DreamHost vs SiteGround: який веб-хост слід використовувати?

SiteGround проти DreamHost


Вибрати хостингову компанію для виконання унікальних вимог вашого бізнесу важко, навіть якщо ви обмежили свої можливості до двох-трьох, оскільки, зважаючи на це, більшість компаній, що займаються хостингом, пропонують подібні функції. Давайте потрапимо під капот двох бюджетних хостингових компаній: DreamHost та SiteGround, які обидва претендують на низькі ціни та преміум-функції.

DreamHost та SiteGround – обидва призери в хостинговій галузі. DreamHost розміщує понад 1 500 000 веб-сайтів, додатків та блогів, а SiteGround – близько 450 000. Чи більший кращий, і як насправді порівнюють ці дві хостингові компанії? Давайте спочатку розглянемо знімок обох компаній.

Запущена в 1997 році, місія DreamHost полягала в тому, щоб використати потужність з відкритим кодом, щоб допомогти всім, хто бажає присутності в Інтернеті, просто та недорого. Заснований у 2004 році, SiteGround вирішив зосередити увагу на користувацьких програмних рішеннях та оптимізації швидкості своїх серверів.

Обидва господарі мають гарну репутацію в галузі. Alexa Ranking, яка може дати вам дуже широкий показник популярності компанії, дає SiteGround глобальний рейтинг 3642, а DreamHost – 5,318.

Порівняйте продуктивність DreamHost та SiteGround

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Надійне тривалість роботи та швидке завантаження сторінок не підлягають обговоренню, оскільки ці функції безпосередньо впливають на сприйняття вашими клієнтами вашого бізнесу щоразу, коли вони відвідують ваш сайт..

Час роботи.DreamHost гарантує 100% часу роботи, а SiteGround гарантує 99,9% часу роботи. HowsHost.com тестував обох хостів протягом 30 днів і виявив, що DreamHost мав середній час роботи 99,92%, а SiteGround 99,91%. Ці цифри хороші.

Завантаження сторінки. Відповідно до тестування, проведеного codeinwp.com, час відповіді для веб-сайту SiteGround склав від 4,4 до 3,76 секунди, а для DreamHost – від 0,93 до 2,74 секунди. Тести сайту howshost.com показали, що середній час відгуку для веб-сайтів SiteGround становить 6,6 секунди, а для DreamHost – 5 секунд. Обидві швидкості лише достатньо порівняно з таким хостом, як InMotion, який в середньому на 100% швидший.

Резервне копіювання та надмірність. Що стосується варіантів резервного копіювання та резервування, обидва хости роблять щоденне резервне копіювання, але SiteGround пропонує 30 копій на день зі своїми планами GrowBig та GoGeek. Плани резервного копіювання та відновлення – це додаткова вартість для обох хостів.

Надійність.SiteGround має центри обробки даних у Чикаго, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі. SiteGround керує своїми серверами, записує власні програмні виправлення при необхідності та зберігає цілі запасні сервери на місці. Він використовує новітні передові веб-сервери Apache. Клієнти можуть вибрати найближче місце для своїх клієнтів, щоб отримати найкращу швидкість завантаження сторінки.

У 2015 році DreamHost змістив свою стратегію обробки даних з управління власними серверами на служби розміщення. Зараз ViaWest в Орегоні керує двома каліфорнійськими центрами обробки даних, а RagingWire управляє своїм центром Вірджинія. Перевага полягає в тому, що управління центрами передачі даних передано на замовлення професіоналам. DreamHost має надійні сервери DELL, які використовують твердотілі накопичувачі, що збільшують швидкість хостингу на 200%.

Думка про ефективність DreamHost та SiteGround

Своєчасність та надійність можуть бути аргументативними, а результати тестів вводити в оману. Якщо огляди користувачів нічого не підходять, обидва хости є надзвичайно надійними, незважаючи на різні стратегії обробки даних.

Особливості DreamHost та SiteGround

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Обидва хости пропонують останню версію MySQL, PHP, Perl та Python, численні заходи безпеки, такі як щоденне резервне копіювання, захист від спаму та гаряча посилання, а також кілька доменів та облікових записів електронної пошти.

Реєстрація домену. За допомогою облікових записів хостингу DreamHost та SiteGround Shared ви можете зареєструвати доменне ім’я з одним із найпопулярніших розширень (наприклад, .com, .net, .org, .info тощо), які є безкоштовними протягом життя вашого облікового запису. Ціни на реєстрацію домену DreamHost забезпечуються безкоштовним конфіденційністю домену.

Веб-сайт Builder. Тільки SiteGround має розробник веб-сайтів. Weebly – це простий у користуванні популярний конструктор веб-сайтів із перетягуванням, який дозволяє створити професійний веб-сайт, навіть якщо ви ніколи раніше не створювали веб-сайт. Ви можете додати текст, фотографії, карти, аудіо та відео на свій сайт, просто перетягнувши елементи на місце. Weebly включає в себе теми магазину, щоб ви могли створити функціональний веб-сайт електронної комерції з меншими зусиллями, ніж створення блогу.

Для шанувальників DreamHost вивчення WordPress може стати хорошою альтернативою, оскільки існує декілька форумів, які допоможуть вам почати роботу, і оскільки WordPress має 17% світових веб-сайтів, це корисний навик. Крім того, є кілька плагінів та шаблонів WordPress, які допоможуть вам створити налаштований веб-сайт, використовуючи ті ж функції перетягування, що і Weebly.

База даних MySQL. І SiteGround, і DreamHost пропонують необмежену кількість баз даних MySQL та необмежену кількість електронних листів та автовідповідачів..

WordPress хостинг.Усі плани хостингу для WordPress SiteGround пропонують аналогічні функції, ніж у планах спільного хостингу. План його запуску ($ 3,95 / місяць) поганий у функціональних можливостях, але його план GoGeek ($ 14,94 / місяць) настійно рекомендується. План GoGeek пропонує безкоштовне доменне ім’я протягом життя плану, безкоштовну передачу сайту, веб-простір 30 Гб, безкоштовну сумісність з PCI, 1-річний безкоштовний сертифікат SSL, необмежену базу даних SQL та безліч веб-сайтів. SiteGround говорить, що на сервері WordPress розміщено менше облікових записів, що зменшує конкуренцію за ресурси.

План хостингу WordPress DreamHost ($ 19,95, якщо ви підписуєтеся на річний план) пропонує один сайт на план, 30 ГБ пам’яті, віртуальна машина Hip Hop (HHVM), яка є альтернативою Facebook PHP, кешування лаків, інтеграції CDN, автоматичного масштабування оперативної пам’яті та ізольованих серверів баз даних MySQL. Облікові записи WordPress розміщуються на ізольованих VPS.

Обидва хости забезпечують інсталятор WordPress в один клік, автоматичне оновлення, Supercacher, WordPress Staging (що полегшує тестування та впровадження змін без створення окремого тестового сервера), попередньо встановлений Git (дозволяє вносити зміни локально, а потім натискати ці зміни на вашому веб-сайті після тестування) та управління командним рядком.

Рішення електронної комерції. План запуску загального хостингу SiteGround не рекомендується для сайтів електронної комерції. Щоб розмістити веб-сайт електронної комерції, вам потрібно зареєструватися в плані GoGeek ($ 14,95 / місяць), який пропонує безкоштовне дотримання PCI (юридична вимога щодо транзакцій з кредитною карткою) та виділений IP-адресу. Безкоштовне програмне забезпечення для електронної комерції включає SSL, Zen Cart, Magento, Agora та CubeCart. Якщо ваші клієнти перебувають за межами США, ви можете скористатися сервером поблизу географічного району вашої цільової аудиторії (який може запропонувати вам SiteGround). Якщо ваші клієнти перебувають у США, це не має значення.

Спільний хостинг DreamHost (від $ 7,95 / місяць) пропонує безкоштовну сумісність з PCI. Безкоштовне програмне забезпечення для електронної комерції включає SLL, Zen Cart та CubeCart.

Для підтримки вашого веб-сайту електронної комерції: і план DreamGost, і SiteGround GoGeek пропонують SSL-сертифікати (для автентифікації вашого сайту), FTP-доступ, постановочні середовища для тестування змін на сайті, щоденні резервні копії та спеціальні IP-адреси.

Резервні копії. DreamHost виконує автоматичні “знімки” ваших даних через різні регулярні інтервали (дві години, дві щодня та два щотижня). Ви можете вручну робити резервні копії веб-сайтів, баз даних та облікових записів на панелі керування (лише одна резервна копія вручну на кожен місяць).

Softaculous в один клік SiteGround дає змогу створювати резервні копії та відновлювати сайти одним натисканням кнопки. SiteGround зберігає резервні копії спільних та напівприсвячених облікових записів хостингу клієнтів до 30 днів.

Хостинг безпеки. SiteGround стверджує, що був першим хостом, який здійснив ізоляцію облікових записів – механізм, який запобігає впливу будь-якого облікового запису на ефективність інших та запобігає можливим порушенням безпеки. SiteGround активно відстежує та виявляє подвиги безпеки та записує власні патчі, щоб негайно виправити вразливості, а не чекати офіційних оновлень програмного забезпечення. Він реалізує щоденні резервні копії, CloudFlare CDN, доступ SSH, регулярні оновлення обладнання та сертифікати SSL.

DreamHost має вичерпну статтю Wiki, яка допоможе вам провести процеси, необхідні для налаштування захищеної електронної пошти, передачі файлів, облікових записів користувачів тощо. Він пропонує інтеграцію CloudFlare, сертифікати SSL / TLK, щоденне резервне копіювання та захист конфіденційності домену.

Панель управління. І DreamHost, і SiteGround мають інтерфейси, що використовуються для керування обліковим записом, доменами, електронними повідомленнями, резервними копіями, файлами, базами даних, виставленням рахунків тощо, переглядом статистики сайту та встановленням програмного забезпечення. Обидва хости пропонують інструменти для збільшення швидкості завантаження сторінки, захисту вашого сайту від злому та спаму, тонкої настройки розподілу ресурсів та тестування змін на вашому сайті, перш ніж зробити їх доступними.

SiteGround використовує популярну, просту у використанні панель керування cPanel. У ньому є Softaculous для встановлення програмних скриптів у 1 клік, електронної пошти без спаму, Cloudflare CDN, автоматичних оновлень для Joomla та WordPress, SuperCacher та середовища інсценування, коли ви хочете перевірити зміни на своєму сайті.

У DreamHost є власна панель управління, яка відхиляється від стандартного cPanel тим, що вона більше схожа на традиційну панель керування з лівою панеллю навігації. Ви можете перетягувати елементи навігації, щоб налаштувати різні області панелі. Ви також можете використовувати панель керування, щоб встановити WordPress (та інші додатки та додатки) за допомогою інсталятора одним клацанням.

Партнерські та торговельні програми. За допомогою партнерської програми BlueHost ви можете заробляти 65 доларів за рефералу, без щомісячних обмежень. Завдяки партнерській програмі Network Solutions можна заробляти до 150 доларів на місяць. Програма реселерів мережевих рішень здійснюється через сторонніх розробників, SRSplus.

Extras.BlueHost має $ 150 в рекламних кредитах; Network Solutions має 50 доларів США на суму кредитів для мережевих програм маркетингових рішень. BlueHost перемістить створений веб-сайт, якщо у вас є інше, хоча він стягує премію за послугу. Мережеві рішення мають деякі варіанти маркетингу, SEO та електронної комерції, доступні за щомісячну плату.

Думка про основні можливості DreamHost та SiteGround

Обидва хости багаті на особливості, і хоча DreamHost, очевидно, є надійним та ефективним хостом, SiteGround, новий хлопець у блоці, має більш ініціативний та інноваційний підхід. Однак SiteGround має тенденцію приховувати деякі свої витрати.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на DreamHost та SiteGround

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Деталі хостингових пакетів пишуться маркетинговими та торговими людьми. Вони покликані вас бентежити. Щоб зробити це просто, розглянемо деякі мінімальні та максимальні ціни, які ви можете розраховувати за плату за аналогічні пакети, які пропонують ці два хости. Майте на увазі, що поняття “необмеженість” слід сприймати з дрібкою солі. Наприклад, так званий необмежений трафік для плану запуску SiteGround ефективно перетворює на 10 000 відвідувачів на місяць. Так звана необмежена смуга пропускання та зберігання від DreamHost насправді обмежена його політикою «нормального використання».

Спільний хостинг.

 • SiteGround – Стартап план (3,95 дол. США / місяць) з веб-простором 10 Гб; GrowBig план ($ 7,95 / місяць) з 20 Гб веб-простору та GoGeek план (14,95 дол. США / місяць) з веб-простором 30 Гб (при реєстрації мінімум на один рік.)
 • DreamHost – Від 7,95 дол. / Міс до $ 9,95 / міс (якщо ви підписуєтесь як мінімум на 36 та 12 місяців відповідно) та пропонуєте необмежену кількість електронних адрес, пропускну здатність та сховище.

WordPress хостинг

 • SiteGround – план запуску (3,95 дол. США / місяць) з веб-простором 10 Гб; GrowBig план ($ 7,95 / місяць) з 20 Гб веб-простору та GoGeek план (14,95 дол. США / місяць) з веб-простором 30 Гб (при реєстрації мінімум на один рік.)
 • DreamHost – щорічно ($ 19,95 / місяць); Щомісяця ($ 24,95 / місяць).

Віртуальний приватний сервер (DreamHost) та хмарний хостинг (SiteGround)
Основна перевага SSD-накопичувачів полягає в тому, що вони можуть отримати дані швидше, ніж традиційні диски.

 • SiteGround
  • Вхід план з 2 ГБ оперативної пам’яті DDR & 20 Гб місця на диску ($ 60 / місяць).
  • Підприємство план з 4 Гб оперативної пам’яті DDR & 80 Гб місця на диску ($ 140 / місяць).
 • DreamHost
  • 2 Гб оперативної пам’яті & 60 Гб SSD (30 дол. США / місяць).
  • 8 Гб оперативної пам’яті & 120 Гб SSD (120 дол. США / місяць).

Виділений хостинг
Основна перевага приводів SATA полягає в тому, що майже завжди можна отримати так звані «втрачені» дані.

 • SiteGround
  • Вхід План сервера з 4 Гб оперативної пам’яті & 500 ГБ жорсткого диска SATA II ($ 229 / міс).
  • Підприємство План сервера з 16 Гб оперативної пам’яті & 4 x 500 Гб жорсткий диск SATA III ($ 429 / міс).
 • DreamHost
  • Стартер ХІД 4 план з 4 Гб оперативної пам’яті & 1 ТБ жорсткого диска (149 дол. США / місяць).
  • Преміум БІЛЬШЕ 12 план з 32В оперативної пам’яті & 240 Гб SDD (329 дол. США / місяць)(329 дол. США / місяць).

Найкраще для початківців. Спільний план хостингу DreamHost ідеально підходить для нового бізнесу та забезпечує достатню кількість ресурсів для блогу, стартового бізнесу чи невеликого веб-сайту електронної комерції. План запуску SiteGround призначений для особистого використання та для підприємств, які знають, що в кінцевому підсумку їм доведеться оновити, але хотіли б “перевірити води”, створивши базову присутність в Інтернеті.

Гарантія повернення грошей: В обох випадках за реєстрацію доменних імен не передбачено плати за встановлення або плати. Обидва пропонують гарантії повернення грошей (97 днів для DreamHost і 30 днів для SiteGround). Хоча гарантія DreamHost звучить вражаюче, майте на увазі, що вона діє лише для Спільного хостингу.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Пліч-о-пліч, плани та ціноутворення для цих двох господарів здаються дещо заплутаними, але є порівнянними, за характеристикою. Чим більше оперативної пам’яті ви можете собі дозволити, тим краще. Кількість необхідного місця зберігання залежить від того, що ви плануєте зберігати, наприклад відео та зображення займають багато місця, тому якщо ви фотограф, ваші вимоги щодо пам’яті будуть більшими. Рекомендуємо вам вичерпний перелік своїх вимог та функціональності вашого веб-сайту та звертатися до обох відділів підтримки хостів із запитаннями. Це також відверто розумний спосіб оцінити якість їх підтримки та отримати безкоштовну пораду про те, що вам потрібно.

Як просто використовувати DreamHost та SiteGround

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. Як ми вже бачили раніше, DreamHost та SiteGround мають різні інтерфейси для створення резервних копій. Якщо ви звикли до cPanel, панель керування DreamHost може розчарувати вас; якщо ви новачок, ви шукаєте подібну криву навчання, який би хост ви не вибрали, тому це не має значення.

Інсталятор одним натисканням кнопки. Більшість панелей управління пропонують установку в один клік для популярного програмного забезпечення та сценаріїв, таких як WordPress, ZenCart, утиліти календаря та фотогалереї. Інсталятори в один клік також використовуються для включення оптимізації сторінок, оздоровлення вашого сайту, активації програмного забезпечення безпеки та створення облікових записів електронної пошти. Є дуже мало компаній-хостингів, які не пропонують інсталяцію програмного забезпечення в один клік для більшості додатків додатків, як SiteGround, так і DreamHost..

Думка про простоту використання

DreamHost та SiteGround мають прості у використанні інтерфейси. Поради DreamHost SiteGround із своїми навчальними посібниками Wiki, які містять знімки екрана та покрокові інструкції для виконання більшості завдань на панелі керування.

Підтримка DreamHost та SiteGround

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

У DreamHost є офіційний блог, що включає 96 підручників за останнім підрахунком, форум користувачів та вичерпну Wiki.

SiteGround має велику базу знань із поширеними питаннями та поглиблені підручники для WordPress, Joomla та Magento.

Обидва створили багато неофіційних веб-сторінок, щоб допомогти новим користувачам розпочати роботу.

Зверніться до DreamHost:

Twitter: @DreamHost і @DreamHostCare

Телефон: 7147064182

Зверніться до SiteGround:

Twitter: @SiteGround і

Телефон: 1.866.605.2484

Думка щодо підтримки користувачів

Хоча обидва господарі гарантують цілодобову підтримку – чат наживо та квитки на підтримку (електронна пошта) – лише SiteGround пропонує безкоштовну телефонну підтримку. Це, мабуть, найбільша помилка DreamHost, про яку згадує більшість рецензентів та половина скарг, розміщених в Інтернеті.

Відгуки користувачів про DreamHost та SiteGround

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Майте на увазі, що огляди користувачів є суб’єктивними, а інколи користувачі, в основному, якщо не технічні, неправильно розуміють умови своєї угоди з вузлом. Це загальна суперечка між хостами та клієнтами, коли мова заходить про закриття веб-сайтів на спільних серверах, оскільки вони надмірно зловживають ресурси.

Позитивні відгуки.

І DreamHost, і SiteGround отримують високу оцінку більшості клієнтів за їх молоду, захоплену та енергійну підтримку. SiteGround отримує додаткові бали за чудовий, хоч і дорогий, хмарний хостинг.

Негативні відгуки.

DreamHost викликає три основних скарги в Інтернеті від своїх клієнтів. По-перше, відсутність телефонної підтримки; по-друге, що їх нестандартна суперечлива панель управління не є інтуїтивно зрозумілою; по-третє, що для користувачів, які не входять до США, доступ до підтримки може бути незручним і затримати вирішення питань.

SiteGround отримує великі пальці в трьох областях, головним чином обертаючись навколо додаткових витрат. Багато користувачів обурюються тим, що потребують додаткової оплати за захист доменних імен та оплати за переказ сайтів. Третя основна скарга – «проблеми з підключенням» або з 500 помилками, або з CloudFlare; деякі з цих помилок користувачі відносять до обмежених ресурсів у планах спільного хостингу.

Думка щодо відгуків користувачів

Підтримка вище середнього є важливою, якщо у вас є електронна комерція або є початківець. Схоже, обидва господарі прагнуть досконалості в обслуговуванні та ставляться до своїх клієнтів серйозно. Судячи з оглядів, обидва сайти сміливо впровадили унікальні, навіть непопулярні, функції або обрали нестандартні бізнес-моделі, які, загалом, по-своєму виявилися успішними..

Висновок щодо порівняння DreamHost та SiteGround

Який веб-хостинг підходить саме вам?

Вибір найкращої платформи

Причини вибору Dreamhost:

 • Більше досвіду та більше нагород
 • Прекрасна гарантія повернення грошей
 • Аутсорсинг центрів обробки даних професіоналам
 • Прозора структура ціноутворення

Причини вибору SiteGround:

 • Традиційна, проста у користуванні панель керування cPanel
 • Глобальна серверна мережа
 • Інноваційний підхід до безпеки
 • Супербюджетна пропозиція початкового рівня

DreamHost найкраще підходить для підприємств та сайтів електронної комерції, які потребують надійності, гнучкості та можливості оновити свої плани. Це, мабуть, непосильне для того, хто пише блог, чий бізнес просто потребує присутності в Інтернеті.

SiteGround ідеально підходить для домашнього використання, для підприємців та малого бізнесу за рахунок бюджету, а також для великих компаній, які цінують інноваційне підприємництво, яке SiteGround конкурує з більшими господарями, ніж сама.

Якщо цей огляд так і не сколихнув вас, подивіться на деякі змагальні веб-сайти подібної ліги.

WebHostingHub має загальний план хостингу початкового рівня, який називається SPARK, який конкурує з початковим планом SiteGround. Член міжнародної групи Endurance (EIG), модель підтримки WebHosting Hub, є першокласним і підтримується його сестрами та братами під парасолькою EIG.

Щоб конкурувати з DreamHost, BlueHost, що народився в 1996 році, є однією з найбільших хостингових компаній у світі, де проживає більше 1,9 мільйонів доменів. Він знаходиться у верхній частині майже всіх списків «10 найкращих хостинг-компаній».

Залиште нам рядок, якщо у вас є запитання, коментарі чи приємна робота з веб-хостингом, яким ви хочете поділитися. Ми хотіли б почути від вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map