Порівняння площі та порівняння з Wix: який веб-розробник веб-сайтів вибрати?

Ви можете зрозуміти, що незабаром після того, як вирішите запустити свій перший веб-сайт, це те, що вибрати правильного конструктора веб-сайтів важливіше і складніше, ніж ви думали.


Із такою кількістю доступних варіантів, більшість з яких на перший погляд, мабуть, виглядають однаково, важко зрозуміти, який вибрати. Ви не хочете вибирати неправильний, не витрачаєте час на створення свого веб-сайту і, врешті-решт, дізнаєтесь, що вам потрібно перейти на іншого розробника веб-сайтів. Отож, не забудьте виділити деякий час, щоб спочатку уважно розглянути всі свої варіанти.

Якщо ви застрягли, намагаючись вибрати між Wix та Squarespace, ви підійшли до потрібного місця. Ми знаємо, що дослідження та порівняння ваших варіантів може бути досить виснажливим та трудомістким, тому ми зробили для вас важку роботу.

Порівняння квадратичного простору та Wix

У цій публікації ви знайдете те, що вам потрібно знати про Squarespace та Wix, щоб прийняти своє рішення. Почніть з початку або перейдіть до розділів, які є найбільш актуальними для вас.

1. Загальний огляд Squarespace та Wix

Щоб дати вам уявлення про те, що кожен розробник веб-сайту може запропонувати, а що не може запропонувати, ось короткий порівняння плюсів і мінусів для Squarespace та Wix:

Squarespace Builder веб-сайтів

ПРОСКОНС
Дуже професійні, якісні шаблони

Розширена платформа блогів

Доступні хороші плани електронної комерції

Вбудована інформаційна панель аналітики

Чуйні конструкції для мобільної оптимізації

Безкоштовна версія доступна

Не так просто налаштувати, як деякі інші розробники веб-сайтів

Мала кількість доступних шаблонів

Лише один рівень навігації

Не вистачає інтеграції з PayPal – Stripe

Wix Builder веб-сайтів

ПРОСКОНС
Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Ніяких технічних чи конструкторських знань не потрібно

Велика кількість професійно розроблених шаблонів на вибір

Окремий перегляд мобільної оптимізації

Широкий ринок додатків для додаткової функціональності

Неможливо перейти від обраного шаблону

Немає доступу до вихідного коду

Обмежені варіанти блог-платформ

Погана функціональність електронної комерції

Що є найкращою частиною Squarespace та Wix?

Використання Squarespace має багато чудових переваг, таких як його плани електронної комерції та розширена платформа для ведення блогів, тому важко придумати лише одну причину, чому ви повинні використовувати його. Але, якщо вам довелося звузити його до найкращої функції, є одна, яка виділяється: сучасні шаблони Squarespace.

Більшість людей погоджуються, що вибір високоякісних дизайнів шаблонів Squarespace є основною частиною того, чому вони обрали його перед іншими розробниками веб-сайтів, оскільки ви можете створити прекрасний, професійний, чуйний веб-сайт навіть без будь-яких технічних чи дизайнерських знань.

Шаблон дизайну Wix також є чудовою особливістю, але найкраща частина Wix полягає в тому, що він такий простий у використанні. Це простий конструктор веб-перетягувань, який простіше налаштувати, ніж Squarespace, і для його використання вам не потрібні технічні чи конструкторські знання..

Отже, як ви знаєте, які сильні сторони краще мати? Квадратний простір або Wix? Ну, все залежить від того, що ви шукаєте в розробнику веб-сайтів.

Наприклад, люди, які новачки створюють веб-сайти і хочуть просто і легко використовувати, як правило, віддають перевагу Wix. А люди, які хочуть на професійному веб-сайті запустити невеликий інтернет-магазин, як правило, віддають перевагу Squarespace.

Наскільки просто використовувати Squarespace та Wix?

Побудовник веб-сайтів Squarespace дозволяє створити веб-сайт професійного вигляду без будь-яких технічних знань, але це не найпростіший розробник веб-сайтів. Основна проблема полягає в тому, що, хоча вам і не потрібно знати, як кодувати, якщо ви просто використовуєте шаблони такими, якими вони є, вам потрібно знати, як кодувати, якщо ви хочете щось налаштувати..

Звичайно, для початківців є навчальні посібники, які можуть вам допомогти, але якщо створення вашого веб-сайту передбачає багато налаштування, і якщо ви все ще намагаєтесь використовувати Squarespace після безкоштовної пробної версії, можливо, краще перейти на щось простіше, наприклад Wix.

Конструктор веб-сайтів Wix є однією з найпростіших онлайн-програм для створення веб-сайту і неймовірно проста у використанні. Вивчити основи не потрібно багато часу, тому ви зможете за короткий час створити веб-сайт професійного вигляду. Для використання простого інтерфейсу перетягування вам не потрібно ніяких технічних знань.

Якщо ви хочете чогось більш досконалого, то, можливо, ви віддасте перевагу Squarespace. Але, з точки зору простоти використання, Wix, очевидно, кращий варіант.

Хто повинен використовувати Squarespace та Wix?

Squarespace – це чудовий варіант для комерційних підприємств, як малих, так і великих приватних веб-сайтів, а також для малого бізнесу, який хоче інтернет-магазин. Це особливо корисно для сторінок подій, ресторанів та творців (наприклад, фотографів, художників, дизайнерів, музикантів тощо). Платформа для ведення блогів відома тим, що є другою найкращою після WordPress, тому це також чудовий варіант для блогерів. Це не для середнього чи великого бізнесу, який шукає платформу, яка легко налаштовується.

Wix – чудовий варіант для початківців, фрілансерів та малого бізнесу. Це особливо корисно для творців, які хочуть створити інтернет-портфоліо, любителів та малих підприємств, яким не потрібен інтернет-магазин. Звичайно, ви все ще можете використовувати Wix для створення інтернет-магазину, але ви не отримаєте з нього стільки, скільки було б із Squarespace, який має більш досконалі плани електронної комерції..

Наскільки масштабованими є Squarespace та Wix?

Усі плани Squarespace включають необмежену пропускну здатність і зберігання. Якщо ви хочете продавати цифрові продукти (наприклад, електронні книги, аудіофайли тощо), обмеження розміру файлу становить 300 Мб, а аудіофайли обмежені 160МБ, а завантаження файлів обмежено 20МБ. Ваш веб-сайт обмежений на 20 сторінок в Особистому плані або 1000 сторінок на всіх інших планах. Якщо ви плануєте додати велику кількість інформації на свій веб-сайт, Squarespace рекомендує використовувати блог замість сторінок.

На відміну від Squarespace, Wix не включає необмежений обсяг пам’яті, оскільки найбільший обсяг він пропонує 20 Гб в Плані електронної комерції та VIP-плані; однак він включає необмежену кількість сторінок у всіх Преміум-планах. Він також включає необмежену пропускну здатність, але лише для необмеженого плану та плану VIP.

Який вид репутації мають квадратний простір та Wix?

І Squarespace, і Wix мають суцільну репутацію і переважно позитивні відгуки в діловому співтоваристві та серед користувачів, але вони добре відомі для різних речей. Хоча Squarespace завоював репутацію своїх приголомшливих конструкцій та кривої навчання, яку користувачі відчувають на початку, Wix заслужив репутацію за збереження ваших даних та за те, що вони надзвичайно прості у використанні.

У Squarespace та Wix є гарантія повернення грошей?

Спробуйте 14-денну безкоштовну пробну версію, перш ніж зважитися на план, оскільки Squarespace не має гарантії повернення грошей. Вони припускають, що безкоштовна пробна версія дасть вам достатньо часу, щоб випробувати її і вирішити, хочете ви продовжувати її використовувати чи ні.

На відміну від Squarespace, Wix має гарантію повернення грошей за всі Преміальні плани. Якщо ви турбуєтесь про те, що вам не вистачить часу на тестування спочатку, Wix може бути кращим варіантом, оскільки у вільному плані Wix немає обмежень за часом. Але якщо ви вирішили використовувати Squarespace, не забудьте використати безкоштовну пробну версію.

Вони виграли будь-які нагороди?

Squarespace виграв у 2015 році нагороду Innovation By Design Awards за веб-дизайн, а багато хто був названий однією з найкращих компаній, для роботи в Нью-Йорку в 2015 році. Також він отримав чотири нагороди на 18-й щорічній нагороді Webby Awards у таких категоріях: Веб-сервіси & Програми, кращий візуальний дизайн – естетичний веб-сайт, веб-сервіси & Додатки (голос людей), найкраща домашня сторінка / вітальна сторінка (голос людей).

2. Доступні дизайни та шаблони

Ось короткий огляд Особливості та шаблони дизайну квадрата:

 • Більше 40 шаблонів та понад 20 макетів титульної сторінки на вибір
 • Чуйні конструкції для мобільної оптимізації
 • Ви можете переходити до іншого шаблону, коли хочете, і працювати над кількома проектами одночасно

Галерея шаблонів зразків простору

Шаблони Squarespace не тільки красиві, професійні на вигляд та чуйні, вони також розроблені для задоволення конкретних потреб. Доступні три різні типи: шаблони веб-сайтів, шаблони зберігання та макети титульної сторінки.

Шаблони веб-сайтів Squarespace зосереджуються, по-перше, на демонстрації вашого бізнесу чи ідеї, а по-друге, на демонстрації вашої продукції. Шаблони магазинів розроблені спеціально для інтернет-магазинів, але ви також можете вибрати з шаблонів веб-сайтів, якщо ви плануєте комерцію. Якщо ви переглядаєте план титульної сторінки, ви можете вибрати з понад 20 макетів, розроблених спеціально для титульних сторінок.

Ось короткий огляд Особливості та шаблони дизайну Wix:

 • Більше 510 шаблонів на вибір
 • Шаблони не реагують, але у Wix є окрема сторінка для редагування мобільних пристроїв
 • Ви не можете переключитися на інший шаблон, як тільки ви обрали його

Зразок галереї шаблонів Wix

Wix пропонує широкий спектр шаблонів професійного вигляду для різних галузей, з категоріями та підкатегоріями, які допоможуть вам знайти потрібний. Наприклад, якщо натиснути категорію Бізнес, ви можете вибрати одну з таких підкатегорій: Консалтинг & Тренування, послуги & Технічне обслуговування, реклама & Маркетинг, автомобільна промисловість & Автомобілі, нерухомість, фінанси & Право, технології & Додатки та домашні тварини & Тварини.

Що краще для вас?

Отже, що краще? Дизайн і шаблони квадрата простору або Wix?

Що ж, давайте порівняємо їх. По-перше, у Wix доступно набагато більше шаблонів, ніж у Squarespace, тому у вас є більше шансів знайти ідеальний шаблон із Wix. Але, хоча не так багато варіантів, приголомшливі шаблони Squarespace важко ігнорувати. Хоча Wix виграє за кількістю, Squarespace виграє за якістю.

По-друге, ви можете мати чуйні дизайни, які автоматично оптимізуються для мобільних пристроїв, якщо ви використовуєте Squarespace, тоді як ви не можете використовувати Wix, хоча ви можете використовувати окрему сторінку редагування мобільних пристроїв Wix. Отже, запитайте себе так: чи хочете ви витрачати менше часу на оптимізацію мобільних пристроїв, чи хочете розширені варіанти редагування мобільних пристроїв, які дають вам більше контролю над тим, що бачать ваші клієнти?

По-третє, Squarespace дозволяє змінювати шаблони, так що ви можете експериментувати, щоб побачити, який з них працює найкраще. Але Wix цього не дозволяє. На жаль, якщо ви зміните шаблони на Wix, ви втратите весь свій вміст і доведеться починати заново.

Wix і Squarespace мають свої переваги, але якщо ви шукаєте найкращі високоякісні дизайнерські функції та шаблони, які будуть виділятися серед натовпу, тоді вам слід скористатися Squarespace.

3. Ціноутворення

Ось короткий огляд різних планів, доступних для Squarespace та Wix:

Огляд Squarespace та планів Wix

Площа квадрата:

 • Без безкоштовної версії (лише 14-денна безкоштовна пробна версія)
 • План титульної сторінки
 • Веб-сайти – Персональний план та Бізнес-план
 • Інтернет-магазини – базовий план електронної комерції та розширений план електронної комерції

Wix:

 • Безкоштовний план
 • Плани преміум-класу – Підключіть доменний план, комбі-план, необмежений план, план електронної комерції, план VIP

Ціни на квадратний простір

Ціноутворення важливо враховувати, перш ніж приймати рішення, тому детальніше розглянемо кожен план.

Усі плани.

Усі плани Squarespace включають необмежену пропускну спроможність і зберігання, безкоштовний користувальницький домен (з щорічною покупкою), оптимізований для мобільних пристроїв веб-сайт, потужна аналітика веб-сайтів та цілодобова підтримка клієнтів.

План титульної сторінки. Починаючи з $ 3 / місяць.

План титульної сторінки на квадратній площі ідеально підходить для тих, хто просто хоче просту домашню сторінку. Вона включає в себе одну сторінку з налаштованим макетом, два учасники (включаючи власника сайту), вбудований дизайн мобільних пристроїв та безкоштовний користувацький домен на один рік.

Деталі плану покриття кришкової площі

Особистий план. $ 12 / місяць щорічно, або $ 16 на місяць.

Особистий план Squarespace – це чудовий варіант для тих, хто хоче невеликий веб-сайт і потребує більше того, що може запропонувати План титульної сторінки. За допомогою цього плану ви можете додати 20 сторінок, галереї та блоги. У вас є доступ як до шаблонів веб-сайтів, так і до макетів титульної сторінки. Ви також можете приймати пожертви та продавати необмежену кількість товарів за плату за трансакцію у розмірі 3%.

Бізнес-план. $ 18 на місяць щорічно, або $ 26 на місяць.

Якщо ви хочете по-перше зосередитись на своїй ідеї чи бізнесі, а по-друге на демонстрації своїх продуктів, то Бізнес-план Squarespace – це для вас. Для бізнесу це краще, ніж особистий план, але простіший, ніж плани електронної комерції. Ви можете додавати необмежену кількість сторінок, галереї та блоги та мати співавторів. Ви також можете продавати необмежену кількість товарів за плату за транзакції в розмірі 2%, а також мати доступ до Платформи для розробників, кредиту Google AdWords у розмірі 100 доларів та безкоштовного професійного електронного листа від Google.

Деталі бізнес-плану квадратів

Основний план електронної комерції. 26 доларів на місяць щорічно або 30 доларів на місяць.

Основний план електронної комерції Squarespace включає все, що є у бізнес-плані, крім нього, включає потужну комерційну аналітику, друк етикеток через Shipstation, інтегрований облік через Xero, а також без комісійних комісій. Він також надає вам доступ до розширених варіантів інвентаризації, замовлень, податків та знижок. Цей план – чудовий варіант для тих, хто планує розвивати свій бізнес.

Розширений план електронної комерції. $ 40 / місяць щорічно або 46 $ на місяць.

Для більшої кількості інтернет-магазинів ви можете перейти до цього плану. На додаток до всього основного плану електронної комерції Squarespace, Розширений план електронної комерції включає автоматичне відновлення оформлення каси та доставку в режимі реального часу оператором.

Ціни Wix

Тепер давайте докладніше розглянемо кожен із планів Wix.

Деталі планів ціноутворення Wix

Усі плани.

Усі плани Wix включають необмежену кількість сторінок та доступ до редактора мобільних пристроїв. Усі Преміум-плани Wix включають Google Analytics, безкоштовний хостинг, підтримку преміум-класу, підключення домену, налаштовану фавіконку та редагування мобільних пристроїв.

Безкоштовний план.

Безкоштовний план Wix – це чудовий варіант, якщо ви хочете протестувати Wix перед тим, як продовжити, або якщо ви просто хочете отримати особистий веб-сайт, але не так багато, якщо ви хочете професійний веб-сайт для бізнесу, тому що Wix відображає рекламні марки на вашому сайті, а ваша URL-адреса також Вікс-бренди. У вас необмежену кількість сторінок і повний доступ до редактора та шаблонів Wix, але обмеження на зберігання – 500 МБ, а межа пропускної здатності – 1 Гб.

Підключіть доменний план. $ 4 на місяць протягом 2 років, 4,50 доларів на місяць щорічно або 7 доларів на місяць.

План домену Connect – найголовніший преміум-план Wix. Різниця між цим планом і Безплатним планом полягає в тому, що цей дозволяє перенести ваш поточний домен до Wix.

Комбі-план. $ 8 / місяць протягом 2 років, $ 8,50 / місяць щорічно, або $ 12 на місяць.

Wix рекомендує План Combo для особистих проектів, а не для бізнесу. Він включає в себе все, що стосується плану домену Connect, разом із пропускною здатністю 2 Гб, 3 Гб пам’яті та безкоштовним доменом на один рік. Він також видаляє рекламу Wix.

Безлімітний план. $ 11,50 / місяць протягом 2 років, $ 12,50 / місяць щорічно, або $ 16 на місяць.

За словами Wix, Безлімітний план ідеально підходить для підприємців та фрілансерів, яким не потрібен інтернет-магазин. Окрім всього, що входить у Combo план, він включає 10 Гб пам’яті та необмежену пропускну здатність. Він також включає два чудових бізнес-додатки: додаток Form Builder ($ 48) та додаток Booster Site (вартість 60 доларів).

План електронної комерції. $ 15 / місяць протягом 2 років, $ 16.50 / місяць щорічно, або $ 20 на місяць.

План електронної комерції Wix включає в себе все, що складається з Безлімітного плану, а також пропускну здатність 10 Гб, 20 Гб пам’яті та інтернет-магазин. Це найкращий план для малого бізнесу.

План VIP. $ 23 на місяць протягом 2 років, $ 24,50 на місяць або 30 доларів на місяць.

Це кінцевий план. VIP-план Wix включає в себе все, що стосується Плану електронної комерції, а також необмежену пропускну здатність, 20 електронних кампаній на місяць та професійний огляд сайту.

Що краще для вас?

Отже, хто пропонує кращі плани? Квадратний простір або Wix?

Відповідь на це буде відрізнятися залежно від того, що ви конкретно хочете зробити зі своїм веб-сайтом. Але порівняємо найважливіші моменти.

По-перше, очевидною різницею є те, що у Wix є вільний план, а простір у квадраті немає; однак це не обов’язково означає, що Wix є кращим варіантом. Якщо ваш веб-сайт не призначений лише для особистого користування, безкоштовний план Wix не є чудовим вибором, оскільки його рекламні бренди будуть загрожувати веб-сайту вашого професійного бізнесу. Простір квадрата, з іншого боку, не містить реклами.

По-друге, існує фактична різниця в цінах. Якщо ви шукаєте найдешевший варіант, то Wix може здатися найкращим варіантом. Але, хоча Squarespace коштує дорожче, він оснащений чудовими функціями, які цілком варті додаткових витрат.

Наприклад, якщо порівнювати бізнес-план Squarespace (18 доларів на місяць щорічно) з VIP-планом Wix ($ 24,50 на місяць щорічно), план Squarespace насправді дешевший, а також включає більше переваг.

По-третє, Squarespace пропонує вам більшу пропускну здатність та сховище, ніж Wix. Хоча всі плани Squarespace включають необмежену пропускну спроможність і сховище, Wix пропонує лише необмежену пропускну здатність і лише в рамках необмеженого плану та плану VIP. Це може бути не найкращим варіантом, якщо ви плануєте розвивати свій бізнес.

Виходячи з цих моментів, Squarespace здається кращим варіантом, якщо ви хочете, щоб веб-сайт професійного бізнесу з потенціалом зростав. Але, знову ж, все залежить від того, що вам потрібно. Наприклад, ви можете віддати перевагу Wix, якщо вам просто потрібен простий план особистого проекту та не потрібна необмежена смуга пропускання та зберігання.

Незалежно від того, вибираєте ви Wix чи Squarespace, краще розібратися раніше, хочете ви взяти на себе зобов’язання чи ні, а тоді дотримуйтесь цього. Це більш економічно.

4. Популярність

Щоб визначити популярність Wix та Squarespace, давайте подивимося на цифри:

Огляд веб-сайтів Squarespace та Wix

Площа квадрата:

 • Squarespace був заснований у 2003 році
 • У ньому розміщено понад 500 000 сайтів
 • У ньому понад 1 мільйон платників

Wix:

 • Wix була заснована у 2006 році
 • Він має понад 87 мільйонів користувачів
 • У ньому є 2,12 мільйони клієнтів, які платять

Також важливо врахувати, що думають користувачі про Wix та Squarespace, тож ось огляд найпоширеніших моментів, які вони піднімають:

Відгуки про квадрат і про Wix

Площа квадрата:

 • Насолоджувався використанням потужного редактора Squarespace для створення привабливих та складних веб-сайтів
 • Оцінено те, як завантажені зображення миттєво масштабуються до розміру та як розробники мають доступ до CSS та HTML
 • З попереднім досвідом було зручнішим, але він не сприятливий для початківців
 • Давали в основному позитивні відгуки, але не ідеальні через неякісне обслуговування клієнтів і занадто багато збоїв
 • Рекомендую іншим, головним чином, завдяки цим особливостям: потужні інструменти електронної комерції, не потрібні знання кодування, гарний дизайн та шаблони, гнучкі та масштабовані – для будь-якого типу чи розміру бізнесу

Wix:

 • Полюбив неймовірно простий у використанні редактор перетягування
 • Насолоджувався створенням привабливих веб-сайтів без будь-яких знань кодування
 • Насолоджувався чудовою підтримкою клієнтів, можливостями дизайну та функціями обробки платежів
 • Критики вважають це настільки зручним для користувачів, що вони описують це як цікаве у використанні
 • Скарги були рідкісними, аж до зміни нового редактора, який використовується повільно і неприємно

Що краще для вас?

Популярність не обов’язково означає, що щось краще, але це може допомогти вам прийняти рішення. Просто майте на увазі, що цифри можуть бути не точними, оскільки вони завжди змінюються. А також майте на увазі, що величезні 87 мільйонів користувачів Wix включають тих, хто підписався на Безкоштовний план, і тих, хто не активно ним користується..

І Wix, і Squarespace з моменту їх створення завоювали неабияку популярність та позитивні відгуки. Хоча скарги рідкісні, важливо враховувати негативний зворотній зв’язок, оскільки у вас можуть виникнути ті самі проблеми, що й у інших.

Основні проблеми, які виникли у людей із Squarespace, – це те, що він не сприймає початківців, а підтримка клієнтів – не найкраща. Ці дві проблеми в поєднанні не викликають великої впевненості у початківців, оскільки вони можуть опинитися у боротьбі за використання Squarespace і не зможуть знайти допомогу, яка їм потрібна, коли їм це потрібно..

Основні проблеми, які виникали у людей з Wix, стосуються зміни нового редактора, яку користувачі описують як повільну та неприємну для використання, на відміну від старого редактора. Але, хоча експерти також критично ставляться до цього, вони вірять, що Wix вирішить ці проблеми.

Виходячи з цих моментів, а також позитивних відгуків користувачів, Squarespace здається більш популярним серед тих, хто вже має певний технічний досвід і не потребує великої допомоги, тоді як Wix, здається, більш популярний серед тих, хто хоче простішого і легша платформа.

Тож, якщо ви новачок, ви, швидше за все, віддасте перевагу Wix із його простим у користуванні інтерфейсом. І якщо у вас є знання з кодування або інший досвід створення веб-сайтів, ви, швидше за все, віддасте перевагу Squarespace з його більш досконалими параметрами.

5. Основні характеристики та підтримка клієнтів

Щоб дати вам уявлення про різницю між основними функціями Squarespace та Wix, ось короткий огляд:

Основні характеристики будівельників веб-сайтів

ЧАСТИНАWIX
 • Сучасні шаблони
 • Редактор стилів
 • Вбудовані веб-сайти для мобільних пристроїв
 • Перемикання шаблонів
 • Налаштовані макети вмісту
 • Менеджер зображень
 • CDN включений
 • Чуйний завантажувач зображень
 • Інтеграція зображень Гетті
 • Зображення SEO
 • Галерея блоків
 • Відео в галереях
 • Аудіоколекції
 • Соціально пов’язані
 • Легкий імпорт
 • Спеціальний редактор WYSIWYG
 • Автоматично чуйні конструкції
 • Повноекранне редагування
 • Збір даних про користувачів
 • Контроль сайту
 • Інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування
 • Мобільний дружній
 • Безкоштовний хостинг
 • Спеціальний домен
 • Більше 500 шаблонів дизайнерів
 • Більше 40 унікальних галерей
 • Паралелакс 3D ефекти
 • Необмежена кількість веб-сторінок
 • Код вставлення HTML
 • Facebook Apps
 • Персоналізована поштова скринька Google
 • Приватні та захищені веб-сторінки

Порівняння функцій Wix та Squarespace та підтримки клієнтів

ЧАСТИНАWIX
Налаштування – Отримання веб-сайту Squarespace є простим. Вам просто потрібно додати своє ім’я та електронну адресу.Налаштування – Отримання веб-сайту Wix також просте. Ви можете використовувати свою електронну адресу або соціальний акаунт (Facebook або Google).
Спеціальне доменне ім’я – усі плани включають безкоштовний користувацький домен на перший рік.Спеціальне доменне ім’я – доступне лише для планів Premium.
Безпека веб-сайту – сумісність із PCI та підтримка SSL. Усі дані зберігаються на захищених серверах Squarespace.Безпека веб-сайту – сумісність із PCI та підтримка SSL. Веб-сайти зберігаються на захищених серверах Wix. TRUSTe сертифікований. Відповідає вимогам ЄС та США та Швейцарії.
Оптимізація мобільних пристроїв – Шаблони автоматично реагують і працюють на будь-якому мобільному пристрої.Оптимізація мобільних пристроїв – не оптимізується автоматично для мобільних пристроїв, але має спеціальну сторінку для редагування мобільних пристроїв.
SEO – SEO-дружній. Доступні теги та XHTML. Ви можете налаштувати URL-адреси кожної сторінки.SEO – обмежене SEO. Ви можете оптимізувати заголовки сторінок, метаописи та теги alt.
Інтеграція шлюзу – лише шлюз платежів Stripe.Інтеграція шлюзу – PayPal, WebMoney, Skrill, Authorize.Net, PayU Latam (лише для Латинської Америки) або варіант офлайн-платежу.
Інтеграція соціальних медіа – інтегрується з широким спектром варіантів соціальних медіа.Інтеграція соціальних медіа. Вона має соціальну смугу та різні додатки.
Електронна комерція – усі плани включають інтернет-магазин і дозволяють продавати необмежену кількість товарів. Плани веб-сайтів мають плату за транзакції, але в планах електронної комерції немає.Електронна комерція – План електронної комерції включає інтернет-магазин; проте ми не рекомендуємо використовувати Wix, якщо ви хочете продавати в Інтернеті. Основне питання полягає в тому, що існує лише одна фіксована вартість доставки. Якщо ви все ще хочете використовувати Wix, спробуйте додаток, наприклад Ecwid, для збільшення функціональності.
Блог – Платформа для ведення блогів досить всебічна. Ви можете планувати публікації та імпортувати вміст блогу з Blogger, Tumblr, Squarespace 5 та WordPress.Блог – Платформа для ведення блогів є базовою, але не зручною для SEO. Ви можете планувати публікації, але не можете імпортувати вміст блогу.
Веб-хостинг – Усі плани включають повністю керований хмарний хостинг.Веб-хостинг – Wix також розміщує на своїх серверах.
Додатки та віджети – корисні блоки для таких речей, як OpenTable та BandsInTown. До всього іншого, що не включено, ви можете додати свій код. Ви також можете використовувати додаткові функції, такі як віджети галереї та віджети соціальних мереж.Додатки та віджети – на ринку додатків Wix представлено понад 260 програм та віджетів.
Глибина навігації – лише один рівень глибини.Глибина навігації – Максимум два рівні.
Монетизація – додайте Google AdSense, AdWords, увертюру чи банерну рекламу.Монетизація – додайте Google AdSense, банерну рекламу чи партнерські посилання.
Інструмент розсилки – Вам потрібно підключитися до облікового запису MailChimp.Інструмент для розсилки новин. Ви можете використовувати ShoutOut Wix.
Контактна форма – доступний налаштований конструктор контактних форм.Контактна форма – доступний простий конструктор контактних форм.
Форум – Ви можете додати Muut форум через HTML-код.Форум – Ви можете використовувати додаток.
HTML-редактор – доступний блок редактора HTML-кодів.HTML-редактор – Ви можете використовувати додаток.
Захист паролем – Ви можете захистити кожну сторінку веб-сайту індивідуальним паролем.Захист паролем – Ви також можете захистити кожну сторінку веб-сайту індивідуальним паролем.
Місце для зберігання – необмежено для всіх планів.Місце для зберігання – від 500 Мб до 20 Гб, залежно від плану, який ви маєте.
Статистика відвідувачів – використовуйте додаток Squarespace Analytics або налаштуйте Google Analytics.Статистика відвідувачів – додаток Веб-статистика доступний у Безкоштовному плані. Google Analytics доступний у планах Premium.
Кілька мов – Ви можете ввести всі мови в редактор, але інтерфейс лише англійською мовою.Кілька мов – текст веб-сайту можна вводити на всіх мовах, сумісних з UTF8. Редактор доступний 15 мовами.
Підтримка клієнтів – Немає телефонної підтримки. Підтримка електронної пошти доступна з погодинним поворотом. Живий чат доступний 24/7, але іноді виникають довгі черги. Обширна база знань, покрокові інструкції, відеоуроки та Q&Також доступний розділ. Раз на місяць з командою в Нью-Йорку проводяться семінари-поодинці.Підтримка клієнтів – Немає підтримки в прямому чаті. Доступна широка база знань, посібники, відео-уроки, форуми та довідковий центр, який працює цілодобово. Підтримка по телефону доступна з понеділка по п’ятницю між 6 ранку та 17 вечора за тихоокеанським стандартним часом. План VIP надає вам доступ до VIP-команди, яка відповість на ваші дзвінки.

6. Висновок та рекомендації

Якщо ви читали цю публікацію від початку до кінця, ви, ймовірно, вже схиляєтесь до Wix чи Squarespace, але ось наші остаточні рекомендації:

Ми рекомендуємо Squarespace для людей, які хочуть створити приголомшливі веб-сайти, які не потребують особливих налаштувань, зокрема для портфелів, сторінок подій, художників, дизайнерів та малого бізнесу. Плани електронної комерції є досить дорогими, але якщо ви хочете простий, професійний веб-сайт за розумними цінами, тоді план титульної сторінки або особистий план – це чудовий варіант.

Ми рекомендуємо Wix людям, які хочуть створити свій перший веб-сайт, але не мають технічних чи дизайнерських знань. Виберіть Wix, якщо ви хочете, щоб розробник веб-сайтів був таким простим у використанні, що він буде веселішим, ніж фрустраційним. Якщо ви шукаєте щось більш досконале або більше інструментів електронної комерції, спробуйте Squarespace або ознайомтеся з іншими параметрами.

Але, як ми продовжуємо говорити, вибір конструктора веб-сайтів є важливим рішенням, і все залежить від ваших конкретних потреб. Тож використовуйте цю публікацію як посібник, але не приймайте на це слово. Також вам може бути цікаво прочитати наше порівняння розробника веб-сайтів Squarespace та програмного забезпечення WordPress.

Ми настійно рекомендуємо спробувати безкоштовну пробну версію Squarespace та безкоштовний план Wix, перш ніж приймати будь-які рішення. Дослідіть, експериментуйте та з’ясуйте, який із вас є правильним.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю публікацію корисною та удачі у створенні вашого веб-сайту!

Ви віддаєте перевагу Wix чи Squarespace? Чи є у вас інші причини вибирати одну над іншою? Ми хотіли б їх почути, тому, будь ласка, поділіться ними у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map