Хостинг Arvixe проти A2: який слід використовувати?

З такою кількістю функцій і такою кількістю компаній може бути важко прийняти важливе рішення, яку веб-хостингову компанію вибрати для вашого веб-сайту. Використовуйте це порівняння один на один між Arvixe та A2 хостингом, щоб допомогти вам звузити свій вибір.


Arvixe може бути не настільки відомим, як деякі хостингові компанії, але він придбав репутацію однієї з найбільш швидко зростаючих веб-хостингових компаній у цій галузі. Хостинг A2 вперше був запущений, маючи на увазі розробників, і їх головна увага приділяється продуктивності.

Обидві компанії розпочалися на початку 2000-х – Arvixe у 2004 році та A2 хостинг у 2003 році. Arvixe та A2 хостинг забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress та VPS та спеціальні серверні плани. У Arvixe є варіанти як для Linux, так і для Windows, а хостинг A2 – лише для Linux.

Arvixe був названий компанією Inc.com однією з найбільш швидко зростаючих компаній США та був визнаний вибором редактора PCMag у 2015 році. Хостинг A2 виграв багато нагород “найкращий з”, включаючи “Найкращий веб-хостинг” з кількох сайтів у 2015 році.

Arvixe була придбана Endurance International Group (EIG) у 2014 році. Під банер EIG існує багато компаній, що займаються веб-хостингом, але всі вони працюють під власними оригінальними назвами. Хоча компанії EIG не є клонами один одного, вони досить схожі, що якщо у вас виникли проблеми з одним, у вас можуть виникнути ті ж проблеми з іншим..

Хостинг A2 знаходиться у приватній власності та має штаб-квартиру в Ен-Арбор, штат Мічиган. Назва компанії походить від “A” в Ен-Арбор.

Порівняйте продуктивність Arvixe та A2 хостингу

Своєчасність та надійність

Час роботи. Arvixe має 99,9% гарантії з відшкодуванням безкоштовного місяця, якщо середньомісячний показник падає нижче цього відсотка. А2-хостинг має ті ж 99,9% гарантії, повернення 5% щомісячної плати за кожну годину вашого веб-сайту недоступне через несправності обладнання або мережі.

Продуктивність. Arvixe розміщує більшу частину даних, пов’язаних із сайтом, на SSD, включаючи бази даних та сервери електронної пошти, для швидкої роботи. A2 використовує сервери Dell з чотирьохядерними процесорами, і всі їх плани використовують SSD-накопичувач.

Веб-сайт, розміщений на Arvixe, дав час завантаження 1,05 секунди, швидше, ніж 89% перевірених сайтів. Тест порівнянного сайту A2 призвів до майже однаково вражаючого часу завантаження 1,49 сек, швидшого, ніж 81% тестованих сайтів.

Надійність. У Arvixe є центри обробки даних по всьому світу – у Північній Америці (Даллас, Техас), Європі (Амстердам) та (Гонконг). Усі центри обробки даних є надлишковими, з безліччю варіантів живлення та охолодження. Центри обробки даних контролюються на місці для забезпечення безпеки та надійності.

А2-хостинг також є глобальним з центрами обробки даних у Мічигані, Амстердамі та Сінгапурі. Дані центри живляться та охолоджуються за допомогою резервування та дизельних резервних копій та контролюються на місці для забезпечення безпеки та надійності. Вони також мають більше надмірностей через чотириразове підключення до мережі у своїх центрах обробки даних.

Думка

Це одне з рідкісних порівнянь, де світять обидві хостингові компанії. Будь-яка з них забезпечить швидку, надійну продуктивність.

Порівняйте можливості Arvixe та A2 хостингу

Ключові особливості

Примітка: Оманливий термін, який ви знайдете, коли функції обговорюються, є “необмеженим” – іноді його називають “немерованим”. Це не означає “використовувати скільки хочеш”. Натомість терміни стосуються того, що хостингові компанії “вважають розумним використанням”, а хостингові компанії штрафуватимуть сайти, які вони вважають, виходять за рамки цього – хоча більшість користувачів ніколи не перевищуватимуть справедливого використання.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів. Arvixe відрізняється від галузевого стандарту – пропонує безкоштовний домен на той час, поки у вас є план. Arvixe також пропонує безкоштовну передачу, якщо у вас уже є домен в іншому місці. Хостинг A2 не передбачає безкоштовну реєстрацію домену, і плата за передачу домену їм з будь-якого іншого місця є платою.

Веб-сайт Builder. Arvixe надає RvSiteBuilder, редактор WYSIWYG, який має понад 600 веб-шаблонів. Хостинг A2 не має інтегрованого розробника веб-сайтів у жодному із своїх планів, але він підтримує більшість безкоштовних та комерційних розробників веб-сайтів..

Бази даних. Arvixe пропонує необмежену кількість баз даних MySQL і підтримує бази даних PostgreSQL. Хостинг A2 пропонує необмежену базу даних MySQL на всіх, окрім найнижчого рівня, які обмежені 5 базами даних. Він також підтримує PostgreSQL.

Облікові записи електронної пошти. Arvixe надає необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти. Знову ж таки, A2 має необмежений, за винятком найнижчого рівня, який обмежений 25 рахунками. Безлімітні акаунти – це перевага, якщо у вас є працівники, оскільки це дозволяє налаштувати окремі облікові записи для кожного, а кожен відділ вашого бізнесу, наприклад продаж, підтримка та інформація, може мати окремий обліковий запис.

WordPress хостинг. Як Arvixe, так і A2 хостинг пропонували керовані плани WordPress. Більшість хостинг-компаній платять більше за керовані плани WordPress, ніж за звичайний спільний план. Частина додаткових витрат пов’язана з керованими планами WordPress, розміщеними на оптимізованих серверах з кешуванням та додатковою безпекою для підвищення продуктивності та стабільності.

Ще одна перевага керованого хостингу WordPress полягає в тому, що автоматичне резервне копіювання та оновлення ваших WordPress сайтів робиться саме для вас. Це звільняє вас від технічних речей та дозволяє зосередитись на тому, що важливо – на вашому вмісті. Ні Arvixe, ні A2 хостинг не стягують додаткових витрат на свої плани WordPress.

Рішення електронної комерції. Arvixe та A2 хостинг підтримують деякі безкоштовні та комерційні варіанти електронної комерції, багато з підтримкою 24/7 та автоматичною установкою.

Резервні копії. Arvixe робить щоденні резервні копії своїх серверів за допомогою R1Soft, який доступний клієнтам через панель управління. Резервні копії розміщуються на окремому сервері для надмірності. A2 забезпечує перемотування сервера для всіх, крім найнижчих рівнів. Перемотка сервера робить періодичні автоматичні знімки вашого сайту та дозволяє відновити файли, бази даних або весь сайт.

Хостинг безпеки. Arvixe сканує та активно діє проти DDoS-загроз, а також забезпечує захист від грубих атак. У планах Arvixe входять фільтри SpamAssassin та Spamhaus для фільтрування електронної пошти.

А2-хостинг також серйозно ставиться до безпеки, а також сканує та активно діє проти DDoS-загроз, зловмисного програмного забезпечення та вірусів за допомогою його Perpetual Security та HackScan – які надаються безкоштовно. Він використовує стандартний захист від спаму, а також Barracuda Advanced Spam Filtering для електронної пошти. A2 також пропонує інструмент безпеки Patchman Enhanced Security, який сканує програмне забезпечення та додатки, які потребують виправлення, та повідомляє вас, коли програми застаріли..

Бізнес-плани Arvixe мають безкоштовний SSL, якщо у вас є план з Arvixe, а приватні SSL доступні для придбання. A2 надає безкоштовний спільний SSL для своїх планів через cPanel, а приватний SSL також можна придбати.
Панель управління. Arvixe та A2 хостинг використовують стандартний cPanel.

Зелений. A2 може похвалитися 100% відходом від вуглецю та бере активну участь у посадці дерев та інших екологічно чистих заходах в Ен-Арбор.

Партнерські та торговельні програми. Партнерська програма Arvixe платить від 70 до 135 доларів за рефералу, залежно від кількості рефералів у вас на місяць. У Arvixe також є програма для реселерів для Linux та Windows. Партнерська програма A2 хостингу пропонує 10 доларів лише за підписку, потім 85 доларів за рефералу. A2 має три плани реселерів на основі SSD.

Екстри. Arvixe постачає загальну суму 200 доларів США за рекламні кредити Google та Yahoo. А2 має 50 доларів кредитів на Bing / Yahoo. Arvixe пропонує «Пріоритетну підтримку» за додаткову щомісячну плату. A2 має лише електронну пошту та хостинг планів за розміщення плати за щомісячну плату.

Думка.

Обидві веб-хостингові компанії пропонують широкий спектр функцій. Однак “безкоштовний домен Arvixe на той час, поки у вас є план”, підтримка як для Linux, так і для Windows, а також його інтегрованого конструктора веб-сайтів дає Арвіксе невелику перевагу над хостингом A2 у відділі функцій.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на хостинг Arvixe та A2

Плани хостингу & Ціноутворення

Примітка: Ціноутворення на веб-хостингу постійно змінюється через конкурентний характер бізнесу, а рекламні ціни є загальними. Цінові акції часто обмежуються першим терміном надання послуг, тому реєстрація на більш тривалий термін призведе до збільшення економії.

Навіть без промо-акцій довші умови обслуговування зазвичай призводять до зниження цін для більшості хостинг-компаній. Ціни нижче відображають ціноутворення на момент проведення цього порівняння.

Арвікс. Arvixe ділить свої спільні плани Linux на PersonalClass на $ 4 на місяць, PersonalClassPro на $ 7 на місяць, BusinessClass на $ 22 на місяць та BusinessClassPro на $ 35 на місяць. Усі яруси пропонують необмежений простір, пропускну здатність, електронні листи та бази даних. Професійні яруси дозволяють необмежену кількість сайтів, а звичайні – лише шість. BusinessClass і BusinessClassPro мають менше користувачів на сервері, завдяки чому він в основному використовує хостинг з функціями VPS.

Плани ASP (Windows) працюють на кілька доларів більше за кожен рівень. Спільні плани Arvixe передбачають необмежену кількість баз даних MySQL та PostgreSQL. Також у планах BusinessClass є безкоштовний сертифікат SSL на той час, поки на сайті розміщено Arvixe.

Arvixe пропонує два керовані плани WordPress – по $ 4 і $ 7 на місяць, те саме, що і спільний хостинг. Необмежена пропускна здатність, необмежена кількість пам’яті та необмежена кількість баз даних поставляються з усіма планами. План $ 4 обмежений 6 веб-сайтами, тоді як план 7 доларів США дозволяє необмежену кількість.

А2 хостинг. A2 пропонує три спільні плани: Lite, який дозволяє один сайт, п’ять баз даних і коштує $ 3,92 на місяць; Swift, що дозволяє необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість баз даних, і ціна становить 4,90 доларів на місяць; і Turbo, який також має необмежену кількість веб-сайтів та баз даних, і ціна становить 9,31 долара на місяць. Усі три мають необмежену пам’ять SSD та необмежену пропускну здатність. А2-хостинг також має CloudLinux, більш швидку версію ОС Centos, яка стверджує, що на сервері менше клієнтів, ніж у більшості.

A2 пропонує три керовані плани WordPress. Lite обмежена одним веб-сайтом та п’ятьма базами даних і коштує $ 3,92 на місяць. Swift та Turbo пропонують необмежену кількість веб-сайтів та баз даних і коштують відповідно $ 4,90 та 9,31 долара на місяць. Усі плани базуються на SSD і кешують, хоча Turbo Plan оптимізував кешування. Всі вони мають CDN та додаткові параметри безпеки. Swift та Turbo також постачаються із сервером перемотування назад для резервного копіювання.

VPS та виділені плани: Arvixe пропонує два рівні VPS в Linux та Windows. Плани Arvixe становлять 40 і 70 доларів на місяць для опції Linux. Два рівні Windows VPS коштують 60 та 100 доларів США на місяць. Усі чотири плани Arvixe мають необмежену пропускну здатність, і вони постачаються з безкоштовним сертифікатом SSL на той час, поки у вас є план. Хостинг A2 запропонував некеровані та керовані плани VPS, з трьома рівнями в кожному. Усі на базі SSD, без керованих – від 5 до 15 доларів на місяць, а керовані – від 32,99 до 65,99 дол. На місяць.

Шість шестипроцесорних спеціалізованих серверних рівнів від Arvixe коштують від $ 128,70 на місяць до $ 227,50 на місяць. Для тих, хто потребує більшої продуктивності, Arvixe має два багатопроцесорні яруси за ціною 357,30 доларів на місяць. Arvixe також пропонує хмарні варіанти, починаючи з 108 доларів на місяць. Усі спеціальні плани Arvixe управляються для вас. Знову ж, A2 хостинг має некеровані та керовані спеціальні серверні плани. Некерований старт починається від $ 99,59 на місяць, а керований старт – $ 141,09 на місяць.

Гарантія повернення грошей: 60-денна гарантія повернення грошей Arvixe краща за галузевий стандарт. A2 пропонує “Гарантію повернення грошей у будь-який час”. Перші 30 днів забезпечують повне повернення коштів, а після 30 днів відшкодування визначається за прорахунком. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на Arvixe, плата за реєстрацію домену буде утримана з будь-якого повернення коштів, і ви збережете ім’я домену..

Думка.

Ці дві хостингові компанії мають конкурентоспроможні ціни, хоча якщо вам потрібна Windows, Arvixe – ваш єдиний вибір між цими двома. У планах VPS хостингу A2 є досить жорсткі обмеження щодо обсягу пам’яті та пропускної спроможності, але для меншого сайту чи бізнесу, які б хотіли переваги VPS, ціноутворення важко перемогти.

Порівняйте, наскільки прості у використанні хостинг Arvixe та A2

Простота використання

Панель управління. Arvixe та A2 хостинг використовують зручний інтерфейс, заснований на значках промислового стандарту cPanel. Це робить передачу вашого сайту менш складною, якщо ви вирішите в майбутньому переключити хостинг-компанії.

Інсталятор одним натисканням кнопки. І Arvixe, і A2 хостинг використовують Softaculous як інсталятор одним клацанням для сотень програм.

Навігація по веб-сайту. І веб-сайти Arvixe, і A2 хостинг добре розроблені. Обидва мають зручні діаграми порівняння для порівняння рівнів у своїх планах, причому діаграми A2 мають корисну спливаючу функцію для термінів, які використовуються в діаграмах..

Думка.

Ці дві хостинг-компанії майже однакові за простотою використання та зручністю для користувачів.

Порівняйте підтримку Arvixe та A2 хостингу

Технічна та споживча підтримка

Arvixe раніше мав неабияку репутацію в службі підтримки клієнтів. З моменту викупу EIG, скарги клієнтів на обслуговування та підтримку зросли. Однак це все ще вище середнього рівня підтримки клієнтів. Клієнти стабільно високо оцінюють хостинг A2 за знання та дружелюбність обслуговуючого персоналу.

У Arvixe та A2 хостингу є телефон, електронна пошта та чат в режимі реального часу 24/7. Обидва мають широку базу знань з навчальними посібниками та відео, і обидва мають активний блог. Обоє мають присутність у соціальних мережах з обліковими записами Facebook, Google +, Twitter та LinkedIn.

Думка.

До 2014 року будь-яка з цих компаній була б однаково вражаючою за підтримку та обслуговування. Однак сьогодні A2 хостинг має невелику перевагу в цьому відділі.

Порівняйте відгуки користувачів про Arvixe та A2 хостинг

Відгуки користувачів

Примітка: Ніколи не використовуйте відгуки користувачів, щоб вирішити, який хост вибрати. Здебільшого відгуки є або сильно негативними, або сильно позитивними, оскільки коментарі, як правило, від пристрасних клієнтів. Однак якщо щось послідовно з’являється, можливо, варто щось розглянути.

Негативні відгуки про хостинг Arvixe та A2

Арвікс. Донедавна було мало негативних відгуків про Arvixe. Однак з 2014 року є скарги на неякісне обслуговування клієнтів та тривалий час очікування.

А2 хостинг. У А2 менше негативних відгуків клієнтів, ніж у більшості компаній, але негативні зазвичай стосуються поганого досвіду з підтримкою клієнтів.

Позитивні відгуки про хостинг Arvixe та A2

Арвікс. Компанія Arvixe отримує високу оцінку за цінову вартість бюджету та безліч функцій. Користувачі Windows із задоволенням знайдуть хостинг за доступною ціною.

А2 хостинг. A2 отримує набагато більше позитивних відгуків, ніж негативних від своїх клієнтів – часто стосується підтримки клієнтів. Клієнти також вражені швидкістю та кількістю функцій щодо ціни, яку знайшов A2.

Думка щодо відгуків користувачів

В цілому обидві ці хостинг-компанії добре сприймаються клієнтами. Однак через останні скарги на підтримку Arvixe, хостинг A2 отримує кивок.

Висновок щодо порівняння хостингу Arvixe та A2

Висновок

Arvixe та A2 хостинг мають свої плюси і мінуси, що відрізняють їх один від одного.

Причини вибору хостингу A2 через Arvixe:

 • Якщо це важливо для вас, це не належить EIG
 • SSD на всіх планах
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час (за оцінкою)

Причини вибору Arvixe через хостинг A2:

 • Безкоштовна реєстрація домену, поки розміщено план
 • Параметри сервера Windows для всіх планів
 • Інтегрований конструктор веб-сайтів

Повнофункціоновані керовані плани WordPress Arvixe за ціною, що і спільний хостинг, є плюсом для користувачів WordPress, хоча плани управління WordPress, керовані A2 Hosting, мають конкурентоспроможні ціни. Плани VPS-хостингу A2 мають привабливі ціни, але дещо обмежені у сховищі та пропускній спроможності. Якщо ви тільки починаєте або маєте менший сайт, плани були б підходящими.

І Arvixe, і A2 хостинг – це швидкі та надійні, і обидві ці хостингові компанії пропонують хороші ціни за кількість функцій, які вони надають. Майже єдине, що розділяє ці два, – це те, що Arvixe пропонує безкоштовний домен протягом життя облікового запису та має розробника веб-сайтів..

Хоча це два привабливі варіанти, ви можете розглянути й інші веб-хостингові компанії. Ще один хост, який сподобається користувачам WordPress, – хостинг InMotion. Ще один хост із швидкими серверами та преміальними функціями (хоча і за ціною трохи вище) – SiteGround.

Чи є у вас якісь питання щодо Arvixe або A2 хостингу? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map