InMotion хостинг та хостинг A2: який веб-хостинг слід використовувати?

Вибір постачальника послуг веб-хостингу може бути не найголовнішою частиною створення веб-сайту, але, мабуть, найважливішим. Хоча ви можете створити свій веб-сайт так, щоб він виглядав чудово і вражав усіх, без надійного веб-хоста ніхто його не побачить.


Вибір потрібного постачальника веб-хостингу вимагає проведення досліджень, і саме тут ми входимо. Ось порівняння двох найкращих хостинг-послуг: InMotion та A2 хостинг.

Ми дослідили, що може запропонувати кожен провайдер, і що клієнти думають про їхні послуги, і склали результати тут для вас.

Створений у 2001 році, InMotion заслужив надійну репутацію високоякісного провайдера веб-хостингу для підприємств, які хочуть мати присутність в Інтернеті. Ця репутація є відображенням рейтингу In + Motion від A Better Business Bureau та його переліком як сертифікованого хостинг-провайдера CNET.

Хостинг A2 займається бізнесом з 2003 року, а штаб-квартира знаходиться в Ен-Арбор, штат Мічиган. Компанія здобула багато нагород, включаючи декілька у 2015 та 2016 роках від інтернет-організацій та рейтинг A від Better Business Bureau.

Порівняйте продуктивність InMotion та A2 хостингу

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Час роботи та надійності зазвичай залишаються непоміченими, поки веб-сайт не буде доступний. І InMotion, і A2 хостинг пропонують гарантії стандартного тривалості роботи в 99,9%, і обидва вони досягають позначки, згідно з даними незалежних компаній, що займаються моніторингом. InMotion використовує унікальний інструмент управління проактивною системою для відстеження своїх серверів, але не публікує результати.

Продуктивність. І хостинг A2, і InMotion використовують сервери Solid State Drive, які збільшують швидкість обробки та доступні у всіх планах хостингу. Крім того, InMotion має технології під назвою Max Speed ​​Zones, які вибирають найближчий центр обробки даних для вашого веб-сайту та Smart Routing, що допомагає завантажувати ваш веб-сайт..

Усі три плани хостингу A2 працюють на серверах твердотільного прискорення твердотілих дисків, які працюють в 20 разів швидше, ніж звичайні сервери. SSD-диски деяких компаній використовуються лише для зберігання обмеженого обсягу даних вашого веб-сайту; за допомогою хостингу A2 вся обробка вашого веб-сайту здійснюється на цих швидких серверах. A2 хостинг також публікує свою статистику роботи та швидкості роботи, яку контролює стороння компанія.

Надійність. Багаточисельні центри обробки даних підвищують надійність послуг провайдера веб-хостингу. Центри обробки даних InMotion розташовані на східному та західному узбережжі США, і компанія планує будувати центри в Європі, Азії та Південній Америці.

Дані центри хостингу A2 вже є у всьому світі, із семи серверами у Вашингтоні, округ Колумбія та Каліфорнії у США, один в Австралії та один у Німеччині. Додаткові заходи для забезпечення надійності, вжиті обома компаніями, включають надлишкову потужність та охолодження та моніторинг на місці.

Думка про ефективність хостингу InMotion та A2

І InMotion, і A2 хостинг мають відмінні тривалість роботи та надійність, але попереду InMotion випереджає те, що є лише трохи швидшим.

Особливості InMotion та A2 хостингу

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Саме в ряді особливостей найчастіше зустрічаються основні відмінності. Прийняти рішення простіше, якщо ви знаєте, що вам потрібно для того, щоб ваш веб-сайт успішно працював.

І хостинг A2, і InMotion є екологічно свідомими компаніями. Починаючи з 2007 року, A2 хостинг був нейтральним до вуглецю, заохочуючи своїх співробітників здійснювати телекомунікації, переробляти старі сервери, садити дерева та зменшувати сміття. Перший в світі центр зелених технологій InMotion базується в Каліфорнії та має вдосконалену систему охолодження.

Реєстрація домену. Реєстрація та управління доменними іменами однакова як для хостингу A2, так і для InMotion. Обидві компанії продадуть вам доменне ім’я та дозволять передати одне, яким ви вже володієте. Однак лише InMotion дає вам безкоштовне доменне ім’я на один рік, коли ви підписуєтесь на щорічний або довший веб-контракт на хостинг.

Веб-сайт Builder. RVSiteBuilder A2 хостинг безкоштовний з усіма своїми хостинг-планами, що дозволяє створити корисний веб-сайт. Безкоштовний розробник веб-сайтів Premium InMotion пропонує більше функцій, включаючи деякі вдосконалені, такі як реєстрація користувачів на вашому сайті. Однак вигляд готових сторінок не буде особливо привабливим.

Бази даних. І InMotion, і A2 хостинг пропонують бази даних SQL з усіма своїми планами. InMotion має необмежену базу даних MySQL для свого основного плану Pro, тоді як A2 хостинг обмежує кількість баз даних лише для найнижчого плану.

WordPress хостинг. І хостинг A2, і InMotion забезпечують чудовий хостинг для WordPress.

A2 хостинг має плагін WordPress під назвою A2 Optimized, який прискорює ваші сторінки WordPress до 6 разів перевищує звичайну швидкість обробки. Він також забезпечує безпеку для ваших веб-сайтів WordPress.

Керований WordPress хостинг InMotion виграє нагороду AWA Member Choice Award за цю послугу. У вас є можливість попередньо встановити WordPress на касі з усіма регулярними планами хостингу InMotion; крім того, вони постачають BoldGrid, щоб допомогти вам швидко створити ваш WordPress сайт.

Рішення електронної комерції. A2 Хостинг та InMotion підходять до електронної комерції по-різному.

Хостинг A2 не має власного рішення для електронної комерції, але пропонує партнерство через налаштування в один клік із дуже популярними послугами електронної комерції, включаючи Magento, OpenCart, PrestaShop та AbanteCart. Однак шматочки ви повинні зібрати разом.

InMotion поставляється з великою кількістю інтегрованих функцій електронної комерції. Ви можете включити eStore на свій веб-сайт за допомогою веб-конструктора Premium і можете завантажити PrestaShop або OpenCart як кошик для покупок. Для подальшого оновлення магазину або використання іншого способу оплати потрібні додатки.

Резервні копії. Хоча це чудово, що деякі веб-хостингові компанії надають резервні копії для вас, але не розраховуйте на це – робіть власні резервні копії за регулярним графіком. Деякі хостингові компанії навіть радять це!

Однак, InMotion та A2 хостинг надають деякі резервні послуги для вас.

Завдяки InMotion ви отримуєте автоматичні резервні копії для облікових записів об’ємом 10 Гб і менше – і послуга безкоштовна.

Хостинг A2 пропонує серверне перемотування назад, безкоштовна програма відновлення файлів, що має два найкращі плани. Серверне перемотування періодично робить знімки вашого веб-сайту, але не ваших баз даних, і ви можете отримати доступ до них з панелі управління.

Хостинг безпеки. Обидва провайдери веб-хостингу ставляться до безпеки вкрай серйозно.

Відмінна безпека доступна в InMotion за різні щомісячні плати. Програмне забезпечення для захисту від спаму та вірусів McAfee захищає ваші облікові записи електронної пошти, а сертифікат SSL доглядає за будь-якими конфіденційними даними, внесеними на ваш веб-сайт. Користувачі WordPress мають безкоштовний плагін Sucuri Security, щоб захистити свої сайти.

Хостинг A2 забезпечує безкоштовну вічну безпеку з усіма своїми хостинг-планами. Захист включає моніторинг безпеки 24/7/365, сканування вірусів, подвійний брандмауер та інші засоби захисту сервера. Слід зазначити, що HackScan – це безкоштовний захист, який блокує хаки, перш ніж вони завдають шкоди веб-сайтам свого клієнта. SSL-сертифікати також доступні для придбання.

Панель управління. Обидва сервіси веб-хостингу використовують cPanel для підтримки своїх користувачів Linux, але кожна панель виглядає і працює по-різному. Версія A2 – це стандартний cPanel, і його навігацію буде легко підібрати для тих, хто вже знайомий з нею. InMotion надає cPanel 11 своїм пакетом бізнес-класу, і ця версія не має персоналізованих тем або брендингу в інтерфейсі.

Думка про ключові особливості хостингу InMotion та A2

InMotion хостинг та A2 хостинг мають відмінні пропозиції щодо функцій, що мають багато спільних функцій. InMotion хостинг має перевагу з безкоштовним доменом та його функціями електронної комерції; однак якщо безпека викликає велике занепокоєння, займіться хостингом A2.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на хостинг InMotion та A2

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Постачальники послуг веб-хостингу залишаються конкурентоспроможними, тому ціноутворення зазвичай не є вирішальним фактором при виборі веб-хостингу. Важливо, що кожен із планів може запропонувати, і яка вартість плану підскакує після закінчення промо-періоду.

В русі. InMotion має три плани веб-хостингу Linux, усі вони оснащені безкоштовними SSD-серверами, необмеженим дисковим простором та щомісячними переказами, безкоштовним доменом, безкоштовними резервними копіями даних та можливістю вибору, в якому центрі обробки даних розміщується ваш веб-сайт..

План запуску – це початковий план з двох веб-сайтів і коштує $ 5,99 на місяць при дворічному контракті. План живлення рекомендується для малого бізнесу і коштує $ 7,99 щомісяця; ви можете мати до 6 веб-сайтів, і електронна комерція готова. План вищого рівня для розробників та зростаючого бізнесу – це план Pro. За $ 13,99 на місяць ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів та підтримку на рівні Pro.

InMotion пропонує VPS-хостинг на базі Linux з вибором 3-х планів, починаючи від 30 доларів на місяць до 75 доларів, все на SSD-серверах. Усі плани мають безкоштовний домен.

А2 хостинг. А2-хостинг також має три хостинг-плани, подібні до початку, план Lite коштує 3,92 долара на місяць (36-місячний контракт) з п’ятьма базами даних та 25 електронними адресами. План Swift на рівні 4,90 доларів на місяць містить необмежену кількість веб-сайтів, баз даних та електронних адрес. Швидкість турбо, на 20 разів швидша за звичайну, є ознакою плану Turbo на рівні 9,31 долара щомісяця, який також поставляється з акселератором сайту A2. Усі плани мають необмежений обсяг пам’яті та вічну безпеку.

Завдяки A2 хостингу, у вас є вибір керованого та некерованого веб-хостингу VPS Linux, з одним планом для кожного. Некерований хостинг призначений для досвідченого розробника і коштує 5 доларів на місяць; керований хостинг складає $ 33 щомісяця. Хмарний хостинг VPS – це також варіант. Також доступний спеціалізований веб-хостинг, як керований, так і некерований.

Гарантія повернення грошей. І InMotion, і A2 хостинг мають політику повернення грошей. InMotion має вражаючу безумовну гарантію повернення грошей на 90 днів. Ви отримуєте всі свої гроші назад – тут часткових відшкодувань немає. Політика повернення грошей на хостингу A2 не настільки ліберальна. У вас є лише 30 днів, щоб вимагати повного відшкодування; після цього періоду ви отримаєте промоційну суму.

Як просто використовувати InMotion та A2 хостинг

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. Панель управління A2 хостингу – це звичайний стандартний cPanel. Користувальницький інтерфейс дозволяє отримати доступ до всіх функцій, необхідних для керування веб-сайтом, і це дуже цінується в галузі. Початківці веб-дизайну вважають, що cPanel InMotion простий у навчанні та користуванні. Сценарій встановлення Softaculous в один клік доступний через панель керування, а також всі інші життєво важливі інструменти та послуги.

Інсталятор одним натисканням кнопки. InMotion має інсталяцію в один клік для більш ніж 310 програм у своїй бібліотеці, хоча для встановлення програм Google потрібно три кліки. А2-хостинг також пропонує налаштування в один клік для популярних додатків, включаючи теми WordPress та плагіни, а також рішення електронної комерції, з якими співпрацює..

Навігація по веб-сайту. Знайти інформацію на веб-сайті хостингу A2 дуже просто. Зокрема, чітко та чітко доступне порівняння всіх особливостей усіх планів за столом на одній сторінці. На веб-сайті InMotion також чітко представлена ​​вся необхідна інформація; структура планів та ціноутворення та таблиця порівняння особливостей кожного з них знаходяться прямо на домашній сторінці веб-хостингу.

Думка про простоту використання

Веб-сайти обох цих веб-служб хостингу дуже легко зрозуміти та придбати їх хостинг-плани. InMotion виграє завдяки своїм 300+ додаткам.

Підтримка хостингу InMotion та A2

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Навіть досвідченим розробникам веб-сайтів іноді доводиться звертатися в службу підтримки, тому це допомагає, коли команда підтримки буде швидко та легко доступна та знає їхні речі.

За словами клієнтів, InMotion відмінна у підтримці клієнтів. Весь персонал, що працює в службі підтримки, розташований у Сполучених Штатах і має принаймні чотири роки досвіду роботи в команді з обслуговування клієнтів.

Приємним штрихом є те, що після реєстрації на веб-хостингу ви отримуєте телефонний дзвінок від нового спеціаліста з облікових записів, який допомагає з будь-якими питаннями щодо пакетів та цін. Ви можете зв’язатися з командою підтримки клієнтів InMotion електронною поштою, телефоном або чатом у прямому ефірі.

Усі Гуру Екіпаж A2 хостингу є експертами або розробниками. Екіпаж Guru доступний 24/7/365 по телефону, електронній пошті, подавши квиток або в чаті наживо. Якщо ви хочете швидше відповісти на ваші квитки на підтримку, виберіть Підтримка за пріоритетну абонентську плату. У січні 2015 року A2 хостинг отримав рейтинг A + від Better Business Bureau.

Думка щодо підтримки користувачів

І хостинг A2, і InMotion забезпечують відмінне обслуговування клієнтів, що отримує набагато кращі відгуки, ніж багато їхніх конкурентів.

Відгуки користувачів про InMotion та A2 хостинг

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Огляди клієнтів дають вам інформацію про внутрішню службу хостингу, як хорошого, так і поганого. Люди, як правило, більше голосують щодо проблем, які вони мають, ніж особливостей, які працюють на них, але разом узяті; в цих оглядах представлено, як саме використовувати ці послуги хостингу.

Негативні відгуки про InMotion та A2 хостинг

В русі. Немало негативів щодо InMotion. Клієнти не надто задоволені датованими шаблонами розробника веб-сайтів. Деякі користувачі висловлюють занепокоєння щодо обмеженої кількості веб-сайтів та баз даних, на яких вони можуть розміщуватися в InMotion.

А2 хостинг. Скарги на хостинг-центр A2 через відсутність безкоштовної телефонної підтримки за межами Сполучених Штатів та труднощі в отриманні рахунків за підтримку, коли люди хочуть скасувати договори.

Позитивні відгуки про InMotion та A2 хостинг

В русі. Клієнти хвалять InMotion за його чудове обслуговування клієнтів, простоту використання та безкоштовне резервне копіювання даних. Швидка швидкість його обробки, завдяки SSD-серверам, також вражає.

А2 хостинг. Без сумніву, A2 хостинг отримує захоплені відгуки про підтримку клієнтів, як щодо дружелюбності, так і знань своєї служби підтримки. Люди також люблять швидкість роботи SSD-серверів та чітку та просту ціну в планах.

Думка щодо відгуків користувачів

Для обох компаній є багато позитивів і кілька негативів, але клієнти кожної з них, як правило, дуже задоволені своїми послугами. Тут краватка.

Висновок щодо порівняння хостингу InMotion та A2

InMotion vs. A2 хостинг: який веб-хост найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Обидві ці хостингові компанії мають свої переваги та недоліки.

Причини вибору InMotion через хостинг A2:

 • Безкоштовне резервне копіювання даних
 • 90 днів гарантія повернення грошей
 • Висока швидкість
 • Необмежений обсяг диска
 • Більше 300 додатків

Причини вибору хостингу A2 через InMotion

 • Швидкий час завантаження веб-сайту
 • Комплексний пакет безпеки безкоштовний при всіх планах
 • Функція прискорювача WordPress для зручності, швидкості та безпеки
 • Команда підтримки гуру екіпажу
 • Центри даних Європи та Азії

Це тесний дзвінок, насправді зв’язок між InMotion та A2 хостингом.

Хостинг A2 добре підходить для тих, хто тільки починає працювати у світі створення веб-сайтів і передбачає, що потребує певної підтримки з боку веб-хостингової компанії. На іншому кінці шкали, план Turbo зацікавив би тих, кому швидкість веб-сайту має найважливіше значення.

InMotion має великий пробний період повернення коштів, тому ви можете перевірити його. Це також кращий дзвінок для тих, хто потребує функцій електронної комерції та для деяких користувачів WordPress.

Якщо ви шукаєте щось, чого не можете знайти в InMotion та A2 хостингу, можливо, HostGator – це відповідь. Для свого розробника веб-сайтів HostGator надає вам доступ до безкоштовної версії дуже популярного та дуже рецензованого інструменту для створення веб-сайтів Weebly. Ви можете легко створювати дуже привабливі веб-сайти.

HostGator також є хорошим вибором, якщо ви очікуєте, що ваш веб-сайт буде швидко рости, оскільки він пропонує повний спектр VPS та спеціальні плани веб-хостингу.

У вас є питання щодо InMotion або A2 хостингу? Чи змогли ви обирати між ними, чи інший веб-хостинг-сервіс надав те, що вам потрібно? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map