GoDaddy vs. FatCow: кого слід використовувати?

Ви намагалися вирішити всю плутанину і знайти веб-хостинг-компанію, яка підійде саме для ваших веб-сайтів? Ось один на один порівняння двох підприємств, які займаються бізнесом з 1990-х – GoDaddy почав у 1997, FatCow у 1998.


GoDaddy – відомий реєстратор домену, але він також приймає 13 мільйонів клієнтів. Основна увага FatCow – зробити спрощення для клієнта, усунувши те, що вони називають «техно-бабу». І GoDaddy, і FatCow мають спільний хостинг, керовані WordPress, VPS та спеціальні серверні плани. GoDaddy пропонує параметри Linux та Windows для всіх планів; FatCow базується на Linux. GoDaddy і FatCow забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress, а також VPS та спеціальні серверні плани. У Arvixe є варіанти як для Linux, так і для Windows, тоді як iPage – це лише Linux.

GoDaddy виграв численні нагороди “кращий з” та отримав славу за свої суперечливі рекламні кампанії. У 2012 році він був названий Fortune 100 «Найкращою компанією для роботи». FatCow також здобув багато нагород – хоча більшість відзнак “найкращі” були присуджені на початку-середині 2000-х.

Починаючи з Jomax Technologies в 1997 році, Go Daddy в 1999 році, і ставши GoDaddy в 2006 році (обидва імена були об’єднані), GoDaddy належить приватній інвестиційній групі – хоча засновник Боб Парсонс все ще є найбільшим акціонером. FatCow придбала Endurance International Group (EIG) у 2007 році.

EIG володіє багатьма компаніями, що займаються веб-хостингом, але оперує ними під власними оригінальними назвами. Хоча вони не клони, вони схожі, і якщо у вас виникли проблеми з хостом EIG, у вас можуть виникнути ті самі проблеми з іншим хостом EIG.

Порівняйте продуктивність GoDaddy та FatCow

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Час роботи – одна з найважливіших речей, яку може надати веб-хост. Якщо їх сервери не працюють, ваш сайт не працює, і ви втрачаєте глядачів та клієнтів. GoDaddy гарантує тривалість роботи не менше 99,9%. Якщо за один місяць сайт зменшиться на 1% або 99,9%, вам нараховується 5% гонорару за цей місяць. FatCow не пропонує гарантії безперервного часу.

Продуктивність. GoDaddy використовує процесори Core i7 у своїх спільних планах, а Xeons – у своїх VPS та спеціальних планах. FatCow використовує накопичувач SSD у своєму плані WordPress Essentials.

Тестування сайту, розміщеного на GoDaddy, дало час завантаження в 2,91, що швидше, ніж 56% сайтів, перевірених Pingdom. Порівняльний сайт FatCow, завантажений за 2,54 сек, швидше, ніж 62% тестованих сайтів.

Надійність. У GoDaddy є центр обробки даних, який йому належить у Фініксі, штат Арізона, і він орендує два інші центри Арізони в Месі та Скоттсдейлі. GoDaddy має інші центри обробки даних у Чикаго, Лос-Анджелесі та Ешберні, штат Вірджинія. Європейський центр розташований в Амстердамі, а азіатський центр – у Сінгапурі. Дані центри живляться та охолоджуються із резервними та дизельними резервними копіями.

FatCow використовує два центри обробки даних у районі Бостона, штат Массачусетс. У центрах обробки даних працює цілодобовий моніторинг безпеки та управління. Вони також є повністю надмірними та надійними завдяки надлишковим підключенням до Інтернету. Сервери центрів обробки даних збалансовані по навантаженню і використовують кластери NetApp, що підвищує швидкість і надійність.

Думка про продуктивність GoDaddy та FatCow

FatCow не має гарантії безперервного часу, що може викликати занепокоєння, хоча FatCow трохи швидше GoDaddy у тесті завантаження та відповіді..

Особливості GoDaddy та FatCow

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: На жаль, хоча вони є популярними словами для компаній, що займаються веб-хостингом, “Безлімітний” або “неметалізований” не означає “все, що ви можете використовувати”. Натомість це стосується того, що хостинг-компанія «вважає розумним використанням».

Реєстрація домену. Хоча обидва хости є реєстраторами доменів, GoDaddy є найбільшим реєстратором в галузі з більш ніж 60 мільйонами доменів, якими керує. GoDaddy пропонує один рік безкоштовної реєстрації домену на початковий термін, коли термін становить 12 місяців або довше.

FatCow також пропонує безкоштовну реєстрацію домену на рік та безкоштовну передачу домену, якщо ви зареєстровані в іншому місці та хочете перенести його на FatCow.

Веб-сайт Builder. У GoDaddy є Builder веб-сайтів, який має інтерфейс перетягування, починаючи з промо-ціни в 1 долар на місяць. FatCow пропонує Weebly Basic безкоштовно, яке обмежено п’ятьма веб-сайтами. Версія Pro доступна за додаткову плату.

Бази даних. Залежно від обраного плану, GoDaddy пропонує від 10 до необмежених баз даних MySQL. FatCow має необмежену базу даних MySQL на всіх своїх планах.

Облікові записи електронної пошти. GoDaddy пропонує 100-1000 акаунтів із 100 Мб до 1 ГБ пам’яті, залежно від вашого плану. FatCow надає необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти у всіх своїх планах.

WordPress хостинг. GoDaddy та FatCow пропонують керовані плани WordPress. Хоча керовані плани WordPress зазвичай коштують трохи дорожче, технічна сторона, наприклад оновлення та виправлення програмного забезпечення, робиться для вас господарем – звільняючи вас зосередитись на вмісті свого сайту..

GoDaddyGoDaddy має чотири плани WordPress. Basic, який обмежений одним сайтом, 25 000 відвідувачів на місяць та 10 Гб SSD-пам’яті. Делюкс з одним сайтом, 100 000 відвідувачів та 15 Гб пам’яті. Ultimate з двома сайтами, 400 000 відвідувачів та SSD-накопичувачем на 30 ГБ; і розробник, що містить до 5 сайтів, 800 000 відвідувачів та 50 ГБ пам’яті SSD. Всі плани поставляються з безкоштовним доменом при замовленні річного терміну. Два найкращі яруси також мають безкоштовний сертифікат SSL на один рік, а план Ultimate включає безкоштовний SiteLock.

FatCow.FatCow має два плани WordPress, Starter та Essential. Обидва мають необмежений обсяг пам’яті, необмежену кількість доступних сайтів та необмежену пропускну здатність. Основні відмінності полягають у тому, що основним сховищем є SSD (Starter’s not), а Essential підвищив безпеку.

Рішення електронної комерції. GoDaddy пропонує безкоштовні кошики для покупок, такі як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інші, через панель управління. FatCow пропонує ShopSite Basic безкоштовно, а більш досконалі плани ShopSite для додаткових щомісячних платежів.

Резервні копії. У GoDaddy є план резервного копіювання та відновлення сайтів за щомісячну плату зі спільними планами та безкоштовні щоденні резервні копії на WordPress, VPS та спеціальні плани. FatCow робить щоденні резервні копії сервера. За додаткову щомісячну плату вони пропонують резервне копіювання та відновлення сайту, яке робить автоматичне резервне копіювання та дозволяє відновити на рівні файлів.

Хостинг безпеки. GoDaddy сканує та активно діє проти DDoS-загроз і надає те, що воно називає “CageFS”. CageFS дозволяє налаштувати привілеї користувача для обмеження доступу до вмісту. GoDaddy надає SpamAssasin, а також BoxTrapper, для фільтрації електронної пошти. FatCow також має фільтрацію спаму для електронної пошти.

FatCow пропонує безкоштовний спільний SSL, а приватні SSL можна придбати. GoDaddy надає безкоштовний спільний SSL для своїх планів, а верхні яруси отримують приватний SSL безкоштовно.

GoDaddy пропонує варіанти Windows або Linux для всіх своїх планів; FatCow базується на Linux.

Панель управління. GoDaddy використовує cPanel, але він здійснив певну настройку, яка може зробити його незнайомим звичайним користувачам cPanel. FatCow використовує vDeck. Остання версія 4 зробила його більш потужною, але відсутність cPanel може бути проблемою при перенесенні вашого сайту, якщо ви зміните хости пізніше.

Зелений. FatCow використовує енергію вітру для досягнення 100% своєї потужності. Якщо ви хочете рекламувати факт, FatCow постачає значки для розміщення на вашому веб-сайті.

Екстри. Окрім планів хостингу, GoDaddy пропонує також послуги SEO, інтернет-маркетинг та дизайн-послуги. І GoDaddy, і FatCow мають плани реселерів та партнерські програми. FatCow надає рекламний кредит у Bing / Yahoo в розмірі 100 доларів США та 100 доларів США в Google AdWords.

Думка про ключові особливості GoDaddy та FatCow

GoDaddy – це галузевий веб-сайт для реєстрації домену, але необмежена пропускна здатність, бази даних та адреса електронної пошти FatCow для всіх його планів дає їй перевагу, і FatCow заявляє, що фокусується на малому бізнесі. Однак GoDaddy має кращі функції безпеки, і він використовує галузевий стандарт cPanel.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни GoDaddy та FatCow

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Щоб залишатися конкурентоспроможними, в галузі поширені спеціальні акції щодо ціноутворення. Ціноутворення тут – те, що пропонувалося під час цього порівняння. Слід зазначити, що акційні ціни хороші лише за перший термін служби, а ціни на поновлення часто значно вищі, тому підписання на більш тривалий термін означає кращі заощадження. Насправді, підписка на більш тривалі терміни, незалежно від постійних акцій, зазвичай призводить до зниження ціни.

Спільний веб-хостинг

GoDaddy. GoDaddy пропонує шість спільних планів – три для Windows і три для серверів Linux. Економія дозволяє на одному сайті, необмежену пропускну здатність та 100 ГБ пам’яті, за 3,99 долара. Deluxe – $ 4,99 на місяць та Ultimate – $ 7,99 на місяць, пропонують необмежену кількість веб-сайтів, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість пам’яті. Усі плани мають вільний рік реєстрації домену на річному плані. Облікові записи електронної пошти обмежені відповідно 100, 500 та 1000. План Ultimate додає безкоштовний сертифікат SSL на один рік.

FatCow. FatCow працює на вірі, що просто краще. Вони пропонують один спільний план за $ 49 на рік (ціни на оновлення майже втричі більше). Він постачається з безкоштовною реєстрацією домену на один рік. Він має необмежену пропускну здатність, електронну пошту, бази даних MySQL та сховище.

Керований хостинг WordPress GoDaddy пропонує чотири плани. Це дозволяє один сайт на двох нижчих рівнях, тоді як верхній рівень дозволяє п’ять веб-сайтів. GoDaddy обмежує кількість відвідувачів щомісяця залежно від вашого плану, а обсяг пам’яті SSD залежить від плану. Ціни на GoDaddy – $ 3,99, 4,49, 7,99 дол. Та 13,99 дол. США на місяць. ФатКоу пропонує два плани, обидва з необмеженим обсягом пам’яті та пропускною здатністю. Стартер становить 3,75 долара на місяць, а Essentials – 6,95 долара на місяць – головна різниця – швидкість та захисні функції, які краще для плану Essentials..

VPS та виділений сервер хостингу GoDaddy пропонує більше планів VPS, з п’ятьма планами для Linux та п’ятьма для Windows – плани Windows коштують приблизно на 10 доларів на місяць дорожче. Плани GoDaddy пропонують необмежену пропускну здатність і 40 ГБ до 250 ГБ пам’яті (залежно від рівня). FatCow пропонує три плани, ціна яких трохи нижча від ціни GoDaddy на подібні функції. Однак плани FatCow мають обмежену пропускну здатність та сховище.

GoDaddy також пропонує п’ять виділених планів для Linux та 5 для Windows. Плани Windows GoDaddy працюють приблизно на 30 доларів більше, ніж її Linux. Усі спеціальні плани GoDaddy мають необмежену пропускну здатність. FatCow має три спеціалізовані пропозиції. У планах FatCow ціна дещо нижча, ніж у GoDaddy, але у них менше місця для зберігання та обмежена пропускна здатність..

Кредити GoDaddy пропонує різні маркетингові кредити залежно від вашого місцезнаходження. FatCow надає безкоштовний маркетинг із 100 доларів США для Bing / Yahoo та 100 доларів для Google AdWords. Обидва продають доменні імена, і FatCow та GoDaddy надають один безкоштовний рік реєстрації для нових акаунтів.

Гарантія повернення грошей: GoDaddy та FatCow пропонують гарантії повернення грошей. GoDaddy пропонує стандартну 30-денну гарантію на річні та вище строки. Щомісячно плати за повне повернення GoDaddy обмежені до 48 годин, після чого вони визначаються як додаткові. FatCow має стандартну 30-денну гарантію (якщо придбати кредитною карткою). Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на GoDaddy або FatCow, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з повернення, і ви збережете ім’я домену.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Щодо промо-ціноутворення, FatCow має перевагу в ціноутворенні. Навіть при ціноутворенні на оновлення план FatCow менший, ніж аналогічні плани GoDaddy (але лише незначно). Однак якщо ви не заперечуєте обмежених функцій, GoDaddy пропонує вибір рівнів менш, ніж за єдиний план FatCow. Користувачі Windows повинні вибрати GoDaddy, оскільки FatCow – це лише Linux.

Як просто використовувати GoDaddy та FatCow

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. GoDaddy і FatCow використовують різні панелі управління. GoDaddy використовує cPanel, але дещо змінює інтерфейс. Зручний інтерфейс cPanel – це галузевий стандарт, і він має більшість функцій, необхідних для адміністрування вашого веб-сайту. Для своїх планів Windows GoDaddy використовує Plesk. FatCow забезпечує менш широко використовуваний vDeck, який також базується на значках, але більш обтічний. Це також настроюється.

Інсталятор одним натисканням кнопки. GoDaddy пропонує встановлення додатків одним клацанням у сотні додатків через cPanel. FatCow забезпечує встановлення деяких програм одним кліком через MOJO Marketplace. В обох встановлено WordPress одним натисканням кнопки.

Навігація по веб-сайту. І веб-сайти GoDaddy, і FatCow надають необхідну інформацію, щоб вибрати плани, які відповідають вашим потребам. GoDaddy пропонує додаткові продукти на додаток до хостингу, тож навігація у ньому трохи заплутаніша, а її сторінки передбачають багато прокрутки. Домашня сторінка GoDaddy відрізняється від реєстрації домену більше ніж хостинг. FatCow ввічливий зі своєю темою, пов’язаною з коровою, але інформація чітко представлена ​​та легко знайти.

Думка про простоту використання

І FatCow, і GoDaddy мають тут свої плюси. FatCow робить вибір спільного плану хостингу простим – є лише один план. GoDaddy, однак, дає вам більш низькі ціни (хоча з меншою кількістю функцій). Панель управління GoDaddy базується на стандартному стандарті cPanel. На веб-сайті FatCow простіше орієнтуватися.

Підтримка GoDaddy та FatCow

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

На основі відгуків клієнтів GoDaddy слід було б вважати не кращим за середній. FatCow обіцяє якісну підтримку і заявляє, що якщо вони не виконають своїх обіцянок, ви отримаєте місяць безкоштовного хостингу. Обоє мають допоміжний персонал, який вважається доброзичливим та обізнаним.

І GoDaddy, і FatCow мають телефон, електронну пошту та чат в режимі реального часу 24/7, а також великі бази знань. GoDaddy надає інформативні статті на додаток до свого блогу в «Гаражі GoDaddy». У FatCow є каталог спільноти, в якому перераховані веб-сайти, розміщені на FatCow, за жанрами. І GoDaddy, і FatCow мають блог (хоча останній запис у FatCow був у жовтні 2015 року).

Думка щодо підтримки користувачів

Обидва пропонують безліч методів контакту, тому отримати допомогу легко. Більшість клієнтів, які коментують, підтримка GoDaddy оцінюється середньою середньою. Однак будь-яка компанія надала б адекватну підтримку та обслуговування клієнтів.

Відгуки користувачів про GoDaddy та FatCow

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Ніколи не використовуйте відгуки як єдиний визначальний фактор при виборі господаря. Однак якщо у відгуках клієнтів щось постійно з’являється, можливо, це потрібно буде дослідити. Майте на увазі, що ті, хто витрачає час на написання відгуків, як правило, є пристрасним клієнтом – тому більшість відгуків сильно негативні або сильно позитивні.

Негативні відгуки про GoDaddy та FatCow

GoDaddy.. Більшість негативних відгуків GoDaddy стосуються поганої підтримки клієнтів, суворих обмежень щодо деяких планів та простоїв.

FatCow. FatCow отримав негативні відгуки про те, як обробляється надмірне використання спільних планів. Клієнти вважають, що слід підвищити прозорість щодо призупинення.

Позитивні відгуки про GoDaddy та FatCow

GoDaddy.. Позитивні відгуки клієнтів GoDaddy коментують його послуги з реєстрації домену та ціни на хостинг.

FatCow. FatCow отримує позитивні відгуки від клієнтів за свою послугу та простоту хостингу в одному плані.

Думка щодо відгуків користувачів

Огляди показують, що GoDaddy зосереджується на тому, щоб бути реєстратором домену, а розміщення веб-сайтів – це думка. FatCow отримує неабияку частку негативних відгуків, але більшість здається більш позитивними. Виходячи лише з оглядів, обидва можна вважати трохи вище середнього в хостингу.

Висновок щодо порівняння GoDaddy та FatCow

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

У обох цих хостинг-компаній є плюси і мінуси.

Причини вибору FatCow над GoDaddy:

 • Простота у виборі плану
 • Більше необмежених можливостей у планах
 • Зберігання SSD у плані програми WordPress Essentials
 • Зниження цін

Причини вибору GoDaddy через FatCow:

 • Крім хостингу продає кілька веб-продуктів
 • Параметри Linux та Windows для всіх планів
 • Більше ярусів для отримання більше варіантів у планах
 • Галузевий стандарт cPanel (хоча і модифікований)
 • Не належить EIG (що може бути фактором для деяких)

GoDaddy, можливо, найкраще підходить для початківців, оскільки все, що пов’язано з веб-сайтом, від доменного імені до SSL, маркетингових та SEO-послуг та інтернет-бухгалтерії, можна отримати з одного сайту.

FatCow пропонує простоту одного або двох планів, що полегшує вибір. Малі підприємства вважають необмежену пропускну спроможність і зберігання даних FatCow привабливими.

Якщо ви відчуваєте, що можете перенести хости в майбутньому, cPanel GoDaddy полегшить вам перехід на більшість компаній, ніж vDeck FatCow.

Якщо вам потрібні сервери Windows, GoDaddy – ваш єдиний вибір між цими двома, оскільки FatCow пропонує лише плани Linux.

Звичайно, є й інші альтернативи для пошуку веб-хостингу. InMotion Hosting пропонує одну з найкращих гарантій повернення грошей у галузі – 90-денні гарантії повернення грошей порівняно з 30-денними гарантіями GoDaddy та FatCow.

Для тих, хто не проти витратити лише кілька доларів більше, ніж бюджетний хостинг, щоб отримати преміальні функції та деякі найшвидші часи завантаження та відповіді, SiteGround – хостинг-компанія, на яку варто звернути увагу..

Чи є у вас якісь питання щодо GoDaddy або FatCow? Який у вас досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map