BlueHost vs Arvixe: що вам слід використовувати?

Спроба вибрати правильну веб-хостингову компанію – важливе рішення – але це може заплутати всі варіанти та плани там. Звужте свій вибір за допомогою цього порівняння між собою Bluehost і Arvixe.


І Bluehost, і Arvixe є давніми компаніями, що займаються веб-хостингом. Компанія BlueHost займається бізнесом з 1996 року. Arvixe була заснована в 2003 році. BlueHost добре створений з більш ніж 2 мільйонами сайтів, розміщених на своїх серверах. Arvixe не настільки відомий, але це швидкозростаюча компанія, що займається веб-хостингом.

Bluehost і Arvixe забезпечують спільний хостинг, хостинг WordPress, а також VPS та спеціальні серверні плани. VPS та спеціалізовані серверні параметри BlueHost – це нещодавнє доповнення. BlueHost базується на Linux, тоді як Arvixe надає параметри Linux та Windows для всіх своїх планів.

Порівняння Arvixe та Bluehost

BlueHost був названий “Найкращий доступний хостинг” та “Найкращий хост хостингу”. Arvixe був вибором редактора PCMag у 2015 році та був названий Inc.com однією з найшвидше зростаючих компаній США..

У 2010 році BlueHost викупила Endurance International Group (EIG), а EIG придбала Arvixe в 2014 році. EIG володіє численними компаніями-хостингами, але дозволяє їм працювати під власними оригінальними назвами.

Компанії EIG не є клонами один одного. Однак між ними існує багато подібності. Якщо у вас виникли проблеми з однією компанією EIG, ви можете виявити ті ж проблеми з іншою.

Порівняйте продуктивність Bluehost та Arvixe

Bluehost vs. Arvixe: час і надійність

Час роботи. Незважаючи на те, що статистика роботи BlueHost показує, що вона регулярно становить 99,9% або вище, вони не мають гарантії тривалості роботи. Arvixe має 99,9% гарантії, і вони надають безкоштовне повернення за місяць, якщо середньомісячний показник падає нижче цього відсотка.

Продуктивність. BlueHost будує власні сервери та використовує 16-ядерний AMD Opterons. Сервери Arvixe використовують найновіші Xeons, а дані клієнтів зберігаються на 15K рейдових десяти накопичувачах. Бази даних і сервери електронної пошти Arvixe знаходяться на SSD-сховищі.

Тестування сайту, розміщеного на BlueHost, дало час завантаження 2,37, що швидше, ніж 65% сайтів, протестованих на Pingdom. Порівняльний сайт Arvixe дав час завантаження 1,05 сек, швидше, ніж 89% тестованих сайтів.

Надійність. Центр обробки даних BlueHost знаходиться в штаті Юта. Центр обробки даних працює та охолоджується із зайвими джерелами, а для надзвичайних ситуацій доступні резервні копії дизельного палива. BlueHost не відображає дзеркальних чи надлишкових резервних копій даних, за винятком хмарних планів, а резервні копії зберігаються не більше 30 днів.

Arvixe має центри обробки даних у Північній Америці (Даллас, Техас), Європі (Амстердам) та (Гонконг). Усі центри обробки даних є надлишковими, з безліччю варіантів живлення та охолодження. Центри обробки даних контролюються на місці для забезпечення безпеки та надійності.

Думка

Як для Bluehost, так і для Arvixe, надійність є відмінною, а час роботи – хорошим. Однак, відсутність гарантії безперервної роботи для BlueHost може викликати занепокоєння. Тести показують, що сайти Arvixe є значно швидшими у відповідь та час завантаження.

Порівняйте характеристики Bluehost та Arvixe

Порівняйте основні характеристики

Примітка: “Неограниченное” і “немережированное” – популярні терміни, які використовуються компаніями, що займаються веб-хостингом, описуючи функції. Однак це не означає “використовувати все, що хочеш”. Умови стосуються того, що хостинг-компанії вважають розумним використанням.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів. BlueHost також надає безкоштовний рік реєстрації домену для нових акаунтів. Arvixe пропонує безкоштовний домен на той час, поки у вас є план, і він пропонує безкоштовну передачу, якщо у вас вже є домен.

Веб-сайт Builder. BlueHost забезпечує перетягування Weebly Basic, яке обмежено 5 веб-сторінками. Базовий – безкоштовно. Щоб отримати додаткові функції та сторінки, за додаткову плату доступно оновлення до Weebly Premium. Плани Arvixe поставляються з RvSiteBuilder, багатофункціональним конструктором з редактором WSYWIG та понад 600 веб-шаблонів.

Бази даних. Bluehost та Arvixe пропонують необмежену кількість баз даних MySQL. Arvixe також підтримує бази даних PostgreSQL.
Облікові записи електронної пошти. Bluehost та Arvixe забезпечують необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти.

WordPress хостинг. Bluehost і Arvixe пропонують керовані плани WordPress. Плани керованого WordPress розміщуються на оптимізованих серверах, що мають кешування та додаткову безпеку для підвищення продуктивності та стабільності.

Великою перевагою керованого хостингу WordPress є те, що резервні копії вашого сайту та оновлення WordPress та його плагінів зроблені саме для вас, що дозволяє зосередитись на вмісті вашого сайту..

Керовані плани WordPress зазвичай коштують дорожче, ніж стандартний спільний план. Однак спільний хостинг та керовані плани WordPress Arvixe мають цінні ціни.

Рішення електронної комерції. Bluehost надає безкоштовні кошики для покупок через свою панель управління, такі як Magento, PrestaShop, ZenCart та інші. Arvixe також підтримує деякі безкоштовні та комерційні параметри електронної комерції, багато з підтримкою 24/7 та автоматичною установкою.

Резервні копії. BlueHost створює щоденні, щотижневі та щомісячні резервні копії. Вони також пропонують SiteBackup Pro, який робить резервну копію та відновлення на рівні файлів за додаткову плату. SiteBackup Pro безкоштовний із загальним рівнем Business Pro.

Arvixe робить щоденні резервні копії своїх серверів. Незалежно від політики резервного копіювання, для додаткової безпеки та надійності рекомендується робити вручну резервні копії та зберігати їх поза межами сайту.

Хостинг безпеки. Для боротьби зі зловмисним програмним забезпеченням BlueHost надає основний сервіс SiteLock безкоштовно на нижчих рівнях, а SiteLock Pro – безкоштовний у планах вищого рівня. BlueHost має внутрішні процеси для захисту від DDoS-атак.

Arvixe сканує та активно діє проти DDoS-загроз, а також забезпечує захист від грубих атак. У планах Arvixe входять фільтри SpamAssassin та Spamhaus для фільтрування електронної пошти.

Усі плани Bluehost мають безкоштовний сертифікат Спільний SSL. Найпопулярніший план BlueHost, Business Pro, має безкоштовний приватний сертифікат SSL.

Arvixe використовував для надання безкоштовного спільного SSL для своїх спільних планів хостингу для Linux, але, схоже, безкоштовні SSL більше не доступні для Linux або Windows, за винятком бізнес-планів, у яких є безкоштовні SSL, якщо у вас є план з Arvixe.

Панель управління. Arvixe використовує галузевий стандарт cPanel. BlueHost також використовує cPanel, але значно змінив інтерфейс.

Партнерські та торговельні програми. У Arvixe є програма для реселерів. У BlueHost також є програма для реселлерів, але вона співпрацює з стороннім ResellerClub за послугу. Партнерська програма BlueHost платить $ 65 за рефералу. Партнерська програма Arvixe платить від 70 до 135 доларів за рефералу, залежно від того, скільки рефералів ви робите щомісяця.

Екстри. BlueHost має $ 150 в рекламних кредитах; Arvixe пропонує 200 доларів рекламних кредитів. Обидва перенесуть створений веб-сайт, якщо у вас є інше. BlueHost стягує плату за міграційну послугу, тоді як Arvixe надає одну міграцію безкоштовно.

Думка

Обидві хостингові компанії пропонують преміальні функції, безліч “необмежених” варіантів, за бюджетними хостинговими цінами. Arvixe має перевагу з більш надійним конструктором веб-сайтів, стандартним cPanel та підтримкою PostgreSQL та Windows.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни на Bluehost та Arvixe

Плани хостингу & Ціноутворення

Примітка: Через величезну конкуренцію рекламні ціни є звичайною практикою для компаній, що займаються веб-хостингом. Промо-ціни, як правило, обмежуються першим терміном надання послуг, тому реєстрація на більш тривалий термін дасть більшу економію. Навіть без рекламних акцій, підписка на більш тривалі умови обслуговування зазвичай прирівнюється до перерви в ціноутворенні. Ціни, наведені нижче, перераховані на веб-сайтах хостів на момент проведення цього порівняння.

BlueHost

Спільний хостинг BlueHost пропонує три рівні загальних планів хостингу. Базовий дозволяє одному сайту із 50 Гб пам’яті та необмеженою пропускною здатністю та обліковими записами електронної пошти за акційною ціною 3,95 дол..

Плюс до того, що $ 6,95 на місяць дозволяє до 10 сайтів, а обсяг пам’яті підвищений до 150 ГБ. CDN також є частиною Плану Плюс.

Business Pro зі $ 14,95 на місяць пропонує необмежену кількість сайтів, а також необмежену кількість пропускних можливостей, зберігання та електронну пошту.

CDN, приватний SSL, виділений IP та резервне копіювання сайтів Pro включені в цей план верхнього рівня. Плани BlueHost також мають безкоштовну реєстрацію домену на один рік.

BlueHost пропонує три масштабовані плани Cloud за додаткову плату, яка відображає ваші дані в трьох місцях для надійності та швидшого завантаження.

Керований хостинг WordPress BlueHost має чотири керовані плани WordPress на основі технології VPS, тому на сервері є менше веб-сайтів.

Найменший план, що веде блогер, становить 12,95 доларів на місяць, обмежений 100 мільйонами відвідувань, 30 ГБ пам’яті та п’ять сайтів.
Основний план, підприємство, яке оцінюється в $ 85 на місяць, має 240 ГБ пам’яті, необмежену пропускну здатність та 30 сайтів. Інші два – професіонал на $ 37,50 і бізнес на $ 60 – між ними.

У всіх планах є безкоштовні CDN та SiteLock (у двох нижчих ярусах є SiteLock Pro, бізнес має SiteLock Premium, а верхній рівень забезпечує SiteLock Enterprise).

Арвікс

Спільний хостинг Arvixe пропонує чотири спільні плани – два в PersonalClass і два в BusinessClass. Для швидшого завантаження та часу відгуку для клієнтури ви можете обрати центри обробки даних США, Європи або Азії під час оформлення замовлення.

І особисті, і бізнес пропонують необмежений простір, пропускну здатність, електронні листи та бази даних. PersonalClass становить $ 4 на місяць; BusinessClass становить $ 22 на місяць; PersonalClassPro – 7 доларів на місяць; а BusinessClassPro – 35 доларів на місяць.

Pro яруси дозволяють необмежену кількість сайтів, тоді як нижчі яруси – лише шість.

Різниця між PersonalClass і BusinessClass полягає в тому, що BusinessClass має менше користувачів на сервері – в основному спільний хостинг з функціями VPS.

Параметр ASP (Windows) працює на кілька доларів більше за кожен план і рівень. Спільні плани Arvixe передбачають необмежену кількість баз даних MySQL та PostgreSQL. Також у планах BusinessClass є безкоштовний сертифікат SSL на той час, поки на сайті розміщено Arvixe.

Керований хостинг WordPress Arvixe пропонує керовані плани WordPress, які починаються від $ 4 на місяць, як і плани спільного хостингу. Необмежена пропускна здатність, необмежена кількість пам’яті та необмежена кількість сайтів поставляються з усіма планами.

Сайти WordPress легко масштабувати від загального доступу до VPS та спеціального хостингу, хоча ціни на Arvixe збільшуються для VPS або спеціалізованих серверів.

VPS та виділені плани: BlueHost має чотири плани VPS. Стандартний рівень VPS в розмірі 14,99 дол. США на місяць підходить для індивідуального або малого бізнесу, для якого потрібна дещо більша ефективність, ніж це дозволить спільний план.

Arvixe пропонує по два в Linux та Windows. Плани Arvixe становлять 40 і 70 доларів на місяць для опції Linux. Два рівні Windows VPS коштують 60 та 100 доларів США на місяць.

Найкращий план VPS BlueHost складає лише 59,99 дол. США на місяць, але він обмежений 4 ТБ пропускної здатності, тоді як усі чотири плани Arvixe мають необмежену пропускну здатність, і вони мають безкоштовний сертифікат SSL на той час, поки у вас є план.

BlueHost має три спеціальні яруси, що дозволяють відповідно 3, 4 та 5 IP-адрес. Вони коштують від $ 74,99, $ 99,99 і $ 124,99 на місяць. Залежно від конфігурації, шість окремих однопроцесорних серверних рівнів від Arvixe коштують від $ 128,70 на місяць до $ 227,50 на місяць.

Для тих, хто потребує більшої продуктивності, Arvixe має два багатопроцесорні яруси за ціною 357,30 доларів на місяць. Arvixe також пропонує хмарні варіанти, починаючи з 108 доларів на місяць. Хоча дорожче, ніж BlueHost, планами Arvixe керуються повністю.

Гарантія повернення грошей: BlueHost має стандартну 30-денну гарантію. Arvixe має більш 60-денну гарантію. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на BlueHost або Arvixe, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з будь-якого повернення коштів, і ви збережете ім’я домену..

Думка

Ціни на Arvixe вище, ніж у BlueHost, але нижчі яруси мають більше можливостей, ніж нижчі яруси на BlueHost. Arvixe має більш довгу гарантію повернення грошей і пропонує плани Windows для тих, хто цього потребує.

Порівняйте, як просто використовувати Bluehost та Arvixe

Простота використання

Панель управління. BlueHost використовує cPanel, але зі зміненим інтерфейсом, тому постійні користувачі cPanel будуть внести деякі корективи. Arvixe використовує звичайний, керований на значках cPanel, зручний для користувачів.

Інсталятор одним натисканням кнопки. BlueHost використовує інсталятор MOJO Marketplace одним клацанням для легкої установки майже ста додатків. Arvixe використовує Softaculous як інсталятор одним клацанням для сотень програм.

Навігація по веб-сайту. Як веб-сайти BlueHost, так і Arvixe надають необхідні вам дані для вибору плану з корисними таблицями порівняння для порівняння рівнів у їхніх планах. Обидва є чистими, незабрудненими та зручними для користувачів.

Думка

І Bluehost, і Arvixe мають встановлення одним кліком, використовує cPanel (хоча і модифікований у випадку BlueHost) та має зручні веб-сайти. Обидва зручні у користуванні та однаково прості у використанні.

Порівняйте підтримку Bluehost та Arvixe

Технічна та споживча підтримка

На основі відгуків клієнтів, це одна із областей, де BlueHost бракує. Arvixe мав зоряну репутацію для підтримки клієнтів. Однак, з моменту викупу EIG, обслуговування клієнтів постраждало, згідно з відгуками клієнтів. Це все ще вище середнього.

У Bluehost та Arvixe є електронна пошта та чат в режимі реального часу 24/7. Підтримка телефону BluHost також працює цілодобово, тоді як телефонна послуга Arvixe обмежена робочим часом з понеділка по п’ятницю. Обидва мають обширну базу знань з навчальними посібниками та відео. У BlueHost є блог та форум; У Arvixe є активний блог.

Думка

І Bluehost, і Arvixe забезпечують безліч способів контакту. Незважаючи на те, що репутація Arvixe постраждала останнім часом, вона все ще отримує більше позитивних відгуків про обслуговування та підтримку клієнтів, ніж BlueHost.

Порівняйте відгуки користувачів щодо Bluehost та Arvixe

Відгуки користувачів

Примітка: Зазвичай відгуки розміщують ті, хто захоплюється, тому більшість клієнтів, які розміщують відгуки, або сильно негативні, або сильно позитивні. З цієї причини ніколи не слід використовувати відгуки клієнтів як свою головну причину вибору хоста. Однак, якщо є поширена скарга багатьох користувачів, можливо, варто щось розглянути.

Негативні відгуки про Bluehost та Arvixe

BlueHost. Негативні відгуки щодо BlueHost майже всі стосуються підтримки. Довгі часи очікування, змушені створювати повторні квитки на одну і ту ж проблему, і навіть хамство – поширені скарги.

Арвікс. Донедавна було мало негативних відгуків про Arvixe. Останнім часом деякі відгуки стурбовані поганим обслуговуванням клієнтів та довгим часом очікування.

Позитивні відгуки про Bluehost та Arvixe

BlueHost. Більшість позитивних відгуків клієнтів Bluehost стосуються щастя із наданими цінами та можливостями плану.

Арвікс. Arvixe отримує високі оцінки від своїх клієнтів за надання такої кількості функцій за такою бюджетною ціною. Користувачі Windows із задоволенням знайдуть хостинг для них за доступною ціною.

Думка

В цілому, навіть за останніх негативних відгуків щодо підтримки клієнтів, Arvixe отримує високі оцінки від своїх клієнтів. BlueHost теж, за винятком великої кількості скарг на підтримку клієнтів, добре подобається.

Висновок щодо порівняння BlueHost та Arvixe

BlueHost vs. Arvixe: який хостинг найкращий для вас?

У Bluehost і Arvixe є переваги, які роблять їх привабливими.

Причини вибору Arvixe через BlueHost:

 • Безкоштовна реєстрація домену, поки розміщено план
 • Попередньо встановлений WordPress
 • Параметри сервера Windows для всіх планів
 • Більш довга гарантія повернення грошей

Причини вибору BlueHost над Arvixe:

 • Зниження цін на перший термін обслуговування для декількох ярусів спільного хостингу
 • Безкоштовний LockLock
 • Нижня VPN та спеціальна ціна на сервер

Хоча плани WordPress з керованою програмою BlueHost дорожчі, ніж деякі інші, функції роблять їх дуже популярними, як видно з того факту, що на BlueHost розміщено понад 1 мільйон WordPress сайтів.

Однак Arvixe, будучи бюджетною ціною, варто перевірити, чи є ви користувачем WordPress. Якщо ви середнього або більшого розміру, ви можете ознайомитися з VPS-програмою BlueHost або планами сервера виділених серверів.

Обидві компанії постраждали в оглядах клієнтів, пов’язаних із підтримкою клієнтів, що може викликати занепокоєння. Однак обидві ці хостингові компанії пропонують повнофункціональні плани за відмінними цінами.

Це багато інших веб-хостингових компаній, які ви можете розглянути. Для тих, хто не проти витратити трохи більше на швидке завантаження та час відгуку та преміальні функції, перевірка SiteGround варта вашого часу.

Для хостингової компанії, яка є прекрасним вибором для керованого WordPress та має одну з найкращих гарантій повернення грошей у галузі, ви можете розглянути хостинг InMotion.

Чи є у вас якісь питання щодо BlueHost або Arvixe? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map