Knygos svetainė, „FreeBookSpot“, apimančią 90 kategorijų, turi tūkstančius elektroninių knygų, kurias galima atsisiųsti. Svetainė veikia labiau kaip duomenų bazė; ji susies jus su nemokamomis el. knygomis, siūlomomis kitose svetainėse. Tarp įvairių kitų temų galite rasti knygų, susijusių su programavimu, mokslu, grožine literatūra, menais, šachmatais ir biologija. Yra garso knygų, jei norite klausytis skaitymo. Taip pat lengva rasti tam tikrą el. Knygą, naudodamiesi išplėstinės svetainės funkcija.

10. „GetFreeEbooks“

„GetFreeEbooks“ turi daugiau nei 100 kategorijų, iš kurių galima pasirinkti, todėl kiekvienam skaitytojui yra kažkas. Nuo klasikinės literatūros iki inžinerijos ir net knygų apie nežemiškus kraštus, svetainė joje yra visa. Autoriai šioje svetainėje taip pat gali pateikti savo kūrinius, o skaitytojai gali juos nemokamai atsisiųsti. Svetainė yra gerai suprojektuota, todėl ja lengva naudotis. Jau neminint to, kad aktyviai dalyvaudami socialinėje žiniasklaidoje galite sekti juos „Facebook“ puslapis norėdami gauti naujausius atnaujinimus.

11. El. Knygų katalogas

El. Knygų katalogas yra nemokama el. knygos svetainė, kurioje pateikiamas nuolat augantis atsisiunčiamų paskaitų užrašų, el. knygų ir dokumentų sąrašas. Šiuo metu svetainėje yra daugiau nei 9400 el. Knygų, kurias galima pasirinkti iš 666 kategorijų. 20 populiariausių skyrių pateikiamos populiariausios (ir peržiūrėtos) elektroninės knygos tarp didžiosios skaitytojų bendruomenės, o naujoje skiltyje rasite naujausius katalogo papildymus. Autoriai taip pat gali pateikti ir reklamuoti savo el. Knygas.

12. Šimtas nulių

Jei esate „Kindle“ vartotojas, Šimtas nulių turėtų kreiptis į jus. Svetainėje yra „Kindle“ bestselerių kolekcija, kurią galima nemokamai atsisiųsti. Čia siūlomos nemokamos el. Knygos apima daugybę kategorijų, pradedant menais ir baigiant grožine literatūra, baigiant psichologija ir daugeliu kitų temų. Tačiau norėdami atsisiųsti ir perskaityti šias el. Knygas planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ar kompiuteryje, turite naudoti „Kindle“ skaitytojo programa. Vis dėlto nesijaudinkite, o programa nemokama.

13. „FreeComputerBooks“

Kaip rodo pavadinimas, „FreeComputerBooks“ siūlo didžiulę nemokamų knygų, susijusių su kompiuteriais, kolekciją. Taip pat galite rasti techninių, matematikos ir inžinerinių el. Knygų, taip pat keleto naudingų vadovėlių ir paskaitų užrašų. Nors svetainė yra pagrindinė dizaino tema, temos yra gerai suskirstytos į kategorijas, todėl vartotojams lengviau rasti tai, ko jie nori. Svetainėje yra 13 pagrindinių kategorijų ir daugiau nei 200 pogrupių.

14. „BookBoon“

Ar jūs ieškote tam tikros verslo knygos ar mokomojo vadovo? Tuomet žiūrėk ne toliau „BookBoon“! Svetainėje yra daugiau nei 1000 nemokamų elektroninių knygų, kurias galima atsisiųsti ir apimančias įvairias temas. Nors vadovėliai yra nemokami, yra svarbiausių planų gauti prieigą prie su verslu susijusių el. Knygų. Bet jūs galite gauti 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, kurios metu galėsite pasiekti daugumą jų.

15. „eBookLobby“

„eBookLobby“ turi didelę nemokamų el. knygų kolekciją, pradedančią nuo švietimo, verslo, kompiuterių ir meno. Nors kolekcija nėra tokia didžiulė, kaip jūs galite tikėtis, svetainė kompensuoja deficitą dėl elektroninių knygų, kurias galima atsisiųsti, kokybės. Galite rasti visas kategorijas, išvardytas svetainėje, daugiausiai įvertinus kompiuterių ir interneto kategorijomis. Svetainėje taip pat pateiktas 10 geriausių žiūrimiausių el. Knygų sąrašas, kuris suteikia geresnę perspektyvą to, ką kiti vartotojai skaito.

16. „eBook3000“

Na, tai įdomus vardas, ar ne? „eBook3000“ yra dar viena svetainė, siūlanti atsisiųsti tūkstančius nemokamų el. knygų. Yra el. Knygų iš daugybės kategorijų, tai garantuoja, kad kažkas bus visiems. Svetainėje yra viskas, pradedant architektūra, sportu ir baigiant žaidimais. Paieškos galimybės yra pagirtinos; jie pateikia tikslius rezultatus, susijusius su jūsų įvestais raktiniais žodžiais. Be to, kad viskas būtų lengviau, svetainėje matomoje vietoje pateikiamos populiariausios el. Knygos.

17. „KnowFree“

„KnowFree“ yra interneto portalas, leidžiantis vartotojams keistis vaizdo įrašais, ataskaitomis, žurnalais, baltosiomis knygomis ir el. knygomis savarankiškos praktikos ir švietimo tikslais. Ši medžiaga yra nemokama kvalifikuotiems specialistams. Yra knygų, skirtų įvairioms kategorijoms, tokioms kaip verslas, daugialypė terpė, inžinerija, švietimas, technologijos, interneto plėtra ir kita. Svetainė atnaujinama kasdien su šimtais nemokamų el. Knygų, todėl būkite tikri, kad galite rasti tai, ko ieškote!

18. Rašytas

Didžiausia pasaulyje skaitmeninė biblioteka, Rašytas leidžia skaitytojams atrasti naujas el. knygas, komiksus, garso knygas ir dar daugiau. Svetainėje yra daugiau nei 1 milijonas el. Knygų! Nors jūs turite sumokėti abonentinį mokestį, kad galėtumėte prisijungti, jūs galite naudoti 14 dienų nemokamą bandomąją versiją savo naudai.

19. Interneto archyvas

Ne pelno siekianti biblioteka, Interneto archyvas jame yra milijonai nemokamos programinės įrangos, muzikos, vaizdo įrašų ir filmų, taip pat el. knygų. Šioje svetainėje galite rasti įvairių formatų ir kalbų el. Knygas. Tiesą sakant, tai yra vienas geriausių akademinių ir istorinių elektroninių knygų šaltinių.
Kitos nemokamos el. Knygų svetainės, kurias turėtumėte išbandyti!

20. Knygų botas

Knygų botas turi daugiau nei 14 000 nemokamų el. knygų. Tai apima keletą garsesnių, taip pat mažiau žinomų rašytojų kūrinius.

21. „eBook Junkie“

„eBook Junkie“ siūlo skaitytojams atsisiųsti daugybę nemokamų el. knygų, apimančių įvairias kategorijas.

22. Planetos el. Knyga

Namai su elektronine knyga, susijusia su klasikine literatūra, Planetos el. Knyga galima atsisiųsti daugiau nei 80 visžalių klasikų.

23. Nemokamas knygų centras

Nemokamas knygų centras yra svetainė, siūlanti tūkstančius nuorodų su kompiuteriais susijusioms elektroninėms knygoms, įskaitant tokias temas kaip programavimas, tinklų kūrimas ir kita.

24. El. Knygų katalogas

Ar ieškote aukštos kokybės el. Knygų? El. Knygų katalogas yra ta vieta! Vartotojai gali pasiekti tūkstančius el. Knygų, naršydami įvairiose kategorijose arba naudodami paieškos laukelį.

Taigi, žmonės, mūsų sąrašas baigiasi. Tikimės, kad šis sąrašas leido jums rasti puikių svetainių, kuriose galite atsisiųsti nemokamas elektronines knygas. Taigi, ar yra kokių nors kitų jūsų naudojamų svetainių? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų laukelyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map