DreamHost проти хостингу A2: який слід використовувати?

Порівняння DreamHost порівняно з A2


Визначення місця розміщення може бути найважливішим рішенням, який ви приймаєте на своєму веб-сайті. Щоб ваше підприємство було успішним, вам потрібен надійний хостинг, який забезпечує функції, які найкраще відповідають вашим потребам. Використовуйте це порівняння між DreamHost та A2 хостингом, щоб допомогти вам звузити вибір.

DreamHost має давню історію як компанія, що займається веб-хостингом. Заснована в 1997 році, на її серверах розміщено понад 1,5 мільйона веб-сайтів. З іншого боку, A2 хостинг був вперше запущений у 2003 році, маючи на увазі розробників, і одним із перших запропонував PHP 5 та Ruby on Rails. Їх акцент робиться на продуктивність.

І DreamHost, і A2 хостинг забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress, а також VPS та спеціальні плани сервера. Обидві компанії базуються на Linux.

У 2014 та 2015 роках DreamHost назвали PCMag найкращим господарем бізнесу. A2 хостинг отримав численні нагороди “кращий з”, кілька з них останнім часом, як і минулого року.

Компанія DreamHost, штаб-квартира якої знаходиться в Каліфорнії, є приватною хостинговою компанією. Хостинг A2 також є приватною власністю. Його назва походить від того, що штаб-квартира знаходиться в Ен-Арбор (два А-е), штат Мічиган.

Порівняйте продуктивність DreamHost та A2 хостингу

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. DreamHost не може краще гарантувати його тривалість роботи. Він має стовідсоткову гарантію безперервного часу з поверненням одного дня хостингу за кожну годину простою, як тільки буде повідомлено про проблеми. Хостинг A2 майже такий же хороший, з 99,9% гарантією. Хостинг A2 поверне 5% щомісячної плати за кожну годину, коли ваш веб-сайт недоступний через несправності обладнання або мережі.

Продуктивність. DreamHost використовує процесори AMD і на своїх серверах встановлені SSD. A2 використовує сервери Dell з чотирьохядерними процесорами, і всі їх плани також використовують SSD. SSD-диски використовуються для підвищення продуктивності та надійності.

Сайт, розміщений на DreamHost, призвів до завантаження 2,10 секунди, що було швидше, ніж 70% сайтів, протестованих на Pingdom. Тест порівнянного сайту A2 дав час завантаження 1,49 сек, швидше, ніж 81% тестованих сайтів.

Надійність. DreamHost має кілька центрів обробки даних в США. Є два каліфорнійські центри обробки даних, а також центр обробки даних в Ашберні, штат Вірджинія. DreamHost консолідує каліфорнійські центри обробки даних у нещодавно відкритий центр обробки даних у Портленді, штат Орегон. У всіх центрах обробки даних є надлишок потужності та охолодження, резервне копіювання дизельного палива та цілодобова безпека.

У хостингу A2 є центри обробки даних по всьому світу з центрами в Мічигані, Амстердамі та Сінгапурі. У центрах обробки даних є надлишкові параметри потужності та охолодження, а також чотириразове підключення до мережі. Дизельні резервні копії доступні для надзвичайних ситуацій. Вони контролюються на місці для забезпечення безпеки та надійності.

Думка про ефективність хостингу DreamHost та A2

Як надійність, так і продуктивність DreamHost і A2 Hosting, як основні характеристики, вони забезпечують вражаючі результати.

Особливості DreamHost та A2 хостингу

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Не вводити в оману такі маркетингові терміни, як “необмежений” та “немерегований”, коли описуються функції. Це не означає “використовувати скільки хочеш”. Натомість, терміни стосуються того, що хостингові компанії “вважають розумним використанням”. Хостинг-компанії оштрафують або призупиняють сайти, які, на їхню думку, виходять за рамки цього – іноді без попередження. Однак хостинг-компанії заявляють, що більшість користувачів ніколи не підійдуть до попередження.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів. DreamHost забезпечує безкоштовний рік реєстрації домену для нових акаунтів. Хостинг A2 не має такої можливості.

Веб-сайт Builder. Ні в DreamHost, ні в A2 хостингу немає вбудованих розробників веб-сайтів, хоча A2 хостинг заявляє, що він підтримує більшість безкоштовних і комерційних розробників веб-сайтів..

Бази даних. DreamHost пропонує необмежену кількість баз даних MySQL. Хостинг A2 обмежує кількість до 5 баз даних на нижньому рівні, але має необмежену кількість баз даних, дозволених на інших рівнях і планах. Хостинг A2 також підтримує PostgreSQL.

Облікові записи електронної пошти. DreamHost надає необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти. Хостинг A2, знову ж таки, обмежує найнижчий рівень, дозволяючи 25 облікових записів. Інші рівні та плани пропонують необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Безлімітні рахунки корисні, якщо у вас багато співробітників. Він також дозволяє створити окремі облікові записи для кожного відділу вашого бізнесу, наприклад продажів, підтримки та інформації.

WordPress хостинг. DreamHost та A2 хостинг пропонують керовані плани WordPress. Зазвичай керовані плани WordPress коштуватимуть дорожче, ніж стандартний спільний план, хоча хостинг A2 відрізняється – його керована ціна WordPress така сама, як і стандартні спільні плани.

Частина додаткової вартості полягає в тому, що керовані плани WordPress зазвичай розміщуються на оптимізованих серверах з кешуванням та додатковою безпекою для підвищення продуктивності та стабільності. Ще однією перевагою керованого WordPress хостингу є те, що резервні копії та оновлення ваших WordPress сайтів зроблені саме для вас. Це дозволяє зосередитись на вмісті замість технічних речей.

Рішення електронної комерції. DreamHost та A2 хостинг підтримують безкоштовні кошики для покупок, доступні через панелі управління, такі як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інші. DreamHost також підтримує розробник комерційних сайтів електронної комерції, Café Commerce – хоча це не безкоштовно.

Резервні копії. Політика DreamHost забороняє зберігати створені користувачем резервні копії сайту на сервері. Будь-які створені вручну резервні копії повинні бути завантажені та вилучені з хост-сервера якомога швидше після їх створення.

Дані веб-сайту та бази даних автоматично створюються резервними копіями, але резервне копіювання не гарантується. Хостинг A2 пропонує перемотування назад для всіх, крім найнижчих рівнів. Server Rewind робить автоматичні знімки вашого сайту і дозволяє відновити окремі файли, бази даних або всього сайту.

Хостинг безпеки. DreamHost використовує Spamhaus для фільтрування електронної пошти та використовує Arbor Networks для забезпечення захисту DDoS. Хостинг A2 також дуже серйозно сприймає безпеку. Він сканує та активно діє проти DDoS-загроз, зловмисного програмного забезпечення та вірусів за допомогою його Perpetual Security та HackScan – які надаються безкоштовно. Він використовує стандартний захист від спаму, а також Barracuda Advanced Spam Filtering для електронної пошти.

А2-хостинг також використовує розширений інструмент безпеки Patchman, який сканує програмне забезпечення та додатки, які потребують виправлення, та повідомляє вас про застарілі програми..

DreamHost надає SSL через шифрування Let’s на своїх планах. A2 пропонує безкоштовні спільні SSL сертифікати для своїх планів через cPanel, а приватні SSL також можна придбати.

Панель управління. DreamHost використовує власну панель керування, що базується на тексті, ніж на основі значків інтерфейсу галузевого стандарту cPanel, який використовує A2 Hosting.

Зелений. DreamHost купує кредити на відновлювані джерела енергії та має ефект, що не впливає на вуглець. A2 може похвалитися також 100% -ним слідом без вуглецю. А2 також бере активну участь в екологічно чистих заходах, таких як посадка дерев, в районі Енн-Арбор.

Партнерські та торговельні програми. Партнерська програма DreamHost платить 97 доларів за кожний реферал, що становить загальну суму 1164 долари на рік. Партнерська програма A2 хостингу платить $ 85 за кожний реферал, без обмежень. А2 також має реселерну програму, яка дозволяє провести бренд.

Екстри. DreamHost продає сховище на своїх хмарних серверах щомісячно, залежно від того, скільки ви зберігаєте. Хостинг A2 має 50 доларів США на суму кредитів для Bing / Yahoo.

Думка про ключові особливості хостингу DreamHost та A2

DreamHost продає сховище на своїх хмарних серверах щомісячно, залежно від того, скільки ви зберігаєте. Хостинг A2 має 50 доларів США на суму кредитів для Bing / Yahoo.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на DreamHost та A2 хостинг

Плани та розміщення хостингу

Цінові плани порівняно

Примітка: Ціноутворення в Інтернеті постійно приймає зміни через конкурентний характер галузі. Це також призводить до багатьох рекламних цін. Оскільки ціни на просування зазвичай обмежуються першим терміном надання послуг, підписання на більш тривалий термін дорівнює більшій економії. Навіть без промо-акцій довші умови обслуговування зазвичай призводять до зниження цін. Ціни нижче відображають ціноутворення на момент проведення цього порівняння.

DreamHost. DreamHost не ускладнює речі з багатьма різними рівнями та планами. Є лише один план, який оцінюється в 7,95 дол. США на трирічний термін. План поставляється з необмеженим усім – необмеженим обсягом пам’яті, необмеженою пропускною здатністю, необмеженими обліковими записами електронної пошти та необмеженим доменом.

Безкоштовна реєстрація домену на один рік, а також безкоштовна SSL, входять в план. Спеціальна IP-адреса доступна за $ 5,95 щомісячної плати. DreamHost також пропонує шість високомасштабних рівнів хмарного хостингу, які відображаються в трьох місцях для надмірності. Вартість становить від 4,50 доларів на місяць до 96 доларів на місяць.

DreamHost також пропонує лише один план керованого хостингу WordPress. Він постачається з 30 ГБ пам’яті SSD та необмеженим числом відвідувачів на місяць. WordPress автоматично встановлюється при виїзді. План поставляється з виділеним IP і розміщується на VPS з SSD. План DreamHost обмежений одним сайтом і однією базою даних MySQL і коштує $ 19,95, з річним планом. Хостинг A2 має три керовані плани WordPress.

А2 хостинг. Хостинг A2 пропонує три спільні плани. Lite дозволяє один сайт, п’ять баз даних і коштує $ 3,92 на місяць. Кожен Swift та Turbo дозволяють необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість баз даних. Свіфт коштує $ 4,90 на місяць, а Turbo – 9,31 долара на місяць. Усі три мають необмежену пам’ять SSD та необмежену пропускну здатність. А2-хостинг також має CloudLinux, версію ОС Centos, яка є швидшою і має менше клієнтів на сервері, ніж більшість.

Хостинг A2 має три керовані плани WordPress. Вони коштують так само, як спільні плани у 3,92, 4,90 доларів та 9,31 долара. Lite обмежений одним веб-сайтом та п’ятьма базами даних; Swift та Turbo пропонують необмежену кількість веб-сайтів та баз даних. Усі плани базуються на SSD і кешують, хоча Turbo Plan оптимізував кешування. Всі вони мають CDN та додаткові параметри безпеки. Swift та Turbo також постачаються із сервером перемотування назад для резервного копіювання.

VPS та виділені плани: У DreamHost є чотири плани VPS, на яких розміщені SSD-диски і стартують від 15 доларів на місяць, а верхній рівень – 120 доларів на місяць. Пропонуючи необмежену пропускну здатність та необмежену кількість доменів, DreamHost VPS-плани підходять для малого та середнього бізнесу, які переросли спільний хостинг.

Хостинг A2 має два плани VPS з трьома рівнями в кожному. Некеровані яруси оцінюються в 5, 10 і 15 доларів на місяць. Керовані рівні – 32,99 дол. США, 46,19 дол. США та 65,99 дол. США на місяць. У планах A2-хостингу також є SSD-диски, але є обмеження на пропускну здатність та сховище.

У DreamHost є кілька виділених варіантів, починаючи від 149 доларів на місяць, при цьому ціни залежать від обраної конфігурації. DreamHost дозволяє необмежену кількість IP-адрес, а також необмежену пропускну здатність на своїх виділених рівнях. Хостинг A2 має два плани з трьома рівнями в кожному, як і у планах VPS. Некерований починається від $ 99,59 на місяць, а керований план починається зі $ 141,09 на місяць. Хостинг A2 має обмеження пропускної здатності та пам’яті, але вони досить великі.

Гарантія повернення грошей: DreamHost має гарантію повернення грошей на 97 днів. Гарантія A2 хостингу також краща, ніж галузевий стандарт 30 днів, з пропозицією повернення грошей у будь-який час. Перші 30 днів повністю повертаються; через 30 днів відшкодування буде оцінено повторно. DreamHost утримуватиме плату за реєстрацію домену, якщо ви скористалися вільним роком реєстрації.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

DreamHost має найкращі гарантії повернення грошей – хоча A2 хостинг також кращий, ніж галузевий стандарт. DreamHost робить вибір спільного або керованого плану WordPress простим, з одним рівнем у кожному. Ціни на хостинг A2 на VPS та спеціальні серверні плани роблять його дуже привабливим для малого та середнього бізнесу.

Як просто використовувати DreamHost та A2 хостинг

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. Патентна панель управління DreamHost має безліч функцій, але, не будучи галузевим стандартом, це може спричинити проблеми, якщо ви перенесете свій сайт пізніше. A2 хостинг використовує зручний, знаковий інтерфейс cPanel на основі значків.

Інсталятор одним натисканням кнопки. У DreamHost є розділ інсталятора одним клацанням, хоча доступно не так багато додатків, як надають інші інсталятори. A2 хостинг використовує Softaculous як інсталятор одним клацанням для сотень програм.

Навігація по веб-сайту. І сайти DreamHost, і хостинг A2 надають все необхідне для вибору плану. Обидва мають корисні діаграми порівняння для порівняння рівнів у своїх планах, хоча A2 хостинг додає корисні посилання на спливаючі вікна для багатьох термінів та параметрів, показаних на його діаграмах. Боти чисті та зручні для користувачів. Однак DreamHost ускладнює пошук деякої інформації, не звертаючись до Google або читаючи вікі.

Думка про простоту використання

Обидва хости досить прості у використанні, але хостинг A2 має перевагу завдяки використанню стандартного cPanel, більш надійному інсталятору додатків одним клацанням і зробити інформацію трохи простіше, ніж DreamHost.

Підтримка хостингу DreamHost та A2

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

DreamHost та A2 хостинг отримують високі оцінки від клієнтів за обслуговування та підтримку, а персонал підтримки вважається доброзичливим та знаючим.

У хостингу A2 є телефон, електронна пошта та чат в режимі реального часу 24/7. У DreamHost є контактна сторінка, на якій ви надсилаєте електронні запитання. Після придбання у них є більше варіантів підтримки від DreamHost, але телефон не один з них. У DreamHost є інша вікі, яка оновлюється у міру необхідності та має багато інформації, подібно до бази знань. У DreamHost та A2 хостингу є блог та форум, а A2 хостинг – сторінка у Facebook.

Думка щодо підтримки користувачів

Обидві хостингові компанії отримують високі оцінки за знання та корисність обслуговуючого та допоміжного персоналу. Обидва надають велику кількість порад та інформації. Однак для багатьох відсутність підтримки телефону робить DreamHost не такою зручною підтримкою.

Відгуки користувачів про DreamHost та A2 хостинг

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Оскільки огляди розміщуються тими, хто відчуває себе сильно, а отже, або сильно негативним, або сильно позитивним, вони не повинні бути вирішальним фактором вибору веб-хостингу. Однак, коли щось з’являється послідовно, це може бути щось розглянути.

Негативні відгуки про DreamHost та A2 хостинг

DreamHost. Найпоширеніша скарга клієнтів DreamHost – це відсутність підтримки телефону. Деякі також повідомляють про підтримку спонтанного чату.

А2 хостинг. A2 отримує менше негативних відгуків, ніж більшість компаній. Зазвичай вони є для поодиноких випадків поганого досвіду із підтримкою клієнтів.

Позитивні відгуки про DreamHost та A2 хостинг

DreamHost. Підтримка клієнтів від DreamHost більшу частину часу отримує позитивні коментарі. DreamHost також отримує кудо за майже необмежене все спільне планування за таку низьку ціну.

А2 хостинг. A2 отримує багато позитивних відгуків про підтримку клієнтів. Клієнти також вражені кількістю функцій за ціною та швидкістю серверів хостингу A2.

Думка щодо відгуків користувачів

В цілому обидві ці хостинг-компанії добре сприймаються клієнтами. Однак хостинг A2 отримує менше негативних відгуків, ніж DreamHost.

Висновок щодо порівняння DreamHost та A2 хостингу

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

DreamHost і A2 хостинг мають багато подібних особливостей, але є причини зробити одне більш бажаним, ніж інше.

Причини вибору хостингу A2 через DreamHost:

 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Конкурентні ціни на VPS та спеціальні плани
 • Використовується галузевий стандарт cPanel
 • Цілодобова підтримка телефону та чату

Причини вибору DreamHost через хостинг A2:

 • Простота одного плану для спільного та керованого хостингу WordPress
 • Найдовша гарантія повернення грошей
 • “Безлімітний” функції на всіх рівнях спільних планів

Незважаючи на те, що DreamHost хороший для середнього та великого бізнесу своїми розумними цінами VPS та спеціальними планами сервера з необмеженою пропускною здатністю, ціна A2 хостингу на VPS та спеціальні серверні плани також робить його привабливим вибором. Одноплановий хостинговий план DreamHost привабливий для тих, хто хоче “необмежено все”, не вибираючи між різними рівнями.

Однак він може не підходити для початківців, оскільки немає веб-розробника веб-сайту та немає телефонної підтримки. Обидві ці хостингові компанії пропонують хороші ціни за кількістю функцій, які вони надають у своїх планах.

У цьому порівнянні перераховано лише два з багатьох варіантів, доступних для веб-хостингу. Якщо ви можете витратити на кілька доларів більше, ніж бюджетне ціноутворення, ви можете отримати швидкий час завантаження та реакції та преміальні функції за допомогою SiteGround. Для іншого хоста, який був би відмінним вибором для керованого WordPress, ви можете заглянути в хостинг InMotion

У вас є питання щодо DreamHost або A2 хостингу? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map