InMotion хостинг проти Arvixe: який веб-хостинг слід використовувати?

Незважаючи на те, що вирішити питання про постачальника веб-хостингових послуг, не зовсім гламур створення веб-сайту, він створює основу для перегляду глядачами вашого веб-сайту. Без швидкого та надійного веб-сайту люди просто не стануть терплячими, щоб чекати навколо чи переглядати ваш сайт.


Ми дивимось тут на InMotion Hosting та Arvixe, два популярні сервіси веб-хостингу, і задаємо питання від вашого імені. У нашому огляді ви знайдете інформацію, яка допоможе визначити, який із цих хостинг-провайдерів, якщо вони є, пропонує вам функції та ціни, які вам потрібні.

Створений у 2001 році, InMotion заслужив надійну репутацію високоякісного провайдера веб-хостингу для підприємств, які хочуть мати присутність в Інтернеті. InMotion заробила свою лістинг як сертифікований хостинг-провайдер CNET та рейтинг A + від Better Business Bureau.

Arvixe займається бізнесом з 2003 року і швидко розвивається з 2009 року. Arvixe також підходить для бізнес-аудиторії, а також заслужив надійну репутацію в хості блогів. EIG купив Arvixe в 2014 році і додав його до своєї стабільної компанії, що займається веб-хостингом.

Порівняйте продуктивність InMotion та Arvixe

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Своєчасність та надійність повинні бути однією з ваших перших проблем при вирішенні послуги веб-хостингу. Незалежні компанії з моніторингу InMotion та Arvixe нестимуть відповідальність за стандартну галузеву тривалість тривалості 99,9%. InMotion використовує унікальний інструмент управління проактивною системою для відстеження своїх серверів, але не публікує результати; Статистика часу Arvixe надходить трохи більше ніж на 99,9%.

Продуктивність. І InMotion, і Arvixe мають сервери Solid State Drive, які збільшують швидкість обробки та доступні у всіх планах хостингу. Крім того, InMotion має зони максимальної швидкості, що вибирає найближчий центр обробки даних для вашого веб-сайту, та інтелектуальну маршрутизацію, яка скорочує час завантаження вашого веб-сайту..

Arvixe використовує свою систему CloudFlare, яка кешує статичний вміст для подальшого використання, зменшуючи кількість необхідної обробки.

Надійність. Одним з аспектів надійності послуги веб-хостингу є те, що вони використовують кілька серверів для зберігання своїх веб-сайтів. Дані центри InMotion розташовані на східному та західному узбережжі США, і компанія планує будувати центри в Європі, Азії та Південній Америці.

Світові центри обробки даних наближають веб-сайти до тих, де перебуває більшість їх глядачів. Arvixe має сервери у США, Гонконгу та Європі (Амстердам). Стандартні додаткові заходи для забезпечення надійності, вжиті як InMotion, так і Arvixe, включають надлишкову потужність, охолодження та моніторинг на місці.

Думка щодо InMotion та Arvixe Performance

InMotion переймає тут лідируючі позиції за своїми показниками продуктивності, правда, лише з невеликим перевагою.

Особливості InMotion та Arvixe

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Особливості послуги веб-хостингу часто відрізняють його від конкурентів. Ми розглянемо найважливіші функції та порівняємо, що можуть запропонувати InMotion та Arvixe.

І Arvixe, і InMotion є екологічно свідомими компаніями. Arvixe спонсорує посадки дерев, щоб компенсувати його вуглецевий слід і використовує зовнішнє повітряне охолодження у своїх центрах обробки даних замість кондиціонера. Центр зелених технологій InMotion базується в Каліфорнії, де використовується сучасна система охолодження.

Реєстрація домену. Реєстрація та управління доменними іменами схожі на InMotion та Arvixe. Обидві компанії продають доменні імена та дозволяють здійснювати передачу в домені, яким ви вже володієте. InMotion надає вам безкоштовне доменне ім’я на один рік, коли ви підписуєтесь на один рік або довше, контракт на веб-хостинг. На відміну від цього, Arvixe пропонує вам безкоштовне доменне ім’я на той час, поки ви користуєтесь його послугами.

Веб-сайт Builder. RVSiteBuilder, що надається Arvixe, може бути не надто відомим, але він оснащений 500 різними шаблонами, редактором зображень та можливістю перетягування, щоб спростити створення вашого веб-сайту. І це безкоштовно.

Безкоштовний розробник веб-сайтів Premium InMotion має більше функцій, включаючи деякі, які приємно побачать більш просунуті розробники веб-сайтів, наприклад, дозволяючи користувачам реєструватися на сайті. Однак вигляд готових сторінок у розробника веб-сайтів Premium не надто привабливий.

Бази даних. І InMotion, і Arvixe пропонують бази даних SQL з усіма своїми планами. InMotion має необмежену базу даних MySQL для свого основного плану, Pro; Arvixe надає необмежену базу даних MySQL5 та Postgre SQL з усіма своїми планами PersonalClass та BusinessClass.

WordPress хостинг. Керований хостинг WordPress доступний як через InMotion, так і Arvixe.

Керований WordPress хостинг InMotion виграє нагороду AWA Member Choice Award за цю послугу. Ви можете попередньо встановити WordPress, купуючи будь-який план хостингу. Керований WordPress хостинг InMotion обробляє всі оновлення WordPress та виправлення безпеки для вас, тому вам просто доведеться турбуватися про вміст WordPress. BoldGrid – це безкоштовний інструмент InMotion, який дозволяє швидко та легко створити свій WP-сайт.

Керований WordPress хостинг з Arvixe поставляється із заздалегідь встановленим та заздалегідь налаштованим WordPress – усі технічні роботи зроблені для вас. У вас є необмежене зберігання даних та щомісячні передачі, але ви можете мати лише 6 керованих WordPress сайтів. InMotion дозволяє вам необмежену кількість сайтів.

З обома постачальниками послуг вартість керованого хостингу WP включена у їх регулярні плани.

Рішення електронної комерції. Arvixe хостинг та InMotion підходять до електронної комерції по-різному.

Arvixe на своєму сайті має посилання на деякі найпопулярніші імена в рішеннях електронної комерції, включаючи Magento та OpenCart. Arvixe стверджує, що якщо програмне забезпечення для електронної комерції існує, вони можуть розміщувати його.

InMotion постачається з різноманітними інтегрованими функціями електронної комерції. Ви можете включити eStore на свій веб-сайт за допомогою веб-конструктора Premium і можете завантажити PrestaShop або OpenCart як кошик для покупок. Подальше оновлення магазину або використання іншого способу оплати вимагають додатків.

Резервні копії. Наша порада – а також вона походить від деяких веб-служб хостингу – полягає в тому, щоб робити регулярні резервні копії, навіть якщо ваш веб-хостинг-сервіс надає це як функцію для вас.

Однак, InMotion і Arvixe надають послуги резервного копіювання.

За допомогою InMotion ви отримуєте автоматичні резервні копії для облікових записів об’ємом 10 Гб і менше – і послуга безкоштовна.

Arvixe також надає безкоштовну послугу щоденного резервного копіювання, хоча вам доведеться заплатити за відновлення свого веб-сайту, якщо він займає більше 10 Гб місця. Веб-сайти розміром понад 20 Гб взагалі не створюються резервними копіями.

Хостинг безпеки. Служби безпеки – це точка продажу обох цих веб-хостингових компаній.

Безпека доступна в InMotion за різні щомісячні плати. Ваш електронний лист захищений програмним забезпеченням McAfee Spam і вірусом, а сертифікат SSL доглядає за будь-якими конфіденційними даними, внесеними на ваш веб-сайт. Користувачі WordPress мають безкоштовний плагін Sucuri Security, щоб захистити свої сайти WordPress.

Arvixe забезпечує SpamAssassin для захисту електронних скриньок від спаму та щодня використовує 6Scan для перевірки веб-сайтів та перегляду звітів у чорному списку. Ви також можете обмежити доступ до частин вашого веб-сайту за допомогою паролів.

Панель управління. Стандартний та високоперевірений cPanel використовується як InMotion, так і Arvixe для своїх варіантів хостингу Linux. У пакеті InMotion для бізнес-класу є cPanel 11 без персоналізованих тем або брендингу для чистого вигляду. Arvixe також не брендує cPanel, щоб він був миттєво знайомий користувачам. Якщо в Windows розміщена опція Arvixe, панель управління – це DotNetPanel, а не більш поширена панель Plesk.

Думка про ключові особливості InMotion та Arvixe

InMotion та Arvixe майже відповідають характеристикам у цьому порівнянні. Arvixe перетворюється на лідерські позиції, функціонально, із своїм вільним доменом на все життя та більш високими лімітами веб-сайтів.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на InMotion та Arvixe

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Складно зрозуміти реальну вартість веб-хостингу. Існує акційна вартість з високою знижкою, але зазвичай це довгостроковий контракт на два або три роки.

Тоді є щомісячна вартість, на яку ціна підскакує після початкового терміну.

Тоді є розробник веб-сайтів, сертифікат SSL, резервне копіювання тощо, щоб визначити, і вони можуть бути, а можуть і не бути безкоштовними.

І слідкуйте за часом напрочуд високою ціною оновлення доменного імені після першого року!

В русі. InMotion має три плани веб-хостингу Linux, усі вони оснащені безкоштовними SSD-серверами, необмеженим дисковим простором та щомісячними переказами, безкоштовним доменом, безкоштовними резервними копіями даних та можливістю вибору, в якому центрі обробки даних розміщується ваш веб-сайт..

План запуску – це план для початківців веб-сайтів з двома веб-сайтами; це коштує $ 5,99 на місяць при дворічному контракті. Малі підприємства повинні дивитись на план електроенергії, який коштує $ 7,99 щомісяця; у вас може бути до 6 веб-сайтів, і це електронна комерція готова. План вищого рівня – Pro – для розробників та зростаючого бізнесу; за $ 13,99 на місяць ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів та підтримку на рівні Pro.

InMotion пропонує VPS-хостинг на базі Linux з вибором 3-х планів, починаючи від 30 доларів на місяць до 75 доларів, все на SSD-серверах. Усі плани мають безкоштовний домен.

Арвікс. Arvixe пропонує як хостинг Linux, так і Windows хостинг. Послуги веб-хостингу поділяються на PersonalClass та BusinessClass, кожен з яких має два плани як для Linux, так і для Windows. Усі плани мають необмежену кількість дискового простору та щомісячну передачу.

Два плани PersonalClass Linux – це PersonalClass за $ 4 на місяць та PersonalClass Pro за 7 доларів на місяць для дворічного контракту. Різниця між двома планами – це кількість веб-сайтів: 6 з PersonalClass та Unlimited з програмою Pro.

Два плани Windows PersonalClass дещо дорожчі – $ 5 і 8 доларів на місяць відповідно. Як і раніше, план Pro має необмежену кількість веб-сайтів, а також спеціалізовані пули програм, а звичайний план має шість веб-сайтів та спеціальні пули програм.

Плани BusinessClass також розбиваються на BusinessClass (22 долари на місяць для Linux і 27 доларів для Windows) та BusinessClass Pro (35 доларів США щомісяця для Linux і 40 доларів для Windows) з однаковим веб-сайтом та спеціальними лімітами пулу додатків до планів PersonalClass..

BusinessClass планує збільшити надійність та тривалість роботи за рахунок зменшення кількості користувачів на кожному сервері. Кожен план BusinessClass постачається з безкоштовним сертифікатом SSL на все життя та виділеною IP-адресою.

Arvixe пропонує веб-хостинг VPS у двох планах, VPSClass та VPSClass Pro, які відрізняються між собою дисковим простором та пам’яттю. Доступний хостинг для Linux та Windows VPS. Виділений хостинг також поставляється в опціях Linux та Windows та вибір одного чи декількох серверів.

Гарантія повернення грошей. І InMotion, і Arvixe мають політику повернення грошей. InMotion має вражаючу безумовну гарантію повернення грошей на 90 днів. Ви отримуєте всі свої гроші назад – тут часткових відшкодувань немає. Політика Arvixe не настільки щедра, але все ж краща, ніж у більшості інших постачальників послуг – 60-денний термін повного повернення коштів, без запитань.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Тут переконливо перемагає Arvixe за свої дешевші плани, коли ви використовуєте щедрий купон на знижку та повний спектр хостингових планів Linux та Windows.

Як просто використовувати InMotion та Arvixe

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. Панель управління Arvixe – це звичайний стандартний cPlanel для промисловості. Популярний інтерфейс дозволяє отримати доступ до всіх функцій, необхідних для управління вашим веб-сайтом. Ви можете отримати доступ до всіх своїх веб-сайтів через цей один інтерфейс.

Початківці веб-дизайну вважають, що cPanel InMotion простий у навчанні та користуванні. Сценарій встановлення Softaculous в один клік доступний через панель управління разом з усіма іншими необхідними інструментами та послугами.

Інсталятор одним натисканням кнопки. InMotion має інсталяцію в один клік для більш ніж 310 програм у своїй бібліотеці, хоча для додатків Google потрібно встановити 3 кроки під керуванням майстра. Arvixe використовує бібліотеку Softaculous, в якій розміщено понад 100 програм для хостингу Linux та Windows, які встановлюються одним кліком.

Навігація по веб-сайту. Знайти інформацію та плани та ціни на веб-сайті Arvixe надзвичайно просто. Існують окремі сторінки для планів особистого та бізнес-класу, а також таблиця всіх їх функцій, з окремими вкладками для Linux та Windows Hosting. На веб-сайті InMotion також представлена ​​вся необхідна інформація; структура планів та ціноутворення та таблиця порівняння особливостей кожного з них знаходяться прямо на домашній сторінці веб-хостингу.

Думка про простоту використання

Знову ж таки, це тесний дзвінок сюди, але InMotion висуває вперед для того, щоб отримати доступний 1-кліковий додаток..

Підтримка InMotion та Arvixe

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Ніколи не недооцінювали важливість легкодоступної та обізнаної групи з технічної підтримки. Доброзичливість і готовність дотримуватися вас, поки ваша проблема не буде вирішена, також не зашкодить.

Згідно з відгуками клієнтів, InMotion Hosting відмінне у підтримці клієнтів. Весь обслуговуючий персонал знаходиться у Сполучених Штатах і має досвід роботи як мінімум чотири роки.

Приємним штрихом є те, що після реєстрації на веб-хостинг ви отримуєте телефонний дзвінок від нового спеціаліста з облікових записів, який допомагає з будь-якими питаннями щодо пакетів та цін. Команда служби підтримки клієнтів InMotion за допомогою електронної пошти, телефону та чату в реальному часі.

Технічний персонал Arvixe та технічна підтримка клієнтів також базуються в США, і телефонна підтримка доступна 24/7. Однак нам не вдалося знайти номер телефону на веб-сайті. Ви також контактуєте з ними електронною поштою та в чаті.

За щомісячну плату ви можете придбати Пріоритетну підтримку, яка надає вам доступ до елітної групи технічних консультантів у будь-який час дня та ночі. Останні огляди повідомляють, що якість підтримки клієнтів погіршилася. Останнє оновлення на сторінці підтримки – це за півроку до моменту написання цього огляду.

Думка щодо підтримки користувачів

InMotion випереджає свої постійні відмінні клієнтські та технічні послуги та підтримку. Плюс у нас є його номер телефону.

Відгуки користувачів про InMotion та Arvixe

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Незважаючи на те, що огляди експертів розповідають більше про технічні аспекти провайдерів веб-хостингу, огляди клієнтів дозволяють вам дізнатися, чим користуватися цими послугами день у день. Клієнти часто дуже захоплені своїми історіями як про поганий, так і про хороший досвід, тому переглядайте їх за номіналом.

Негативні відгуки про InMotion та Arvixe

В русі. Немало негативів щодо InMotion. Деякі користувачі висловлюють занепокоєння щодо обмеженої кількості веб-сайтів та баз даних, на яких вони можуть розміщуватися в InMotion. Інші клієнти не надто задоволені датованими шаблонами розробника веб-сайтів.

Арвікс хостинг. З кінця 2015 року (приблизно про час покупки EIG) скарги на Arvixe зросли, і багато центрів навколо поганої підтримки клієнтів, користувачі також повідомляють, що час простою збільшується, а веб-сайти піднімаються вгору і вниз, як yoyos.

Позитивні відгуки про InMotion та Arvixe

В русі. Клієнти хвалять InMotion за його чудове обслуговування клієнтів, простоту використання та безкоштовне резервне копіювання даних. Швидка швидкість його обробки, завдяки SSD-серверам, також вражає.

Арвікс хостинг. Клієнти задоволені вартістю планів хостингу в Arvixe, особливо коли застосовуються купони зі знижкою.

Думка щодо відгуків користувачів

InMotion хостинг залишається улюбленим сервісом веб-хостингу зі своїми клієнтами, при цьому стабільно хороші відгуки переважують негативні історії. З моменту придбання EIG, попередня дуже добра репутація Arvixe прийняла удар у своїх підписників.

Висновок щодо порівняння InMotion та Arvixe

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Обидві ці хостингові компанії мають свої переваги та недоліки.

Причини вибрати хостинг InMotion через Arvixe:

 • Безкоштовне резервне копіювання даних
 • 90 днів гарантія повернення грошей
 • Висока швидкість
 • Більше 300 додатків
 • Попередньо встановлений WordPress
 • Проста установка Google Apps

Причини вибору Arvixe через InMotion

 • Безкоштовний домен на той час, як у Arvixe
 • Необмежена щомісячна передача даних
 • Сервери на базі Linux та Windows
 • Дуже низька вартість при використанні купонів зі знижкою

На папері це тісний дзвінок між InMotion та Arvixe, але останні виступи кожного постачальника веб-хостингів зробили InMotion нашим вибором. Завдяки великому 90-денному терміну повернення грошей InMotion ви можете взяти його на повний тестовий диск, щоб початківці власники веб-сайтів могли почувати себе в безпеці. Багато додатків за 1 клік та попередньо встановлений WordPress також роблять його легким у використанні. Arvixe надає хостинг для Windows та бізнес-план, тому досвідчені власники електронної комерції повинні переглянути ці можливості.

І InMotion, і Arvixe – це хороші варіанти як постачальників веб-хостингу для бізнесу, але можливо

вам потрібен особистий веб-сайт. SiteGround може відповісти для вас, і зручність – це ключове значення, оскільки це єдине вікно для всіх потреб вашого веб-будівництва. Багато програм доступні через встановлення в один клік, а розробник веб-сайтів простий у використанні.

У вас є запитання щодо InMotion або Arvixe? У вас є досвід роботи з одним із цих постачальників або ви захоплені зовсім іншим? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map