5 альтернативи WordPress, які ви повинні спробувати

Безперечно, WordPress – одна з найбільш використовуваних систем управління контентом у світі. Вона популярна, потужна та гнучка, але ключове питання – чи це правильний веб-сайт для вас?


WordPress може бути не для всіх. Якщо ви вважаєте, що WordPress – це не ваша чашка чаю, то немає сенсу користуватися цим.

Альтернативні варіанти WordPress

Якщо ви читаєте цю публікацію, можливо, ви шукаєте альтернативи WordPress.

Тож давайте знайдемо 5 популярних альтернатив WordPress. Однак якщо ви хочете спробувати більше, 000webhost пропонує ще кілька альтернатив WordPress.

1. Joomla

Панель управління Joomla

Не було б помилки, якби ми сказали, що Joomla є одним з найбільших конкурентів WP. Вона має найбільшу частку ринку в платформі веб-сайтів після WordPress. Спільнота Joomla є досить активною, оскільки існує понад 8000 розширень Joomla.

Це безкоштовна платформа CMS, яка була запущена в 2003 році. Вона в першу чергу розроблена для створення веб-додатків. Joomla написаний на PHP і використовує OOP (Об’єктно-орієнтоване програмування).

Якщо говорити про функції, створити блоги на Joomla надзвичайно просто. Вам просто потрібно скопіювати та вставити вміст на платформу та натиснути кнопку «опублікувати».

Якщо говорити про гнучкість, то немає обмежень у тому, як ви хочете налаштувати свій сайт на Joomla. Від інтеграції до соціальних мереж до складного шлюзу платежів, впроваджувати різні функції з Joomla досить легко.

2. Друпал

Адміністрація Друпалу

Drupal – одна з найкращих альтернатив WordPress. Як і WordPress, це безкоштовна система управління вмістом з відкритим кодом, яка дозволяє легко створювати красивий, гнучкий і професійний веб-сайт.

Користуватися досить просто, новачок не повинен займати багато часу, щоб дізнатися функціональність цієї платформи.

Однак якщо говорити про безпеку, то Drupal на крок попереду WordPress. Платформа має надзвичайно дивовижний досвід у плані безпеки. Він має організований процес перевірки, дослідження та публікації різних питань безпеки.
Ви можете легко підтримувати параметри продуктивності та безпеки прямо з консолі адміністратора.

Крім цього, Drupal має широке активне співтовариство, де ви можете знайти більше 16 000 безкоштовних модулів, які можна використовувати для пошуку підтримки з різних питань, таких як резервне копіювання баз даних, CRM, додавання певної функції на ваш веб-сайт, інтеграція соціальних медіа, SEO тощо.

Говорячи про теми та шаблони, Drupal має величезну спільноту дизайнерів та розробників, які створюють чуйні, багаті на функції шаблони. Ви можете знайти численних сторонніх постачальників, які пропонують чуйні теми та плагіни. Більше того, всі його теми були розроблені з урахуванням різних аспектів SEO.

Крім цього, управління вмістом Joomla – це шматок пирога. Він надає безліч варіантів управління різними рівнями дозволів без переключення вкладок.

Ще одна річ, яка робить його найкращою альтернативою WordPress – це її масштабованість, ви можете почати з 2 сторінок і до 2000 р., Не змінюючи жодної зміни.

Ми думаємо, що не слід забувати тут згадувати, що деякі веб-сайти з високим трафіком у світі, такі як Наскар, Греммі та Білий дім, обрали Drupal.

3. Умбрако

Умбрако

Umbraco – ще одна популярна платформа CMS, яка була запущена в 2004 році. За короткий час вона стала популярним вибором для тисяч користувачів по всьому світу. В даний час він має понад 85 000 установок.

Платформа побудована на базі технології Microsoft.Net і її переважно віддають переваги великі організації.

Umbraco пишається тим, що є надзвичайно зручним та швидким. Навіть нерозробники та недизайнерські користувачі можуть використовувати його для створення професійного веб-сайту, не використовуючи жодної допомоги.

Окрім цього, це SEO-зручна платформа, яка означає, що ви можете легко впроваджувати різні інструменти на своєму веб-сайті для підвищення рівня SEO та покращення рейтингу пошукової системи.

Як і багато популярних платформ CMS, Umbraco має активну спільноту розробників, яка завжди доступна для відповіді на різні запити новачків..

Крім цього, Umbraco також має розгалужену систему підтримки. У ньому є бібліотека з понад 100 відеоуроків, які ви можете переглянути, щоб знайти швидкі рішення різних питань.

Якщо ви готові витратити кілька доларів, Umbraco також сплатив преміальну підтримку.

Деякі з популярних користувачів Umbraco – це asp.net та wired.co.uk.

4. Textpattern

textpattern адмін

Textpattern – популярна платформа для блогів, випущена в 2003 році. Вона підтримує швидку, але стандартну процедуру встановлення. Як і інші CMS-платформи, вам буде запропоновано ввести деталі даних вашої бази даних та створити конфігураційний файл та додати дані користувача. І ви готові ним скористатися.

Textpattern оснащений сучасним редактором робить редагування різних функцій досить простим. Користувачі можуть редагувати текст, зображення статей, категорії одним клацанням миші.

Крім того, у нього є кілька чудових функцій, включаючи опцію вмикання / вимкнення для переключення коментарів, статусу публікації тощо.

Однак якщо ми говоримо про встановлення плагінів, він абсолютно відрізняється від встановленого WordPress. Як і WordPress, тут ви не отримуєте можливості встановити плагін з меню. Щоб встановити плагін, потрібно скопіювати та вставити код плагіна в Textpattern.

Хоча для початківців це може бути мало важко, але в той же час вони можуть дізнатися більше від цього.

5. Середній

Середній скріншот

Хоча WordPress зовсім інший, оскільки це не є повноцінною платформою CMS, але він є популярною платформою інтернет-видавництва для мільйонів любителів та професійних блогерів по всьому світу..

Спочатку “Середній” був започаткований для з’єднання людей з важливими для них ідеями. Однак з плином часу він перетворився на зручну для користувачів письмову платформу для видавців.

Medium – це повністю чуйна платформа, яка означає, що ваш блог буде виглядати красиво на всіх розмірах екрану та пристроях. Як і WordPress, тут вам не потрібно турбуватися про плагіни та теми, оскільки їх немає.

Найкраща частина засобу – це те, що він дозволяє користувачам використовувати користувальницький домен для видавця, що означає, що ви можете без власних імен дозволити власне доменне ім’я.
Замість коментарів “Середній” має внутрішні нотатки та відповіді.

Підведенню

Хоча WP є найбільш переважаючою платформою CMS, все ж багато людей бажають знати її альтернативи. Сподіваюся, ця стаття пропонує вам щось захоплююче та корисне.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map