Топ 48 блогів з веб-дизайну Усі веб-дизайнери та розробники повинні слідувати

Шукаєте способи покращити свою гру, коли йдеться про розробку та розробку веб-сайтів? Деякі найкращі світові експерти пропонують безкоштовні поради та приклади. Поради легко знайти. Вони розміщують це у своїх блогах.


Але хто найкращий? Ми провели пошук для вас. Ось список найкращих 50 блогів для веб-дизайнерів та розробників. Ми розповімо, що робить кожного з них надзвичайним ресурсом. Ви також знайдете наші вибори для 3-х прочитаних статей.

1. спекібой

Написано: Пол Ендрю та його команда

спекібой

Що ви знайдете: Блог журнального стилю, наповнений навчальними посібниками, методами та ресурсами. Пости охоплюють веб-дизайн та розробку, графічний дизайн та рекламу. Співробітники вибирають улюблені стилі дизайну та розповідають, чому. Ви отримуєте перевагу, побачивши, що зараз в тренді для дизайну веб-сайтів.

Ви прочитаєте про технології, що стоять за ним. Статті написані для вільного веб-дизайнера. Якщо вам подобається прочитане, підпишіться на щотижневий бюлетень блогу. Це дайджест корисних інструментів та статей спільноти дизайнерів.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @speckyboy

2. Шість редакцій

Шість редакцій

Написано: Яків Губе

Що ви знайдете: Не дозволяйте мінімалістичному дизайну з основним списком заголовків на домашній сторінці вас обдурити. Статті багаті графікою, коли ви заскакуєте всередину. Яків та письменники-гостьові пости змішують це зі статтями, посібниками та навчальними посібниками. Спадне меню на сторінці покажчика переводить вас до основних категорій. Ви можете отримати право на те, що хочете прочитати. Не забувайте про це Халяви розділ. Це скарбниця корисних елементів дизайну.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @sixreitions

3. Список Apart

Список Apart

Написано:Л. Джеффрі Зельдман та його команда
Що ви знайдете:Хорошому блогу потрібен голос, але цей голос не повинен бути надмірним. Цей веб-сайт знайшов солодке місце. Він розпочався як список розсилки в 1997 році і перейшов на веб-сайт наступного року. Інтелектуальні та розважальні статті зосереджуються на стандартах та кращих практиках.

Є 6 основних категорій тем. Кожна далі поділяється на підкатегорії. Ви оціните допомогу. Є понад 1750 статей. Вони варіюються від жорстких технічних порад до пропозицій щодо відновлення творчості.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@alistapart

4. SitePoint

SitePoint

Написано:Марк Харботтл і Метт Міцкевич, та їх команда.

Що ви знайдетеПонад 30 людей працюють над тим, щоб передати вам вміст, який ви знайдете на цьому веб-сайті. Вони є професійними розробниками веб-сайтів, дизайнерами та програмістами. Вас вітає плитка поточної тематики. Горизонтальна смужка вгорі допомагає вам перейти до конкретних категорій предметів.

Клацніть категорію, і під нею з’явиться підкатегорія. Спершу зверніться сюди, якщо ви є підприємцем, який прагне поглибити своє розуміння дизайну та розробки веб-сайтів. Веб-сайт пропонує тисячі відео-уроків та електронних книг за членський внесок.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@sitepointdotcom

5. Депо для веб-ресурсів

Депо для веб-ресурсів

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете:Це сукупність здебільшого безкоштовних ресурсів для розробки та розробки веб-сайтів. Його розпочав у 2007 році Умут Мухаддісоглу. Він передав це Бреду Вейленду, який також керує DesignM. Веб-сайт – це не стільки, скільки блог, скільки популярне онлайн-напрямок для всіх речей.

Деякі статті мають короткий вступ. Більшість, однак, отримує право на ресурс. Більше 800 000 відвідувачів щомісяця шукають тут натхнення. Шукайте за категоріями або дивіться, що в тренді.

Статті, що обов’язково читаються:

6. Рядок25

Рядок25

Написано:Іггі

Що ви знайдете:одна людина курсує цей блог. У нього добре знайомляться з прикладами та навчальними посібниками, які допоможуть вам вивчити нові методики. Існує три основні категорії. The Статті категорія пропонує огляди тенденцій веб-дизайну. Також є інтерв’ю з гуру веб-дизайну.

The Натхнення категорія містить “сайт тижня”, який часто базується на темі чи стилі. The Підручники категорія досягає своєї назви з великою допомогою користувачів WordPress.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @ line25blog

7. Smashing Magazine

Smashing Magazine

Написано: Віталій Фрідман

Що ви знайдете:Приєднуйтесь до понад 181 000 людей, які підписалися на розсилку електронної пошти. Потім пройдіть екскурсію про всебічну колекцію дизайнерських ресурсів на цьому сайті. Є 6 основних категорій, і в кожній є куратор. Ви отримаєте поради, підказки та ідеї для Кодування.

Вивчіть принципи веб-дизайну та знайдіть надихаючі приклади в Дизайні. Будьте в курсі нових практик в Росії Мобільний. Навчайтеся з навчальних посібників або забирайте безкоштовні ресурси Графіка. Будьте в курсі кращих практик для UX Design. Існує навіть категорія для WordPress.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @smashingmag

8. Наступна павутина

Наступна павутина

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете:Це одне з найбільших світових інтернет-видань. Ви знайдете останні новини про веб-дизайн та розробку, але теми виходять далеко за рамки. The Творчі категорія пропонує корисну колекцію статей з веб-дизайну та розробки.

Ви також знайдете історії про нові запуски та оновлення програмного забезпечення в Запуск категорія. І, ви знаєте, що вони говорять про всю роботу, а не про гру. Коли настає час перерви, перейдіть до Відволікати.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @TheNextWeb

9. Творчий блок

Творчий блок

Написано: Ден Олівер та його команда

Що ви знайдете: На цій веб-сторінці багато інформації, творчих порад та натхнення. Ви також знайдете статті про 3D-рендерінг, аудіовізуальні продукти та брендинг. Якщо ви просто шукаєте розробку веб-сайту чи допомогу в розробці, залишайтеся в основна категорія.

Він збирає останні публікації для вас, з найновішими вгорі. Creative Bloq є частиною проекту Група майбутнього. Він також має веб-сайти для музики, розваг та технологій із Великобританії.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @CreativeBloq

10. Гонкіат

Гонкіат

Написано: Гонкіат Лім і його команда

Що ви знайдете: Цей веб-сайт є улюбленим для дизайнерів, блогерів та розробників. Редакційна колекція розробляє найсучаснішу колекцію порад, прийомів, навчальних посібників та інструментів. Також є відповідні статті статей про гаджети, додатки та нові технології.

Горизонтальна навігація вгорі веб-сайту надає доступ до основних категорій сайту. Ваш головний інтерес буде Дизайн / Дев. Якщо ви зайняті, підпишіться на щоденну електронну пошту.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @hongkiat

11. Дизайн шали

Дизайн шали

Написано: Девід Яблєрд та його команда

Що ви знайдете: Навчитися розробляти та розробляти веб-сайти допомагає, коли ти маєш натхнення. Ось що найкраще робить цей блог. Це вітрина дизайну. Статті навчають вас технікам, щоб ви могли зробити те ж саме для свого веб-сайту.

Дві основні категорії відносять вас до колекцій прикладів дизайну. The Галерея. Якщо ви зайняті, підпишіться на щоденну адресу електронної пошти. Категорія дозволяє вибрати основний колір, який ви хочете бачити в пошуку. Останні публікації ви знайдете в розділі Статті категорія.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @designshack

12. ДИЗАЙНТаксі

ДИЗАЙНТаксі

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете:Цей веб-сайт заслужив високу оцінку більш ніж відвідувачів. Журнал Forbes називає його одним з перших 5 сайтів, щоб не відставати від творчості та дизайну. Вміст, який ви знайдете, – це не просто статті про дизайн та розробку веб-сайтів.

Це може не стати вашим найкращим вибором ресурсів, але воно ніколи не надихне вас. Найкращий спосіб знайти останні статті про дизайн та розробку веб-сайтів – використовувати функцію пошуку. Це вгорі сайту.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @designtaxi

13. Девід Уолш

Девід Уолш

Написано:Девід Уолш

Що ви знайдете:Девід Уолш – блогер, спікер та веб-розробник. Інженер-програміст із 30-ти програмним забезпеченням родом з Медісона, штат Вісконсін. Він використовує свій блог для розповсюдження інформації та навчальних посібників щодо розробки веб-сайтів. Статті Девіда не дуже допоможуть тобі в дизайні.

Але його написання про технічну сторону веб-сайтів легко зрозуміти. Предмети поділяються на широкі категорії, але він все індексував. Ви можете запустити пошук у верхній частині головної сторінки, щоб побачити, чи писав він про щось, що вас цікавить.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @davidwalshblog

14. Еновато Тут+

Enovato Tuts +

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете:Це лише одна з областей Enovato, яка є провідним ринком творчих цінностей. Інтернет-спільнота з понад 6 мільйонів людей сприяє екосистемі Enovato. У районі Tuts + розміщена бібліотека з понад 21 000 безкоштовних навчальних посібників.

Всього лише понад 700 відеокурсів. Найкраще місце для пошуку веб-дизайну та допомоги в розробці – це звернутися до повний індекс. Доступ до всієї бібліотеки вимагає зарахування для безкоштовного випробування.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете:Цей веб-сайт із Сінгапуру. Персонал збирає та ділиться корисними порадами, навчальними посібниками та ресурсами. Вони ведуть себе як “цифровий майданчик”. Ви зрозумієте, чому з трохи розвідки. У вікні вгорі головної сторінки відображаються статті, які зараз в тренді.

Спадне меню у верхньому лівому куті пропонує зручний спосіб навігації. Використовуйте його, щоб знайти конкретні сфери інтересів. OXP не такий щедрий на халяви, як інші сайти. Це тому, що вони спрямовані на якість.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@onextrapixel

16. Стоян зафіксував

Стоян зафіксував

Написано:Стоян Стефанов

Що ви знайдете:Перейдіть на цей веб-сайт, щоб ознайомитись із розвитком веб-сайтів та ресурсами. Ви отримаєте інформацію від кваліфікованого експерта. Стоян – автор 4-х книг. Одне, що ви не знайдете в цьому блозі, – це багато графіки. Це тому, що Стоян все стосується коду.

Ви знайдете корисні приклади коду, який потрібно використовувати для розробки вашого веб-сайту. Він не плакатний плакат, але навіть його статті з попередніх років все ще корисні.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@stoyanstefanov

17. WebAppers

WebAppers

Написано:Рей Чен

Що ви знайдете:Творець цього веб-сайту має хорошу думку. В Інтернеті є сотні тисяч ресурсів. У кого є час піти шукати? Він та його працівники вибирають те, що, на їхню думку, є найкращим ресурсом. Ви знайдете відсортовану колекцію безкоштовних іконок, фотографій та шрифтів.

Ви також відкриєте компоненти Javascript та Ajax, а також додатки для веб-сайтів. Подивіться праворуч на головну сторінку таблиці, де відображаються категорії та теми.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @webappers

18. Сформуйте свій шлях

Сформуйте свій шлях

Написано:Богдан Санду

Що ви знайдете:Дизайн веб-сайтів – пристрасть Богдана. Про це він пише тут у своєму блозі. Він використовує просту і просту мову, щоб зробити свою думку. Богдан розбиває свої пости на 5 категорій у навігаційній смузі вгорі головної сторінки. Нижче наведено свої останні публікації.

Коли він ділиться ресурс, Богдан потребує часу, щоб пояснити чому, і він наводить приклади того, як можна ним користуватися. Ви можете підписатися на його щотижневе оновлення електронної пошти.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @boogiesbc

19. Деревовий будинок

Деревовий будинок

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете:Засновники цього веб-сайту вважають, що технологічна освіта повинна бути доступною для всіх. Він пропонує понад 220 онлайн-курсів. Повний доступ до веб-сайту займає платне членство, але ви можете зареєструватися на безкоштовну 7-денну пробну версію.

Перейдіть від нульових знань до створення повноцінного веб-сайту за допомогою цього навчального веб-сайту. Також є вміст для експертів, які хочуть підняти свої навички на наступний рівень. Перегляньте курс бібліотека для онлайн-класів, які відповідають вашим потребам.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @treehouse

20. Вебмонія

Вебмонія

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете:Це Провідний веб-сайт дочірнього підприємства. Історії про дизайн та розробку веб-сайтів знаходять свій шлях до Webmonkey. Чотири основні категорії розбиваються далі, щоб направити вас на статті. У розділі вгорі праворуч на головній сторінці розміщено верхній вибір.

Перейдіть до категорії Довідник для корисного збору ресурсів. Вони створені, щоб ви могли вирізати та вставити потрібний код для свого веб-сайту.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@webmonkey

21. 24 способи

24 способи

Написано: Дрю Маклаллан та кілька учасників

Що ви знайдете:Ваше перше враження від цього блогу могло б бути: “Немає нічого актуального!” “24 способи” публікується лише 24 дні щороку. Дрю Маклаллан розпочав цю щорічну традицію ще в 2005 році. Він вирішив вести блог того, що він називає «адвентним календарем для веб-вундуків».

Протягом 24 днів кожного грудня в блозі розміщено щоденну публікацію про веб-дизайн та розробку. Все, що ви знайдете, має дату попереднього року. Вони прогнозують на наступний рік. Перейдіть до розбірного меню праворуч, щоб переглянути меню архівів.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@ 24ways

22. eJohn

eJohn

Написано: Джон Резіг

Що ви знайдете:Це може бути особистий блог Джона, але все стосується розробки веб-сайтів. Він інженер у hKhan Academy і творець jQuery Бібліотека JavaScript. Джон написав дві книги. Про методики JavaScript і Секрети JavaScript ніндзя.

Найкращий спосіб оцінити ресурси на цьому веб-сайті – це прокручування публікацій. Це також єдиний спосіб. Джон не пропонує категорій тем чи функцій пошуку. Ви можете бачити, що він ще робить, якщо перейти до його Головна сторінка.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@jeresig

23. FROMDEV

FROMDEV

Написано: Сачин

Що ви знайдете:Це ще один особистий блог. Сачін каже, що причина, з якою він веде блоги, ділиться знаннями з колегами-розробниками. Ваша нагорода – це збірка статей із посиланнями на інші ресурси. Сахін відповість, якщо ви залишите коментар щодо публікації. Категорії предметів породжують спадні меню.

На головній сторінці є розділ, де можна побачити, які статті привертають увагу. Якщо ви збираєтеся в пригоді, використовуйте Здивуй мене посилання.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@FromDev

24. віньет

віньет

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете:Блог віньєт – це група розробників веб-сайтів та дизайнерів, які діляться своєю мудрістю. У віньетці є велика команда, тому статті пропонують широкий спектр інформації. Веб-сайт розміщує їх у 5 основних категоріях.

Останні повідомлення з’являються на головній сторінці. Кожна стаття закінчується запропонованим посиланням, щоб прочитати більше про цю тему. Якщо вам сподобається публікація, ви також знайдете посилання на докладніше від автора.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @viget

25. Веб-дизайнер стіни

Веб-дизайнер стіни

Написано:Нік Ла

Що ви знайдете:Нік – не плідний блогер. Це, мабуть, тому, що і Нік працює N.Design Studio, Теміфікувати, IconDock, і Краща веб-галерея. Коли він публікує оновлення на стіні веб-дизайнера, все стосується дизайну веб-сайту. Це корисне сховище навчальних посібників та ідей для натхнення.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @nickla

26. Цифрова телепатія

Цифрова телепатія

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете: Стильний! Це одне слово, яке резюмує блог від цього продукту та фірми UX дизайнерської компанії. Те, що дизайнери дізналися, це те, що сприяє компонуванню та функції блогу. Кожен пост буде навчати і надихати вас. Вся справа в простому вирішенні складних проблем.

З цифрової телепатії можна багато чому навчитися. Категорії допомагають вам знайти конкретні теми. Дослідіть, що Цифрова телепатія називає “Список читання”. Це їх рекомендація щодо головних постів.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @dtelepathy

27. Designrfix

Designrfix

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете: Це все для спільного використання для цієї групи учасників блогу. Їх мета – створити спільноту, яка менш егоїстична щодо дизайну. Кожен пост – це продумана допомога техніки та натхнення. Не дивно, що Натхнення категорія має найбільше змісту.

The Пропозиції категорія має більше, ніж пропозицій щодо програмного забезпечення для розробки та розробки веб-сайтів. Поїдьте туди, щоб побачити, що чудового та нового. У правій частині головної сторінки відображається тенденція.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@Designrfix

28. Веб-дизайн книги

Веб-дизайн книги

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете: Цей веб-сайт, що працює на блогах, пропонує найновіші новини та огляди інструментів для розробки та розробки веб-сайтів. Хоча деякі публікації – це рекламні акції, Відгуки категорія пропонує чесні оцінки програмного забезпечення. Ви можете отримати плюси та мінуси CMS у своєму списку.

The Підкатегорія інструментів дає вам зрозуміти, чим користуються програмісти, щоб залишатися продуктивними. Рушайте до Підкатегорія портфоліо коли вам потрібно натхнення на дизайн.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@webdesignledger

29. Веб-дизайнерський депо

Веб-дизайнерський депо

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете: На цьому веб-сайті все більше стає кращим. Блог використовувався, щоб зосередитись на новинах, техніках та ресурсах веб-дизайну. Тепер він розширився як всебічний контент-центр. Майже 750 000 підписників прямують сюди, щоб знайти інструменти, анонси товарів та безліч халяв.

Перейдіть до контенту дизайну та розробки за допомогою основного посилання категорії Блог вгорі. Халяви знаходяться поруч. Депо для веб-дизайнерів має велику кількість відеотека інтерв’ю, конференційних бесід та навчальних посібників.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@DesignerDepot

30. Творчий перелив

Творчий перелив

Написано:Кілька учасників

Що ви знайдете: “Creative” – ​​частина його назви. Цей веб-сайт більше схиляється до дизайнерської сторони речей. Основні імена в цій галузі діліться порадами у корисних статтях. Є великий Підручники категорія. Ви знайдете покрокове керівництво для створення візуальної магії для свого веб-сайту.

Рушайте до Архіви щоб знайти те, чого ви не можете знайти. Creative Overflow зберігає все те подарунки в одному місці. Вони відокремлені від халяви.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@creativeofblog

31. ПРОСТО Творче

ПРОСТО Творче

Написано: Джейкоб Касс

Що ви знайдете:Засновник JUST Creative використовує свій особистий блог, щоб поговорити про дизайн веб-сайтів. Він публікує, поки подорожує світом як цифровий кочівник. Ви знайдете кілька статей про розробку веб-сайтів.

Але пам’ятайте, що Яків – дизайнер. Він знає, про що говорить. Яків багато виграв нагороди за дизайн. Він не використовує категорії для навігації по своїх публікаціях. Найкращий варіант – використовувати вікно пошуку для пошуку предметів.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@justcreative

32. Ванделей дизайн

Ванделей дизайн

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете: Для успіху вашого бізнесу потрібні правильні інструменти. Ця дизайнерська група використовує свої публікації в блогах для навчання та інформування. Пости діляться новинами дизайну та тенденціями. На веб-сайті також представлені тисячі дизайнерської графіки. Багато, але не всі, є безкоштовними.

Якщо вам потрібна тема WordPress, це може бути веб-сайт, який ви сподівалися знайти. Вони мають безкоштовні завантаження. Останні повідомлення представлені у формі плитки на головній сторінці.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @VandelayDesign

33. Швейцарська міс

Швейцарська міс

Написано: Тіна Рот Айзенберг

Що ви знайдете: Тіна надрукувала публікації в цьому щоденнику з 2005 року. Вона стала для неї візуальним архівом, але переросла у популярний інтернет-журнал дизайну. Веб-сайт отримує понад 1 мільйон унікальних відвідувачів щомісяця. Тіна не використовує категорії, як це роблять інші веб-сайти з дизайну та розробки.

У неї є фільтр у верхній частині головної сторінки. Корисно ознайомитись з тим, як вона підходить до предметів. Вам потрібно скористатися її вікном пошуку, щоб знайти конкретні теми.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @swissmiss

34. instantShift

instantShift

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете: Єдина проблема, яка може виникнути з цим веб-сайтом, – це вирішити, з чого почати. Постійно додаються нові ресурси. Хороша новина полягає в тому, що вгорі є смуга навігації за категоріями, яка рухає вас у правильному напрямку.

Якщо ви щось не можете знайти, голова тут щоб знайти поточні активні категорії. Ви також знайдете популярні теги, які використовуються для класифікації статей. Посилання фільтрують публікації для вас. Учасники цього веб-сайту мають прихильність до WordPress. Ви знайдете це категорія упакований із статтями.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @instantshift

35. З півночі

З півночі

Написано: Даніель Нельсон

Що ви знайдете: Блог Даніеля охоплює та рекламує натхненну творчість з усього світу. Він працює на ньому з 2009 року. Головна сторінка веб-сайту вітає вас з плитками до його останніх публікацій. Навігація за категоріями, що випадає вгорі, переходить до конкретних тем.

Даніель не божеволіє своїм посиланням на ресурси. Він також прозорий. Якщо це партнерське посилання, він позначає його як таке. Ще одна корисна колекція посилань на його повідомлення лежить внизу головної сторінки.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @fromupnorth

36. DesignM.ag

DesignM.ag

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете: Веб-сайт охоплює дизайн, із внесками з усього світу. Також є галерея дизайну. Інші веб-сайти можуть спробувати вразити вас кількістю. DesignM.ag вважає за краще скоротити там і забезпечити якість.

Статей мало, але вони є ретельними. Дизайнери оцінять головну сторінку веб-сайту. Це дозволяє інтелектуально використовувати багатобарвні суміші, щоб виділити останні публікації.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @DesignMagTweets

37. Інструкція з проектування

Інструкція з проектування

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете: Шість редакцій Засновник Джейкоб Губ запустив цей веб-сайт разом із братом Ісааком Губе. Вони мають потужну базу постійних учасників. Є підручники та огляди. Статті підходять до предметів на базових рівнях. Це хороший ресурс, якщо ви тільки починаєте.

Багато статей є навчальними посібниками. Освіта – сильна тема для братів. Веб-сайт Ресурс категорія пропонує інструменти дизайну, які включають навіть прості інструкції.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @designinstruct

38. Дизайнерська заздрість

Дизайнерська заздрість

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете:Цей веб-сайт – це колекція дизайнерських ідей. Його куратори члени Професійна асоціація дизайну (AIGA). Інший автор щотижня створює щоденні повідомлення в блозі.

Відвідувачі веб-сайтів можуть читати публікації та голосувати за їх просування. Ви не знайдете тут навчальних посібників чи ресурсів. Ви знайдете блискучі дизайнерські концепції. Design Envy – це візуальне свято, призначене для натхнення.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @AIGAdesign

39. Девід Ейрі

Девід Ейрі

Написано: Девід Ейрі

Що ви знайдете:Особистий блог Девіда – це життя дизайнера, як ви здогадалися. Як і багато подібних блогів, немає навігації для пошуку тем чи категорій. Вас запрошують побродити разом з Девідом, коли він розповідає про бізнес-дизайн.

Іноді це огляд. В іншому випадку це розуміння. Він все-таки кидає декілька посилань на ресурси. Вам доведеться їх шукати. Їх варто знайти.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @DavidAirey

40. Ложка графіка

Ложка графіка

Написано: Кріс Спунер

Що ви знайдете:Кріс дотримується лише трьох речей у своєму особистому блозі. Він дописує навчальні посібники які показують вам, як створювати конструкції та спецефекти, якими він ділиться. Він пропонує халяви щоб допомогти вам бути більш продуктивними. І, пише він статті пояснити теорію, що стоїть за різними творчими жанрами.

Деякі його навчальні посібники – це відео. Він отримав їх у окрема категорія. Деякі його ресурси потребують: платне членство. Кріс публікує у своєму блозі з 2007 року архів.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @chrisspooner

41. Копринки

Копринки

Написано: Маноела ІІік та Педро Ботелхо, та їх команда

Що ви знайдете:Маноела та Педро вважають, що вам слід штовхати межі вашого веб-сайту щодня. Вони шукають інноваційні ідеї, а потім перетворюють їх на посади. Ви знайдете тенденції та методику статей. Якщо це техніка, ви знайдете навчальний посібник, з яким будете працювати.

Результат – захоплююча суміш ресурсів для дизайну та розробки веб-сайтів. Codrops вважає за краще називати свої безкоштовні шаблони веб-сайтів “Креслення.”Вони також пакують пов’язані ресурси в області, яка називається”Колективний.”

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @codrops

42. UX Будка

UX Будка

Написано: Метью Каммерер і Девід Леггетт, і їх команда

Що ви знайдете:Цей веб-сайт має єдиний фокус. Він публікує статті про користувацький досвід (UX). Рівень написання контенту призначений для тих, у кого це питання мало або взагалі немає. Ви дізнаєтесь основи та відкриєте найкращі практики. 9 категорій охоплюють усі охоплені теми.

Вони кольорові та доступні з кількох областей веб-сайту. Індекс дає повний перелік статей. Хороший UX веб-сайт має вирішальне значення. Цей веб-сайт є золотим копачем інформації.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @codrops

43. дизайнмодо

дизайнмодо

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете:“Modo” – італійське та іспанське слово для “метод”. Філософія цього веб-сайту полягає в тому, що існує “метод” розробки звуку. Статті, якими вони діляться з вами, відображають це. Використовуйте навігацію вгорі головної сторінки, щоб перейти до категорії цікавих. Designmodo також працює онлайн-магазин. Ви знайдете цілі пакети для створити свій веб-сайт.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@Designmodo

44. Co.Design

Co.Design

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете:Швидка компанія є власником цього веб-сайту. Вони є провідним у світі прогресивним брендом бізнес-медіа. Co.Design – це офшот, де ви знайдете новини про дизайн та розробку веб-сайтів. Fast Company не боїться бути суперечливою. Автори публікацій блогу висловлюють свою думку. Є чому навчитися, а енергійний макет веб-сайту буде постійно розважатись.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@FastCoDesign

45. Моз

Моз

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете:Основний бізнес компанії – це оптимізація пошукових систем. Більшість блогу Moz стосується SEO. Але є специфічна область, присвячена дизайну та розробці веб-сайтів. Статті досліджують теми з повнотою, які важко знайти в іншому місці. Вони заповнені графікою та посиланнями на більше прикладів.

У кінці кожного повідомлення є список подібних публікацій Moz. Продовжуйте роботу, коли вичерпаєте категорію Дизайн. Решта також допоможе вам покращити ваш веб-сайт.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@Moz

46. 1-й веб-дизайнер

1-й веб-дизайнер

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете: А група професійних дизайнерів працює цей веб-сайт. Вони також відповідають за Темеко Тема WordPress. Блогери діляться своїм досвідом та навичками у ряді публікацій. Статті не класифіковані, але обов’язкове вікно пошуку знаходиться вгорі основної сторінки.

Підручники розповідають про необхідні навички та скільки часу знадобиться для її виконання. Якщо у вас є великі списки, важко знайти тут щоденник, що містить менше 50 джерел. Багато хто включає 200 і більше.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь:@ 1stwebdesigner

47. Журнал Tripwire

Журнал Tripwire

Написано: Ларс Враа та кілька учасників

Що ви знайдете: Якщо ви вважаєте, що ніколи не слід припиняти вдосконалювати свій веб-сайт, цей блог – ваш новий найкращий друг. Доповідачі погоджуються, що покращення веб-сайту – це нескінченне завдання. Вони надають поради щодо дизайну та розробників як для початківців, так і для експертів.

Ларс дозволяє читачам голосувати за повідомленнями. Потім виділяються найпопулярніші статті на головній сторінці. Вивчіть теми у вільний час, використовуючи навігаційну смугу вгорі.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @tripwiremag

48. Журнал веб-сайтів

Журнал Tripwire

Написано: Кілька учасників

Що ви знайдете: Павутина – це візуальний засіб. Образи – це все. Цей блог – це дайджест статей про те, як зробити так, щоб ваш веб-сайт виглядав якнайкраще. Зробіть журнал веб-сайтів регулярним відвідуванням, якщо вам не вистачає часу та ви хочете зайнятись темою за кілька хвилин..

Ресурси сайту виходять за рамки дизайну та розробки. Кожна область налаштована як канал. Вертикальна навігація для цього знаходиться на головній сторінці праворуч.

Статті, що обов’язково читаються:

Дотримуйтесь: @WebsiteMagazine

Це займає блогер

Найкраща інформація про ведення блогів надходить від людей, які ведуть успішні блоги. Блогери щедрі. Їм подобається ділитися роботами для них, і вони хочуть, щоб це працювало на вас.

Блоги є інтерактивними. Відгуки та коментарі підживлюють їхній успіх. Не забудьте дозволити цим власникам блогу подобатися або використовувати щось, що вони опублікували.

Є останній крок Платити вперед. Що ви дізналися, що можете поділитися з іншими блогерами?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map