Arvixe vs. SiteGround: який слід використовувати?

Мабуть, найважливіше рішення, яке ви можете прийняти щодо вашого веб-сайту, – це знайти правильну хостинг-компанію та план. Однак стільки підприємств, з яких вибрати. Ви можете використовувати це порівняння один на один між Arvixe та SiteGround, щоб допомогти вам звузити свій вибір.


SiteGround ще новіший, створений у 2004 році, але він розміщує майже 500 000 сайтів на своїх серверах. Arvixe та SiteGround забезпечують спільний хостинг, керований хостинг WordPress, а також VPS та спеціальні серверні плани. У Arvixe є варіанти як для Linux, так і для Windows, а SiteGround – це лише Linux.

У 2015 році Arvixe був названий вибором редактора PCMag, а компанія Inc.com була названа однією з найшвидше зростаючих компаній США SiteGround, яка отримала багато нагород “найкращий”, але багато з сайтів, які вони створили для самореклами – те, що все занадто часто зустрічається з компаніями, що займаються веб-хостингом. SiteGround виграв законні нагороди за бездротовий доступ та обслуговування клієнтів.

Arvixe було придбано Endurance International Group (EIG) у 2014 році. Під банером EIG існує багато компаній, що займаються веб-хостингом, але всі вони працюють під власними оригінальними назвами. Якщо компанії EIG не клонують одна одну, якщо у вас виникли проблеми, вони досить схожі, що у вас можуть бути ті самі проблеми з іншим.

SiteGround була заснована в 2004 році і є приватною компанією з головним штаб-квартирою в Софії, Болгарія, хоча вона має світову присутність.

Порівняйте продуктивність Arvixe та SiteGround

Arvixe vs. SiteGround: час роботи та надійність

Час роботи. Arvixe має 99,9% гарантії з відшкодуванням безкоштовного місяця, якщо середньомісячний показник падає нижче цього відсотка. SiteGround має аналогічну гарантію на тривалість роботи не менше 99,9%. Якщо сайт падає від 99,9% до 99%, ви отримуєте один місяць хостингу безкоштовно; на кожні 1% нижче 99% ви отримуєте додатковий місяць безкоштовно.

Продуктивність. Для швидкої роботи Arvixe розміщує більшу частину даних, пов’язаних із веб-сайтом, на SSD, включаючи бази даних та сервери електронної пошти. SiteGround не просто сидить на одній і тій же технології протягом багатьох років.

Коли нові методи чи швидша техніка впроваджуються, SiteGround оновлює свої центри обробки даних – для всіх своїх користувачів, а не лише для новачків. SiteGround використовує Supercache для всіх своїх планів, а не лише керованого хостингу WordPress, як і більшість компаній.

Веб-сайт, розміщений на Arvixe, дав час завантаження 1,05 секунди, швидше, ніж 89% перевірених сайтів. Тест порівнянного сайту SiteGround призвів до завантаження часу в 1,2 секунди, швидше, ніж 87% перевірених сайтів.

Надійність. У Arvixe є центри обробки даних по всьому світу – у Північній Америці (Даллас, Техас), Європі (Амстердам) та (Гонконг). Усі центри обробки даних є надлишковими, з безліччю варіантів живлення та охолодження. Центри обробки даних контролюються на місці для забезпечення безпеки та надійності.

SiteGround також має центри обробки даних по всьому світу. Є центри обробки даних у Чикаго, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі. Дані центри мають надлишкову потужність та охолодження із резервними копіями дизельних двигунів.

У 2015 році спільні сервери були оновлені до використання контейнерів Linux, які об’єднують сервери для прискорення доступу та забезпечення більшої надійності. Усі їх плани переключені на SSD для зберігання, а також на бази даних MySQL.

Думка

Будь-яка з них надасть швидку, надійну послугу. Обидва мають виняткові гарантії безперервного часу, і обидва мають дуже швидкий час реагування та завантаження.

Порівняйте функції Arvixe та SiteGround

Порівняйте основні характеристики

Примітка: Хоча кожна компанія, що займається веб-хостингом, при описі функцій використовує “необмежену кількість” або “немереговану”, це трохи оману. Цей маркетинговий термін не означає “використовуйте стільки, скільки хочете”. Натомість, терміни стосуються того, що хостингові компанії “вважають розумним використанням”.

Хостинг-компанії будуть штрафувати сайти, які, на їхню думку, виходять за рамки цього, іноді без попередження, хоча більшість користувачів ніколи не виходять за рамки розумного використання.

Реєстрація домену. Обидва хости є реєстраторами доменів. Arvixe відрізняється від галузевого стандарту – пропонує безкоштовний домен на той час, поки у вас є план. Arvixe також пропонує безкоштовну передачу, якщо у вас уже є домен в іншому місці. SiteGround пропонує один безкоштовний рік реєстрації домену.

Веб-сайт Builder. Arvixe пропонує RvSiteBuilder, багатофункціональний конструктор з редактором WSYWIG та понад 600 веб-шаблонів. SiteGround пропонує Weebly Basic безкоштовно – хоча вона обмежена кількістю сторінок, які ви можете створити. За додаткову щомісячну плату ви можете перейти на більш багаті на функції версії Weebly.

Бази даних. Arvixe пропонує необмежену кількість баз даних MySQL і підтримує бази даних PostgreSQL. SiteGround пропонує необмежену кількість баз даних MySQL.

Облікові записи електронної пошти. Arvixe та SiteGround забезпечують необмежену кількість облікових записів електронної пошти та переадресацію електронної пошти. Безлімітні рахунки – це перевага, якщо ви велика компанія з багатьма працівниками, оскільки вона дозволяє встановлювати окремі рахунки для кожного. Крім того, кожен відділ у вашому бізнесі, такий як продажі, підтримка та інформація, може мати окремий обліковий запис.

WordPress хостинг. Як Arvixe, так і SiteGround пропонують керовані плани WordPress. Зазвичай керовані плани WordPress коштуватимуть дорожче, ніж стандартний спільний план. Частина додаткової вартості полягає в тому, що керовані плани WordPress зазвичай розміщуються на оптимізованих серверах з кешуванням та додатковою безпекою для підвищення продуктивності та стабільності.

Ще одна перевага керованого хостингу WordPress полягає в тому, що для вас робиться автоматичне резервне копіювання ваших WordPress сайтів, а також планування та встановлення оновлень. Це дозволяє зосередитись на тому, що важливо – на вашому вмісті.

І Arvixe, і SiteGround унікальні тим, що не стягують додаткову плату за свої плани WordPress.

Рішення електронної комерції. Arvixe та SiteGround підтримують деякі безкоштовні та комерційні параметри електронної комерції, багато з підтримкою 24/7 та автоматичною установкою.

Резервні копії. Arvixe робить щоденні резервні копії своїх серверів за допомогою R1Soft, який доступний клієнтам через панель управління. Резервні копії розміщуються на окремому сервері для надмірності. SiteGround робить щоденні резервні копії, які зберігаються 30 днів.

Хостинг безпеки. Arvixe сканує та активно діє проти DDoS-загроз, а також забезпечує захист від грубих атак. У планах Arvixe входять фільтри SpamAssassin та Spamhaus для фільтрування електронної пошти.

SiteGround забезпечує SpamExperts через панель управління. SiteGround також має спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє ізолювати облікові записи, які мають проблеми, і це захищає ваш сайт, навіть якщо поганий сайт знаходиться на тому ж спільному сервері. SiteGround відстежує сервери в режимі реального часу, і його програмне забезпечення може автоматично реагувати на більшість проблем без втручання людини.

Arvixe використовував для надання спільного SSL для своїх спільних планів Linux, але тепер, здається, спільні SSL більше не доступні для Linux або Windows PersonalClass. Однак у бізнес-планах є безкоштовні SSL, якщо у вас є план з Arvixe, а приватні SSL доступні для придбання. SiteGround надає безкоштовний сертифікат SSL на рік для всіх, крім найнижчих рівнів.

Панель управління. Arvixe та SiteGround використовують стандартний cPanel.

Партнерські та торговельні програми. Партнерська програма Arvixe платить від 70 до 135 доларів за рефералу, залежно від кількості рефералів у вас на місяць. У Arvixe також є програма для реселерів для Linux та Windows. SiteGround має реселлерську програму, яка надає об’ємні знижки, а її партнерська програма платить від 50 до 125 доларів за реферал, також залежно від кількості рефералів на місяць.

Екстри. Arvixe постачає загальну суму 200 доларів США за рекламні кредити Google та Yahoo. Arvixe пропонує «Пріоритетну підтримку» за додаткову щомісячну плату. SiteGround пропонує облікові записи лише електронною поштою за невелику щомісячну плату. SiteGround також підтримує Joomla та Drupal хостинг.

Думка

Обидва є повнофункціональними компаніями, що займаються веб-хостингом. Однак підтримка Arvixe PostgreSQL, його “безкоштовного домену на той час, поки у вас є план”, підтримка як для Linux, так і для Windows, а також для кращого конструктора веб-сайтів дає Arvixe незначну перевагу над SiteGround для можливостей.

Порівняйте плани веб-хостингу та ціни Arvixe та SiteGround

Плани хостингу & Ціноутворення

Примітка: Веб-хостинг – це конкурентна галузь. Як результат, постійно відбуваються зміни в ціноутворенні та велика кількість рекламних цін. Оскільки ціни на просування зазвичай обмежені першим терміном надання послуг, підписання на довгостроковий період означає більш значну економію. Навіть без промо-акцій довші умови обслуговування зазвичай призводять до зниження цін. Ціни нижче є актуальними за час цього порівняння.

Арвікс. Arvixe пропонує чотири спільні плани – два в PersonalClass і два в BusinessClass. Для більш швидкого завантаження та часу відгуку для вашої основної клієнтської бази ви маєте можливість обрати центри обробки даних США, Європи чи Азії під час замовлення.

Усі яруси PersonalClass та BusinessClass пропонують необмежений простір, пропускну здатність, електронні листи та бази даних. PersonalClass – 4 долари на місяць, а BusinessClass – 22 долари на місяць. PersonalClassPro – 7 доларів на місяць, а BusinessClassPro – 35 доларів на місяць. Професійні яруси дозволяють необмежену кількість сайтів, а звичайні – лише шість.

Різниця між PersonalClass і BusinessClass полягає в тому, що BusinessClass має менше користувачів на сервері, що робить його в основному спільним хостингом з функціями VPS. Параметр ASP (Windows) працює на кілька доларів більше за кожен план і рівень. Спільні плани Arvixe передбачають необмежену кількість баз даних MySQL та PostgreSQL. Також у планах BusinessClass є безкоштовний сертифікат SSL на той час, поки на сайті розміщено Arvixe.

Arvixe пропонує два керовані плани WordPress – по $ 4 і $ 7 на місяць, те саме, що і спільний хостинг. Необмежена пропускна здатність, необмежена кількість пам’яті та необмежена кількість баз даних поставляються з усіма планами. План $ 4 обмежений 6 веб-сайтами, тоді як план 7 доларів США дозволяє необмежену кількість.

Сайти WordPress легко масштабувати від загального доступу до VPS та спеціального хостингу, хоча ціни на Arvixe збільшуються для VPS або спеціалізованих серверів.

SiteGround. SiteGround пропонує три спільні плани. Запуск дозволяє використовувати один сайт, 10 Гб пам’яті, і коштує $ 3,95 на місяць. GrowBig – $ 7,95 на місяць та GoGeek – $ 14,95 на місяць пропонують необмежену кількість веб-сайтів та 20 ГБ та 30 ГБ пам’яті відповідно.

Усі плани мають вільний рік реєстрації домену, необмежений облік електронної пошти, необмежений трафік, щоденне резервне копіювання та безкоштовний CDN. Плани GrowBig та GoGeek додають пріоритетну технічну підтримку та безкоштовну SSL на один рік. План GoGeek додає менше облікових записів на сервері, відповідність PCI та Git.

Хоча SiteGround не враховує відвідувачів від використання вашої пропускної здатності, він вимірює використання процесора та видасть попередження про те, що він вважає надмірним використанням ресурсів процесора..

SiteGround має три керовані плани WordPress; Запуск, який обмежений одним сайтом і 10 Гб пам’яті, GrowBig з 20 ГБ пам’яті та GoGeek з 30 ГБ. Плани GrowBig та GoGeek надають необмежену кількість сайтів, безкоштовний SSL на рік та пріоритетний статус у квитках за підтримку. План GoGeek додає Git і має менше користувачів на сервері.

Усі три плани мають безкоштовний домен, безкоштовну CDN, підтримку WordPerfect та необмежений трафік. Як і у спільних планах, SiteGround не обмежує кількість відвідувачів. Натомість використання процесора вимірюється SiteGround, а попередження надмірно використовуються.

Плани WordPress, керовані SiteGround, оцінюються так само, як і їх спільні плани, – 3,95, 7,95 дол..

VPS та виділені плани: Arvixe пропонує два рівні VPS в Linux та Windows. Плани Arvixe становлять 40 і 70 доларів на місяць для опції Linux. Два рівні Windows VPS коштують 60 та 100 доларів США на місяць.

Усі чотири плани Arvixe мають необмежену пропускну здатність, і вони постачаються з безкоштовним сертифікатом SSL на той час, поки у вас є план. Чотири плани VPS SiteGround знаходяться під хмарним хостингом на сайті і коштують від 60 до 140 доларів на місяць. Вони обмежені 5 ТБ смуги пропускання та 20 – 80 ГБ пам’яті. Вони повністю керовані та працюють на SSD для швидкості та надійності.

Залежно від конфігурації, шість одиночних процесорних серверних рівнів від Arvixe коштують від $ 128,70 на місяць до $ 227,50 на місяць. Для тих, хто потребує більшої продуктивності, Arvixe має два багатопроцесорні яруси за ціною 357,30 доларів на місяць.

Arvixe також пропонує хмарні варіанти, починаючи з 108 доларів на місяць. Усі спеціальні плани Arvixe управляються для вас. SiteGround має три виділені плани від $ 229 до $ 429 на місяць.

Гарантія повернення грошей: 60-денна гарантія повернення грошей Arvixe краща за галузевий стандарт. SiteGround має стандартну 30-денну гарантію. Якщо у вас є безкоштовна реєстрація домену на Arvixe або SiteGround, вони стягуватимуть плату за реєстрацію домену з будь-якого повернення коштів, і ви збережете ім’я домену.

Думка

Користувачі WordPress вважатимуть ціни хостів або привабливими. Однак найвищий рівень SiteGround, що еквівалентний верхньому рівню Arvixe, удвічі більший. Якщо вам потрібна Windows, Arvixe – ваш єдиний вибір між цими двома, оскільки SiteGround не має жодних планів Windows. Ціни та функції Arvixe кращі, ніж пропозиції SiteGround у VPS та виділених серверних опціях.

Порівняйте, як просто використовувати Arvixe та SiteGround

Простота використання

Панель управління. Arvixe і SiteGround обидва користуються зручним на основі значків інтерфейсом cPanel, що є галузевим стандартом..

Інсталятор одним натисканням кнопки. І Arvixe, і SiteGround використовують Softaculous як інсталятор одним клацанням для сотень програм.

Навігація по веб-сайту. І веб-сайти Arvixe, і SiteGround добре розроблені. Обидва мають зручні діаграми порівняння для порівняння рівнів у своїх планах.

Думка

Ці дві хостинг-компанії майже однакові за простотою використання, обидві – дуже зручні в користуванні.

Порівняйте підтримку Arvixe та SiteGround

SiteGround vs. Arvixe: Технічна підтримка та підтримка клієнтів

Арвікс до недавнього часу мав надзвичайно зоряну репутацію в службі підтримки клієнтів. З моменту викупу EIG, скарги клієнтів на обслуговування та підтримку зросли. Однак це все ще вище середнього рівня підтримки клієнтів.

На основі відгуків клієнтів, SiteGround має чудову підтримку. SiteGround говорить, що час очікування на квитки на підтримку становить лише 10 хвилин.

У Arvixe та SiteGround є телефон, електронна пошта та чат в режимі реального часу 24/7. Обидва мають широку базу знань з навчальними посібниками та відео, і обидва мають активний блог.

Думка

До 2014 року будь-яка з цих компаній була б однаково вражаючою за підтримку та обслуговування. Сьогодні SiteGround, спираючись на відгуки клієнтів, має перевагу в цьому відділі.

Порівняйте відгуки користувачів про Arvixe та SiteGround

Відгуки користувачів

Примітка: Огляд ніколи не повинен вирішувати, якого господаря вибрати. Відгуки, як правило, розміщують ті, хто відчуває себе дуже сильно, а це означає, що відгуки є або сильно негативними, або сильно позитивними. Однак, коли щось постійно згадується, можливо, варто щось подивитись.

Негативні відгуки про Arvixe та SiteGround

Арвікс. Донедавна було мало негативних відгуків про Arvixe. Однак останнім часом огляди скаржаться на неякісне обслуговування клієнтів та тривалий час очікування.

SiteGround. Більшість негативних відгуків про SiteGround скаржаться на деякі їхні правила. Існує невдоволення тим, як обробляється автоматичне оновлення, а також відсутність попередження перед тим, як вимкнути сайт для надмірного використання процесора.

Позитивні відгуки про Arvixe та SiteGround

Арвікс. Arvixe отримує високу оцінку своїх клієнтів за всі функції, доступні за бюджетними цінами. Користувачі Windows із задоволенням знайдуть хостинг за доступною ціною.

SiteGround. Позитивні відгуки клієнтів SiteGround постійно згадують про швидкість та корисність підтримки та надійність серверів SiteGround.

Думка

В цілому обидві ці хостинг-компанії добре сприймаються клієнтами. Однак, завдяки останнім скаргам на підтримку Arvixe, SiteGround отримує більше позитивних відгуків.

Висновок щодо порівняння Arvixe та SiteGround

Висновок: який хостинг найкращий для вас?

Arvixe та SiteGround мають функції, що відрізняють їх один від одного.

Причини вибору SiteGround через Arvixe:

 • Перенесіть веб-сайт безкоштовно від іншого хоста
 • Хостинг безпеки
 • Усі плани використовують кешування
 • Безкоштовний CDN

Причини вибору Arvixe через SiteGround:

 • Безкоштовна реєстрація домену, поки розміщено план
 • Попередньо встановлений WordPress
 • Параметри сервера Windows для всіх планів

Повнофункціональні плани WordPress від Arvixe за ціною, що і спільний хостинг, є плюсом для користувачів WordPress. Ціни Arvixe також роблять його кращим вибором для великих сайтів або тих, хто має значну кількість відвідувачів.

Спільні плани SiteGround мають привабливі ціни, але дещо обмежені у сховищі та пропускній спроможності. Якщо ви тільки починаєте або маєте менший сайт, плани були б підходящими.

Обидві ці хостингові компанії пропонують вигідні ціни за кількістю функцій, які вони надають.

Це лише два з багатьох доступних варіантів веб-хостингу. Інший хост, який сподобається користувачам WordPress, – хостинг InMotion, завдяки чудовим керованим планам WordPress.

У вас є питання щодо Arvixe або SiteGround? Який у вас взагалі досвід роботи з веб-хостингом? Залиште свої коментарі та повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map