38 Експерти з веб-дизайну діляться своїми найкращими порадами щодо вибору найкращого веб-конструктора

У світі, який, здається, домінує у WordPress, ми показали, що існує маса інших варіантів створення чудового сайту. Розробники веб-сайтів – відмінне рішення для власників бізнесу, які хочуть мати присутність в Інтернеті. Саме тому ми вирішили взяти інтерв’ю у 38 веб-дизайнерів, щоб дізнатися це.


Що таке найкращий розміщений веб-сайт для створення веб-сайтів для малого бізнесу та чому його рекомендувати?

Давайте подивимося, які переваги має кожен розробник веб-сайтів.

Жоао Педро Карвальо

Жоао Педро Карвальо

~ Жоао Педро – бразильський веб-дизайнер та один із співзасновників Fix Up Brasil.

На ринку немає розробника веб-сайтів, який може зробити все за вас. Немає розробника веб-сайтів, щоб ви могли просто розмістити на ньому свої фотографії та завдання, і він автоматично створить ідеальний сайт для вас. Будь-який розробник веб-сайту матиме криву навчання, яка може бути більшою, ніж ви очікували.

Для кожного з них вони не такі оптимістичні для SEO (пошукової оптимізації), як рекламують їх. Ви повинні трохи знати про дизайн та як добре керувати речами, щоб ви могли створити чудовий веб-сайт.

Я думаю, що клієнти повинні з’ясувати, який будівельник їм подобається найбільше – це для них найпростіше. Кожен з них має свої інструменти та функції. Вони відрізняються один від одного і можуть працювати по-різному.

Мій вибір розробника веб-сайтів – Wix.com

Я думаю, що це найкраще для того, хто хоче, щоб їхній перший веб-сайт для їх бізнесу. Це дешево, легко і швидко. Якщо ви спробуєте найняти компанію для виготовлення веб-сайтів для вас, це коштуватиме багато, і вони можуть доставити веб-сайт через кілька місяців.

Wix нарівні з усіма останніми тенденціями дизайну та технологіями. Кожен раз, коли у світі маркетингу з’являється щось нове, Wix завжди на ньому. Завжди додаються нові функції. Я не думаю, що на інших платформах є команда з досліджень та розробок, яку має Wix, яка додає функції, яких вимагає ринок.

Нові користувачі можуть вибрати категорію роботи або бізнесу, з яким вони займаються. Існують шаблони для кожної галузі. Ви додаєте те, що хочете. Ви вибираєте кольори, текст та зображення. Якщо вас не влаштовує, ви можете вибрати інший шаблон. Можна почати ще одну. Ви можете мати скільки завгодно. Якщо ви все ще не задоволені, найкраще зробити, це вибрати Wix Pro, щоб зробити це за вас.

Вони мають велику підтримку для своїх клієнтів. Більшість питань, на які ви відповіли на форумі. Якщо у вас питання не на форумі, для отримання відповіді від Wix потрібно 10–24 годин. Іноді це автоматизована відповідь. Якщо це так, вони надішлють його команді Wix і вони відповідуть вам належним чином.

На жаль, Wix взагалі не має гарного імені на ринку дизайну в Бразилії. Тут, коли ви говорите, що веб-сайт створений у Wix, люди нахмурилися на нього, бо думають, що це буде не дуже хороший веб-сайт. Однак люди вражають питаннями, які ви можете зробити за допомогою Wix.

Якщо я покажу деякі проекти і скажу їм, що це від Wix, вони завжди будуть вражені. Справа не в платформі, яку ви використовуєте, а в тому, що ви можете зробити з нею. Якщо ви хочете, ви можете намалювати Mona Lisa за допомогою Microsoft Paint (а деякі люди зробили це!)

Хтось, хто хоче повноцінного професійного веб-сайту та має бюджет на створення повноцінного веб-сайту, повинен уникати Wix та інших розробників веб-сайтів. Але у мене є кілька клієнтів, які мали б бюджет заплатити деяким агенціям, щоб створити їм чудовий веб-сайт за межами Wix. Але вони вирішили використовувати Wix, оскільки не хочуть бути приєднаними до агентства. Вони хочуть змінити інформацію і зробити це самостійно. Вони не хочуть покладатися на іншу компанію, щоб просто внести прості зміни. Для них краще використовувати Wix.

Мінуси:

Wix з часом стає повільнішим. Коли ви запускаєте сайт Wix, це буде дуже швидко. Але якщо на ній занадто багато сторінок або якщо вміст починає збільшуватися, при цьому більше фотографій та відеозаписів, веб-сайт Wix починає надто повільно. Це стає нестерпним до того моменту, коли вам доведеться розділити свої сторінки на дві частини, щоб сторінка не потребувала стільки часу для завантаження. Це стає дуже неприємно. Це проблема з підтримкою Wix.

Оля Блек

Оля Черницина

~ Оля має понад десятирічний досвід маркетингу. Вона веб-та графічний дизайнер, яка створила майже 100 веб-сайтів у різних секторах, мовах та стилях.

Я рекомендую платформу Wix для малого бізнесу, оскільки вона дозволяє буквально за один день створити чудовий, сучасний, професійний веб-сайт. Дозвольте мені поділитися перевагами Wix крок за кроком

1. Час

Для будь-якого бізнесу дуже важливо бути вчасно на ринку. Ніхто не хоче витрачати тижні чи місяці на створення веб-сайтів. Wix – це економія часу.

2. Дизайн

Шаблони чи порожні? Якщо ви не знаєте, чого хочете, вам пропонують сотні класних шаблонів, зроблених професійними дизайнерами, де розглядаються всі аспекти маркетингу та зручності використання. Якщо ви знаєте, чого хочете, ви можете створити з нуля все, що завгодно. Ви можете завантажити будь-яке зображення, відео, будь-який шрифт, використовувати класну анімацію.

3. Немає кодування

Система перетягування значно спрощує процес. Більше того, вам не потрібно шукати веб-розробника, вам не потрібно платити додаткові гроші за його роботу, не потрібно чекати. Ніби немає бар’єру між вами та вашим веб-сайтом. Можливо, вам знадобиться Wix Pro, хоча ��

4. SEO

Wix пройшов весь шлях від SEO недружнього до SEO дружнього конструктора веб-сайтів. Вони справді багато вдосконалювали це питання. Зараз це абсолютно зручно для SEO, і всі мої проекти це підтверджують

5. Краще з кожним днем

Працюючи з Wix Я знаю, що вони запитували та слухали своїх користувачів, вони регулярно вдосконалюють платформу. Завжди існує величезне вдосконалення між “вчорашнім Wix” та “завтра Wix”.

6. Більше, ніж просто розробник веб-сайтів.

Мати веб-сайт із Wix – це набагато більше, ніж просто веб-сторінки. Це дуже потужний інструмент маркетингу, все в одному. У вас є список контактів із клієнтами, який автоматично встановлюється для всіх відвідувачів, які писали вам через ваш веб-сайт, які купили smth.

Ви можете створити чудові електронні листи та надіслати їх усім своїм контактам. Для будь-якого бізнесу (ресторанів, готелів, онлайн-бронювання тощо) є набагато більше.) Для цього вам не потрібен інструмент третьої частини, всі вони надаються Wix і ними можна користуватися безкоштовно

7. Величезний безкоштовний банк фото

У Wix є великий фотобанк, який абсолютно безкоштовно. Усі фотографії професійні та красиві. Ця бібліотека фотографій завжди росте. Однак ви також можете використати інший відомий вкладений фото, не безкоштовний, але зі спеціальною ціною

8. Усі останні веб-тенденції доступні

Так, Wix хоче, щоб їх веб-сайти були “найсучаснішими”. Паралакс, відео-фон, кінематографія, анімація, круті шрифти… все тут для використання

9. Регулярні спеціальні пропозиції

Кожен раз ви можете придбати річний план зі знижкою 50%. Крім того, ви отримаєте безкоштовний домен та подарункові ваучери для Google Adwords.

10. Мобільна версія

Кожен веб-сайт має свою мобільну версію, яка безкоштовна і може бути встановлена ​​за бажанням

Я люблю Wix, зробив понад 100 веб-сайтів з Wix і ніколи не шкодую.

Адріан По

Адріан По

~ Після закінчення Художнього інституту у 2002 році Адріанна працювала дизайнером у D.R. Хортон, компанія Fortune 500, яка створює все, починаючи від журналу, розповсюджуючись до рекламних щитів. У 2007 році вона розпочала розробку та графічну компанію великого формату і не озирнулася.

Близько шести років тому я створив веб-сайт для себе на WIX. Це було просто для розваги випробувати платформу, оскільки мій старий сайт був на WP, і мені це сподобалось досить. Після кількох днів граючи з WIX, я був вражений. Швидкість, яку я міг зібрати на сайті, була досить приголомшливою, тому я переніс свій домен, і це було початком чогось великого.

Приблизно через рік, коли я мав своє портфоліо на WIX, я вирішив зробити веб-сайт для магазину підводного плавання, я працював за сумісництвом. Я зробив це як халява, щоб спробувати інший сайт на WIX. Я створив веб-сайт, і на моє здивування через пару місяців бізнес вибухнув.

Ми за короткий час дійшли до №1 в Google, і наша сторінка у Facebook зростала як бур’ян. Це було як ми потрапили у це солодке місце. Тому я вирішив зробити ще кілька веб-сайтів для місцевих острівців на Сент-Томасі.

Усі сайти мали подібні результати, і найкраща частина… Після того, як сайт був повним, моїм клієнтам не довелося чекати, коли я внесу зміни або заплатити за обслуговування! Для мене це золото. Я знаю, що деякі дизайнери веб-сайтів відкидають ніс на WIX-сайтах.

Деякі сміються, а деякі щиро стурбовані тим, що майстер-конструктор може вивести їх з ладу. Ну, я дивлюсь на це як на благо! Я дизайнер; Я ненавиджу код. Я краще візуально працюю, і я думаю, що WIX відкриває двері для дивовижних веб-дизайнерів, які, можливо, не знають або люблять аспект кодування.

Не розумій мене; WIX не замінює справжній талант. Крім того, для мене мені нудно робити звичайне обслуговування. Мені подобається заплітати декілька крутих різних дизайнів одночасно, а потім передати їх своїм клієнтам швидким відео “як”. Це звільняє мене від переходу до наступного класного проекту та бути вибірковою для дизайнерських сайтів, які я вважаю, що розмовляють зі мною.

Я виявив, що 99% клієнтів приходять до мене з інших платформ. WP найпопулярніший. Його завжди однакова історія; “Дизайнер мого веб-сайту перейшов у МВС, або вони мені не передзвонять, вони хочуть $ X за просту зміну, і це занадто дорого. Вони взяли мій логін, і я не можу зараз змінювати зміни”.

Завжди завжди дизайнер веб-сайтів якимось чином не вдавався або не стягував абсурдні суми за зміни. WIX усуває цю проблему. Я створюю прекрасний, динамічний веб-сайт із сотнями програм, доступних для моїх клієнтів швидко та ефективно у своєму обліковому записі WIX pro.

Після створення сайту я переношу його на свій WIX-акаунт для своїх клієнтів, щоб вони мали 100% контроль над власним сайтом. Потім я відступаю. Мені завжди доступні допомога та питання, і я буду обслуговувати за певну плату чи зміни, але ключовим є те, що вони можуть робити зміни самостійно.

Я вважаю, що всі мої клієнти так задоволені цим і відчувають себе менш контрольованими дизайнером свого веб-сайту. Вони мають свободу, і це змушує їх повертатися до інших проектів і давати мені реферали. Я думаю, що 80% мого бізнесу зараз є на основі рефералів і починається лише з декількох WIX сайтів.

На будь-якій платформі завжди є темна сторона. Я думаю, що WIX повинен активізувати свою SEO-гру. Якщо ви будете дотримуватися основ, ви отримаєте гідні результати, але я вважаю, що їм потрібно ще трохи зосередитись на цьому. В даний час WIX використовує парастораж, тому, схоже, всі WIX-сайти отримають F-рейтингові розпакування зображень, оскільки сміття розширення файлів додається з серверів.

Це ускладнює отримання точних результатів тесту на швидкість навантаження. Полегшено за допомогою правильного стискання зображень та знань не перевантажувати сторінку – ключове значення. Я також думаю, що ще одним недоліком WIX є можливості електронної комерції. Давайте дивитися правді в очі; це дуже некрасиво.

Ви можете використовувати Ecwid, який мені дуже подобається, і дозволяє користувальницький CSS, що приємно, але базовий WIX-магазин потребує деякої любові. Це можливо для невеликого магазину з менш ніж 50 онлайн-продуктів, але якщо це великий магазин, він занадто трудомісткий і просто не протікає добре.

При всьому сказаному – річ, яку я L.O.V.E. про WIX – це те, що вони слухають! Вони постійно вдосконалюють свою платформу. Вони додають нові додатки, які значно полегшують життя, та нові функції, які роблять сайти дивовижними.

Чи приймає WIX роботу у правильних дизайнерів веб-сайтів? Ні! Суть полягає в тому, що важко створити для себе … і ти зараз трясеш головою так. Мені знадобилися роки, щоб розробити сайт, який мені подобається, і я впевнений, що все-таки зміню його за рік.

Власникам бізнесу WIX завжди потрібен WIX-дизайнер. Я кажу всім своїм клієнтам спробувати WIX, перш ніж мене найняти. Вивчіть платформу і спробуйте створити їх сайт. Я не втратив жодного замовника таким чином, вони всі чесно оцінюють, і вони в кінцевому підсумку найняли мене зробити початковий дизайн.

Я думаю, що WIX має деякі вдосконалення, але які платформи не потрібно? Це чудове місце для власників малого бізнесу, і я справді думаю, що воно з часом продовжуватиме вдосконалюватися.

Крістіан Ролланд Табарка

Крістіан Ролланд Табарка

~ Крістіан є засновником і генеральним директором SeeDesine. Він має більше семи років досвіду роботи в веб-дизайні. Його компанія спеціалізується на веб-сайтах WIX та брендингових рішеннях для будь-якого бізнесу чи продукту. Вони створюють професійні онлайн-середовища, призначені для задоволення ваших потреб та покращення вашого бізнесу.

З дитинства я захоплювався всім, що означає матеріалізований зір, змішуючи кольори таким чином, щоб ефекти залишали місце для натхнення та творчості.

Якщо ви є власником компанії, то ви знаєте, як важливо мати функціонуючий веб-сайт, щоб ваші клієнти могли знайти вас, а також робити покупки у вас. Наявність веб-сайту допоможе збільшити ваші доходи та дозволить клієнтам знайти інформацію про вас, коли їм це потрібно.

Я думаю, що найпопулярнішим розробником веб-сайтів є Wix. Конструктор веб-сайтів Wix ідеально підходить для будь-якого бізнесу та надасть вам багато переваг.

Після реєстрації на сайті ви можете переглядати понад 250 шаблонів вашого нового веб-сайту. Ви можете вибрати будь-який дизайн, який ви хочете використовувати. Це заздалегідь зроблені конструкції, що означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про кодування або HTML, що входить до них.

Часто розробникам веб-сайтів може бути важко орієнтуватися і заподіяти вам головний біль. Wix пропонує дуже зручний інтерфейс, який складається з інтерфейсу перетягування. Цей інтерфейс перетягування дуже корисний для людей, які не мають досвіду проектування веб-сайтів, і це робить ваш веб-сайт легким вітром.

Ви можете розташувати всі свої тексти, зображення та відео, куди хочете, щоб вони перейшли, просто пересунувши їх і розмістивши там, де вважаєте за потрібне..

Нарешті, Wix пропонує корисні інструменти для використання, якщо ви коли-небудь застрягнете в будь-який момент під час створення веб-сайту. Існує безліч різних кнопок, щоб натиснути, щоб отримати допомогу прямо на сайті, і ви навіть можете звернутися до служби підтримки клієнтів.

Це вигідно, тому що ви ніколи не знаєте, коли ви можете зіткнутися з проблемою, і відповіді на ваші запитання допоможуть вам продовжити подорож щодо створення веб-сайту.

Розробник веб-сайтів на Wix.com дуже простий у використанні, і він пропонує безліч різних інструментів, які допоможуть вам створити свій сайт з нуля..

Ваші клієнти вже шукають вас в Інтернеті, і якщо у вас немає веб-сайту, ви програєте їх конкуренції. Перестаньте передавати своїх клієнтів іншим, оскільки ви боїтесь стрибнути у світ веб-сайту.

Конструктор веб-сайтів Wix – це чудове місце для початку, і він надасть вам функціонуючий та професійний веб-сайт за короткий проміжок часу.

Punchface Studio

Сара Ж.К.

~ Сара – графічний дизайнер Wix Pro з 2009 року. Вона також є супергероєм соціальних медіа.

Після використання будь-якого розробника веб-сайтів там я дійшов висновку, що Wix.com перевершив усі очікування. Wix зробила такі успіхи, як ніхто не міг повірити, і я користувався їхніми послугами з 2009 року, коли я вперше запустив власний малий бізнес.

Окрім того, що редактор Wix постійно розвивається, пропонуючи нові та вдосконалені функції, які допоможуть вам легко використати ваш потенціал; Спільнота Wix – тепла, де співробітники Wix та дизайнери Wix взаємодіють та підтримують один одного. Здорова конкуренція, можливості просто не закінчуються.

Я часто пояснюю Wix.com як Photoshop веб-дизайну, через свободу, яку він дає вам просто створити. Сотні чудових інструментів у вашому розпорядженні, які підходять як новачкам, так і професіоналам, це все, що ви можете попросити, щоб створити все, що ви могли собі уявити. Це як магія, натисніть “Готово”!

Коли я вперше розпочав свою діяльність, у мене був абсолютно нульовий досвід веб-дизайну чи кошти, щоб найняти веб-дизайнера, тому я почав вивчати свої варіанти. Саме тоді я натрапив на Wix.com після того, як відчайдушно відмовився від інших варіантів, які змусили мене слідувати макеті чи формату.

Вікс протистояв усім правилам; це дало мені порожнє полотно, щоб просто погратись змістом мого серця і такою свободою, в яку я закохався. Найбільше про Wix полягає в тому, що, якщо у вас є 5 хвилин або 5 днів, щоб провести на веб-сайті, для кожного є щось.

Прекрасні заздалегідь розроблені шаблони, порожнє полотно для вас, щоб створити щось повністю з власних візуалізацій (та інструментів для його підтримки) та того, що це відкрило цілий новий світ дизайну для Wix Pros та клієнтів..

Девід Аттард

Девід Аттард

~ Девід – веб-дизайнер, відомий письменник на багатьох веб-сайтах з веб-дизайну та засновник DART Creations, веб-сайту для людей, що працюють з веб-сайтами.

У день і вік, коли сайт є такою необхідною частиною бізнесу, чудово, що люди, які не мають доступу до веб-дизайнера (з будь-якої причини), мають чудові альтернативи.

Треба бачити це з точки зору багатьох малих підприємств, які хочуть працювати в Інтернеті, але не мають поняття, з чого почати.

WIX – відмінний вибір. Завдяки штучному дизайну інтелект дозволяє легко створити чудовий веб-сайт за короткий та зовсім короткий час.

Будучи таким простим, покроковим майстром, який запитує такі речі, як контекст сайту (інтернет-магазин, одяг, дитина?), Потім запитує вашу адресу, телефон, подробиці соціальної мережі та створює всі сайти з нуля. Звичайно, можна змінити та вдосконалити за необхідності, але основи встановлені.

По суті, це сильно спрощена система управління вмістом, яка прихильна до того, щоб створити просту роботу користувачів для людей, яким потрібно створити веб-сайт (але не знаю, як).

Він не хоче бути WordPress і ніколи не може бути таким гнучким, але це правильний інструмент для малого бізнесу, якому просто потрібна допомога, щоб створити веб-сайт за відносно низьку плату.

Анжеліка

Анжеліка

~ Angelique є засновником Fresh Pixel, агентства з веб-дизайну, яке надає професійні веб-сервіси, включаючи веб-сайти для початківців малого бізнесу, рішення електронної комерції та розробку сайтів на замовлення на повний спектр послуг, а також брендинг, SEO та послуги онлайн-маркетингу..

Що стосується розміщених веб-розробників веб-сайтів, то мої особисті переваги – це Wix переважно за те, що він має можливість швидко і швидко працювати із своїми темами. Хоча розробники веб-сайтів не для всіх, вони особливо корисні для малого бізнесу.

Усі розробники веб-сайтів мають свої та проти, і ми застерігаємо всіх клієнтів робити математику та враховувати вартість річних платежів для розробників веб-сайтів і ретельно зважувати їх на більш традиційних платформах веб-сайтів.

Рішення електронної комерції є досить обмеженими, і я б не рекомендував їх, якщо клієнту потрібен сайт електронної комерції або складніший веб-сайт, такий як зона членства або можливості входу. У таких випадках WordPress, який також надає можливості редактора перетягування / випадання, є кращим варіантом, який дозволяє більш надійно створювати веб-сайти і дешевше, ніж щорічні збори розробників веб-сайтів..

Я розробляв веб-сайт вже більше десяти років і створив понад 200 веб-сайтів, починаючи від невеликих портфоліо сайтів до великих наборів, для мене – дизайн / маркетинг та брендинг йдуть рука об руку, і все це для створення емоційного зв’язку з аудиторією клієнта..

Ромі Брайер

Ромі Брайер

~ Romi – веб-дизайнер та партнер компанії Social Media компанії Quick Sites International. Ромі та її партнер Майя створили свій бізнес два роки тому, і їм вдалося створити десятки веб-сайтів (і рахувати).

З нашого досвіду, створивши десятки веб-сайтів, Wix.com – це найпростіша платформа для самостійного виготовлення для малого бізнесу.

Малий бізнес має обмежені ресурси для свого цифрового зображення та не має часу для вивчення більш складних платформ, таких як WordPress. Wix пропонує різноманітні красиві теми для своїх клієнтів, дозволяючи їм швидко та інтуїтивно редагувати, не потребуючи кодування, та має сотні додатків, які можна використовувати як у планах Freemium, так і Premium.

Я настійно рекомендую Wix.com для бізнесу, який планує свій перший веб-сайт без досвіду або має обмежені ресурси. Це особливо корисно, якщо компанії потрібен веб-сайт із портфоліо або простий веб-сайт електронної комерції.

Платформа Wix оновлюється кожні кілька днів, використовуючи новітні функції дизайну та управління, що дають все більше можливостей для дизайнера та самого бізнесу..

Рошайн Сенаратн

Рошайн Сенаратн

~ Фірма Roshain отримала статус “Бронза” як “Wix Pro Web Designer” від “ArenaWix” США, 8 листопада 2010 року та березня 2014 року. Він став першим “дизайнером Wix Pro” в регіоні Південної Азії.

Найкращий розміщений веб-сайт для створення малого бізнесу – це Wix.

Я рекомендую це, тому що це дуже проста платформа для створення веб-сайту, і він також має багато додатків для використання.

Ми можемо робити прекрасні веб-сайти в Wix, і у них немає великих оголошень про Wix для безкоштовних користувачів. Wix також пропонує довічний хостинг для безкоштовних користувачів.

Кеті Пауелл

Кеті Пауелл

~ Кеті – менеджер з маркетингу компанії Tie National, LLC. Каті використала свої таланти як для створення, так і для управління новими відділами з нуля, щоб забезпечити зростання компанії та задоволення клієнтів..

У минулому я кілька разів використовував Wix для малого бізнесу та наш недавній редизайн сайту. Для нових дизайнерів WIX пропонує чудові початкові шаблони для налаштування, зберігаючи сайт дуже професійно.

Для тих, хто має більший досвід дизайну, шаблони WIX можуть стати чудовим джерелом натхнення для плацдарму, але також дозволяє створити веб-сайт і з чистого полотна. Усі елементи є для блогів, зображень, анімації та найголовніше для SEO.

Я не працюю з усіма розробниками кодування, але з WIX ці знання мене не стримують, і мій дизайн та відчуття навігації дозволяють займати центральне місце. Ще краще, я можу вносити зміни на ходу без необхідності наймати розробника для оновлення кодування.

Джим Чадулас

Джим Чадулас

~ Джим закінчив мистецтво & Дизайн школи АКТО (1996-1999) як графічний дизайнер. Раніше працював позаштатним ілюстратором для журналів. В даний час він створює веб-сайти малого бізнесу, яким потрібен новий веб-сайт.

У Wix є найпростіший веб-розробник / редактор, який дозволяє простим користувачам представляти свою роботу. Ділова діяльність, послуги, електронний магазин та багато інших. Wix дотримується новітніх технологій із безліччю чудових інструментів, що допомагають створити дуже сучасний та дружній веб-сайт. Сотні додаткових додатків також можуть сприяти завершенню унікальних проектів.

WIX також надає маркетинг, рекламу, інформаційні бюлетені, SEO, аналітику, акції та відео. Має повний пакет для створення веб-сайту для малого бізнесу, ніж інші виробники веб-сайтів на ринку.

Джессіка Палотас

Джессіка Палотас

~ Джессіка – талановитий веб-дизайнер та професіонал соціального маркетингу, який має надзвичайні навички веб-розробки.

Ми вважаємо, що Wix – найкращий розробник веб-сайтів. Ми використовували багато інших платформ, майже всі, які є там.

Wix на сьогоднішній день найпростіший у використанні, а також він дозволяє проявляти творчість у своєму дизайні та ідеях, і все ще надає дивовижний веб-сайт HTML, який простий у використанні та перегляді, не використовуючи мало або зовсім без кодування HTML.

Після того, як я створив веб-сайт для своїх клієнтів, я можу зазвичай надати “Зроби сам” посилання, щоб допомогти їм зробити власні оновлення. Це надає їм сили, впевненості та зручності підтримувати власний веб-сайт. Якщо у них є якісь проблеми, вони завжди можуть зв’язатися зі мною або звернутися за допомогою до служби Wix, без питань!

Я люблю Wix і будую з ним п’ять років. Я створив сотні та сотні веб-сайтів із кексованого бізнесу, до банків, до лікарів!

Джошуа Моран

Джошуа Моран

Як графічний дизайнер, WiX був би моїм вибором серед інших будівельників веб-сайтів.

Основна причина полягала б у його спроможності працювати з порожнім полотном, без шаблонів і повністю настроюється.

Повна настройка – це те, що робить підхід веб-сайту HTML привабливим. Однак недолік полягає в тому, що для кодування потрібно більше часу.

За допомогою WiX я можу зосередитись на Дизайні та зробити його естетично приємним, заощаджуючи багато годин кодування. Короткі терміни означають щасливіших клієнтів.

Трейсі Костопулос

Трейсі Костопулос

~ Трейсі є співзасновником та керуючим директором Brown Owl Creative, багатодисциплінарної дизайнерської компанії Великобританії, з акцентом на брендинг, дизайн та веб-розробки. Коричневий сова Creative поєднує дизайн та технологію, щоб запустити бренди та допомогти бізнесу рости як на місцях, так і в усьому світі.

В Brown Owl Creative ми використовуємо технології HTML5, CSS3 та JavaScript для створення цікавих та інноваційних програм для мобільних пристроїв, планшетів та настільних ПК для веб-рішень наших клієнтів. Ми працюємо на деяких платформах, включаючи WordPress, Wix, SquareSpace, Webflow та Magento.

Жоден конструктор веб-сайтів не є ідеальним, на мою думку, всі вони мають свої плюси і мінуси. Особисто для мене Wix – це найбільше інноваційне тягання & падіння веб-сайту серед своїх конкурентів.

Ви можете досягти високого рівня вдосконаленого дизайну без необхідності знати кодування, і вони завжди вводять нові та інноваційні функції, що, на мою думку, випереджає їх конкурентів у цьому відношенні.

Це важливе значення, якщо ви хочете створити свій сайт на платформі, яка може зростати разом із вашим сайтом у міру зміни вимог.

Можливість створення веб-сайту для настільних пристроїв та мобільних пристроїв без кодування та розробки робить його надзвичайно конкурентоспроможним для малого бізнесу та стартапів, які прагнуть швидко і ефективно, в межах бюджету створити присутність веб-сайту..

Я вважаю, що зростання Wix (88 мільйонів зареєстрованих користувачів станом на липень 2016 року) в основному пояснюється їх інноваційним підходом до розробки нових функцій, а також робить його зручним для малого бізнесу для управління та оновлення власних веб-сайтів без необхідності наймати розробник, щоб робити невеликі веб-оновлення від свого імені.

Вони також мають одну з найсильніших інфраструктур підтримки, доступну серед усіх розробників веб-сайтів, і залишаються чуйними по телефону та електронною поштою про підтримку. Це в поєднанні з гнучкістю їх платформи та простотою використання робить їх лідерами на ринку, що є дуже конкурентоспроможним на сьогодні ринку.

Сара А. Шерман

Сара Шерман

~ Сара є Засновником illustrateddomain.com, вона – нагорода Wi-Fi сертифікована дизайнерська програма Pro і створює сайти з 2010 року. Її попередній досвід як бізнес-консультант та маркетинговий експерт допомагає її клієнтам визначити свої онлайн-стратегії.

На мою думку, Wix – це абсолютно найкращий вибір для платформи малого бізнесу.

Користувачі можуть створити чудові веб-сайти за частку ціни, яку вони заплатять за інші платформи. Він має технологію перетягування, яка допомагає користувачам з невеликим досвідом роботи в Інтернеті мати можливість створити чудовий веб-сайт. Якщо професіонал створює ваш сайт Wix, вам легко дізнатися, як керувати своїм сайтом.

Для малого бізнесу функції бекенда Wix – це єдиний веб-магазин, де все є під рукою, щоб не просто створити веб-сайт, а й керувати клієнтом та залученням клієнтів в одному місці.

До функцій Wix належать:

 • Очистити красивий дизайн веб-сайтів
 • Простота використання
 • Просте, ефективне SEO (без аяксу)
 • Про фотогалерея
 • Бекенд Wix – для керування вашими клієнтами, контактами та клієнтами
 • Паралелекс та чуйний дизайн (Wix Columes)
 • Управління маркетингом електронною поштою (Wix Shout Out)

Антоніо Калабрезе

Антоніо Калабрезе

~ Антоніо – генеральний директор Unraveled Media, цифрового агентства, що надає користувальницький дизайн веб-сайтів та SEO-послуги. Він також є засновником Boonle.com, ринку графічного дизайну.

Хоча я створюю веб-сайти на різних платформах, Wix.com, як правило, найкраще працює, коли справа стосується веб-сайтів малого бізнесу. Я рекомендую Wix власникам малого бізнесу досить часто з наступних причин:

Доступність

Вартість налаштування спеціально розробленого веб-сайту Wix порівняно зі спеціально розробленим сайтом WordPress, як правило, значно менша. Зазвичай це пов’язано з часом, необхідним для створення веб-сайту Wix порівняно з сайтом WordPress.

Швидке налаштування & простота використання

Завдяки надзвичайно настроюваному редактору перетягування, налаштування чудового веб-сайту часто може бути здійснено за короткий період, коли ви ознайомитесь із платформою.

Технічне обслуговування

Навчити клієнтів як керувати та редагувати їх веб-сайти Wix набагато простіше, ніж сайти WordPress. Клієнти зазвичай швидко розуміють концепцію конструктора перетягування та вдячні, що вони можуть самостійно вносити основні зміни, такі як додавання фотографій чи зміна тексту. Документація щодо підтримки – це лише один клік.

Беатріс Е. Карабалло

Беатріс Е. Карабалло

~ Beatriz – веб-дизайнер та блогер, орієнтований на те, щоб допомогти людям розпочати свій блог з нуля. Вона надає покрокові підручники та корисні поради, а також пропонує свої послуги кодування для налаштування шаблонів простору простору..

Коли я замислююся над професійними веб-сайтами для малого бізнесу, я одразу замислююся про Squarespace. Я вважаю, що це найкращий розробник веб-сайтів, а не через його популярність. Для мене Squarespace на сьогоднішній день є найкращим рішенням для створення стабільного бізнес-сайту самостійно, головним чином, через ці три основні аспекти:

1. Шаблонні шаблони: Я величезний прихильник реагування на веб-сайт, не тільки тому, що це дозволяє вашій аудиторії ефективно переглядати ваш сайт, коли вони перебувають у дорозі, але й тому, що дає їм знати, що ви серйозно ставитесь до свого бізнесу, і на що ви звертаєте увагу деталі, які занадто часто не помічаються.

Усі шаблони Squarespace повністю реагують, і навіть якщо ви додаєте будь-які елементи з сторонніх джерел, які є не чуйний , їх можна легко налаштувати, ввівши в редактор пару CSS-рядків

2. Настроювання: якщо ви хочете, щоб ваш сайт був пам’ятним і повністю адаптований до вашого бренду, вам потрібно докласти роботу до нього. Це означає, що вам потрібно мати можливість редагувати, вибирати кольори та підбирати шрифти для кожного елемента вашого веб-сайту.

За допомогою редактора стилів Squarespace ви можете змінювати майже кожен аспект свого сайту, включаючи кнопки, кольори роздільника, шрифти, колір тексту, набивання тощо, що дозволяє створювати повністю персоналізований сайт без будь-яких навичок кодування. Крім того, якщо ви володієте знаннями HTML та CSS, у вас є можливість ще більше налаштувати свій сайт завдяки безлічі областей введення коду, наявних у всіх шаблонах..

3. Ціноутворення: коли ви починаєте бізнес за бюджетом, може бути заманливо шукати найдешевші доступні варіанти, але коли мова йде про платформи веб-сайтів, я категорично не згоден. Надійний конструктор, який надає вам всю необхідну функціональність та багато іншого, часто постачається з цінником. На щастя, плани Squarespace дуже доступні, і ви завжди можете вибрати оновлення, коли ваш бізнес зростає.

Що стосується розміщених веб-розробників веб-сайтів, це те, що навіть коли всі вони можуть пропонувати зручний інтерфейс, широкий спектр шаблонів і навіть безкоштовні акаунти, вам потрібно погодитися з тим, який допоможе вам створити власне присутність в Інтернеті. Ось чому я рекомендую Squarespace для тих, хто хоче створити довгостроковий бізнес в Інтернеті

Джефф Міллер

Джефф Міллер

~ Джефф є власником і концептуальним художником, що стоїть за HellothisisJeff Design, окремим магазином бренду та веб-дизайну, орієнтованим спеціально на некомерційні прибутки, церкви та малий бізнес.

Кожен веб-проект має різні вимоги до розгляду та цілей, які потрібно досягти, тому, на жаль, жодна ідеальна платформа не працює для кожного клієнта. Однак використання Squarespace як повноцінного веб-рішення, яке часто розміщується, має найбільш сенс для багатьох малих підприємств, некомерційних організацій та церков, з якими я працюю.

Творчо, Squarespace пропонує красиво чисті шаблони, які ідеально підходять для спілкування переконливих історій бренда. Можливість пропонувати наші власні налаштування за допомогою CSS, а також глибоко заглиблюватися в платформу для розробників, насправді розрізняє Squarespace як інструмент справжнього дизайнера. Це дуже мало, що неможливо досягти в їх рамках.

Однак найбільші особливості лежать на стороні клієнта з точки зору інтуїтивного управління вмістом та обслуговування сайтів. Мої клієнти люблять, як легко створювати динамічні макети нових сторінок за допомогою редактора перетягування і мати повний контроль над ієрархією своїх сайтів..

Squarespace також пропонує безліч переваг за кадром, наприклад, безпека SSL, інструменти електронної комерції, різні основні інтеграції та відмінне обслуговування клієнтів.

Підсумовуючи все, мені подобається використовувати Squarespace, тому що це швидко і легко, але ви отримуєте найвищі дизайнерські та змістовні рішення, які допомагають мені розповідати історії своїх клієнтів дуже практичними способами.

Джосія Нельсон

Джосія Нельсон

~ Джосія отримав 5 нагород за веб-дизайн за останні 5 років. В даний час він займається веб-дизайном лише для приватних клієнтів і керує своєю компанією ReadySettle постійно. Він створив сайт своєї компанії у вихідні дні.

З усіх претендентів Squarespace – це той, кого я в кінцевому підсумку обрав би. Вони мають дуже прості, інтуїтивно зрозумілі інструменти, дозволяючи забезпечити чистий дизайн та стиль. У мене було багато власників малого бізнесу та підприємців, які користуються Squarespace, і найкраще в тому, що вони роблять свій код, щоб працювати разом дуже добре.

Інструменти веб-сайтів, що використовують графічні інтерфейси, повинні створювати контейнери, як фрагменти головоломки, щоб перетягнути та працювати. У більшості випадків це загрожує громіздкою суєтою невідповідних елементів дизайну та неповторних кольорів.

Однак квадратний простір робить це прекрасно, використовуючи іншу техніку, яку використовують не багато інших гравців. Це дуже очевидно, наскільки швидко завантажуються сторінки, як реагує сайт, і просто загальне відчуття справжності та якості, яке ви просто не можете отримати з більшості платформ перетягування.

Загалом, Squarespace – це мій вибір номер один як веб-майстер. Не дуже багато платформ можуть відповідати вартості та простоті використання у порівнянні з кінцевим результатом. Це високоякісний, чуйний веб-сайт, який ефективно передає повідомлення веб-сайту та робить це дуже приємним для очей.

Ділан Зегер

Ділан Зегер

~ Ділан – засновник Lovably Inc., нью-йоркської творчої студії, орієнтованої на поширення довготривалих ідей з усього світу, використовуючи продуманий, орієнтований на ціль дизайн. Заснована в 2014 році з метою зробити доступніші послуги дизайну високого класу, ми допомогли перетворити десятки чудових ідей у ​​прекрасні реалії.

Квадратний простір є найкращим веб-розробником веб-сайтів для малого бізнесу, оскільки він забезпечує широкі, креативні налаштування, зберігаючи простоту та елегантність, які більшість сервісів навіть не наближаються до досягнення.

Квадратний простір дозволяє нашим клієнтам легко додавати та редагувати вміст на своїх веб-сайтах, а також бере на себе тягар управління складними веб-налаштуваннями..

Нарешті, цілодобова підтримка клієнтів Squarespace є найвищою і завжди готова допомогти. Ви не можете цього перемогти.

Меган Хартман

Меган Хартман

~ Меган є дизайнером UX і засновником Crafting Creative, де вона працює з креативними підприємцями для створення зручних веб-сайтів, які створюють їхній авторитет і приносять більше клієнтів до їх цифрового порогу. Ви можете знайти її у Twitter або Instagram @MeghanCreative.

Найкращий розробник веб-сайтів і той, який я використовую як для себе, так і для своїх клієнтів – це Squarespace. Squarespace – це всебічне рішення: вони дбають про розміщення хостингу, через них можна налаштувати ваше доменне ім’я, і вони легко інтегруються в Google Apps. Нещодавно вони також почали пропонувати безкоштовні сертифікати SSL, що означає, що URL-адреса вашого веб-сайту на початку матиме https: //, сповіщаючи своїх користувачів, що це безпечний сайт для використання.

Тепер, чому це має значення? Оскільки, починаючи з 2017 року, Google розбивається на незахищені сайти, і ваш потенційно може бути позначений як незахищений, якщо у вас немає цієї магії SSL. Хороша новина в тому, що з Squarespace вам навіть не потрібно про це турбуватися.

Крім усіх дурних функцій SEO, які має Squarespace, я люблю це за те, наскільки він зручний і налаштований. З їх красивими темами та редактором перетягування – це одна з найпростіших платформ в Інтернеті. Мало того, але вони фактично роблять відносно безболісним налаштування, надаючи вам можливість додавати власні CSS, HTML та JavaScript.

Я використовував WordPress, Weebly, Wix, Webflow, і користувальницький веб-сайт із нуля. З усього цього досвіду я знайшов Squarespace найкращим розробником веб-сайтів для власників малого бізнесу. Він простий у використанні, має чудовий вбудований набір функцій, і він дозволяє налаштувати блог, щоб привернути більше онлайн-трафіку до вашого бізнесу.

Зоран Босанчич

Зоран Босанчич

~ Зоран є співзасновником агентства цифрового маркетингу POINT OUT, де він працював з такими брендами, як Aquafresh, BMW, Cisco, GlaxoSmithKline, Peugeot, Sensodyne та STIHL. Він зробив своєю особистою місією допомогти кожному прагнучому людині розпочати бізнес, який він любить будувати.

Квадратний простір не запропонує вам гнучкість WordPress. Але це стосується будь-якого іншого розробника сайту.

Він також не має надто простого будівельника Weebly. І може не бути такої великої колекції шаблонів, як Wix.

І все-таки кращий розробник веб-сайтів на ринку – це Squarespace. Руки вниз.

Чому?? Це справа у верхній частині в кожній категорії. Більше того, він відрізняється тим, що стосується вирішальних питань, таких як дизайн, доступність передачі та готовність до SEO. Усі шаблони відповідають. Вони працюють як на робочому столі, так і на вашому телефоні. Це особливо важливо останнім часом використання мобільного Інтернету вперше перевищило робочий стіл у всьому світі.

Squarespace зробив ідеальне поєднання зручності використання, гнучкості дизайну та дотримання кращих практик UI / UX.

Як малий бізнес, ви не повинні витрачати занадто багато часу, керуючи своїм сайтом, а фактично будуючи свій бізнес. Ваш веб-сайт повинен допомогти вам скористатися будь-якою можливою можливістю онлайн-бізнесу, хоча він не повинен витрачати ваш цінний час та енергію.

І саме це ви отримуєте з Squarespace.

Насправді ви будете вражені розумом завдяки тим, що можете робити. Шаблони, такі як Тихоокеанський дозволить вам створити свій сайт, щоб він відчував, як це було зроблено на замовлення. Ви можете мати всі необхідні віджети, блоки для входу та кнопки CTA, які вам знадобляться. Він також інтегрується з Leadpages, ConvertKit та іншими популярними додатками.

По суті, Squarespace пропонує все, що вам знадобиться для малого бізнесу. І пропонують це за розумну ціну.

Діоген Бріто

Діоген Бріто

~ Diogenes має понад 9 років досвіду розробки та розробки веб-сайтів, а також багатий досвід в галузі ІТ та фізичного дизайну продуктів.

Я рекомендую Squarespace як кращий розробник веб-сайтів. Простір квадрата має:

1. Підтримка 24/7,

2. Велика спільнота фахівців,

3. Найкраще розроблені, повністю реагуючі шаблони та

4. Система управління вмістом надзвичайно гнучка.

Алісса Хопкінс

Алісса Хопкінс

~ Alyssa допомагає малому бізнесу розростати свою аудиторію за допомогою дизайнів та фотографій.

Я віддаю перевагу Squarespace з кількох причин:

1. Squarespace пропонує прекрасно оформлені сайти, які дозволяють змінювати шаблони в будь-який час, не втрачаючи вміст. Якщо ви хочете змінити шаблон на Wix, вам доведеться почати заново і втратити вміст, який болить!

2. Квадратний простір чуйний. Wix дозволить вам приховати певні речі на мобільних пристроях, але для більшості моєї клієнтури вони не хочуть розробляти мобільний сайт окремо, вони хочуть спроектувати один сайт, а код зробити все інше.

3. Квадратний простір має фантастичну підтримку 24/7. Знайти когось з ким поговорити на Wix – БІЛКА. У них величезний геп-форум, але іноді вам потрібно поговорити або надіслати електронною поштою людину, а не витрачати години на пошук форумів для вашого рішення. Я був там, і це не весело.

4. Квадратний простір пропонує необмежену пропускну здатність, на відміну від Wix. Це величезно, якщо ви очікуєте, що на ваш сайт буде велика кількість відвідувачів і якщо на вашому сайті багато вмісту, який вам потрібно швидко завантажувати. У Wix занадто багато обмежень на пропускну здатність.

5. Площа простору була побудована дизайнерами. Всі їхні шаблони виглядають високо. У нього є більш структурована тяга & падіння порівняно з Wix. Крива навчання може бути простішою на Wix, ніж у Squarespace, але як тільки ти зрозумієш основи створення сайту на ньому, зробити це дуже просто.

Девід Хед

Девід Хед

~ Девід був спеціалістом з простору простору протягом 3 років, і він особисто створив близько 100 майданчиків простору. Він є засновником DesignLive, який схожий на Uber для дизайнера Squarespace.

Я повинен вибрати Squarespace. Первісною причиною того, що я почав розробляти платформу, було те, що я намагався навчитися будувати веб-сайт свого першого бізнесу.

Я спробував будь-яку іншу платформу (Shopify, Wix, Weebly, WordPress тощо), і нічого не було таким складним, як Squarespace.

Вони найбільше задумувались над тим, щоб усунути всі перешкоди, з якими можуть зіткнутися майстри. Простіше кажучи, це самий гарантований спосіб для звичайної людини створити прекрасний веб-сайт.

Джон Тіндель

Джон Тіндель

~ Джон – це трансформативна творча сила, що забезпечує приплив ідей, культури та лідерства. Маючи понад 15 років досвіду, він заохочує роботу в команді, забезпечує стійке творче керівництво & розробка продукту.

По-перше, я думаю, що я їх усіх використав. Від прийнятих до власників рішень, у мене є клієнти, які хочуть їх конкретного рішення, і мені потрібно вміти працювати з тим, що вони мають. Останнім часом я використовую торговельне рішення Squarespace.

Мені подобається простота їхніх веб-сайтів, і їхнє рішення для електронної комерції досить легко створити та почати використовувати. Як дизайнер я схильний створювати свій сайт і ніколи не додаю контент. Squarespace створює такі прості мінімальні сайти, що я протистояти переробці та починаю додавати вміст на сайт.

Однією з переваг є ціна, реально доступна для продажу в Інтернеті та підключення кореспонденції клієнтів (Mailchimp, електронні листи), щоб створити чудовий досвід користувача при покупці в Інтернеті. За ціною менше 30 доларів ви можете запустити бізнес в Інтернеті, який виглядає чудово і функціонує як повний інтернет-продавець.

Вони не знімають ваші продажі, такі як Shopify та інші. Єдине падіння, яке я маю на сайтах комерції Squarespace, – це те, що у вас є лише один варіант обробки платежів. Загалом, я не думаю, що ви розчаруєтесь у їх платформі та підтримці.

Марта Туччі

Марта Туччі

~ Марта – засновниця та дизайнер Naya Traveller. Вона була визнана однією з найкращих майданчиків Squarespace у світі.

Я вважаю, що Squarespace є найкращою платформою веб-сайтів, що розміщуються самостійно. Вони мають чудові сторонні інтеграції, такі як Adobe Typekit, Getty Images та Stripe, які впорядковують щоденний робочий процес та допомагають сайту виглядати професійно.

Їх шаблони відрізняються високою якістю дизайну, а також легко налаштовуються за допомогою коду.

Нарешті, у Squarespace є велика спільнота підтримки, яка корисна користувачам з невеликими знаннями CSS / HTML, які бажають налаштувати свої сайти простими фрагментами коду.

Брендон Браун

Брендон Браун

~ Брендон – це дизайнер, заснований в Атланті, штат Джорджія, який спеціалізується на брендінгу та веб-дизайні. Брендон також працює з художниками та музикантами через розробку художників та консультації з брендом.

Я живу і дихаю Squarespace, коли справа стосується роботи з малим бізнесом. Squarespace – це чудова відповідність для малого бізнесу, який орієнтований на дизайн та хоче брати активну роль у розробці естетики вашого веб-сайту.

Я люблю використовувати Squarespace для підприємств, які тільки починають і цікавляться чистим, чуйним дизайном. Власники малого бізнесу в змозі зробити багато дизайнерських налаштувань, не торкаючись коду. Користувачі також можуть користуватися зручним інтерфейсом електронної комерції, що дозволяє їм безперебійно запускати магазин зі свого веб-сайту Squarespace.

Якщо малий бізнес шукає сучасний дизайн, орієнтований на зображення, обов’язково врахуйте Squarespace.

Нікола Бернарді

Нікола Бернарді

~ Нікола – професійний фотограф. Він створив свій власний сайт, який був визнаний одним з найкращих сайтів Squarespace у світі

На мою думку, Squarespace – це рукописний розробник веб-сайтів, розміщений там, на інтерв’ю.

Це вирізняє його простоту: все створено з урахуванням досвіду користувача та спрямоване на всіх людей, які не обов’язково мають будь-який досвід у веб-дизайні чи програмуванні.

Це не є виправданим визволенням, оскільки, як власник малого бізнесу, ви, мабуть, живете в постійному урагані ідей і хвилювань показувати / рекламувати все, що ви робите, і не маєте ні часу, ні цікавого, щоб навчитися працювати. з кодуванням або взагалі проектуванням.

Squarespace пропонує чудові шаблони, що реагують, смішно просту у використанні систему перетягування вмісту, а понад усе, найкращу підтримку клієнтів, яку я коли-небудь відчував.

Як фотограф, це дозволяє мені витрачати менше часу перед екраном, з’ясовуючи, як робити речі для свого веб-сайту, і більше часу на зйомку та виконання своєї роботи.

Брендан Кеннеді

Брендан Кеннеді

На мою думку, Squarespace – це найкращий розміщений веб-сайт для створення веб-сайту для малого бізнесу. Я вважаю, що це платформа, яка врівноважує чудовий дизайн та зручність у користуванні.

Власник малого бізнесу може створити прекрасний веб-сайт дуже швидко, і це заощадить їм багато грошей, коли вони масштабуються.

Також, з мого досвіду, вони мають найкраще обслуговування клієнтів і дуже добре працюють з власниками малого бізнесу.

Sampath S

Sampath S

~ Sampath – це професійний розробник веб-сайтів вже майже 9 років. За цей час він створив 100+ веб-сайтів, послідовностей & цільові сторінки. Він створює веб-сайти, які відповідають вашим бізнес-цілям і добре конвертують.

Я працював із 7-10 розробниками веб-сайтів, і Squarespace – один із них. Я використовую його в основному для створення веб-сайтів для своїх клієнтів, в основному особистого портфеля та малого бізнесу.

Вони містять блоки вмісту для різних типів вмісту (текст, зображення, аудіо, фотогалереї, карти тощо), що полегшує роботу.

Хоча я професійний розробник веб-сайтів у кількох CMS, якщо мене попросять вказати на розробника веб-сайту, це буде SquareSpace будь-якого дня.

Ось чому.
* Ви можете додати спеціальний HTML & CSS-код для прикраси сайту.
* Ви можете інтегрувати майже будь-яку програму до свого веб-сайту Squarespace (на жаль, поки не Zapier), що є величезним знаком полегшення. Ви не можете цього зробити з більшістю інших розробників веб-сайтів.

Якщо вам цікаво дізнатися, чим він відрізняється від інших розробників веб-сайтів, ось короткий список плюсів.
Плюси

 • Великий набір чуйних шаблонів
 • Безкоштовний SSL сертифікат
 • Вбудований магазин електронної комерції
 • Необмежена кількість сторінок & віджети
 • Необмежений обсяг пам’яті
 • Захист паролем будь-якої кількості сторінок

Однак, як і будь-який інший продукт, SquareSpace також постачається зі своїм набором мінусів.
Мінуси

 • Без вільного плану
 • Швидкість сторінки викликає занепокоєння часом
 • Процесор оплати обмежений смугою (лише)
 • Ніякий творець членства (не блокатор)

Я ніде не говорив про SEO, тому що без спеціального веб-сайту вам завжди доведеться працювати з оптимізацією.

Якщо ви шукаєте розробника веб-сайтів, щоб розпочати роботу одразу, і не хочете безладних оголошень на всьому веб-сайті свого бізнесу, перейдіть з ним.

За ціною менше 3 кав ви отримуєте захищений від SSL веб-сайт (щомісяця) для встановлення своєї присутності в Інтернеті за допомогою Squarespace.

Джаред Гіббонс

Джаред Гіббонс

~ Джаред – співзасновник Pocket Knife, творчої групи, яка розробляє та розробляє власні веб-сайти Squarespace.

Я думаю, що Squarespace є прекрасним рішенням для тих, хто хоче створити веб-сайт для малого бізнесу.

Вони мають не тільки прекрасні шаблони, які можна використовувати як вихідну точку, але й підприємства можуть легко керувати вмістом свого веб-сайту в майбутньому за допомогою інтуїтивної системи Squarespace CMS.

Едвард Вісневський

Едвард Вісневський

~ Едвард витратив більше десяти років на створення занурюючих та інтерактивних цифрових вражень. В даний час він є технічним директором Radish Lab і працює над управлінням технічної команди та впровадженням інноваційних технологічних рішень для складних викликів, з якими стикаються організації з соціального впливу.

Ми рекомендуємо Squarespace. Це недорогий, простий у використанні і містить інтерфейс “краплі та падіння”, що дозволяє безболісно створювати красиво оформлені веб-сайти за лічені хвилини.

Squarespace пропонує високоякісні та красиві шаблони, які ставлять на перший план UX та дизайн, крім того, що пропонують спрощені інтеграції, нестандартні параметри електронної комерції та чудові інструменти для розробників, що виходять за рамки інших традиційних розміщених веб-сайтів платформи.

Крістель Лора Восс

Крістель Лора Восс

Квадратний простір – це місце, якщо ви хочете виростити свій бренд. Ця платформа ніколи не стоїть на місці і гнучкість є ключовою в наші дні.

Я розробляю виключно Squarespace, оскільки це платформа, на якій творчість може розгортатися. І ніколи не потрібно турбуватися про безпеку чи несправні плагіни.

Моя мета – постійно кидати виклик власному обмеженню і завжди виконувати надзвичайну роботу. Площа квадрата дозволяє мені робити саме це!

Аміт Кумар

Аміт Кумар

~ Amit – завзятий цифровий маркетолог, який має добрий досвід роботи в партнерському маркетингу, маркетингу соціальних медіа та відео маркетингу. Він є співзасновником агентства цифрового маркетингу RankMeUp Services, що спеціалізується на збільшенні трафіку веб-сайтів та онлайн-продажів.

Moonfruit збирається виграти його для мене в будь-який день за його здатність пропонувати широкий спектр вбудованих функціональних можливостей та легко зрозуміти та керувати інформаційною панеллю користувача. У неї є чудовий букет освіжаючих тем на вибір.

Ви можете публікувати свій вміст і бути впевненим, що його сумісний з комп’ютерами, вкладками та смартфонами автоматично, він певною мірою також займається SEO. Ви навіть можете автоматично ділитися своїм вмістом у різних соціальних медіа.

Ще одна вагома причина, чому вона стає такою популярною, – ви навіть можете створити магазин електронної комерції лише за 3 простих кроки. Він працює безпосередньо за методом перетягування і дуже зручний. Окрім цього, ви також знайдете Google Analytics та Інструменти для веб-майстрів Google, інтегровані у свій інтерфейс користувача, що робить його ще більш привабливим для SEO.

Загалом, Moonfruit, за всіма стандартами, є однією з найбільш корисних та оптимізованих для SEO властивостей для вашого контенту.

Макс Робінсон

Макс Робінсон

~ Макс Робінсон – веб-дизайнер для веб-дизайну AIMS.

Ми завжди використовуємо MoonFruit для клієнтів, незважаючи на відносно старий інтерфейс користувача, який, здається, віддає стільки людей.

Мені подобається кількість персоналізації, яку ви маєте на кожному веб-сайті, і те, як легко додавати віджети та блоги.

Ми завжди мали позитивні відгуки про сайти, які ми створили за допомогою MoonFruit, і завжди встигали показати нашому клієнту, як користуватися будівельником, щоб вони могли самі змінити.

Shyam Bhardwaj

Shyam Bhardwaj

~ Shyam керує компанією з обслуговування цифрових брендів та розробок веб-сайтів.

На мою думку, Weebly – це один із простих, але ефективних інструментів для створення веб-майстрів для веб-майстрів. Їм не потрібно володіти навичками програмування, просто потрібно перетягувати властивості веб-сайту на веб-сайт, тому якщо мені потрібно використовувати інструмент для створення веб-сайтів для створення веб-сайтів для малих підприємств, я виберу Weebly.

Різні елементи, які ви зможете додати на веб-сторінки, включають текст, зображення, відео, кнопки, карти Google та контактні форми. Однією з головних його переваг є те, що під час створення веб-сайту ви можете одночасно бачити відображення на сторінці та перетягувати елементи з панелі інструментів у область веб-сторінки..

Weebly також включає хостинг – хмарний хостинг, який є дуже швидкою та захищеною системою. Час завантаження впливає на ваш рейтинг у результатах пошуку, тому він також матиме переваги SEO. Крім того, він також дозволяє вести блоги, які є власноруч вбудованими в CMS. Для веб-майстрів, які бажають вибрати функціональність електронної комерції, вона пропонує чудове рішення для електронної комерції.

Усі варіанти хороші, оскільки вимоги вашого веб-сайту відповідають специфікаціям вашого веб-сайту, а також відповідає рамкам або інструменту для створення веб-сайтів..

Всі хороші веб-сайти

Кожен раз, коли я консультуюся з фірмами малого бізнесу, я чую від більшості власників, що їм просто потрібен невеликий веб-сайт, розміром до 10 сторінок, який містить текст, зображення та вбудоване відео YouTube. Для таких незначних вимог Squarespace, Weebly або навіть WIX працюватимуть чудово. Інструмент Builder від Godaddy також стане простим рішенням для невеликого веб-сайту. Він просто потребує перетягування вмісту, зображень, слайдів, відео чи контактної форми.

Деякі додатки, такі як Weebly, Squarespace або WIX, також додали функції електронної комерції, тому для потреб електронної комерції декількох продуктів вони готові використовувати інструменти для створення вашого веб-магазину.

Для цього не потрібні знання програмування HTML для складної CMS, наприклад Magento, Prestashop або WordPress. Швидкість також буде хорошою для цих платформ, тому це ще один чинник, що відповідає SEO.

Дуже дякую всім експертам, які брали участь у цій експертній групі! Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, опублікуйте їх нижче, і ми обов’язково відповімо. Якщо ви збираєтеся запустити новий сайт, дайте мені знати, яку платформу ви плануєте використовувати.

Крім того, не забувайте, що обмін є дбайливим. Допоможіть нам поширити цю публікацію, поділившись з друзями та підписниками.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map