25 Вплив веб-дизайну, який вам потрібно знати та виконувати

ЩО РОБИТЬ ДОБРУ ВЕБ-ДИЗАЙН?

Відповідь сьогодні інша, ніж це було лише місяці тому. Технологія та досвід роботи вимагають, щоб веб-сайти постійно зазнавали змін та оновлень. Єдиний спосіб залишатися в курсі – це знати, що є лідером наступного дизайнерського тренду.


Деякі люди мають можливість передбачити, що відбувається. Інші беруть ці тенденції і пишуть код, щоб це сталося. Вони відомі як впливові.

Дізнайтеся майбутнє веб-дизайну у експертів

Ось перелік впливаючих на веб-дизайн, які є досить щедрими, щоб поділитися можливим. Слідуйте за ними та їдьте на хвилі поточного веб-дизайну. Те, що ви дізнаєтесь, корисне для відвідувачів веб-сайтів, а ще краще для вашого бізнесу.

Джефрі Зельдман

Фото Джефрі Зельдмана

Чому він впливовий: Зельдман був названий “королем веб-стандартів” Діловий тиждень. Він був першою людиною, яку ввели до складу Інтерактивний зал слави SXSW У 2012 році слідкуйте за його блогом, щоб побачити, які поточні тенденції в галузі дизайну слід сприймати серйозно. Він швидко вказує на те, що важливо, а що – просто привид.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: zeldman.com
Слідуйте за ним: @zeldman

Віталій Фрідман

Фото Віталія Фрідмана

Фрідман – головний редактор журналу Smashing Magazine, де він пише про те, що робить вміст прекрасним. Шукайте його публікації в Smashing Magazine, якщо ви хочете ознайомитись з питаннями UX, front-end та продуктивністю. Віталій теж бігає онлайн-семінари з веб-дизайну.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Smashing Magazine
Слідуйте за ним: @smashingmag

Кріс Койєр

Фото Кріса Койє

Якщо це стосується дизайну, створеного CSS, Кріс Койєр працює на ньому. Він любить тусуватися і сприяти CodePen. Він заснував веб-сайт разом з Алексом Васкесом та Тімом Сабатом. Перегляньте цей сайт, якщо ви хочете допомогти з виправленням помилок у вашому коді.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: CodePen
Слідуйте за ним: @chrisCoyier

Майк Монтейро

Фото Майка Монтейро

Яскраві образи, які вітають вас Мул Дизайн є доказом того, що ця група серйозно ставиться до веб-дизайну. Співробітники Mule пишуть про дизайн з таким же ентузіазмом. Це дизайнерська компанія Майка, і він є одним із головних учасників. Не очікуйте побачити підручники. Майк та його колеги-письменники зосереджуються на досвіді проектування для Інтернету.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Мул Дизайн
Слідуйте за ним: @monteiro

Кріс Спунер

Фото Кріса Споунера

Споунр запустив цей блог, щоб допомогти людям удосконалити свої дизайнерські навички. Ви знайдете 3 основних типи вмісту. Його статті написані для поділу теорії та натхнення. Письмові та відео-уроки містять покрокові посібники. Також є щедрі халяви, які можна використовувати у власних дизайнах.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Ложка графіка
Слідуйте за ним: @chrisspooner

Девід Уолш

Фото Девіда Уолша

«Я не створюю сайти, – каже Уолш, – я змушую їх працювати». Він показує вам, як у своєму блозі, де він пропонує вам прийти разом з ним, коли він пише про експерименти в дизайні. Експертиза Девіда виходить із часу, витраченого як Старший веб-розробник Mozilla. Ви знайдете демонстрації та підручники, а також його публікації в блозі.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: DWB
Слідуйте за ним: @davidwalshblog

Дейв Ши

Фото Дейва Ши

Що ви робите з досвідом роботи над проектами для Google, CNet та Нью-Йоркського університету? Якщо ти такий щедрий, як Дейв Ши, ділишся цим з іншими. Він збирає свої проекти та сортує їх за тематикою. Вам захочеться зосередитись на двох останніх та поточних темах. Вони найбільш актуальні для дизайну.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Дейв Ши
Слідуйте за ним: @mezzoblue

Стівен Снелл

Фото Стівена Снелла

Небагато веб-сайтів настільки щедрі на інструменти, які вам потрібні для досягнення успіху в Інтернет-бізнесі. Стівен Снелл та його команда використовують блог та інші сфери, щоб запропонувати дизайнерські поради. Ви також знайдете ресурси, починаючи від шаблонів дизайну до коду. Використовуйте навігацію вгорі для перегляду всіх тем.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Ванделей дизайн
Слідуйте за ним: @stevensnell

Рональд Біен

Фото Рональда Біна

Біен – генеральний директор і засновник веб-сайту Naldz Graphics. Понад 41 000 підписників приходять на веб-сайт за порадами та навчальними посібниками з веб-дизайну. Рональд та команда письменників висвітлюють всю сферу дизайну, але вони зосереджуються на темах WordPress. Статті наповнені прикладами графіки, а написання не наповнене жаргоном.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Naldz Graphics
Слідуйте за ним: @naldzgraphics

Джейсон Санта-Марія

Фото Джейсона Санта-Марія

Це особистий веб-сайт компанії Vox Media виконавчий директор з дизайну. Джейсон вважає, що контент повинен диктувати дизайн. Його веб-сайт – це експеримент у напрямі мистецтва в Інтернеті. Він шанувальник традиційного дизайну друку, тому його веб-сайт має консервативне відчуття. Не дозволяй цьому дурити тебе. Джейсон та його гостьові письменники вирішують усі найсвіжіші теми дизайну.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Джейсон Санта-Марія
Слідуйте за ним: @jasonsantamaria

Дуг Боуман

Фото Дуга Боумена

Поговоріть про родовід. Боуман був керівником візуального дизайну Google, а потім креативним директором Twitter. Сьогодні він очолює Stopdesign. Він використовує свій блог, щоб писати про дизайн, типографіку та необхідні інструменти для цього в Інтернеті. Більшість публікацій стосується дизайнерських рішень та результатів, які він та його команда придумали для клієнтів.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Стопдизайн
Слідуйте за ним: @Стоп

Марк Форд

Фото Марка Форда

У вас буде багато спільного з Марком Фордом, якщо ви є підприємцем, що займається завантаженням. Саме так він розпочав свою роботу ще в 2007 році зі свого першого онлайн-бізнесу. Сьогодні у нього понад 1000 клієнтів, що користуються послугами свого веб-сайту. Марк використовує своє блог поділитися тим, що дізналася його компанія про дизайн веб-сайтів. Використовуйте навігацію вгорі для пошуку конкретних тем.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: червоний дизайн веб-сайту
Слідуйте за ним: @RedWebDesign

Камерон Молл

Фото Кемерон Молл

Вся робота та без гри перетворюють нас усіх на дрони. Відпочиньте від своїх дизайнерських зусиль і насолоджуйтесь трохи грайливістю. Cameron Moll створює дизайн від типу. Він мало що може сказати на своєму веб-сайті. Це все про зображення, створені зі стилізованим текстом. Ви можете придбати велику частину того, що він відображає на своєму сайті. Деякі з більш популярних творів розпродані.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Структури типу
Слідуйте за ним: @cameronmoll

Ніколас Фелтон

Фото Ніколаса Фелтона

Felton був одним із провідних дизайнерів компанії Хронологія шкали Facebook. The New York Times та The Wall Street Journal профайлювали його у своїх публікаціях. Вся ця увага викликана талантом Фелтона щодо перекладу даних у змістовний дизайн. Завітайте на його веб-сайт, щоб побачити його колекцію робіт для клієнтів. Деякі з них є частиною постійної колекції MoMA.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Фелтон
Слідуйте за ним: @feltron

Етан Маркот

Фото Етана Маркота

Маркотт – плідний автор книг і статей. Він також пише блог під назвою Робота ніндзя, Інтернет-річ Ітана Маркотта. Статті, які ви знайдете на його веб-сайті та в блозі, можуть допомогти вам у перетині коду та дизайну. Він вважає, що обидва повинні бути витонченими.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Етан Маркот
Слідуйте за ним: @beep

Карен Макгрейн

Фото Карен Макгрейн

Макгрейн працює над веб-сайтами з 1995 року. Вона була першим інформаційним архітектором, найнятим у Бритва. Потім вона переїхала через ряди, щоб стати віце-президентом і національним лідером у відділі досвіду роботи користувачів компанії. Сьогодні вона засновник і керівник Bond Art + Science. Блог Карен – це те, що хоче бути дизайнером веб-сайтів. Зайдіть сюди, якщо хочете зрозуміти.

Знайдіть її в Інтернеті за адресою: Карен Макгрейн
Слідуй за нею: @karenmcgrane

Ден Седерхольм

Фото Ден Седерхольм

Cederholm є співзасновником і дизайнером компанії Дриблінг. Він написав 5 книг, 3 з яких про CSS. Ден використовує свій блог, щоб писати про дизайн, CSS, розмітку та веб-стандарти. Якщо є тема його написання, то він вірить у веб-дизайн, заснований на стандартах.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Прості біти
Слідуйте за ним: @simplebits

Енді Кларк

Фото Енді Кларка

Кларк – один із найвідоміших веб-дизайнерів Великобританії. Він написав дві книги про дизайн веб-сайтів. У нього також є подкаст окрім публікацій, які він вносить у свій блог в блозі студії дизайну веб-сайтів.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Речі & Дурниці
Слідуйте за ним: @Malarkey

Сара Парментер

Фото Сари Парментер

.чистий журнал назвала її дизайнером року в 2011 році. Сара – людина з великим вмістом. Вона пише про дизайн веб-сайтів і є співавтором популярного щотижневого подкаста з дизайну. Якщо цього недостатньо, вона також є професійною співачкою та актрисою. Її публікації в блозі розважальні та розмовні. Ви дізнаєтесь про дизайн та професійний світ веб-дизайнерів.

Знайдіть її в Інтернеті за адресою: Sazzy
Слідуй за нею: @sazzy

Пол Боаг

Фото Пола Бога

Боаг пропонує своє дизайнерські таланти переважно для некомерційних організацій. Він експерт із користувацького досвіду, який допомагав організаціям, таким як Європейська Комісія, УКАН та Лікарі без кордонів, адаптуватися до нашого цифрового світу, що змінюється. Пол не фарбує слів. Його порада актуальна, і він не боїться висловити свою думку.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: світ богг
Слідуйте за ним: @boagworld

Бред Мороз

Фото Бреда Мороза

Frost – це успішний мобільний веб-стратег та дизайнер, що працює на передній частині. Ви бачили його роботу, якщо ви коли-небудь бували на мобільному сайті Entertainment Weekly. Він також створив мобільні елементи для MasterCard, Verizon та Nike. Бред любить вести щоденник, і багато його останніх публікацій відносять вас до фрагментів його нової нової книги, Атомний дизайн.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: брад мороз
Слідуйте за ним: @bradfrost

Пол Ірландський

Фото Пола Ірландського

Якщо ви використовуєте Веб-переглядач Chrome, ви використовували деякі роботи Павла. Він розробник, який любив створювати гладкі, сексуальні веб-сайти для мобільних пристроїв. Блог Павла обходиться невеликими розмовами. Він потрапляє прямо в код за дизайном. Це не добре місце для початківців. Ви будете на небі, якщо вам знайомі і вам зручні кодування CSS або WebKit.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Пол Ірландський
Слідуйте за ним: @paulirish

Джонатан Снук

Фото Джонатана Снука

Снук позичив свої таланти користувацького досвіду Xero, Shopify та Yahoo! Зараз він вважає за краще працювати на себе. Коли він не консультується з клієнтами, він ділиться порадами та рекомендаціями щодо дизайну у своєму блозі. Використовуйте його архів посилання для пошуку конкретних тем.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: SNOOK
Слідуйте за ним: @snookca

Крістіан Хайльман

Фото Крістіана Хайльмана

Хайльман – ще один блогер, який не боїться називати це так, як бачить. Він захоплюється HTML5. Багато його публікацій – це фрагменти коду, який він пропонує для кращого користувацького досвіду. Крістіан – також завзятий плакат на YouTube. Багато з цих внесків пов’язані з веб-дизайном. І якщо ви просто не можете отримати достатньо його публікацій у блозі та відео, він також може поділитися своїм життям фотографії.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: Крістіан Хайльман
Слідуйте за ним: @ codepo8

Джеремі Кіт

Фото Джеремі Кіта

Кіт є співзасновником Великобританії Clearleft Агентство веб-дизайну. Компанії від BBC до Mozilla використовували його експертизу в галузі дизайну. Джеремі веде блог, який є частиною журнал життя, і частина Поради щодо веб-дизайну.

Знайдіть його в Інтернеті за адресою: adactio
Слідуйте за ним: @adactio

Слідкуйте, навчайтесь та отримуйте прибуток!

Ці впливові люди залишають відкритими очі та вуха для нових тенденцій дизайну, тому не потрібно. Їх поради, навчальні посібники та приклади неоцінені. Те, що ви дізнаєтесь, може позиціонувати ваш веб-сайт в авангарді продуктивності та дизайну.

Ресурси, які вони пропонують, безкоштовні. Підпишіться на їхні блоги або зв’яжіться з ними у Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map