Bluehost vs DreamHost: що вам слід використовувати?

Незалежно від причини бажання веб-сайту, знайти веб-хостинг-компанію, яка саме підходить
ви можете здивувати, тому що існує стільки планів із такою кількістю різних можливостей. Це
Порівняння головою до голови між BlueHost та DreamHost може допомогти вам звузити вибір.


І BlueHost, і DreamHost працюють у веб-хостинговому бізнесі з 1990-х – BlueHost з 1996 року, а DreamHost з 1997 року. Обидва добре встановлені. У BlueHost на своїх серверах розміщено понад 2 мільйони сайтів, а в DreamHost – понад 1,5 мільйона на своїх серверах.

І BlueHost, і DreamHost надають спільний хостинг, керований хостинг WordPress, а також VPS та спеціальні плани сервера – хоча VPS та спеціалізовані серверні параметри BlueHost – це нещодавні доповнення..

BlueHost виграв ряд нагород “кращий з”, серед яких “Найкращий доступний хостинг” та “Найкращий
Хост цінності ». DreamHost завоював свою частку «найкращих» нагород, включаючи PCMag «Найкращий господар-господар» у 2014 та 2015 роках.

У 2010 році BlueHost викупила Endurance International Group (EIG), компанія, якій належить
численні хостингові компанії, але дозволяє кожній з них діяти під своїм іменем. Навіть
хоча сайти EIG не є клонами один до одного, існує ряд подібностей між EIG
хостингові компанії.

Ви повинні знати, що якщо у вас виникли проблеми з однією компанією EIG, ви можете виявити те саме
проблеми з іншим. DreamHost є приватною хостинговою компанією, штаб-квартира якої знаходиться в
Каліфорнія.

Порівняйте продуктивність BlueHost проти DreamHost

Contents

Своєчасність та надійність

Монітор часу

Час роботи. Хоча статистика роботи BlueHost показує, що вона регулярно становить 99,9% або вище, вони не мають гарантії тривалості. З іншого боку, DreamHost має 100% гарантію безперервного часу. Виплачуються повернення одного дня хостингу на кожну годину простою, як тільки повідомляється про проблеми..

Продуктивність. BlueHost будує власні сервери та використовує 16-ядерний AMD Opterons. DreamHost також використовує процесори AMD і на своїх серверах встановлені SSD.

Випробування сайту, розміщеного на BlueHost, призвело до завантаження 2,37 сек, що швидше, ніж 65% сайтів, протестованих на Pingdom. Порівнюваний сайт DreamHost призвів до того, що час завантаження становив 2,10 секунди, швидше, ніж 70% перевірених сайтів.

Надійність. Центр обробки даних BlueHost знаходиться в штаті Юта. Центр обробки даних працює та охолоджується із надлишковими джерелами, а резервні копії дизеля створені для надзвичайних ситуацій. BlueHost не відображає дзеркальних чи зайвих резервних копій даних, за винятком їх хмарних планів. Резервні копії зберігаються не більше 30 днів.

У DreamHost є два каліфорнійські центри обробки даних, один у Лос-Анджелесі та один в Ірвайн. Плани є
триває консолідація каліфорнійських центрів обробки даних у центрі обробки даних DreamHost у Портленді.
Вони також мають центр обробки даних в Ашберні, штат Вірджинія. Усі центри обробки даних надлишкові
потужність та охолодження, резервне копіювання дизеля та цілодобова безпека є у всіх центрах обробки даних.

Думка щодо BlueHost проти DreamHost

Незважаючи на те, що надійність відмінна, а тривалість безперервного часу – відсутність гарантії безперервного часу
BlueHost може викликати занепокоєння. DreamHost має одну з найкращих гарантій безперервної роботи в бізнесі. DreamHost також має перевагу у завантаженні та часі реакції – але лише з невеликим відривом.

BlueHost проти DreamHost

Порівняйте основні характеристики

Основні характеристики порівняно

Примітка: Ви знайдете “необмежену кількість” або “неметалізовану”, яку використовують веб-хостингові компанії при описі функцій. Це маркетинговий термін, і він не означає “все, що можна використовувати”. Натомість, терміни стосуються того, що хостингові компанії “вважають розумним використанням”.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів. І BlueHost, і DreamHost надають безкоштовний рік реєстрації домену для нових акаунтів.

Веб-сайт Builder. BlueHost забезпечує перетягування Weebly Basic, яке обмежено 5 веб-сторінками. Basic є безкоштовним, і за додаткову плату доступне оновлення до Weebly Premium. DreamHost не пропонує розробника веб-сайтів.

Бази даних. І BlueHost, і DreamHost пропонують необмежену кількість баз даних MySQL.

Облікові записи електронної пошти. І BlueHost, і DreamHost забезпечують необмежену кількість облікових записів електронної пошти та пересилання електронної пошти.

WordPress хостинг. Обидва BlueHost та DreamHost пропонують керовані плани WordPress.
Керовані плани WordPress зазвичай коштують дорожче, ніж стандартний спільний план. Частина додаткової
вартість полягає в тому, що керовані плани WordPress зазвичай розміщуються на оптимізованих серверах з такими
такі функції, як кешування та додаткова безпека для підвищення продуктивності та стабільності.

Основна перевага керованого хостингу WordPress – автоматичне резервне копіювання та оновлення
ваші сайти WordPress зроблені саме для вас, що дозволяє вам зосередитись на тому, що важливо – ваших сайтах. “
зміст.

Рішення електронної комерції. І BlueHost, і DreamHost надають безкоштовні кошики для покупок через свої панелі управління, такі як Magneto, ZenCart, PrestaShop та інші. Плагіни електронної комерції WP доступні для обох хостів для сайтів WordPress. DreamHost також підтримує рекламний ролик
Побудовник сайтів електронної комерції, Café Commerce – хоча це не безкоштовно.

Резервні копії. BlueHost забезпечує щоденні, щотижневі та щомісячні резервні копії, а також пропонує SiteBackup Pro за окрему плату, хоча це безкоштовно з спільним планом Business Pro. SiteBackup Pro дозволяє створювати резервне копіювання та відновлення на рівні файлів.

Політика DreamHost забороняє зберігати резервні копії сайтів на сервері, тому створені користувачем резервні копії
їх потрібно завантажити та видалити з хост-сервера якомога швидше після їх створення. DreamHost автоматично резервує дані та бази веб-сайтів, але резервне копіювання не гарантується.

Хостинг безпеки. Щоб шукати, видаляти та забороняти зловмисне програмне забезпечення, BlueHost надає основний сервіс SiteLock безкоштовно на нижчих рівнях, а SiteLock Pro – безкоштовний у планах вищого рівня. BlueHost заявляє, що у нього є внутрішні процеси захисту від DDoS. DreamHost використовує Spamhaus для фільтрації електронної пошти та забезпечує захист DDoS через послуги Arbor Networks.

Усі плани Bluehost мають безкоштовний сертифікат Спільний SSL. Популярний план на BlueHost приходить
з безкоштовним приватним сертифікатом SSL. DreamHost надає SSL через шифрування Let’s на своїх планах.

Панель управління. BlueHost використовує cPanel, але значно змінив інтерфейс. DreamHost використовує власну панель керування, що базується на тексті, ніж інтерфейс на основі іконок cPanel.

Зелений. DreamHost купує кредити на відновлювані джерела енергії та заявляє, що вона є нейтральною.

Екстри. BlueHost має $ 150 в рекламних кредитах; BlueHost має $ 100 кредитів. В обох є партнерські програми. BlueHost перемістить створений веб-сайт, якщо у вас є інше, хоча він стягує премію за послугу. DreamHost не має послуг з передачі веб-сайтів. Також щомісяця продає сховище на своїх хмарних серверах залежно від того, скільки ви зберігаєте.

Думка щодо основних особливостей BlueHost проти DreamHost

Обидві хостингові компанії пропонують хороший спектр функцій. Однак через те, що DreamHost не використовує cPanel, не має конструктора веб-сайтів, міграційної політики та менш надійного плану резервного копіювання, BlueHost отримує кивок у функції.

Порівняйте плани веб-хостингу та BlueHost проти DreamHost

Плани хостингу & Ціноутворення

Цінові плани порівняно

Примітка: Агресивна конкуренція призводить до постійних змін у ціноутворенні та великій кількості рекламних цін. Ціни на акції, як правило, обмежуються першим терміном обслуговування, тому реєстрація на більш тривалий термін дорівнює більшій економії. Навіть без рекламних акцій довші умови надання послуг зазвичай призводять до порушення ціни. Ціни, наведені нижче, перераховані на веб-сайтах хостів на момент проведення цього порівняння.

BlueHost. BlueHost пропонує три спільні плани. Основні дозволи на одному сайті передбачено 50 Гб пам’яті та дозволяє необмежена пропускна здатність та облікові записи електронної пошти за промо-ціною 3,95 долара на місяць. Крім того, 6,95 дол. США на місяць збільшує кількість сайтів, дозволених до 10, а обсяг пам’яті до 150 ГБ. CDN також є частиною Плану Плюс. Пропозиція Business Pro зі ставкою 14,95 доларів на місяць пропонує
необмежену кількість сайтів, а також необмежену пропускну здатність, сховища та акаунти електронної пошти.

CDN, приватний SSL, виділений IP та резервне копіювання сайту включені в цей план верхнього рівня. Всі
спільні плани BlueHost також мають безкоштовну реєстрацію домену на один рік. Пропозиції BlueHost
три масштабовані плани Cloud за додаткову плату, яка відображає ваші дані у трьох місцях
надійність і швидший час завантаження.

BlueHost має чотири керовані плани WordPress на основі технології VPS. Найменший план,
Блогер, що становить 12,95 доларів США на місяць, обмежений 100 мільйонами відвідувань, 30 ГБ пам’яті та п’ять сайтів. Основний план, підприємство, яке оцінюється в $ 85 на місяць, має 240 ГБ пам’яті, необмежену пропускну здатність та 30 сайтів. Інші два – професіонал на $ 37,50 і бізнес на $ 60 – між ними. У всіх є безкоштовні CDN та SiteLock (у двох нижчих ярусах є SiteLock Pro, бізнес має SiteLock
Преміум і найвищий рівень забезпечує SiteLock Enterprise).

DreamHost. DreamHost робить прості речі за допомогою одного спільного плану, який коштує 7,95 дол. США на трирічний термін. План поставляється з необмеженим усім – необмеженим обсягом пам’яті, необмеженою пропускною здатністю, необмеженими обліковими записами електронної пошти та необмеженим доменом. Безкоштовна реєстрація домену на один рік, а також безкоштовна SSL, входять в план. Спеціальна IP-адреса доступна за $ 5,95 щомісячної плати. DreamHost також пропонує хмарний варіант, який відображається в трьох місцях для надмірності. Шість високомасштабних рівнів коливаються від 4,50 доларів на місяць до 96 доларів на місяць.

DreamHost пропонує один план керованого хостингу WordPress з 30 ГБ пам’яті SSD та необмеженою кількістю відвідувачів на місяць. WordPress автоматично встановлюється при виїзді. План поставляється з виділеним IP і розміщується на VPS з SSD. План обмежений одним сайтом та одним
База даних MySQL і коштує $ 19,95 з річним планом.

VPS та виділені плани: У BlueHost та DreamHost є чотири плани VPS. Стандартний рівень VPS в розмірі 14,99 дол. США на місяць підходить для індивідуального або малого бізнесу, для якого потрібна дещо більша ефективність, ніж це дозволить загальний план, але він занадто обмежений для набагато більше. Інші три плани мають кращі функції та коштують в $ 29,99, 44,99 та 55,99 дол. На місяць. Плани VPS BlueHost мають обмеження пропускної здатності від 1 ТБ до 4 ТБ.

У планах VPS DreamHost є SSD-диски, починаючи з 15 доларів на місяць і максимум від 120 доларів на місяць.
Пропонуючи необмежену пропускну здатність та необмежену кількість доменів, DreamHost VPS-плани підходять для
малого та середнього бізнесу, які переросли спільний хостинг.

BlueHost має три спеціальні яруси, що дозволяють 3, 4 та 5 IP-адрес, ціною яких є $ 74,99, 99,99 дол. Та
124,99 дол. США на місяць відповідно. У DreamHost є кілька варіантів, починаючи від 149 доларів за кожну
місяць, із ціною залежно від обраної конфігурації. DreamHost дозволяє необмежено
кількість IP-адрес, а також необмежену пропускну здатність, на її виділених рівнях.

Гарантія повернення грошей: BlueHost має стандартну 30-денну гарантію. DreamHost має гарантію повернення грошей на 97 днів. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на BlueHost або DreamHost, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з будь-якого повернення коштів, і ви збережете ім’я домену..

Думка щодо ціноутворення планів хостингу

У DreamHost є лише один спільний план, який порівнюється з найвищим рівнем BlueHost у спільному хостингу за половину ціни. Крім того, DreamHost має найкращу гарантію повернення грошей.

Як просто використовувати BlueHost проти DreamHost

Простота використання

Як простота користування інтерфейсом

Панель управління. BlueHost використовує cPanel, але зі зміненим інтерфейсом, тому постійні користувачі cPanel будуть внести деякі корективи. Патентована панель управління DreamHost має необхідні функції, але не базуючись на галузевому стандартному cPanel, це може спричинити деякі проблеми з користувачем.

Інсталятор одним натисканням кнопки. BlueHost використовує інсталятор MOJO Marketplace одним клацанням для легкої установки майже ста додатків. У DreamHost є розділ інсталятора одним клацанням, хоча існує не так багато варіантів, як у ринку MOJO.

Навігація по веб-сайту. І сайти BlueHost, і DreamHost надають інформацію, необхідну для вибору плану. Обидва мають корисні діаграми порівняння для порівняння ярусів у своїх планах. Однак, чисті та зручні для користувача, однак, DreamHost ускладнює пошук деякої інформації, не звертаючись до Google чи читаючи через вікі.

Думка про простоту використання

Інсталятор BlueHost одним кліком має більше програм. Ніхто не використовує звичайний cPanel, але BlueHost – це в основному cPanel зі спеціальним інтерфейсом. Веб-сайт BlueHost трохи більше
зручний для користувачів.

Підтримка BlueHost проти DreamHost

Технічна та споживча підтримка

Підтримка користувачів порівняно

На основі відгуків клієнтів, це одна із областей, де BlueHost бракує. DreamHost отримує високі оцінки від клієнтів за обслуговування та підтримку, а його обслуговуючий персонал вважається доброзичливим
і обізнані.

У BlueHost є телефон, електронна пошта та чат в режимі реального часу 24/7. У BlueHost та DreamHost є блог та
форум.

У DreamHost є контактна сторінка, на якій ви надсилаєте електронні запитання. Є більше варіантів підтримки
коли ви придбали у DreamHost, коли ви придбали у них, але телефон – це не один із них. У DreamHost є унікальна вікі, яка оновлюється у міру необхідності та має багато інформації, подібно до бази знань.

Думка щодо підтримки користувачів

Жоден господар тут не ідеальний. BlueHost надає більше методів звернення вперед, однак, його клієнтська підтримка не високо оцінюється клієнтами. DreamHost має обмежені варіанти контактів, але клієнти високо оцінюють службу, яку вони отримують.

Відгуки користувачів про BlueHost проти DreamHost

Відгуки користувачів

Порівняння відгуків користувачів

Примітка: Ніколи не слід використовувати огляд як вирішальний фактор при виборі веб-хоста. Зазвичай огляди публікують ті, хто захоплюється, тому більшість клієнтів, які розміщують відгуки, або сильно негативні, або сильно позитивні. Однак коли щось постійно повідомляється, можливо, варто щось врахувати.

Негативні відгуки про BlueHost та DreamHost

BlueHost. Негативні відгуки щодо BlueHost переважно стосуються підтримки. Довгі часи очікування, хамство та повторні квитки на ту саму проблему – не рідкість.

DreamHost. Не дивно, що найпоширенішою скаргою є відсутність підтримки телефону. Деякі також повідомляють про підтримку спонтанного чату. Клієнти також прокоментували, що для компанії, яка має таку потужну гарантію безперервного часу, існує дивовижна кількість скарг на простої..

Позитивні відгуки про BlueHost та DreamHost

BlueHost. Більшість позитивних відгуків клієнтів BlueHost оцінюють ціни та можливості, передбачені у планах.

DreamHost. Підтримка клієнтів від DreamHost отримує більшість позитивних коментарів.DreamHost також отримує похвалу за майже необмежений все спільний план за низьку ціну.

Думка щодо відгуків користувачів

В цілому DreamHost отримує більше позитивних відгуків від своїх клієнтів, ніж BlueHost. Однак BlueHost отримує хороші відгуки про більшість всього, крім підтримки клієнтів.

Висновок щодо порівняння BlueHost та DreamHost

Який хостинг найкращий для вас?

Вибір найкращої платформи

У BlueHost та DreamHost є функції, які подобаються тим, хто шукає веб-хостингову компанію.

Причини вибору DreamHost через BlueHost:

 • Один спільний план з “необмеженим” усім
 • Більш довга гарантія повернення грошей
 • 100% гарантія тривалості роботи
 • Не компанія EIG

Причини вибору BlueHost через DreamHost:

 • Більше варіантів спільного хостингу
 • Безкоштовний LockLock
 • Використовує cPanel – хоча зі зміненим інтерфейсом
 • Доступні додатки для встановлення одним кліком

Незважаючи на те, що плани WordPress під керуванням BlueHost дорожчі, ніж плани інших
хости, функції в них роблять їх дуже популярними. Це вказує на те, що на BlueHost розміщено понад 1 мільйон WordPress сайтів.

Якщо ви середнього або більшого розміру, ви можете розумно поглянути на Bluehost або DreamHost
за ціною VPS або спеціальні серверні плани, хоча DreamHost може працювати з більшим бізнесом
його необмежена пропускна здатність.

Завдяки одноплановому спільному хостингу, DreamHost привабливий для тих, хто хоче необмежений
все на сайті, не визначаючи рівні. Однак це може бути не підходить для
для початківців, оскільки не існує конструктора веб-сайтів і немає телефонної підтримки.

Обидві ці хостингові компанії пропонують хороші ціни за кількість функцій, які вони надають.

Це лише дві з багатьох компаній, які пропонують веб-хостинг. Якщо ви не проти витратити кілька
доларів більше за швидке завантаження та час відгуку та найвищі функції, SiteGround варто було б перевірити.

Для хоста, який є прекрасним вибором для керованого WordPress, який має повернення грошей
Гарантування другого лише DreamHost, ви можете розглянути хостинг InMotion.

У вас є питання щодо BlueHost або DreamHost? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map