15 geriausių internetinių dienoraščių platformų jūsų naujam tinklaraščiui sukurti

Nepaisant nuolatos kylančių minčių, kad internetinių dienoraščių kūrimas pamažu nyksta dėl naujų komunikacijos būdų, tokių kaip socialinė žiniasklaida, rankos, vis dar yra daugybė žmonių, norinčių kurti savo tinklaraščius ar pereiti prie geresnės platformos internete.


Tiesą sakant, negalėjo būti geresnio laiko tinklaraščiams nei dabar! Kaip ir senas geras el. Paštas, tinklaraščių rašymas yra gyvas ir geras. Jos, kaip vienos populiariausios internetinės veiklos, statusas nepasikeitė, nors faktai išsklaidė požiūrį, kad internetinių dienoraščių dienos yra sunumeruotos. Taigi saugu sakyti, kad internetiniai dienoraščiai vienokiu ar kitokiu pavidalu ilgą laiką niekur nevyksta.

Tačiau kokią internetinių dienoraščių platformą turėtumėte naudoti? Kadangi šiandien galima rasti daugybę paslaugų, kurios padės pradėti ir tvarkyti savo tinklaraštį, gali būti gana baugu pasirinkti jums labiausiai tinkančią platformą. Vis dėlto nesijaudinkite; ištyrėme ir išvardijome 15 geriausių internetinių dienoraščių platformų:

1. Vaiduoklis

Jei esate minimalistas, vaiduoklis yra jūsų svajonių išsipildymas! Naudodami neuždengtą ir švarią sąsają, galite tiesiog įeiti ir pradėti rašyti naudodamiesi bet kokiu įrenginiu. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad platforma nėra galinga. Joje yra visa rinka su įspūdingomis jūsų tinklaraščio temomis ir daugybė komandos bendradarbiavimo įrankių.

Ypač įdomi yra padalyto ekrano „Markdown“ sintaksės funkcija. Tai pašalina poreikį nuolat šokinėti pirmyn ir atgal, priešingai nei daugelis kitų platformų. Jei turite savo serverį, galite priglobti savo tinklaraštį nemokamai. Tačiau jei ne, planai prasideda nuo 8 USD per mėnesį ir siekia iki 200 USD per mėnesį.

2. „MarketPress“

„Typepad“
Viena iš ankstyviausių internetinių dienoraščių platformų „Typepad“ gyvuoja ilgiau nei dešimtmetį. Jei norite sukurti gražų tinklaraštį, nesukeldami galvos dėl kodavimų, prieglobos ar kitų techninių dalykų tvarkymo, ši platforma yra kaip tik jums. Bet jei jums patinka programavimas, galite tinkinti CSS pagal savo skonį.

Galite lengvai rašyti įrašus mobiliajame įrenginyje, darbalaukyje ir netgi el. Paštu! Be to, galite prisijungti prie jos filialų programos arba rodyti skelbimus, kad gautumėte pinigų savo tinklaraščiui. Tai yra kažkas, ko dauguma kitų tinklaraščių tinklaraščių platformų nesiūlo. Jei jums prireiks kokios nors pagalbos kelyje, jus aprėpė puiki klientų aptarnavimo komanda. Planai prasideda nuo pagrįstų 8,95 USD per mėnesį.

3. „WordPress“

Ne paslaptis: „WordPress“ yra populiariausia internetinių dienoraščių platforma šiandien! Vien tik „WordPress“ valdo apie 25 procentus žiniatinklio svetainių. Be to, daugiau nei 48 procentai populiariausių svetainių naudoja „WordPress“ kaip savo turinio valdymo sistemą. Turite pripažinti, kad tai yra keletas gana įspūdingų skaičių!

Rašyti, skelbti ir tvarkyti turinį šioje platformoje yra nepaprastai lengva. Taip pat galite tinkinti savo tinklaraštį naudodami įvairias redaguojamas temas ir tūkstančius papildinių, leidžiančių daryti beveik viską. Galite pasirinkti dvi „WordPress“ versijas, kurių kiekviena siūlo skirtingą:

„WordPress.org“ – nemokama naudoti ir leidžia priglobti savo tinklaraštį.
„WordPress.com“ – tai nemokamas internetinis dienoraščių rašymas, tačiau jei ieškote kažko daugiau, priemokos planai prasideda nuo 99 USD per metus.

4. Inkaras

Itin paprasta internetinių dienoraščių platforma „Anchor“ taip pat yra viena greičiausių. Norėdami pradėti naudotis platforma, atsisiųskite ir įdiekite ją į savo serverį. Programa yra lengva, todėl erdvė tikrai nėra problema. Tai idealiai tinka pažengusiems tinklaraštininkams, nes norėdami optimaliai naudotis platforma, turite žinoti „Markdown“ ir HTML.

Taip pat galite rasti tam tikrų vilkimo ir nuleidimo funkcijų, kurios pravers. Tai leidžia be vargo pridėti informacijos, ypač nuotraukų. „Anchor“ taip pat turi didžiulę atvirojo kodo bendruomenę „GitHub“, kurios nariai aktyviai dalijasi savo darbais, norėdami padėti kitiems. Galite atsisiųsti platformą nemokamai, bet taip pat galite paaukoti 5 USD, jei esate nuotaikingi.

5. Postach.io

Ar jūs kada nors naudojote Evernote? Jei jums patinka tai, ką gali pasiūlyti skaitmeninė darbo sritis, greičiausiai panašiai jausitės ir naudodamiesi „Postach.io“. Platforma nepriekaištingai veikia su jūsų „Evernote“ darbo eiga. Sukurti tinklaraščio įrašus yra lengviau nei bet kada. Tiesiog pažymėkite įrašą kaip „paskelbtą“ ir jis bus tiesiogiai rodomas jūsų tinklaraštyje.

Platforma taip pat siūlo daugybę temų, kurias galite pasirinkti, kurias galite redaguoti naudodami „GitHub“ paskyrą. Tai galite padaryti visiškai nemokamai, tačiau turėsite užsisakyti planą (24,99 USD per metus arba 49,99 USD per metus), kad gautumėte daugiau galimybių ir funkcijų, kurios padės jums būti produktyviausiuose.

6. Varžtas

„Bolt“ yra atvirojo kodo turinio valdymo sistema, laisva naudoti komercinėms ir asmeninėms svetainėms. Platforma yra ideali tinklaraštininkams, kuriems patinka nuostabi sąsaja, skirta dirbti žaidžiant su svetainės fonu. Atsisiuntę „Bolt“ ir įkėlę platformą į savo serverius, galite pakeisti bet ką. Iš tikrųjų kūrėjo svajonių CMS nėra?

Rašymo srityje platforma visiškai reaguoja, o tai yra kažkas, ko šiuo metu nesiūlo net didžiausios tinklaraščių platinimo platformos. Jei turite „GitHub“ paskyrą, galite nemokamai atsisiųsti kitų bendruomenės narių darbus. Bolt taip pat padaro redagavimą paprastą ir lengvą!

7. Tumblr

Jei norite sukurti tinklaraštį, kuriame lengvai ir greitai galėsite dalytis vaizdo įrašais, nuorodomis, paveikslėliais ar net atsitiktinėmis mintimis, „Tumblr“ yra puikus pasirinkimas. Paprasta naudoti platformą, kuri leidžia jums lengvai atlikti savo dienoraščių rašymo užduotis. Naudodamiesi jos socialinės medijos komponentais, galite atskleisti savo turinį masėms, susisiekdami su milijonais „Tumblr“ vartotojų.

Jei ieškote platformos, kurią būtų galima integruoti į esamą jūsų verslo ar asmeninę svetainę, „Tumblr“ gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Tačiau, jei norite sukurti savarankišką tinklaraštį, šią platformą verta fotografuoti. Yra daugybė aukščiausios kokybės šablonų, o geriausia, kad „Tumblr“ yra visiškai nemokama.

8. Hexo

Jei norite kurti savo verslo reklamą, greičiausiai jums reikia sudėtingesnės internetinių dienoraščių platformos. „Hexo“ yra idealus šiam tikslui, tačiau iš jūsų pusės reikia gerų kodavimo įgūdžių. Turite atlikti didžiąją dalį „Markdown“ darbo, o kadangi „Node.js“ valdo platformą, galite pasinaudoti dideliu greičiu, sukuriančiu šimtus failų per kelias sekundes..

Kitas „Hexo“ naudojimo pliusas yra jo aktyvi bendruomenė. Nariai aktyviai dalijasi papildiniais ir temomis „GitHub“, kurią galite atsisiųsti nemokamai, jei turite sąskaitą. Jei to ir ieškote, kodėl gi neišbandžius „Hexo“? Be to, kadangi platforma yra nemokama, jūs tikrai neturite ko prarasti.

9. Svbtle

Tinklaraščių platforma, kuri yra turbūt pati minimalistinė dalis, beveik bet kas gali naudoti „Svbtle“. Jo valdymo skyrius yra puikus, nes kūrėjai suprato, kaip dirba tinklaraštininkai. Dešinėje pusėje rasite visus jūsų paskelbtus įrašus, o kairėje – galite išvardyti idėjas, kai jos ateis, ir galiausiai pradėsite jas dirbti.

Kalbant apie rašymą, platformos sąsaja yra visiškai tuščia, kad galėtumėte sutelkti dėmesį rašydami. „Markdown“ tvarko jūsų turinio formatavimą! Tačiau temų įvairovės trūkumas nuvilia. Nepaisant to, jei norite lengvai rasti savo internetinių dienoraščių rašymo veiklą, verta išbandyti „Svbtle“, nes tai kainuoja vos 6 USD per mėnesį.

10. Kvadratas

Nors „Squarespace“ yra geriau žinomas kaip „vieno langelio“ tinklalapių kūrėjas, platforma siūlo internetinių dienoraščių funkcijas ir galimybes, kurios net ir didžiausioms internetinių tinklaraščių platformoms gali suteikti pinigų. Jis turi įspūdingą komandos bendradarbiavimo sistemą, daugybę patrauklių temų, prieglobą ir analizę.

Jei jums prireiks bet kokios pagalbos, visą parą veikianti klientų tarnyba pasirodo naudinga. Bendrovė taip pat siūlo nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, leidžiančią jums naudotis platforma ir nuspręsti, ar ji atitinka jūsų poreikius. Taip pat galite išlikti socialiai susiję. Turėdami galingų įrankių rinkinį, galite importuoti iš įvairių socialinės žiniasklaidos tinklų, juos publikuoti ar sinchronizuoti su jais. Planai prasideda nuo 8 USD per mėnesį.

11. Silvrbackas

„Silvrback“ ant stalo pateikia ką nors naujo: platforma be pastangų integruoja tinklaraščio priekinę ir galinę dalis. Tai reiškia, kad pasirenkant bet kurią vartotojo sąsajos temą, ji bus taikoma ne tik tai, ką mato jūsų skaitytojai, bet ir tai, ką matote rašydami. Nors pakeitimas nėra kažkas nuostabaus, jis iš tikrųjų sukelia jausmą, kad rašote savo tinklaraštyje.

Galų gale, ne kiekvienas tinklaraštininkas gali parašyti viską, kas yra nuobodu tekstų apdorojimo programa. Jei priklausote tai grupei, turėtumėte apsvarstyti šią platformą. „Silvrback“ taip pat siūlo keletą kitų funkcijų, tokių kaip el. Pašto prenumerata, kuri automatiškai siunčia paskutinius jūsų pranešimus, ir tinkinamas autoriaus biografijos puslapis. Planai prasideda nuo 29,99 USD per metus ir siekia iki 49,99 USD per metus.

12. Lašeliai

„Dropplets“ yra dar viena tinklaraščių platforma, pagrįsta „Markdown“. Tai, kas skiria šią platformą nuo kitų šiame sąraše, yra kontrolės lygis, kurį ji suteikia jums įvairiems savo tinklaraščio aspektams. Tačiau jums reikės serverio, kuris talpins jūsų tinklaraštį, kai naudosite „Dropplets“. Tai taip pat reiškia, kad jūs galite nemokamai naudotis šia platforma.

Programinė įranga taip pat siūlo daugybę aukščiausios kokybės šablonų, kuriuos galite naudoti, kad galėtumėte suteikti savo tinklaraščiui aptakią, stilingą ir patrauklų išvaizdą. Tiesą sakant, galite tinkinti šablonus. Jei esate kūrėjas ar dizaineris, galite kurti ir naudoti savo šablonus naudodami „Dropplets“.

13. Postagonas

Paprasta ir švari „Postagon“ platforma yra ideali tinklaraštininkams, norintiems lengvai ir greitai sudaryti tinklaraštį. Komplekte yra daugybė funkcijų, kurios teikia pagirtiną rašymo ir skaitymo patirtį. Platforma leidžia jums siųsti el. Paštu ir netgi tvarko el. Pašto abonentus ir komentuoja.

Tačiau bene didžiausias „Postagon“ trūkumas yra pritaikymo stoka kalbant apie temas. Turite tik numatytąją temą ir neturite jokių galimybių išplėstiniam pritaikymui. Vis dėlto nemokamas bandymas suteikia galimybę išbandyti platformą ir įsitikinti, ar ji atitinka jūsų poreikius.

14. Posthavenas

Kita paprasta internetinių dienoraščių platforma „Posthaven“ siūlo daugybę funkcijų, tokių kaip keli autoriai, slaptos slaptažodžių turinčios svetainės, el. Pašto prenumeratos, automatinis paskelbimas „Twitter“ / „Facebook“, taip pat komentarai. Tačiau galbūt įspūdingiausia jo savybė – tai leidžia siųsti el. Paštu dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir muziką.

Be to, šioje platformoje yra keletas didžiulių pasiūlymų, įskaitant automatinį paskelbimą tokioms paslaugoms kaip „App.net“, „Bookmarklet“ ir CSS / HTML pritaikymą. Galite naudoti „Posthaven“ už pagrįstus 5 USD per mėnesį ir, kaip sakoma tinklalapyje, „turi tęstis amžinai“. Čia galite pereiti visą jų pažadą.

15. Vidutinis

„Medium“ yra internetinių dienoraščių platforma, kurioje tinklaraščiai derinami su socialine žurnalistika. Tai ne tik ideali vieta greitai gauti savo turinį platesnei auditorijai, bet ir labai naudinga padedant jums rasti aktualius dalykus, o naujus straipsnius, kuriuos kiti tinklaraštininkai skelbia įvairiomis temomis. Platforma ypač mėgstama dėl to, kad joje daug dėmesio skiriama turiniui ir netvarkai.

Nepaisant to, pritaikymo galimybių trūkumas yra vienas šios platformos naudojimo trūkumų. Jei tai nekelia problemų ir jūs ketinate rašyti tik turinio turinčius tinklaraščio įrašus, turėtumėte padaryti „Medium“ kadrą. Jau neminint to, kiti (turintys panašių pomėgių) greitai suras jūsų tinklaraščius, o kas žemėje tam neprieštarautų? Planai prasideda nuo 75 USD per ketvirtį.

Ir kartu mes prieiname prie šio įrašo pabaigos. Tai yra 15 geriausių internetinių dienoraščių platformų, kuriomis galite apsvarstyti galimybę pradėti savo tinklaraštį. Prieš priimdami galutinį sprendimą būtinai atsižvelkite į visus svarbius veiksnius, tokius kaip kainų planai ir funkcijos, kad pasiektumėte norimą tinklaraščių rašymo sėkmę..
Ar yra kitų tinklaraščių platformų, kuriomis norėtumėte naudotis? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map