Як зробити завантаження вашого сайту WordPress швидше

Чи знали ви, що провідні драгерів палива звичайно досягають швидкості понад 300 миль на годину і можуть проїхати чверть милі за менше ніж 4 секунди? Неймовірно швидко.


Це також те, як швидко типовий відвідувач веб-сайту відмовиться від роботи та чекає на завантаження веб-сторінки. Насправді, a дослідження з KISSmetrics повідомляє, що 47% відвідувачів веб-сайту відмовляться від сайту менше ніж за дві секунди! На щастя, вам не потрібно втрачати цього відвідувача. Ми розглянемо, як оптимізувати ваш сайт WordPress, щоб прискорити продуктивність та перейти від clunker до dragster.

Все, що вам потрібно знати про оптимізацію продуктивності WordPress

Заплющити очі. Напевно, за одну миготіння вам знадобилося 300 мілісекунд.

Амазонка та Вальмарт з’ясувалося, що за кожне зменшення завантаження сторінки на 100 мілісекунд спостерігалось відповідне збільшення прибутку на 1%. Швидше завантаження сторінки означає більше конверсій, навіть якщо збільшення може здатися вам незначним. Незалежно від того, займаєтесь ви електронною комерцією чи ні, швидше завантаження сторінки на вашому веб-сайті WordPress означає, що ваш відвідувач буде задоволений, що може призвести до того, що довше залишатись на сторінці.

За даними Google, це також означає, що ваша сторінка стане кращою в рейтингу пошуку. Звичайно, швидкість завантаження сторінки – це лише один із сотень критеріїв, використовуваних при ранжуванні, але варто зазначити, що Google сам надає інструменти для веб-майстрів для оптимізації сторінок за швидкістю.

Отже, ефективність є важливою частиною успіху сайту. Ви витратили багато часу та зусиль, щоб створити чудовий контент, який інформує або переконує, але це дарма, якщо відвідувачі відскакують, перш ніж вони навіть переглянули ваш сайт. Ви повинні переконатися, що цього не відбувається.

Ти равлик чи гепард?

Перший крок до оптимізації вашого сайту – це встановити базову лінію, проаналізувавши, якою є швидкість завантаження сторінок, перш ніж вносити будь-які зміни. Корисні безкоштовні інструменти (доступні платні версії, що пропонують більше функцій), які базуються на веб-сторінках:

 • Сторінка швидкої інформації – інструмент Google для аналізу швидкості завантаження. Цей особливо корисний, оскільки він також аналізує продуктивність мобільних пристроїв. На сторінці також є посилання на інші інструменти для веб-ефективності Google.
 • Веб-тест – За допомогою цього інструменту ви бачите, як працює ваш сайт із різними браузерами. Він також пропонує графічний вигляд результатів.
 • GTMetrix – Цей інструмент використовує декілька різних програм для аналізу та перелічує результати в порядку їх впливу на продуктивність завантаження сторінки.
 • Пінгдом – Цей веб-сайт пропонує аналіз, моніторинг роботи в режимі реального часу та працездатності користувачів, перевірку на наявність розірваних посилань тощо. Він пропонує безкоштовну місячну пробну версію, а потім продовжують користуватися щомісячною платою.

Спеціальним інструментом для WordPress є Р3 (Plugin Performance Profiler) – плагін WordPress, який перевіряє встановлені додатки та надає детальну інформацію про продуктивність. Ще один корисний інструмент для WordPress – це Нова Реліквія, який визначає плагіни та теми, які можуть сповільнювати вашу базу даних MySQL.

Ці програми вказують на сфери, які потребують виправлення, та вносять деякі пропозиції щодо оптимізації. Поки що лише зазначимо результати. Далі ми розглянемо кілька кроків, які потрібно зробити, щоб пришвидшити WordPress, щоб покращити час завантаження сторінки.

“Тим, ​​хто не знає історії, судилося повторити її” – Едмунд Берк

Деякі фактори впливають на продуктивність WordPress, які можна знайти на сайті за сайтом. Переконайтеся, що ваш сайт не один із них. Спільні проблеми та можливі рішення включають:

Застарілий кодекс

Застарілий код стосується встановлення WordPress, тем та плагінів. Оновлення не завжди стосуються безпеки. Багато разів надходять оновлення, щоб виправити помилки, які можуть уповільнити ваш сайт.

Рішення – Оновлюйте свої версії WordPress та теми. Якщо плагін не має оновлення для останньої версії WordPress, відключіть його та спробуйте знайти подібну, яка робить.

Роздута база даних

У вашій базі даних WordPress є таблиці, що містять записи для всіх збережених даних. Чим більше рядків використовується в таблиці, тим більший розмір таблиці. З часом дані, які вже не є актуальними або потрібними, накопичуватимуться у ваших таблицях баз даних. Існує також тимчасове сховище (накладні витрати), яке зберігає запити до вашої бази даних, і воно також зростатиме з часом.

Велика, захаращена база даних може впливати на час завантаження. Невикористані та видалені рядки потрібно очистити, накладні слід видалити, коли він стає занадто високим, а для вдосконалення вашої бази даних потрібно покращити продуктивність.

Рішення – Два високо оцінені плагіни WordPress, які очищають невикористані елементи та оптимізують базу даних WP-оптимізація і Оптимізуйте базу даних після видалення версій. Ще один дуже популярний і високо оцінений плагін WP-менеджер. Це виходить за рамки оптимізації та надає варіанти відновлення, резервного копіювання та відновлення вашої бази даних.

Ручне рішення – Ви можете використовувати phpMyAdmin для оптимізації вашої бази даних без плагіна. Ви можете використовувати SQL-запит “OPTIMIZE_TABLE” для оптимізації окремих таблиць. Наприклад, OPTIMIZE_TABLE “wp_comments” буде використовуватися для оптимізації таблиці коментарів.

Або ви можете скористатися параметром «Оптимізувати таблицю» у спадному меню phpMyAdmin. Позначте таблиці, які ви хочете оптимізувати, або просто натисніть поле “Перевірити всі” для всіх таблиць і натисніть “Перейти”. Після того як оптимізація буде завершена, phpMyAdmin скаже вам, успішно завершена чи ні.

Занадто багато плагінів

Коли у вас активний плагін кожного разу, коли відвідувач прибуває на сторінку, надсилається запит на сервер. Занадто багато відвідувачів і занадто багато плагінів, і реакція сервера на завантаження вашої сторінки починає страждати. Однак більше, ніж кількість, – це якість. Навіть якщо у вас є лише один або два плагіни, якщо вони написані погано або заповнені помилками, завантаження сторінок сповільнюється.

Рішення – Використовуйте лише плагіни, які, на вашу думку, потрібні для роботи вашого сайту. Якщо ви підозрюєте плагін, протестуйте його, відключивши його та перевіривши, чи швидше завантажується сторінка. Якщо він завантажується швидше, замініть плагін іншим.

Теми, які не оптимізовані

Важко протистояти кричущим повзункам і віджетам, які містять деякі теми. Однак все це уповільнює час завантаження.

Рішення – Якщо вам не потрібні або не використовуються функції, чому сповільнюється завантаження сторінки непотрібними дзвінками на сервер? Виберіть теми, які вже оптимізовані або обмежені необхідними функціями, або створіть дочірні теми, які видаляють непотрібні функції.

Занадто багато віджетів

Зазвичай вам не потрібен кожен віджет на кожній сторінці. Подібно до плагінів, серверні виклики здійснюються для кожного віджета щоразу, коли користувач переходить на цю сторінку. Сторінки, які містять віджети, які витягують ресурси з-за меж сайту, особливо сприйнятливі до уповільнення завантаження сторінки.

Рішення – Обмежте кількість віджетів лише тим, що вам справді потрібні, і використовуйте їх лише на необхідних сторінках. Спробуйте локалізувати їх або завантажити їх після решти сторінки, коли це можливо.

Повільний сервер

Спільні сервери означають обмін ресурсами. Це не проблема, якщо продуктивність є ключовою особливістю вашого веб-хоста. Однак, якщо, наприклад, ваш веб-хост розміщує занадто багато користувачів на спільній платформі, то ваш сайт все одно повільно завантажується незалежно від того, скільки ви налаштуєте.

Рішення – Якщо уповільненням виявляється сервер, можливо, ви захочете перейти на веб-хост, який спеціально оптимізований для запуску WordPress. Ще один варіант – заглянути в керованого постачальника послуг хостингу WordPress. Ці веб-хости виконають оновлення та оптимізацію для вас, тому продуктивність вашого веб-сайту набагато краща – деякі вимагають на 300% швидше – ніж деякі веб-хости, що мають загальну доступну платформу,.

Це може здатися магічним, але …

На додаток до рішень, вже наведених у статті, ви можете виконати ряд простих кроків, які оптимізують ваш сайт WordPress для кращої роботи.

Створити свою кістку на домашній сторінці

Зазвичай це сторінка, на яку більшість відвідувачів прийдуть першими. Якщо він швидко завантажується, ви можете мати більше можливостей зі швидкістю завантаження інших сторінок, щоб утримати відвідувачів на сайті. На веб-сайті блогу зменшіть кількість публікацій, показаних на першій сторінці, і показуйте уривки, а не повні публікації. Видаліть усі непотрібні віджети. Наприклад, віджети для спільного використання потрібно розміщувати лише на сторінках публікацій. Зберігайте домашню сторінку в чистоті та накладанні.

Мінімізуйте та консолідуйте код

Код мінімізації зменшує розмір файлів HTML, CSS та JavaScript, усуваючи пробіли. Ви також можете стискати та комбінувати файли. Ви можете це зробити вручну, якщо вам зручно використовувати код, або ви можете використовувати плагін WordPress для допомоги. Автоматично оптимізувати і Краще WordPress Minify це два прості у використанні та настроювані плагіни, які об’єднують, мінімізують та стискають файли для вас.

Додати Закінчується Заголовки

Це ще один спосіб зменшити запити HTTP, які уповільнюють швидкість завантаження сторінки. Заголовки, що закінчуються, повідомляють браузеру, як довго зберігати файл у своєму кеші. Використання заголовків із закінченням терміну дії не знизить швидкості завантаження сторінки вперше, коли відвідувач потрапить на сторінку. Однак наступного разу, коли сторінку відвідує той самий користувач, веб-переглядач перевіряє, чи знаходиться вона протягом часу, встановленого в заголовку закінчується.

Якщо це так, кешована сторінка завантажується, а не завантажується знову. Ви можете встановити “заголовки закінчується”, відредагувавши свій файл .htaccess на сервері Apache, але для WordPress легким рішенням є використання одного з двох вищезгаданих плагінів, автоматичного оптимізації або кращого WordPress Minify, оскільки у них є варіанти для цього.

Кеш-сторінки

Замість виконання файлів PHP та здійснення дзвінків до бази даних кешування – це генерування статичних HTML-сторінок, які тимчасово зберігаються на сервері та подаються відвідувачам. Два найпопулярніших плагіни кешу для WordPress є Супер кеш WP і W3 Загальний кеш. Обидва роблять більше, ніж кешування, забезпечуючи попереднє завантаження та стиснення. Оптимальні швидкості завантаження отримуються, коли кешування поєднується з мінімізацією.

Використання мереж доставки вмісту (CDN)

Для веб-сайтів, які мають більший трафік, CDN зазвичай зберігають статичні активи, такі як файли CSS та JavaScript, та зображення на кількох сайтах, тому вони подаються ближче до відвідувача вашого веб-сайту. CDN, такі як Amazon CloudFront, CloudFlare та MaxCDN можуть обслуговувати весь ваш веб-сайт. CloudFront та

CloudFront та CloudFlare в обох є обмежені безкоштовні акаунти, хоча MaxCDN має пробний рахунок для тестування. Всі троє мають більш повний розмір платних акаунтів, на яких обсягах пропускної здатності ви використовуєте. Обслуговування з сайтів, наближених до відвідувача, скорочує час завантаження та зменшує перевантаження пропускної здатності на вашому домашньому сайті, прискорюючи завантаження сторінки.

Стискайте зображення та використовуйте ледачу завантаження

Зображення – це великий блокпост для швидкого завантаження. Стиснення зображень значно пришвидшить. WP Smush і EWWW Оптимізатор зображень це плагіни WordPress, які автоматично стискатимуть ваші зображення під час завантаження їх у свою медіатеку в WordPress. Якщо ви завантажуєте менше 100 зображень на місяць, ще одна опція плагіна Оптимізатор зображень ShortPixel.

Коли компресія поєднується з Ледача навантаження, повільні навантаження за рахунок графіки майже не усуваються. Lazy Load – плагін WordPress, який вимагає завантаження зображень лише тоді, коли вони бачать відвідувач. Це скорочує час завантаження, оскільки зображення, які знаходяться внизу сторінки, і не видно у вікні перегляду, ігноруються при завантаженні сторінки.

Обмежте зміни до WordPress

WordPress зберігає версію ваших публікацій щоразу, коли ви вносите зміни, і вони зберігаються в базі даних. Ці додаткові записи бази даних повинні бути оброблені сервером, щоб знайти та завантажити останню публікацію. Ви фактично можете відключити зміни, але тоді ви втрачаєте резервну копію, якщо щось станеться під час створення вашої публікації.

Натомість обмежте кількість змін, що зберігаються WordPress. Наприклад, якщо ви хочете встановити ліміт на п’ять редакцій, ви використовуєте цей рядок у вашому файлі wp-config.php:

визначити (“WP_POST_REVISIONS”, 5);

Чи можете ви пройти цей тест?

Після того, як ви зробите кроки, викладені в цій публікації, настав час повернутися назад і повторно проаналізувати свій веб-сайт за допомогою інструменту чи інструментів, які використовували для встановлення базової лінії. Запустіть тести і перевірте свої результати. Ви повинні бути поруч із оптимізованим сайтом. Якщо проблеми все-таки є, зробіть запропоновані виправлення та повторіть аналіз, поки не отримаєте хорошого результату. Ви шукаєте всіх As або Bs на всій основі.

Висновок

Не уникнути факту, що ті, хто сьогодні користується Інтернетом, – це аномалі. Ваші відвідувачі хочуть, щоб ваш сайт завантажувався вчора, а не завтра. Якщо ви не дасте їм швидко завантажувати сторінку, вони незабаром виїдуть. Вам потрібно оптимізувати веб-сайт WordPress, щоб отримати найкращу ефективність. Мінімізуйте та консолідуйте код та використовуйте стиснення, щоб зменшити кількість сторінок і файлів, а також використовувати кешування для швидшого завантаження у веб-переглядач відвідувача..

Якщо збереження домашньої сторінки та впевненість, що всі ваші файли, теми та програмне забезпечення WordPress завжди оновлюються, це прискорить роботу WordPress. Продовжуйте легко оптимізувати та використовуйте доступні плагіни, які автоматично роблять більшу частину оптимізації для вас. Зробіть це, уникаючи поширених помилок у роботі WordPress, і ви будете швидко рухатися до отримання та утримання відвідувачів на своєму веб-сайті WordPress.

Продовжуйте легко оптимізувати та використовуйте доступні плагіни, які автоматично роблять більшу частину оптимізації для вас. Зробіть це, уникаючи поширених помилок у роботі WordPress, і ви будете швидко рухатися до отримання та утримання відвідувачів на своєму веб-сайті WordPress.

Чи є у вас інші оптимізаційні прийоми та поради щодо підвищення продуктивності WordPress? Наскільки швидкість завантаження сайту впливає на ваші звички перегляду? Прокоментуйте нижче, щоб поділитися цими чи будь-якими іншими думками щодо цієї публікації в блозі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map