GoDaddy vs. Arvixe: якого веб-хоста ви обрати?

Якщо ви вирішили створити веб-сайт, ви можете трохи не збиватися з пантелику над усіма різними компаніями, що займаються веб-хостингом, і всі плани, які там є. Це порівняння “один на один” між GoDaddy та Arvixe, щоб допомогти вам розібратися у безладі та знайти веб-хостинг-компанію, яка підходить саме вам..


GoDaddy – велика компанія з майже 13 мільйонами клієнтів. Arvixe може бути не так відомий, як деякі інші хостинг-компанії, але він швидко зростає – за розмірами та репутацією. І GoDaddy, і Arvixe надають спільний хостинг, керовані WordPress, VPS та спеціальні серверні плани. І GoDaddy, і Arvixe пропонують варіанти Linux та Windows для своїх планів.

GoDaddy отримав численні нагороди “кращий з”, у тому числі назвав Fortune 100 “Найкращою компанією для роботи” у 2012 році. GoDaddy також отримав визнання за свої суперечливі рекламні кампанії. Arvixe виграв багато нагород – у тому числі “Вибір редактора” PCMag у 2015 році, і є однією з “найшвидше зростаючих компаній Америки”.

GoDaddy розпочався в 1997 році як Jomax Technologies і отримав назву Go Daddy в 1999 році. У 2006 році бренд змінився на GoDaddy (два імені приєдналися). Приватній інвестиційній групі належить GoDaddy, однак засновник Боб Парсонс залишається найбільшим індивідуальним акціонером. Arvixe була куплена Endurance International Group (EIG) у 2014 році. EIG володіє багатьма компаніями, що займаються веб-хостингом, і хоча сайти EIG мають деякі подібності, вони працюють під власними назвами.

Порівняйте продуктивність GoDaddy та Arvixe

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Коли сервери не працюють, ви втрачаєте глядачів та клієнтів. Гарантії часу не означають, що ваш веб-сайт завжди буде працювати, але це є ознакою важливості, яку надає веб-хостинг для безперервного часу. GoDaddy гарантує тривалість роботи не менше 99,9%. Якщо за один місяць сайт зменшиться на 1% або 99,9%, вам нараховується 5% гонорару за цей місяць. Arvixe має таку ж 99,9% гарантії з відшкодуванням безкоштовного місяця, якщо він опуститься нижче цього відсотка.

Продуктивність. GoDaddy використовує процесори Core i7 у своїх спільних планах, а Xeons – у своїх VPS та спеціальних планах. Arvixe використовує найновіші Xeons та зберігає дані клієнтів на 15K рейдових десяти накопичувачах. Бази даних і сервери електронної пошти Arvixe знаходяться на SSD-сховищі.

Тест на сайті GoDaddy дав час завантаження 2,91, що швидше, ніж 56% сайтів, перевірених Pingdom. Порівняльний сайт Arvixe мав час завантаження 1,05s%, що швидше, ніж 89% тестованих сайтів.

Надійність. У GoDaddy є центр обробки даних, який йому належить у Фініксі, штат Арізона, та орендує два інші центри Арізони в Месі та Скоттсдейлі. GoDaddy має інші центри обробки даних у Чикаго, Лос-Анджелесі та Ешберні, штат Вірджинія. Міжнародні потреби задовольняють європейський центр в Амстердамі та азіатський центр, розташований у Сінгапурі. Дані центри живляться та охолоджуються із резервними та дизельними резервними копіями.

Arvixe відповідає глобальним вимогам у центрах обробки даних у Далласі, Техасі, Амстердамі та Гонконгу. Центри обробки даних надлишкові та контролюються на місці для забезпечення безпеки та надійності.

Думка про продуктивність GoDaddy та Arvixe

Arvixe має кращу гарантію тривалості роботи та набагато швидший час завантаження та відгуку в тестах.

Особливості GoDaddy та Arvixe

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: “Безлімітний” та “неметофікований” – це маркетингові терміни, які часто використовуються компаніями, що ведуть хостинг На противагу тому, що ви можете повірити, це не означає “все, що ви можете використовувати”. Натомість йдеться про те, що хостинг-компанія «вважає розумним використанням».

Реєстрація домену. Хоча обидва хости є реєстраторами доменів, GoDaddy є найбільшим у світі реєстратором з більш ніж 60 мільйонами доменів, якими керує. GoDaddy пропонує один рік безкоштовної реєстрації домену на початковий термін, коли термін становить 12 місяців або довше. Arvixe пропонує безкоштовний домен на той час, поки у вас є план з ними, і він пропонує безкоштовну передачу, якщо у вас вже є домен.

Веб-сайт Builder. GoDaddy має інтерфейс перетягування та переробки веб-сайтів, починаючи з промо-ціни в 1 долар на місяць. Arvixe надає RvSiteBuilder, який має редактор WSYWIG та понад 600 веб-шаблонів.

Бази даних. Залежно від обраного плану, GoDaddy пропонує від 10 до необмежених баз даних MySQL. Arvixe пропонує необмежену кількість баз даних MySQL та PostgreSQL.

Облікові записи електронної пошти. GoDaddy пропонує 100-1000 акаунтів із 100 Мб до 1 ГБ пам’яті, залежно від вашого плану. Arvixe забезпечує необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти у всіх своїх планах.

WordPress хостинг. І GoDaddy, і Arvixe пропонують керовані плани WordPress. У керованому плані WordPress компанія-хостинг робить резервні копії та оновлення на вашому сайті, що дозволяє зосередитись на важливому – вмісті вашого сайту.

GoDaddyGoDaddy має чотири плани WordPress. Базовий, який обмежений одним сайтом, 25 000 відвідувачів щомісяця та 10 ГБ пам’яті SSD; Deluxe, з одним сайтом, 100 000 відвідувачів та 15 Гб пам’яті; Ultimate, з двома сайтами, 400 000 відвідувачів та SSD-накопичувачем на 30 ГБ; і розробник, що містить до 5 сайтів, 800 000 відвідувачів та 50 ГБ пам’яті SSD. Всі приходять з безкоштовним доменом, замовляючи річний термін. Остаточний план включає безкоштовний SiteLock.

АрвіксArvixe пропонує два спільні плани WordPress – Personal Class та Personal Class Pro. Якщо ваш сайт росте, їх розмір хостингу на загальних, VPS, виділених та хмарних серверах, залежно від ваших потреб. Вони мають необмежений простір і пропускну спроможність, і цілодобова підтримка чату та телефону для хостингу WordPress.

Рішення електронної комерції. GoDaddy та Arvixe пропонують безкоштовні кошики для покупок, такі як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інші, через панель управління. Arvixe підтримує безліч безкоштовних та комерційних електронних комерцій, багато з підтримкою 24/7 та автоматичною установкою.

Резервні копії. У GoDaddy є план резервного копіювання та відновлення веб-сайтів за щомісячну плату зі спільними планами, а також безкоштовні щоденні резервні копії на WordPress, VPS та спеціальні плани. Arvixe щодня робить резервні копії знімків своїх серверів. Arvixe рекомендує клієнтам робити власні резервні копії та зберігати їх поза сайтом (що є корисною порадою незалежно від будь-якого плану).

Хостинг безпеки. GoDaddy перевіряє та активно діє проти DDoS-загроз, і надає те, що воно називає “CageFS”. CageFS дозволяє налаштувати привілеї користувача для обмеження доступу до вмісту. GoDaddy надає SpamAssasin, а також BoxTrapper, для фільтрації електронної пошти. Arvixe сканує і активно діє проти загроз DDoS, а також захищає грубу силу. Arvixe забезпечує фільтрацію SpamAssassin та Spamhaus.

GoDaddy надає безкоштовний спільний SSL для своїх планів, а верхні яруси отримують приватний SSL безкоштовно. Arvixe використовував для надання спільного SSL для своїх спільних планів Linux, однак, з кінця 2015 року спільні SSL більше не доступні для спільних планів Linux або Windows PersonalClass. Приватні SSL можна придбати. У планах Arvixe BusinessClass є безкоштовний SSL, якщо у вас є план з Arvixe.

GoDaddy і Arvixe пропонують сервери Windows або Linux.

Панель управління. Arvixe використовує галузевий стандарт cPanel. GoDaddy використовує cPanel, але він здійснив певну настройку, яка може зробити його незнайомим звичайним користувачам cPanel..

Екстри. Окрім планів хостингу, GoDaddy також пропонує додаткові збори, SEO, інтернет-маркетинг та послуги з дизайну. І GoDaddy, і Arvixe мають плани реселерів та партнерські програми. Arvixe надає рекламний кредит у Bing / Yahoo в розмірі 100 доларів США та 100 доларів США в Google AdWords.

Думка про ключові особливості GoDaddy та Arvixe

Дві хостингові компанії мають багато спільного – обидва використовують cPanel, в обох є сервери Linux та Windows, і обидві мають хороші параметри безпеки. GoDaddy вважається лідером у галузі реєстрації доменів, але необмежена пропускна здатність, бази даних та адреса електронної пошти Arvixe для його планів дає перевагу.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни GoDaddy та Arvixe

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Ціноутворення для веб-хостинг-компаній – це рухома мета. Щоб залишатися конкурентоспроможними, спеціальні акції проводяться протягом року. Ціноутворення тут – те, що пропонувалося під час цього порівняння. Слід зазначити, що акційні ціни, як правило, хороші лише за перший термін служби, тому підписання на більш тривалий термін означає більші заощадження. Зазвичай, підписка на більш тривалі терміни, незалежно від постійних акцій, означає, що швидше за все відбудеться зниження ціни.

GoDaddy. GoDaddy пропонує три спільні плани Linux та три спільні плани Windows – при цьому обидва варіанти мають подібні функції. Економія дозволяє на одному сайті, необмежену пропускну здатність та 100 ГБ пам’яті, за 3,99 долара. Deluxe – $ 4,99 на місяць та Ultimate – $ 7,99 на місяць, пропонують необмежену кількість веб-сайтів, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість пам’яті. Усі плани мають вільний рік реєстрації домену на річному плані. Облікові записи електронної пошти обмежені відповідно 100, 500 та 1000. План Ultimate додає безкоштовний сертифікат SSL на один рік.

Арвікс. Arvixe пропонує чотири спільні плани – два в PersonalClass і два в BusinessClass. У вас є можливість обрати центри обробки даних США, Європи або Азії при оформленні замовлення. І особисті, і бізнес пропонують необмежений простір, пропускну здатність, електронні листи та бази даних. PersonalClass (4 долари на місяць) та BusinessClass (22 долари на місяць) відрізняються від версій Pro, PersonalClassPro (7 доларів на місяць) та BusinessClassPro (35 доларів США на місяць) тим, що в рівнях Pro є дозволено необмежену кількість сайтів, тоді як лише для непрофесійних рівнів дозволяють шість. Різниця між PersonalClass і BusinessClass полягає в тому, що BusinessClass має менше користувачів на сервері – в основному це спільний хостинг з функціями VPS. Варіант ASP працює на кілька доларів більше за кожен план та рівень. Спільні плани Arvixe передбачають необмежену кількість баз даних MySQL та PostgreSQL. Також у планах BusinessClass є безкоштовний сертифікат SSL на той час, поки на сайті розміщено Arvixe.

Обидві пропозиції керованого хостингу WordPress. GoDaddy пропонує чотири плани. Дозволяється розміщувати від 1 веб-сайту на найнижчому рівні до 5 на найвищому. GoDaddy обмежує кількість відвідувачів щомісяця залежно від вашого плану, а обсяг пам’яті SSD залежить від плану. Ціни на GoDaddy – $ 3,99, $ 4,59, 7,99 дол. США та 13,99 дол. США на місяць. Arvixe пропонує план PersonalClass WordPress за $ 4 на місяць та PersonalClassPro для $ 7 на місяць. Неограниченная пропускна здатність, необмежене зберігання та необмежена кількість баз даних мають два плани. План PersonalClassPro дозволяє необмежену кількість веб-сайтів. Плани Arvixe WordPress легко масштабувати, хоча ціни на WordPress піднімаються на VSP або на спеціальні сервери.

GoDaddy пропонує більше планів VPS, з п’ятьма планами для Linux та п’ятьма для Windows – плани Windows коштують приблизно на 10 доларів на місяць дорожче. Плани GoDaddy пропонують необмежену пропускну здатність і 40 ГБ до 250 ГБ пам’яті (залежно від рівня). Arvixe пропонує два плани в Linux та ASP (Windows). Arvixe коштує приблизно на 30 доларів або більше. Однак GoDaddy обмежує кількість сайтів до 3. Arvixe – це необмежена пропускна спроможність, і необмежена кількість сайтів – плюс безкоштовний сертифікат SSL, поки у вас є план. GoDaddy пропонує 5 спеціальних планів для Linux та 5 для Windows. Плани Windows GoDaddy працюють приблизно на 30 доларів більше, ніж її Linux. Плани GoDaddy мають необмежену пропускну здатність. Arvixe надає шість планів одного процесора, причому порівнянні планові схеми трохи вище, ніж у GoDaddy. Arvixe також пропонує два вражаючі багатопроцесорні спеціалізовані плани – правда, за ціною понад 350 доларів на місяць.

GoDaddy пропонує різні маркетингові кредити залежно від вашого місцезнаходження. Arvixe надає безкоштовний маркетинг із 100 доларів США для Bing / Yahoo та 100 доларів для Google AdWords. Обидва продають доменні імена. GoDaddy надає один безкоштовний рік реєстрації для нових реєстрацій, тоді як Arvixe забезпечує безкоштовну реєстрацію домену, поки ви дотримуєтесь свого плану.

GoDaddy та Arvixe пропонують гарантії повернення грошей. GoDaddy пропонує стандартну 30-денну гарантію на річні та вище строки. Щомісячно плати за повне повернення GoDaddy обмежені до 48 годин, після чого вони визначаються як додаткові. Arvixe пропонує більш тривалу гарантію на 60 днів. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на Arvixe або GoDaddy, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з повернення, і ви збережете ім’я домену.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Щодо спільного хостингу, Arvixe має переваги у своїх “необмежених” можливостях із цінами, схожими на GoDaddy або нижчими за них. Arvixe також має перевагу в VPS з його “необмеженими” можливостями. Спеціальні плани GoDaddy мають нижчі ціни, хоча якщо вам потрібен серйозний сервер (за значно вищою ціною), Арвікс, знову ж, ваш вибір з цих двох.

Як просто використовувати GoDaddy та Arvixe

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. І GoDaddy, і Arvixe використовують cPanel, хоча GoDaddy дещо змінює інтерфейс. Зручний графічний інтерфейс cPanel – це галузевий стандарт, і він має більшість функцій, необхідних для адміністрування вашого веб-сайту через легко ідентифіковані піктограми. GoDaddy забезпечує галузевий стандарт Plex своїми планами на Windows, Arvixe використовує WebSitePanel.

Інсталятор одним натисканням кнопки. GoDaddy забезпечує встановлення додатків одним клацанням у сотні програм через свою панель управління. Arvixe забезпечує встановлення додатків одним клацанням у сотні додатків через Softaculous. В обох встановлено WordPress одним натисканням кнопки.

Навігація по веб-сайту. І веб-сайти GoDaddy, і Arvixe надають необхідну інформацію. GoDaddy пропонує додаткові продукти на додаток до хостингу, тож навігація у ньому трохи заплутаніша, а її сторінки передбачають багато прокрутки. Арвікс безладно і до речі. Легкі для читання порівняльні діаграми на Arvixe чітко показують вам відмінності в рівнях.

Думка про простоту використання

Цей варіант можна вважати рівним, оскільки вони обидва використовують cPanel і обидва програми забезпечують встановлення одним кліком. Arvixe може отримати легкий кивок, завдяки простішому навігації на веб-сайті.

Підтримка GoDaddy та Arvixe

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

На основі відгуків клієнтів GoDaddy слід було б вважати не кращим за середній. Арвікс перебуває в тій же ситуації. З моменту викупу EIG рейтинги обслуговування клієнтів страждають від Arvixe. PCMag назвав Arvixe вибором редактора у 2015 році, але на початку 2016 року він знизив рейтинг через погану підтримку клієнтів та тривалий час очікування.

GoDaddy та Arvixe мають електронний лист та чат в режимі реального часу 24/7. Телефон GoDaddy працює цілодобово, тоді як підтримка телефону Arvixe обмежена робочим часом. Обидва мають обширну базу знань з навчальними посібниками. GoDaddy надає інформативні статті на додаток до свого блогу в «Гаражі GoDaddy». У Arvixe є активний блог.

Думка щодо підтримки користувачів

Arvixe, можливо, отримав перевагу тут для обслуговування клієнтів, оскільки GoDaddy вважається середнім або трохи вище. Однак останнім часом тривалість роботи та обслуговування клієнтів Arvixe відстала, а терміни очікування клієнтів занадто довгі.

Відгуки користувачів про GoDaddy та Arvixe

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Огляди часто купуються – або прямо, або як стимули для розміщення кредитів. Навіть законні відгуки, як правило, від пристрасного клієнта, тому більшість відгуків мають сильні негативні чи сильні позитивні позиції. Однак якщо постійно виникає щось позитивне чи негативне, воно несе розслідування.

Негативні відгуки про GoDaddy та Arvixe

GoDaddy. Більшість негативних відгуків про GoDaddy стосуються його поганої підтримки клієнтів, суворих обмежень, які ставляться до деяких планів, і дратівливих простоїв..

Арвікс. Останні негативні відгуки про Arvixe стосуються поганого обслуговування клієнтів та довгого очікування.

Позитивні відгуки про GoDaddy та Arvixe

GoDaddy. Позитивні відгуки клієнтів GoDaddy коментують його послуги з реєстрації домену та ціноутворення.

Арвікс. Клієнти Arvixe високо оцінюються за те, що в них доступна стільки функцій за такою бюджетною ціною. Клієнти Windows пишуть про те, що раді знайти хостинг за доступною ціною.

Думка щодо відгуків користувачів

Відгуки, як правило, вказують на те, що GoDaddy зосереджується на тому, щоб бути реєстратором домену, а хостинг – це думка. Незважаючи на те, що Arvixe зараз отримує деякі негативні скарги на обслуговування клієнтів, його клієнти все ще високо оцінюються.

Висновок щодо порівняння GoDaddy та Arvixe

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Є позитивні риси та негативні риси щодо обох цих хостинг-компаній.

Причини вибору Arvixe через GoDaddy:

 • Безкоштовний домен, поки розміщений план
 • Більше необмежених можливостей у планах
 • Більш довга гарантія повернення грошей

Причини вибору GoDaddy через Arvixe:

 • Крім хостингу продає кілька веб-продуктів
 • Більше ярусів для отримання більше варіантів у планах
 • Безкоштовний телефон 24/7

GoDaddy, можливо, найкраще підходить для початківців, оскільки все, що пов’язано з Інтернетом, від доменного імені до SSL, маркетингових та SEO-послуг та інтернет-бухгалтерії, можна отримати з одного сайту. Arvixe – це привабливий варіант для тих, хто хоче “необмежити все” за бюджетними цінами. Малий бізнес вважає необмежену пропускну спроможність і сховище привабливими. Компанії, які потребують VPS або виділених серверів, знайдуть GoDaddy також привабливим вибором – хоча ті, хто потребує серйозних обчислень, можуть захотіти переглянути подвійні плани процесора Arvixe, призначені для подвійного процесора..

Є багато інших варіантів, щоб перевірити, шукаючи веб-хостингу. Один, який має бути на вашому радарі, – це хостинг InMotion, завдяки прекрасним керованим планам WordPress. Він пропонує одну з найкращих гарантій повернення грошей в галузі – 90-денну гарантію повернення грошей порівняно з 30-денною гарантією GoDaddy та 60-денною від Arvixe. Якщо ви не хочете зробити невеликий крок у ціні від бюджетних хостингових цін, щоб отримати преміальні функції та швидкий час завантаження та відповіді, SiteGround – це хостинг-компанія, про яку слід подумати..

У вас є запитання щодо GoDaddy або Arvixe? Який у вас досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map