29 Що потрібно розглянути, перш ніж створити чудовий веб-сайт

Це складний, але не складний. Як це зробити так, щоб підсумувати те, що стосується створення веб-сайту? Завдяки технології та інноваціям технічні аспекти створення веб-сайтів стали легшими. Планування все ще є вашою перешкодою.


Нові веб-сайти часто надмірно ускладнюються ще до їх запуску. Будівельники підходять до цього, думаючи, що вони повинні бути всіма речами для всіх людей. Це не так. Люди хочуть менше, не більше. Ось 29 речей, які слід розглянути перед створенням веб-сайту.

Дізнайтеся майбутнє веб-дизайну у експертів

Contents

1. Мета вашого веб-сайту

Цілі змішування та суміщення приносять більше шкоди, ніж користі. Виграючі веб-сайти будуються та продаються з особливим фокусом.
Не ускладнювати. Виберіть один із трьох стратегічних варіантів:

 • 1. Продаж товарів та послуг. Сайт електронної комерції може приносити прибуток і прибуток, але для його створення та запуску потрібен великий бюджет.
 • 2. Зробіть потенційні клієнти. Ви можете розробити та продати цей веб-сайт за менші гроші. Не скупіться на те, що вам потрібно для отримання кваліфікованих відстежуваних клієнтів.
 • 3. Встановити повноваження. Це найменш дорогі побудови. Скористайтеся одним для створення поінформованості, але майте на увазі, що ви не можете використовувати його для продажу речей або отримання потенційних клієнтів.

2. Визначення цільової аудиторії

Є лише один спосіб створити успішний веб-сайт або блог. Вам потрібно бути найкращим у тому, що ви робите у своїй існуючій галузі.
Якщо ви не найкращий у світі на своєму ринку, скористайтеся більш вузьким підходом до його визначення. У якій ніші ти кращий (або ти можеш стати кращим), ніж будь-який інший конкурент?
Щоб знайти цю нішу, задайте ці три питання:

 • 1. Чи має ваш ринок нагальний біль чи ірраціональна пристрасть?
 • 2. Чи є докази, що вони прагнуть вирішити цей біль чи пристрасть?
 • 3. У вас є унікальне рішення для цього?

Стверджуючі відповіді на всі три запитання означають, що ви є визначили вашу цільову аудиторію.

3. Дослідження ваших конкурентів

Перш ніж ви навіть розпочати це, переконайтеся, що це важливо. Ти хочеш конкурентні дослідження тож ви можете робити те, що не роблять ваші конкуренти.
Ви визначили свій цільовий ринок на попередньому кроці. Настав час побачити, як їх приваблюють інші веб-сайти. Використовуйте ці інструменти.

 • Alexa: Ця послуга допоможе проаналізувати трафік у магазині електронної комерції вашого конкурента. Alexa надасть вам рейтинг глобального трафіку та аудиторію. Ви заплатите за деякі його розширені звіти.
 • SEO книга: Інструмент порівняння подібності сторінок: використовуйте цю послугу для порівняння назв сторінок ваших конкурентів, метаінформації та загальних фраз.
 • Інструмент добору ключових слів Google AdWords: Не пропускайте цю послугу. Використовуйте його для аналізу ключових слів і кількості трафіку, створеного цими ключовими словами. Ви можете використовувати його для того, щоб оцінити, скільки ваша конкуренція платить за клік за оголошення.
 • DomainTools: Whois: Все, що вам потрібно, це URL-адреса конкурента. Ви отримаєте вичерпний запис цього домену.
 • SpyFu: Ця платна послуга дозволяє вам бачити, які AdWords та ключові слова працюють для ваших конкурентів. Ви можете уникнути помилок, які вони допустили. Це як те, що всі ваші конкуренти роблять для вас тестування на ринку за $ 79 на місяць.

4. Вивчення стратегії монетизації

Чи дохід є одним із заходів успіху для вашого веб-сайту? Розглянемо одну з цих трьох стратегій:

 • 1. Сайт членства. Відвідувачі реєструються, щоб отримати доступ до вашого вмісту. Вони купують конкретні товари чи послуги.
 • 2. Підписки або платний стін. Відвідувачі сплачують періодичну плату, яка надає їм доступ до всього контенту до закінчення терміну їх підписки.
 • 3. Продаж контенту. Він повинен мати цінність і бути актуальним. Ви все ще можете продавати продукти на своєму веб-сайті, навіть якщо у вас немає свого. Стати партнером для продуктів іншого бренду. Ви заробляєте комісію за кожен здійснений продаж. Якщо ви тільки починаєте монетизувати свій веб-сайт, ця опція може підійти саме вам. Знайти партнерські програми легко. Розпочніть пошук за основною темою вашого веб-сайту, а потім слова “партнерська програма”.

5. Встановлення бюджету

Встановлення реалістичного бюджету починається з уявлення про те, що ви хочете робити на сайті. Подивіться на три основні сфери:

 • Дизайн. Скільки налаштувань ви хочете? Чи буде працювати стандартна тема WordPress? Вам потрібен індивідуальний дизайн з нуля? Ключовим драйвером бюджету тут, швидше за все, будуть потреби в графіці.
 • Зміст. Скільки унікального вмісту вам знадобиться? Вміст – це копірайтинг.
 • Функціональність. Задайте собі ці питання, щоб визначити витрати на функціонування вашого веб-сайту:

Вам потрібна більше, ніж основна контактна форма?
Ви хочете запропонувати завантаження?
Ви хочете відстежувати потенційні клієнти із форм?
Чи знадобиться вам електронна комерція, і якщо так, то який спосіб оплати?
Ви хочете оптимізувати свій сайт для пошукових систем (SEO)?
Вам знадобиться W3C або інша відповідність?

Додайте позиції бюджету з цих трьох областей до цього додаткового списку основних компонентів веб-сайту та витрат:

 • Ім’я домену – $ 10 / рік
 • Хостинг – від 10 до 100 доларів на рік (залежно від трафіку та хостингових послуг)
 • Веб-планування, дизайн та розробка – 60 годин і вище
 • Продовження обслуговування веб-сайтів – 500 доларів на рік і вище
 • Маркетинг веб-сайту в Інтернеті – $ 750 на місяць і вище

Загальна сума цих витрат дасть вам загальне уявлення про те, що коштуватиме створення та підтримка вашого веб-сайту. Ви будете мати свій бюджет.

6. Реєстрація домену

Отримання доменного імені включає реєстрацію цього імені в організації під назвою ICANN. Для цього ви використовуєте реєстратор доменних імен. Ви сплатите їм реєстраційний внесок, який коштує від 10 до 35 доларів за це ім’я.
Вибраний вами реєстратор – це питання особистого вибору. Запитайте у знайомих людей рекомендації. Переконайтесь, що вони акредитовані ICANN.

Реєстратори заробляють свої гроші, стягуючи послуги за додану вартість. Знайдіть час, щоб зрозуміти, що пропонується Шановні реєстратори:

 • Ніколи не приховуйте плату.
 • Надати вам прямий доступ до ваших записів Whois, блокування реєстраторів та кодів авторизації.
 • Надайте загальні параметри DNS, такі як записи імен хостів, обмінники пошти та сервери імен.
 • Запропонуйте безкоштовну послугу конфіденційності електронної пошти.
 • Ніколи не продайте свої дані третій стороні.
 • Доступ до телефону за наявності технічних проблем.

7. Веб-хостинг

Подумайте про веб-хостинг як про трансляцію вашого веб-сайту. Якщо ваш хостинг-сервіс не робить гарної роботи, цей досвід відображається на вас. Це навіть може означати втрачений дохід. Кілька років тому веб-сайт Amazon знизився на 40 хвилин через проблеми з веб-хостингом. За підрахунками, це втратило їх понад 4,7 мільйона доларів у втрачених продажах.
Жодна хостингова компанія не може гарантувати 100% часу роботи, але вона повинна пропонувати принаймні 99% часу безперервної роботи.

Ваш провайдер веб-хостингу повинен мати можливість масштабуватись, щоб забезпечити зростання трафіку. Ви можете почати із спільного сервера, а потім перейти на виділені сервери, як тільки ви отримаєте тягу.

Ви хочете швидкої реакції та підтримки, якщо у вас є технічні проблеми. Шукайте найкращого постачальника веб-хостингу, який пропонує цілодобову доступність. Зробіть фонову перевірку. Подивіться на відгуки клієнтів. Задавайте питання, якщо ви нічого не розумієте в угоді про рівень обслуговування.

Ви отримуєте те, за що платите. Найменш дорогий постачальник веб-хостів може бути не найкращим вибором.

8. Використання систем управління вмістом з відкритим кодом (CMS)

Деякі з найбільших веб-сайтів у світі працюють на системах управління вмістом. Це комп’ютерна програма, яка дозволяє публікувати та підтримувати вміст із центрального інтерфейсу.
Основна мета вашого веб-сайту визначатиме, чи потрібна CMS. Чи буде команда надавати вміст веб-сайту? Системи CMS дозволяють співпрацювати та керувати робочим потоком. Ось чотири найпопулярніших за рейтингом Google.

 • WordPress. Майже чверть усіх веб-сайтів в Інтернеті працює на цій CMS. Практично будь-який веб-сайт може використовувати WordPress CMS. Теми з відкритим кодом полегшують інтеграцію інших функцій. Для розширення функцій існує багато плагінів.
 • Joomla. Ця платформа CMS з відкритим кодом заснована на PHP та використовує базу даних MySQL для зберігання вмісту. Як і WordPress, існує тисяча шаблонів для індивідуального використання.
 • Мадженто. Ця платформа найкраще працює на веб-сайтах електронної комерції. Magento використовує бази даних Zend PHP і MySQL. Багато будівельників веб-сайтів використовують Magento, оскільки він створює сайти для мобільних пристроїв.
 • Друпал. Ця CMS є гнучкою і її віддають перевагу люди, які хочуть користувацькі веб-сайти. Це безпечний і надійний для Білого дому та НАСА. Недоліком є ​​те, що він не настільки зручний, як WordPress або Joomla.

9. Вивчення розміщених веб-сайтів-будівельників

На ринку є багато розробників веб-сайтів. Це може отримати переважне рішення. Сфокусуйте свою оцінку на тому, який із них найкраще відповідає вашим потребам, виходячи з:

 • Який вигляд, почуття та особливості ви хочете.
 • Скільки часу, сил та грошей у вас є.
 • Ви експериментуєте чи хочете чогось тривалого.

Ось декілька найпопулярніших варіантів розробника веб-сайтів:

Перейдіть до вражаючого, якщо ви хочете створити безкоштовний веб-сайт. Разюче створює красиві, прості сайти. Оновіть до платної версії, щоб видалити рекламу. Створіть веб-сайт на основі блогу безкоштовно в WordPress. В обох випадках ваш сайт прийме субдомен. Це інакше безкоштовний сайт – це невелика ціна.

Якщо ви тільки починаєте продавати з свого веб-сайту, виберіть Weebly або SquareSpace. Weebly дешевше, але шаблони не надто оформлені. Простір квадрата коштує дорожче, але шаблони викликають вишуканість та розкіш.

Якщо ви серйозно ставитеся до свого інтернет-магазину, ознайомтеся з Shopify. Він масштабований і підтримує зростання.

10. Спеціальний веб-дизайн проти шаблонів веб-сайтів

Спеціальний веб-сайт розробляється з нуля. Ваші унікальні характеристики визначають інформаційну архітектуру, графіку, функції та адміністративний бек-енд. Чи є у вас чітко встановлені інструкції щодо брендингу, які відображають, хто ви є компанією? Спеціальне рішення – саме для вас.

На розв’язання під замовлення потрібні місяці. Це може бути непрацездатним, якщо ви хочете розпочати роботу відразу, або якщо у вас обмежений бюджет. Сайт-шаблон може запропонувати хорошу альтернативу.

Якщо ви тільки починаєте роботу, вам можуть не знадобитися певні частини веб-сайту. Заздалегідь створений або на основі шаблонів веб-сайт – чудовий вибір. На відміну від своїх власних аналогів, шаблони містять лише основні функції. Можлива певна налаштування.

Якщо ви цінуєте вплив сильної ідентичності в Інтернеті, ваш бренд виграє більше від користувацького веб-дизайну. Нестандартні конструкції можуть бути дорогими в масштабі. Більшість шаблонів легко масштабувати.

11. Чистий дизайн

Сміливий, чистий дизайн привертає увагу та полегшує перегляд користувачів. Сміливий робить заяву. Забруднені веб-сайти змушують користувачів підстрибувати, перш ніж ви отримаєте можливість сказати їм, про що ви все. Простий чистий дизайн також допомагає виділити правильні речі.

Чистий дизайн відповідає простому принципу: менше – більше. Уникайте використання занадто багато інформації, представленої різними способами. Скажи, що ти маєш сказати – але добре скажи.

 • Використовуйте пробіл. Зосередьтеся на ключових елементах і видаліть решту. Білий простір полегшує користувачеві засвоєний вміст.
 • Зберіть всі свої ідеї в одну або дві графіки на сторінку. Зображення повинні мати сильний візуальний вплив, будь то колір або повідомлення, яке вони надсилають.
 • Грайте з контрастами. Це може допомогти вам вказати інформацію. Додайте контраст, якщо ви використовуєте простір для чистого дизайну.

12. Вибір кольорової схеми

Ваш бренд вже існує? Ви вже маєте своє кольорова схема. Якщо цього немає, у вас є більше варіантів.
Колір впливає на психологію. Скористайтеся цим посібником, щоб визначити, який основний колір буде працювати для вас.

Потім дотримуйтесь Правила 60-30-10. Він працює як для дизайнерів інтер’єру, так і для модельєрів, і так само добре підходить для веб-дизайну. Виберіть три різні кольори та використовуйте їх у співвідношенні 60%, 30% та 10% відповідно.

 • 60% буде основним кольором вашого сайту і задасть тон.
 • 30% повинні контрастувати з 60% для створення вражаючого ефекту.
 • 10% – це ваш акцентний колір. Він доповнює або основний, або вторинний колір.

Зробіть або 60%, або 30% нейтральним кольором. Це дає вам найбільшу кількість варіантів вибору для двох інших кольорів.

13. Розробка ідентичності бренду

Подумай ідентичність бренду як набір цінностей та ідей, які ви хочете, щоб люди асоціювались із вашим веб-сайтом. Дизайн може допомогти вам висловити ці ідеї.

Якість вашого вмісту відображає ваш бренд. Інвестуйте в хорошу графіку та фотографію. Не скупіться на гарне письмо.

Чи відображають шрифти індивідуальності вашого бренду? Виберіть не більше трьох стилів шрифту. Вони стануть пов’язаними з вашим брендом.

Ваша особистість – це не миттєва річ. Вона розвивається з часом. Але ви не хочете відходити від нього, як тільки на місці. Створіть посібник зі стилів, щоб слідкувати за всіма своїми рішеннями щодо кольорів та дизайну. Звертайтеся до цього щоразу, коли ви створюєте новий вміст.

14. Веб-типографія

Більшість інформації, яка знаходиться в Інтернеті, є текстовою, тому важливо зрозуміти, як її представити.
За типографією стоїть ціла наука. Зокрема для веб-сайтів. Шрифти ведуть себе на екранах по-різному, ніж на папері. Детальніше про це читайте тут.

Ось кілька найкраща практика типографії:

 • Використовуйте рівний баланс шрифтів serif та sans-serif для заголовків.
 • Використовуйте більше шрифтів sans-serif в копії тіла.
 • Обмежте рядки тексту до 84 символів.
 • Використовуйте чуйну типографіку.

15. Особливості та функціональність

Ви можете перетворити це в список перших 10. Переконайтеся, що ваш веб-сайт виконує такі дії:

 • 1. Чуйний. Дисплей повинен компенсувати розмір екрана.
 • 2. Простота у використанні. Не будьте розумні з навігацією. Зробити це просто і очевидно.
 • 3. Оновлення контенту регулярно. Один із простих способів зробити це – за допомогою блогу.
 • 4. Зберігайте найважливіші елементи кожної сторінки над прокруткою.
 • 5. Використовуйте свинцеві магніти. Ви хочете адресу електронної пошти, тому дайте відвідувачам щось для цього.
 • 6. Оптимізуйте швидкість. Ваші відвідувачі не будуть чекати повільних завантажень сторінок. Google теж покарає вас нижчим рейтингом.
 • 7. Використовуйте CMS для економії часу та швидшого створення контенту.
 • 8. Скористайтеся аналітикою. Використання даних про ваш веб-сайт – це єдиний спосіб покращити їх.
 • 9. Направляйте відвідувачів. Не припускайте, що вони знають, що робити. Якщо ви хочете, щоб вони натискали або прокручували, повідомте про це.
 • 10. Інтегруйте соціальні медіа. Ці сайти настільки ж потужні, як і Google. Ви не можете дозволити собі не включати їх на свій веб-сайт.

16. Структура сайту

The структура вашого веб-сайту допомагає відвідувачам вжити заходів для придбання пропонованих вами продуктів чи послуг. Зробити їх легко. Ви робите це, створюючи чітку структуру сайту, яку легко переміщувати. Він дотримується ієрархії змісту, і він відчуває себе природним та інтуїтивним для відвідувачів.

Ось кілька найкращих практик, які слід пам’ятати:

 • Чим ближче ви знаходитесь до своєї домашньої сторінки, тим загальнішими повинні бути теми. У головних розділах вашого сайту слід намалювати широку картину. Використовуйте їх для початку розмови та залучення відвідувачів.
 • Главні розділи повинні відповідати вашим основним пропозиціям, продуктам та послугам.
 • Почніть з маркування розділів. Працюйте над їх удосконаленням протягом усієї еволюції вашого сайту. Випробування та зміни для заохочення природного потоку. Провести дослідження ключових слів для оптимальних міток.
 • Використовуйте аналітику з пошуку на вашому веб-сайті, щоб побачити, що люди шукають. Зробіть ці елементи доступними, щоб користувачі не потребували їх пошуку.
 • Не перекривайте вміст. Надлишок шкодить користувачеві. Пошукові системи також будуть вас за це штрафувати.
 • Назви розділів та потік сайту повинні бути зрозумілими та мати сенс для всіх. Не тільки ти.

17. Навігація та зручність використання

Це критично. The дизайн навігації веб-сайту має великий вплив на успіх чи невдачу. Це впливає на рейтинг трафіку та пошукових систем. Це впливає на перетворення та зручність у користуванні.

 • Використовуйте стандартну вертикальну або горизонтальну навігацію. Це вже знайоме глядачам. Ви не хочете їх плутати.
 • Не збувайте з розуму за випадаючими меню. Вони найкраще допомагають користувачам вибирати з великого списку.
 • Не перевантажуйте навігацію по домашній сторінці. Це незрозуміло для відвідувачів і шкодить вашому SEO.
 • Використовуйте текстові посилання замість кнопок. Вони зручніші для пошуку та швидше завантажуються.

18. Чуйний веб-дизайн

Це одна з найважливіших речей, яку потрібно включити на свій веб-сайт.

Чуйний веб-дизайн дозволяє змінювати макети веб-сайтів для екрана, використовуючи його. На широкому екрані комп’ютера відображається багато стовпців. Не так, як з мобільним пристроєм. Чуйний дизайн виправить це.

Чуйний дизайн хороший для ваших відвідувачів, і він добре для вас. Це також робить Google схожим на вас. Google надає вищі ранги сайтам, створеним для підтримки кількох пристроїв.

19. Заклик до дії

А заклик до дії (CTA) – це кнопка або посилання на вашому веб-сайті. Це спонукає потенційних клієнтів стати лідерами. Це залучає людей до вмісту, який вони хочуть бачити.
CTA повинні бути:

 • Візуальний. Переконлива пропозиція використовує графіку.
 • Короткий виклад. Тримайте його не більше п’яти слів.
 • Орієнтовані на дію. Почніть з дієслова.
 • У контрастному кольорі. Зробити це виділятися.
 • Досить великий, щоб побачити здалеку. Треба звернути увагу.
 • Легко зрозуміти і зрозуміти. Що отримає відвідувач, якщо він натисне на ваш CTA?

20. Продуктивність та швидкість

Швидка швидкість завантаження сторінки посилює залучення відвідувачів. Це збільшує утримання та збільшує продажі. Миттєвий відгук веб-сайтів призводить до підвищення коефіцієнта конверсії. Затримка завантаження сторінки на одну секунду зменшує задоволеність клієнтів на 16%.
Ось що ви можете зробити для оптимізації продуктивності та збільшення швидкості:

 • всі зображення з належним форматом, розміром та стисненням.
 • Оптимізуйте CSS-код. Менше рядків коду означає менше циклів обробки. Це збільшує ефективну доставку файлів веб-сайтів до веб-переглядачів.
 • Використовуйте якомога менше плагінів. Вони погіршують продуктивність.
 • Оптимізуйте бази даних.
 • Скористайтеся веб-кешуваннями з програмним забезпеченням, якщо ваш постачальник не пропонує кешування на сервері.
 • Використовуйте мережі доставки вмісту (CDN). Це підвищить вашу ефективність та рейтинг сторінки.

21. Блог на сайті

Блог приносить більше відвідувачів вашого веб-сайту. Кожна публікація блогу – це ще одна індексована сторінка вашого веб-сайту. Це ще одна можливість з’явитися в пошукових системах.

Блоги – улюблена річ, якою можна ділитися в соціальних мережах. Це більше для вас.
Ваш блог допомагає встановити вас або вашу компанію як владу. Корисний контент привертає більше клієнтів.

22. Оригінальний зміст

Створення оригінального контенту займає багато часу і дорого. Звикайте скаржитися на це, але ніколи не зупиняйтеся. Ось чому.

Пошукові системи класифікують ваш веб-сайт відповідно до релевантності вмісту, розміщеного на вашому сайті. Ось чому так важливо розміщувати оригінальний вміст на своїх веб-сторінках. Якщо ви не оновлюєте свій вміст, користувачі втратять інтерес до вашого сайту. Регулярно змінюйте або вдосконалюйте свій вміст. Павуки пошукової системи частіше скануватимуть ваш вміст. Результати пошуку покращаться.

23. Оптимізація пошукових систем (SEO)

Google та інші пошукові системи не публікують своїх алгоритмів. Неможливо точно знати як оптимізувати ваш веб-сайт для них. Незважаючи на це, ось, що ви можете зробити для збільшення видимості.

 • Використовуйте унікальний, якісний та релевантний вміст на своєму сайті.
 • Перевірте свої метадані. Переконайтеся, що вона співвідноситься з вашими ключовими словами.
 • Додайте ключові слова до URL-адрес сторінки.
 • Уникайте повторюваного вмісту. Google знизить ваш рейтинг.
 • Ніколи не припиняйте додавати новий вміст.

24. Інтеграція соціальних медіа

Соціальні медіа та ваш веб-сайт Ви повинні спільно просувати ваш Інтернет-бренд.

Зробіть свій вміст доступним за допомогою кнопок соціальних публікацій. Вони допомагають підвищити рівень обізнаності про свій вміст. Це також покращує роботу користувачів. Відвідувачі хочуть поділитися.

Додайте лише важливі для вас соціальні мережі. Ви збільшите ймовірність обміну вмістом. Розташуйте кнопки соціального доступу вгорі, внизу або збоку сторінок.

Більшість користувачів вважають за краще входити на сайт із соціальним входом. Ви збільшите конверсії та збереження реєстрації веб-сайтів. Це скорочує процес реєстрації. Це збільшує частоту розмов.

25. Ефективна безпека сайту

Електронні злодії невидимі і швидкі. Вони хочуть отримати інформацію про клієнта та інформацію про кредитні картки. Ви несете юридичний обов’язок захищати ці дані від крадіжок. Ви повинні повідомити про порушення безпеки вашого сайту, які трапляються.

 • Будьте в курсі хакерських погроз.
 • Зберігайте контроль доступу та безпеку мережі якомога жорсткіше.
 • Встановіть брандмауер веб-додатків та сховай сторінки адміністратора від пошукових систем.
 • Використовуйте зашифрований протокол SSL для передачі особистої інформації користувачів.

26. Відстеження та аналітика

Як ваші відвідувачі використовують ваш веб-сайт? Єдиний спосіб знати – це відстежувати їх та аналізувати дані.

Google Analytics є стандартом в інструментах веб-аналітики для підприємств будь-якого розміру. Найкраще – це безкоштовно. Google Analytics – це один із найнадійніших та найпотужніших інструментів аналітики. Це допоможе вам зрозуміти, що роблять ваші відвідувачі на вашому сайті.

Інші платні інструменти, такі як CrazyEgg, пропонують більше інформації. Те, що ви використовуєте поза Google Analytics, залежатиме від вашого бюджету.

27. Комплексна карта сайту

Це не для ваших глядачів. Але всебічна карта сайту для когось так само важлива.
Мапи сайту надають цінну інформацію пошуковим системам. Це не допомагає вашому рейтингу, але дає можливість пошуковим системам знати, що займати перше місце.

На вашому веб-сайті має бути номер XML-карта сайту якщо ваш веб-сайт новий і ви хочете, щоб пошукові системи вас знайшли.

28. Складання зображень

Використання неправильних зображень може знизити читацьку аудиторію. Ось як зображення та текст працюють як партнерство:

 • Розмістіть своє зображення над заголовком. Це може збільшити читацьку статтю на цілих 10%.
 • Люди читають підписи під зображеннями в середньому на 300% більше, ніж сама копія тіла.
 • Зображення без чіткої актуальності є марною тратою місця. Переконайтеся, що це привабливо для вашої цільової аудиторії. Зображення повинні підкреслювати найважливіший аспект вашої теми.
 • Очевидні фотографії є ​​великими відключеннями для відвідувачів веб-сайту.
 • Дослідження показують, що глядачам веб-сайтів не подобаються знімки натовпу. Вони також не люблять обличчя, збільшені понад фактичні розміри.

29. Обслуговування веб-сайтів

Ви отримуєте регулярне обслуговування вашого автомобіля. Цього потребує і ваш веб-сайт. Час планувати технічне обслуговування – це ще до того, як ви навіть розпочнете роботу. Створіть контрольний список, який включає:

 • Регулярні резервні копії.
 • Оновлення програмного забезпечення, особливо якщо ви використовуєте рішення CMS.
 • Перевірте наявність зламаних посилань.
 • Виправте форми, щоб вони працювали так, як слід.
 • Перегляньте та вирішіть проблеми з електронними листами, надісланими з веб-сервера.
 • Видаліть спам-акаунти та коментарі.
 • Перевірте швидкість завантаження веб-сайту.
 • Перегляньте видимість пошуку.

Знайдіть час, щоб зробити це правильно

Звичайно, ви хочете, щоб ваш веб-сайт працював і працював якомога швидше! Це планування здається, що це просто сповільнить справи. Це правда. Кожна з цих 29 речей, які слід розглянути, представляє тижні чи навіть місяці планування.

Час вдало проведено Вважайте, що це основа вашого веб-сайту. Великі речі будуються на міцному фундаменті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map