GoDaddy vs. Мережеві рішення: які з них слід використовувати?

Порівняйте послуги хостингу GoDaddy і Network Solution


Вибір постачальника веб-хостингу часто є останнім кроком у процесі створення веб-сайту та роботи, але це не повинен бути випадком, коли вибираєте першу компанію, яка з’являється у вашому веб-пошуку. Послуги веб-хостингу значно відрізняються за тими можливостями, які вони пропонують, тому важливо з’ясувати, хто може доставити саме те, що вам потрібно.

Ми робимо тут роботу для вас, досліджуючи та порівнюючи двох великих постачальників послуг веб-хостингу – GoDaddy та Network Solutions. Ми задаємо важливі запитання та детально описуємо функції, які ви повинні шукати.

І GoDaddy, і Network Solutions – це відомі компанії, які мають подібний спектр послуг: реєстрація доменних імен, веб-сайти, електронна комерція, веб-хостинг, професійна електронна пошта та інтернет-маркетинг.

Послуги хостингу мережевих рішень орієнтовані на бізнес та організації, і на цьому веб-сайті приділяється увага. Ринок GoDaddy є більш загальним і охоплює всіх, хто хоче мати веб-сайт.

Немає реальної різниці у тривалості роботи GoDaddy та Network Solutions в бізнесі: GoDaddy був заснований у 1997 році, а Network Solutions перейшов на Інтернет-арену в 1993 році.

Розміщуючи близько 730 000 веб-сайтів, GoDaddy майже вдвічі більший за мережеві рішення з трохи більше 440 000 сайтів – але це обидва значно більше порівняно з конкурентами деяких компаній.

Порівняйте продуктивність GoDaddy та Network Solutions

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Своєчасність та надійність – це дві функції, про які ви не сумніваєтесь, поки веб-сайт не буде запущений, і читачі чи клієнти не зможуть дійти до нього. Як рішення GoDaddy, так і мережеві рішення перевищили рекламний та промисловий стандарт роботи на 99,9%. Network Solutions має незначну перевагу з вимірюваним 100% тривалістю тривалості роботи протягом шести місяців, яку переглядає незалежна компанія з моніторингу.

Продуктивність. Експерти високо оцінюють GoDaddy за швидкість у сторонніх тестах вимірювання; однак відгуки користувачів неоднозначні і повідомляють про дуже повільну та швидку швидкість завантаження. Кожен з планів хостингу GoDaddy має обмежений доступ до швидких серверів твердотільних пристроїв для зберігання даних.

Мережеві рішення пропонує вдвічі більше звичайної швидкості обробки своїми пакетами Професійний хостинг та Професійний Плюс.

Надійність. Кілька центрів обробки даних, бажано в різних країнах, дозволяють веб-сервісу хостингу перемикати розташування веб-сайтів, щоб скористатися невеликими навантаженнями, а також відключенням електроенергії та іншими перебоями..

GoDaddy має сім центрів обробки даних у США, а також один у Європі та інший в Азії. Мережеві рішення не мають можливості розташувати свої центри обробки даних, а також кількість їх обслуговування. Надійність забезпечується також обома компаніями із надлишковою потужністю, охолодженням, ізольованими електричними системами та системами моніторингу будівлі у своїх центрах обробки даних.

Думка про ефективність роботи GoDaddy та мережевих рішень

Тут рівнозначно – Network Solutions отримує бали за швидкість, а GoDaddy – світові центри обробки даних.

Особливості GoDaddy та мережевих рішень

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Хоча сервіси веб-хостингу пропонують широкий спектр функцій, ми зосереджуємось на тих, які мають головне значення для успіху вашого веб-хостингу.

Реєстрація домену. Тут немає чого вибрати між GoDaddy та Network Solutions. Ви можете придбати своє доменне ім’я у обох компаній, і вони дозволяють вам перенести будь-які домени, якими ви вже володієте.

Крім того, вони дають вам одне безкоштовне доменне ім’я з контрактом на один рік. Зауважте, що наразі ціна на оновлення доменного імені з мережевими рішеннями – це неймовірні $ 37,99 на рік за .com адресу.

Веб-сайт Builder. Вам не потрібно їхати в інше місце, щоб створити свій сайт, якщо ви використовуєте мережеві рішення або GoDaddy.

Конструктор веб-сайтів, що постачається з мережевими рішеннями, безкоштовний, і за допомогою нього ви можете створити досить складний та привабливий веб-сайт. На відміну від більшості інших безкоштовних інструментів для створення веб-сайтів, за допомогою цього ви можете ввести код JavaScript та основний HTML на сторінці.

Побудовник веб-сайтів GoDaddy (це його справжнє ім’я) дуже популярний і добре перевірений, щоб забезпечити привабливі сайти. Однак до неї додається щомісячна плата.

База даних. GoDaddy пропонує бази даних SQL з усіма своїми планами. План Windows GoDaddy (найвищий рівень) має необмежену кількість баз даних MySQL. Незрозуміло, до яких планів Network Solutions до них додаються бази даних SQL.

WordPress хостинг. Повністю керований хостинг WordPress доступний як у GoDaddy, так і в мережевих рішеннях.

GoDaddy дозволяє створювати ваш WordPress сайт у середовищі GoDaddy або залучати наявний сайт WordPress. Керований хостинг WordPress надає вам безкоштовні щоденні резервні копії (з відновленням в один клік) ваших сайтів WordPress та інтерактивні покрокові інструкції та навчальні відео.

Існує 4 плани WordPress з GoDaddy. Основний план з одного веб-сайту WordPress починається від $ 3,99 щомісяця, а розробник плану вищого рівня, обробляє п’ять сайтів і до 800 000 відвідувачів за $ 13,99 на місяць. Два найкращі плани включають сертифікат SSL (значення 70 доларів). Як і у звичайних планах хостингу, безкоштовний домен надається контрактами на дванадцять місяців і більше.

Налаштування WordPress для мережевих рішень є досить простою: для програми є кнопка “ДОПОМИТИ”, і ви керуєтеся майстром налаштування. Однак користувачі повідомляють, що важко знайти варіант для цього.

Network Solutions має WordPress Secure, який використовує сервери, налаштовані для максимальної продуктивності WordPress. WordPress Secure забезпечує дуже високий рівень безпеки, який сканує та видаляє зловмисне програмне забезпечення та створює щоденні резервні копії. Крім того, він пропонує оновлення безпеки платформи WordPress та плагінів.

Плани WordPress Secure поставляються із сертифікатом SSL, необмеженим зберіганням та пропускною здатністю та 60-денною допомогою налаштування. Вартість починається з 35 доларів на місяць за щорічний контракт, хоча вона знижується, якщо купувати щорічний контакт.

Рішення електронної комерції. Мережеві рішення Хостинг та GoDaddy підходять до електронної комерції дещо інакше.

За допомогою GoDaddy ви ефективно купуєте свій електронний магазин у коробці – веб-сайт, хостинг та QuickCart (власна власна кошик для покупок) за щомісячну плату. Ваш магазин може залишатися з GoDaddy у міру зростання, з необмеженими продуктами, власними купонами та можливістю відкрити магазин у Facebook,

Network Solutions пропонує три пакети електронної комерції, які починаються від $ 7,89 на місяць і містять панель управління, з якої ви керуєте всім. Усі три плани мають необмежену передачу даних, що ідеально підходить для збільшення ваших транзакцій у магазині. Існують різні варіанти оплати, зокрема Paypal та Google Checkout. Інструмент для створення програм не настільки зручний, як інструмент для веб-побудови мережевих рішень.

Резервні копії. Незалежно від того, що надає ваша веб-хостингова послуга у спосіб резервного копіювання, ми наполегливо радимо, що ви несете відповідальність за створення резервного копіювання свого веб-сайту. (Ми просто хочемо, щоб ми могли на цьому наполягати!).

Однак, GoDaddy та Network Solutions надають деякі резервні послуги для вас.

GoDaddy стягує кошти за послуги резервного копіювання та відновлення. Ви отримуєте автоматичне щоденне резервне копіювання із заданим обсягом зберігання даних, доступним для резервного копіювання.

Network Solutions надає безкоштовні резервні копії за ніч, але, знову ж таки, ви обмежені кількістю даних, які ви можете зберігати в процесі. Ці резервні копії зберігаються протягом семи днів. За щомісячну плату ви можете отримати доступ до резервної копії AnyTime On Demand, яка дозволяє зберігати три додаткові резервні копії на максимум 5 Гб місця на диску.

Хостинг безпеки. Безпека є серйозною увагою для веб-хостингу та виходить за межі фізичної безпеки серверів компанії у своїх центрах обробки даних до самих ваших даних.

GoDaddy надає SiteLock за щомісячну плату щоденно шукати будь-яку шкідливу програму на вашому веб-сайті та видаляти її. Ви також можете придбати сертифікат SSL для захисту конфіденційних даних, введених на ваш сайт.

Безпека в мережевих рішеннях також постачається за (щомісячну) ціну. Лише план хостингу «Професійний плюс» постачається з безкоштовним сертифікатом SSL; всі інші клієнти повинні придбати своїх через мережеві рішення.

TRUSTe також доступний за щомісячну плату, якщо ви хочете політику конфіденційності, і ви можете додати в SiteLock за номінальну плату, якщо у вас є річний контракт. Мережеві рішення також пропонують nsProtect Safe за щомісячну плату як захист від хакерів; ця функція також забезпечує моніторинг часу роботи сервера через 5-хвилинний інтервал.

Панель управління. GoDaddy та мережеві рішення використовують різні варіанти стандартного cPanel як інтерфейс панелі управління для веб-хостингу Linux. Також GoDaddy надає панель управління Odin Plesk для свого веб-хостингу.

Думка щодо основних особливостей GoDaddy та мережевих рішень

GoDaddy виграє у відділі функцій. Його розробник веб-сайтів простий у використанні і може створити кілька прекрасних сайтів; його рішення для електронної комерції – це просто в магазині, яке легко налаштувати.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на GoDaddy та мережеві рішення

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Наша порада тут – завжди читати тонкий шрифт, порівнюючи ціни. Більшість постачальників мереж пропонують знижки для вашого початкового періоду, але низькі ціни зазвичай є дво- або трирічним контрактом. Ціни потім піднімаються до звичайних витрат, які часто можуть бути досить високими. Слідкуйте також за додатками, такими як безпека та інструмент для створення веб-сайтів.

GoDaddy. GoDaddy пропонує три плани веб-хостингу Linux, Basic, Deluxe та Ultimate, а контракт за замовчуванням на кожний – 36 місяців. Усі ціни тут є знижними цінами на цей трирічний термін.

Основний план становить $ 3,99 на місяць лише для одного веб-сайту та 100 адрес електронної пошти – добре для початку. Переміщення в люкс коштує $ 4,59 на місяць з необмеженими веб-сайтами та 500 електронними адресами. Для сильно відвідуваних сайтів чи електронних комерційних магазинів Ultimate за $ 7,99 щомісяця варто переглянути. Усі плани мають необмежену пропускну здатність та вільний домен із щорічним або довшим контрактом.

Плани веб-хостингу для Windows з GoDaddy схожі, але містять різні кількості баз даних SQL та MYSQL з кожним планом. Ціни зі знижкою та трирічні контракти знову застосовуються тут. План економіки для одного веб-сайту становить 3,99 долара на місяць, а план Deluxe (необмежений розмір сайтів, пропускну здатність та сховище) надходить на рівні $ 4,49 на місяць. Необмежене все є відмітною ознакою плану Ultimate на рівні 7,99 доларів щомісяця. Як і раніше, усі плани мають безкоштовний домен із контрактом на 12 місяців або більше.

GoDaddy пропонує VPS, Cloud та Dedicated веб-плани хостингу через розділ Pro на своєму веб-сайті.

Мережеві рішення. У вас є можливість трьох хостинг-пакетів Linux з мережевими рішеннями. Основний план, який називається веб-хостингом, становить 9,96 доларів щомісяця на 1-річний термін. Місце на диску є обмеженим, і у вас є 1000 скриньок електронної пошти. Професійний хостинг зі $ 15,78 на місяць (1-річний контракт) додає необмежену кількість дискового простору та скриньки електронної пошти та більш високу швидкість. Основний план – професіонал Плюс за 21,62 долара щомісяця (також термін на 1 рік), що просто додає сертифікат SSL. Кожен пакет постачається з безкоштовним технічним радником (їх написання) для надання технічних послуг FTP та безпеки.

Але це стає дуже заплутаним з мережевими рішеннями. Пакети хостингу на сторінці поширених запитань ідентифікуються як “Основні”, “Професійні” та “Преміум”, а також ціни, які набагато дорожчі, ніж ті, які цитуються на домашній сторінці.

Однак діаграма зв’язаного порівняння трьох планів показує ще одну версію щомісячних цін. Це можуть бути плани розширеного хостингу, але це не дуже зрозуміло. На сторінці “Гарячі пропозиції” є ще одна ціна без будь-яких пояснень щодо різниці.

Network Solutions пропонує два хостинг-пакети VPS: Основний хостинг призначений для початкових веб-сайтів, а Професійний хостинг – для сайтів з високим трафіком..

Гарантія повернення грошей: GoDaddy має чітко заявлену політику повернення коштів для абонентів веб-хостингу. Щомісячні абоненти GoDaddy мають 48 годин, щоб вимагати повернення коштів. Ті, хто має щорічні контракти, мають відносно щедрі 45 днів, щоб отримати всі свої гроші назад; після закінчення цього періоду їх відшкодування буде оцінено повторно. Ви повинні вказати причину відміни свого контракту.

Політика відшкодування мережевих рішень не доступна на її веб-сайті, і особа, що обслуговує клієнтів, до якої ми зв’язалися з нею, також не змогла знайти цю інформацію..

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

GoDaddy – беззаперечний переможець тут з точною інформацією про ціни та правила. Інформація про мережеві рішення суперечлива і навіть не існує, тому важко дізнатися, скільки ви їм заборгували, чи можете ви повернути гроші, якщо передумаєте.

Як просто використовувати GoDaddy та мережеві рішення

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. Мережеві рішення та GoDaddy основували свої панелі управління на стандартному для галузі cPanel.

Версія Network Solutions забезпечує ретельний, але складний інтерфейс. Вдосконалені функції цієї панелі керування можуть бути занадто заплутаними для новачків, і вона настільки переповнена речами, що іноді важко знайти що-небудь: сама бібліотека програм захопила чотири кліки вниз.

GoDaddy зробив cPanel власним шляхом, змінивши зовнішній вигляд, щоб він відповідав стилю GoDaddy та додав спеціальні піктограми, щоб зробити інтерфейс простішим у використанні..

Інсталятор одним натисканням кнопки. У GoDaddy є понад 125 додатків для Linux та 50 додатків для Windows, усі вони мають інсталяцію в один клік. Але не існує повного переліку цих програм, перш ніж зареєструватися в службі веб-хостингу. Network Solutions рекламує встановлення для WordPress у один клік.

Навігація по веб-сайту. Ні веб-сайт GoDaddy, ні веб-сайт Network Solutions не містять інформаційних фронтів і центрів для зручності читання. Веб-сайт GoDaddy є захаращеним, але вкладки чітко позначені мітками, і інформація є, хоча вам, можливо, доведеться детально ознайомитися, щоб знайти її.

На відміну від цього, веб-сайт Network Solutions має суперечливу інформацію, особливо про плани та ціни, і йому не вистачає суттєвої інформації, включаючи повний перелік особливостей кожного плану.

Думка про простоту використання

Тут знову випереджує GoDaddy. Вибрати веб-план легко, і ви знаєте, що отримуєте. Хоча cPlanel GoDaddy нестандартний, крива навчання незначна, а спеціальні значки – досить інтуїтивно зрозумілі. Навпаки, ви майже в темряві з мережевими рішеннями, у тому, що купуєте, скільки це буде коштувати та як використовувати те, що отримуєте.

Підтримка рішень GoDaddy та Network

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Іноді, на жаль, члени групи з обслуговування клієнтів стають вашими новими найкращими друзями, тому важливо, щоб ви могли звернутися до них і зрозуміти їх, коли потрібно. Ні GoDaddy, ні Network Solutions не мають зоряних варіантів підтримки клієнтів.

Щоб зв’язатися з командою підтримки GoDaddy, ви можете скористатися телефоном або зв’язатися через їх функцію чату в реальному часі – і номер телефону не безкоштовний. Вся команда підтримки GoDaddy базується в США в Айові та Арізоні. Якість підтримки досить висока, особливо для прямих та менш складних проблем. GoDaddy також має відносно велику базу знань та відеоуроки.

Network Solutions також пропонує підтримку по телефону, на цей раз з безкоштовним номером для тих, хто в США та Канаді; деякі лінії доступні лише в обмежені години. Клієнти в США та Канаді є безкоштовними. Якщо вам потрібна допомога по електронній пошті, ви вже повинні бути клієнтом. У базі знань є вибір поширених запитань та відео уроків, і ви можете придбати службу підтримки MyTime у досвідчених веб-експертів за щомісячну плату.

Думка щодо підтримки користувачів

З них GoDaddy має кращі варіанти підтримки клієнтів, з функцією чату в реальному часі для тих, хто незручно розмовляти англійською мовою з особою технічної підтримки. Жодна компанія не відома своєю чудовою підтримкою.

Відгуки користувачів про GoDaddy та мережеві рішення

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Слухаючи історію всередині сучасних користувачів провайдерів веб-хостингу, ви можете допомогти визначити сильні та слабкі сторони послуг. Тільки майте на увазі, що люди швидше скаржаться на проблеми, ніж хвалять те, що їм добре працює.

Негативні відгуки про GoDaddy та мережеві рішення

GoDaddy. Пробіги та проблеми “веб-сайту недоступні” викликають найбільш негативну увагу GoDaddy. Також людям дратують іноді заплутані практики виставлення рахунків та труднощі змусити людей скасувати подвійні платежі або скасувати контракти. Дещо агресивні методи продажів на веб-сайті GoDaddy також викликають скарги.

Мережеві рішення. Поширення – це також скарга на мережеві рішення людей, які незадоволені тим, що їм доведеться придбати досить стандартний базовий пакет хостингу, а потім заплатити, щоб додати необхідні шматочки та шматки. Інтерфейс cPanel також піддається критиці з боку молодих веб-майстрів за його довгу криву навчання та неінтуїтивну навігацію.

Позитивні відгуки про GoDaddy та мережеві рішення

GoDaddy. Люди, які хочуть запустити веб-сайт і не проти мати справу з великою компанією, і все, що пов’язано з цим, хвалять GoDaddy. Ціни є конкурентоспроможними і можливість придбати все в одному місці, і навіть в комплекті разом, як пакет, робить їх життя в Інтернеті простою.

Мережеві рішення. Рецензенти люблять мережеві рішення за їх спрямованість на власників бізнесу та функції, які спрямовані на них. Широкий спектр функцій електронної комерції, зокрема, знаходить захоплену аудиторію. Користувачі WordPress цінують високу безпеку мережевих рішень, яким вдалося розмістити WordPress.

Думка щодо відгуків користувачів

Для обох провайдерів веб-хостингу є неоднозначні рецензенти, які мають більше негативних відгуків, ніж позитивних. Багато компаній проти GoDaddy відносяться до того, що вона є великою компанією, і люди ненавидять фокус на продаж, який можна знайти на обох веб-сайтах.

Висновок щодо порівняння рішень GoDaddy та Network

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Обидві ці хостингові компанії мають свої переваги та недоліки.

Причини вибору GoDaddy через мережеві рішення:

 • Можна придбати всі потреби в веб-будівництві за один пакет
 • Велика, перевірена, створена компанія
 • Доступні веб-хостинг Linux та Windows
 • Професійні хостинг-пакети дають можливість рости
 • Установка в один клік для сотень програм
 • Інтегрований пакет електронної комерції

Причини вибору мережевих рішень, розміщених на GoDaddy:

 • Зосередьтеся на бізнесі
 • Безпечний, керований хостинг WordPress
 • Має дуже незначний край у режимі тривалості

Мережеві рішення фокусуються на людях з бізнес-додатками, які хочуть встановити веб-присутність. Якщо ви досвідчений власник WordPress, то безпека керованого хостингу WordPress на мережевих рішеннях може бути вартим уваги..

Крім цього, ми не можемо реально рекомендувати його через GoDaddy як хостинг-провайдера на основі цього огляду порівняння. Зручність одноповерхових магазинів для створення та роботи веб-сайту, знайденого в GoDaddy, сподобається власникам веб-сайтів-початківців, а також тим, хто не хоче занадто зосереджуватися на механізмі роботи веб-майстра..

Плани GoDaddy також дешевші (на нашу думку), ніж багато версій планів, доступних у мережевих рішеннях.

GoDaddy та Network Solutions – привабливі варіанти, як послуги веб-хостингу, але вони не можуть запропонувати зовсім те, що вам потрібно. Якщо ви шукаєте меншу компанію та більш гнучкі плани хостингу, ознайомтеся з маленьким апельсином.

Усі плани хостингу мають необмежену кількість доменів, але обмеження на дисковому просторі та пропускній здатності, тому ви не платите за ресурси, ви ніколи не будете користуватися. Ви також отримаєте дуже популярний і високо оцінений безкоштовний інструмент для веб-побудови Weebly.

У вас є запитання щодо GoDaddy або Network Solutions? Чи відрізняється ваш досвід від того, що показують наші дослідження? Чи є ваші прихильності до зовсім іншого постачальника? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map