10 populiariausių „West Coast Shopify“ internetinių dizainerių ir kūrėjų

AWA apdovanojimas už meistriškumą


Nors „Shopify“ yra įvardijusi kaip lengvai naudojamos el. Prekybos platformos, turinčios intuityvią sąsają, reputaciją, galite nuspręsti, kad jums reikia pagalbos kuriant ir nustatant internetinę parduotuvę, galbūt net ją valdant ir prižiūrint..

Galite kreiptis į vietinį interneto kūrėją ir paprašyti jo pagalbos, tačiau siūlome kreiptis į vieną iš „Shopify“ akredituoti ekspertai. Šie žmonės, pateikdami savo darbo pavyzdžius įmonei, parodė, kad turi „išsamių ir autoritetingų žinių apie„ Shopify “.

Shopify apžvelgia ieškovų pastatytas parduotuves ir suteikia „Shopify“ ekspertų vardą tiems, kurių darbas atitinka jų standartus.

Penki klausimai, kuriuos reikia užduoti apklausiant „Shopify“ ekspertus

Ar ekspertas dirbo su panašiomis įmonėmis panašiose pramonės šakose?
Jei visi ekspertų portfelių parduotuvių pavyzdžių pavyzdžiai yra švelnus ir pastelinių spalvų, galbūt jie nėra geriausias pasirinkimas jūsų statybinių įrankių parduotuvės dizaineriui. Arba, jei parduodate skaitmeninius produktus ir paslaugas, nesirinkite asmens, kuris daugiausia dėmesio skiria parduotuvėms, kuriose yra fizinių prekių.

Ar ekspertas turi įgūdžių, kurių ieškote??
„Shopify“ ekspertas gali turėti dizaino kvalifikaciją, tačiau ar jie parduotuvę sukūrė nuo nulio, ar tik pritaikė esamus šablonus? Ar kas nors, turintis fotografijos akreditaciją, specializuojasi kokiuose nors konkrečiuose produktuose??

Ką sako ankstesni ekspertai apie savo klientų patirtį?
Perskaitykite naujausių praeities klientų atsiliepimus „Shopify“ svetainėje. Sutelkite dėmesį į darbų, panašių į jūsų ieškomus, apžvalgas. Nelabai naudinga žinoti, kad ekspertas idealiai tinka mažiems projektams, jei norite, kad jis pastatytų didelę ir daugiašalę parduotuvę.

Paklauskite eksperto, kaip jie bendrauja su savo klientais
Ir tada stebėkite, kaip jie elgiasi su jumis, kai jūs kalbate su jais. Net jei jūsų pradinis pokalbis su ekspertu vyksta el. Paštu, pasinaudokite proga pasikalbėti su jais telefonu arba asmeniškai. Didelę sėkmę sukūrus internetinę parduotuvę turės santykiai su kūrėju.

Ar ekspertas išmokys jus naudotis „Shopify“?
Kai tik jūsų internetinė parduotuvė bus atnaujinta, turite ją nuolat naudoti ir atnaujinti, nebent pasamdysite ką nors prižiūrėti. Paklauskite savo potencialaus eksperto, ar jie išmokys jus tai padaryti, ir ar jie budės, jei turite klausimų dėl problemų, kurių negalite išspręsti?

Čia yra mūsų pasirinkimas „Shopify“ kūrėjų vakarinėje Šiaurės Amerikos pakrantėje.

Pagamintas kuras – Kolbertas, Vašingtonas

Pagamintas kuras

Vienintelis „Fuel Made“ dėmesys skiriamas „Shopify“. Jie specializuojasi premium klasės „Shopify“ dizaine ir plėtra bei siūlo individualų dizainą ir plėtrą. Arba jie teikia tik projektavimo ar tiesiog kūrimo paslaugas, jei jau esate įtraukę dalį proceso.

Jei ieškote tik šiek tiek pagalbos, galite naudotis jų paslaugomis valandą. „Fuel Made“ darbų portfelyje yra išsami ekrano kopija, kaip jie pastatė parduotuves ir padėjo klientams organizuoti savo produktus.

„Satel Creative“ – Vankuveris, BC

„Satel Creative“

„Satel Creative“ – tai viskas, kas tinka el. Prekybai. Jie apima visą „Shopify“ paslaugų spektrą – projektavimą, kūrimą, sąranką ir rinkodarą bei jūsų gaminių fotografavimą. Jų proceso schemas lengva sekti ir tiksliai paaiškinama, ką jie daro jums ir ko galite tikėtis.

Ši įmonė taip pat yra patyrusi pardavimo ir atsargų valdymo srityse. „Shopify“ yra viena iš dviejų jų naudojamų elektroninės komercijos platformų.

„SeedCMS“ – Irvinas, Kalifornija

„SeedCMS“

„SeedCMS“ nuo 2012 m. Naudojasi „Shopify“ ir siūlo visą „Shopify“ paslaugų asortimentą. Ši įmonė specializuojasi pritaikytų paslaugų, įskaitant temas, ir programų kūrimo jūsų unikaliems poreikiams.

„SeedCMS“ tinklalapyje nėra tikrojo paaiškinimo, ką jie daro, tačiau labai daug jų darbo ekrano nuotraukų yra aukštos kokybės ir pažymėtos, kokias paslaugas įmonė teikia tam klientui..

WLCR – Portlandas, OR

WLCR

WLCR („Weinland Creative“) yra visų paslaugų interneto svetainių kūrimo įmonė, siūlanti įvairias paslaugas, įskaitant informacijos architektūrą, vaizdo retušavimą ir ekrano spausdinimą. Jie kuria „Shopify“ platformą nuo 2012 m.

Jų atsiliepimai apie „Shopify“ svetainę yra labai teigiami. Tačiau WLCR el. Prekybos paslauga nėra pabrėžiama jų pačių svetainėje, todėl turėsite susisiekti su jais dėl bet kokios informacijos.

Monumental Design Co. – Portlandas, OR

Monumental Design Co

„Monumental Design Co“ save vadina bendradarbiavimo agentūra arba „mano heroje“. Atrodo, kad klientai, kuriuos jie priima, yra gana išrankūs, tačiau geru būdu nori, kad visiems pasisektų. „Shopify“ akreditavo monumentalų dizainą projektavimo, kūrimo ir sąrankos projektams.

Jų pačių svetainė tiesiog sako, kad jie vykdo „Shopify“ elektroninę prekybą (be kitų žiniatinklio dalykų). Viskas; tai vieno puslapio svetainė. Tada turite užpildyti formą, kad susisiektumėte su jais ir gautumėte daugiau informacijos.

„ShopPad“ – Oaklandas, Kalifornija

„ShopPad“

„ShopPad“ nuo 2012 m. Buvo „Shopify“ projektavimo ir tobulinimo ekspertas ir dirbo su tūkstančiais internetinių parduotuvių. „ShopPad“ dirba išskirtinai su „Shopify“ ir turi mobiliosios elektroninės komercijos specialybę.

Šios bendrovės techninė kompetencija yra įspūdinga, nes daugiau nei 50 000 elektroninės prekybos parduotuvių naudoja jų sukurtas „Shopify“ programas. Atvejo analizė tiksliai apibūdina e-komercijos problemas. Peržiūrėkite „ShopPad“ tinklaraštį, kur rasite daug naudingų el. Prekybos įžvalgų ir patarimų.

GAMYBA – Los Andželas, Kalifornija

GAMYBA

„Manufactur“ yra nerūpestinga, kūrybinga agentūra, siūlanti interneto svetainių kūrimą, prekės ženklo kūrimą, dizainą, žiniasklaidą ir rinkodarą. Jie yra išvardyti „Shopify“ tinklalapyje kaip dizaino, plėtros ir rinkodaros ekspertai, tačiau to niekur nėra aiškiai rasta savo „Manufactur“ svetainėje.

Atlikite pavyzdžius pagal skaitmeninės rinkodaros ar interneto žymas, kad sužinotumėte, kur jie sukūrė parduotuves. „Manufactur“ klientų sąrašas yra labai įspūdingas ir apima „Capitol Records“, Walt Disney parkus ir kurortus bei „20th Century Fox“.

2 Draugų dizainas – Sedona, AZ

2 Draugų dizainas

„2 Friends Design“ yra dizaino įmonė, o „Shopify“ svetainių kūrimas yra tik viena iš jų arenų, kartu su marškinėliais ir logotipais. „2 Friends Design“ svetainė yra labiau „Shopify“ platformos pardavimo taškas, o ne „Shopify“ dizaino paslaugų, kurias gali suteikti 2 draugai, paaiškinimas..

Bendrovė turi „Pinterest“ lentą iš visų 160 ir daugiau jos sukurtų svetainių. Siūlome ieškoti ten, kad pamatytumėte jų projektavimo įgūdžius.

Aeolidija – Sietlas, WA

Aeolidija

„Aeolidia“ orientuojasi į mažmenininkus, kurie yra „linkę“ nuo nedidelio „pasidaryk pats“ rūpesčio prie stabilesnio ir augančio verslo. Jie siūlo visą elektroninės komercijos paslaugų spektrą – nuo prekės ženklo identiteto dizaino iki internetinių parduotuvių kūrimo naudojant „Shopify“ iki rinkodaros konsultacijų ir socialinės žiniasklaidos valdymo.

„Aeolidia“ pavyzdžių analizė yra daugiausia minkštų spalvų ir miglotų svetainių, kurios gali atspindėti jų dizaino jautrumą. Jų tinklaraštyje pilna labai naudingos informacijos.

Mat Mullen dizainas – San Franciskas, Kalifornija

Mat Mullen dizainas

Matas Mullenas yra akredituotas „Shopify“ ekspertas projektavimo, sąrankos ir rinkodaros srityse. Nuo 2008 m. Jis dirbo daugiau nei 100 internetinių parduotuvių. Mat yra patyręs dirbdamas su mažomis įmonėmis, įsteigdamas savo pirmąją elektroninės prekybos parduotuvę. Jo portfelyje yra įvairių internetinių parduotuvių rūšių, o „Shopify“ svetainėje klientų atsiliepimai yra labai teigiami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map