Bluehost vs мережеві рішення: які з них слід використовувати?

Bluehost та мережеві рішення порівняно


З урахуванням усіх планів, функцій, варіантів та доповнень вибір веб-хостинг-компанії для вашого веб-сайту може бути вражаючим. Використовуйте це порівняння головою до голови між Bluehost та Network Solutions, щоб уточнити речі та звузити вибір.

Як Bluehost, так і мережеві рішення працюють у веб-хостингу вже більше двох десятиліть. Bluehost пропонує послуги з 1996 року. Network Solutions розпочала свою діяльність як консалтингова фірма в 1979 році, а в 1993 році стала першим і єдиним реєстратором доменів, поки відкритий конкурс не розпочався в 1999 році.

Network Solutions все ще отримує 45% свого прибутку від бізнесу з реєстрацією домену. У 2005 році вони почали пропонувати більше продуктів, таких як веб-хостинг.

У BlueHost на своїх серверах розміщено понад 2 мільйони сайтів. BlueHost та мережеві рішення забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress та сервери VPS. BlueHost також має спеціальні плани, хоча VPS та спеціалізовані серверні параметри BlueHost – це останні доповнення.

Network Solutions не пропонує спеціальні серверні плани. Network Solutions пропонує варіанти Linux та Windows для спільного хостингу, тоді як його плани VPS є лише Linux.

У BlueHost є багато нагород за “найкращий”, включаючи “Найкращий хостинг” та “Найкращий хост”. Компанія J.D. Power та Associates отримала назву «Видатне обслуговування клієнтів» для одного з його центрів зв’язку з 2006 по 2010 рік..

BlueHost був куплений Endurance International Group (EIG) у 2010 році. EIG володіє багатьма компаніями, що займаються веб-хостингом, але дозволяє їм працювати під власними банерами. EIG-сайти не є клонами один одного. Однак є деякі схожість між хостинг-компаніями, які належать EIG.

Ви можете виявити, що якщо у вас виникли проблеми з однією компанією EIG, ви можете знайти ті самі проблеми з іншою. Мережеві рішення купували декілька разів, останнє – у 2011 році. Це придбання призвело до нового керівництва, скорочення персоналу та закриття декількох офісів.

Порівняйте продуктивність BlueHost та мережевих рішень

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. BlueHost не має гарантії безперервного часу, але статистика показує, що тривалість роботи регулярно становить 99,9% або вище. Network Solutions каже, що гарантія 99,99% для Linux та 99,9% для планів Windows, однак, в Умовах надання послуг про відшкодування коштів немає згадок, якщо цей час не буде дотриманий.

Продуктивність. BlueHost будує власні сервери та використовує 16-ядерний AMD Opterons.

Випробування сайту, розміщеного на BlueHost, призвело до завантаження 2,37 сек, що швидше, ніж 65% сайтів, протестованих на Pingdom. Тест сайту Network Solutions дав час завантаження на 3,21 секунди, повільніше, ніж 48% тестованих сайтів.

Надійність. Центр обробки даних BlueHost знаходиться в штаті Юта. Для надмірності центри обробки даних живляться і охолоджуються за допомогою декількох джерел, а резервні копії дизеля створені для надзвичайних ситуацій. BlueHost не має дзеркальних чи надлишкових резервних копій даних – за винятком хмарних планів. Резервні копії зберігаються не більше 30 днів.

Незрозуміло, де розташовані центри обробки даних Network Solutions, крім таких у Північній Америці. Здається, центри даних використовують кластерні сервери, виготовлені з лопатей HP і IBM, для надмірності. Дані центри живляться та охолоджуються за допомогою резервування та дизельних резервних копій, відстежуються на місці для безпеки та надійності та створюються резервні копії щоночі.

Думка про ефективність BlueHost та мережевих рішень

Network Solutions має гарантію тривалості роботи, але не забезпечує її резервування будь-якими особливостями. BlueHost не має гарантії безперервного часу, але він постійно підтримує надійність роботи. Тести на завантаження та час відповідей для розміщених сайтів були швидшими для BlueHost.

Особливості BlueHost та мережевих рішень

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: “Неограниченное” або “немережированное” – це терміни, які використовуються веб-хостинг-компаніями при описі наданих функцій. Цей маркетинговий термін не означає “все, що ви можете використовувати”. Натомість, терміни стосуються того, що хостинг-компанія «вважає розумним використанням». Хостинг-компанія може призупинити веб-сайти для надмірного використання – іноді без попередження.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів – Network Solutions є першим визнаним реєстратором домену. BlueHost забезпечує безкоштовний рік реєстрації домену для нових акаунтів. Network Solutions пропонує безкоштовний домен на один рік. Однак ціна на оновлення домену на наступний рік з мережевих рішень в два-три рази вище, ніж платить більшість реєстраторів.

Веб-сайт Builder. BlueHost забезпечує перетягування Weebly Basic, яке обмежено 5 веб-сторінками. Basic є безкоштовною, але оновлення до більш потужного Weebly Premium доступне за додаткову плату. Network Solutions має веб-сайт Builder. Цей конструктор також має інтерфейс перетягування. За певну плату Network Solutions пропонує goMobi для створення веб-сайту для мобільних пристроїв.

Бази даних. BlueHost пропонує необмежену кількість баз даних MySQL. Дозволи на базу даних MySQL для мережевих рішень залежать від обраного плану. Для трьох спільних планів ліміти – 25, 50 та необмежені.

Облікові записи електронної пошти. BlueHost надає необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти. Доплати електронної пошти для спільних планів мережевих рішень – 1000, 2500 та необмежені для трьох планів.

WordPress хостинг. BlueHost та мережеві рішення пропонують керовані плани WordPress. Керовані плани WordPress часто коштують дорожче, ніж стандартний спільний план. Деякі з цих додаткових витрат пов’язані з тим, що керовані плани WordPress зазвичай розміщуються на оптимізованих серверах з кешуванням та додатковою безпекою, щоб забезпечити підвищення продуктивності та стабільності. Однак головна перевага, яку приносить хостинг WordPress, полягає в тому, що автоматичне резервне копіювання та оновлення веб-сайтів WordPress зроблено саме для вас. Ви можете залишити технічні речі в спокої і зосередитись на тому, що важливо – на вашому вмісті.

Рішення електронної комерції. BlueHost забезпечує безкоштовні кошики для покупок через свої панелі управління, такі як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інші. Network Solutions пропонує вбудований розробник вітрин в три плани з щомісячною платою – один дозволяє 25 продуктів, інший 300 продуктів, а верхній рівень – 100 000 продуктів. Network Solutions також має функцію Jumpstart, яка налаштовує ваш магазин до 25 продуктів за одноразову плату в розмірі 299 доларів.

Резервні копії. BlueHost забезпечує щоденне, щотижневе та щомісячне резервне копіювання, а також пропонує SiteBackup Pro за окрему плату – хоча це безкоштовно із спільним планом Business Pro. SiteBackup Pro дозволяє створювати резервні копії та відновлювати на рівні файлів. Network Solutions пропонує знімки резервного копіювання та відновлення веб-сайтів на панелі управління та зберігають їх протягом семи днів.

Хостинг безпеки. BlueHost забезпечує основний сервіс SiteLock, який шукає та усуває зловмисне програмне забезпечення, безкоштовно на нижчих рівнях, а SiteLock Pro безкоштовно на своїх планах вищого рівня. BlueHost також має внутрішні процеси для захисту від DDoS. Мережеве рішення сканує та активно діє проти DDoS-загроз, зловмисного програмного забезпечення та вірусів для своїх планів WordPress. Маючи верхні два рівні загального хостингу, Network Solutions робить автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення та запобігає поширеним хакерським атакам. Він також надає SiteLock за щомісячну плату.

Усі плани Bluehost мають безкоштовний сертифікат спільного доступу (SSL), причому верхній спільний план має безкоштовний приватний сертифікат SSL. Network Solutions надає безкоштовний спільний SSL для верхнього рівня загального хостингу, і приватний SSL може бути придбаний.

Панель управління. Панель управління BlueHost заснована на cPanel, але має модифікований інтерфейс. Network Solutions має власну панель управління. Він має основні функції, необхідні, але потребує певного звикання, особливо якщо раніше ви приїхали з хоста cPanel.

Партнерські та торговельні програми. За допомогою партнерської програми BlueHost ви можете заробляти 65 доларів за рефералу, без щомісячних обмежень. Завдяки партнерській програмі Network Solutions можна заробляти до 150 доларів на місяць. Програма реселерів мережевих рішень здійснюється через сторонніх розробників, SRSplus.

Extras.BlueHost має $ 150 в рекламних кредитах; Network Solutions має 50 доларів США на суму кредитів для мережевих програм маркетингових рішень. BlueHost перемістить створений веб-сайт, якщо у вас є інше, хоча він стягує премію за послугу. Мережеві рішення мають деякі варіанти маркетингу, SEO та електронної комерції, доступні за щомісячну плату.

Думка щодо основних особливостей BlueHost та мережевих рішень

Між цими двома є багато подібних особливостей. Однак BlueHost має більше “необмежених” функцій у своїх спільних планах. Якщо вам потрібен спільний план хостингу для Windows, мережеві рішення – ваш єдиний вибір між цими двома.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на BlueHost та мережеві рішення

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Постійні зміни в ціноутворенні звичайні для компаній, що займаються веб-хостингом, через інтенсивну конкуренцію. Цінові акції є типовими. Ціни на акції, як правило, обмежуються першим терміном надання послуг, тому ви отримаєте більші заощадження, зареєструвавшись на більш тривалі умови обслуговування. Навіть без рекламних акцій довші умови надання послуг зазвичай призводять до порушення ціни. Нижче наведені ціни базуються на цінах на веб-хості під час цього порівняння.

BlueHost. Є три спільні плани, запропоновані BlueHost. Найнижчий рівень, Basic, дозволяє один сайт, забезпечує 50 Гб пам’яті та дозволяє необмежену пропускну здатність та акаунти електронної пошти за 3,95 долара на місяць. Крім того, на $ 6,95 на місяць збільшується обсяг пам’яті до 150 ГБ, дозволяє десять сайтів і постачається з CDN. Business Pro, що становить 14,95 доларів США на місяць, пропонує необмежену кількість сайтів, а також необмежену кількість пропускних можливостей, облікових записів та акаунтів електронної пошти. CDN, Private SSL, виділений IP та Sitebackup Pro включені в цей план верхнього рівня. Усі спільні плани BlueHost мають безкоштовну реєстрацію домену на один рік.

За додаткову плату BlueHost пропонує три масштабовані плани Cloud, які відображають ваші дані у трьох місцях для надійності та швидшого завантаження.

BlueHost має чотири керовані плани WordPress на основі технології VPS. Найменший план, що веде блогер, становить 12,95 доларів на місяць, обмежений 100 мільйонами відвідувань, 30 ГБ пам’яті та п’ятьма сайтами. Основний план, підприємство, яке оцінюється в $ 85 на місяць, має 240 ГБ пам’яті, необмежену пропускну здатність та 30 сайтів. Інші два – професіонал на $ 37,50 і бізнес на $ 60 – між ними. Усі мають безкоштовний CDN. SiteLock Pro пропонується на двох нижчих рівнях; бізнес-рівень має SiteLock Premium, а верхній рівень – SiteLock Enterprise.

Мережеві рішення. Ціноутворення на веб-сторінці мережевих рішень надмірно заплутане. Ціни, здається, змінюються (без пояснень) на різних сторінках. Network Solutions пропонує три спільні плани. Очевидна ціна в 9,96 доларів на місяць для найнижчого рівня, веб-хостингу, обмежує дисковий простір до 300 ГБ. Він дозволяє 25 баз даних, необмежену пропускну здатність та необмежену переадресацію електронної пошти – хоча існує обмеження до 1000 скриньок електронної пошти. Професійний хостинг становить 15,78 доларів на місяць за необмежений обсяг пам’яті, 2500 скриньок електронної пошти, 50 баз даних, безкоштовний CDN та необмежену пропускну здатність. Хостинг Premium становить 21,26 доларів США на місяць за безкоштовний CDN, безкоштовний SSL, необмежену кількість електронної пошти, баз даних, пропускну здатність та зберігання. Усі плани припадають на рік безкоштовної реєстрації домену.

Network Solutions має один керований план WordPress, починаючи з $ 35 на місяць. План передбачає сканування шкідливих програм та вірусів, має експертну підтримку WordPress, забезпечує необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність, має сертифікат SSL та забезпечує інсценізацію. Функція “Постановка” дозволяє створювати веб-сайт у режимі офлайн, а коли це задоволено, використовувати його в прямому ефірі. Це дозволяє вам змінювати та налаштовувати, не впливаючи на веб-сайт, який живе. Здається, один домен дозволений планом WordPress.

VPS та виділені плани: BlueHost має чотири плани VPS. Стандартний рівень VPS в розмірі 14,99 дол. США на місяць підходить для індивідуального або малого бізнесу, для якого потрібна дещо більша ефективність, ніж це дозволить загальний план, але він занадто обмежений для набагато більше. Інші три плани мають кращі функції та коштують в $ 29,99, 44,99 та 55,99 дол. На місяць. Плани VPS BlueHost мають обмеження пропускної здатності від 1 ТБ до 4 ТБ. Network Solutions має два плани VPS: Essential за $ 40 на місяць та Professional для $ 80 на місяць. Яруси BlueHost мають кращі функції для меншої кількості, за винятком того, що Network Solutions підтримує більше керованих доменів на рівень, ніж BlueHost.

BlueHost має три спеціальні яруси, що дозволяють 3, 4 та 5 IP-адрес, цінами яких становлять відповідно 74,99, 99,99 дол. Та 124,99 дол. На місяць відповідно. Network Solutions не пропонує спеціальні серверні плани.

Гарантія повернення грошей: BlueHost має галузеву стандартну 30-денну гарантію, як і мережеві рішення. Однак якщо ви скасуєте довгостроковий контракт з Network Solutions, ви можете нести великі збори за дострокове припинення. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на BlueHost або Network Solutions, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з будь-якого повернення коштів, і ви збережете ім’я домену.

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

Надмірні штрафи мережевих рішень за дострокове скасування та його більш високі ціни надають перевагу BlueHost, за винятком керованого WordPress. Якщо вам потрібні функції, присвячені спеціальному плану, BlueHost – це ваш єдиний вибір, оскільки Network Solutions не має спеціального плану. Постановочні та “необмежені” функції дають Network Solutions перевагу серед користувачів WordPress.

Як просто використовувати BlueHost та мережеві рішення

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. BlueHost використовує cPanel, але зі зміненим інтерфейсом, тому постійним користувачам cPanel потрібно буде внести деякі корективи. Патентована панель управління мережевих рішень має більшість функцій, які вам знадобляться. Однак орієнтуватися в роботі заплутано і страшно, виконуючи більше копання та більше кліків, ніж потрібно. Плани Windows для мережевих рішень використовують стандартну панель управління Plesk.

Інсталятор одним натисканням кнопки. BlueHost забезпечує простий у використанні інсталятор MOJO Marketplace одним клацанням миші для встановлення майже сотні програм. Мережеві рішення мають установку WordPress та Joomla одним натисканням кнопки. Хоча на панелі керування доступні інші додатки одним клацанням миші, щоб дістатися до цих додатків одним клацанням, може знадобитися до дев’яти кроків..

Навігація по веб-сайту. На веб-сайтах Bluehost та Network Solutions надається інформація, необхідна для вибору плану. Bluehost має корисні діаграми порівняння для порівняння рівнів у своїх планах. Мережеві рішення також добре, але для їх знаходження потрібні кілька кліків.

Ціни заплутані на веб-сайті Network Solutions. Насправді на домашній сторінці Network Solutions, за винятком меню «Хостинг та SSL», про веб-хостинг не згадується – натомість представлені інші продукти та послуги від Network Solutions..

Думка про простоту використання

Інсталятор BlueHost одним клацанням миші має більше додатків, і, хоч і модифікований, панель управління заснована на галузевому стандартному cPanel. Схоже, що Network Solutions зосереджується на інших послугах більше, ніж на веб-хостингу.

Підтримка BlueHost та мережевих рішень

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

Відповідно до відгуків клієнтів, ця сфера BlueHost не вистачає. Незважаючи на те, що один із його кол-центрів виграв нагороди, у Network Solutions теж є набагато більше скарг на обслуговування клієнтів, ніж похвала.

У BlueHost та мережевих рішеннях є телефон та електронна пошта, 24/7. У BlueHost є прямий чат, Network Solutions – ні. Обидва мають обширну базу знань з навчальними посібниками та поширеними запитаннями. В обох є форум, хоча форум Network Solutions насправді є посиланням на форум Web.com.

Мережеві рішення в минулому мали суперечки. У 2009 році мережеві рішення почали публікувати щоденні списки пошуку доменних імен, що проводились у вікні пошуку домену на веб-сайті. У 2008 році без дозволу користувача мережеві рішення почали розміщувати рекламу на субдоменах, якщо вони не були активними – перетворюючи їх на заповнені рекламою припарковані сторінки для мережевих рішень.

У 2008-2009 роках Network Solutions звинувачували у фронті домену. Вони зможуть затримати пошукові домени, тимчасово взявши право власності, тому ви не змогли зареєструвати ім’я в іншому місці після пошуку в Мережевих рішеннях. Люди, відомі як “дегустатори домену”, підписалися б на цю інформацію, і як тільки Network Solutions скасуються через чотири дні, люди негайно купують домен і пропонують його для продажу за більш високою ціною. Звіти про такі види практики припинилися після викупу веб-сайтів у 2011 році.

Думка щодо підтримки користувачів

Жоден господар тут не ідеальний. BlueHost може мати незначну перевагу через чат в реальному часі і через сумніви, викликані сумнівними практиками Network Solutions в минулому.

Відгуки користувачів щодо BlueHost та мережевих рішень

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Відгуки ніколи не повинні використовуватися як вирішальний фактор при виборі веб-хоста. Оскільки огляди зазвичай публікують ті, хто захоплюється, більшість відгуків є або сильно негативними, або сильно позитивними. Однак, коли одне й те саме отримує послідовний коментар, це може бути щось розглянути.

Негативні відгуки про BlueHost та мережеві рішення

BlueHost. Відгуки BlueHost щодо підтримки клієнтів вкрай негативні. Скарги включають тривалий час очікування, хамство та повторні квитки на ту саму проблему.

Мережеві рішення. Важко знайти веб-хостингу, який має більше негативних відгуків, ніж Network Solutions. Від поганого обслуговування до складності у створенні веб-сайту, Network Solutions отримує низькі оцінки від клієнтів. Практично до кожної сторони компанії були скарги.

Позитивні відгуки про BlueHost та мережеві рішення

BlueHost. Більшість позитивних відгуків клієнтів BlueHost оцінюють ціни та можливості, передбачені у планах.

Мережеві рішення. Позитивні відгуки клієнтів небагато і між ними. На веб-сайті Network Solutions є лише два відгуки клієнтів, і, схоже, один із цих сайтів зараз розміщений в іншому місці.

Думка щодо відгуків користувачів

Як зазначалося, відгуки клієнтів – лише один показник якості веб-хостингу. Однак велика кількість негативних відгуків, отриманих від клієнтів Network Solutions, повинна бути потенційним червоним прапором.

Висновок щодо порівняння BlueHost та мережевих рішень

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

Є функції як BlueHost, так і мережевих рішень, що відрізняють їх один від одного.

Причини вибору мережевих рішень через BlueHost:

 • Не належить EIG (турбота, якщо у вас були проблеми з EIG в минулому)
 • Linux та Windows поділилися планами хостингу

Причини вибору BlueHost через мережеві рішення:

 • Безкоштовний LockLock
 • Використовує cPanel – хоча зі зміненим інтерфейсом
 • Доступні додатки для встановлення одним кліком
 • Виділені серверні плани для тих, хто потрібен
 • Значно нижчі плати за оновлення реєстрації домену

Мережеві рішення заявляють, що він орієнтований на малий бізнес. Він пропонує низькі ціни протягом першого місяця, але вони швидко піднімаються після цього.

Плани WordPress, керовані BlueHost, можуть бути дорожчі, ніж програми інших хостів, але пропоновані функції здаються дуже популярними – на що вказує той факт, що на BlueHost розміщено понад 1 мільйон WordPress сайтів.

Для малого та середнього бізнесу привабливі VPS та спеціальні плани BlueHost.

Не пропонуючи спеціалізовані серверні параметри, можливо, обмежте привабливість мережевих рішень для більшого бізнесу.

Жодна компанія не має підтримки клієнтів в стерлінговій формі, тому, якщо це важливе враження, ви можете поглянути в іншому місці.

Якщо ви хочете хостингу з швидким завантаженням та часом відгуку та преміальними функціями – і не заперечуйте платити трохи більше, ніж бюджетні ціни на хост SiteGround, варто було б розглянути.

Для користувачів WordPress InMotion Hosting – це хостингова компанія з прекрасними функціями та однією з найкращих гарантій повернення грошей у бізнесі..

У вас є питання щодо BlueHost або Network Solutions? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map