Kā izveidot tiešsaistes veikalu

Vai esat domājis par sava interneta veikala dibināšanu? Paredzams, ka pārdošanas apjomi tiešsaistē palielināsies 1,5 triljoni dolāru līdz 2018. gadam. Lieta, kas aizkavē daudzus cilvēkus, tomēr ir neskaidrība par tiešsaistes tirgus izveidi un uzturēšanu.


Interneta veikala iestatīšana ir lētāka un vienkāršāka, nekā varētu domāt. Ja jums ir produkts, kuru vēlaties pārdot, tiešsaistes veikals ir lielisks veids, kā pārbaudīt šo un citu preču pārdošanu, lai redzētu, kāds ir pieprasījums.

Lai gan jūs varat pārdot preces tādās vietnēs kā Amazon, Ebay un Etsy, sava tiešsaistes veikala iestatīšana ļauj jums pilnībā kontrolēt zīmolu veidošanu un laika gaitā balstīties uz trafiku, nevis riskēt zaudēt pastāvīgos klientus konkurentiem arī šajās vietnēs..

Lai izveidotu un vadītu veiksmīgu tiešsaistes veikalu, vispirms ir jāņem vērā dažas lietas.

Sāciet darbu ar tiešsaistes veikalu

Contents

PELNOŠA PRODUKTA ATRASTŠANA

Tā kā, iespējams, jūsu mērķis ir nopelnīt naudu, vispirms jums jāatrod produkts, kuru jums būs izdevīgi pārdot. Tas nozīmē, ka jums jāizvēlas produkti, kas ir pieprasīti un kuriem ir saprātīga peļņas norma starp cenu, kuru jūs varat iegādāties / izgatavot, un cenu, kuru maksās tirgū.

Jūsu tiešsaistes veikala nišas izvēle

Viens no vissmagākajiem lēmumiem, ar kuru jums nāksies saskarties, ir tas, kādu nišu vēlaties izmantot savam tiešsaistes veikalam. Ir svarīgi izvēlēties nišu, kas ir pietiekami šaura, lai palīdzētu jums pārdot savu zīmolu, bet pietiekami plaša, lai jūs varētu izvērsties arī pie citiem piederumiem / produktiem.

Izvēlēties tādu produktu segmentu, kas attiecas uz jūsu aizraušanos vai interesi

Ja jūs ienīst ēdiena gatavošanu, virtuves piederumu pārdošana, iespējams, nav labākā izvēle jūsu tiešsaistes veikalam. No otras puses, ja jums patīk viss ēdiena gatavošana, tad, pārdodot tirgū labākos katlus un pannas, tiek piedāvāta lieliska sākuma vieta, no kuras jūs varat izvērsties gatavošanas sīkrīkos un pat garšvielās un garšvielās..

Atlasiet nišu, kur varat pievienot vērtību

Viens no galvenajiem komponentiem sava interneta veikala nišas noteikšanā ir tāda, kura izvēle var dot pievienoto vērtību. Kā savā rakstā par e-komercijas degvielu norāda Endrjū Taderians, ja mēģināt konkurēt ar Amazon cenu noteikšanas jomā, jūs gatavojaties pārtraukt uzņēmējdarbību.

Tā vietā jums jāpārliecinās, ka jums ir kaut kas vērtīgāks par Amazon, ko piedāvāt klientam. Atrisinājums? Atbildiet uz klienta jautājumiem un izglītojiet klientu ar lielisku saturu. Vispirms jums ir jāsaprot problēma, ar kuru saskaras jūsu klients, jāpiedāvā veids, kā šo problēmu atrisināt, un pasūtījumi tiks izpildīti.

Tādas tirgus nišas izvēle, kurā ir iespējas augt

Necentieties tikai uz vienu vai divām lielām biļetēm, kas ļaus jums gūt lielu peļņu. Tas ir lieliski, kad jaunais klients apmeklē jūsu vietni, bet kā jūs gatavojaties pārdot savu pašreizējo klientu bāzi?

Meklējiet tirgu, kurā ir aksesuāri un papildinājumi, kurus varat izveidot, lai iegūtu šo papildpārdošanu. Viens piemērs varētu būt fotografēšanas aprīkojums. Sākotnējais augstas klases DSLR fotokameras pirkums ir liels, un, ja to pārdosit, tas nesīs lielu peļņu. Tomēr jūs varat vēl vairāk palielināt savu pārdošanas apjomu tiešsaistē, piedāvājot kameru piederumus. Jūs varat pārdot objektīvus, zibspuldzes piederumus, siksnas, somas, statīvus utt.

Mērķauditorijas atlase pareizajam klientu veidam

Ir svarīgi izdomāt galveno klientu veidu, uz kuru vēlaties vērsties. Tie ir cilvēki, kuriem jūs varat pievienot vērtību viņu dzīvei. Viens piemērs varētu būt automašīnas hobijiem paraugs. Iespējams, ka viņš būtu gatavs tērēt naudu sava modeļa automašīnu daļu organizēšanai, lieliskai jaunai krāsai vai pat grāmatām un informācijai, lai palīdzētu uzlabot savu hobiju. Galvenais ir atrast klientu bāzi, kas aizraujas ar nišu.

Klienti var ietvert:

 • Hobiji
 • Uzņēmumu īpašnieki
 • Profesionāļi

Jūs arī vēlēsities ņemt vērā visus šīs klientu bāzes aspektus, piemēram, dzimumu, rīcībā esošos ienākumus un vecumu. Vai viņiem ir pietiekami daudz papildu naudas, lai ieguldītu tajā, ko jūs pārdodat savā tiešsaistes veikalā?

Pareiza produktu atrašana pārdošanai

Kad esat sašaurinājis savu aizraušanos, jums ir jānošķir, kurus produktus pārdot. Endrjū Tederiāns iesaka meklēt produktu, kas ļaus jums radīt pievienoto vērtību. Ar to tiek domāts vienkārši tas, ka tas ir kaut kas tāds, kas cilvēkiem vajadzīgs, un tas kaut kādā veidā viņiem palīdzēs vai kaut kādā veidā padarīs viņu dzīvi labāku.

Tima Ferissa 4 stundu darba nedēļā, viņš iesaka izvēlēties produktu ar cenu, kas ir no USD 100 līdz USD 200. Iemesls, kāpēc tas ir ideāls diapazons, ir tāds, ka tas ir pietiekami liels, lai piemales būtu pareizas, bet lai jūs joprojām nodrošinātu vērtību.

Jums jāņem vērā arī tas, ka jūs pārdosit vairāk priekšmetu iepriekšminētajā cenu diapazonā. Jo augstāka cena ir precei, jo zemāks ir reklāmguvumu līmenis. Lielākā daļa cilvēku ir gatavi tērēt USD 100–150 USD tiešsaistē. Turklāt Youderian norāda, ka preces, kuru cenas ir augstākas, piemēram, virtuves iekārta ir USD 1000, bieži ir zemāka peļņas norma.

Tātad, jūs varētu nopelnīt 30 ASV dolārus par šo sīkrīku 100 ASV dolāru, bet tikai par 100 ASV dolāriem – par ierīci 1000 ASV dolāru. Tas nozīmē, ka vienība 100 ASV dolāru apmērā dod jums 30% peļņas normu, un jūs tos pārdosit vairāk, taču 1000 ASV dolāru vērtībā esošā ierīce dod jums tikai 10% peļņu, un jūs pārdosit mazāk.

Ir svarīgi arī mēģināt atrast produktu, kuru visi citi jau nepārdod. Meklējiet unikālus produktus, ko neviens cits nepiedāvā, un jūs vismaz uz brīdi nonāksit tirgus stūrī. Viens no veidiem, kā atklāt pārdodamos produktus, ir apmeklēt izstādes jūsu nišas apgabalā.

Jūsu produktu tirgus pieprasījuma novērtēšana

Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par produktiem, kurus vēlaties pārdot, rūpīgi izpētiet tiešsaistes konkurentus. Kas pārdod tos pašus vai līdzīgus produktus? Vai jūs varat efektīvi konkurēt ar šo uzņēmumu? Ja tie ir viegli atpazīstami vārdi un tiem ir visaugstākais vērtējums meklētājprogrammās, pamanīt jūsu tiešsaistes veikalu var būt īsts izaicinājums.

Produktu pieprasījuma novērtēšana

Nepieciešams laiks, lai pārbaudītu, vai tirgū ir pietiekams tirgus pieprasījums pēc produkta, kuru vēlaties pārdot.

Ja jūs mēģināt izlemt starp vairākiem produktiem, izpildiet šādus uzdevumus:

 • Pārbaudiet produkta nosaukumu, lai noteiktu, vai tas interesē atslēgvārdus. Kuriem produktiem ir vairāk meklēšanas vaicājumu? Produkta nosaukuma meklēšana var norādīt uz lielu interesi.
 • Pārbaudiet sociālo mediju vietnes, lai uzzinātu, vai uz produkta ir kādas ziņas un cik reizes šīs ziņas ir patiktas un kopīgotas.
 • Iepazīstieties ar Google Trends un pārbaudiet, vai tēma virzās uz augšu vai uz leju vai paliek nemainīga.

Ģeogrāfiskā pieprasījuma validēšana

Tagad, kad esat apskatījis atslēgvārdu tendences un piesātinājumu, un zināt, ka cilvēki patiesībā meklē produktu, kuru vēlaties piedāvāt, padziļinieties mazliet dziļāk un izdomājiet, kas īsti ir šie cilvēki. Reizēm produkts vienā ģeogrāfiskajā apgabalā būs populārāks nekā citā. Piemēram, ja jūs pārdodat vējstikla skrāpi, to labāk pārdot tur, kur ziema ir pagarināta sezona.

Ir svarīgi pārliecināties, ka vislielākais pieprasījums pēc jūsu produkta ir apgabalā, uz kuru jūs varat viegli nosūtīt preces. Ja nosūtīšanas izmaksas ir pārāk augstas, tas var mazināt jūsu pārdošanas apjomus.

Varat izmantot Google tendences, lai uzzinātu, kuras valstis meklē ar jūsu produktu saistītus atslēgvārdus un kurās pilsētās tiek meklēts visvairāk (tas var palīdzēt ar piegādes informāciju).

Sociālo mediju apstiprināšana

Vēlaties arī vēlreiz pārbaudīt sociālo mediju validāciju, lai redzētu, cik liela vilce varētu tur nokļūt. Vēlaties aplūkot tirgus un produktu interesi vairākās sociālo mediju platformās, lai uzzinātu ne tikai to, cik populāra ir šī tēma, bet arī tad, ja ir cilvēki, kas kopīgo informāciju par jūsu produktu.

Varat izmantot tādas vietnes kā Topsy, lai uzzinātu, cik tvītu ir dienā. Piemēram, pieņemsim, ka jūs pārdodat noteikta veida kameras objektīvu, kas paredzēts savvaļas dzīvnieku fotogrāfiem. Lai redzētu tendences, jūs varētu meklēt tādus terminus kā “kamera”, “savvaļas dzīvnieki” un “āra”.

Potenciālo konkurentu novērtēšana

Sāciet šķirot dažādos konkurences veidos, ar kuriem jūs saskarsities, pārdodot šo produktu. Atgriezīsimies pie kameras objektīva īpašā piemēra. Jūs arī gatavojaties konkurēt ar cilvēkiem, kas pārdod objektīvus cita veida fotografēšanai, dažos gadījumos citiem hobijiem utt.

Cik konkurentu ir tiešsaistē? Vai tirgus ir tik pilns, ka jums būs grūti izcelties no pūļa? Apkārt ir tikai tik daudz klientu, tāpēc, ja pieejamība pārspēj tirgus pieprasījumu, jums, visticamāk, nebūs veiksmes.

Šajā vietā tiek izmantoti šie unikālie produkti. Ko jūs varat piedāvāt to, ko neviens cits nepiedāvā tiešsaistē? Kā jūs to varat piedāvāt tādā veidā, kas rada pievienoto vērtību??

Pārdodamo produktu avotu atrašana

Kad esat izlēmis, kurus produktus vēlaties pārdot savā tiešsaistes veikalā, jums ir jāizveido labākais veids, kā šos produktus iegādāties. Jums ir pāris izvēles iespējas.

 • Dropshippers: Izmantojot šo metodi, jūs gaidāt, kamēr klients pasūta produktu, un tad jūs veicat pasūtījumu vairumtirgotājam, kurš pēc tam nosūta preci tieši jūsu klientam..
 • Mazumtirdzniecības vairumtirgotāji: Daži vairumtirdzniecības uzņēmumi pieprasa milzīgus pasūtījumus, lai jūs panāktu pienācīgu produkta cenas samazinājumu. Tomēr daži vairumtirgotāji piedāvā nelielas vairumtirdzniecības iespējas, lai jūs varētu iegādāties mazāku produkta daudzumu (teiksim vienu gadījumu) un to pārdot tālāk, lai gūtu peļņu.

Viena lieta, kas jāpatur prātā gan nosūtītājiem, gan mazumtirdzniecības vairumtirgotājiem, ir tas, ka viņiem nevajadzētu izveidot savus tiešsaistes veikalus, vai arī jums būs jāpiespiež konkurēt ar zemākām cenām, ko viņi var piedāvāt, tieši pārdodot. Jūsu labākais solis ir vispirms izmēģināt produkta ražotāju. Vai viņi pamet kuģi? Vai viņi pārdos mazos apjomos? Kad esat atradis sev tīkamā produkta ražotāju, kurš veiks vienu vai abas no šīm darbībām, tad jūs gatavojaties atrast produktus, kas jums jāpārdod savā tiešsaistes veikalā.

EKONOMIKAS UZŅĒMĒJDARBĪBAS PLĀNOŠANA

Sāciet plānot savu e-komercijas biznesu

Lai gan vispirms ir vilinoši lēkt pēdās, jo tas ir “tikai” tiešsaistes veikals, ja vēlaties gūt patiesus panākumus, jums būs jāizveido plāns savam e-komercijas biznesam. Kad tu to saproti “2014. gadā no tiešsaistes iepirkšanās groziem tika atmesti 4 triljoni USD preču,” ir viegli saprast, kāpēc jums jāiedziļinās rīcības plāns.

E-komercijas biznesa plāna sastādīšana

NOLO juridiskā vietne skaidro, ka biznesa plāna iegūšana ir svarīga, jo tā ir ēkas stūrakmens. Tas var palīdzēt jūsu biznesam būt strukturālam. Mazās uzņēmējdarbības administrācija (SBA) piedāvā biznesa plāna vednis lai palīdzētu jums ātri uzrakstīt savu biznesa plānu.

E-komercijas mārketinga stratēģijas izveidošana

Jūsu tiešsaistes veikala reklamēšana ir nedaudz savādāka nekā ķieģeļu un javas veikala reklamēšana. Pirms lielās atvēršanas vēlaties pārliecināties, vai jums ir stabila e-komercijas mārketinga stratēģija. Jums būs jāpieņem daži pamatlēmumi, piemēram:

 • Kas ir jūsu mērķa demogrāfija?
 • Kuras sociālo mediju platformas vēlaties vislabāk parādīt un kā tur sasniegt šo mērķa demogrāfisko stāvokli?
 • Kāds ir jūsu reklāmas budžets un kur to vislabāk izmantot, lai piesaistītu klientus jūsu vietnei?
 • Kā vietnes apmeklētājus pārveidosit par klientiem?

Viens īkšķa noteikums uzņēmējdarbībā ir tāds, ka daudz vieglāk ir pārdot par pašreizējiem klientiem par 20% vairāk, nekā sasniegt jaunu klientu. Tāpēc padomājiet par papildu vajadzībām, kuras jūs varat apmierināt, palielinoties jūsu biznesam un iegūstot lojālu klientu bāzi.

Jūsu potenciālā konkurences izpēte

Ja vēlaties kļūt par tiešsaistes veikalu cilvēkiem, jums ir stingri jāapzinās ne tikai tas, kas ir konkurence, bet arī tas, ko viņi dara. Jums vajadzētu izmantot tādus rīkus kā:

 • SEOBook – Salīdziniet, kā konkurenti nosauc savas lapas, kādu meta informāciju viņi izmanto un frāzes, kas ir līdzīgas.
 • Google AdWords – Izmantojiet šo rīku, lai redzētu, cik lielu trafiku iegūst konkrēti atslēgvārdi. Lai arī atslēgvārdi ir tikai daļa no vienādojuma, šī informācija var jums palīdzēt izlemt, kāda veida produktus vai saturu vēlaties pievienot savai vietnei, lai piesaistītu apmeklētājus..
 • SpyFu – Šis ir maksas pakalpojums, taču iegūtā informācija ir vērtīga. Jūs viegli varat redzēt, kuru AdWords izmanto jūsu konkurence. Jūs pat varat redzēt, kuri no tiem bija veiksmīgi un kuri ne. Tas būtībā ir veids, kā mācīties no tā, ko jūsu konkurenti dara pareizi, kā arī no tā, kas viņu labā nedarbojas.

Papildus rīku izmantošanai veltiet laiku, lai izpētītu, kā tiek izveidotas konkurentu vietnes, kāds ir to saturs un kādas īpašas iespējas, ko viņi piedāvā apmeklētājiem, piemēram, biļetens vai kuponi..

Mērķa klientu identificēšana

Viena no galvenajām sastāvdaļām veiksmīgā mārketingā klientiem ir noskaidrot, kas ir jūsu mērķa klienti. Pirms sākat pētījumu, jums jāizvēlas konkrēti demogrāfiskie dati.

Konkrētas demogrāfiskās grupas izvēle

Zinot savu mērķa klientu, jūs varat ne tikai pielāgot mārketingu, bet pat arī pielāgot produktus, kurus izvēlaties uzskaitīt savā veikalā. Šajā gadījumā lietotāju personu izveide patiešām var noderēt.

Būtībā jūs izveidojat sava veikala ideālā klienta profilu. Atbildiet uz tādiem jautājumiem kā vecums, dzīvesvieta, kādas ir viņas intereses, ja viņa ir precējusies, ja viņai ir bērni, un pat iemesli, kāpēc viņa iegādātos jūsu produktu.

Jūs vēlaties definēt gan demogrāfisko, gan psiholoģisko informāciju. Demogrāfiskā informācija ietver:

 • Dzimums
 • Vecums
 • Atrašanās vieta
 • Izglītība
 • Ģimenes stāvoklis
 • Gada ienākumi
 • Darba apraksts

Psiholoģiskā informācija ietver:

 • Hobiji
 • Intereses
 • Morāle un vērtības
 • Uzvedība
 • Dzīvesveids

Jums vajadzētu ņemt vērā arī pašreizējos klientus, kuri jums ir vai kurus vēlaties sagaidīt, un to, kā viņi ietilpst iepriekš uzskaitītajos aprakstos.

Klienta profila izveidošana

Jūsu klienta profils vai lietotāja personība ir makets tam, kā izskatās jūsu ideālais klients. Kad esat apkopojis iepriekš minēto informāciju, uzrakstiet īsu biogrāfiju savam idejas lietotājam. Rakstiet to kā biogrāfiju. Jūs pat varat nosaukt savu izspēles personu, lai tā paliktu personiska.

Kad esat izveidojis savu lietotāja personību, jūs vēlēsities izmantot šo informāciju visos tiešsaistes veikala darbības aspektos. Vai jūsu idejas lietotājs ir strādājoša mamma? Tad viņa, visticamāk, apmeklēs jūsu vietni vakaros vai nedēļas nogalēs. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu vadīt īpašas atlaides vai pasākumus laikā, kas viņai ir ērti apmeklēt.

Ja viņa ir noteikts vecums, paturiet to prātā, veidojot sava satura fonta lielumu. Lietotāja persona var tikt pielietota visam, līdz pat iepirkšanās groza uzvedībai un pēc iespējas augstākam reklāmguvumu līmenim. Jo labāk jūs saprotat savu tipisko klientu, jo labāk jūs varat precizēt savus mērķus un gūt panākumus.

Tirgus nišas noteikšana

Kad jūs pirmo reizi sākat darbu, izpētot savu mērķa nišu, jūs varat ietaupīt daudz laika un naudas. Jūs netērēsit reklāmas līdzekļus, izliekot reklāmas cilvēkiem, kuri neiederas jūsu mērķa tirgū.

Kad jūs pirmo reizi sākat darbu, var būt grūti noteikt, kuri ir jūsu mērķa klienti. Viens no veidiem, kā noteikt mērķa izredzes, ir konkurentu izpēte, kā minēts iepriekš. Piemēram, izmantojiet Quantcast lai iegūtu informāciju par to, kāda veida cilvēki apmeklē jūsu konkurentu vietnes. Šī ir lieliska informācija mērķa demogrāfijas noteikšanai.

Šī informācija var mainīties pēc tam, kad esat faktiski izveidojis savu veikalu un darbojas. Jūs varat apkopot papildu demogrāfiskos datus, veicot klientu aptaujas un izpētot tīmekļa analīzes statistiku, izmantojot vietnes vadības paneļa rīkus, piemēram, Webalizer un AWStats..

Zīmola veidošanas stratēģijas veidošana

Jūsu zīmola stratēģija nosaka jūsu veikalu klientiem. Kad esat izpētījis savus konkurentus un noskaidrojis savu mērķa demogrāfisko stāvokli, vēlēsities izpētīt arī vispārīgu informāciju par šo demogrāfisko informāciju. Varat izmantot tādus rīkus kā Compete.com un Nīlsons lai noteiktu tikai to, kas šai mērķauditorijai rūp visvairāk.

Jūsu e-biznesa atdalīšana

Ir svarīgi, lai jūs atdalītu savu biznesu no visiem citiem līdzīgiem uzņēmumiem, kas pastāv. Kādi ir daži vārdi, kas raksturo jūsu biznesu kopumā? Mēģiniet atrast vārdus, kurus konkurenti nelieto, bet runās ar jūsu mērķa demogrāfiskajiem rādītājiem.

Piemēram, ja jūsu pētījumā esat atklājis, ka jūsu mērķa klients ir strādājoša mamma, viņa, iespējams, meklē palīdzību, lai uzraudzītu visu, kas viņai jādara. Lai piesaistītu mērķauditoriju, jūs varētu izmantot tādus vārdus kā “noderīgs” un “laika taupīšana”.

Zinot savus mērķa klientus

Tagad jums vajadzētu būt diezgan labai idejai, kas ir jūsu mērķa klienti. Izrakt vēl dziļāk šī lietotāja personību un izdomāt, ko tieši šī persona vēlas, kad viņa apmeklē jūsu tiešsaistes veikalu. Ko viņa meklē?

Šim klientam visvairāk var būt dažādu līmeņu lietas. Laika gaitā, labāk iepazīstot savu klientu bāzi, jūs, visticamāk, izveidosit papildu personas, tāpēc jūs vislabāk zināt, kā sasniegt katru klienta veidu.

Jūsu zīmola diferencēšana

Kāda ir jūsu kā interneta veikala īpašnieka personība? Tam vajadzētu būt jūsu attieksmē, lapās un pat visos veidos, ko jūs atdodat visai pasaulei. Daži uzņēmumi lepojas ar to, ka ir videi draudzīgi. Kas atšķir jūs un jūsu zīmolu? Kā jūs varat parādīt, tas joprojām paliks patiess jūsu paziņojumā par misiju.

Jūs vēlaties izrakt vēl dziļāk sava zīmola iekšienē. Piemēram, ja jūs apsolāt ietaupīt laiku, ko tas nozīmē? Vai tas nozīmē, ka pasūtījums ir iesaiņots un nosūtīts stundas laikā pēc saņemšanas? Kas jums būs jādara, lai nodrošinātu, ka tas notiek? Cik darbinieku jums vajadzēs pieņemt darbā, vai jūs pats varat tikt galā ar to??

Tas var arī mainīt to, vai jūs nododat piegādi ražotājam (kravas piegāde), vai arī pats to apstrādājat, lai pārliecinātos, ka produkts tiek nekavējoties izvadīts.

Jūsu zīmola personalizēšana

Attēlā ierakstiet divus atšķirīgus e-pastus, kas atrodas jūsu iesūtnē. Vienā e-pastā teikts:

“Ei, Džeina. Es tikai gribēju nomest jums līniju un pateikties jums par jūsu neseno pasūtījumu par ABC logrīku. Tā kā jums patika ABC logrīks, es gribēju arī jūs informēt, ka logrīks XYZ ir pārdošanā līdz rītdienas pusnaktij. Paldies, ka esat lojāls klients. ”

Otrajā e-pastā teikts:

“XYZ preces ir pārdošanā līdz rītdienas pusnaktij. Nāc un nopērc. ”

Uz kuru e-pastu jūs atbildēsit labāk? Jums ir jā personalizē savs zīmols, lai tas atbilstu klientu vajadzībām. Tas ietver lietotāja pieredzi jūsu vietnē, izsūtītos e-pastus un pat sociālo mediju mārketingu. Pat jūsu misijas paziņojums ir jāpielāgo klientu vajadzībām.

Izstrādājot savu misijas paziņojumu, paturiet prātā šo mērķauditoriju. Kādu problēmu jūs risināt? Kā jūsu zīmols ir saistīts? Kā jūs varat padarīt šo zīmolu klienta prātā??

Unikāla pārdošanas piedāvājuma izstrāde

Unikālais pārdošanas piedāvājums (USP) var palīdzēt jums atrauties no konkurences. Tas padara jūsu zīmolu unikālu. Lai izstrādātu USP, jums šauri jākoncentrējas uz saviem klientiem vai ideāliem klientiem un to, ko viņi vēlas.

Tas nozīmē, ka jūs varat pievilt citus cilvēkus. Tomēr tas nav svarīgi, kamēr esat izvēlējies aktīvu mērķauditoriju un labi saprotat viņus. Jūs attīstīsit lojālu sekošanu starp šiem klientiem. Spēcīgs USP:

 • Izpilda lielu vajadzību
 • Parāda, ka jūs zināt savu mērķauditoriju
 • Var apkopot teikumā vai divos

Ja vēlaties atcerēties pārpildīts tiešsaistes pasaules tirgus, jūsu zīmolam vienkārši kaut kādā veidā ir jāizceļas.

Cenu noteikšana jūsu produktiem jūsu tiešsaistes veikalā

Izdomāt, kā noteikt cenas savam tiešsaistes veikalam, lai jūs gūtu peļņu, vienlaikus piesaistot klientus, ir līdzsvarojoša darbība. Shopify piedāvā sekojošo formula, kas palīdzēs jums izdomāt, kā noteikt produktus tiešsaistes veikalam:

“Mazumtirdzniecības cena = [(preces izmaksas) ÷ (100 – uzcenojuma procents)] x 100”

Tātad, tikai, lai dotu jums ideju. Ja vēlaties nopelnīt 60% peļņu no preces, kuras pirkšana jums maksā USD 20,00, formula izskatās šādi:

Mazumtirdzniecības cena = [(USD 20,00) ÷ (100–60)] x 100
Mazumtirdzniecības cena = [20,00 ÷ 40 USD]] x 100
Mazumtirdzniecības cena = (.50 USD) x 100
Mazumtirdzniecības cena = USD 50,00

Tātad, prece, kas jums maksā 20,00 USD, tiks pārdota par 50,00 USD. Jums būs arī jāizdomā, vai vēlaties izmantot tikai ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu vai arī, liekot kādu produktu pārvietot, diskontējot to.

Galvenais ir pārliecināties, vai gūstat peļņu pat pēc tam, kad esat izmaksājis visas pieskaitāmās izmaksas, piemēram, tīmekļa mitināšanas maksas un darbinieku izmaksas.

Peļņas normu noteikšana

Kā minēts iepriekš, jums nevajadzētu mēģināt konkurēt ar cenām vietnē Amazon. Amazon vērtēs preces ar zaudējumiem tikai tāpēc, lai mazāki veikali nedarbotos. Viņiem ir finansējums un lielums, lai to viegli paveiktu, bet, ja jūs mēģināt noteikt zemu cenu jūsu produktiem, jūs ātri aiziesit no biznesa.

Tieši tāpēc ir tik svarīgi zināt savas robežas. Ir svarīgi zināt savas peļņas normas, lai jūs varētu noteikt pietiekami zemu cenu, lai būtu konkurētspējīgs, bet tomēr pārliecinieties, ka gūstat nelielu peļņu.

Zinot savu USP

USP apzīmē unikālo pārdošanas piedāvājumu. Kāds ir jūsu unikālais faktors, kas liek klientiem atgriezties atkal un atkal? Daži USP ietver:

 • Laba klientu apkalpošana
 • Bezmaksas sūtīšana
 • Preces, kas citur nav pieejamas
 • Labdarības sajūta

Lai kāds būtu jūsu USP, ir svarīgi izdomāt, kā jūs sevi izdalīsit no sacensībām.

Piedāvājumu stimuli

Vēl viens iemesls, kāpēc ir tik svarīgi saprast savas robežas, ir tas, ka jūs varat izdomāt, kādus stimulus piedāvāt saviem klientiem.

Vai jūsu peļņa ļaus jums nodrošināt bezmaksas piegādi? Vai jums vajadzētu piedāvāt pusi? Jūs pat varētu vēlēties nodrošināt zaudējumu vadītāju. Tas ir vienkārši produkts, kurā jūs zaudējat naudu, pārdodot par zemu cenu, cerot, ka pārdos arī citus priekšmetus, kas gūst peļņu.

Piedāvājums produktu dažādošanai

Ja esat pabeidzis mājasdarbu un labi izprotat tirgus pieprasījumu un mērķa klientu, tad jūs viegli varēsit dažādot piedāvātos produktus, lai pārdotu papildu preces. Jūs varat arī vienkārši piedāvāt vairāk izvēles jau pārdotajiem produktiem.

Labs piemērs tam būtu tee-krekls. Varbūt jūs to sākat pārdot mazos, vidējos un lielos, kā arī melnā krāsā. Šeit jūs varat ātri dažādot, pievienojot bērnu izmērus, plus izmērus un dažādas krāsas izvēles.

Projekta laika skalas iestatīšana

Daudzas lietas var ietekmēt to, cik ilgs laiks nepieciešams jūsu tiešsaistes veikala izveidošanai un darbībai. Ja jūs izmantojat platformu, kas ir gatava lietošanai, piemēram, Shopify, laika josla varētu iet ātrāk. Tomēr, ja vēlaties pielāgot savu tiešsaistes veikalu un pats saimniekdatoru, vietnes iestatīšana var aizņemt ievērojami ilgāku laiku.

Vēlaties izveidot savlaicīgi:

 • Pirms veikala palaišanas pabeigt pārbaudi, lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi.
 • Negaidītas problēmas, ar kurām jūs saskaraties, var aizkavēt palaišanu.
 • Akcijas pirms palaišanas.

Labāk ir plānot vairāk laika, nekā domājat, ka jums tas būs nepieciešams. Daudz labāk ir sākt nedaudz agri nekā vēlu.

E-komercijas biznesa uzsākšanas izmaksu novērtēšana

Saskaņā ar Uzņēmējs, pamata veidņu bāzes tiešsaistes veikals var maksāt tikai USD 250 mēnesī, bet viss pielāgots risinājums, kas ir pilnībā pielāgots, var maksāt vairāk par USD 500 000 gadā. Acīmredzami starp tiem ir daudz līmeņu. Daži no jūsu izdevumiem ir šādi:

 • Domēna vārda reģistrācijas un mitināšanas maksa
 • Web dizaina izmaksas
 • E-komercijas programmatūras pielāgošana
 • Sākotnējā produkta iegāde
 • Izmaksas, kas saistītas ar braucieniem uz izstādes vai tikšanos ar ražotājiem
 • Reklāmas izmaksas
 • Sešu mēnešu finansējums, lai samaksātu darbiniekiem un pieskaitāmos izdevumus

Dažas maksas, kuras varat ietaupīt, sākot mazu un augot, biznesam augot. Piemēram, jums nav jāmaksā par dārgu maksājumu vārteju sistēmu, kad pirmo reizi atverat. Tā vietā varat viegli izmantot PayPal vai Google Pay.

Pēc tam, palielinoties pārdošanas apjomam, ir jēga maksāt nodevas par kredītkartes maksājuma apstrādi, jo tas ietaupīs jums par apstrādes maksām, to varēsit pievienot savam biznesa plānam.

Jūsu e-komercijas biznesa finansēšana

Pat ja jūs sākat ar visvienkāršāko interneta veikalu, kādu iespējams iedomāties, jums par to būs jāmaksā. Ir daži veidi, kā varat finansēt savu biznesu.

Ja jums ir izstrādājums, kuru jūs izstrādājat, varat izmantot Crowdfunding, lai iegūtu naudu sākotnējā produkta izstrādei un sava veikala sakārtošanai. Dažas citas idejas, lai savāktu pietiekami daudz naudas:

 • Uzņemiet dažādus līdzekļu piesaistītājus gan tiešsaistē, gan ārpus tā. Pārdodiet produktus, izveidojiet GoFundMe kontu utt.
 • Palūdziet draugus un ģimenes locekļus ieguldīt procentos no nākotnes peļņas. Tomēr vienmēr kontrolējiet savu biznesu vairākumā.
 • Meklējiet eņģeļu investorus.
 • Ņemiet mazā biznesa aizdevumu.
 • Sākumā maksājiet katru mēnesi par savu e-komercijas vietni, līdz varat atļauties izveidot pats savu mitinātu platformu.

Dažreiz vislabāk ir sākt mazāku un dot iespēju izaugsmei. Jaunā biznesa pirmajās dienās ir daudz svarīgāk, lai būtu pietiekami daudz naudas plūsmas, lai jūsu bizness varētu augt, nekā tas ir, lai sāktu lielu.

UZŅĒMĒJDARBĪBAS VIENĪBAS IZVEIDE

Ir svarīgi aizsargāt sevi un personisko mantu, pirms ievietojat savu tiešsaistes veikalu, ievietojot dažas lietas.

Uzņēmuma nosaukuma ierakstīšana

Jums būs jāizvēlas sava uzņēmuma juridiskā struktūra. Šeit galvenais ir izvēlēties, kāda būs jūsu korporācija, lai gadījumā, ja kāds uzbrūk jums tiesiskā līmenī, jūs personīgi neatbildētu par zaudējumiem, kas jums jāmaksā.

Jūs varat izveidot S Corp vai LLC. Gudrākais, ko darīt, ir sarunāties ar biznesa juristu par labāko biznesa struktūru. Papīra darbs korporācijas iesniegšanai var būt sarežģīts.

Lai gan jūs, iespējams, pats varat reģistrēties savā štatā, būs nepieciešamas daudzas stundas, lai saprastu katru gadu nepieciešamo dokumentāciju un papildu dokumentus. Var būt rentablāk iet uz priekšu un nolīgt profesionāli, kurš veiks šo darbu jūsu vietā.

Jums būs jāizvēlas arī nosaukums, ar kuru veikt uzņēmējdarbību, vai “veic uzņēmējdarbību, kā” (DBA). Parasti, iesniedzot pieteikumu korporācijai, valsts sekretārs pārbaudīs datu bāzi, lai pārliecinātos, ka nav neviena cita uzņēmuma, kas jau veic uzņēmējdarbību ar šo vārdu.

Darba devēja identifikācijas numura (vai “nodokļu ID”) iegūšana

Tā kā jūs nevēlaties izsniegt piegādātājiem savu sociālās apdrošināšanas numuru, jūs arī vēlēsities reģistrēties sava uzņēmuma nodokļu identifikācijas numuram vai darba devēja identifikācijas numuram (EIN). Jūs varat reģistrējieties tiešsaistē caur Iekšējo ieņēmumu dienestu par šo numuru.

Pieteikšanās uzņēmējdarbības atļaujām un atļaujām

Tas, kādas licences un atļaujas jums būs nepieciešamas jūsu biznesam, atšķiras atkarībā no tā, kur dzīvojat. Lai redzētu nepieciešamo, jums būs jānoskaidro gan valsts, gan apgabala amatpersonām. Dažas tipiskas lietas ir:

Pārtikas atļaujas, ja vadāt pārtikas uzņēmumu (pārtikai var būt arī citi apsvērumi)
Mazumtirdzniecības licence, kas ļauj iekasēt pārdošanas nodokli par savu valsti

Galvenais ir pārliecināties, ka sekojat visiem noteikumiem, kas attiecas uz jūsu nozari, un iekasējat visus nodokļus, kurus jūsu valsts prasa iekasēt.

Biznesa bankas konta atvēršana

Juridiskā tālummaiņa iesaka uzņēmuma bankas kontu un personiskos kontus nodalīt atsevišķi. Tam ir daudz iemeslu, taču galvenais iemesls ir tāds, ka tas nodokļu vajadzībām nodrošina jūsu līdzekļu caurspīdīgumu, un, ja revīzija tiek veikta katru reizi, viņi vispirms apskatīs jūsu uzņēmuma kontu, nevis personīgo kontu. Tas var ietaupīt daudz saasinājumu un pārpratumu.

Meklējiet banku, kas piedāvā dažas no īpašajām funkcijām, kas jums tagad vai nākotnē būs vajadzīgas jūsu tiešsaistes biznesam, piemēram:

 • Tiešie noguldījumi
 • Elektroniska rēķinu apmaksa
 • Kredītkaršu apstrādes iespējas

Esiet piesardzīgs attiecībā uz maksām, jo ​​tās var ātri saskaitīt, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu. Vienmēr izlasiet smalko drukāto tekstu un pārliecinieties, ka saprotat jebkura atvērtā biznesa konta maksas struktūru.

Tirgotāja konta atvēršana, lai pieņemtu maksājumus ar kredītkarti

Kā minēts iepriekš, jums jāmeklē banka vai atsevišķs uzņēmums, kas ļauj apstrādāt kredītkaršu maksājumus. Tirgotāja konts dod jums šo iespēju jūsu biznesam. Ir daži veidi, kā jūs varat pieņemt kredītkartes tiešsaistē, tostarp PayPal, kad jūs vienkārši sākat pilnvērtīgu tirgotāja kontu, kad esat paveicis tādu apjomu, kas tam ļaus maksāt par sevi, ietaupot maksu..

Jūs vēlaties izvairieties no pārmaksas uzmanot slēptās maksas. Pirmais solis ir uzmanīgi izlasīt ikmēneša pārskatus.

Daži no maksājumiem, par kuriem jūs vēlēsities prasīt un kurus izskatīsit pārskatos:

 • Nekvalificētas atlaides
 • Starpbanku komisijas maksas
 • Mēneša minimālās maksas (ja neesat sasniedzis noteiktu darījuma summu)
 • PCI novērtēšanas maksa
 • Ceturkšņa maksa
 • Iestatīšanas maksa
 • Priekšlaicīgas pārtraukšanas maksa (daudziem apstrādātājiem ir noteikts līguma termiņš)

Pārbaudīt elastīgumu, lai apstrādātu vairāk pārdošanas darījumu

Vēl viena lieta, ko jūs vēlēsities jautāt, pirms izvēlaties kredītkaršu apstrādes uzņēmumu, ir tas, kā viņi to izturēsies, ja pēkšņi notiks pārdošanas apjomi. Vai viņiem ir iespējas vieglāk apstrādāt darījumus? Kāda ir maksas struktūra? Ja jums ir vairāk pārdošanas, samaziniet nodevas?

Komersanta izvēle ar labu reputāciju

Visbeidzot, jūs vēlēsities izvēlēties tirgotāju ar izcilu reputāciju. Lasiet atsauksmes tiešsaistē un sazinieties ar Labāka biznesa biroju tajā valstī, kurā atrodas galvenā mītne. Daži sarkanie karodziņi jums jāpievērš uzmanība, lai iekļautu:

 • Slikta klientu apkalpošana (tas var arī padarīt jūs sliktu klientiem)
 • Nemaksāšana vai novēloti maksājumi
 • Pārāk daudz slēptu maksu
 • Bojāts aprīkojums

Ņemiet vērā, kurš vēl izmanto to pašu darījumu apstrādes uzņēmumu, un nevilcinieties sazināties ar šiem uzņēmumiem un pajautāt, vai viņi ir apmierināti ar pakalpojumu.

BIZNESA IZVEIDE Tiešsaistē

Tagad, kad jūsu plāns ir izveidots, ir pienācis laiks pievērsties sava e-komercijas biznesa izveides darbam. Darbības, kas jums jāveic, ir uzskaitītas zemāk.

Domēna reģistrēšana

Kad esat izvēlējies nišu un ierakstījis savu vārdu, jums būs jāatrod neizmantots domēna vārds, kas klientiem arī ļaus viegli atcerēties ceļu uz jūsu vietni. Tas nav tik vienkārši izpildāms uzdevums, kā tas bija agrāk. Jums, iespējams, būs jāiztērē nedaudz naudas, lai iegādātos premium domēna vārdu vai nopirktu to no personas, kurai vienmēr ir tiesības uz šo domēnu.

Gaidāms, ka par dot com maksās vismaz USD 15.00 gadā. Tomēr vairāk nekā iespējams, jums būs jāmaksā daudz vairāk par premium klases vārdu, kuru būs viegli atcerēties un kurš būs labi meklējams.

Domēnu vārdu izpratne

Vietnes faktiski dzīvo IP adresēs vai serveros. IP adrese ir skaitlis kas norāda šīs tīmekļa lapas atrašanās vietu. Tomēr skaitļus cilvēkiem būtu grūti atcerēties. Tā vietā domēnu vārdu reģistratori piedāvā vieglāk atcerēties vārdus, kas sastāv no vārdiem (un dažkārt arī skaitļiem). Tā vietā, lai atcerētos rakstīt “54.239.25.200”, jums vienkārši jāiegaumē “amazon.com”.

Bez .com var izvēlēties arī dažādus paplašinājumus, taču, tā kā dot com ir noklusējums, lielākajai daļai cilvēku ir vieglāk atcerēties.

Pareiza domēna vārda izvēles nozīme

Domēna vārda izvēle ir līdzīga ķieģeļu un javas nosaukšanai. Jūs vēlaties kaut ko viegli atcerēties, parādītu, kas ir jūsu zīmols un ko neviens cits nelieto. A .com ir visspilgtākais vārda tips, bet Amerikas Savienotajās Valstīs .biz ir pamatota otrā izvēle. Citās valstīs jūs, iespējams, vēlēsities izmantot atrašanās vietas noteikšanu, piemēram, .co.uk.

Ja varat, meklējiet domēna vārdu ar populāriem atslēgvārdiem. Tātad, ja esat izpētījis tendences un atklājis, ka termins “argona eļļas kondicionieris” ir ļoti meklēts un jūs varat satvert domēna vārdu “argonoilconditioner.com”, tas ir gudrs solis..

Tomēr daži nesenie pētījumi norāda uz to precīzās atbilstības domēni (EMD) nav tik efektīvi kā iepriekš, tāpēc netērējiet naudu, kas jums nav tikai naudas iegūšanai. Ja jūs varat paķert vienu par saprātīgu cenu, tad dariet to. Ja tas ir 10 000 USD, iespējams, vēlēsities padomāt divreiz.

Vietnes apmeklētājiem būs grūti atcerēties domēna vārdu, kuru ir grūti atcerēties, pārāk daudz laika vai pārāk reti. Ja vietnes apmeklētājam neizdodas pievienot jūsu vietnei grāmatzīmi, iespējams, ka viņa to nekad vairs neatradīs, jo nevarēs atcerēties vārdu.

Viena no galvenajām priekšrocībām, iegādājoties EMD, ir tā, ka tā, iespējams, jau saņem trafiku tikai nosaukumā ietvertās atslēgvārdu frāzes dēļ. Veiciet izpēti un noskaidrojiet, vai ir vērts maksāt par domēna vārda iegādi. Ņemiet vērā, ka visa pasaules satiksme jums nepalīdzēs, ja tā tomēr nav vērsta uz trafiku.

Tīmekļa mitināšanas pakalpojuma izvēle

Ja jums būs domēna vārds, ja plānojat izveidot savu veikalu, nevis izmantot tādu pakalpojumu kā Shopify vai Facebook Stores, jums būs jāatrod mitināšanas uzņēmums, kurā atradīsies jūsu vietne. Izmaksas un funkcijas var atšķirties. Interneta veikalā pārliecinieties, vai mitināšanas uzņēmums piedāvā vismaz:

 • SSL iespējas
 • Neierobežots joslas platums (tas nekad nav pilnīgi neierobežots, taču šī ir laba vieta, kur sākt)
 • Lielisks klientu serviss un diennakts tehniskais atbalsts
 • Pietiekami daudz vietas, lai jūsu vietne varētu augt, pievienojot produktus un saturu

Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par mitināšanas pakalpojumu noteikti izlasiet tiešsaistes pārskatus. Daži pieprasa samaksu gadu iepriekš, un pēdējais, ko vēlaties darīt, ir samaksāt hostinga maksu gadā, lai tikai uzzinātu, ka mitināšanas uzņēmums nav uzticams. Ja saimnieks piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, izmantojiet to pirms saistību uzņemšanās.

E-komercijas platformas izvēle

Nākamais solis ir izvēlēties iepirkšanās grozu savam tiešsaistes veikalam. Nesteidzieties un izvēlieties platformu, kurā, jūsuprāt, varat augt. Ja jūsu sapnis ir megaveikals, tad, iespējams, labāks ir pats mitināts risinājums nekā mitināts.

 • Hosted e-komercijas risinājumi – Pāris no tiem jau ir minēti iepriekš, piemēram Shopify. Daži citi ietver Volusija un BigCommerce. Izmitināts risinājums tiek mitināts programmatūras nodrošinātāja vietnē, un tajā tiek izmantota viņu platforma. Pielāgošanas iespējas ir ierobežotas, bet lielāko daļu var mazliet pielāgot.
 • Pašapkalpošanās iepirkšanās ratiņi – Pats mitināts ļauj instalēt jūsu izvēlēto programmatūru uz sava servera. Iespējams, ka tā ir atvērtā koda e-komercijas programmatūra, vai arī tā var būt kaut kas, ko esat īpaši izstrādājis savam tiešsaistes veikalam. Lētāka no abām iespējām ir atvērtā pirmkoda programmatūra un tās pielāgošana jūsu vajadzībām. Lielākajai daļai atvērtā koda iepirkumu grozu ir izstrādātāji, kas strādā pie tēmām un spraudņiem, kas paplašinās iespējas.

Maksājumu vārtejas izvēle

Maksājumu vārtejas iespēju izvēle ir viens no grūtākajiem lēmumiem, ko daudziem tiešsaistes veikalu īpašniekiem jāpieņem. Vislabākais ir apskatīt dažus no labākajiem vārtejām un redzēt, kādas funkcijas ir pieejamas un kuras visvieglāk integrējamas izvēlētajā iepirkumu grozā. Šīs ir dažas no populārākajām iespējām:

 • PayPal
 • Kvadrāts
 • Svītra

Pieejamas arī daudzas citas iespējas, tostarp vietējie un nacionālie tirgotāju konti, kas tiks integrēti tiešsaistes pasūtīšanas sistēmā. Galvenais ir izdomāt, kura jums piedāvās vislabākās apstrādes nodevas, ņemot vērā šodien veiktā biznesa apjomu. Jūs vienmēr varat pāriet uz citu uzņēmumu vēlāk, ja tas ir nozīmīgāks jūsu biznesam un kredītkartes apstrādes izmaksām.

Dažādas e-komercijas platformas ir integrētas dažādos maksājuma vārtos. Piemēram, ierobežotības dēļ ar Square lietotnēm tas daudzās vietās nav viegli integrējams. No otras puses, PayPal ir daudz trešo pušu izstrādātāju, un tā ir izstrādājusi lietotnes, kas ļauj to integrēt gandrīz ar visiem maksājuma vārtiem, kas pastāv.

Ņemot vērā “viss vienā” maksājumu pakalpojumu sniedzēju

Ja vēlaties vienkāršot grāmatvedību un cik daudz maksājuma avotu jums jāatstāj, atrodiet visu vienā pakalpojumu sniedzēju.

Viss vienā pakalpojumu sniedzējs ļaus jums:

 • Procesa darījums
 • Palaist pārskatus
 • Iestatiet krāpšanas atklāšanu
 • Process atgriežas
 • Lejupielādējiet nodokļu informāciju

Izvēloties pakalpojumu sniedzēju, kurš dara visu, arī palielināsies jūsu tiešsaistes veikala elastīgums, pirms tirdzniecības darījumu pārvietošanas nevajadzēs vēlreiz izpētīt tirgotāju kontus..

Maksājumu pakalpojumu sniedzēju maksu salīdzināšana

Apstrādes nodevas var ātri izmantot jūsu peļņu. Pirms reģistrēšanās tirgotāja kontā ir svarīgi pilnībā saprast visas ar to saistītās maksas.

 • Maksa par darījumu: Daži uzņēmumi iekasē maksu par darījumu par katru apstrādāto pasūtījumu. Parasti tā ir fiksēta maksa, kas ir mazāka par USD 1,00. Tomēr tas var atšķirties.
 • Pārdošanas procents: Lielākā daļa tirgotāju kontu uzņēmumu iekasē maksu, pamatojoties uz preces pārdošanas cenu. Tas var būt aptuveni 2,99%, ja jūs neveicat ļoti lielu uzņēmējdarbību, bet mēdz samazināties, jo lielāks ir jūsu pārdošanas apjoms.
 • Konta maksa: Daži uzņēmumi iekasē tikai gada, ceturkšņa vai mēneša maksu, lai jūsu konts būtu atvērts. Meklējiet uzņēmumus, kas no jums neiekasē maksu, kamēr jūs veicat dažus pārdošanas apjomus.

Piemēram, Authorize.net iekasē ikmēneša maksu aptuveni 25 USD apmērā, plus darījumu maksa 2,9% + 0,30 USD. Tomēr jūs varat ņemt naudu no 5 valstīm 6 dažādās valūtās, un tās pieņem visas galvenās kredītkartes un mobilos maksājumus.

No otras puses, Beanstream neiekasē ikmēneša maksu un 2,25–2,65% darījumu maksu. Tas ir pieejams tikai trim valstīm 2 dažādās valūtās.

Jūs varat atrast pilnīgu diagramma, kas izklāsta maksas un procentus vietnē FormStack. Vienā mirklī varat salīdzināt, kurām vārtejām ir nepieciešamās funkcijas, ar viszemākajām izmaksām.

Tiešsaistes veikala celtniecība

Kad esat izvēlējies programmatūru, kuru vēlaties izmantot, ir pienācis laiks pēc iespējas vairāk pielāgot savu veikalu. Pat ja jums šajā brīdī varētu būt apnicis pieņemt lēmumus, rūpīgi apsverot dažas lietas, jūsu vietne palīdzēs klientiem kļūt pievilcīgākiem un lietotājiem draudzīgākiem..

Jūsu tiešsaistes veikala pareizās tēmas izvēle

Saskaņā ar Žurnāls Laiks, jums ir apmēram 15 sekundes, lai piesaistītu vietnes apmeklētāja interesi, kurš nonāk jūsu lapā. Daži var iebilst, ka jums ir vēl mazāk laika, bet pat ja jums ir pilnas 15 sekundes, atcerieties, ka tas ir ļoti īss logs, lai radītu lielisku pirmo iespaidu..

Lai radītu lielisku pirmo iespaidu, jums būs nepieciešams:

 • Skaidra navigācijas struktūra. Lasītājam vajadzētu redzēt, kā ātri nokļūt no punkta A uz punktu B.
 • Rakstiet pārsteidzošu saturu, kas piesaista lasītāja interesi.
 • Nepārprotams izskats, kas pievelk aci tur, kur vēlaties. Piemēram, ja vēlaties vietnes apmeklētājus pievērst pie jūsu muitošanas vienībām, kas ir pirmais, ko viņi redz, nolaižoties jūsu mājas lapā? Vai tas ir muitošanas preces vai saite uz tām?

Izvēloties motīvu, ņemiet vērā visas šīs lietas. Vai tas jums parādīs nepiesārņoto, viegli pārvietojamo lapu, kuru meklējat?

Jūsu veikala izskata pielāgošana

Ja jūsu veikals izskatās tāpat kā jebkurš cits veikals, tad būs grūti izveidot savu zīmolu. Papildus sava logotipa un unikāla grieziena pievienošanai sava veikala kopējam izskatam, jūs apsvērsiet arī krāsas, kuras izmantojat, un kā tās sasaistās ar jūsu vispārējo zīmola tēlu.

Saskaņā ar KISSmetrika, krāsa palielina jūsu zīmola atpazīstamību pat par 80% un var izraisīt patērētāju uzticību.

Jūs arī vēlēsities pievienot funkcijas, kurām ir nozīme jūsu nišā. Piemēram, ja jūs pārdodat apģērbu, jums būs jāpievieno izvēles iespējas izmēru noteikšanai. No otras puses, ja jūs pārdodat virtuves piederumus, krāsu iespējas un izmēri, iespējams, ir ierobežoti, tāpēc jums, iespējams, šī funkcija nav nepieciešama.

E-komercijas vietņu informācijas arhitektūras (IA) izstrāde

Lai gan informācijas arhitektūra var izklausīties nedaudz līdzīga vietnes navigācijai, pastāv dažas būtiskas atšķirības. Kaut arī abi ir savstarpēji saistīti, vietnes arhitektūra ir vietnes skelets. Arhitektūra ietver vietnes kaulus un to, kā visi elementi darbojas kopā, lai sniegtu informāciju galalietotājam.

IA var ietvert tādus elementus kā:

 • Satura inventārs
 • Standartizēts nosaukšanas vai redakcijas stils
 • Kā lietas tiek sagrupētas

Ietekmes novērtējums ir ļoti svarīgs, jo, balstoties uz vietnes augšanu, jūs balstīsities uz šo pamata struktūru. Laba struktūra var radīt vai sabojāt jūs, sasniedzot augšanas virsotnes.

Satriecošu produktu attēlu izveidošana

Varat izveidot visu laiku apbrīnojamāko tiešsaistes veikalu, bet, ja patērētājs nevar skaidri redzēt jūsu pārdoto preci, iespējams, pārdošanas trūkuma dēļ to parādīsit..

Produktu attēlu pievienošanai ir dažas pamata iespējas:

 • Izmantojiet ražotāja piedāvātos attēlus (ja vien jums ir atļauja to darīt). Daudzi ražotāji pieņem darbā profesionālus fotogrāfus, lai radītu skaistus savu produktu fotoattēlus. Trūkums ir tāds, ka citiem cilvēkiem, kas pārdod produktu, savās vietnēs, iespējams, būs tāds pats tēls.
 • Nolīgt profesionālu fotogrāfu. Jūs, iespējams, varētu nolīgt profesionāli, lai fotografētu produktus. Tomēr tas var dārgi maksāt, it īpaši sākumā, ja jums var būt ierobežots budžets.
 • Fotografējiet pats. Tas var būt izaicinājums. Lielākajai daļai priekšmetu jums būs nepieciešams balts vai melns fons. Var noderēt viegla kaste. Jūs varat ļoti lēti iegādāties vietnēs, piemēram, Amazon, mazākas preces. Gudri ir arī ieguldīt labā DSLR kamerā, lai iegūtu vislabāko izšķirtspēju.

Pievienojot savu produktu attēlus, mēģiniet paskatīties uz preci tā, it kā jūs būtu klients. Ko jūs vēlaties uzzināt par produktu? No kādiem leņķiem jūs vēlaties redzēt vienumu? Kādas detaļas ir svarīgas patērētājam?

Rakstot pārliecinošu produkta aprakstu

Jūsu mērķim ar produktu vajadzētu būt klienta intereses piesaistīšanai, vienlaikus sniedzot pietiekami detalizētu informāciju, lai viņa zinātu, vai vēlas iegādāties produktu. Ja aprakstiem varat izveidot unikālu balsi, iespējams, palielināsies pārdošanas reklāmguvumu skaits.

Piemēram, pieņemsim, ka jūs pārdodat virtuves dvieļus. Jūs varat vienkārši aprakstīt mikrošķiedras šķiedras, izmēru, krāsu un ātru žāvēšanas laiku, tāpat kā visas citas vietnes, kas tur atrodas.

Vai arī varat izveidot stāstu par mājas pavāru, kurš izmanto dvieļus, jo viņa mīl krāsu daudzveidību, tas ietaupa laiku, jo mikrošķiedra ātrāk izžūst utt. Vai jūs redzat, kā viens ir saistošāks un personīgāks par otru??

Lai gan jums nav jāizveido izdomāts stāsts par katru priekšmetu, jums tas jāapraksta tā, lai lasītājs varētu sevi parādīt, izmantojot šo priekšmetu. Centieties aktivizēt vietnes apmeklētāja iztēli.

E-komercijas vietņu navigācijas optimizēšana

Runājot par navigāciju vietnē, nepietiek tikai ar viegli atrodamu struktūru un pogām. Jāņem vērā arī tas, kā lietotāji virzās uz konkrētiem produktiem, kurus viņi vēlas atrast. Tas kļūst vēl svarīgāk, jo vairāk produktu ir jūsu vietnē.

Saskaņā ar Smashing Magazine, galvenais ir pārliecināties, ka klienti var atrast produktus, kurus viņi vēlas iegādāties. Tātad jums būs jāapsver viss, sākot no kategoriju kārtošanas līdz labākajam veidam, kā panākt klientu meklēšanu, un kādi būs šie meklēšanas rezultāti jūsu vietnē..

Tas nozīmē, ka jums būs jābūt spēcīgām vecāku kategorijām. Jums vajadzētu pievienot arī filtrus, kas ļauj lietotājam sašaurināt meklēšanu pēc tādām lietām kā “kas jauns”, “vispopulārākais” un “zemākā cena”.

E-komercijas norēķinu plūsmas projektēšana

vidējā atteikšanās no iepirkumu groza likme ir 68,95%. Ja vēlaties to uzlabot un vietnes apmeklētājus pārveidot par klientiem, kuri veic pasūtījumu, ieteicams padomāt par iepirkumu groza plūsmu.

Klientam ir jāspēj skaidri redzēt, kā veikt norēķinus, sākot no brīža, kad iepirkuma grozam tiek pievienota pirmā prece, līdz pasūtījums ir pabeigts..

 • Ievietojiet iepirkumu groza pārskatīšanas un norēķinu pogas skaidrās vietās.
 • Padariet izrakstīšanos vienkāršu – nelieciet lietotājus reģistrēties izrakstīšanai. Nodrošiniet arī viesu izrakstīšanās iespēju.
 • Instalējiet programmatūru, kas nosūta otrās iespējas piedāvājumu, ja lietotājs atsakās no iepirkumu groza.

Jo vieglāk jūs varēsit veikt norēķinu plūsmu, jo augstāks būs jūsu reklāmguvumu līmenis.

Būvizstrādājumu informācijas lapas

Sīkāka informācija par izstrādājumiem palīdzēs lietotājiem pilnībā saprast, ko viņi pērk, un viņiem vajadzētu samazināt jūsu atgriešanās līmeni. Jūs vēlaties iekļaut šādu informāciju:

 • Garantijas
 • Izmēri
 • Produkta izgatavošanai izmantotais materiāls
 • Tehniskās specifikācijas

Jo sīkāks varat būt, jo vieglāk klientiem būs noteikt, vai preces ir tās, ko viņi meklē. Tomēr parasti vislabāk nav pārblīvēt vienību lapas ar detaļām. Tā vietā norādiet saiti, kurā klients var noklikšķināt, un parādīsies papildinformācija. Vai arī ievietojiet informāciju zem attēliem un informācijas aprakstu.

Aicinot klientus uzticēties jūsu e-komercijas veikalam

Pastāv iemesls, ka vairums patērētāju pērk no zīmoliem, kurus viņi atpazīst. Tas ir tāpēc, ka šie zīmoli ir izveidojuši reputāciju, un klients zina, ka viņš var uzticēties šim zīmolam, lai piegādātu kvalitatīvu produktu un piegādātu to, kas tiek solīts.

Ja jums vēl nav šī vārda atpazīšanas, tad jums ir jāsniedz vairāk informācijas nekā vietnei, kurā tāda ir. Jūs vēlaties iekļaut informāciju, piemēram, par to, cik pasūtījumu esat jau izpildījis, skaidru kontaktinformāciju un emblēmas, kas parāda, ka esat verificēts tālākpārdevējs vai mazumtirgotājs konkrētiem atpazīstamiem zīmoliem.

Informācijas iekļaušana par organizācijām, kurām jūs piederat, ir arī veids, kā veidot uzticību un lojalitāti.

E-komercijas vietnes drošības konfigurēšana

Jūsu klienti uzticas jums ar personisko informāciju. Ātrākais veids, kā iznīcināt viņu uzticību jums, ir atstāt e-komercijas vietni atvērtu hakeriem. Ir ļoti svarīgi ieguldīt drošībā un visu savu veikala dzīves laiku ievērot jaunus drošības draudus.

 • Pirmais, kas jums jādara, ir sākt ar drošu Web servera konfigurāciju. Piemēram, SSL šifrēs slepenu informāciju, pievienojot vēl vienu aizsardzības līmeni.
 • Pievienojiet serverim ugunsmūri vai pārliecinieties, vai serveris ir instalējis ugunsmūri aizsardzībai. Lielākajai daļai iepirkumu grozu ir ugunsmūra spraudņi, kurus varat instalēt.
 • Jūs arī vēlēsities instalēt programmatūru, kas meklē draudus, vīrusus un hakeru mēģinājumus.

Vēlaties analizēt savas vietnes drošību, izmantojot sākotnējais drošības analizators piemēram, Microsoft. Ja neesat pārliecināts, kā aizsargāt savu vietni, jums vajadzētu veikt ieguldījumus drošībā, algojot tiešsaistes drošības speciālistu.

Atbilstība PCI datu drošības standartiem

PCI drošības standartu padome ir noteikusi dažus e-komercijas vietņu drošības standartus, lai palīdzētu veikalu īpašniekiem izprast labāko veidu, kā saglabāt slepenu informāciju.

Vietne piedāvā rīkus, kas palīdz nodrošināt vietnes drošību un klienta informāciju, tostarp dokumentus, kas izskaidro vietnes drošību, kā arī rīkus, kas palīdz novērtēt vietnes drošību un izdomā veidus, kā novērst jebkādas drošības nepilnības..

SAGATAVOŠANĀS TĪMEKĻU VEIKALA palaišanai

Kad viss ir iestatīts, ir dažas iepriekšējas pārbaudes un uzdevumi, kurus vēlaties pabeigt, pirms faktiski uzsākat savu veikalu. Rūpējoties par šīm lietām pirms laika, jūs varēsit visu savu uzmanību koncentrēt uz izcilu klientu apkalpošanu un pasūtījumu ātru izpildīšanu..

Vietnes uzraudzības iestatīšana

Vietnes uzraudzība jums paziņos, ja jūsu serveris nedarbosies vai jūsu vietnei ir citas problēmas. Pēdējais, ko vēlaties, ir iztērēt grūti nopelnīto naudu reklāmai, piesaistīt trafiku uz jūsu vietni, tikai lai apmeklētājs saprastu, ka vietne nedarbojas.

Vēlaties arī iestatīt analītiku, lai varētu izsekot, kā vietne darbojas kopumā, no kurienes nāk trafiks un kuri atslēgvārdi darbojas vislabāk.

Izveido biļetenu

Ne visi, kas apmeklē jūsu vietni, pirmajā apmeklējumā kaut ko iegādāsies. Tomēr, ja jūs varat viņus pievilināt pierakstīties uz savu biļetenu, pēkšņi jums ir veids, kā saziņas līnijas saglabāt atvērtas. Varat arī pārliecināt viņus atgriezties savā vietnē, parādot viņiem jaunas preces, pārdošanā esošās preces vai piedāvājot atlaidi.

Iestatīšanas iegūšana sociālajos medijos

46% patērētāju kuri tiešsaistē ir tiešsaistē, pirms pirkuma veikšanas vēršas pie sociālajiem medijiem. Pirms tiešsaistes veikala atvēršanas ir svarīgi noteikt sociālo mediju klātbūtni un sākt izplatīt informāciju. Vismaz jums vajadzētu būt klātbūtnei divos lielākajos spēlētājos Twitter un Facebook.

Tomēr jums vajadzētu arī apskatīt mērķa demogrāfiskos datus un to, kuras citas sociālo mediju platformas jums varētu būt piemērotas. Piemēram, ja vēlaties tirgot jauniešus, izmēģiniet Instagram. Ja vēlaties piesaistīt sievietes jūsu vietnei, apskatiet Pinterest.

Vietnes rezerves plāna izstrāde

Neatkarīgi no tā, cik daudz drošības pasākumu jūs ieviešat vai cik labi jūs sagatavojaties, dažreiz notiek neiedomājami gadījumi un jūsu vietne iet uz leju, vai hakeri to pārņem. Pārliecinieties, ka esat izveidojis plānu, kas automātiski dublē svarīgos datu bāzes failus.

Ir arī gudri, ja ir vairākas dublējumkopijas. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu izveido pilnu vietnes dublējumu, kas ļaus jums pārtīt savu vietni uz iepriekšējo datumu nedēļas vai divu laikā iepriekš. Vēlaties arī saglabāt visas vietnes rezerves failus ārējā cietajā diskā.

Visbeidzot, dodieties uz priekšu un instalējiet programmatūru, kas jums regulāri rada dublējumus. Lielākajā daļā satura platformu ir spraudņi, kurus varat instalēt un kas šo darbu veiks fonā. Jūs iestatāt dublējumu tikai tam, cik bieži vēlaties tos aizpildīt.

Klienta informācijas aizsardzība

Ja vēlaties attīstīt uzticību saviem klientiem, jums jāievieš drošība un politikas, lai aizsargātu privāto informāciju, kuru klienti dalās ar jums. Jums vajadzētu arī publicēt šīs politikas, lai klienti varētu redzēt, ko jūs darāt, izmantojot viņu informāciju, kā arī veiktās darbības, lai jūsu vietnei pievienotu drošību..

Piegādes stratēģijas izvēle

Var būt grūti uzzināt labāko biznesa risinājumu jūsu biznesam. Jums ir jāaprēķina piegādāto produktu svars, kur atrodas vairums klientu, kā rīkoties ar steidzamiem pasūtījumiem un kādas būs izmaksas.

Cenas dažām lielākajām kuģniecības kompānijām varat atrast tiešsaistē, ieskaitot USPS, FedEx un UPS. Ja jūs tikko sākat darbu, iespējams, vēlēsities veikt salīdzinošu iepirkšanos, lai redzētu, kurš piegādes pārdevējs piedāvās vislabāko cenu. Varat izmantot vietni, piemēram iShip.com lai noskaidrotu, kurš būtu ātrākais, lētākais vai labākais veids, kā nosūtīt pasūtījumus.

Lemšana par jūsu veikala galvenajiem darbības rādītājiem (KPI)

Pareiza galveno veikala veiktspējas rādītāju (KPI) izvēle ir kaut kas tāds, kas jums vajadzētu būt ieviestam pirms palaišanas. Tomēr arī jūsu KPI ir jābūt mainīgam, jo ​​laika gaitā tie var mainīties. Tā kā jūs jau esat izvirzījis dažus mērķus un misiju savam biznesam, tiem vajadzētu būt saistītiem ar jūsu KPI.

Piemēram, ja jūsu mērķis ir palielināt pārdošanas apjomus, jūs aplūkosit ikdienas reklāmguvumu līmeņus, ikdienas pārdošanas numurus un trafika statistiku.

Jūsu palaišanas veicināšanas un stratēģijas pabeigšana

Pirms esat gatavs sākt darbību, jūs arī vēlēsities tikties ar savu mārketinga komandu. Kā jūs grasāties uzzināt vārdu par savu atklāšanu? Šis ir laiks, kad jums vajadzētu būt iespējai novirzīt lielu trafiku uz jūsu vietni, izveidot savu adresātu sarakstu un, cerams, iegūt dažus lojālus klientus.

Jūsu piedāvājuma reklāmās jāietver vismaz:

 • Preses paziņojumi tiešsaistes un vietējiem plašsaziņas līdzekļiem
 • Ballīte, kurā jūs uzaicināt galvenos ietekmētājus (var rīkot tiešsaistē)
 • Dāvanas vai īpašas atlaides pasākuma dienā
 • Tiešsaistes tērzēšana, kurā ierodas eksperti un runā ar jūsu klientiem, tādējādi palielinot trafiku uz jūsu vietni, izmantojot tērzēšanas platformu. Piemēram, ja jūs pārdodat golfa aprīkojumu, iespējams, jums būs profesionāls golfa spēlētājs, kas runās par to, kā uzlabot savu sekošanu.

Plānojot palaišanas stratēģiju, mēģiniet domāt ārpus laukuma. Jebkas, ko jūs varat darīt, lai jūs izceltos no konkurences, ir laba lieta.

VADĪŠANAS SATIKSME SAVIEM JAUNAJIEM Tiešsaistes veikaliem

Pat visskaistākajam tiešsaistes veikalam nav lielas nozīmes, ja klienti nezina, kur jūs atrast. Ja vēlaties gūt panākumus, uz savu veikalu jānovirza pēc iespējas vairāk trafika.

Sazināšanās ar emuāru autoriem un presi

Kas ir galvenie ietekmētāji jūsu nišas jomā? BuzzSumo ir fantastisks rīks, kas palīdz noteikt atslēgvārdu vai frāžu ziņā visvairāk runājošos par emuāru autoriem. Vienkārši ierakstiet tēmu un skatiet, kas parādās. Ietekmīgākie emuāru autori ir tie, ar kuriem vēlaties sazināties.

Nometiet viņiem līniju un jautājiet, vai viņus interesē intervija, raksts vai dalīšanās kliedzienos par otru.

Jūsu veikala ievietošana Reddit

Reddit ir platforma, kuru cilvēki izmanto, lai atrastu viņiem interesējošu saturu. Viens no vadlīnijas vietnes piedāvājums nav tikai acīmredzami pašreklāma. Šeit var noderēt emuārs, kas saistīts ar jūsu veikalu. Rakstiet tikai tēmu, kas kaut kādā veidā attiecas uz jūsu tiešsaistes veikalu, izveidojot saiti atpakaļ uz produktu vai diviem produktiem, kuriem ir jēga raksta ietvaros, un pēc tam publicējiet raksta noderīgo informāciju Reddit, lai reklamētu saturu un, cerams, savukārt, vadītu neliela satiksme uz jūsu tiešsaistes veikalu.

Dēļa izveidošana vietnē Pinterest

Divas trešdaļas no tiem, kas reģistrējas vietnē Pinterest, ir sievietes. Ja jūsu mērķa demogrāfija ir sievietes vai pat daļēji sievietes, ir saprātīgi izveidot dēli vietnē Pinterest. Tomēr jums ir jāsaprot arī Pinterest dinamika, lai patiesībā saprastu, kā tur tirgoties.

Lielākajai daļai ballītes tie, kas apmeklē Pinterest, ir veikls bariņš. Ja vēlaties viņus sasniegt un pamudināt viņus dalīties ar jūsu kontaktpersonām, ieteicams atgriezties pie sava vietnes satura. Pārdod virtuves piederumus? Piedāvājiet recepti. Apģērbs? Izveidojiet tapu, kas demonstrē perfektu apģērbu naktī uz pilsētu.

Piesaistot salīdzināšanas iepirkšanās dzinējus

Salīdzināšanas iepirkšanās dzinēji (CSE) ir kļuvuši aizvien populārāki starp patērētājiem, kuri tos izmanto, lai atrastu vislabāko cenu kādai precei. Tie ir arī veids, kā jūs varat iegūt vairāk pārdošanas tiešsaistes veikalā.

Būtībā jūs reģistrējaties un maksājat par klikšķi, kad kāds apmeklē jūsu veikalu, izmantojot PMP. Tomēr šī ir ārkārtīgi mērķtiecīga reklāma. Persona, kas noklikšķina uz šīs saites, jau ir meklējusi jūsu pārdoto produktu un meklē vietu, kur būtu izdevīga cena, kur to iegādāties. Sarunu biežums, visticamāk, būs daudz lielāks nekā no vispārējās trafika no meklētājprogrammām.

Sākot emuāru

Kā jau minēts iepriekš, emuārs var palīdzēt nodrošināt saturu, ar kuru jūs varat kopīgot vietnes, piemēram, Reddit, StumbleUpon, un pat to, uz kuru citi emuāru autori izveidos saiti. Varat arī izmantot rakstus savā emuārā, lai pievienotu vērtību pastāvīgajiem klientiem, izglītojot viņus par plašu tēmu klāstu, kas saistīti ar jūsu produktiem un nišu.

Ideālā gadījumā emuāram vajadzētu būt jūsu vietnes daļai, lai, kad cilvēki nāk lasīt rakstu, viņi jau atrastos jūsu vietnē un varētu ērti noklikšķināt, lai iepirktos vai iegādātos konkrētas preces..

Sazināšanās ar Instagram enerģijas lietotājiem

Sākot ar 2015. gada septembri, Instagram bija apmēram 400 miljoni aktīvu ikmēneša lietotāju. Daži no šiem lietotājiem tiek dēvēti par “enerģijas lietotājiem”. Šie ir lietotāji, kuri regulāri seko fotoattēliem un regulāri izliek tos. Galvenais, lai izveidotu savienojumu ar enerģijas lietotāju, ir ievietot fotoattēlu, kas kaut kādā veidā attiecas uz viņiem un piemin tos komentāros. Lai arī šis paņēmiens ne vienmēr gūs panākumus, ir vērts ieguldīt laiku. Ja tikai viens enerģijas lietotājs piemin jūsu veikalu, tas var palielināt jūsu ekspozīciju.

Tāpat kā lielākajā daļā sociālo mediju tīklu, galvenais ir pievienot kaut ko vērtīgu, un tas piesaistīs enerģijas lietotāja sekotāju interesi.

Čivināšana čivināt

Tur ir vairāk nekā 1,3 miljardi reģistrētu lietotāju čivināt. Vismaz daļai šo lietotāju būs interese par to, ko jūs piedāvājat. Runājot par Twitter mārketingu, jūs saņemsit atpakaļ to, ko jūs tajā ievietojāt. Ja vēlaties, lai cilvēki sekotu jums, retweet jums un dalītos ar jūsu saturu, jums būs jāatdod labvēlība. Pārliecinieties arī par to, ka jūs tweet lietas, kuras ir vērts dalīties un kuras jūs visu laiku ne tikai reklamējat.

Iesaistot Facebook sekotājus

Facebook ir apkārt 1 miljards aktīvo lietotāju dienā. Viena no Facebook unikālajām lietām ir tā, ka jūs varat izveidot atsevišķu lapu savam biznesam, neizveidojot atsevišķu kontu. Facebook piedāvā arī ļoti mērķtiecīgu reklamēšanu, kurā jūs varat norādīt visu, sākot no interešu veidiem, kas tiem, kas redz jūsu reklāmu, vajadzētu būt vecuma diapazonam.

Draugu un ģimenes locekļu dalīšanās

Ja jūs to vēl neesat sapratuši, jums jau ir diezgan spēcīga mārketinga ielas komanda, kas jau atrodas jūsu iekšējā lokā. Jūsu ģimene un draugi, iespējams, vēlas, lai jūs gūtu panākumus jūsu tiešsaistes veikalā. Nevilcinieties lūgt viņus dalīties ar jūsu pazīstamo informāciju par jūsu veikalu.

BEIDZOT TŪLĪT VEIKALA SĀKUMU

Jūs mēnešus esat pavadījis, gatavojoties sava tiešsaistes veikala atklāšanai, reklamējot to visiem, kurus pazīstat, un iemācoties mutiski. Kad būs pieejams piegādes datums, jums joprojām būs jāveic daži papildu uzdevumi, lai veikals darbotos nevainojami.

Inventāra pārvaldīšana

Viena no galvenajām tiešsaistes veikala priekšrocībām ir tā, ka krājumu uzskaite tiek automatizēta. Īsumā varat redzēt, kuru preču krājumi ir nelieli, un to, kuras jums ir par daudz. Tomēr ir svarīgi arī saprast, cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai dotu preci iegūtu no piegādātājiem. Piemēram, ja pasūtāt dažas preces no ārzemēm, to saņemšana var aizņemt vairākas nedēļas.

Laika gaitā jums vajadzētu būt iespējai redzēt dažus pārdošanas modeļus un zināt, ka, nonākot līdz noteiktam produkta skaitam, kas jums nepieciešams, lai veiktu jaunu pasūtījumu.

Ja jūs izmantojat uzņēmumus, kas pamet kuģi, jums būs jāsaskaņo ar to sistēmām, lai pārliecinātos, ka nepārdodat preces, kuras viņi ir pārtraukuši vai kuru beigās nav krājuma. Sliktākais veids, kā uzsākt savu reputāciju kā tiešsaistes veikala īpašniekam, ir likt klientiem gaidīt pasūtījumus.

Darbības ar izpildi un piegādi

Papildus tiešsaistes sistēmai, kas darbojas nevainojami, jūs vēlaties pārliecināties, vai ir ieviesti procesi, lai ātri izpildītu pasūtījumus un izsūtītu tos..

 • Ja nēsājat preces, kuras glabājat noliktavā (vai pat pagaidām tikai rezerves istabu savās mājās), jūs vēlaties būt pārliecināti, ka izveidojat kataloģizācijas sistēmu, kas ļauj viegli atrast šo preci. Padomājiet par to, kā grāmatas tiek sakārtotas bibliotēkā, un redziet, kāda veida ciparu vai burtu sistēmu varat izveidot, kas darbosies jūsu piedāvātajos produktos. Pārliecinieties, ka šo numuru esat iekļāvis arī iepirkumu groza sistēmā, lai nodrošinātu drošu atrašanās vietu.
 • Tagad jūs, iespējams, esat izlēmis, kādus pārvadāšanas pakalpojumus izmantosit savam tiešsaistes veikalam. Ņemiet vērā arī to, ka jums būs jābūt piegādēm uz rokām, piemēram, kastēm, iesaiņojumiem, iepakojuma lentei un burbuļplēvei.
 • Vienmēr vēlreiz pārbaudiet, vai pasūtījums ir pareizi aizpildīts un vai viss atrodas pasūtījumā.
 • Vēlaties iekļaut rēķinu ar katru pasūtījumu, lai klients vienā mirklī redzētu, ka visas preces ir nosūtītas.

Klientu problēmu risināšana

Mutes mutē reklāma ir spēcīgs spēks. Cilvēki par jums izplata gan labo, gan slikto. Viens neapmierināts klients var pateikt desmit citiem, vai sociālo mediju gadījumā – tūkstošiem citu. Ja klients nav apmierināts:

 • Pēc sūdzības saņemšanas nekavējoties reaģējiet.
 • Novērsiet problēmu. Nomainiet bojātos vai nestrādājošos priekšmetus, nodrošiniet atgriešanu vai piedāvājiet apmaiņu.
 • Atcerieties savas vietnes misiju. Vai jūsu misija ir tikai nopelnīt naudu? Kaut arī nauda ir svarīga, jūs, iespējams, vēlaties iesaistīties savā biznesā daudzu citu iemeslu dēļ. Kā jūsu klientu apkalpošana mēra jūsu mērķus??

Ja jūs varat atrisināt problēmu, jūs varat iegūt lojālu klientu uz mūžu.

Produktu apmaiņa un atgriešana

Ja prece, kas nonāk pie klienta, ir sabojāta piegādes laikā, jums ir jāiesniedz sūdzība tā vārdā vairumtirgotājam, kas sniedza kravas piegādes pakalpojumu. Vai arī, ja prece vienkārši nedarbojas vai ir kaut kādā veidā kļūdaina, ražotājam vajadzētu priecāties to nomainīt bez maksas. Tas nozīmē, ka par sabojāto preci tiek piegādāta atpakaļmaksa, un tā klientam neko nemaksā.

No otras puses, ja prece tika sabojāta nosūtīšanas laikā, tad jebkurai apdrošināšanai, kas jums bija uz preces, būtu jāsedz izmaksas par šīs preces nomaiņu. Protams, jums būs jāiesniedz prasība, lai saņemtu kompensāciju, un pirms maksājuma saņemšanas var būt kavēšanās. Tomēr jums nevajadzētu likt klientam gaidīt pirms preces aizstāšanas.

EStore optimizēšana reklāmguvumu palielināšanai

Tiklīdz jūs atverat savu veikalu, jums vajadzētu būt iespējai skaidri redzēt dažus modeļus. Vēlaties veikt A / B dalīšanas pārbaudi, lai noskaidrotu, vai konkrētas galvenās lapas efektīvāk pārvietojas satiksmē caur iepirkumu grozu un līdz pabeigtai izpārdošanai..

Varat pārbaudīt visu, ko varat iedomāties, izsekojot analītikai un veicot A / B testus. Pārbaudiet dažādu krāsu pogas, bezmaksas piegādi vai samazinātu piegādi un pat dažādus aprakstus vai citas funkcijas.

Dažas citas lietas, ko varat darīt, lai optimizētu e-veikalu, ir:

 • Skatot jūsu vietni kā klientu. Kas pievelk tavu aci? Kas ir sarežģīti vai mulsinoši?
 • Pārbaudiet, vai cenas ir skaidri norādītas.
 • Pievienojiet atsauksmes un atsauksmes, lai radītu uzticības sajūtu.
 • Piesaistiet īpašos piedāvājumus reģistrētu lietotāju segmentiem

Izmantojot Google Analytics un vietnes statistiku, varat uzzināt daudz jauna par to, kas nedarbojas, lai apmeklētājus pārveidotu par klientiem un attiecīgi veiktu izmaiņas..

UZSĀKŠANAS EKONOMIKAS VIETU TIRDZNIECĪBA

Kad esat atvēris tiešsaistes veikalu, jums regulāri jāturpina mārketinga pasākumi, pretējā gadījumā lēnām zaudēsit impulsu. Dažas no lietām, kuras vēlaties regulāri darīt, ir šādas:

Mārketinga budžeta piešķiršana

Neatkarīgi no tā, vai jums bija investori, esat paņēmis aizdevumu vai izmantojis uzkrājumus, jūsu sākotnējais mārketinga budžets ātri tiks izmantots. Ja vēlaties turpināt sasniegt jaunus klientus, ir svarīgi procentus no jūsu peļņas atvēlēt mārketingam.

Labs īkšķa noteikums ir tērēt līdz 20% no jūsu peļņas par reklamēšanu.

Jums arī jāizlemj, kādi ir jūsu mērķi. Piemēram, vai jūs koncentrējaties uz svina ģenerēšanu vai pārdošanas pieaugumu pašreizējiem klientiem? Pēc tam apskatiet, kuri reklāmas kanāli ir bijuši visefektīvākie, lai sasniegtu šos mērķus, un šīm vietām piešķiriet vairāk finansējuma nekā citi.

Reklāmas kampaņas sākšana

Tāpat kā vairumā tiešsaistes veikala darbības, jūsu pirmais solis ir noskaidrot, kāds ir jūsu mērķis reklāmas kampaņai. Ko jūs vēlaties paveikt??

Tālāk jūs domājat par mērķa demogrāfiju, kuru vēlaties sasniegt ar kampaņu. Tas jums pateiks, kur jums vajadzētu sākt reklāmas kampaņu un kuras sociālo mediju platformas vislabāk darbotos, lai sasniegtu jūsu mērķus.

Visbeidzot, jūs izveidosit kampaņu uz jūsu izvēlētajām platformām un jums jāpārbauda reklāmas efektivitāte. Jūs varētu vēlēties veikt korekcijas, lai pēc iespējas vairāk izmantotu reklāmas budžetu.

Darbs pie e-komercijas SEO

Tagad, kad esat atvēris savu vietni, jūsu nākamajam mērķim vajadzētu būt augstākam nekā jebkurš jūsu konkurents meklētājprogrammās. Optify veica dažus pētījumus, kas parādīja, ka vietnei numur viens ar noteiktu atslēgas vietni vidējais klikšķu skaits bija divreiz lielāks nekā otrajā vietā.

Jums būs jāturpina veikt gan atslēgvārdu izpēte, gan konkurentu analīze, kā minēts šīs rokasgrāmatas augšpusē. Kad jūs neesat rangs kā konkurents, izpētiet viņu lapu un noskaidrojiet, kāpēc. Bieži vien jautājums ir par to, kam mūsdienās ir labāks saturs, tāpēc jūsu emuārs var palīdzēt, kā arī tas, cik detalizēti ir jūsu produktu apraksti..

Novērsiet visas problēmas, piemēram, drukas kļūdas vai gramatikas kļūdas. Īsāk sakot, padariet savu lapu par vislabāko, kāda tā var būt.

Turpiniet sociālo mediju mārketingu

Izmantojot sociālo mediju mārketingu, jūs veidojat attiecības ar saviem sekotājiem. Balss un stila attīstīšana ir svarīga. Jūs arī vēlēsities dalīties ar procentuālo daļu lietu tikai izklaides nolūkos, nevis ar nodomu veikt pārdošanu. Sekotāji novērtē humora izjūtu vai noderīgu informāciju un dalīsies tajā ar citiem.

E-pasta mārketinga iestatīšana

Izlemiet par e-pasta mārketinga grafiku. Cik bieži jūs vēlaties sūtīt abonentiem biļetenu? Kā ir ar kuponiem un īpašajiem piedāvājumiem? Kā jūs varat sazināties ar tiem, neliekot šķist, ka jūs vienkārši viņiem pārdodat?

Apsveriet iespēju rakstīt e-grāmatu vai ceļvedi un piedāvāt to apmaiņā pret abonementa abonēšanu. Tas vietnes apmeklētājus var pamudināt pierakstīties.

Filiāles programmas iestatīšana

Vai vēlaties piedāvāt filiāles programmu citiem? Tas var būt lielisks veids, kā iegūt unikālu produktu vairākās vietnēs.

 • Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz krājumu pasūtījumu izpildei.
 • Izvēlieties kompensācijas struktūru, kas ļauj joprojām gūt pietiekami daudz peļņas, lai segtu pieskaitāmās izmaksas.

Ja izmantojat tādu vietni kā Shopify, varat viegli integrēt filiāles programmu. Ja jūs pats uzņemat vietni, jums būs jāizvērtē iespējas, kas ļauj ieviest filiāļu izsekošanas ID, lai jūs varētu pienācīgi kreditēt filiāli, kas jums nosūtīja novirzīšanu..

Lojalitātes programmas veidošana

Vai vēlaties mudināt klientus atkal un atkal pasūtīt no jums? Ieviesiet lojalitātes programmu, kas atalgo klientus par noteikta produkta daudzuma pasūtīšanu vai noteiktu gadījumu skaitu. Jūs varat apbalvot viņus ar naudas tērēšanu, atlaidi vai pat nelielām dāvanām, no kurām viņi var izvēlēties. Dažās vietnēs, kurās tas efektīvi tiek veikts, ir Sephora, Kohla (Kohla nauda) un Old Navy.

Padomājiet par to, kādas priekšrocības ļaus jūsu mērķa klientu lokam atkal un atkal atgriezties.

Secinājums

Sava tiešsaistes veikala vadīšana dod jums iespēju būt uzņēmuma īpašniekam, neieguldot tik daudz naudas, cik būtu nepieciešams ķieģeļu un javas veikalā. Ja plānojat pareizi un sekojat līdzi tendencēm un mārketingam, jums vajadzētu būt iespējai izveidot ļoti veiksmīgu e-komercijas biznesu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map