Weebly vs. WordPress: кого вибрати?

Ви новий власник бізнесу з терпінням і часом створити власний веб-сайт? Ви блогери з комп’ютером, які потребують кращої платформи для управління вмістом? Ви спритний технік, який може створювати безліч сайтів для агентств чи осіб? Якщо ви потрапляєте в одну з цих категорій, ми думаємо, що Weebly або WordPress можуть бути просто рішенням для вас.


Отже, у чому проблема? Вибір між розміщеним веб-розробником веб-сайтів або самоорганізованою системою управління контентом (CMS) не слід сприймати дуже легко, особливо якщо ви будуєте бізнес. Правильний вибір може заощадити ваш час, гроші та розчарування, якщо ви будете знати заздалегідь.

Незважаючи на те, що такі варіанти створення веб-сайту дають подібні кінцеві результати, є багато питань, які слід включити до вашого бізнес-плану. Так, у вас повинен бути бізнес-план веб-сайту, який визначає ваші потреби та включає розділ про вашу присутність в Інтернеті, мапу сайту, архітектуру сайту та навігацію (як мінімум).

Перший крок у виборі розміщеного веб-розробника веб-сайту Weebly або власного розміщеного WordPress CMS – це прочитати всі відгуки, які ви можете знайти. Перш ніж ви захоплюєтесь будь-яким одним продуктом, пам’ятайте, що більшість із них включає безкоштовний стартовий план або пробний період, щоб ви могли побачити інтерфейс, подивитися дизайн та вирішити, чи відповідає платформа вашим потребам та відповідає вашим навичкам і досвід.

У цьому огляді ми вибрали два потужні, але різні продукти веб-сайту, які допоможуть вам обернути голову навколо різних варіантів цього класу. Перш ніж розпочати роботу, важливо відзначити, що платформи веб-сайтів відомі тим, що перетворюються та трансформуються, оскільки технологічний прогрес і клієнти надають цінний відгук. Ми побачимо, що це певною мірою відбувається і з Weebly, і з WordPress.

Зауважте, що Weebly перебуває в класі розробників веб-сайтів, які влаштовують самі, а Word-Press – на платформі CMS з відкритим кодом з відкритим кодом. Порівнюючи ці два, ви почнете бачити відмінності. Ми сподіваємося, що ви краще зрозумієте, який продукт веб-сайту робить.

Contents

Популярність Weebly та WordPress

Популярність розробника веб-сайту часто визначається виходячи з кількості підписників та відвідувачів. Це трохи вводить в оману з трьох причин.

По-перше, якщо компанія не торгується публічно, важко відстежувати ці показники. Абоненти, які зареєструвались, можуть відмовитися, створити кілька сайтів або взагалі відмовитися від своїх сайтів. Також на початку передплати на веб-хостинг та доменні імена пропонувались через іншу компанію, ніж розробник веб-сайтів, в той час як зараз ця послуга зазвичай пропонується. Це також ускладнює відстеження.

По-друге, номери, розміщені на сторінках About про більшість із цих веб-сайтів, завищені і зазвичай не точні. Глядачі можуть неправильно прочитати кількість “підписників” (користувачів), відвідувачів та реальних веб-сайтів. Різні цифри плутають тих, хто шукає ідеального рішення.

По-третє, оскільки платформи для створення веб-сайтів розвиваються та змінюються для задоволення потреб бізнесу, їх популярність збільшується або зменшується, і ці дані, як правило, не відображаються.

Коли ви читаєте далі, зауважте, що популярність платформи вражає, але не приділяйте надто великої ваги цій конкретній категорії, коли ви вирішили створити веб-сайт проти системи управління вмістом..

WordPress

Популярність WordPress

Однією з перших платформ для ведення блогів, заснованою в Сан-Франциско в 2003 році, ця версія WordPress визначена як система управління вмістом з відкритим кодом (CMS), заснована на PHP та MySQL.

WordPress складає 37,3 мільйона сайтів, що розміщуються самостійно (і що набагато більше на розміщених сайтах). У повністю самостійному сервісі WordPress, завдяки якому веб-сайт WordPress можна зберігати на власному сервері користувача, це складає майже 25% усіх веб-сайтів. Так, це популярно!

Weebly

Популярність Weebly

Наприклад, розробник веб-сайтів із перетягуванням, заснований у Силіконовій долині у 2006 році, – це розміщена послуга, завдяки якій ваші дані зберігаються на сервері Weebly. Weebly перейшов від 80 працівників у 2014 році до понад 600 у 2016 році. Вебелі стверджує, що люди відвідують понад 30 мільйонів веб-сайтів Weebly щомісяця.

Вам доведеться робити математику на цьому. Weebly регулярно набирає популярність і займає дуже високе місце серед розробників веб-сайтів, які влаштовують самі. Weebly також популярний!

Заключна думка

У той час як WordPress має більше абонентів між розміщеними та не розміщеними платформами, Weebly знаходиться прямо за ними. Хоча популярність має значення для деяких, за допомогою цих двох платформ ми порівнюємо яблука з апельсинами. Приділіть більше часу, визначаючи свої потреби та співставляючи їх із потрібною платформою та забудьте про номери.

Дизайн та налаштування порівняно

Дизайн та налаштування порівняно

Якщо ви порівнюєте функції дизайну та налаштування на цих двох різних платформах, це стосується шаблонів дизайну та варіантів вашого веб-сайту, можливості редагування в HTML, інтеграції додатків та мобільної чуйності.

Кінцеві результати в застосуванні CMS порівняно з розробником веб-сайтів будуть дуже схожими, але спосіб, який ви отримаєте, дуже різний. Давайте детальніше розглянемо кожну платформу з точки зору дизайну та налаштування:

WordPress

Дизайн та налаштування WordPress

Краса WordPress – це можливість вам працювати в системі з відкритим кодом для масового функціонування, налаштування та складного програмування. Вам доведеться встановити його, і тоді ви отримаєте широкий спектр плагінів (як у 37000 з них) та інструментів, які дадуть вам безліч варіантів дизайну та налаштування..

Ви можете вибрати з тисяч шаблонів і тем, або можете створити свій власний. Ви маєте повний доступ до редагування HTML та CSS. Інтегруйте додатки за вибором та виберіть або створіть тему, створену для мобільних пристроїв. Ви можете легко міняти теми.

Weebly

Дизайн та налаштування

Weebly пропонує сотні “тем” для узгодження з будь-якими особистими чи комерційними структурами, а їх теми відповідають мобільним пристроям. Weebly надає функціональність через привабливість очей, але варіанти дизайну та налаштування допоможуть вам подолати будь-які вади дизайну, і схоже, що Weebly нещодавно модернізувався.

Ви зможете скористатися редактором перетягування, щоб налаштувати свій сайт із вмістом, стовпцями, зображеннями та відеозаписами. Існує велика кількість можливостей для інтеграції додатків та мало можливостей для елемента HTML коду. Обмін темами простий.

Заключна думка

Ці дві платформи для створення веб-сайтів пропонують універсальний дизайн та налаштування, але спосіб його виконання зовсім інший. У WordPress небо є межею, але вам краще мати набір навичок для роботи з ним або терпіння навчитися цьому.

Є багато ресурсів, онлайн-класи та варіанти довідок. Завдяки Weebly майже кожен може створити базовий веб-сайт, придатний для малого бізнесу, електронної комерції, блогів тощо. Крива навчання набагато коротша, але ви не можете зробити так само багато (а може і не потрібно).

Інтерфейс / простота використання порівняно

Як простота користування інтерфейсом

Інтерфейс стосується стилю та функцій редагування веб-сайту, навігації по сайту та параметрів архітектури сайту. Порівнюючи інтерфейс між WordPress та Weebly, простота використання багато в чому залежить від рівня кваліфікації користувача. Ці дві платформи – це різні тварини, розроблені для різних типів розробників веб-сайтів, хоча результат може бути подібним. Ось чому:

WordPress

Інтерфейс WordPress

Інтерфейс WordPress пропонує сторінки та публікації в редакторі стилю контейнерів, в який ви розміщуєте елементи, а потім попередньо переглядаєте результати. Маючи деякі знання HTML, ви можете ефективно керувати своїми сторінками та публікаціями та в підсумку отримувати бажані результати.

Перевага платформи з відкритим кодом WordPress у тому, що ви можете змінювати та змінювати код. Те, що ви бачите на екрані, як правило, не є результатом. Архітектуру сайту та навігацію можна планувати та розробити відповідно до технічних умов, але не без технічних ноу-хау.

Weebly

Інтерфейс Weebly

Інтерфейс Weebly – це інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель для розробки та редагування сторінок, і те, що ви бачите на екрані, ближче до того, що ви отримуєте на своєму веб-сайті. У інтерфейсі є безліч довідкових варіантів у вигляді кнопок, спливаючих вікон та контрольних списків. Weebly використовує контейнери для елементів вмісту, що представляє кілька обмежень. Навігація по сайту та архітектура сайту багато в чому залежать від тем шаблонів.

Заключна думка

WordPress – це функціональна платформа з відкритим кодом, багата на коди, для тих, хто має певний досвід і хоче створити досить складний веб-сайт. Якщо ви технік або програміст, який бажає варіантів у вдосконаленому інтерфейсі для повної можливості дизайну, WordPress з власною організацією підходить майже для будь-якого бізнес-веб-сайту чи блогу.

Weebly підходить для початківців або дизайнерів, яким потрібен швидкий веб-сайт, який легко зробити, який легко створити, простий в управлінні і повністю розміщений для вас.

Основні характеристики порівняно

Основні характеристики порівняно

Як власник бізнесу чи блогер, ви хочете дізнатися більше про основні функції. Незалежно від того, чи розробляєте ви веб-сайт з нуля за допомогою WordPress або вибираєте бізнес-шаблон від розробника веб-сайтів Weebly, є основні функції, які вам знадобляться..

Цікаво, що ці функції відрізняються між продуктами та ціновими планами. Ви знайдете, що деякі плани включають функції, а інші використовують додаткові ціни. Давайте розглянемо, як WordPress та Weebly відрізняються набором функцій:

WordPress

Основні функції WordPress

Інструменти для створення веб-сайтів. WordPress пропонує великий контроль над створенням веб-сайтів, оскільки дизайнери мають можливість працювати з темами або працювати над відкритим полотном, щоб створити, налаштувати та керувати веб-сайтом. На обох сторінках і публікаціях WordPress має надзвичайну гнучкість для тих, кого не залякують.

Теми можна змінювати, навігацію можна змінювати, сторінки можна додавати та редагувати код для отримання бажаних результатів. Всі інструменти для створення веб-сайтів доступні та інше для тих, хто має набір навичок, щоб зрозуміти, як ними користуватися.

Спеціальний домен. У WordPress ви повинні знайти джерело, з якого можна придбати доменне ім’я та хостинг.

SEO. WordPress пропонує місяць щодо додатків для SEO та підвищення рейтингу, включаючи WordPress SEO від Yoast. Немає вбудованих автоматизованих функцій. Вам доведеться спланувати це.

електронна комерція. WordPress пропонує потужні додатки для електронної комерції для інтернет-магазинів: Wooommerce, iThemes Exchange, Easy Digital Downloads та багато іншого. Ви можете додати купони, квитанції, кошики для покупок та інші компоненти, необхідні для продажу продукції.

Додавання щоденника. WordPress може бути зайвим, якщо ви не серйозний блогер, і тоді ви звернетесь до WordPress.com, створеного для ведення блогів.

Інтеграція додатків. Інтеграція додатків у WordPress не обмежується. Потрібно сказати більше?

Експорт сайту. Через платформу з відкритим кодом у WordPress ви можете експортувати дані майже в будь-який куточок, у деяких форматах, включаючи XML, базу даних та інше.

Weebly

Основні характеристики

Інструменти для створення веб-сайтів. Weebly пропонує базові елементи та мінімалістичний стиль у великому наборі шаблонів дизайну. Хоча ви не знайдете набір варіантів налаштування, як це було б у платформі з відкритим кодом, більшість користувачів можуть знайти інструменти та налаштувати сторінки відповідно до їх потреб. Крім того, можливий деякий HTML-код.

Спеціальний домен. Weebly пропонує три плани ціноутворення, кожен з яких повинен включати поновлюване доменне ім’я на один рік.

SEO. Weebly пропонує широкий набір інструментів, необхідний для покращення рейтингу пошуку, а також файли довідки щодо оптимізації ваших сторінок.

електронна комерція. Weebly призначений для малих та середніх магазинів електронної комерції з великою кількістю можливостей інтеграції. Ви знайдете вбудовані деякі інструменти електронної комерції Weebly або ви можете додати функції монетизації та шлюзу. Для цього також може бути використаний код HTML / CSS.

Додавання щоденника. Weebly – це ще одна платформа, призначена для ведення блогів. Редактор перетягування ідеально підходить для легкого управління блогами, і ви матимете контроль над соціальними мережами.

Інтеграція додатків. Як і WordPress, у Weebly є власний Центр додатків, або ви можете обробляти додатки, які потрібно інтегрувати.

Експорт сайту. Weebly пропонує спрощену функцію експорту сайту.

Заключна думка

Набори функцій як для WordPress, так і для Weebly досить сумісні, навіть якщо процес роботи з ними зовсім інший. Якщо ви власник електронної комерції, WordPress має деякі серйозні сильні сторони та функціональні можливості, які вам можуть знадобитися. Для блогерів та початківців дизайнерів, які самі роблять, Weebly простий у використанні та досить надійний з точки зору функцій.

Цінові порівняння

Цінові плани порівняно

Ще одна приваблива якість як у WordPress, так і в Weebly – це варіанти з низькими витратами. На ринку є кілька дорогих розробників веб-сайтів, і якщо у вас хтось розробляє веб-сайт для вас, це може коштувати невеликого статку. Ці платформи є одними з найбільш розумних варіантів на ринку. Ось більш детальний погляд на ціни на WordPress та Weebly:

WordPress

Ціни на WordPress

WordPress безкоштовний в установці, але вам потрібно буде підписатися на їх партнера Bluehost або іншу сторону для веб-хостингу та доменного імені. Якщо вам потрібні теми та плагіни, очікуйте додаткових витрат, які можна збільшити, хоча деякі додатки безкоштовні.

Можливість безкоштовно створити свій сайт схожа на плани безкоштовних облікових записів будівельників DIY, за винятком того, що ви отримуєте інструменти, функціональність та налаштування у висококласній CMS.

Weebly

Цінові ціни

Weebly пропонує ціноутворення на основі передплати у вільному плані або у трьох розумних планах. Ви заплатите 8, 12 або 25 доларів, залежно від ваших потреб. Як і WordPress, ви можете налаштувати акаунт безкоштовно, але з обмеженими можливостями. Плани Weebly – Starter, Pro та Business і включають безкоштовне доменне ім’я на один рік. Ви можете зайти на хостинг Weebly включно або вибрати варіант Bluehost, рекомендований WordPress.

Заключна думка

Коли вам потрібна цінність, WordPress надає дизайнерам магазин цукерок безкоштовно, але пам’ятайте, що деякі додатки можуть швидко додаватися, і вам все одно знадобиться веб-хостинг та доменне ім’я. Щомісячне ціноутворення Weebly є конкурентоспроможним серед інших розробників веб-сайтів у своєму класі, і ви можете отримати необхідні функції для будь-якого базового веб-сайту чи невеликого та середнього магазину.

Порівнювати це важко, але базовий сайт на будь-якій платформі безкоштовний. Більшість плати за веб-хостинг доступні від 3 до 10 доларів на місяць.

Підтримка користувачів порівняно

Підтримка користувачів порівняно

Рівень підтримки користувачів досить схожий для WordPress та Weebly, що характерно на арені створення веб-сайтів. Ось тонкий друк у параметрах підтримки користувачів для кожного:

WordPress

Підтримка користувачів WordPress

Оскільки WordPress – безкоштовна програма, для підтримки користувачів ви покладаєтесь на YouTube, форуми та Інтернет-вміст. В Інтернеті є багато ресурсів, і користувачі розібралися майже з усім. Просто потрібна ваша підтримка Google.

Weebly

Підтримка користувачів Weebly

Weebly представив деяку підтримку телефону, і вони забезпечують функцію чату в реальному часі в звичайні денні години в США. Підтримка Weebly залежить від плану, але включає електронну пошту, чат в реальному часі, підтримку телефону та базу знань.

Заключна думка

Самі розробники веб-сайтів не відомі підтримкою. Оформлений як самодостатня платформа, справді хорошу підтримку користувачів важко отримати. Ви повинні бути відкритими та готовими звертатися за допомогою на форуми користувачів та бази знань, щоб отримати те, що вам потрібно. Знову ж таки, Google – це неймовірний ресурс для пошуку результатів саме того завдання, яке ви намагаєтеся виконати, як для WordPress, так і для Weebly.

Рекомендації щодо використання Weebly та WordPress

Рекомендації

Хоча і WordPress CMS, і розробник веб-сайтів Weebly можуть задовольнити потреби кожного, кому потрібен веб-сайт, кожна компанія оголошує певну аудиторію для своєї платформи.

WordPress

Для кого рекомендується WordPress?

WordPress перераховує тих, хто хоче створити прекрасні веб-сайти, блоги чи програми. Це не для початківців, якщо ви не досить технічні. Ідеальна для кваліфікованих дизайнерів та програмістів, ця платформа може робити практично все, що стосується веб-можливостей. WordPress використовує додатки для багатомовних варіантів.

Weebly

Кого ми рекомендуємо?

Ми часто згадуємо ресторан, викладачів, сайти, малий бізнес та фото сайти, щоб створити якісні веб-сайти, блоги чи інтернет-магазини. Розроблений для початківців, Weebly підходить для невеликих компаній та середньої електронної комерції. Як правило, WordPress використовує плагіни для багатомовних варіантів.

Заключна думка

Отримайте все необхідне для веб-сайту та іншого за допомогою WordPress, але будьте готові вивчити мотузки (якщо ви вже не маєте досвіду). Очікуйте витратити кілька днів на тиждень, щоб створити сайт на WordPress. Отримайте все необхідне без тонн додаткових послуг на Weebly і складіть свій веб-сайт за пару днів (або менше). Його легко налаштувати та керувати.

Ключові відмінності між Weebly та WordPress

Основні відмінності між платформами

Незважаючи на те, що обидві ці платформи отримують відмінні відгуки (разом із деякими поганими) та мають дивовижні наступні відомості, кожна програма має деякі плюси та мінуси, які слід врахувати:

WordPress

Плюси і мінуси WordPress

Плюси

 • Посідає високу популярність серед складних CMS
 • Потужна гнучкість дизайну, теми, плагіни, віджети та SEO
 • Безкоштовне завантаження WordPress; платити тільки за доменне ім’я та хостинг
 • Використовує сторінки та публікації для управління інформацією
 • Відмінно підходить для електронної комерції
 • Відмінно підходить для ведення блогів
 • Інтернет-спільнота підтримки величезна
 • Можна міняти теми
 • Зміст, що експортується
 • HTML / CSS дружній
 • Легко для програмістів

Мінуси

 • Попередньо розроблені, чуйні теми коштують додатково
 • Багато плагінів і додатків коштують додатково
 • Непростий редактор перетягування (хоча це можна додати)
 • Складно для початківців, які не мають досвіду
 • Те, що ти бачиш, насправді не те, що отримуєш
 • Обмежена підтримка телефону на платформі, що розміщена самостійно

Weebly

Плюси і мінуси Weebly

Плюси

 • Посідає високу популярність разом із Squarespace, Wix та іншими розробниками веб-сайтів
 • Хороша гнучкість дизайну, шаблони тем та плагіни
 • Хороший SEO
 • Легкий редактор перетягування; як правило, те, що ви бачите, те, що ви отримуєте
 • Доступний безкоштовний рахунок та розумні цінові плани з доменним іменем
 • Відмінно підходить для базової електронної комерції
 • Відмінно підходить для ведення блогів
 • Можна міняти теми
 • Зміст, що експортується
 • HTML / CSS до певної міри
 • Легко для початківців
 • Телефонна підтримка за певними планами та велика спільнота підтримки

Мінуси

 • Теми шаблонів мінімалістичні
 • Інтерфейс дещо обмежений з точки зору дизайну та налаштування (покладається на шаблони)
 • Немає служб електронної пошти, розробника бюлетенів чи імпортування блогу
 • Обмежений з точки зору розширеної функціональності, який може захотіти програміст

Заключна думка

Плюси і мінуси цих варіантів створення чудового веб-сайту порівняно трохи важко, оскільки ці продукти є в різних класах. WordPress – це CMS на високому рівні, що базується на платформі з відкритим кодом, а Weebly – це простий побудований сам веб-сайт.

Однак обидва вони пропонують дивовижні можливості, щоб задовольнити майже кожного, кому потрібен веб-сайт. На сьогодні рішення має бути досить чітким, але давайте його завершимо.

Висновок: яка платформа підходить вам Weebly або WordPress?

Вибір найкращої платформи

Що стосується платформи, яку ви вибрали для створення веб-сайту вашого бізнесу або свого професійного іміджу, WordPress або Weebly можуть дати вам бажані результати. Хоча багато користувачів дивляться на функції, ціни та можливості налаштування, у випадку цих різних наборів інструментів я би переглядав свої набори вмінь та досвід роботи в комп’ютерному та Інтернет-середовищі.

WordPress

Причини вибору WordPress

Якщо у вас є рівень досвіду, ви хочете зробити все можливе для підтримки розширеного веб-сайту електронної комерції чи ведення блогів, і ви розумієте кодування з відкритим кодом для повної гнучкості, виберіть WordPress.

Weebly

Причини вибрати Weebly

Якщо ви власник малого бізнесу або блогер, який має деякі навички роботи на комп’ютері, і хочете швидко створити веб-сайт у простому у користуванні інтерфейсі з безліччю варіантів електронної комерції, виберіть Weebly. Ви можете зробити трохи HTML-коду, якщо вам потрібно.

Альтернативи WordPress та Weebly

Існує багато варіантів з точки зору платформ CMS та платформ для створення веб-сайтів. Ось декілька найвищих конкурентів:

Розміщені самі веб-сайти будівельників: Wix, Squarespace

Самоорганізовані платформи CMS: Drupal, Joomla, Magento

Для цих програм є багато навчальних посібників, відео та відгуків користувачів. Знайдіть час, щоб вивчити та знайти платформу, яка підходить для ваших наборів вмінь та підходить для потреб вашого веб-сайту. Що стосується цих двох продуктів, WordPress та Weebly, рішення здається досить простим, оскільки ваш ступінь досвіду роботи з комп’ютером є надзвичайним. Сподіваємось, що цей огляд допоможе.

Читачі, якщо у вас є запитання, думки чи ідеї, які ми хотіли б почути від вас. Ми визнаємо, що ці платформи регулярно змінюються та вдосконалюються, і ми відкриваємо нову інформацію. Якщо у вас є особистий досвід роботи з WordPress або Weebly, будь ласка, поділіться ними з нами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map