GoDaddy vs. Bluehost: кого слід використовувати?

Порівняння GoDaddy проти Bluehost


У цю епоху оцифрування досить часто зустрічається присутність в Інтернеті у формі веб-сайту – незалежно від того, чи є ви індивідуальним професіоналом, маєте стартап або маєте середнє підприємство для великих підприємств.

Оскільки обслуговування та хостинг веб-сайтів вимагають конкретних навичок, ви не хочете робити наголос на цих речах, виконуючи це стороннім постачальником послуг.

Ви також більше шансів поїхати з веб-хостинговою компанією, яка займається бізнесом у цій галузі протягом досить тривалого часу, і її добре знають та довіряють багатьом підприємствам у всьому світі..

Тут заходять два популярні хостинг-провайдери – Bluehost та GoDaddy.

Bluehost (заснована в 1996 р.) Та GoDaddy (створена в 1997 р.) Займаються бізнесом у цій галузі вже понад 19 років. Таким чином, важко вибрати між цими двома веб-хостами з огляду на їх великий досвід хостингу.

Отже, вам потрібно знати різні особливості та функціональні можливості, які пропонує кожен, щоб прийняти обґрунтоване рішення, виходячи з ваших вимог до хостингу.

Хоча Bluehost належить відомій Endurance International Group (EIG), GoDaddy не підпадає під будь-яку таку групу.

EIG, як відомо, має великий набір веб-хостів під ним, включаючи інші популярні імена, такі як iPage та Hostgator.

Той факт, що Bluehost розмістив понад два мільйони сайтів, є свідченням його зосередженості на хостингових послугах.

GoDaddy є відомим ім’ям, коли справа стосується і реєстрації домену. У 2014 році GoDaddy досяг важливої ​​віхи, коли під управлінням керував понад 59 мільярдів доменних імен і, тим самим, став найбільшим у світі реєстратором, що має акредитацію ICANN.

GoDaddy також відомий своїми дешевими хостинговими планами, тоді як Bluehost не відстає в доступності планів спільного хостингу..

Обидва веб-хости також пропонують хостинг VPS, хостинг WordPress, спеціалізований хостинг сервера тощо.

Хоча Bluehost пропонує лише послуги хостингу Linux, GoDaddy надає вам можливість вибору між хостингом Linux або хостингом Windows.

Більше того, GoDaddy виграв кілька нагород за свої послуги, такі як премія Gold Stevie за комп’ютерні послуги (у 2012 році) та премія Bulby за найкраще використання домену з однією буквою..

Bluehost також виграв кілька нагород, таких як “Найкращий хостинговий бюджет”, “Найкращий веб-хостинг компанія” та “Найкращий доступний хостинг” від HostReview.

Оскільки обидва мають величезний досвід та пропонуємо подібні нагороди, ми допоможемо вам краще зрозуміти цих провайдерів та спростимо ваше рішення, порівнявши функції хостингу та послуги, пропоновані Bluehost та GoDaddy, та їхні різні плани хостингу в цій статті..

Порівняйте продуктивність Bluehost та GoDaddy

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Одним із запорук успіху для онлайн-бізнесу є наявність його веб-сайту та пов’язаних з ним функцій у будь-який час.

Хоча GoDaddy надає гарантію тривалості 99,99%, Bluehost не дає такої гарантії безперервного часу.

І, використовуючи Bluehost для декількох веб-сайтів, можна сказати, що відсоток тривалості тривалості дійсно становить близько 99,99% в режимі реального часу. Фактичний відсоток часу роботи GoDaddy часто дещо не перевищував 99,99%, але це все-таки добре.

Надійність. У GoDaddy є масивний центр обробки даних, розташований у Феніксі, в той час як Bluehost має свій центр обробки даних в штаті Юта.

Центр обробки даних Bluehost підтримує дзеркальне резервне копіювання, резервне копіювання живлення UPS, дизельний генератор та ряд інших функцій, пов’язаних з енергоспоживанням.

Центр обробки даних GoDaddy також підтримує дизельні генератори та безперебійне живлення та забезпечує високу швидкість близько 20 гігабіт в секунду, підключаючись до оптичної волокна DWDM Ethernet..

Продуктивність. Час, необхідний для завантаження сторінок вашого веб-сайту, також є критичним для створення позитивного враження про ваш сайт.

Максимальний час, відведений для відповіді на запит на завантаження сторінки сервером, розміщеним GoDaddy, виявився досить високим порівняно з сервером, розміщеним BlueHost, особливо під час збільшення трафіку сайту.

Під час тестування з невеликими сайтами трафіку було виявлено, що Bluehost вдається надати час завантаження менше 2,4 секунди, а GoDaddy проходить за 2,6 секунди за те саме.

Сервери Bluehost працюють на силових центрах AMD, а сервери GoDaddy – на процесорах Intel Core i7. Обом також вдається забезпечити хороші показники роботи відповідних веб-сайтів.

Думка про продуктивність Bluehost та GoDaddy

Через здатність серверів Bluehost керувати великими швидкостями завантаження сторінки, навіть під час збільшення трафіку, і дещо більший відсоток часу роботи, ми віддаємо перевагу Bluehost з точки зору часу роботи, швидкості та надійності.

Особливості Bluehost та GoDaddy

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Веб-сайт Builder. Щоб створити веб-сайт, Bluehost пропонує вам розробника веб-сайтів Weebly або розробника мобільних веб-сайтів goMobi. Ви можете легко створити веб-сайт без будь-яких знань кодування, скориставшись функцією перетягування Weebly.

Ви також можете безкоштовно використовувати Weebly, щоб створити простий веб-сайт до шести сторінок. Однак, якщо ви хочете отримати деякі додаткові функції, такі як захист паролем для своїх веб-сторінок та спеціальні теми, ви можете оновити свій інструмент Weebly до платного плану в розмірі близько 8,99 доларів США на місяць.

GoDaddy не пропонує жодної безкоштовної версії інструменту для створення веб-сайтів, ціни починаються від $ 1 на місяць (для особистого плану, який досить дешевий).

Конструктор веб-сайтів GoDaddy користується великою популярністю за допомогою декількох дивовижних простих у використанні функцій, і отриманий веб-сайт, ймовірно, буде привабливішим, ніж ви можете побудувати за допомогою конструктора сайтів Bluehost.

Безпека. Bluehost вражає нас своїм вичерпним набором функцій безпеки, які складаються із захисту від гарячих посилань та різних засобів проти спаму, таких як Apache Spass Assassin, Spam Experts та Spam Hammer..

Він також пропонує CloudFare для забезпечення посиленої безпеки у вигляді SSL та захисту від атак на розподілене відмовлення від обслуговування (DDoS)..

Bluehost також підтримує захищені паролем каталоги, створення чорного списку IP-адрес, створення фільтрів для облікових записів та користувачів електронної пошти та управління цифровими сертифікатами та приватними ключами. І адміністратори вашого сайту почуватимуться захищеними у доступі до файлів конфігурації із забезпеченням доступу до безпечної оболонки (SSH).

Ви навіть можете скористатися безпекою домену SiteLock, яка починається приблизно від 1,67 долара на місяць.

За допомогою GoDaddy безпека надходить за додаткову плату у вигляді SiteLock, який починається приблизно від $ 17,88 на рік. Використовуючи цю опцію, ви маєте право на сканування додатків, моніторинг спаму та зловмисного програмного забезпечення та сертифікат підтвердження сайту. Це навіть допомагає виявити вразливості мережі та видалити зловмисне програмне забезпечення.

База даних MySQL GoDaddy надає вам доступ до обмежених баз даних MySQL зі своїми спільними планами хостингу, тоді як Bluehost пропонує доступ до необмежених баз даних MySQL для всіх своїх планів.

Також GoDaddy пропонує значно менше облікових записів електронної пошти з різними планами хостингу, порівняно з Bluehost.

Резервне копіювання. Хоча обидва провайдери хостингу дозволяють проводити резервні копії вручну як частину вашого облікового запису хостингу, вони відрізняються щодо автоматизованих варіантів резервного копіювання. Bluehost надає можливість робити автоматичне резервне копіювання з cPanel (стандартна панель управління).

Такий варіант недоступний для GoDaddy.

Керований хостинг WordPress. Ні GoDaddy, ні Bluehost не вимагають від вас встановити систему управління контентом WordPress (CMS), оскільки вони встановлені заздалегідь.

Це дозволяє швидко почати з платформи WordPress та створювати сторінки, публікації, галереї тощо. Вони також пропонують автоматичне оновлення програмного забезпечення та додатків, цілодобову підтримку тощо.

Обидва веб-хости пропонують чотири різні плани хостингу WordPress. Вони порівнюються нижче:

GoDaddy Basic – при $ 3,99 на місяць, з 10 Гб пам’яті та відсутністю IP-адреси для одного веб-сайту, а також близько 25 000 відвідувачів щомісяця.

GoDaddy Deluxe – за $ 4,49 на місяць, з 15 Гб пам’яті та відсутністю IP-адреси для одного веб-сайту та для обробки близько 1 000 000 відвідувачів щомісяця.

GoDaddy Ultimate – з 7,99 дол. США на місяць, з 30 Гб пам’яті та без IP-адреси для двох веб-сайтів, а також близько 4 000 000 відвідувачів щомісяця.

Розробник GoDaddy – з $ 13,99 на місяць, з 50 Гб пам’яті та без IP-адреси, для п’яти веб-сайтів, а також для обробки близько 8,00 000 відвідувачів щомісяця.

Блогер Bluehost – при $ 24,99 на місяць (12,49 дол. США лише за перший місяць), з 30 Гб пам’яті та 1 IP-адресою, для п’яти веб-сайтів та для обробки близько 100 мільйонів відвідувачів щомісяця.

Bluehost Professional – при $ 74,99 на місяць (37,50 долара США лише за перший місяць), з 60 Гб пам’яті та 1 IP-адресою, для десяти веб-сайтів, а також близько 300 мільйонів відвідувачів щомісяця.

Bluehost Business – зі $ 119,99 на місяць (60 доларів лише за перший місяць), 120 Гб пам’яті та 1 IP-адреса, для 20 веб-сайтів, а також близько 600 мільйонів відвідувачів щомісяця.

Bluehost Enterprise – з 169,99 дол. США на місяць (85 доларів лише за перший місяць), 240 Гб пам’яті та 1 IP-адреса, для 30 веб-сайтів, а також обробка необмежених відвідувачів щомісяця.

Зрозуміло, плани хостингу WordPress GoDaddy дешевші, ніж Bluehost. Однак плани Bluehost більше підходять для збільшення трафіку.

Рішення електронної комерціїЗавдяки функціоналу інтернет-магазину GoDaddy ви можете перераховувати свої товари та починати продавати їх в найкоротші терміни. Ви отримуєте можливість використовувати та налаштовувати теми, будувати мобільний інтернет-магазин, створювати кошик для покупок, використовувати маркетингові інструменти, використовувати можливості SEO тощо.

Він також підтримує численні методи оплати, включаючи кредитні картки, чистий банкінг, дебетові картки та гаманці. Інтернет-магазин преміум-класу GoDaddy доступний за 19,99 дол. США на місяць (річна підписка) або 29,99 дол. США на місяць (щомісячна підписка).

Bluehost також надає вам доступ до аналогічного набору функцій електронної комерції. Ви можете використовувати додаток Magneto для створення свого інтернет-магазину, використовувати платіжний шлюз TransFirst, щоб приймати платежі від своїх клієнтів, а також використовувати будь-які різні кошики для покупок, такі як Agora, Cube Cart, Zen Cart і OS Commerce.

Думка про ключові особливості Bluehost та GoDaddy

Завдяки кращим функціям безпеки та меншим обмеженням (або обмеженням) на базах даних MySQL, облікових записів електронної пошти та кількості веб-сайтів, якими керує WordPress, Bluehost отримує наш кивок.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на Bluehost та GoDaddy

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Ми порівняємо лише плани хостингу Linux, запропоновані обома, оскільки Bluehost не пропонує жодних планів хостингу для Windows. Слід зазначити, що GoDaddy все ж пропонує плани хостингу для Windows.

Найдешевший план хостингу GoDaddy доступний близько $ 2,24 на місяць (GoDaddy Starter), а найдоступніший план хостингу Bluehost доступний за 3,95 долара на місяць (Bluehost Starter). Обидва ці плани можуть виявитись достатніми, якщо ви новачок пробуєте будь-якого веб-хоста вперше.

Види планів хостингу

Спільні плани хостингу Ми порівнюємо GoDaddy поділився планами хостингу і Bluehost поділився планами хостингу нижче:

Усі спільні плани Bluehost використовують cPanel в якості панелі управління для хостингу Linux, тоді як GoDaddy в спільних планах використовують cPanel для хостингу Linux та Plesk для хостингу Windows.

За допомогою спільного хостингу Bluehost ви можете придбати SecurityLock Security за $ 1,99 на місяць (щорічна підписка), а при спільному хостингу GoDaddy ви можете вибрати той же, що становить 1,49 долара на місяць (1-річна підписка).

Bluehost Starter – при $ 3,95 на місяць (3-річна підписка) або 4,95 дол. на місяць (дворічна підписка) або 5,95 дол. на місяць (1-річна підписка), з 50 Гб дискового простору, 5 облікових записів електронної пошти та необмеженою базою даних MySQL для 1 веб-сайту.

Bluehost Plus – при $ 6,95 на місяць (3-річна підписка) або 7,95 дол. на місяць (дворічна підписка) або 8,95 дол. США на місяць (1-річна підписка), на 150 ГБ дискового простору, 100 облікових записів електронної пошти та необмежену базу даних MySQL для 10 веб-сайтів.

Bluehost Business Pro – при $ 14,95 на місяць (3-річна підписка) або 16,95 дол. на місяць (дворічна підписка) або 19,95 дол. США на місяць (1-річна підписка), з немерованим дисковим простором, необмеженими обліковими записами електронної пошти та необмеженими базами даних MySQL для необмежених веб-сайтів.

GoDaddy Starter – при $ 2,24 на місяць (3-річна або 2-річна або 1-річна підписка) або 2,49 дол. на місяць (підписка на 1 місяць), з 30 Гб дискового простору, 10 облікових записів електронної пошти та 1 x 1 Гб MySQL баз даних на 1 веб-сайт.

GoDaddy Economy – при $ 3,99 на місяць (3-річна підписка) або 4,49 дол. на місяць (дворічна підписка) або 4,99 дол. на місяць (1-річна підписка) або 6,99 дол. на місяць (3-місячна підписка), зі 100 ГБ дискового простору, 100 облікових записів електронної пошти, та 10 x 1 Гб баз даних MySQL для 1 веб-сайту.

GoDaddy Deluxe – при $ 4,99 на місяць (3-річна підписка) або 4,99 дол. на місяць (дворічна підписка) або 5,99 дол. на місяць (1-річна підписка) або 8,99 дол. США на місяць (щомісячна підписка), з необмеженим дисковим простором, 500 облікових записів електронної пошти та 25 x 1 Гб баз даних MySQL для необмежених веб-сайтів.

GoDaddy Ultimate – при $ 7,99 на місяць (3-річна підписка) або 8,99 дол. на місяць (дворічна підписка) або 9,99 дол. США на місяць (1-річна підписка) або 14,99 дол. США на місяць (щомісячна підписка), з необмеженим дисковим простором, 1000 акаунтами електронної пошти та безлімітним (x 1 Гб) Бази даних MySQL для необмежених веб-сайтів.

Плани хостингу VPS Bluehost пропонує 4 хостингові плани VPS порівняно з 5 VPS-хостинг-планами, які надає GoDaddy, з майже схожим сховищем, оперативною пам’яттю та цінами. Однак GoDaddy пропонує необмежену пропускну здатність, тоді як Bluehost пропонує пропускну здатність в межах від 1 Тб до 4 ТБ.

Виділені плани хостингу GoDaddy пропонує п’ять виділених серверних хостинг-планів, тоді як Bluehost пропонує близько 3 з них. Також GoDaddy пропонує максимальний обсяг пам’яті 2 ТБ (порівняно з максимумом 1 ТБ Bluehost) та максимальну оперативну пам’ять 32 ГБ (порівняно з 16 ГБ Bluehost).

У той час як Bluehost пропонує пропускну здатність 15 ТБ (з Bluehost Premium), GoDaddy пропонує необмежену пропускну здатність з усіма своїми цільовими планами. Діапазон цін для обох веб-хостів майже однаковий, хоча ви отримуєте дешевші варіанти присвяченого хостингу з GoDaddy.

Гарантія повернення грошей Обидва веб-хости пропонують гарантійний термін повернення грошей, а це означає, що вони впевнені у наданні послуг.

Хоча GoDaddy дозволяє повернути гроші протягом 45 днів, якщо ви не задоволені, Bluehost дозволяє це робити лише протягом 30 днів (прогнозована політика повернення коштів).

Інша відмінність полягає в тому, що GoDaddy пропонує цю гарантію повернення коштів лише для своїх річних планів підписки.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Хоча деякі плани GoDaddy виглядають дешевше, це стосується лише першого терміну служби. Під час поновлення плану ціни на GoDaddy значно вищі. Отже, розрізняти цих двох хостів не так багато щодо різноманітності хостинг-планів та їх цін. За нами, це зв’язок між двома.

Як просто використовувати Bluehost та GoDaddy

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Обидва веб-хости пропонують галузевий стандарт cPanel, який має зручний інтерфейс в якості панелі управління.

GoDaddy також дозволяє використовувати панель Plesk Parallels, оскільки вона також підтримує хостинг Windows, який Bluehost не робить. Оскільки cPanel – це стандартна галузева панель управління, користувачі можуть досить швидко звикнути до її стилю роботи.

Крім того, ви можете використовувати функцію інсталятора одним клацанням для установки WordPress та різних інших програм для обох постачальників послуг хостингу. (Дивіться ринок Mojo для ринку Bluehost та GoDaddy для GoDaddy.)

Думка про простоту використання

Обидва веб-хости використовують однакову панель керування та аналогічні інсталятори одним клацанням. Ще раз, ми оцінюємо обидва однаково, що стосується простоти використання.

Підтримка Bluehost та GoDaddy

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Обидва веб-хости пропонують різноманітні варіанти зв’язатися зі своєю командою підтримки клієнтів у будь-який час дня та ночі.

Якщо це надзвичайна ситуація, ви можете легко зв’язатися з їхніми службами підтримки, скориставшись безкоштовним номером телефону. І якщо ви не поспішаєте вирішити проблему, ви все одно можете отримати швидкі відповіді через опцію чату обох веб-хостів..

Крім того, ви навіть можете скористатись системою продажу квитків або електронною поштою обом провайдерам хостингу.

Розмістивши сайти з обома цим веб-хостами, ми можемо поділитися тим, що відповіді групи підтримки GoDaddy були затримані доволі кілька разів.

Час реагування на підтримку команди Bluehost незмінно добре.

Думка щодо підтримки користувачів

Ми хотіли б проголосувати за команду підтримки Bluehost, суто грунтуючись на нашому досвіді, вони протягом багатьох років пропонують вирішити наші питання багато разів..

Відгуки користувачів про Bluehost та GoDaddy

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Це може бути не чудовою ідеєю повністю покладатися на відгуки, опубліковані різними клієнтами в Інтернеті для будь-якого веб-хоста. Однак вони допоможуть вам зрозуміти, які питання або які переваги певного хоста виникають знову і знову.

Негативні відгуки про Bluehost та GoDaddy

Що стосується GoDaddy, більшість негативних відгуків стосується значної кількості часу, який його команда підтримки потребує на реагування під час кризових ситуацій у реальному часі..

І це не просто вперше відповідь, а час, необхідний для вирішення проблем клієнта.

Для Bluehost багато відгуків клієнтів відносяться до недоліків того, що потрібно встановити велику кількість додатків для кількох функцій. Також багато клієнтів просять, щоб Bluehost почав пропонувати щомісячні спільні плани хостингу.

Позитивні відгуки про Bluehost та GoDaddy

Є багато позитивних відгуків від новачків, яким було надзвичайно просто створити сайт при використанні конструктора сайтів GoDaddy та розмістити його на сайті з основним планом GoDaddy (план початківців).

Для Bluehost позитивні відгуки здебільшого зарезервовані для VPS та спеціальних планів сервера. Завдяки цим планам продуктивність сервера та доступність необмежених баз даних MySQL та електронних листів отримали високу оцінку.

Крім того, у більшості оглядів було зроблено особливу згадку про надзвичайну безпеку та підтримку клієнтів Bluehost.

Висновок щодо порівняння Bluehost та GoDaddy

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Нижче наведено причини вибрати Bluehost над GoDaddy:

  • Необмежена база даних MySQL та облікові записи електронної пошти з декількома планами
  • Підвищена безпека
  • Відмінна технічна підтримка та підтримка клієнтів
  • Можливість доставляти високий час роботи навіть для збільшення рівня трафіку

Нижче наведено причини, щоб вибрати GoDaddy через Bluehost:

  • Підтримка хостингу для Windows
  • Дешевші ціни
  • Більше продуктів та функцій
  • Більш тривалий термін гарантії повернення грошей – 45 днів

Зрозуміло, що якщо ви абсолютно новачок і просто хочете розпочати роботу з сайтом, не маючи жодних технічних знань, GoDaddy виявляється набагато дешевшим і зручнішим варіантом.

Крім того, якщо ви шукаєте хостинг-платформу для Windows, GoDaddy вибирає саме той.

Однак якщо ваш веб-сайт отримує багато трафіку, а ви шукаєте надійність та покращені показники роботи, то Bluehost, здається, є ідеальним веб-хостом для ваших потреб.

Якщо ви шукаєте альтернативу Bluehost, вам не потрібно шукати межі одного з її сестринських сайтів, включаючи Hostgator, який також належить EIG.

Що стосується підтримки, масштабованості та високого управління трафіком, Hostgator також непоганий. Якщо ви шукаєте недорогу альтернативу GoDaddy, щоб створити базовий веб-сайт, тоді ви можете розмістити його на Dreamhost.

Чи є у вас попередній досвід використання GoDaddy або Bluehost? Чи відповідає це порівняння на будь-які запити, які у вас виникли чи у вас все ще виникають запитання? Будь ласка, публікуйте будь-які коментарі або діліться своїм досвідом у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me