Хостинг InMotion vs. FatCow: Який веб-хостинг слід вибрати?

Намагаєтесь знайти веб-хостинг-компанію, яка відповідає вашим потребам? Заплутано, чи не так, щоб пройти всі плани, рівні та варіанти? Ви можете звузити свій вибір, скориставшись цим порівнянням між двома популярними веб-хостинговими компаніями, InMotion Hosting та FatCow.


І InMotion хостинг, і FatCow працюють у веб-хостинговому бізнесі вже більше десяти років – FatCow з 1997 року. Основна увага InMotion приділяється малому та середньому бізнесу, зосереджуючись на сервісі та підтримці. Мета FatCow – спростити замовнику речі, усунувши те, що вони називають «техно-бабу». InMotion та FatCow забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress та VPS та спеціальні серверні плани. І хостинг InMotion, і FatCow базуються на Linux.

InMotion є постійним переможцем нагород “кращий з”, включаючи “Найкращий керований WordPress хостинг”, “Найкраща продуктивність” та “Найкращий веб-хостинг”. FatCow також отримав численні нагороди “кращий з”, хоча більшість з них були на початку-середині 2000-х.

InMotion – це штат Каліфорнії та належить працівникам. З 2007 року FatCow перебуває під егідою групи Endurance International (EIG). Хоча сайти EIG не є клонами один одного, існує ряд подібностей між хостинг-компаніями, які належать EIG. Якщо у вас виникли проблеми з компанією EIG, у вас можуть виникнути ті самі проблеми з іншим господарем EIG.

Порівняйте продуктивність InMotion хостингу та FatCow

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. InMotion Hosting має 99,9% гарантії з безкоштовним місяцем хостингу, якщо він нижче цього відсотка. FatCow не пропонує гарантії безперервного часу.

Продуктивність. InMotion використовує сервери Dell PowerEdge, що мають від 16 Гб до 64 ГБ оперативної пам’яті, залежно від типу використовуваного плану – і всі їх плани використовують SSD-накопичувач. FatCow використовує накопичувач SSD у своєму плані WordPress Essentials.

Тестування сайту InMotion призвело до завантаження часу в 1,98 секунди, що швидше, ніж 73% сайтів, перевірених Pingdom. Тест порівнянного веб-сайту FatCow, що розмістився, призвів до завантаження 2,55 сек, швидшого, ніж 62% тестованих сайтів.

Надійність. InMotion має центри обробки даних у Лос-Анджелесі, Каліфорнія та Герндоні, штат Вірджинія. Дані центри живляться та охолоджуються за допомогою резервування та резервного копіювання дизельного палива, а також контролюються на місці для забезпечення безпеки та вирішення проблем, перш ніж вони стануть проблематичними. Щоб додатково покращити ефективність веб-сайту, у вас є можливість або центри обробки даних західного узбережжя, або східного узбережжя.

FatCow має два центри обробки даних у районі Бостона, штат Массачусетс. У центрах обробки даних працює цілодобовий моніторинг безпеки та управління, а також вони є надмірними. Сервери центрів обробки даних використовують кластери NetApp і збалансовані навантаження для підвищення швидкості та надійності. Вони створюють резервні копії своїх серверів щодня.

Думка про хостинг InMotion та продуктивність FatCow

InMotion хостинг має значно швидший час реакції та завантаження, ніж FatCow. Відсутність гарантії безперервного часу для FatCow може викликати занепокоєння.

Особливості хостингу InMotion та FatCow

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Компанії, що займаються веб-хостингом, регулярно використовують терміни “необмежений” та “неметалізований” при обговоренні функцій. Однак терміни насправді не означають те, що ви думаєте – вони відносяться до того, що хостинг-компанії вважають розумним використанням.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів. InMotion пропонує один рік безкоштовної реєстрації домену на початковий термін, коли термін становить 12 місяців або довше, і пропонує безкоштовну передачу, якщо у вас вже є домен. FatCow також пропонує безкоштовну реєстрацію домену на рік та безкоштовну передачу домену, якщо ви зареєстровані в іншому місці та хочете перенести його на FatCow.

Веб-сайт Builder. InMotion надає безкоштовно BoldGrid, простий у користуванні повнофункціональний розробник веб-сайтів на основі WordPress. FatCow забезпечує безкоштовно перетягування Weebly Basic (хоча це обмежено 5 або 6 веб-сторінок). Оновлення до Weebly Premium доступне за додаткову плату.

Бази даних. Залежно від обраного плану InMotion надає від 2 до необмеженої кількості баз даних MySQL. InMotion також підтримує PostgreSQL. FatCow пропонує необмежену кількість баз даних MySQL.

Облікові записи електронної пошти. InMotion та FatCow забезпечують необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти.

WordPress хостинг. І InMotion, і FatCow пропонують керовані плани WordPress. Керовані плани WordPress зазвичай коштують дорожче, ніж стандартний спільний план – хоча ціни InMotion коштують однаково. Перевага керованого хостингу WordPress полягає в тому, що для вас робиться оновлення WordPress і плагінів, а також створення щоденних резервних копій, що дозволяє зосередитись на вмісті вашого сайту..

InMotion має три плани. Запуск, обмежений двома веб-сайтами та 2 базами даних; Потужність, 50 баз даних та 6 веб-сайтів; і Pro, з необмеженими веб-сайтами та базами даних. Усі плани базуються на SSD і мають необмежений обсяг пам’яті та необмежену пропускну здатність. WordPress попередньо встановлюється при виїзді при покупці хостингу. BoldGrid включений у плани. InMotion пропонує деякі найкращі ціни та функції керованого WordPress хостингу в галузі.

FatCow пропонує загальні плани управління WordPress, керовані EIG – Starter та Essential. Обидва мають необмежений обсяг пам’яті, необмежену кількість доступних сайтів та необмежену пропускну здатність. Основні відмінності полягають у тому, що основним сховищем є SSD (Starter’s not), а Essential підвищив безпеку.

Рішення електронної комерції. І InMotion, і FatCow надають безкоштовні кошики з відкритим кодом з відкритим кодом через панель керування, наприклад Magento, ZenCart, PrestaShop та інші. InMotion попередньо встановить PrestaShop при виїзді, а також надає послуги веб-дизайну. Програмне забезпечення для комерційного магазину ShopSite Basic доступне від FatCow безкоштовно. Більш вдосконалені версії ShopSite доступні за додаткову щомісячну плату. Недоліком є ​​те, що магазин не легко переноситься в інше місце, якщо ви вирішите змінити хости. У розробнику веб-сайтів InMotion на основі WordPress вбудовані також параметри електронної комерції.

Резервні копії. InMotion робить резервні копії веб-сайтів кожні два-два дні. Відновлення резервної копії також безкоштовне. FatCow робить щоденні резервні копії сервера. За додаткову щомісячну плату вони пропонують резервне копіювання та відновлення сайту, яке робить автоматичне резервне копіювання та дозволяє відновити на рівні файлів.

Хостинг безпеки. InMotion сканує і активно діє проти DDoS-загроз. Він використовує безпечний електронний лист SPAM з IMAP для захищених електронних листів. FatCow також забезпечує фільтрацію спаму по електронній пошті.

І InMotion, і FatCow надають безкоштовні спільні SSL для своїх планів, і приватні SSL можуть бути придбані.

InMotion та FatCow – це Linux на основі всіх їхніх планів.

Панель управління. InMotion використовує галузевий стандарт cPanel. FatCow використовує відносно новий vDeck, який є потужним, але це може ускладнити перенесення вашого сайту, якщо ви зміните хости пізніше.

Зелений. InMotion призначений для зеленого кольору. InMotion мав перший зелений центр обробки даних з центром Лос-Анджелеса. Використовуючи технологію зовнішнього повітря для охолодження, вона скорочує витрати на охолодження на 70% і знижує вуглецевий слід на 2000 тонн на рік. FatCow використовує енергію вітру для досягнення 100% своєї потужності, і вона постачає значки для розміщення на вашому веб-сайті, якщо ви хочете рекламувати зелений колір.

Екстри. InMotion має $ 250 кредитів на Google Adwords та Bing; FatCow має 100 доларів США для кожного. InMotion заздалегідь встановить Joomla при виїзді, якщо вимагається. FatCow пропонує безкоштовно 1 Гб хмарного сховища.

Думка щодо хостингу InMotion та основних функцій FatCow

Обидві хостингові компанії надають безліч функцій за бюджетними хостинговими цінами. Якщо є край, це може бути з InMotion для використання cPanel, надання підтримки PostgreSQL та кращого безкоштовного конструктора веб-сайтів.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на хостинг InMotion та FatCow

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Незважаючи на те, що відбулося певне об’єднання компаній, що займаються веб-хостингом, за такими групами, як EIG, ціноутворення все ще дуже конкурентоспроможне. Акційні ціни зменшують звичайні ціни на цілих 80%, хоча вони, як правило, хороші лише за перший термін служби – тому реєстрація на більш тривалий термін призводить до більшої економії. Навіть без рекламних акцій довші умови обслуговування прирівнюються до перерви в ціноутворенні.

Хостинг InMotion. InMotion пропонує три спільні плани – запуск, який дозволяє два сайти, дві бази даних і коштує $ 5,99 на місяць; Потужність, яка дозволяє використовувати до шести веб-сайтів, 50 баз даних, і становить 7,99 дол. США на місяць; і Pro, який має необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість баз даних, і ціна становить $ 13,99 на місяць. Усі плани мають вільний рік реєстрації домену на річному плані, безкоштовне резервне копіювання даних, і всі вони мають необмежену пам’ять на SSD та необмежену пропускну здатність. Підтримка Premium поставляється з планом Pro. Power та Pro готові до електронної комерції.

FatCow. FatCow – одна з веб-хостингових компаній, яка працює на переконанні, що просто – це краще. Вони пропонують один спільний план за $ 49 на рік (хоча ціни на оновлення майже втричі більше). Він постачається з безкоштовною реєстрацією домену на один рік. Він має необмежену пропускну здатність, електронну пошту, бази даних MySQL та сховище.

І InMotion, і FatCow пропонують керований хостинг WordPress. InMotion пропонує три плани з тими ж можливостями, що і в спільних планах. Запуск – 5,99 дол. США, потужність – 7,99 дол. США, а Pro – 13,99 дол. США (та ж ціна, що і звичайні спільні плани). Усі три готові до електронної комерції, і WordPress поставляється заздалегідь. FatCow пропонує два плани, як з необмеженим обсягом пам’яті, так і з пропускною здатністю. Стартер коштує 3,75 долара на місяць, а Essentials – 6,95 долара на місяць – головна різниця – швидкість (Essentials на основі SSD) та функції безпеки краще для плану Essentials.

І InMotion, і FatCow пропонують три VPN-плани. Ціни InMotion і FatCow дуже близькі, хоча специфікації сервера InMotion трохи кращі – за винятком того, що InMotion обмежує кількість сайтів у плані (верхній рівень дозволяє 3), тоді як FatCow дозволяє необмежену кількість доменів.

InMotion пропонує шість спеціальних планів сервера. Три кращі рівні, які вони називають Сервери комерційного класу, мають вражаючу оперативну пам’ять та SSD, але вони отримують набагато вищу ціну – від 419,99 до 589,99 доларів на місяць. Їм керують і приходять із підтримкою Premier. Три стандартні спеціалізовані серверні плани на InMotion за своїми характеристиками дуже схожі на три плани, запропоновані FatCow, хоча і за дещо вищими цінами. Ще одна відмінність полягає в тому, що, знову ж таки, InMotion обмежує домени (верхній рівень дозволяє 15 IP-адрес), тоді як FatCow дозволяє необмежену кількість на всіх трьох виділених рівнях.

InMotion пропонує $ 250 маркетингових кредитів, а FatCow пропонує 200 доларів. Обидва продають доменні імена та пропонують безкоштовний рік реєстрації домену.

InMotion та FatCow пропонують політику повернення грошей. InMotion пропонує 30-денну гарантію на спеціалізовані сервери та щомісячні плани. Для всіх інших планів гарантія становить 90 днів. FatCow має стандартну 30-денну гарантію (якщо придбати кредитною карткою). Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на FatCow або InMotion, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з будь-якого повернення коштів, але ви зможете зберегти ім’я домену.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

FatCow має незначну перевагу в ціноутворенні, тоді як InMotion має кращу гарантію повернення грошей та трохи кращу інфраструктуру. Якщо вам потрібен спеціалізований сервер, InMotion-сервери мають вражаючі характеристики для його комерційних планів – але вони вигідні за ціною. FatCow робить вибір плану легким, а його функції “необмеженого всього” роблять його хорошим вибором для початківців або сайту для малого бізнесу. InMotion орієнтована на малий та середній бізнес – їх спільні плани перелічені у розділі Веб-хостинг для бізнесу на їхньому веб-сайті.

Наскільки прості у використанні хостинг InMotion та FatCow

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. InMotion використовує cPanel, який є галузевим стандартом, а його інтерфейс на основі іконок має більшість функцій, необхідних для адміністрування вашого сайту. FatCow використовує новіший vDeck, який у версії 4 пропонує функції, порівнянні з cPanel, але дещо звикне, якщо ви прийшли з хоста cPanel.

Інсталятор одним натисканням кнопки. InMotion забезпечує встановлення додатків одним клацанням у сотні додатків через Softaculous. FatCow забезпечує встановлення декількох кліків декількома програмами через MOJO Marketplace. FatCow має установку WordPress одним натисканням кнопки, яка попередньо встановлена ​​на хостингу InMotion.

Навігація по веб-сайту. Ви хочете, щоб веб-сайт був чистим і простим, щоб обійти його, щоб знайти потрібну інформацію, щоб вибрати план. Обидва веб-сайти цих хостинг-компаній мають зручні схеми порівняння для порівняння рівнів у своїх планах. FatCow має, сюрприз, тему, пов’язану з коровами, яка є люб’язним трюком – але інформація чітко представлена ​​та легко знайти.

Думка про простоту використання

І InMotion, і FatCow прості у використанні, але незначна перевага може перейти до InMotion для використання галузевого стандарту cPanel. VDeck FatCow переносить не так просто, якщо ви коли-небудь поміняєте хости.

Підтримка хостингу InMotion та FatCow

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

InMotion робить сенс підкреслити свою підтримку на базі США як найвищу оцінку. FatCow має “клятву теплиць”, яка обіцяє підтримку високої якості. У ньому йдеться про те, що якщо вони не виконають своїх обіцянок, ви отримаєте один місяць безкоштовного хостингу. І клієнти InMotion, і FatCow повідомляють, що обслуговуючий персонал вважається доброзичливим та знаючим.

І InMotion, і FatCow мають телефон, електронну пошту та чат в режимі реального часу 24/7. Обидва мають розширену базу знань, яка може відповісти на будь-яке запитання, яке ви можете мати. У Inmotion є блог та форум. У FatCow також є блог, хоча він, схоже, не оновлювався з жовтня 2015 року. У хостингу InMotion є канал YouTube, і з ним також можна зв’язатися через LinkedIn, Twitter, Skype та Facebook. У FatCow є каталог спільноти, в якому перераховані всі веб-сайти, розміщені на FatCow за жанрами.

Думка щодо підтримки користувачів

Коли вам потрібна підтримка, ви хочете отримати можливість її одразу отримати. І InMotion, і FatCow спрощують, забезпечуючи кілька способів контакту. Хоча клієнти FatCow високо оцінюють обслуговування клієнтів, InMotion концентрується на підтримці як на ключовій частині їхніх послуг – і стабільно високі рейтинги клієнтів підтримують це. InMotion також має тут перевагу завдяки більшій присутності у соціальних медіа.

Відгуки користувачів про хостинг InMotion та FatCow

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Кожна компанія, що займається веб-хостингом, має своїх найменувань та промоутерів, тому ніколи не слід використовувати огляд як вирішальний фактор для вибору веб-хостингу. Але коли щось постійно з’являється в оглядах клієнтів, вам слід це врахувати. Пам’ятайте лише, що відгуки зазвичай публікують ті, хто захоплюється, тому більшість відгуків є або сильно негативними, або сильно позитивними.

Негативні відгуки про хостинг InMotion та FatCow

В русі. Клієнти InMotion незадоволені оновленням, і непрозорим способом вирішується надмірне використання спільних планів.

FatCow. Користувачі FatCow також скаржаться на непрозорість обробки надмірного використання. Пам’ятайте, що “необмежений” не є необмеженим.

Позитивні відгуки про хостинг InMotion та FatCow

В русі. InMotion незмінно оцінюється клієнтами та рецензентами за сервісні та хостингові плани – особливо керований WordPress хостинг.

FatCow. FatCow отримує позитивні відгуки від клієнтів за свою послугу та простоту однопланового хостингу та низьку промо-ціну.

Думка щодо відгуків користувачів

InMotion хостинг має більше позитивних відгуків від клієнтів, ніж більшість інших веб-хостингових компаній, але в цілому InMotion і FatCow обидва добре відповідають відгукам клієнтів..

Висновок щодо порівняння хостингу InMotion та FatCow

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Переваги та недоліки можна знайти як для InMotion, так і для FatCow.

Причини вибору FatCow через хостинг InMotion:

 • Зниження цін на перший термін служби
 • Простота одного плану
 • Більше “необмежених” функцій

Причини вибору хостингу InMotion через FatCow:

 • Працівник, який не належить до парасолі EIG
 • Зберігання SSD на всіх планах
 • Більш довга гарантія повернення грошей
 • Попередньо встановлений WordPress

FatCow пропонує простоту лише одного спільного плану, який робить вибір таким же простим, як і виходить. Фізичні особи та малий бізнес вважають необмежену пропускну спроможність і зберігання даних FatCow привабливими. Якщо ви вважаєте, що можете перенести хости в майбутньому, cPanel InMotion полегшить вам перехід до більшої кількості компаній, ніж vDeck FatCow, якщо ви вирішите перенести хости пізніше. InMotion має хороші ціни на керований хостинг WordPress, а його розробник веб-сайтів, BoldGrid, базується на WordPress, тому якщо ви користувач WordPress, InMotion – це чудовий вибір. Малий та середній бізнес знайде InMotion добре підходящим до їх потреб. InMotion встановлює обмеження для своїх планів нижнього рівня, тому якщо ви середнього або більшого розміру, вам може знадобитися план верхнього рівня, або перейти на VPS або спеціальний хостинг. Обидві ці хостингові компанії пропонують безліч функцій за дуже вигідними цінами.

Це лише дві з багатьох веб-хостингових компаній. Якщо ви не заперечуєте витратити лише кілька доларів більше на швидкість та преміальні функції, можливо, ви знайдете SiteGround варто вивчити.

У вас є запитання щодо хостингу InMotion або FatCow? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map