GoDaddy vs. A2 Хостинг: Який веб-хост слід вибрати?

Не дивлячись на те, що створити веб-сайт, щоб він виглядав як слід та гарантував, що глядачі мають великий досвід роботи, про веб-хостинг часто забувають. Але в чому користь вражаючого веб-сайту, якщо він недоступний 24/7?


Вибір правильного провайдера веб-хостингу не повинен замислюватися, і ось тут ми прийшли. Ось порівняння двох найкращих хостингових послуг: GoDaddy та A2 хостинг Ми зробили дослідження, щоб надати вам достатньо інформації, щоб вирішити, чи будь-яка послуга є правильною для вас.

І GoDaddy, і A2 Hosting – шановані компанії, які працюють у дещо різних сферах. А2-хостинг займається бізнесом з 2005 року, а GoDaddy був заснований у 1997 році.

За розміром GoDaddy приблизно вдесятеро більший, ніж A2 хостинг, розміщує близько 730 000 веб-сайтів на A2 – трохи більше 63 000. А2-хостинг зосереджується на веб-хостингу, в той час як GoDaddy є найвідомішим для реєстрації домену, а також займається окремо електронною поштою та маркетингом, а також веб-безпекою. GoDaddy також пропонує програму Pro спеціально для розробників.

Порівняйте продуктивність GoDaddy та A2 хостингу

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Своєчасність та надійність – це два аспекти веб-хостингу, які залучають гарячі коментарі користувачів, якщо їх веб-сайти не завжди доступні. GoDaddy та A2 хостинг пропонують стандартну гарантію 99,9% часу безперервної роботи; обидва постачальника послуг постійно досягають цієї позначки, при цьому A2 має незначну перевагу зі 100% тривалістю роботи за той же період, що й 99,94% часу роботи GoDaddy.

Продуктивність. GoDaddy займає високі позиції за швидкістю в тестах вимірювань сторонніми експертами. Однак відгуки користувачів неоднозначні: розповіді про дуже низькі швидкості та люди, які в захваті від того, наскільки швидко завантажуються їх веб-сайти. GoDaddy використовує сервери Solid State Drive, але обмежує обсяг пам’яті SSD для кожного із своїх хостинг-планів.

Усі три плани хостингу A2 працюють від серверів Solid Boost Speed ​​Boost, які, як вони стверджують, працюють в 20 разів швидше, ніж звичайні сервери конкурентів. І на відміну від деяких конкурентів, які пропонують цю швидку послугу лише на певних функціях веб-сайту, A2 охоплює всі файли, операційну систему та бази даних.

Крім того, A2 хостинг укладає договори з третьою компанією, щоб відстежувати їх час і швидкість, які відображаються в Інтернеті, щоб усі бачили.

Надійність. Одним з аспектів надійності послуги веб-хостингу є безліч центрів обробки даних, завдяки чому компанії можуть перемикати ваш веб-сайт між ними у разі відмови в одному. Центри в різних країнах – це бонус! Датські центри GoDaddy знаходяться у США (7 центрів), Амстердамі та Сінгапурі.

Дані-центри хостингу A2 також є у всьому світі, з серверами у Вашингтоні, округ Колумбія та Каліфорнії у США, Австралії та Німеччині. Обидві компанії використовують надлишкову потужність та охолодження та моніторинг на місці, щоб зберегти високу надійність.

Думка про ефективність хостингу GoDaddy та A2

А2-хостинг та GoDaddy в значній мірі поєднуються у швидкості та надійності обробки, тому ми робимо тут A2 хостинг лідером за використанням своїх SSD-серверів у всіх аспектах веб-хостингу.

Особливості GoDaddy та A2 хостингу

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Функції, які пропонує сервіс веб-хостингу, часто можуть бути виправданими у вашому рішенні. Не особливістю як такою, але цікавою є те, що хостинг A2 зобов’язаний бути екологічним. З 2007 року A2 не відрізняється від вуглецю, заохочуючи своїх співробітників здійснювати комунікації, переробляти старі сервери, садити дерева та зменшувати сміття.

Реєстрація домену. Реєстрація доменних імен – це, мабуть, перше, що спадає на думку, коли ви думаєте про GoDaddy, тому не дивно, що ви можете придбати там домен свого веб-сайту разом із його планом хостингу.

GoDaddy надає одне безкоштовне доменне ім’я з будь-яким річним (або більш тривалим) планом на тривалість початкового контракту. За допомогою хостингу A2 ви можете придбати своє доменне ім’я безпосередньо у них. Обидва провайдери послуг дозволяють перенести наявне доменне ім’я.

Веб-сайт Builder. І GoDaddy, і A2 хостинг надають вам конструктор веб-сайтів для створення вашого веб-сайту. У програмі GoDaddy (відповідно ім’я) Builder веб-сайтів додається щомісячна плата, тоді як RVSiteBuilder A2 хостингу безкоштовний зі всіма своїми планами на хостинг. Веб-сайт Builder користується великою популярністю і має деякі функції високого класу для створення привабливого веб-сайту.

Бази даних. І GoDaddy, і A2 хостинг пропонують бази даних SQL з усіма своїми планами. GoDaddy обмежує кількість баз даних, дозволених для кожного плану, в той час як A2 хостинг просто обмежує бази даних для найнижчого плану.

WordPress хостинг. Хостинг A2 та GoDaddy мають чудовий хостинг для WordPress.

Наприкінці 2014 року A2 хостинг представив A2 Optimized, плагін WordPress, який забезпечує автоматичну конфігурацію для WordPress сайтів, щоб забезпечити найшвидше (6x) завантаження сторінки. Поряд із цією швидкістю покращується безпека сайтів WordPress.

WordPress хостинг A2 включає можливість повністю керувати кількома сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі та масовим видаленням спам-коментарів. Плани хостингу для керованого WordPress – це та сама ціна, що і звичайні хостинг-плани.

GoDaddy дозволяє створювати ваш WordPress сайт у середовищі GoDaddy або залучати наявний сайт WordPress. Керований хостинг WordPress надає вам безкоштовні щоденні резервні копії (з відновленням в один клік) ваших сайтів WordPress та інтерактивні покрокові інструкції та навчальні відео.

Існує 4 плани WordPress з GoDaddy. Базовий план з одного веб-сайту WordPress починається від $ 3,99 щомісяця, а розробник плану вищого рівня, обробляє 5 веб-сайтів і до 800 000 відвідувачів за $ 13,99 на місяць. Два найкращі плани включають сертифікат SSL (значення 70 доларів). Як і у звичайних планах хостингу, безкоштовний домен надається контрактами на дванадцять місяців і більше.

Рішення електронної комерції. A2 хостинг та GoDaddy підходять до електронної комерції по-різному.

GoDaddy комплектує веб-сайт, хостинг та QuickCart (власну власну кошик для покупок) за щомісячну плату. Маючи необмежену кількість продуктів, власні купони та можливість відкрити магазин у Facebook, GoDaddy надає єдиний магазин для ваших повних потреб електронної комерції..

Хостинг A2 не має власного рішення для електронної комерції, але пропонує партнерство через налаштування в один клік із дуже популярними послугами електронної комерції, включаючи Magneto, OpenCart, PrestaShop та AbanteCart. За допомогою цього методу ви повинні самостійно скласти шматочки.

Резервні копії. Ми просто мусимо сказати заздалегідь, що незалежно від того, яка служба веб-хостингу передбачає резервне копіювання, вам все одно потрібно регулярно створювати резервні копії свого веб-сайту. Про всяк випадок.

Однак, GoDaddy та A2 хостинг надають деякі резервні послуги для вас.

Хостинг A2 пропонує серверне перемотування назад, програма відновлення файлів, яка безкоштовна з двома її найкращими планами. Серверне перемотування періодично робить знімки вашого веб-сайту, але не ваших баз даних, і ви можете отримати доступ до них з панелі управління.

GoDaddy стягує кошти за послуги резервного копіювання та відновлення. За плату ви отримуєте автоматичну щоденну резервну копію з заданим обсягом зберігання даних, доступним для резервного копіювання.

Хостинг безпеки. Обидва провайдери веб-хостингу ставляться до безпеки вкрай серйозно. GoDaddy знімає занепокоєння зловмисним програмним забезпеченням на вашому веб-сайті, пропонуючи SiteLock за щомісячну плату для щоденного сканування вашого веб-сайту для виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення. Ви також можете придбати сертифікат SSL, щоб забезпечити захист конфіденційних даних, введених на ваш сайт.

У хостингу A2 є безкоштовна послуга вічної безпеки з усіма своїми планами хостингу. Захист включає моніторинг безпеки 24/7/365, сканування вірусів, подвійний брандмауер та інші засоби захисту сервера. Слід зазначити, що HackScan – це безкоштовний захист, який блокує хаки, перш ніж вони завдають шкоди веб-сайтам клієнтів. SSL-сертифікати також доступні для придбання.

Панель управління. Ці веб-сервіси хостингу використовують cPanel для підтримки своїх користувачів Linux, але кожна панель виглядає і працює по-різному. A2 використовує стандартний cPanel, і його навігацію буде легко підібрати для тих, хто вже знайомий з ним. GoDaddy налаштував стандартний cPanel; за зовнішнім виглядом він відповідає стилю GoDaddy, і користувачі повідомляють, що він добре розроблений і простий у навігації.

Ті, хто обирає варіант веб-хостингу Windows за допомогою GoDaddy, використовують панель управління Odin Plesk.

Думка про ключові особливості хостингу GoDaddy та A2

Тут хостинг A2 випереджає GoDaddy за його безкоштовні функції, зокрема резервні копії, розробник веб-сайтів та бази даних SQL. Однак GoDaddy краще для інтегрованого рішення електронної комерції.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на GoDaddy та A2 хостинг

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Про ціноутворення завжди важко писати, оскільки ціни можуть змінюватися, знижки пропонуються регулярно, а акційні ціни хороші лише для початкового контракту, а потім повернутися до, часто набагато вищої, звичайної ціни. Завжди читайте тонкий шрифт для ціноутворення та майте на увазі, що чим довше контракт, тим менше вартість місяця, як правило,.

GoDaddy. GoDaddy пропонує три плани веб-хостингу Linux, Basic, Deluxe та Ultimate, а договір за замовчуванням для кожного становить 36 місяців.

Базовий – $ 3,99 на місяць за зниженою ціною, рекомендується для початкового веб-сайту, оскільки ви обмежені лише одним сайтом та 100 електронними адресами. Якщо у вас є кілька сайтів, розглядайте Deluxe за $ 4,49 на місяць (ціна зі знижкою) з необмеженими веб-сайтами та 500 електронними адресами. Ті, хто має магазин електронної комерції або з дуже інтенсивним трафіком, повинні дивитись на верхній план, остаточний – 7,99 дол. США щомісяця. Усі плани постачаються з необмеженою пропускною здатністю та вільним доменом із контрактом на 12 місяців або більше.

Плани веб-хостингу для Windows з GoDaddy схожі, але містять різні кількості баз даних SQL та MYSQL у кожному плані. План економіки для одного веб-сайту починається зі знижкової ціни в 3,99 долара на місяць, а план Deluxe з необмеженою кількістю веб-сайтів, пропускною здатністю та сховищем надходить на рівні $ 4,59 на місяць (ціна зі знижкою). Безлімітні веб-сайти, сховища, пропускна здатність та бази даних доступні з планом Ultimate на рівні 7,99 доларів щомісяця. Всі плани постачаються з безкоштовним доменом з річним (або довшим) контрактом.

GoDaddy пропонує VPS, Cloud та спеціальні плани веб-хостингу через розділ Pro на своєму веб-сайті.

А2 хостинг. У хостингу A2 також є три плани хостингу Linux, і вони схожі на плани GoDaddy. Для одного веб-сайту Lite коштує 3,92 долара на місяць (36-місячний контракт) з 5 базами даних та 25 електронними адресами. План Swift на рівні 4,90 доларів на місяць містить необмежену кількість веб-сайтів, баз даних та електронних адрес. Швидкість турбо, на 20 разів швидша за звичайну, є ознакою плану Turbo на рівні 9,31 долара щомісяця, який також поставляється з акселератором сайту A2. Усі плани мають необмежений обсяг пам’яті та вічну безпеку. Хостинг A2 не пропонує хостинг для Windows.

A2 хостинг також пропонує VPS та спеціальні плани веб-хостингу для Linux, з керованими та некерованими варіантами для кожного.

Повернення коштів. GoDaddy та A2 хостинг мають політику повернення грошей. За допомогою GoDaddy, якщо ви підписалися на службу або щомісяця, вам потрібно буде просити відшкодування протягом 48 годин; при щорічних контрактах у вас є 45 днів, щоб вимагати повернення грошей. Ви повинні дати причину свого запиту. Політика повернення грошей на хостингу A2 не настільки ліберальна. У вас є лише 30 днів, щоб вимагати повного відшкодування; після цього періоду ви отримаєте промоційну суму.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Як іноді буває, це враховує дисконтні ціни GoDaddy та A2 хостинг. Їх політика повернення коштів також схожа.

Як просто використовувати GoDaddy та A2 хостинг

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. Якщо ви знайомі зі стандартним cPanel, ви будете вдома вдома за допомогою панелі управління A2 хостингу на основі стандартного cPanel. GoDaddy взяв стандартний cPanel і налаштував не тільки те, як це виглядає, але додав власні піктограми; відгуки користувачів вкрай позитивні щодо цих змін.

Інсталятор одним натисканням кнопки. GoDaddy забезпечує встановлення в один клік для понад 125 додатків для своїх користувачів Linux та понад 50 програм для абонентів, що розміщують Windows. Однак на цьому веб-сайті немає списку всіх цих додатків. Існує також налаштування в один клік для зареєстрованих доменів GoDaddy. А2-хостинг також пропонує налаштування в один клік для популярних додатків, включаючи теми WordPress та плагіни, а також рішення електронної комерції, з якими співпрацює..

Навігація по веб-сайту. Інформацію на веб-сайті хостингу A2 надзвичайно просто. Зокрема, порівняння всіх особливостей усіх планів чітко та чітко доступно у таблиці на одній сторінці. На відміну від цього, веб-сайт GoDaddy більш захаращений, і вам доведеться пройти кілька екранів, щоб дізнатися всю інформацію про плани.

Думка про простоту використання

GoDaddy переймає тут лідируючі позиції за просту у користуванні адаптацію стандартного інтерфейсу cPanel, а також кількість доступних додатків у 1 клік..

Підтримка GoDaddy та A2 хостингу

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Підтримка клієнтів є однією з особливостей веб-хостингу, про який ви не замислюєтесь, поки не знадобиться – і тоді він стає життєво важливим..

GoDaddy. Є лише два способи зв’язатися із службою підтримки GoDaddy – телефонувати їм або скористатися їхньою функцією чату. А номер телефону не безкоштовний, тому ви платите за час очікування. Весь персонал, який підтримує GoDaddy, перебуває в Арізоні та Айові, США.

Рецензенти кажуть, що якість обслуговування клієнтів, як правило, висока, з найкращими результатами для простих та зрозумілих запитів. Ви також можете знайти інформацію в базі знань GoDaddy або переглянути їхні відеоуроки.

А2 хостинг. A2 хостинг має американський гуру Crew, який підтримує вас, усі вони – експерти або розробники. Ви можете зв’язатися з Гуру Екіпажем по телефону, електронній пошті, подавши квиток або в чаті наживо, 24/7/365. Пріоритетна підтримка для швидшого реагування на квитки доступна за щомісячну плату. Рецензенти в захваті від якості обслуговування клієнтів від A2 Hosting, а компанія отримала рейтинг A + від кращого Бізнес-бюро в січні 2015 року..

Думка щодо підтримки користувачів

Підтримка клієнтів A2 хостинг доступна легше, ніж у GoDaddy, і він отримав ще багато схвалень як за знання, так і про дружелюбність.

Відгуки користувачів про GoDaddy та A2 хостинг

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Огляди клієнтів дають лише одну частину зображення будь-якого веб-хостингу, але ця частина є історією всередині. Якщо ви пам’ятаєте, що там завжди більше негативних відгуків, ніж позитивних, відгуки клієнтів дуже корисні для виявлення проблем, які виникають у людей, а також те, що їм особливо подобається у постачальниках послуг..

Негативні відгуки про GoDaddy та A2 хостинг

GoDaddy. Більшість негативних відгуків про GoDaddy стосувалися тривалих періодів простоїв та проблем із “веб-сайтом недоступними”, а також обмеженими способами звернення до сумнівної підтримки клієнтів. Крім того, люди взяли виняток із досить жорстких прийомів продажів на веб-сайті GoDaddy.

А2 хостинг. Скарги на хостинг-центр A2 через відсутність безкоштовної телефонної підтримки за межами Сполучених Штатів та труднощі в отриманні рахунків за підтримку, коли люди хочуть скасувати договори.

Позитивні відгуки про GoDaddy та A2 хостинг

GoDaddy. GoDaddy має хороші відгуки від людей, які хочуть мати базовий веб-сайт і мають обмежені стосунки з компанією. Люди вважають його ціни конкурентоспроможними і люблять, що це все-єдиний магазин, щоб швидко створити веб-сайт і запустити його.

А2 хостинг. Без сумніву, A2 хостинг отримує захоплені відгуки про підтримку клієнтів, як щодо дружелюбності, так і знань своєї служби підтримки. Люди також люблять швидкість роботи SSD-серверів та чітку та просту ціну в планах.

Думка щодо відгуків користувачів

Відгуки хостингу A2 більш позитивні та менш негативні, ніж відгуки GoDaddy. Дуже позитивні відгуки про службу підтримки клієнтів A2 хостингу показують, наскільки добре вона ставиться до своїх передплатників.

Висновок щодо порівняння GoDaddy та A2 хостингу

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Обидві ці хостингові компанії мають свої переваги та недоліки.

Причини GoDaddy через хостинг A2:

 • Зручна покупка на одному місці для всіх потреб вашого веб-сайту
 • Велика створена компанія з перевіреними послугами
 • Доступний веб-хостинг Windows
 • Зростати приміщення з професійними хостинг-пакетами
 • Обширний список установок в один клік
 • Інтегрований пакет електронної комерції

Причини вибору хостингу A2 через GoDaddy

 • Відмінна підтримка клієнтів
 • Швидкий час завантаження веб-сайту
 • Комплексний пакет безпеки безкоштовний при всіх планах
 • Безкоштовний веб-сайт
 • Функція прискорювача WordPress для зручності, швидкості та безпеки

Хостинг A2 добре підходить для тих, хто тільки починає працювати у світі створення веб-сайтів і передбачає, що потребує певної підтримки з боку веб-хостингової компанії. На іншому кінці шкали, план Turbo зацікавив би тих, кому швидкість веб-сайту має найважливіше значення.

Пакет GoDaddy з доменним іменем, розробником веб-сайтів та хостингом сподобається новачкові, який хоче все в одному місці, хоча деякі з цих функцій мають додаткову плату.

Для клієнтів електронної комерції – це жеребкування: інтегрований пакет GoDaddy з їх власною кошиком для покупок порівняно з посиланням на один клік A2 Hosting на одне з найпопулярніших рішень електронної комерції..

І хостинг A2, і GoDaddy – хороші варіанти як постачальників веб-хостингу; однак, якщо жодне з них не відповідає вашим потребам, погляньте на InMotion Hosting – компанію, яка заслужила надійну репутацію великого веб-хостингу для бізнесу. Ви можете скористатися його 90-денною гарантією повернення грошей, щоб вивчити всі 300 додатків, доступних у бібліотеці інсталяції в один клік.

Чи є у вас якісь питання щодо GoDaddy або A2 хостингу? У вас був досвід роботи з будь-яким постачальником веб-послуг або ви вирішили пройти з іншою компанією? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map