17 безкоштовних інструментів тестування швидкості веб-сайту для підвищення продуктивності вашого сайту

Як веб-майстер, мабуть, найважливіша статистика, яку ви натрапили, – це та, яка відображає нетерплячість середнього користувача в Інтернеті: час завантаження вашого веб-сайту. Менш ніж пару секунд – все, що ви отримуєте.


Насправді, якщо для завантаження будь-якої з ваших веб-сторінок потрібно більше трьох секунд, ви, мабуть, втратите бізнес, оскільки більшість людей просто натискають кнопку “назад” або закриють вкладку.

Оскільки це створює негативне враження про ваш сайт, багато хто з цих користувачів, ймовірно, не будуть турбуватися повертатися.

Швидкість веб-сайту також має значний вплив на рейтинг пошукових систем вашого веб-сайту, а Google використовує рази завантаження веб-сторінок як один із своїх параметрів ранжирування пошуку. (Докладніше про це можна прочитати словами Google тут.)

Отже, якщо завантаження вашого веб-сайту займає більше часу, ніж зазвичай, гігант пошукових систем зробить швидше веб-сторінки попереду вашого сайту. І як ви, напевно, можете здогадатися, це означає, що ви не маєте користі від присутності в Інтернеті, над якою працювали так важко!

Тому загальна продуктивність та здатність швидко відображати ваш сайт є важливою не тільки його зручністю використання, але і його успіхом. Незважаючи на це, пам’ятайте, що корисно використовувати інструменти тестування швидкості, щоб краще уявити будь-які проблеми, пов’язані зі швидкістю веб-сайту..

Інструменти тестування дозволять вам знати про швидкість вашого веб-сайту, а також надаватимуть детальні дані та звіти про те, як реально вирішити ці проблеми. Чорт, вони вільні, так чому б і ні?

1. Статистика сторінок Google

Розроблено Google, Сторінка швидкої інформації це безкоштовний інструмент, який дозволяє аналізувати ефективність вашого сайту як на настільних, так і на мобільних пристроях. Він оцінює вашу сторінку з оцінкою від 0 до 100 балів. Більш високий бал, переважно вище 85, є ознакою, яку сторінка виконує надзвичайно добре.

Однак усе, що нижче цього, означає, що є можливість для вдосконалення. Незважаючи на те, що статистичні дані PageSpeed ​​фактично не дадуть точного часу завантаження вашої сторінки, це робить приблизно 30 різних пропозицій щодо того, як зробити цю сторінку швидшою.

2. Веб-сторінка

Ще один безкоштовний онлайн-інструмент, Веб-сторінка дозволяє запускати прості тести для визначення точного часу завантаження веб-сторінок. Однак ви також можете виконати більш персоналізований тест, налаштувавши розширені налаштування, де ви можете знайти варіанти блокування вмісту, блокування відео, багатоступінчасті транзакції тощо.

Після запуску тесту виберіть “Швидкість сторінки”, і ви отримаєте загальну оцінку, а також повний контрольний список кількох пропозицій щодо підвищення швидкості вашого сайту. Ще одна особливість, яку варто згадати – це можливість вибору декількох локацій та різноманітних браузерів перед тим, як розпочати тест.

3. GTmetrix

З GTmetrix, Ви можете надати своїм відвідувачам більш ефективну, швидку та вдосконалену загальну роботу користувачів. Не тільки безкоштовний онлайн-інструмент показує вам швидкість веб-сторінок, але також аналізує різні способи підвищення швидкості та ефективності вашого веб-сайту. Ви також можете побачити YSlow оцінку вашого сайту.

Ви можете зареєструватися у вільному обліковому записі, щоб отримати доступ до деяких функцій цього інструменту, яких достатньо для більшості ваших потреб у тестуванні швидкості. Однією цікавою особливістю є можливість відстежувати історію ваших звітів для до п’яти різних веб-сайтів. Але щоб отримати доступ до розширених функцій, потрібно заплатити. Платні плани починаються від 15 доларів на місяць, що є вигідною угодою з урахуванням отриманих результатів.

4. Пінгдом

Пінгдом це чудовий сервіс для моніторингу веб-сайтів, мереж та серверів, що дозволяє користувачам проводити безкоштовні тести на швидкість. Він відображає час завантаження вашого веб-сайту та надає вам численні звіти, наприклад, показники ефективності на основі різних важливих факторів, а також розбиття тривалості кожного об’єкта на вашій сторінці (наприклад, бібліотеки JavaScript, зображення та таблиці стилів) навантаження.

Він також дозволяє запускати тести з декількох локацій та відстежувати історію ефективності, що корисно. Однак, якщо ви хочете, щоб він контролював ефективність, швидкість роботи та швидкість роботи вашого сайту 24/7, вам потрібно купувати щомісячний план, починаючи з 13,95 дол. США на місяць.

5. Показати повільність

Показати повільність, веб-версія сервера з відкритим кодом, що використовує однойменну назву та відстежує численні показники ефективності веб-сайтів у часі. Після додавання вашої URL-адреси програмне забезпечення публічно відстежує ваш сайт, регулярно фіксуючи результати чотирьох найпопулярніших інструментів тестування швидкості, серед яких Dynatrace, YSlow, WebPagetest і PageSpeed ​​Insights.

Результати наведені у графіках, які допоможуть вам зрозуміти, як різні зміни вашого сайту впливають на його ефективність. Ви повинні зареєструватися, щоб використовувати цей інструмент. Якщо ви хочете, щоб сайт зберігав приватні вимірювання, вам доведеться завантажити та встановити інструмент на власних серверах.

6. Нойстар

Хоча інші інструменти надають вам кілька місць розташування, перш ніж розпочати тест, Нойстар має дещо інший підхід. Після надання вашої URL-адреси, інструмент перевіряє швидкість вашого веб-сайту у чотирьох різних місцях одночасно. Це дозволяє вам побачити точний час, який потрібен для завантаження вашого сайту в таких місцях, як Сан-Франциско; Вашингтон, округ Колумбія; Дублін; та Сінгапур.

Відповідні часи завантаження є у графіку, тому ви повинні визначити файли, необхідні для оптимізації, щоб покращити час завантаження вашого сайту. Ви також можете експортувати результати в PDF, які ви можете завантажити та переглянути потім.

7. Вплив навантаження

Вплив навантаження це безкоштовний онлайн-інструмент для тестування продуктивності та тестування завантаження для ваших мобільних додатків, веб-додатків та веб-сайтів. Він надає достатньо даних про здатність вашого сайту обробляти трафік веб-сайту. Крім того, він може відображати різні показники, такі як “запит за секунду” та “час завантаження типу вмісту” у графі.

Ви навіть можете одночасно запускати тести з до 10 різних місць, а за запитом можна додавати більше місць. Хоча ви можете отримати доступ до більшості функцій, використовуючи безкоштовну пробну версію, вам потрібно підписатися на один із преміальних планів, якщо ви хочете щось більш досконале. Плани починаються від $ 89 / місяць.

8. Повільно

Розроблено Yahoo, YSlow це безкоштовний плагін для вашого браузера. Він доступний для різних популярних веб-переглядачів, таких як Opera, Firefox, Chrome і Safari. Інструмент аналізує будь-яку веб-сторінку, яку ви відвідуєте, майже миттєво. Хоча він не дає точного часу завантаження сторінки, він дає вам до 20 різних оцінок ефективності на основі набору правил Yahoo для високопродуктивних сайтів.

Але це ще не все. Він також відображає статистичні дані про сторінку, підсумовує компоненти її сторінки, надає інструменти для аналізу ефективності, а також пропонує різні пропозиції та поради, які допоможуть вам покращити ефективність та швидкість роботи вашого сайту..

9. Аналізатор веб-сторінок

Мабуть, один із найстаріших інструментів тестування швидкості (його перша версія була випущена в 2003 році), Аналізатор веб-сторінок може допомогти користувачам покращити ефективність свого сайту. Після введення URL-адреси потужний інструмент надасть вам описовий аналіз вашого сайту шляхом обчислення та підбиття підсумків кожного елемента веб-сторінки.

Інструмент враховує ці характеристики, а потім надає цінні поради щодо покращення часу завантаження вашого сайту. Він також включає в свої рекомендації найкращі методи та практики оптимізації сайтів.

10.Запис сторінок

Застосування сторінок – це ще один простий інструмент, який завантажує введену URL-адресу та забезпечує детальне відображення тривалості завантаження кожного вмісту. Він покаже не лише загальний час, але і кілька інших процесів передачі, які відбуваються, коли хтось запитує сайт через веб-браузер, включаючи час завантаження, пошук домену, розмір сторінки, час підключення тощо.

PageScoring – це один з найефективніших інструментів щодо вимірювання ефективності вашого сайту в режимі реального часу, оскільки він забезпечує користувачам простий і зрозумілий звіт про ефективність з мінімалістичним дизайном.

11. DareBoost

DareBoost є відносно новим інструментом і пропонує більше 100 різних контрольних точок при аналізі швидкості вашого сайту. Потім він оцінює ваш сайт з оцінкою від 0 до 100. Ви можете використовувати інструмент для тестування продуктивності вашого сайту як на робочому столі, так і на мобільному пристрої, і він виявить проблеми з якістю та часом завантаження від 10 різних місць (залежно від того, які місця ви обираєте).

Результати наведені у звіті, який визначає ваші визначені пріоритети. Ви навіть можете експортувати звіт у PDF та порівнювати ефективність свого сайту з іншими. Окрім надання рекомендацій щодо підвищення швидкості вашого веб-сайту, інструмент також пропонує якість коду, доступність та поради щодо SEO.

12. Оптимізація різноманітних сторінок

Розроблений і підтримується Патрік Секстон, Оптимізація швидкості сторінок дозволяє користувачам перевіряти веб-сторінки на поширені проблеми зі швидкістю. Звіти наданої URL-адреси розбиваються на п’ять різних розділів, включаючи “використовувані послуги”, “діаграма ресурсів”, “знайдені проблеми швидкості сторінки”, а також “використання JavaScript”.

Цей інструмент пояснює, що можна виправити на своєму веб-сайті за допомогою більш графічного підходу, але він також містить документацію про те, як можна оптимізувати свій сайт за допомогою інформативних навчальних посібників щодо використання кешування браузера, відстрочення критичного шляху візуалізації тощо..

13. OctaGate SiteTimer

Цей простий, але корисний інструмент, що дозволяє окремим користувачам або власникам веб-сайтів відстежувати тривалість завантаження користувачами однієї (або більше) сторінок вашого сайту. Після надання URL-адреси, яку ви хочете перевірити, він відображає результати на гістограмі, на якій розміщені всі елементи на сторінці та містить цінну інформацію, наприклад, час початку завантаження та їх тривалість.

Якщо ви хочете виявити об’єкти сторінки з повільним завантаженням, OctaGate SiteTimer може допомогти вам легко визначити їх. Потім можна, в свою чергу, оптимізувати ці конкретні об’єкти, щоб підвищити швидкість вашого веб-сайту.

14. KeyCDN

KeyCDN це легкий і неймовірно швидкий інструмент тестування швидкості, який надає детальну інформацію про ефективність вашого сайту. Ви можете вибрати з 10 різних місць по всьому світу, а також можете зробити свої результати публічними або приватними. Інструмент також забезпечує візуальний попередній перегляд веб-сайту та розбиття водоспаду, що дозволяє швидко бачити час завантаження, PPTP-запити, а також повний розмір веб-сайту.

15. Dotcom-монітор

З dotcom-монітор, у вас є сім різних веб-браузерів і 23 різні місця, на які можна вибрати, перш ніж розпочати тест на швидкість. У цьому інструменті унікальне те, що він дозволяє одночасно виконувати всі географічні тести. Це, в свою чергу, економить ваш час, оскільки більшість інших інструментів дозволяють проводити тест індивідуально для кожного місця.

Результати тесту містяться у звіті, який сайт розділяє на п’ять різних розділів, включаючи “ефективність”, “помилки”, “підсумок”, “хост” та “діаграма водоспаду”.

16. WebToolHub

Один з найбільш основних інструментів тестування швидкості, WebToolHub дозволяє перевірити свій сайт на проблеми з завантаженням і надає цінні відомості, такі як середня швидкість, розмір сторінки, швидкість завантаження та час завантаження у табличному форматі.

17. Zoomph

З Zoomph, ви можете проаналізувати свій сайт для більш ніж 400 поширених причин повільного завантаження. Він просканує вашу веб-сторінку та представить дані, що стосуються її продуктивності. Однак для доступу до інших функцій, таких як моніторинг та звітування, вам потрібно зареєструватися в пробному обліковому записі.

До вас

Як бачите, існує ціла низка інструментів онлайн-тестування швидкості, які ви можете вибрати, кожен з яких має свій набір функцій. Тестування вашого сайту регулярно може допомогти вам значно вирішити будь-які проблеми зі швидкістю, з якими ви можете зіткнутися. Однак вам потрібно переконатися, що ви завжди користуєтеся правильними інструментами!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map