15 populiariausių Australijos „Shopify“ internetinių dizainerių ir kūrėjų

AWA apdovanojimas už meistriškumą


„Shopify“ yra viena geriausių elektroninės prekybos platformų, jos populiarumas sparčiai auga. Vienas iš pranašumų, kuriuos nustatėme „Shopify“ apžvalgoje, yra tas, kad jis turi intuityvią sąsają ir yra pakankamai lengvas pradedantiesiems naudoti. Taip pat yra vartotojų forumų, kuriuose reikia pagalbos „Shopify“ svetainė ir svetainių vadovėliai „Shopify“ pagalbos centre.

Taigi galite paklausti, kodėl mes teikiame jums rekomendacijas ekspertams, kurie padės nustatyti jūsų internetinę parduotuvę naudojant „Shopify“ programinę įrangą?

Kodėl verta rinktis „Shopify“ ekspertą?

Yra keletas priežasčių. Ne visi nori suprojektuoti ar išplėtoti savo parduotuvę ir apgyvendinti ją savo gaminiais. Kai kurie žmonės neturi laiko, o kiti neturi projektavimo patirties ar net minimalių techninių galimybių. Tačiau kiti nori sutelkti dėmesį į mažmeninius savo verslo aspektus ir internetinę „internetinės parduotuvės“ dalį palikti kam nors kitam.

Jei tai skamba kaip jūs, perskaitykite mūsų rekomendacijas „Shopify“ ekspertai kas gali jums padėti kuriant naują internetinę parduotuvę arba perkeliant esamą parduotuvę į „Shopify“ platformą. Visi šie ekspertai gyvena Australijoje ir yra išbandę „Shopify“ atrankos procesą, kad gautų oficialią akreditaciją.

Kurį pasirinkti?

Kadangi jums gali prireikti pagalbos tik dėl dalies proceso – pavyzdžiui, galbūt norėsite suprojektuoti savo parduotuvę, bet ne patys ją įsteigti – čia pateikiamos įvairių ekspertų kategorijų ir jų teikiamų paslaugų suskirstymas..

 • Dizainas – sukurkite savo parduotuvės vaizdą ir pojūtį; įtraukti savo prekės ženklą
 • Sąranka – nustatykite pagrindinę esamos temos parduotuvę ir tinkinkite temą
 • Plėtra – sukurta programa „App Store“ arba sukurta „Custom Store“ nuo nulio
 • Rinkodara – kurkite rinkodaros kampanijas, dažniausiai skaitmenines, kurios gali apimti socialinės žiniasklaidos strategijas
 • Fotografija – darykite nuotraukas iš savo internetinės parduotuvės, pirmiausia iš savo produktų

Daugelis šių „Shopify“ ekspertų yra kvalifikuoti keliose kategorijose, o kai kurie siūlo ne tik „Shopify“ internetines paslaugas, kurios gali patenkinti kitus jūsų turimus interneto plėtros poreikius..

Sunkieji hitteriai

Juodųjų juostų komercija

Juodųjų juostų komercija

„Blackbelt Commerce“, anksčiau žinoma kaip „Shopify Ninjas“, nedaro nieko kito, kaip tik kuria „Shopify“ parduotuves. Jie iš anksto žino, kas turėtų būti jų klientai – jei skubate ar turite labai mažą biudžetą, tada jums geriau tiktų kita agentūra..

„Blackbelt Commerce“ siūlo visą „Shopify“ paslaugų spektrą – sąranką, dizainą, plėtrą, rinkodarą ir fotografavimą. Jie taip pat sukūrė papildinius dvikalbėms parduotuvėms, automatinį šalies parinkiklį ir HTML el. Pašto šabloną, kad pakeistų tekstą, kuris yra „Shopify“ numatytasis.

Darbo grupė

Darbo grupė

Darbo grupė, internetinio butiko dizaino ir plėtros įmonė, bendradarbiaujanti su „Shopify“ nuo 2012 m. Bendrovė teigia, kad „greita, judri, kūrybinga, praktiška“, o elektroninė prekyba yra tik viena iš skaitmeninių paslaugų, kurią ji siūlo..

Darbo grupė bendradarbiauja su klientais, kad jų elektroninės komercijos ir prekybos taškų sistemas perkeltų į „Shopify“: nesako, ar jie taip pat kuria „Shopify“ parduotuves nuo nulio, nors jie yra sąrankos ekspertai.

„Elkfox“

„Elkfox“

„Elkfox“ yra agentūra, turinti dvi specialybes – „Shopify“ ir „MailChimp“. Jų „Shopify“ patirtis yra tiek mažmeninės, tiek didmeninės prekybos srityse, o įmonė turi didelę patirtį pritaikytų temų dizaino srityje.

Jie papildo savo „Shopify“ paslaugas produktų fotografavimu, taip pat turi programą, kuri padės integruotu el. „ElkFox“ tinklalapio naudojimas yra šiek tiek painus, nes visa navigacija yra ne ekrano poraštėje, o kai kurios nuorodos tiesiog eina į kontaktų puslapį.

Lapų pjaustytojas

Lapų pjaustytojas

„Leafcutter Creative Digital“ yra kūrybingų elektroninės komercijos ir komunikacijos sprendimų tiekėjas. „Shopify“ yra tik viena iš penkių šios įmonės kompetencijos sričių, tačiau bendroji tema yra į rezultatus orientuota skaitmeninė strategija.

„Leafcutter“ su „Shopify“ platforma dirba nuo 2012 m. Ir nurodo pramonės šakas, kuriose jos dalyvauja, kaip ne pelno siekiančias įmones, farmaciją ir švietimą. Jie pradeda nuo strategijos ir tada sukurs jums parduotuvę – nuo pagrindinės iki visiškai pritaikytos, integruotos parduotuvės.

Marketingo guru

Iš naujo įkelti laikmeną

Iš naujo įkelti laikmeną

„Reload Media“ nuo 2016 m. Spalio mėn. Buvo „Shopify“ ekspertai, o jų dėmesys sutelktas į skaitmeninės rinkodaros kampanijų vykdymą jūsų e-komercijos versle. Jų svetainė nesako, ar jie iš tikrųjų kuria „Shopify“ parduotuves, tačiau jų skaitmeninės paslaugos, palaikančios jūsų internetinį verslą, yra SEO, reklamavimas už paspaudimą, socialinės žiniasklaidos strategija, konversijų rodiklio optimizavimas ir el. Pašto rinkodara.

30 arų

30 arų

30 akrų teikia visas „Shopify“ paslaugų spektrą – sąranką, dizainą, plėtrą ir rinkodarą, be to, įrodyta patirtis skaitmeninės rinkodaros strategijos ir vykdymo srityse. Jų taisyklės (t. Y. Jų verslo filosofija) yra pagrindinės jų tinklalapyje, todėl galite pamatyti, už ką jie stovi.

„30 Acres“ savo tinklalapyje „Shopify“ pateikia daugybę išsamių e-komercijos pavyzdžių.
Bendrovė yra patyrusi kurdama pritaikytas temas, taip pat pritaikytas programas savo klientams.

Dizaino Champs

Vilties fabrikas

Vilties fabrikas

Negalime daug pasakyti apie „Vilties fabriką“ ir „Shopify“, nes jų svetainėje nėra daug informacijos. El. komercija yra tik viena iš penkių jų siūlomų skaitmeninių paslaugų: dizainas ir plėtra bei konversijų optimizavimas yra vieni iš kitų.

Yra parduotuvė, kurioje galite nusipirkti „Shopify“ instrukcijų paketą ir „Shopify“ parduotuvės sąrankos paketą – tiek už nurodytą sumą doleriais, bet nėra informacijos apie tai, ką gausite.

Siūlai skaitmeniniai

Siūlai skaitmeniniai

„Yarn Digital“ yra „Shopify“ ekspertas nuo 2015 m. Birželio mėn. Ir siūlo penkias skaitmenines paslaugas, iš kurių viena yra elektroninė prekyba. Bendrovė yra kvalifikuota kaip „Shopify“ projektavimo ir sąrankos specialistė, tačiau jų svetainė nepateikia jokios informacijos apie jų įgūdžius, be to, kad jie sako, kad jų kuriamos internetinės parduotuvės gali parduoti ledus eskimams..

„Yarn Digital“ turi keletą sunkių klientų, tokių kaip „Lululemon“ ir „Sony Music“, kurie naudojosi savo projektavimo paslaugomis.

Septyniasdešimt keturių dizainas

Septyniasdešimt keturių dizainas

„Seventyfour Design“ specializuojasi pritaikytų skaitmeninių patirčių ir prekės ženklo kūrime
tai pakels jūsų verslą į kitą lygį. Ši agentūra turi penkerių metų patirtį siūlant „Shopify“ projektavimo, kūrimo ir sąrankos paslaugas, taip pat fotografuojant jūsų gaminius.

Jie kartu su jumis padės sukurti jūsų prekės ženklo identitetą ir įsitikins, kad tai atsispindi jūsų pasirinktiniame temos dizaine. Jų tinklalapyje nėra naudingų jų darbo pavyzdžių – tik ekrano kopijos.

„Baltosios vėliavos“ studija

„Baltosios vėliavos“ studija

Baltoji vėliava jums atiduoda visus savo įgūdžius, žinias ir žinias. Čia yra šios įmonės įkūrėjo nuotrauka, kurioje nurodomi visi būdai, kaip jo kūno dalys ir įrankiai padeda tai padaryti. Baltoji vėliava yra universali studija, o elektroninė prekyba yra tik viena iš septynių siūlomų skaitmeninių paslaugų.

Norėdami rasti „Shopify“ projektavimo ir sąrankos sprendimus, turite peržiūrėti visus atlikto darbo ekrano vaizdus ir susisiekti su studija, jei norite gauti daugiau informacijos.

Visai nuostabu

„Disko laboratorijos“

„Disko laboratorijos“

„Disco Labs“ gyvena „Shopify“. Jie turi didelę „Shopify“ platformos patirtį – jie valdo savo „Shopify“ parduotuves, sukūrė pritaikytas temas ir sukūrė pritaikytas programas. Be to, „Disco Labs“ išleido „Shopify“ knygas ir kursus, iš kurių vienas bendradarbiauja su „Shopify“.

Dabar pagrindinis dėmesys skiriamas padėti didelėms įmonėms pereiti prie „Shopify Plus“. Nepamiršk jų pagrindinės svetainės – šie vaikinai žino, ką daro.

Kūrėjas

Kūrėjas

Jei jų pačių svetainė yra vadovas, „Createur“ laikosi minimalistinės filosofijos principo „padėti žmonėms klestėti skaitmeniniame amžiuje“. „Createur“ yra nepriklausoma skaitmeninė agentūra, o „Shopify“ – dizaino, kūrimo, sąrankos ir rinkodaros ekspertai.

Jų trijuose vizualiai nuostabiuose tinklalapiuose nėra daug informacijos. Jūs turite naršyti po jų darbo pavyzdžius (tačiau jie paaiškina, kokias paslaugas jie teikė kiekvienam klientui), tada susisiekite su jais.

Daryk komerciją

Daryk komerciją

„Do Commerce“ yra elektroninės komercijos ekspertai, kurių specializacija yra „Shopify“. Jie daro viską, ką „Shopify“ daro ir nuo 2012 m. Įmonė kuria įvairaus dydžio parduotuves, pritaikydama ir temas, ir funkcionalumą.

Jie turi patirties integruoti „Shopify“ parduotuves su trečiųjų šalių programomis ir programine įranga bei gerai išmano rinkodarą ir reklamą, įskaitant „Google Adwords“ ir „Facebook“ reklamą. Norėdami užpildyti paketą, „Do Commerce“ taip pat siūlo nuolatinį „Shopify“ palaikymą. Tai visiškai nuo pradžios iki pabaigos turinti įmonė, turinti puikų tinklaraštį.

Sąranka ir patarimai

„Shopify StartUp“

„Shopify StartUp“

„Shopify Startup“ daro būtent tai, sukuria ir veikia jūsų internetinę parduotuvę. Šios įmonės savininkas eksploatuoja devynias savas „Shopify“ parduotuves, todėl jis išgyveno visas problemas, kurios gali kilti, ir gali padėti viskam, nuo jūsų pradinių minčių iki idėjų apie pelningumą..

„Shopify Startup“ siūlo tris paslaugų lygius: Pagrindinius iki 20 gaminių; Geriau iki 100 produktų; ir pagal užsakymą. Ši įmonė gali atitikti jūsų biudžetą, jei jūs tik pradedate nuo mažos parduotuvės.

„Insider Media Group“

„Insider Media Group“

„Insider Media Group“ yra „boutique“ agentūra, siūlanti įvairias skaitmenines paslaugas, iš kurių viena yra elektroninė prekyba. Grupė yra „Shopify“ ekspertė nuo 2016 m. Kovo mėn. Ir yra akredituota sąrankai ir rinkodarai.

Jų sąranka yra visa, pradedant nuo šablono keitimo iki pasirinktinio dizaino ar esamos parduotuvės perkėlimo. Rinkodara apima SEO ir socialinę žiniasklaidą bei PR. „Insider Media“ grupė taip pat apmokys jus „Shopify“, jei jums reikia pagalbos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map