GoDaddy vs. DreamHost: Який веб-хост слід вибрати?

Це порівняння один на один робиться, щоб ви могли легше прорізати плутанину і знайти веб-хостинг-компанію, яка відповідає вашим потребам. Давайте подивимось на два, які були в бізнесі з кінця 1990-х – GoDaddy та DreamHost.


GoDaddy має майже 13 мільйонів клієнтів, а DreamHost – понад 1,5 мільйона сайтів. І GoDaddy, і DreamHost забезпечують спільний хостинг, керовані WordPress, VPS та спеціальні серверні плани. GoDaddy пропонує варіанти Linux та Windows для всіх планів, тоді як DreamHost має плани на основі Linux.

У 2012 році GoDaddy був визнаний Fortune 100 “Найкращою компанією для роботи”, здобув численні нагороди “кращий з” та отримав славу за свої суперечливі рекламні кампанії. DreamHost також виграв багато нагород – у тому числі «Найкращий приз господарського бізнесу» PCMag у 2014 та 2015 роках

GoDaddy розпочався в 1997 році як Jomax Technologies і отримав назву Go Daddy в 1999 році. У 2006 році обидва імені об’єдналися, і бренд став GoDaddy. Приватній інвестиційній групі належить GoDaddy. Однак засновник Боб Парсонс залишається найбільшим індивідуальним акціонером. DreamHost розпочали чотири студенти коледжу в 1997 році і досі є приватною власністю, штаб-квартира в Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

Порівняйте продуктивність GoDaddy та DreamHost

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Однією з найважливіших речей, яку повинна надати компанія, що займається веб-хостингом, є тривалість роботи. Коли сервери не працюють, ваш сайт не видно, і ви втрачаєте глядачів та клієнтів. GoDaddy гарантує тривалість роботи не менше 99,9%. Якщо за один місяць сайт зменшився на 1% від 99,9%, вам нараховується 5% гонорару за цей місяць. DreamHost пропонує дещо кращу гарантію стовідсоткового безперервного часу з поверненням одного дня хостингу за кожну годину простою, як тільки буде повідомлено про проблеми.

Продуктивність. GoDaddy використовує процесори Core i7 у своїх спільних планах, а Xeons – у своїх VPS та спеціальних планах. DreamHost використовує процесори AMD та SSD-накопичувач.

Тестування сайту, розміщеного на GoDaddy, дало час завантаження в 2,91, що швидше, ніж 56% сайтів, перевірених Pingdom. Порівняний сайт DreamHost завантажується за 2.10 секунди, швидше, ніж 70% перевірених сайтів.

Надійність. У GoDaddy є центр обробки даних, який йому належить у Фініксі, штат Арізона, та орендує два інші центри Арізони в Месі та Скоттсдейлі. GoDaddy має інші центри обробки даних у Чикаго, Лос-Анджелесі та Ешберні, штат Вірджинія. Міжнародні потреби задовольняють європейський центр в Амстердамі та азіатський центр, розташований у Сінгапурі. Дані центри живляться та охолоджуються із резервними та дизельними резервними копіями.

DreamHost має центри обробки даних у Лос-Анджелесі та Ірваїні, Каліфорнія, Портленд, Орегон та Ешберн, штат Вірджинія. Плани полягають у об’єднанні каліфорнійських центрів обробки даних у Портленд-центр. У резервних центрах даних DreamHost існує надлишок потужності та охолодження та цілодобова безпека.

Думка про продуктивність GoDaddy та DreamHost

DreamHost має дещо кращу гарантію тривалості роботи та швидший час завантаження та реакції, ніж GoDaddy у тестах.

Особливості GoDaddy та DreamHost

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: “Неограниченное” або “немережированное” – це популярні слова для компаній, що займаються веб-хостингом. На жаль, це не означає, що ви думаєте – “все, що ви можете використовувати”. Натомість йдеться про те, що хостинг-компанія «вважає розумним використанням».

Реєстрація домену. Хоча обидва хости є реєстраторами доменів, GoDaddy є найбільшим у світі реєстратором з більш ніж 60 мільйонами доменів, якими керує. GoDaddy пропонує один рік безкоштовної реєстрації домену на початковий термін, коли термін становить 12 місяців або довше. DreamHost також пропонує безкоштовну реєстрацію домену на рік.

Веб-сайт Builder. GoDaddy має інтерфейс перетягування та переробки веб-сайтів, починаючи з промо-ціни в 1 долар на місяць. DreamHost не має інтегрованого розробника веб-сайтів у своїх планах.

Бази даних. Залежно від обраного плану, GoDaddy пропонує від 10 до необмежених баз даних MySQL. DreamHost має необмежену базу даних щодо всіх своїх планів.

Облікові записи електронної пошти. GoDaddy пропонує 100-1000 акаунтів із 100 Мб до 1 ГБ пам’яті, залежно від вашого плану. DreamHost надає необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти у всіх своїх планах.

WordPress хостинг. Плани WordPress керували як GoDaddy, так і DreamHost. У керованому WordPress створюються резервні копії та оновлення на вашому сайті, що дозволяє зосередитись на важливому – створенні вмісту вашого сайту..

GoDaddy.GoDaddy має чотири плани WordPress. Основний план, який обмежений одним сайтом, 25 000 відвідувачів на місяць та 10 ГБ пам’яті SSD. Розкішний план, з одним сайтом, 100 000 відвідувачів та 15 Гб пам’яті. Кінцевий план, з двома сайтами, 400 000 відвідувачів та SSD-накопичувачем на 30 ГБ. План розробника, що містить до 5 сайтів, 800 000 відвідувачів та 50 ГБ пам’яті SSD. Всі приходять з безкоштовним доменом, замовляючи річний термін. Два найкращі яруси також мають безкоштовний сертифікат SSL на один рік, а план Ultimate включає безкоштовний SiteLock.

DreamHost DreamHost пропонує один керований план WordPress, який має швидкість та вартість. Він розміщений на VPS і включає 30 ГБ пам’яті SSD, безкоштовний SSL, кешування, окремий хостинг для бази даних MySQL, необмежену кількість відвідувачів та без обмежень для плагінів.

Рішення електронної комерції. GoDaddy та DreamHost пропонують безкоштовні кошики для покупок, такі як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інші через панель управління. DreamHost також підтримує Café Commerce, комерційний розробник сайтів електронної комерції. Плагіни WordPress shop, такі як WooCommerce, доступні для обох хостів для WordPress сайтів.

Резервні копії. У GoDaddy є план резервного копіювання та відновлення сайтів за щомісячну плату зі спільними планами та безкоштовні щоденні резервні копії на WordPress, VPS та спеціальні плани. Політика DreamHost забороняє зберігати резервні копії сайтів на сервері у своїх спільних планах – резервні копії повинні бути завантажені видалені з хост-сервера якомога швидше після їх створення. Дані веб-сайту та бази даних автоматично створюються резервними копіями, але резервне копіювання не гарантується.

Хостинг безпеки. GoDaddy перевіряє та активно діє проти DDoS-загроз, і надає те, що воно називає “CageFS”. CageFS дозволяє налаштувати привілеї користувача для обмеження доступу до вмісту. GoDaddy надає SpamAssasin, а також BoxTrapper, для фільтрації електронної пошти. DreamHost забезпечує анти-спам для своєї електронної пошти зі Spamhaus та забезпечує захист DDoS за допомогою сервісів Arbor Networks.

GoDaddy надає безкоштовний спільний SSL для своїх планів, а верхні яруси отримують приватний SSL безкоштовно. DreamHost пропонує SSL із шифруванням Let’s на своїх планах.

GoDaddy пропонує варіанти Windows або Linux для всіх своїх планів; DreamHost – це лише Linux.

Панель управління. GoDaddy використовує cPanel, але він здійснив певну настройку, яка може зробити його незнайомим звичайним користувачам cPanel. DreamHost використовує власну панель управління. Це насичено функціональними можливостями, але кожен, хто має досвід cPanel, може спочатку вважати це заплутаним.

Зелений. DreamHost купує кредити на відновлювані джерела енергії і каже, що його слід не є вуглецевим.

Екстри. Окрім планів хостингу, GoDaddy також пропонує додаткові збори, SEO, інтернет-маркетинг та послуги з дизайну. GoDaddy також має плани реселерів. І GoDaddy, і DreamHost мають партнерські програми. DreamHost також надає Bing / Yahoo рекламний кредит у розмірі 100 доларів.

Думка щодо основних функцій GoDaddy та DreamHost

GoDaddy може бути веб-сайтом для реєстрації домену в галузі, але необмежена пропускна здатність, бази даних та електронна пошта DreamHost для всіх його планів дає перевагу бізнесу середнього та більшого розміру та приватним особам із сайтами з високим трафіком. DreamHost також спрощує керований WordPress з одним планом з функціями, рівними або кращими планами від GoDaddy. GoDaddy має перевагу для тих, хто потребує Windows, оскільки DreamHost є лише Linux.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни GoDaddy та DreamHost

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Ціноутворення для веб-хостинг-компаній – це рухома мета. Щоб залишатися конкурентоспроможними, спеціальні акції проводяться протягом року. Ціноутворення тут – те, що пропонувалося під час цього порівняння. Слід зазначити, що акційні ціни хороші лише за перший термін служби, тому підписання на більш тривалий термін означає більшу економію. Зазвичай, підписка на більш тривалі терміни, незалежно від постійних акцій, означає, що швидше за все відбудеться зниження ціни.

Спільний веб-хостинг.

GoDaddy. GoDaddy пропонує три спільні плани щодо своїх варіантів Windows та Linux. Економія дозволяє на одному сайті, необмежену пропускну здатність та 100 ГБ пам’яті, за 3,99 долара. Deluxe – $ 4,99 на місяць та Ultimate – $ 7,99 на місяць, пропонують необмежену кількість веб-сайтів, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість пам’яті. Усі плани мають вільний рік реєстрації домену на річному плані. Облікові записи електронної пошти обмежені відповідно 100, 500 та 1000. План Ultimate додає безкоштовний сертифікат SSL на один рік.

DreamHost. DreamHost спрощує його з одним спільним планом. План поставляється з необмеженим усім – необмеженим обсягом пам’яті, необмеженою пропускною здатністю, необмеженими обліковими записами електронної пошти та необмеженим доменом. На трирічний термін ціна становить 7,99 дол. США на місяць. Безкоштовна реєстрація домену на один рік, а також безкоштовна SSL, входять в план. Спеціальний IP доступний за додаткову плату в розмірі 5,95 долара США.

Керований хостинг WordPress

GoDaddy. GoDaddy пропонує чотири плани. Найнижчі два дозволяють один веб-сайт, тоді як наступний верхній дозволяє два сайти, а верхній рівень дозволяє 5. GoDaddy обмежує кількість відвідувачів на місяць, залежно від вашого плану, а обсяг пам’яті SSD залежить від плану. Ціни на GoDaddy – $ 3,99, $ 4,59, 7,99 дол. США та 13,99 дол. США на місяць.

DreamHost. У DreamHost є один план на рівні 19,95 доларів на місяць, тож він трохи вище, ніж найвищий рівень GoDaddy. Однак план WordPress DreamHost оснащений спеціалізованим IP, використовує інфраструктуру SSD, дозволяє необмежену кількість відвідувачів щомісяця та знаходиться на серверах VPS. Він обмежений одним сайтом та однією базою даних MySQL.

VPS та виділений сервер хостингу. GoDaddy пропонує більше планів VPS, з п’ятьма планами для Linux та п’ятьма для Windows – плани Windows коштують приблизно на 10 доларів на місяць дорожче. Плани GoDaddy пропонують необмежену пропускну здатність і 40 ГБ до 250 ГБ пам’яті (залежно від рівня). DreamHost пропонує чотири плани, ціна яких дуже близька до ціни GoDaddy на подібні функції. Однак плани DreamHost пропонують необмежену пропускну спроможність і необмежену пам’ять SSD.

DreamHost пропонує один спеціальний план, який можна налаштувати для додаткових щомісячних платежів. GoDaddy пропонує п’ять спеціальних планів для Linux та 5 для Windows. Плани Windows GoDaddy працюють приблизно на 30 доларів більше, ніж її Linux. У планів GoDaddy і в плані DreamHost всі необмежені пропускну здатність.

Кредити. GoDaddy пропонує різні маркетингові кредити залежно від вашого місцезнаходження. DreamHost пропонує безкоштовний маркетинг із 100 доларів США для Bing / Yahoo. Обидва продають доменні імена, і DreamHost, і GoDaddy надають один безкоштовний рік реєстрації для нових реєстрацій.

Гарантія повернення грошей. GoDaddy та DreamHost пропонують гарантії повернення грошей. GoDaddy пропонує стандартну 30-денну гарантію на річні та вище строки. Щомісячно плати за повне повернення GoDaddy обмежені до 48 годин, після чого вони оцінюються вже після цього. DreamHost має гарантію 97-денної гарантії (за своїми спільними планами, якщо придбано за допомогою кредитної картки). Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на GoDaddy або DreamHost, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з повернення коштів, і ви збережете ім’я домену.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Для спільного хостингу DreamHost має перевагу своїми необмеженими можливостями та простотою простого плану, хоча якщо ви хочете менше функцій за нижчі ціни, GoDaddy надає вам цей варіант. DreamHost найкраще підходить для малого та середнього бізнесу.

Як просто використовувати GoDaddy та DreamHost

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. GoDaddy та DreamHost використовують різні панелі управління. GoDaddy використовує cPanel, але дещо змінює інтерфейс. Зручний графічний інтерфейс cPanel – це галузевий стандарт, і він має більшість функцій, необхідних для адміністрування вашого веб-сайту через легко ідентифіковані піктограми. GoDaddy використовує галузевий стандарт Plesk для планів Windows. Патентована панель управління DreamHost є зручною та потужною, коли ви звикнете до неї. Однак це може заплутати когось із cPanel.

Інсталятор одним натисканням кнопки. GoDaddy забезпечує встановлення додатків одним клацанням у сотні програм через свою панель управління. DreamHost забезпечує встановлення деяких програм одним кліком через панель керування. В обох встановлено WordPress одним натисканням кнопки.

Навігація по веб-сайту. Як веб-сайти GoDaddy, так і DreamHost надають багато інформації, якщо ви можете її знайти. GoDaddy пропонує додаткові продукти на додаток до хостингу, тож навігація у ньому трохи заплутаніша, а її сторінки передбачають багато прокрутки. DreamHost ускладнює пошук деякої інформації, не звертаючись до Google або читаючи вікі.

Думка про простоту використання

DreamHost робить вибір спільного хостингового плану таким же простим, як і отримується – є лише один план. Однак GoDaddy надає вам більш низькі ціни (хоча і з меншими можливостями). Панель керування GoDaddy базується на стандартному стандартному cPanel, і вона пропонує більше додатків для встановлення одним кліком.

Підтримка GoDaddy та DreamHost

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

На основі відгуків клієнтів GoDaddy слід було б вважати не кращим за середній. Клієнти DreamHost високо оцінюють обслуговування клієнтів. Обоє мають допоміжний персонал, який вважається доброзичливим та обізнаним.

У GoDaddy є телефон, електронна пошта та чат в прямому ефірі 24/7, а також велика база знань з навчальними посібниками та відео. GoDaddy надає інформативні статті на додаток до свого блогу в «Гаражі GoDaddy». У DreamHost є контактна сторінка, на якій можна надсилати електронні запитання. Після придбання у них є більше варіантів підтримки від DreamHost, але телефон не один з них. У DreamHost є унікальна вікі, яка оновлюється у міру необхідності та має багато інформації, подібно до бази знань. У DreamHost є форум та блог.

Думка щодо підтримки користувачів

GoDaddy пропонує більше способів зв’язку, включаючи телефон, тому отримати допомогу легко. Більшість клієнтів, які коментують, підтримка GoDaddy оцінюється середньою, тоді як клієнти DreamHost говорять про кращу, ніж середню підтримку. Відсутність телефону або чату в реальному часі (якщо ви не увійшли в обліковий запис) для DreamHost надає перевагу GoDaddy.

Відгуки користувачів про GoDaddy та DreamHost

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Хоча огляди ніколи не повинні бути єдиним визначальним фактором у виборі господаря, коли щось послідовно підводиться в оглядах клієнтів, можливо, це потрібно врахувати..

Рецензенти є пристрасним клієнтом, тому більшість відгуків мають сильні негативні чи сильні позитивні схильності.

Негативні відгуки про GoDaddy та DreamHost

GoDaddy. Більшість негативних відгуків про GoDaddy стосуються поганої підтримки клієнтів, суворих обмежень щодо деяких планів та простоїв.

DreamHost. Поширена скарга – відсутність підтримки телефону та непомітної підтримки в чаті. Крім того, для компанії, яка має таку потужну гарантію безперервного часу, існує дивовижна кількість скарг на простої.

Позитивні відгуки про GoDaddy та DreamHost

GoDaddy. Позитивні відгуки клієнтів GoDaddy коментують його послуги з реєстрації домену та ціноутворення.

DreamHost. Більшість відгуків про підтримку клієнтів є позитивними. DreamHost отримує захоплення за майже «необмежене все» за таку низьку ціну.

Думка щодо відгуків користувачів

Відгуки, як правило, вказують на те, що GoDaddy зосереджується на тому, щоб бути реєстратором домену, а хостинг – це думка. Загалом, є більше позитивних відгуків від клієнтів DreamHost.

Висновок щодо порівняння GoDaddy та DreamHost

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Кожна з цих хостинг-компаній має свої плюси і мінуси.

Причини вибору DreamHost через GoDaddy:

 • Простота у виборі плану
 • Більше необмежених можливостей у планах
 • Більш довга гарантія повернення грошей
 • 100% гарантований час роботи

Причини вибору GoDaddy через DreamHost:

 • Крім хостингу продає кілька веб-продуктів
 • Параметри Linux та Windows для всіх планів
 • Більше ярусів для отримання більше варіантів у планах
 • Галузевий стандарт cPanel (хоча і модифікований)
 • Безкоштовний телефон та чат 24/7

GoDaddy, можливо, найкраще підходить для початківців, оскільки все, що пов’язано з Інтернетом, від доменного імені до SSL, маркетингових та SEO-послуг та інтернет-бухгалтерії, можна отримати з одного сайту.

DreamHost привабливий для тих, хто хоче лише “необмежене все” на сайті, не переглядаючи варіанти спільного хостингу. Він може не підходити для початківців, оскільки немає веб-розробника веб-сайту та немає телефонної підтримки. Малий бізнес вважає необмежену пропускну спроможність і сховище привабливими. Компанії, які потребують VPS або виділених серверів, також знайдуть DreamHost привабливим вибором.

Альтернативою розслідування при покупці веб-хостингу є хостинг InMotion. Хоча гарантія повернення грошей InMotion менша, ніж у DreamHost, вона все ще пропонує одну з найкращих в галузі – 90-денну гарантію повернення грошей порівняно з 30-денною гарантією GoDaddy. Для тих, хто не проти витратити трохи більше, ніж бюджетний хостинг, щоб отримати преміальні функції та швидке завантаження та час відповідей, SiteGround – це хостинг-компанія, яку ви можете подумати..

У вас є запитання щодо GoDaddy або DreamHost? Який у вас досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map