Квадратний простір та WordPress: який з них вибрати?

Вибір конструктора веб-сайтів є досить важкою задачею, а порівняння розробника веб-сайтів Squarespace і власного програмного забезпечення WordPress (WordPress.org) додає ще один рівень складності вибору конструктора веб-сайтів, того, що розміщений або розміщений самостійно..


Розміщений веб-сайт-розробник – це той, в якому компанія управляє вашим сайтом на своїх комп’ютерах; розробник веб-сайтів, що розміщується на власному веб-сайті, надає програмне забезпечення для створення вашого веб-сайту, але ви повинні доглядати, як знайти службу веб-хостингу, щоб запустити ваш веб-сайт для вас.

Це ускладнення розширює звичайні питання, щоб задати собі питання про свій веб-сайт – чого ви хочете від нього та скільки часу та зусиль, які ви готові вкласти, щоб здійснити цю мрію – та представляє цілий новий набір.

Тепер, як ніколи, важливо бути чесним із собою щодо того, наскільки складним ви хочете бути вашим веб-сайтом, якими ви можете бути в створенні та обслуговуванні, яким є насправді ваш бюджет і чи можете ви дотримуватися цієї суми в доларі.

Наш огляд Squarespace порівняно з WordPress.org проводить вас через цей процес прийняття рішень, підкреслюючи схожість та відмінності між розміщеним Squarespace та власним розміщеним WordPress.org, показуючи, у чому кожен продукт найкращий.

Попутно ваші відповіді на запитання допоможуть вам вибрати найкращого конструктора веб-сайтів для вашого мрійного веб-сайту.

Contents

Це не гра з цифрами

Є дві основні причини, чому перегляд цифр для Squarespace та WordPress.org не дуже допомагає у виборі між ними. По-перше, Squarespace – це продукт для створення веб-сайтів, який дозволяє створювати красиві веб-сайти.

WordPress.org – це насамперед система управління вмістом, яка, хоча ви все ще можете створювати надзвичайно привабливі веб-сайти, також дозволяє ефективно та ефективно керувати великою кількістю даних..

Тож Squarespace та WordPress.org можуть задовольнити різні потреби. По-друге, номери WordPress.org відбивають всіх інших.

Squarespace має трохи більше 700,00 веб-сайтів через Інтернет (на момент написання); це означає 0,2% усіх веб-сайтів там, а також 0,4% найпопулярніших 10000 веб-сайтів, як визначає Quantcast.

Тут цікаво те, що всі ці веб-сайти мають платні підписки, оскільки Squarespace не має вільного плану. На противагу цьому, WordPress.org має близько 17 мільйонів веб-сайтів для приблизно 5% всього Інтернет.

З 10 000 найпопулярніших веб-сайтів близько 27% створено за допомогою WordPress.org, і це переважно в сферах бізнесу та технологій. На сьогодні WordPress.org має більшість сайтів будь-якої системи управління вмістом.

Популярність:

Цифри цікаві і показують, що приголомшлива кількість людей та підприємств використовують WordPress.org, а поважна кількість людей створила свої веб-сайти за допомогою Squarespace. Це воно.

Створення прекрасного веб-сайту

Скільки вибору шаблону вам потрібно?

Ми перейдемо безпосередньо до кількості доступних шаблонів:

 • Квадратний простір: 52 (всього)
 • WordPress.org: тисячі

Тільки за номерами WordPress.org виграє вниз. Шаблони WordPress.org під назвою теми були розроблені персоналом компанії, сторонніми розробниками та незалежними дизайнерами, які завантажують свої шаблони на сайт WordPress.org.

Деякі основні теми безкоштовні, хоча для багатьох встановлена ​​ціна, як правило, від 50 до 100 доларів. Вартість може покрити додаткові функції, підтримку розробника або оновлення. Існують теми WordPress.org для кожного типу бізнесу, галузі та особистих потреб.

Деякі рецензенти попереджають, що якість вільних шаблонів часто бракує, і розробники не мають стимулів постійно їх оновлювати чи виправляти помилки в них. Проте оплачувані теми вищого класу – цілком професійні, витончені та серед найкращих веб-сайтів, які ви завжди побачите.

П’ятдесят два шаблони квадрата простору розділені на дві групи. Двадцять шість шаблонів доступні для звичайних веб-сайтів, а двадцять шість – для титульних сторінок. Титульні сторінки – це окремі сторінки, які можна використовувати для цільових сторінок або односторінкових сайтів чи блогів.

Усі шаблони створені командою Squarespace і розроблені для візуального досвіду, тому вам потрібно мати власні пишні фотографії, щоб імпортувати в них або бути готовим придбати запасні зображення. Рецензенти захоплюються високою якістю та витонченим виглядом шаблонів Squarespace.

Виведення дизайнера у вас

Можливо, ви не можете знайти тему чи шаблон, який повністю говорить вам, і хочете змінити її. WordPress.org – це платформа з відкритим кодом, що означає, що їх коди відкриті для всіх, щоб користуватися та налаштовувати їх. Зважаючи на це, цим користуються переважно розробники тем та інструментів.

Залежно від обраної теми ви можете швидко змінити стандартні функції, шрифти, кольори та інші елементи за допомогою вдосконалених варіантів стилізації. Більш досконала настройка теми вимагає базових знань, принаймні, про кодування HTML та модифікацію CSS.

Простір квадрата набагато обмежений у своїх параметрах налаштування. Існує потужний редактор стилів, який дозволяє змінювати шрифти, кольори, непрозорість зображення, фонові зображення та деякі інші елементи без необхідності знати фрагмент кодування. Якщо ви трохи знаєте про кодування, функція розробника Squarespace дозволяє вам редагувати CSS для подальшого налаштування веб-сайту..

Добре виглядає на мобільних телефонах

Більшість веб-сайтів, які сьогодні переглядаються, здійснюються на мобільному пристрої, найчастіше це мобільний телефон. Кмітливі будівельники веб-сайтів створюють вигляд свого веб-сайту, придатного для цих пристроїв. Квадратний простір робить це автоматично для вас, оскільки всі їх шаблони реагують на мобільний телефон.

Деякі теми WordPress.org пропонують перегляд для мобільних пристроїв, тоді як для інших потрібно використовувати плагін, щоб забезпечити належну роботу вашого веб-сайту на мобільному пристрої. Ви можете запитати, чи не хочете ви навіть хвилюватися з цього приводу, тому будьте в курсі, що Google надає перевагу мобільним веб-сайтам у своїх результатах пошуку для пошукових запитів, запущених з мобільних пристроїв.

Ми приймаємо:

Це дійсно зводиться до контролю над зручністю. І WordPress.org, і Squarespace створюють прекрасні веб-сайти; вся справа в тому, скільки часу і зусиль ви хочете вкласти на це і наскільки ви визначаєте, щоб ваш веб-сайт виглядав саме так, як ви це уявляєте.

Тисячі тем WordPress та відкрите налаштування гарантують, що ви можете мати веб-сайт своєї мрії, якщо ви готові працювати на неї чи платити комусь іншому за це..

Для порівняння, обмежена кількість тем і функцій налаштування Squarespace різко скоротила ваші варіанти дизайну, але ви можете створити свій гарний веб-сайт самостійно, не знаючи нічого про кодування..

Крива навчання

Інтерфейс

Як у Squarespace, так і в WordPress, доступ до вашого веб-сайту, щоб створити та підтримувати його, відбувається з панелі інструментів. Основна відмінність полягає в тому, як виглядає кожна інформаційна панель. Інформаційна панель Squarespace чиста та елегантна, що відображає її базу користувачів не кмітливих людей. Все доступне з цього одного місця.

WordPress.org пропонує менш вдосконалену інформаційну панель, але все, що ви можете зробити на своєму веб-сайті, включаючи зміну кодування, доступне звідти.

Перетягни та Впусти

Перетягування та перекидання – це найпростіший спосіб створення веб-сайту. Таким чином ви можете розташувати поля для тексту, зображень, відео, графіки тощо. Однак деякі шаблони є більш обмежуючими, ніж інші щодо того, де ви можете розмістити ці елементи.

Усі шаблони Squarespace мають цю функцію перетягування, тому ви можете пограти з макетом, наскільки шаблон дозволяє.

З WordPress.org все залежить від теми, яку ви використовуєте; загалом, WordPress.org не є конструктором веб-перетягувань. Деякі теми преміум-класу мають функцію перетягування, але ви платите за цю зручність.

Але це WordPress, і тому ви звертаєтесь до плагінів, щоб вирішити свою проблему. Доступний вибір плагінів для побудови сторінок для перетягування та опускання з оглядом про неоднозначний успіх. Зазвичай вам все одно доведеться платити за них, але вони не залежать від теми.

WYSIWYG що?

“То, що ви бачите, те, що ви отримуєте” візуальний редактор “- це той, в якому ви відразу бачите результат будь-яких змін, внесених у ваш текст, зображення, графіку чи будь-який інший елемент веб-сторінки. Таким чином, ви бачите, як буде оглядатися ваша опублікована веб-сторінка, і можете коригувати зміни за потреби.

У Squarespace є редактор WYSIWYG, і ви можете із задоволенням вносити зміни до свого вмісту та переглядати їх, все на одному екрані.

З WordPress – це дещо інакше. Щоб побачити внесені вами зміни, вам потрібно натиснути кнопку Попередній перегляд та перейти на інший екран, щоб переглянути змінену веб-сторінку. Потім ви повернетесь до екрана редагування, щоб переглянути свої зміни, повторивши це за необхідності.

Технічне обслуговування

І Squarespace, і WordPress.org постійно оновлюють свої платформи для підвищення безпеки, виправлення помилок і, у випадку Squarespace, для підвищення продуктивності. Різниця між ними полягає в тому, наскільки ви це знаєте.

Квадратний простір робить це все за кадром, і вам не потрібно нічого турбуватися – всі зміни, які вони вносять, попередньо тестуються і автоматично вводяться в систему Squarespace..

WordPress.org настільки ж сумлінний у внесенні таких змін, але ви тут маєте певну участь. Ви отримуєте повідомлення на свою інформаційну панель, коли зміни будуть готові до використання, а потім натискаєте кнопку, щоб встановити їх.

Але це лише початок Вашу тему та всі ваші плагіни також потрібно оновити для цих змін, і розробники цих (особливо якщо вони були безкоштовні) можуть не робити цього для вас, щоб ви могли бути там самостійно. Не внесення цих змін може призвести до порушення вашого веб-сайту питанням безпеки або продуктивності.

Ми приймаємо:

Squarespace – це простіший користувач веб-сайтів у використанні з невеликою кривою навчання; перетягування дійсно має значення. Хоча на WordPress.org можна створити базовий веб-сайт швидко, він, безумовно, не матиме той самий вау-фактор.

Особливості кожного

Переглядаючи набори функцій Squarespace та WordPress.org підкреслює їхнє походження. Squarespace був розроблений з самого початку, щоб бути багатофункціональною цифровою видавничою платформою, яка охоплює багато всього, що хтось може захотіти зробити на веб-сайті.

На відміну від цього, WordPress.org розвинувся з дуже успішного додатка для ведення блогів і відкрив для початківців свій вихідний код, заохочуючи розробників писати плагіни, необхідні для його еволюції, до того, що вам потрібно – що ми отримали – це конструктор веб-сайтів.

Гнучкість інструментів

Різниця у філософії між Squarespace та WordPress.org вбачається у гнучкості інструментів для створення веб-сайтів.

Squarespace забезпечує хороший вибір внутрішніх додатків та віджетів, які вони створюють, тестують та встановлюють. Це інструменти, які ви використовуєте для налаштування свого веб-сайту, і вони добре працюють – але це єдині інструменти, якими ви можете скористатися.

WordPress.org також надає вам деякі основні інструменти, але крім них доступні десятки тисяч плагінів (безкоштовних і платних) для створення вашого веб-сайту. Це може здатися невичерпною свободою, але будьте уважні: не всі плагіни грають добре разом, і конфлікт між ними, або з вашою темою, може зайняти у вас досить багато часу, щоб розібратися..

Хостинг та безпека

Саме тут найбільш очевидна різниця між розміщеними та власними розміщеннями.

У Squarespace розміщується ваш веб-сайт, який передбачає забезпечення його роботи на своїх серверах та догляду за безпекою, як фізичної, так і цифрової. Квадратний простір забезпечує, щоб їх шаблони були в курсі останніх веб-стандартів, щоб ваш веб-сайт не був зламаний та керував їх платформою, тому всі веб-сайти поширюються по всій серверній мережі.

З WordPress.org ви несете відповідальність за пошук сервісу веб-хостингу для свого сайту. Перш ніж завантажити програмне забезпечення WordPress.org, потрібно зареєструватися в обліковому записі веб-хостингу.

У більшості постачальників веб-хостингів є кнопка встановлення для WordPress у 1 клік, що дозволяє це легко зробити. Щоб отримати поради щодо вибору найкращого сервісу веб-хостингу, перегляньте наші огляди таких провайдерів.

Спеціальний домен

Вам не потрібно мати власне доменне ім’я, якщо ви вибрали Squarespace як конструктор свого веб-сайту, оскільки у вас є можливість мати субдомен типу Yoursitename.squarespace.com.

Однак якщо ви вирішили створити дивовижний веб-сайт, вам варто розглянути користувацький домен, який випускається безкоштовно з річним планом Squarespace.

Ваша служба веб-хостингу WordPress очікує, що у вас є власне доменне ім’я, але може запропонувати знижку або навіть безкоштовне доменне ім’я з певними планами.

SEO

Ще раз WordPress надає серйозну функціональність завдяки використанню плагінів, цього разу в області оптимізації пошукових систем. Якщо SEO є пріоритетним для Вашого бізнесу, то розгляньте найсучасніші варіанти, які нагадують про те, на які ключові слова ви орієнтовані та забезпечуєте, щоб ваші сторінки були оптимізовані.

SEO-функції Squarespace є основними. Вони дозволяють оптимізувати основи загального веб-сайту та кожної сторінки, щоб їх легко було індексувати пошуковими системами. Корисним доповненням є те, що Squarespace автоматично створює мапу сайту для подання в Google.

електронна комерція

Відмінність між пропозиціями електронної комерції WordPress та Squarespace може звестись до того, чи бачите ви себе за кермом величезного мега-магазину чи більш скромного кутового підприємства.

Якщо ви мрієте мати власний інтернет-гіпермаркет, укомплектований незліченними різновидами незліченних продуктів, які впорядковано організовані та марковані та готові відправлятись у всі куточки світу, то WordPress має плагіни, які можуть зробити це для вас.

Почніть з вибору теми, спеціально розробленої для електронної комерції, і перейдіть звідти, підбираючи партнерський маркетинг, управління запасами, виставлення рахунків та доставку плагінів та будь-який платіжний процесор.

Щоб налаштувати магазин у Squarespace, просто перетягніть елемент «Блок продукту» на свій веб-сайт Squarespace. Кошик для покупок Squarespace повністю інтегрований у веб-сайт, як за зовнішнім виглядом, так і за функціоналом; клієнти залишаються на вашому веб-сайті під час оформлення замовлення, щоб ви могли контролювати весь свій досвід покупок.

Однак бізнес-плани з меншими витратами обмежують кількість продуктів, які ви можете продати у своєму магазині, і ви можете використовувати Stripe лише як постачальника платіжних послуг.

Блог-платформа

Хоча ви можете налаштовувати привабливі та функціональні блоги як у WordPress, так і у Squarespace, WordPress почав життя як дуже добре переглянута та широко використовувана платформа для ведення блогів.

Squarespace чудово пропонує всі стандартні блоки вмісту в блогах (зображення, відео, текст, аудіо тощо) і має підтримку Podcast, а також підтримку тегів і категорій. Ви також можете імпортувати свій існуючий блог у Squarespace. Однак WordPress виграє вручну завдяки багатьом функціям ведення блогів, а також має всі види плагінів, які розширюють їх та додають ще багато нових.

Управління вмістом

Знову ж таки тут перевершує WordPress.org, оскільки його походження було в управлінні вмістом. Якщо ви маєте справу з великою кількістю контенту, переглядаєте вміст як частина команди або вам потрібно підтримувати веб-сайт разом з іншими людьми, то WordPress.org – найкращий вибір для вас.

Squarespace пропонує таку ж функцію управління вмістом, як і будь-який інший звичайний розробник веб-сайтів, але він не розроблений для обробки великої кількості інформації.

Плагіни та програми

Цього разу знову за номерами для плагінів та додатків:

Квадратний простір: 0         WordPress.org: десятки тисяч

Squarespace не є рішенням з відкритим кодом, тому лише їх власна команда з розробки Squarespace відповідає за їх шаблони та інструменти. Мінус у тому, що ви можете використовувати лише те, що вони вам дають; Перевага в тому, що всі інструменти є якісними, добре перевірені та працюватимуть на платформі Squarespace. Вам не доведеться турбуватися про конфлікти чи збої.

Як платформа з відкритим кодом, WordPress.org має бібліотеку з посиланнями на буквально десятки тисяч програм усіх видів. Крім того, ви можете писати та впроваджувати свої власні, навіть продавати їх (або дарувати) через їхній сайт.

Переваги полягають у тому, що, мабуть, є принаймні один, якщо не набагато більше додаток для того, про що можна мріяти, і це теж є недоліком. Легко захоплюватися та створювати веб-сайт, наповнений дзвіночками, які можуть погіршити його ефективність.

Ще один недолік полягає в тому, що якість цих інструментів часто невідома, хоча допомогти прочитати відгуки користувачів про них.

Резервне копіювання та експорт

Хостинг та самостійний хостинг знову відтворюються в питаннях резервного копіювання та експорту веб-сайту. Squarespace регулярно створює резервні копії вашого веб-сайту, як у режимі реального часу, так і періодично.

Також Squarespace надає інструменти для експорту вашого сайту, і не всі розробники веб-сайтів надають цю опцію. Не все можна експортувати; наприклад, сторінки продуктів, сторінки альбомів, текстові, аудіо- та відеоблоки не зустрічаються.

У WordPress резервне копіювання та експорт залежать виключно від політики вашого веб-хостингу. Багато постачальників веб-хостингів пропонують обмежені послуги резервного копіювання, але ми нагадуємо, що безпечніше вважати за вашу відповідальність резервне копіювання веб-сайту..

Статистика веб-сайтів

Вбудований у Squarespace – це аналітика, яка дає статистику в режимі реального часу про ваш щогодинний, щоденний, тижневий і щомісячний трафік, включаючи використання людей з мобільних пристроїв. Ви також можете вставити Google Analytics, щоб закріпити зображення з інформацією про відвідувачів веб-сайту.

З веб-сайтом WordPress, ну є безліч плагінів для статистики веб-сайтів майже всього, що ви можете знати.

Ми приймаємо:

У Squarespace є чітко закріплений і міцний набір функцій, який охоплює більшість всього, що потрібно звичайному веб-сайту. Якщо ви шукаєте всілякі функціональні можливості та папи для свого веб-сайту, то сайт WordPress за допомогою плагінів – це справжня печера скарбів Аладдіна.

І вартість на все це

Вартість, пов’язана з налагодженням роботи вашого веб-сайту, – це гра з цифрами, в якій ви повинні добре знати свій бюджет і бути ретельними у дотриманні його. Почнемо з простого управління.

Вартість сайту на квадраті

Squarespace має п’ять різних планів на вибір, три для персональних веб-сайтів та два плани електронної комерції. Немає вільного плану, але Squarespace пропонує безкоштовну пробну версію 14 днів, щоб ви могли практикувати створення однієї сторінки, офлайн-веб-сайту. Щоб вивести свій веб-сайт у прямому ефірі, вам потрібно зареєструвати план.

На момент написання планів варіюється від односторінкового веб-сайту за 7 доларів на місяць до необмежених сторінок за 26 доларів на місяць, для передплати на місяць. Ви отримуєте більше функцій з більш дорогими планами.

Два конкретні плани електронної комерції призначені для базового магазину та більш усталеного магазину, хоча ви можете продавати продукти у всіх, крім самого основного особистого плану.

Якщо ви сплатите заздалегідь за щорічну підписку, щомісячні витрати знижуються, і ви отримуєте безкоштовний користувацький домен. Не забувайте, що хостинг включений у ці витрати – ваша щомісячна плата покриває все це.

Вартість сайту WordPress

Ми розібралися в деталях із Squarespace, щоб висвітлити порівняння із сайтом WordPress. Вартість WordPress CMS становить 0 доларів. Це вірно; це безкоштовно – але це лише для програмного забезпечення.

Ось що ще потрібно витратити:

 • Послуга веб-хостингу: щомісячні або річні плани
 • Доменне ім’я: річна вартість; деякі веб-хостингові послуги надають це безкоштовно за допомогою щорічного плану
 • Тема WordPress: безкоштовно або безкоштовно
 • Плагіни: безкоштовно або за вартість
 • SEO плагіни: важливо, якщо високий рейтинг у пошукових системах є ключовим для вашого бізнесу
 • Ваш час: з цим пов’язане значення $, якщо ви робите роботу самостійно, особливо якщо
 • є крива навчання
 • Послуги з розробки сайтів WordPress: плата за наймання когось, щоб розпочати роботу вашого веб-сайту (необов’язково)
 • Технічне обслуговування: ваш час або $$, щоб не відставати від оновлень, виправляти проблеми тощо

Ми приймаємо:

Все залежить від того, як ви на це дивитесь і наскільки технічно досвідченим ви є у створенні та підтримці веб-сайтів. Ми сплачуємо відому суму долара щомісяця за допомогою Squarespace або низької щомісячної плати за хостинг та власного часу, якщо ви можете зробити свій веб-сайт WordPress.

З іншого боку, якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає всіх необхідних технічних навичок, а іноді в кінцевому підсумку хтось може найняти, з’являється невідома кількість WordPress-сайтів або передбачувана витрата грошей щомісяця за допомогою Squarespace.

Дуже привабливі веб-сайти

І Squarespace, і WordPress CMS мають популярних користувачів із професійно розробленими веб-сайтами та багатьох користувачів, які створили власні.

Веб-сайти квадратів

Офіційний сайт Dixie Chicks.
http://www.dixiechicks.com/

думаю, кава використовує їх веб-сайт як навчальний сайт, так і магазин.
http://www.thinkcoffee.com/

Метал і мед – це блог, який використовує красиві фотографії у своїх публікаціях.
http://www.metalandhoney.com/

Веб-сайти WordPress

Ringling Bros. і Barnum та Bailey Circus використовують широкий спектр різних елементів сторінки.
https://www.ringling.com/

TechCrunch – це технологічний блог.
http://techcrunch.com/

Cutest Paw – це веб-сайт з фотографіями домашніх тварин.
http://www.cutestpaw.com/

Допоможіть, коли вам це потрібно

Неминуче, що як би не було легко використовувати веб-розробник веб-сайтів, вам часом потрібна допомога. Існує допомога як для WordPress.org, так і для проблем Squarespace, коли вам це потрібно, але різними способами.

Squarespace має централізовану команду підтримки клієнтів, яка знаходиться у Сполучених Штатах. Ви можете дістатися до них за допомогою електронної пошти 24/7 або чату наживо з 15:00 до 20:00. EST – немає телефонної підтримки. Квадратний простір зобов’язаний відповідати на запитання електронної пошти протягом однієї години після їх отримання.

Команда підтримки Squarespace також зібрала широку базу знань покрокових відеоуроків, статей та скріншотів, які допоможуть вам. Ви також можете попросити інших користувачів Squarespace про допомогу на форумі спільноти.

На сайті WordPress ваша підтримка клієнтів – це величезна спільнота інших користувачів WordPress.org, оскільки сам WordPress.org не надає будь-якої підтримки.

Однак, існує величезна кількість статей, відеороликів, поширених запитань, форумів, вказівок тощо, щоб розібратися за допомогою. Це (забирає багато часу) пошук потрібного місця для пошуку корисної відповіді на ваше запитання.

Також є ваш хостинг-провайдер для проблем із веб-хостингом, можливо, ваші розробники через проблеми із вашими плагінами чи темою, або, можливо, ваша підтримка сайту WordPress, якщо ви найняли когось, хто доглядає за вашим веб-сайтом. Підтримка там; це просто знайти потрібну людину в потрібний час.

Ми приймаємо:

Ви досить впевнені, щоб перейти до нього поодинці або хочете мати підтримку клієнтів у кінці вікна телефону / електронної пошти / чату?

Рекомендовані користувачі

На сьогодні ви вже зрозуміли відмінності між розміщеними веб-сайтами та розробниками веб-сайтів.
Обидва розробники веб-сайтів заявляють, що будь-хто може легко використовувати свої продукти.

Але поза питанням щодо технічних можливостей, є деякі інші важливі проблеми, які слід враховувати при виборі між Squarespace та WordPress CMS.

Шаблони Squarespace важкі для фотографій та графіки. Категорії шаблонів презентацій Squarespace включають музикантів, ресторанів та весіль, всі візуально інтенсивні.

Якщо ви плануєте створити текстовий веб-сайт, обмежений вибір шаблонів Squarespace не найкращий варіант для вас, і, пам’ятайте, налаштування є обмеженими. WordPress.org має набагато більшу різноманітність макетів та дизайнів шаблонів.

Ваш вибір може зводитися до того, наскільки ви хочете контролювати свій веб-сайт. Контроль за конструкцією; контроль над тим, хто його приймає; контроль над тим, наскільки він набирає великого розміру, і що ви можете вкласти в нього. У цьому випадку WordPress.org – це шлях.

Якщо зручність більше стосується вас – швидко і легко створюйте веб-сайт і не переживайте про це знову – тоді Squarespace – це ваш вибір.

Якщо ви сумніваєтесь у своїх можливостях дизайну або, навпаки, знаєте, що у вас занадто багато ідей і вам потрібно впоратись, структура Squarespace вам підійде.

Крім того, якщо ви насолоджуєтесь свободою і знаєте, що можете дотримуватися свого бюджету і не перевантажувати плагіни, WordPress.org – це ваша дитяча площадка.

Основні відмінності

Якщо ви все ще розбиті між Squarespace та WordPress.org, ось короткий опис основних відмінностей, як плюсів, так і мінусів, між двома розробниками веб-сайтів..

Квадратний простір

 • Ціна все включено
 • Все в одному; все доглядають
 • Узгоджений і контрольований
 • Перетягни та Впусти
 • Обмежена функціональність
 • Обмежена налаштування
 • Обмежений вибір шаблонів, нахилених до візуального дизайну
 • Кодування не бере участь
 • Цілодобова підтримка
 • Передбачувані витрати

WordPress CMS

 • Програмне забезпечення безкоштовне; хостинг коштує гроші та все, що виходить безкоштовно, або за певну плату
 • Плагіни змішування та відповідності; будівельні блоки
 • Крива навчання
 • Знання кодування є серйозним надбанням
 • Витрати не обов’язково передбачувані
 • Широка функціональність за допомогою плагінів
 • Повністю настроюється за допомогою відкритого коду
 • Перетягування залежить від теми чи плагіна
 • Підтримка з боку однолітків; може бути важко знайти потрібні відповіді

Зробіть свій вибір

На даний момент ви, можливо, виблискуєте і хвилюєтеся від хвилювання від свободи та контролю, які надає WordPress.org при створенні вашого веб-сайту, і ви готові взяти на себе всі обов’язки, які покладаються на використання WordPress.org. Або, можливо, ви більше ніж певні, що зручність і передбачуваність для вас, і ви любите всі функції Squarespace.

Або, можливо, ти десь посередині Ви знаєте, що ви не людина WordPress.org, але ви все ще не впевнені в Squarespace. Ми можемо допомогти вам і в цьому. Прочитайте наш огляд порівняння щодо Wix vs. Squarespace або Wix vs. Weebly, двох інших дуже популярних веб-будівельників, які пропонують вам більшість таких же функцій та функціональності, як Squarespace, але трохи відрізняються, кожен по-своєму..

Якщо ви користуєтесь Squarespace або WordPress CMS, ми будемо раді дізнатись про вас. Або, можливо, у вас є запитання чи думки щодо розміщених проти власників веб-будівельників взагалі, якими ви хочете керувати нами. Відправте їх.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map