GoDaddy vs. SiteGround: який веб-хост слід вибрати?

Пошук веб-хостингової компанії, яка найкращим чином відповідає вашим потребам, може бути неприємною. Один із способів полегшити це – порівняння один на один із хостинговими компаніями. Давайте подивимось на два відомих веб-хостинг-бізнеси, які працюють уже багато років, GoDaddy та SiteGround.


І GoDaddy, і SiteGround пропонують повний спектр функцій, привабливих для веб-майстрів. GoDaddy має майже 13 мільйонів клієнтів, а SiteGround – майже 500 000. І GoDaddy, і SiteGround забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress, а також VPS та спеціальні плани сервера. GoDaddy пропонує варіанти Linux та Windows для всіх планів, в той час як SiteGround – це лише Linux.

GoDaddy був названий у 2012 році Fortune 100 “Найкращою компанією для роботи”. GoDaddy також відомий своїми суперечливими рекламними кампаніями – особливо під час останніх Super Bowls. SiteGround був визнаний журналами та веб-організаціями та отримав численні нагороди “кращий з”.

Починаючи з 1997 року як консалтингова компанія під назвою Jomax Technologies, вона отримала назву Go Daddy в 1999 році. У 2006 році обидва імені поєдналися, і бренд став GoDaddy. GoDaddy належить приватній інвестиційній групі, хоча засновник Боб Парсонс залишається найбільшим індивідуальним акціонером.

SiteGround була заснована в 2004 році і є приватною компанією з головним штаб-квартирою в Софії, Болгарія – хоча, як ви побачите далі в огляді, вона має всесвітню присутність.

Порівняйте продуктивність GoDaddy та SiteGround

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Перебіг має значення. Коли ваш веб-сайт неможливо переглянути, оскільки сервер не працює, ви втрачаєте глядачів.

GoDaddy гарантує тривалість роботи не менше 99,9%. Якщо сайт зменшився на 1% або більше від 99,9% за один місяць, вам нараховують 5% гонорару за цей місяць.

SiteGround має ще більшу гарантію на тривалість роботи принаймні 99,9%. Якщо сайт падає від 99,9% до 99%, ви отримуєте один місяць хостингу безкоштовно; на кожні 1% нижче 99% ви отримуєте додатковий місяць безкоштовно.

Продуктивність. GoDaddy використовує процесори Core i7 у своїх спільних планах, а Xeons – у своїх VPS та спеціальних планах. Сервери SiteGround змінюються, оскільки вони просто не сидять на одній технології протягом багатьох років. Коли нові методи або швидша техніка впроваджуються, SiteGround оновлює свої центри обробки даних – і не лише для нових користувачів. Коли вони оновлюються, вони роблять повний ремонт. Також рідко чути про спільний хостинг – це те, що SiteGround використовує Supercache для всіх своїх планів, а не лише керований хостинг WordPress, як і більшість компаній.

Тестування сайту, розміщеного на GoDaddy, дало час завантаження в 2,91, що швидше, ніж 56% сайтів, перевірених Pingdom. Тест сайту SiteGround призвів до часу завантаження в 1,2 секунди, швидше, ніж 87% перевірених сайтів.

Надійність. GoDaddy володіє своїм основним центром обробки даних у Фініксі, штат Арізона, і орендує два інші центри Арізони в Месі та Скоттсдейлі. GoDaddy має інші центри обробки даних у Чикаго, Лос-Анджелесі та Ешберні, штат Вірджинія. Європейський центр знаходиться в Амстердамі, а азіатський центр – у Сінгапурі. Дані центри живляться та охолоджуються із резервними та дизельними резервними копіями.

SiteGround також має центри обробки даних по всьому світу для кращого обслуговування своїх міжнародних клієнтів. Є центри обробки даних у Чикаго, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі. Дані центри живляться та охолоджуються із резервними та дизельними резервними копіями. У 2015 році спільні сервери були модернізовані до використання контейнерів Linux, які об’єднують сервери для прискорення доступу та забезпечення більшої надійності, а всі плани були переключені на SSD для зберігання, а також бази даних MySQL.

Думка про продуктивність GoDaddy та SiteGround

Незважаючи на те, що час роботи гарантовано для обох, велика кількість клієнтів GoDaddy скаржаться на простої. SiteGround має кращу гарантію безперервного часу та значно швидший час завантаження та відгуку у виконаних тестах. Вони також мають переваги в технології завдяки тому, що роблять повний капітальний ремонт, коли розробляються кращі сервери.

Особливості GoDaddy та SiteGround

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Багато разів у плані хостингу ви побачите слово “необмежений” або “неметалізований”. Потрібно пам’ятати, що це не означає «все, що ви можете використовувати», але це те, що хостинг-компанія «вважає розумним використанням».

Реєстрація домену. Хоча обидва хости є реєстраторами доменів, GoDaddy є найбільшим у світі реєстратором з більш ніж 60 мільйонами доменів, якими керує. GoDaddy пропонує один рік безкоштовної реєстрації домену на початковий термін, коли термін становить 12 місяців або довше. SiteGround також пропонує безкоштовну реєстрацію домену протягом року.

Веб-сайт Builder. GoDaddy має інтерфейс перетягування та переробки веб-сайтів, починаючи з промо-ціни в 1 долар на місяць. SiteGround також безкоштовно пропонує програмування веб-сайтів із перетягуванням інтерфейсів, що перетягується, за допомогою Weebly Basic.

Бази даних. Залежно від обраного плану, GoDaddy пропонує від 10 до необмежених баз даних MySQL. SiteGround має необмежену базу даних по всіх своїх планах.

Облікові записи електронної пошти. GoDaddy пропонує 100-1000 акаунтів із 100 Мб до 1 ГБ пам’яті, залежно від вашого плану. SiteGround пропонує необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти у всіх своїх планах.

WordPress хостинг. Плани WordPress керували пропозиціями як GoDaddy, так і SiteGround. Керовані плани WordPress зазвичай коштують дорожче, ніж стандартний спільний план. Однак резервні копії та оновлення зроблені саме для вас, що дозволяє зосередитись на важливій справі – вмісті вашого сайту.

GoDaddyУ GoDaddy є чотири плани. Вони є базовими, які обмежені одним сайтом, 25 000 відвідувачів щомісяця та 10 ГБ пам’яті SSD. Делюкс з одним сайтом, 100 000 відвідувачів та 15 Гб пам’яті. Ultimate з двома сайтами, 400 000 відвідувачів та SSD-накопичувачем на 30 ГБ; і розробник, що містить до 5 сайтів, 800 000 відвідувачів та 50 ГБ пам’яті SSD. Всі плани поставляються з безкоштовним доменом при замовленні річного терміну. Два найкращі яруси також мають безкоштовний сертифікат SSL на один рік, а план Ultimate включає безкоштовний SiteLock.

SiteGround.SiteGround має три плани; Запуск, який обмежений одним сайтом і 10 Гб пам’яті, GrowBig з 20 Гб пам’яті та GoGeek з 30 ГБ. Плани GrowBig та GoGeek надають необмежену кількість сайтів, безкоштовний SSL на рік та пріоритетний статус у квитках за підтримку. План GoGeek додає Git і має менше користувачів на сервері. Усі три плани мають безкоштовний домен, безкоштовну CDN, підтримку WordPerfect та необмежений трафік. SiteGround не обмежує кількість відвідувачів. Натомість використання процесора вимірюється SiteGround, а попередження надмірно використовуються.

Рішення електронної комерції. Як GoDaddy, так і SiteGround надають безкоштовні кошики для покупок через своїх встановників cPanel, таких як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інших. Плагіни для електронної комерції WP, такі як WooCommerce, доступні для обох хостів для сайтів WordPress.

Резервні копії. У GoDaddy є план резервного копіювання та відновлення сайтів за щомісячну плату зі спільними планами та безкоштовні щоденні резервні копії на WordPress, VPS та спеціальні плани. SiteGround робить щоденні резервні копії, які зберігаються 30 днів, а також рекомендує користувачам робити власні резервні копії та зберігати їх поза сайтом.

Хостинг безпеки. GoDaddy перевіряє та активно діє проти DDoS-загроз, і надає те, що воно називає “CageFS”. CageFS дозволяє налаштувати привілеї користувача для обмеження доступу до вмісту. GoDaddy надає SpamAssasin, а також BoxTrapper, для фільтрації електронної пошти.

Для фільтрації електронної пошти SiteGround також надає SpamAssasin. SiteGround має власне програмне забезпечення, яке може ізолювати облікові записи, які мають проблеми. Це захищає ваш сайт, навіть якщо неправильний сайт знаходиться на тому ж спільному сервері. SiteGround також відстежує сервери в режимі реального часу, і його програмне забезпечення може автоматично реагувати на більшість проблем без втручання людини.

GoDaddy надає безкоштовний спільний SSL для своїх планів, а верхні яруси отримують приватний SSL безкоштовно. Усі плани, крім найнижчих рівнів на SiteGround, мають безкоштовний сертифікат SSL на рік.

GoDaddy пропонує варіанти Windows або Linux для всіх своїх планів; SiteGround суворо базується на Linux.

Панель управління. SiteGround використовує галузевий стандарт cPanel. GoDaddy також використовує cPanel, але він здійснив певну налаштування, яка може зробити його незнайомим звичайним користувачам cPanel..

Думка щодо основних функцій GoDaddy та SiteGround

Обидві хостингові компанії надають функції, за які ви розраховуєте заплатити набагато більше. GoDaddy – це веб-сайт для реєстрації домену. SiteGround має кращі можливості у своїх планах WordPress, а його необмежена пропускна здатність, бази даних та електронна пошта для всіх його планів надають перевагу бізнесу середнього та більшого розміру та особам, які мають сайти з високим трафіком..

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни GoDaddy та SiteGround

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Ціни постійно змінюються, оскільки акції часто проводяться хостинг-компаніями, щоб залишатися конкурентоспроможними. Промо-ціни зазвичай хороші лише за перший термін служби, тому підписання на більш тривалий термін означає більшу економію. Зазвичай, підписка на більш тривалі терміни, незалежно від постійних акцій, означає, що швидше за все відбудеться зниження ціни.

GoDaddy. GoDaddy пропонує три спільні плани як для своїх варіантів Windows, так і для Linux, а функції однакові для обох. Економія дозволяє на одному сайті, необмежену пропускну здатність та 100 ГБ пам’яті, за 3,99 долара. Deluxe – $ 4,99 на місяць та Ultimate – $ 7,99 на місяць, пропонують необмежену кількість веб-сайтів, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість пам’яті. Усі плани мають вільний рік реєстрації домену на річному плані. Облікові записи електронної пошти обмежені відповідно 100, 500 та 1000. План Ultimate додає безкоштовний SSL на один рік.

SiteGround. SiteGround пропонує три спільні плани. Запуск дозволяє один сайт і 10 ГБ пам’яті. GrowBig та GoGeek пропонують необмежену кількість веб-сайтів, а також 20 ГБ та 30 ГБ пам’яті відповідно. Усі плани мають вільний рік реєстрації домену, необмежений облік електронної пошти, необмежений трафік, щоденне резервне копіювання та безкоштовний CDN. Плани GrowBig та GoGeek додають пріоритетну технічну підтримку та безкоштовну SSL на один рік. План GoGeek додає менше облікових записів на сервері, відповідність PCI та Git. Хоча SiteGround не рахує відвідувачів від використання вашої пропускної здатності, він вимірює використання процесора та видасть попередження про те, що вважає надмірним використанням ресурсів процесора..

Керований хостинг WordPress

GoGaddy. GoDaddy пропонує чотири плани, причому два нижніх обмежуються одним сайтом, а два найкращих мають 2 та п’ять сайтів. GoDaddy обмежує кількість відвідувачів щомісяця залежно від вашого плану, а обсяг пам’яті SSD залежить від плану.

SiteGround: SiteGround у своїх трьох планах має необмежену кількість відвідувачів та обмежене зберігання. Ціни на GoDaddy – $ 3,99, 4,49, 7,99 дол. Та 13,99 дол. США, в той час як SiteGround за аналогічною ціною становить $ 3,95, 7,95 дол. Та 14,95 дол..

VPS та виділений сервер хостингу GoDaddy пропонує більше планів VPS, з п’ятьма планами для Linux та п’ятьма для Windows – плани Windows коштують приблизно на 10 доларів на місяць дорожче. SiteGround пропонує чотири VPS плани, ціни вищі за GoDaddy. Обидва хости пропонують власну конфігурацію планів. Плани GoDaddy мають необмежену пропускну здатність, тоді як плани SiteGround пропонують 5 ТБ пропускної здатності.

SiteGround пропонує менше спеціальних планів, ніж GoDaddy, і вони значно вищі за ціною. Плани Windows GoDaddy працюють приблизно на 30 доларів більше, ніж її Linux. Спеціальні плани SiteGround мають більш швидкі сервери, але плани дозволяють зменшити пропускну здатність. Плани GoDaddy мають необмежену пропускну здатність.

Кредити. GoDaddy пропонує різні маркетингові кредити залежно від вашого місцезнаходження. SiteGround не має маркетингових кредитів. Обидва продають доменні імена, і SiteGround та GoDaddy надають один безкоштовний рік реєстрації для нових реєстрацій.

Гарантія повернення грошей GoDaddy та SiteGround пропонують не вимагати питань повернення грошей. GoDaddy пропонує стандартну 30-денну гарантію на річні та вище строки. Щомісячно плати за повне повернення GoDaddy обмежені до 48 годин, після чого вони визначаються як додаткові. SiteGround має 30-денну гарантію повернення грошей на всі свої плани. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на GoDaddy або SiteGround, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з повернення коштів, і ви збережете ім’я домену.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Виходячи виключно з ціни, GoDaddy має перевагу. Ціни роблять його придатним для особистого сайту або блогу, або для малого бізнесу. SiteGround має кращі специфікації сервера та SSD-пам’яті для своїх планів, але він має обмежений обсяг пам’яті у спільних планах, що може стримувати клієнтів з більшими сайтами.

Як просто використовувати GoDaddy та SiteGround

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. І GoDaddy, і SiteGround використовують подібні панелі управління. Зручний графічний інтерфейс cPanel – це галузевий стандарт, і він має більшість функцій, необхідних для адміністрування вашого веб-сайту через легко ідентифіковані піктограми. GoDaddy має більшість функцій звичайного cPanel, але використовує користувальницький інтерфейс. Галузевий стандарт Plesk використовується GoDaddy для планів Windows.

Інсталятор одним натисканням кнопки. GoDaddy забезпечує встановлення додатків одним клацанням у сотні програм через свою панель управління. SiteGround також має сотні додатків одним клацанням миші через Softaculous. В обох встановлено WordPress одним натисканням кнопки.

Навігація по веб-сайту. І веб-сайти GoDaddy, і SiteGround надають всю інформацію, яку потрібно знати, щоб дізнатися про різні плани. Обидва надають зручні схеми для порівняння рівнів у своїх планах. GoDaddy пропонує додаткові продукти на додаток до хостингу, тож навігація в ньому трохи заплутаніша, а її сторінки передбачають багато прокрутки.

Думка про простоту використання

Інсталятори в один клік дуже схожі, обидва пропонують cPanel (хоча GoDaddy’s модифікований), і обидва веб-сайти зручні для користувачів. Ви можете назвати цього краваткою.

Підтримка GoDaddy та SiteGround

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Виходячи з відгуків клієнтів, GoDaddy вважається не кращим за середній. На основі відгуків клієнтів, SiteGround має чудову підтримку. Час очікування SiteGround на квитки на підтримку становить лише 10 хвилин. Обоє мають допоміжний персонал, який вважається доброзичливим та обізнаним.

І GoDaddy, і SiteGround мають телефон, електронну пошту та чат в режимі реального часу 24/7. Обидва мають обширну базу знань з навчальними посібниками та відео, і обидва мають блог. GoDaddy надає інформативні статті на додаток до свого блогу в «Гаражі GoDaddy».

Думка щодо підтримки користувачів

І GoDaddy, і SiteGround пропонують кілька способів контакту, тому отримати допомогу легко. Більшість клієнтів, які прокоментували, підтримка GoDaddy оцінюється середньою чи нижчою, тоді як відгуки SiteGround говорять про відмінну підтримку.

Відгуки користувачів про GoDaddy та SiteGround

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Ніколи не використовуйте відгуки клієнтів як єдине, або основне, джерело для вирішення питання про те, з яким хостом ходити. Хоча, коли щось постійно з’являється у відгуках клієнтів, можливо, варто щось врахувати. Зазвичай відгуки публікують ті, хто захоплюється, тому більшість клієнтів, які публікують відгуки, мають сильну негативну чи сильну позитивну позицію.

Негативні відгуки про GoDaddy та SiteGround

GoDaddy. Більшість негативних відгуків GoDaddy скаржаться на підтримку клієнтів, суворі обмеження, встановлені в деяких планах, та простої.

SiteGround. Більшість негативних відгуків про SiteGround нарікають на політику автоматичного оновлення та відсутність попередження перед тим, як вимкнути сайт для надмірного використання процесора.

Позитивні відгуки про GoDaddy та SiteGround

GoDaddy.. Позитивні відгуки клієнтів GoDaddy коментують його послуги з реєстрації домену та ціноутворення.

SiteGround. Позитивні відгуки клієнтів SiteGround оцінюють швидкість та корисність підтримки та надійність.

Думка щодо відгуків користувачів

Відгуки свідчать про те, що GoDaddy, здається, зосереджується на тому, щоб бути реєстратором домену та хостингом, – це думка. Загалом, є більше позитивних відгуків клієнтів SiteGround.

Висновок щодо порівняння GoDaddy та SiteGround

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Обидві ці хостингові компанії мають свої хороші моменти та недоліки.

Причини вибору SiteGround через GoDaddy:

  • Безпека
  • Усі плани використовують кешування
  • Безкоштовний CDN

Причини вибору GoDaddy через SiteGround:

  • Зниження цін
  • Крім хостингу продає кілька веб-продуктів
  • Параметри Linux та Windows для всіх планів

GoDaddy, можливо, найкраще підходить для початківців, оскільки все, що пов’язано з веб-сайтом, від доменного імені до SSL, маркетингових та SEO-послуг та інтернет-бухгалтерії, можна отримати з одного сайту. Більш досвідчені веб-майстри можуть вважати GoDaddy занадто обмежуючим.

SiteGround також трохи обмежує зберігання у своїх планах, що може бути проблемою, але він добре підходить для малого та середнього бізнесу, особливо з керованими планами WordPress..

Альтернативою, яку слід враховувати при покупці веб-хостингу, є хостинг InMotion, його керовані плани WordPress дешевші та швидші, ніж плани GoDaddy або SiteGround. InMotion пропонує гарантію повернення грошей на 90 днів порівняно з 30-денною гарантією GoDaddy та SiteGround.

У вас є запитання щодо GoDaddy або SiteGround? Який у вас досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me