Хостинг BlueHost vs A2: який слід використовувати?

Є багато веб-хостингових компаній, з яких можна вибрати для свого веб-сайту. Насправді є так багато планів і особливостей, що це може змусити твою крутити голову. Додайте трохи стабільності в цьому процесі і використовуйте це порівняння головою до голови, щоб звузити свій вибір.


BlueHost займається веб-хостинговим бізнесом з 1996 року, тому це добре зарекомендувала себе хостинг-компанія з більш ніж 2 мільйонами сайтів, розміщених на своїх серверах..

А2-хостинг новітній для галузі, заснований у 2003 році. А2-хостинг вперше був запущений з урахуванням розробників і був одним із перших, хто запропонував PHP 5 та Ruby on Rails. Тепер їхня увага зосереджена на продуктивності.

BlueHost і A2 забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress, VPS та спеціальні плани сервера, а також на базі Linux.

BlueHost виграв багато нагород, зокрема “Найкращий хостинг” та “Хост найкращої вартості”. A2 був лауреатом багатьох нагород “кращий з”, кілька з них останнім часом, як і минулого року.

Endurance International Group (EIG), компанія, яка володіє багатьма хостинг-компаніями, придбала BlueHost у 2010 році. EIG дозволяє кожній з своїх хостинг-компаній працювати під своїм іменем.

Хоча хостинг-компанії EIG не є клонами один одного, є достатньо подібностей, що якщо у вас виникли проблеми з однією компанією EIG, у вас можуть виникнути ті ж проблеми з іншою.

A2 є приватною власністю. Назва хостингу A2 в A2 походить від того, що вони розташовані в Ен-Арбор, штат Мічиган.

Порівняйте продуктивність BlueHost та A2 хостингу

BlueHost vs. A2 Хостинг: час та надійність

Час роботи. Незважаючи на те, що статистика роботи BlueHost показує, що вона регулярно становить 99,9% або вище, вони не мають гарантії тривалості роботи. Хостинг A2 має гарантію 99,9% часу безперервної роботи. Хостинг A2 поверне 5% щомісячної плати за кожну годину, коли ваш веб-сайт недоступний через несправності обладнання або мережі.

Продуктивність. BlueHost будує власні сервери та використовує 16-ядерний AMD Opterons. A2 хостинг використовує Dell-сервери з чотирьохядерними процесорами, а фокус на продуктивність видно з використанням SSD-накопичувача.

Сайт, розміщений Bluehost, протестований на Pingdom, призвів до завантаження 2,37 сек, що швидше, ніж 65% тестованих сайтів. Сайт A2 призвів до швидкого завантаження 1,49 сек, що швидше, ніж 81% перевірених сайтів.

Надійність. Центр обробки даних BlueHost знаходиться в штаті Юта. Центр обробки даних працює та охолоджується із надлишковими джерелами, а резервні копії дизеля створені для надзвичайних ситуацій. BlueHost не відображає дзеркальних чи зайвих резервних копій даних, за винятком їх хмарних планів. Резервні копії зберігаються не більше 30 днів.

Хостинг A2 має центри обробки даних у США (Мічиган), Європі (Амстердам) та Азії (Сінгапур). У центрах обробки даних надлишкова потужність і охолодження, а також є дизельні генератори для резервного копіювання.

Центри обробки даних контролюються на місці для забезпечення безпеки та надійності. Вони також мають чотириразове підключення до мережі для надмірного та надійного обслуговування.

Думка

Незважаючи на те, що надійність BlueHost відмінна, а тривалість тривалості роботи хороша, відсутність гарантії тривалості може бути проблемою.
Хостинг A2 має гарантію, а час завантаження та реакції A2 хостингу був значно швидшим, ніж BlueHost.

Порівняйте функції BlueHost та A2 хостингу

Хостинг BlueHost проти A2: основні характеристики

Примітка: Поширений маркетинговий термін, який використовують веб-хостингові компанії при описі функцій, є “необмеженим” Ніщо не є справді необмеженим. Натомість, терміни стосуються того, що хостингові компанії “вважають розумним використанням”. Хостингові компанії можуть виносити попередження або призупиняти дію сайту, якщо вони вважають, що це було “надмірне використання”.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів. BlueHost забезпечує безкоштовний рік реєстрації домену для нових акаунтів; A2 Хостинг не робить.

Веб-сайт Builder. BlueHost забезпечує перетягування Weebly Basic, яке обмежено 5 веб-сторінками. Basic є безкоштовним, і за додаткову плату доступне оновлення до Weebly Premium.

Хостинг A2 не має інтегрованого розробника веб-сайтів у жодному із своїх планів, але він підтримує більшість безкоштовних та комерційних розробників веб-сайтів..

Бази даних. BlueHost пропонує необмежену кількість баз даних MySQL. Хостинг A2 обмежує найнижчий рівень до 5 баз даних з необмеженими базами даних на інших рівнях та планах. Хостинг A2 також підтримує PostgreSQL.

Облікові записи електронної пошти. BlueHost надає необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти. Хостинг A2 обмежує найнижчий рівень до 25 облікових записів, в інших рівнях може бути необмежена кількість.

WordPress хостинг. BlueHost і A2 хостинг пропонують керовані плани WordPress. План керованого WordPress зазвичай коштуватиме більше, ніж стандартний спільний план, хоча ціни на хостинг A2 як на спільні плани, так і на керовані плани WordPress однакові.

Плани керованого WordPress зазвичай розміщуються на оптимізованих серверах з такими функціями, як кешування та додаткова безпека для підвищення продуктивності та стабільності. Ще одна перевага керованого хостингу WordPress полягає в тому, що резервне копіювання та оновлення ваших веб-сайтів WordPress здійснюється автоматично компанією, що займається хостингом, і дозволяє вам зосередитися на тому, що для вас важливо – на вашому вмісті.

Рішення електронної комерції. BlueHost та A2 хостинг надають безкоштовні кошики для покупок через свої панелі управління, такі як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інші. Плагіни електронної комерції WP доступні для обох хостів для сайтів WordPress.

Резервні копії. BlueHost забезпечує щоденне, щотижневе та щомісячне резервне копіювання. Він також надає SiteBackup Pro безкоштовно для спільного плану Business Pro та додаткову плату за інші плани. SiteBackup Pro дозволяє створювати резервні копії та відновлювати на рівні файлів.

Хостинг A2 пропонує серверне перемотування назад, яке робить періодичні автоматичні знімки вашого сайту і дозволяє безкоштовно відновити файли, бази даних або всього сайту – хоча це не доступно для найнижчого рівня.

Хостинг безпеки. Щоб шукати, видаляти та забороняти зловмисне програмне забезпечення, BlueHost надає основну послугу SiteLock безкоштовно на нижчих рівнях, а SiteLock Pro – безкоштовну у своїх планах вищого рівня. BlueHost заявляє, що у нього є внутрішні процеси захисту від DDoS.

A2 сканує та активно діє проти загроз DDoS, зловмисного програмного забезпечення та вірусів за допомогою Perpetual Security та HackScan – надається безкоштовно. Він використовує стандартний захист від спаму, а також Barracuda Advanced Spam Filtering для електронної пошти.

Хостинг A2 також пропонує інструмент безпеки Patchman Enhanced, який сканує програмне забезпечення та додатки, які потребують виправлення, та повідомляє вас про застарілі програми..

Усі плани Bluehost мають безкоштовний сертифікат Спільний SSL. Верхній спільний план на BlueHost оснащений безкоштовним приватним сертифікатом SSL. Хостинг A2 надає безкоштовний спільний SSL для своїх планів через cPanel, а приватний SSL можна придбати.

Панель управління. BlueHost використовує cPanel, але значно змінив інтерфейс. A2 хостинг також використовує галузевий стандарт cPanel.

Зелений. DreamHost купує кредити на відновлювані джерела енергії та працює з нейтральним вуглецем. А2 хостинг також має 100% без вуглецю слід і бере активну участь у посадці дерев та інших екологічно чистих заходах в Ен-Арбор.

Партнерські та торговельні програми. Партнерська програма BlueHost платить $ 65 за рефералу. Партнерська програма A2 хостингу платить $ 85 за рефералу. У A2 також є програма для реселлерів, яку можна брендувати з назвою вашої компанії.

Екстри. BlueHost має $ 150 в рекламних кредитах. BlueHost перемістить створений веб-сайт, якщо у вас є інше, хоча він стягує премію за послугу. A2 хостинг має $ 50 рекламного кредиту для Bing / Yahoo.

Думка

Як BlueHost, так і A2 хостинг надають хороший спектр функцій. Обидва мають зелений колір, обидва використовують cPanel, обидва мають привабливі партнерські програми, і обидва забезпечують функції безпеки, щоб захистити ваш сайт.

BlueHost має незначну перевагу в можливостях, пропонуючи безкоштовний рік реєстрації домену та надавши Weebly, розробника веб-сайтів.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на хостинг BlueHost та A2

Плани хостингу & Ціноутворення

Примітка: Агресивна конкуренція призводить до постійних змін у ціноутворенні та великій кількості рекламних цін. Ціни на акції, як правило, обмежуються першим терміном обслуговування, тому реєстрація на більш тривалий термін дорівнює більшій економії.

Навіть без рекламних акцій довші умови надання послуг зазвичай призводять до порушення ціни. Ціни, наведені нижче, перераховані на веб-сайтах хостів на момент проведення цього порівняння.

BlueHost. BlueHost пропонує три спільні плани. Базовий, при $ 3,95 на місяць, дозволяє одному сайту, забезпечує 50 Гб пам’яті та дозволяє необмежену пропускну здатність та акаунти електронної пошти. Плюс до $ 6,95 на місяць надається до 10 сайтів і збільшується обсяг пам’яті до 150 ГБ.

CDN також є частиною Плану Плюс. Business Pro, що становить 14,95 доларів США на місяць, пропонує необмежену кількість сайтів, а також необмежену кількість пропускних можливостей, облікових записів та облікових записів електронної пошти. CDN, приватний SSL, виділений IP та резервне копіювання сайту включені в цей план верхнього рівня.

Усі спільні плани BlueHost мають безкоштовну реєстрацію домену на один рік. BlueHost пропонує три масштабовані плани Cloud за додаткову плату, яка відображає ваші дані в трьох місцях для надійності та швидшого завантаження.

BlueHost має чотири керовані плани WordPress, які базуються на технології VPS. Найменший план, що веде блогер, становить 12,95 доларів на місяць, обмежений 100 мільйонами відвідувань, 30 ГБ пам’яті та п’ятьма сайтами. У верхньому плані, підприємство має 240 ГБ пам’яті, необмежену пропускну спроможність, 30 сайтів і коштує $ 85 на місяць.

Два середніх яруси є професійними за $ 37,50, а бізнес – за 60 доларів на місяць. Професійний рівень дозволяє 300 мільйонам відвідувачів і має 60 ГБ пам’яті. Діловий рівень дозволяє 600 мільйонам відвідувачів і має 120 ГБ пам’яті.

Усі мають безкоштовні CDN та SiteLock (у двох нижчих ярусах є SiteLock Pro, бізнес має SiteLock Premium, а верхній рівень забезпечує SiteLock Enterprise).

А2 хостинг. A2 також пропонує три спільні плани. Lite дозволяє один сайт, п’ять баз даних і коштує $ 3,92 на місяць. Плани Swift і Turbo дозволяють необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість баз даних. Свіфт – 4,90 доларів на місяць, а Turbo – 9,31 долара на місяць.

Усі мають необмежену пам’ять SSD та необмежену пропускну здатність. У хостингу A2 є CloudLinux – версія ОС Centos, яка є більш швидкою і заявляє, що на сервері менше клієнтів, ніж у більшості.

У хостингу A2 є три керовані плани WordPress, ціна яких аналогічна планам спільного хостингу. Lite обмежена одним веб-сайтом та п’ятьма базами даних і коштує $ 3,92 на місяць. Свіфт, 4,90 доларів на місяць, і Turbo – 9,31 долара на місяць, пропонують необмежену кількість веб-сайтів та баз даних.

Усі плани базуються на SSD і кешують, хоча Turbo Plan оптимізував кешування. Всі вони мають CDN та додаткові параметри безпеки. Swift та Turbo також постачаються із сервером перемотування назад для резервного копіювання.

VPS та виділені плани: BlueHost має чотири плани VPS. Вартість VHS-версії BlueHost оцінюється в $ 14,99, $ 29,99, $ 44,99 і $ 55,99 на місяць. Плани VPS BlueHost мають обмеження пропускної здатності від 1 ТБ до 4 ТБ.

У хостингу A2 є три некеровані та три керовані плани VPS, усі з SSD. Некеровані коштують 5, 10 та 15 доларів на місяць та мають 2 ТБ пропускної здатності. Вони забезпечують 20 ГБ, 30 ГБ та 50 ГБ пам’яті відповідно.

Керовані рівні VPS від A2 хостингу оцінюються за $ 32,99, $ 46,19 та $ 65,99 на місяць. Вони мають 75, 100 та 150 ГБ пам’яті та 2, 3 та 4 ТБ пропускної здатності.

BlueHost має три спеціальні яруси, що дозволяють 3, 4 та 5 IP-адрес, цінами яких становлять відповідно 74,99, 99,99 дол. Та 124,99 дол. На місяць відповідно. Хостинг A2 має три некеровані та три керовані спеціалізовані рівні сервера.

Некеровані коштують $ 99,59, 165,99 доларів та 248,99 доларів на місяць. Керовані яруси – $ 141,09, $ 207,49 та $ 290,49 на місяць.

Гарантія повернення грошей: BlueHost має стандартну 30-денну гарантію. Хостинг A2 має повне повернення за 30 днів та повернення за попередньою оцінкою через 30 днів. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на BlueHost, плата за реєстрацію домену буде утримана з будь-якого повернення коштів, і ви збережете ім’я домену..

Думка

Спільний хостинг BlueHost трохи вище, ніж плани A2 хостингу, але має більше функцій. Ціни та функції A2 на хостинг для керованих планів WordPress роблять її привабливим вибором для користувачів WordPress.

Хостинг A2 надає клієнтам більший вибір у VPS та спеціальних планах, надаючи некеровані та керовані варіанти.

Порівняйте, як просто використовувати BlueHost та A2 хостинг

Простота використання

Панель управління. BlueHost використовує cPanel, але зі зміненим інтерфейсом, тому постійні користувачі cPanel будуть внести деякі корективи. A2 хостинг використовує звичайний, галузевий стандарт, cPanel.

Інсталятор одним натисканням кнопки. BlueHost використовує інсталятор MOJO Marketplace одним клацанням для легкої установки майже ста додатків. A2 забезпечує встановлення додатків одним клацанням у сотнях програм через Softaculous.

Навігація по веб-сайту. На веб-сайтах BlueHost та A2 хостингу надається вся інформація, необхідна для вибору плану. Обидва мають зручні діаграми порівняння для порівняння рівнів у своїх планах. Обидва є чистими та зручними для користувачів. A2 має зручну функцію – посилання на спливаючі вікна для багатьох термінів та параметрів, показаних у його діаграмах.

Думка

В обох є сотні додатків, які можна встановити одним клацанням миші, обидва мають легке переміщення по веб-сайтах, і обидва використовують cPanel – хоча BlueHost модифікований. Більшість користувачів будуть задоволені простотою використання будь-якої з цих хостинг-компаній.

Порівняйте підтримку BlueHost та A2 хостингу

Хостинг BlueHost vs. A2: Технічна підтримка та підтримка клієнтів

На основі відгуків клієнтів, це одна з областей, де BlueHost потребує вдосконалення. Підтримка хостингу A2 постійно оцінюється високо, а його персонал вважається доброзичливим та знаючим.

У BlueHost та A2 хостингу є телефон, електронна пошта та чат в режимі реального часу 24/7. В обох є форум та велика база знань. У хостингу A2 є активний блог.

Думка

Незважаючи на те, що BlueHost пропонує безліч способів контакту, відгуки клієнтів неодноразово скаржаться на підтримку. Хостинг A2 має однакові способи контакту, але його підтримка високо цінується. A2 – це вибір, якщо підтримка є важливим пріоритетом для вас.

Порівняйте відгуки користувачів щодо Bluehost та A2 хостингу

Відгуки користувачів

Примітка. Відгуки зазвичай публікують ті, хто переконаний, тому більшість клієнтів, які публікують відгуки, або сильно негативні, або сильно позитивні. З цієї причини відгуки не слід використовувати як головний фактор при виборі господаря. Однак коли щось постійно повідомляється, можливо, варто щось врахувати.

Негативні відгуки про BlueHost та A2 хостинг

BlueHost. Негативні відгуки щодо BlueHost в основному пов’язані з поганою підтримкою. Довгі часи очікування, хамство та повторні квитки на ту саму проблему – не рідкість.

А2 хостинг. Для A2 менше негативних відгуків клієнтів, ніж для більшості компаній. Негативні, які розміщуються, зазвичай є поганим досвідом із підтримкою клієнтів.

Позитивні відгуки про BlueHost та A2 хостинг

BlueHost. Більшість позитивних відгуків клієнтів Bluehost хвалять ціни та можливості, передбачені в планах.

А2 хостинг. A2 отримує набагато більше позитивних відгуків, ніж негативних щодо підтримки клієнтів. Клієнти також вражені швидкістю веб-сайтів на A2 та кількістю функцій, пропонованих за ціною.

Думка

Загалом, на сьогодні A2 хостинг отримує більше позитивних відгуків, ніж негативних.

Висновок щодо порівняння хостингу BlueHost та A2

BlueHost vs. A2 хостинг: який хостинг найкращий для вас?

У BlueHost та A2 хостинг є функції, які можна вважати плюсами та мінусами.

Причини вибору хостингу A2 через BlueHost:

 • SSD на всі його плани
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час (за оцінкою)
 • Гарантія на несвоєчасність
 • Швидкі сервери
 • Підтримка PostgreSQL

Причини вибору BlueHost через хостинг A2:

 • Безкоштовний LockLock
 • Більше “необмежених” функцій
 • Безкоштовний веб-сайт

Хоча керовані плани WordPress BlueHost дорожчі, ніж плани інших хостів, вони дуже популярні – про що свідчить той факт, що на BlueHost розміщено понад 1 мільйон WordPress сайтів.

Однак ціна на хостинг A2, що відповідає однаковим стандартам, для своїх керованих планів WordPress робить його дуже привабливим для користувачів WordPress. Як BlueHost, так і A2 хостинг мають конкурентоспроможні VPS та спеціалізовані варіанти сервера для тих, хто має більші сайти або більший трафік.

Обидва хости також мають спільні плани з бюджетними цінами, які є повнофункціональними. Різниця між цими двома компаніями-хостингами – найкращий показник хостингу A2 для обслуговування клієнтів та підтримки.

Є інші веб-хостингові компанії, які слід розглянути. Якщо ви не проти витратити кілька доларів більше на швидке завантаження та час відгуку, а також на преміальні функції, SiteGround варто було б перевірити.

Ще один хост із привабливими керованими планами WordPress та однією з найдовших гарантій повернення грошей – хостинг InMotion.

У вас є питання щодо BlueHost або A2 хостингу? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map