СУЧАСНА СИСТЕМА про створення веб-сайту професійного вигляду

У вас є приблизно сім секунд, щоб переконати відвідувача, що варто зупинитися на вашому веб-сайті. Якщо у вас є проблеми зі стрибком трафіку, сподобалось вам це чи ні, напевно, час холодно, важко переглядати ваш веб-сайт, оскільки САМОЕ змушує відвідувачів вирушати на пагорби відразу після посадки туди.


Це ваша копія? Це ваша графіка? Це загальний дизайн? Це все три? Є лише один спосіб дізнатися це.

Відійдіть назад і добре погляньте, щоб ви могли знову нахилити ваги на свою користь. Зрештою, чи дійсно Ви хочете не втрачати своїх конкурентів? Якщо ні, продовжуйте читати.

Contents

Основи веб-дизайну

Незручна правда, що ваш веб-сайт є прямим відображенням якості бізнесу, послуги чи особи, яку він представляє. Основний дизайн вашого сайту може негайно підказати відвідувачеві про те, створив його любитель чи професіонал.

Шрифти, дизайн макетів вмісту та навіть кольорові схеми можуть кричати, що ваш зять, який добре розбирається у створенні сайтів Blogspot, створив ваш останній веб-сайт. Якщо ви хочете збільшити свою професійну присутність у цифровому просторі, ось кілька основних найкращих практик, на яких ви хочете зосередитись.

Зберігайте макети просто

Вам не потрібно заклинювати якомога більше стовпців або кадрів на сторінці. Це виглядає незграбно і непривабливо. Простий макет швидше отримує відповідь і не вимагає від відвідувачів прокрутки в сторони, щоб побачити всю сторінку. Хороший базовий дизайн для початку – це триколонний макет. Для відвідувачів легко сканувати та швидко знаходити те, що вони шукають на вашому сайті.

Отримати легкі для читання шрифти

Однією з ознак професійного вигляду сайту є те, що його легко зрозуміти. Як тільки ви визначите хороший колір тексту, подивіться на свій шрифти розміри шрифту. Перевірте свій сайт на різних пристроях. Важливо використовувати шрифт, який буде відображатися однаково для найбільш часто використовуваних платформ.

Ваші відвідувачі повинні насолоджуватися переглядом вашого сайту через мобільні пристрої стільки, скільки на робочому столі. Хорошим шрифтом є будь-який шрифт із засічками (ті, у яких на кінцях літер є невеликі теги) для більшого тексту, наприклад заголовки. Шрифти без засічок (без маленьких тегів) – одні з найпростіших для читання шрифтів на будь-якому екрані.

Використовуйте відповідні розміри графіки

Хоча важливо використовувати найкращу графіку, яка відповідає вашому вмісту, ви також повинні залишати їх невеликими для швидкого та чистого завантаження. Пам’ятайте, чим більше зображення, тим повільніше сторінка.

Орієнтуйтеся на консистенцію бренду

Брендінг – це ознака професійного веб-сайту. Переконайтесь, що ваш логотип та логотип добре видно на кожній сторінці. Це основний фундаментальний крок ознайомлення відвідувачів як з вашим брендом, так і з вашим повідомленням.

Включіть чіткі умови

Переконайтеся, що ваш веб-сайт містить політику конфіденційності, умови надання послуг, а також будь-які інші спеціальні повідомлення, які, на вашу думку, можуть турбувати ваших відвідувачів. Будьте максимально прозорі щодо того, що робить ваш сайт із інформацією про відвідувачів, навіть якщо ви взагалі нічого не робите.

Елементи гарного веб-дизайну

Є всі основні фактори, які мають спільні всі веб-сайти професійного вигляду, і це набагато більше, ніж просто чистий дизайн та хороша графіка. Використання найкращих методів дизайну призведе до того, що сайт буде створений для задоволення відвідувачів та пошукових систем.

Зосередьтеся на навігації

Коли ви розробляєте навігацію, зберігайте її чистою та зрозумілою. Головне, що ваші користувачі хочуть від вашої навігації – це рамка, яка повідомляє їм, де вони знаходяться, і дає їм простий варіант повернутися на головну сторінку. Розмістіть меню навігації в загальному місці, наприклад, біля верхньої або бічної панелі.

Поділитися контактною інформацією

Чим більше ви показуєте користувачам, що вони можуть зв’язатися з вами, тим більше комфорту вони матимуть при взаємодії з вашою компанією чи організацією в Інтернеті. Додайте фізичну адресу, якщо у вас є підключений до сайту. Також відвідувачам зручно мати контактну форму для заповнення.

Максимізуйте інформацію про колонтитул

Нижній колонтитул – це чудове місце для розміщення посилань та іншої корисної інформації для користувачів. Ви також можете використовувати колонтитул для елементів дизайну, які можуть не мати місця в макеті вище на сторінці. Багато компаній розміщують свою фізичну контактну інформацію в частині нижнього колонтитулу.

Використовуйте відповідні стилі для кнопок

Очі ваших користувачів швидко дізнаються дизайн кнопок вашого веб-сайту та шукатимуть їх як предмет дій у вашому дизайні. Переконайтесь, що будь-які кнопки, які використовуються для навігації, відповідають вашому сайту.

Розкажіть, хто ви є

Зробіть свою сторінку “Про” інформаційною та цікавою. Проявіть ентузіазм. Не наводьте лише сухі факти. Це місце, щоб сказати, хто ви є і яка місія вашої компанії чи організації. Образи людей, які беруть участь, нададуть цій сторінці ще більше особистості.

Обійміть білий простір

Білий простір не повинен бути білим. Це по суті просто основна “кімната для дихання” на сторінці. Це область, де немає тексту, зображень чи графіки. Ви часто зустрічаєте це на професійно розроблених сайтах плоского дизайну.

Сайт Amazon – хороший приклад того, як це працює. Кожна сторінка має величезну кількість інформації для передачі, але жодна з них не є надзвичайною через розумне використання білого простору.

Зручте пошук інформації

Повернувшись відвідувачі, можливо, захочуть знайти інформацію, яку вони бачили раніше. Спростіть їх за допомогою функції пошуку. Використовуйте безшовне поле пошуку, яке вписується у ваш дизайн. Найбільш поширене місце розташування знаходиться у верхньому правому куті сайту.

Кращі практики веб-дизайну для чудового веб-сайту

Не секрет, що елементи дизайну еволюціонували з роками, але одне є певним: ви не можете помилитися з простим дизайном сайту. Професійний веб-дизайн – це не лише повзунки чи новітні дзвіночки. Він зводиться до зручності навігації та чутливості як до сайту, так і до елементів на сайті.

Зосередьтеся на послідовності сторінки

Ваш макет повинен залишатися однаковим на всьому веб-сайті. Не бійте макетів сторінки сюрпризів для своїх користувачів. Добре переходити від трьох стовпців до одного стовпця на сторінках із закликом до дії, але переконайтесь, що навігація, колонтитули та інші елементи залишаються послідовними, тому користувачі ніколи не відчувають себе «застряглими» на сторінці.

Збалансуйте використання кольору

Важливо налаштувати кольори у макеті, як і вибрати додаткову палітру кольорів.

Впорядкуйте свій вміст за категоріями

Категорії чудово підходять як для людей, так і для пошукових систем. Будьте максимально організовані зі своїм вмістом. Також непогано розмістити елемент навігації на бічній панелі, щоб відвідувач, який хоче бачити певну категорію продуктів чи інформації, може це зробити одним натисканням кнопки.

Переконайтеся, що ваш сайт доступний для всіх

Переконайтеся, що ви оптимізуєте свій веб-сайт для всіх своїх відвідувачів. Він повинен підтримувати функції для людей з обмеженими можливостями, а також мати функції відображення останніх зображень з високою роздільною здатністю.

Весна за сертифікатом SSL

Якщо ви збираєте платіжну інформацію, отримайте сертифікат SSL для свого сайту. Це короткий процес і допомагає захистити відвідувачів, коли вони роблять транзакцію на вашому сайті. Попросити когось ввести інформацію про свою кредитну карту в незахищеному середовищі, як непрофесійно, так і точно не в межах належних веб-практик..

Тенденції веб-дизайну

Оскільки існує стільки різних платформ для створення веб-сайту, спектр дизайнів справді відкрився. Плоскі та напівплоскі конструкції стають все більш поширеними на професійних сайтах, а також на завантажених сайтах, оскільки такі типи конструкцій допомагають задовольнити зростаючий попит на чуйні веб-сайти, які підлаштовуються під будь-який тип пристрою, на якому відображається сайт..

Ось кілька ключових речей, які слід пам’ятати:

Плоский дизайн завантажується найшвидше

Багато великих компаній перейшли на плоскі та напівплоскі конструкції, оскільки вони завантажуються швидше. Плоский дизайн – це саме те, що звучить, здається плоским, без жодних тривимірних особливостей.

Інші ознаки плоского дизайну – це чіткі краї з мінімальним затіненням. Сайт, що швидко завантажується, не тільки виглядатиме більш професійно, але й триматиме своїх відвідувачів на сторінці, поки вони не завершать потрібну дію.

Переконайтеся, що ваш сайт чуйний

Це те, що не можна не помітити. Визначаючи місце розташування веб-сайту, Google зараз санкціонує веб-сайти, не зручні для мобільних пристроїв. Тож, якщо ви хочете добре скласти рейтинг, вам потрібно йти мобільним. Обов’язково слід забезпечити належним чином використання дизайну дисплеїв, залежно від пристрою, який використовується для доступу до вашого веб-сайту.

Використовуйте карти для навігації

Ви бачили Pinterest? Він засновує свої шпильки на дизайнерському елементі, який зазвичай називають картками. Використання карток із якісними зображеннями у навігації створює професійну чисту сторінку, яка приваблює відвідувачів.

Це особливо привабливо для сторінок товарів чи послуг або коли у вас є багато статей чи контенту, які ви хочете організувати. Використовуйте захоплюючі зображення, і на картці ви будете мати місце, щоб написати заголовок і, можливо, навіть трохи тексту, щоб викликати клацання.

Зміст, який виграє ремесло

Професійний веб-сайт не переробляє вміст. Натомість, кожне слово на сторінці є за призначенням. Немає наповнювача Немає пуху. І напевно немає НАДУВАННЯ ключових слів! Сайт, який виглядає професійно, може передавати нитки інформації без перевантаження інформацією. Зробіть підсумок кожного блоку вмісту на своєму сайті. Переконайтеся, що це відповідає меті.

Використовуйте зображення героїв в повній мірі

Сайт, який виглядає професійним виглядом, сповістить відвідувача непевним чином про те, що саме є. Один із способів легко досягти цього – за допомогою зображень героїв над згином із текстовими накладками, які пояснюють основи того, що стосується вашого сайту.

Не забудьте відео

Відео швидко перетворюється на зображення героя 2.0. Використання відео вгорі сторінки, де ви традиційно розміщуєте зірковий образ, є прекрасним способом негайно привернути увагу відвідувача – і зберегти його.

Згідно з дослідженням Psychology Today, людський мозок може обробляти інформацію з відео в 60 000 разів швидше, ніж читати текст. Головне при включенні відео на домашню сторінку – це зробити так, щоб він виглядав як безшовна частина решти дизайну сайту. Якщо ви шукаєте вплив, а також тривалий спосіб створити приголомшливе перше враження, використовуйте відео.

Прийняти силу відео

Переконливе дослідження журналу Inc. показало, що більше 90 відсотків клієнтів B2B використовували онлайн-відео для прийняття рішень про покупку. Додавання відео до внутрішніх веб-сторінок та дописів у блогах про продукти та послуги – це стратегічна методологія, яка працює без проблем. Але на цьому не зупиняйтеся Додайте можливість відвідувачам ділитися цими відео з іншими для додаткового удару.

Поширені помилки веб-дизайну

Можливо, ви заплатили верхній долар за професіонала, який розробив веб-сайт. На жаль, кілька поширених помилок у дизайні можуть перетягнути весь вигляд вашого веб-сайту. Ось кілька основних правопорушників, які слід пам’ятати.

Перевантаження інформацією на сторінках

На вашій домашній сторінці не потрібно вказувати кожне, що ви робите все одночасно. Насправді сайт із кожним дюймом простору екрана, забитим зображеннями та текстом, є ознакою аматора. Якщо ви подаєте занадто багато інформації, вона стає надзвичайною, і ймовірність того, що ваш відвідувач піде.

Сумно говорити, що багато сторінок товарів стають жертвою цього. Завантажена величезна сторінка продукту займає віки, і відвідувачі залишають, якщо вони почекали більше декількох секунд, щоб інформація з’явилася. Дослідження, опубліковане Shopify, виявило, що магазини з тоннами продукції привертали увагу відвідувачів протягом більш тривалого періоду, але реальні продажі були значно меншими. Сторінки, що швидко завантажуються за категоріями, набагато корисніші для того, щоб відвідувачі вашого сайту знаходили потрібну інформацію, ніж сторінки, наповнені вмістом із вмістом..

Розчарування навігації

Ви коли-небудь були на сайті, де контактна інформація чи посилання в соціальних мережах були майже непомітними, оскільки вони були приховані в нижньому куті сторінки? Сайт із професійним виглядом заохочує залучення до роботи та прозорий у політиці конфіденційності, умовах надання послуг та методах контактів. Обов’язково потрібно враховувати це під час налаштування меню для свого веб-сайту.

Один із способів включити чисту навігацію, коли у вас є багато варіантів меню, – використовувати меню гамбургерів. Цей тип меню зберігається до натискання, а потім відкриється, щоб відкрити параметри навігації. Це надзвичайно чистий, швидко завантажується та простий у використанні для відвідувачів на різних різних пристроях, включаючи настільні комп’ютери, планшети та мобільні телефони.

Занадто багато – або занадто мало – кольору

Пам’ятаєте перші дні веб-дизайну, коли звичайно було переходити на веб-сайт, який використовував кожен шестигранний колір коду, який там був? Коли ця примхливість згасла, кольорові схеми стали нормою для посилання, і деякі з них теж не були дуже продуманими. Наприклад, деякий час було модно оформляти сторінки зі світло-сірим текстом на білому тлі.

Потім стало очевидним, що це не гарний дизайн, оскільки його неможливо було важко читати на моніторі робочого столу, а ще гірше – на екрані мобільного. Використовуйте обмежену палітру шістнадцяткових кольорів та використовуйте одну-три контрастні комбінації для чіткого вигляду, який вишуканий, а не кошовий.

Зображення низької якості

Одне, що рівно серед усіх професійних веб-сайтів, – це те, що вони використовують високоякісні зображення. Важливо, щоб ваші зображення залишалися різкими і не стали піксельними. Однотонні та білі фони, як правило, демонструють більшість продуктів у найкращому світлі. Якщо ви вирішили використовувати зображення героїв, переконайтеся, що ви використовуєте зображення з більшою роздільною здатністю, відповідне простору, яке зображення буде заповнене.

Блог-привид

Професійний сайт є сучасним. Якщо ви вирішили створити блог, вам потрібно регулярно його оновлювати. Вміст повинен зосереджуватися на ваших продуктах і речах, які впливають на вашу галузь. Ви також можете просувати свій список розсилки та спеціальні пропозиції також тут.

Якщо ви вважаєте, що приділяти час регулярному оновленню свого блогу є проблемою, використовуйте талант у вашій компанії або передайте це завдання. Блог, який раптом замовчує, виглядає дуже непрофесійно.

Спливаючі вікна

Уникайте спливаючих вікон, якщо можете. Більшість людей їх не люблять. Насправді багато хто вважає їх прямо роздратованими. Краще надати відвідувачам можливість натиснути оголошення або приєднатись до списку електронної пошти в елементі дизайну на бічній панелі, а не заклинювати спливаюче вікно перед їх обличчям під час завантаження сторінки..

Банерна реклама

Якщо на вашому сайті є банерна реклама, саме час прибрати їх. Дослідження Solve Media показало, що веб-серфери частіше переживають авіакатастрофу або виграють приз в лотереї Mega Millions, ніж натискають банерну рекламу. Чим більше рекламних банерів на вашому сайті, тим менш професійно виглядає сайт.

Пам’ятайте, що ваш веб-сайт – це перший спосіб, коли багато людей будуть «зустрічатися» з вами та пізнавати та довіряти вашому бренду. Переконайтеся, що ваш сайт використовує найкращі практики: просту навігацію, безшовну рекламу та відео, якісні зображення та унікальний контент.

Постійно оновлюйте свій сайт і не надто прив’язуйтесь до однієї ідеї дизайну. По мірі того, як технологія просувається вперед для елементів веб-дизайну, рухайтеся за нею, щоб випереджати криву, щоб ваш веб-сайт використовувався як приклад правильного веб-дизайну.

Який самий непрофесійний елемент ви бачили на веб-сайті?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map