Kā padarīt WordPress vietnes ielādi ātrāku

Vai jūs zinājāt, ka lielākie degvielas dragsteri parasti sasniedz ātrumu virs 300 jūdzēm stundā un var nobraukt ceturtdaļjūdzes trasi mazāk nekā 4 sekundēs? Neticami ātri.


Tas ir arī tas, cik ātri parastais vietnes apmeklētājs atsakās un pāriet, gaidot tīmekļa lapas ielādi. Faktiski a pētījums no KISSmetrics ziņo, ka 47% vietnes apmeklētāju atteiksies no vietnes mazāk kā divās sekundēs! Par laimi, jums nav jāzaudē šis apmeklētājs. Mēs apskatīsim, kā optimizēt jūsu WordPress vietni, lai paātrinātu veiktspēju un pārietu no clunker uz dragster.

Viss, kas jums jāzina par WordPress veiktspējas optimizāciju

Mirkšķināt acis. Droši vien viens mirgojums jums prasīja 300 milisekundes.

Amazon un Walmart konstatēja, ka par katru lapas ielādes samazinājumu par 100 milisekundēm attiecīgi tika palielināti ieņēmumi par 1%. Ātrāka lapu ielāde nozīmē lielāku reklāmguvumu skaitu, pat ja palielinājums jums varētu šķist nenozīmīgs. Neatkarīgi no tā, vai veicat e-komerciju vai nē, ātrāka vietnes WordPress ielādes lapa nozīmē, ka jūsu apmeklētājs būs laimīgs, kā rezultātā lapā var atrasties ilgāk.

Tas arī nozīmē, ka, pēc Google domām, jūsu lapa meklēšanas rezultātos būs labāka. Protams, lapas ielādes ātrums ir tikai viens no simtiem vērtēšanā izmantoto kritēriju, taču ir vērts atzīmēt, ka pati Google tīmekļa rīkiem nodrošina rīkus, lai lapas optimizētu ātrumam..

Tātad veiktspēja ir kritiska vietnes veiksmes sastāvdaļa. Jūs esat pavadījis daudz laika un pūļu, lai izveidotu lielisku saturu, kas informē vai pārliecina, bet tas viss ir velti, ja apmeklētāji atlec pirms viņi pat nav apskatījuši jūsu vietni. Jums jāpārliecinās, ka tas nenotiek.

Vai jūs esat gliemezis vai gepards?

Pirmais solis vietnes optimizēšanai ir bāzes līnijas izveidošana, pirms izmaiņu veikšanas analizējot, kāds ir jūsu lapu ielādes ātrums. Noderīgi bezmaksas rīki (pieejami apmaksāti šo versiju varianti, kas piedāvā arī citas funkcijas), kas balstīti uz Web:

 • Ieskats PageSpeed – Google rīks, lai analizētu ielādes ātrumu. Šis ir īpaši noderīgs, jo tajā tiek analizēta arī mobilā veiktspēja. Lapā ir arī saite uz citiem Google tīmekļa veiktspējas rīkiem.
 • Vietnes pārbaude – Izmantojot šo rīku, jūs redzat, kā vietne darbojas ar dažādiem pārlūkiem. Tas piedāvā arī rezultātu grafiskus skatus.
 • GTMetrix – Šis rīks izmanto vairākas dažādas analīzes programmas un uzskaita rezultātus secībā, kā tie ietekmē jūsu lapas ielādes veiktspēju.
 • Pingdom – Šī vietne piedāvā analīzi, reāllaika uzraudzību par darbspējas laiku un lietotāju veiktspēju, pārbaužu atraušanu saitēs un daudz ko citu. Tas piedāvā bezmaksas izmēģinājuma mēnesi, un tad par turpināšanu ir jāmaksā ikmēneša maksa.

Īpašs WordPress rīks ir P3 (Spraudņa veiktspējas profils), kas ir WordPress spraudnis, kas pārbauda jūsu instalētos spraudņus un sniedz detalizētu informāciju par veiktspēju. Vēl viens noderīgs WordPress rīks ir Jauns relikts, kuri precīzi norāda spraudņus un motīvus, kas, iespējams, palēnina jūsu MySQL datu bāzi.

Šīs programmas norādīs jomas, kuras jālabo, un sniegs dažus ieteikumus optimizēšanai. Pagaidām tikai ņemiet vērā rezultātus. Tālāk mēs apskatīsim dažus soļus, kas jāveic, lai paātrinātu WordPress, lai uzlabotu jūsu lapas ielādes laiku.

“Tiem, kuri nezina vēsturi, ir lemts to atkārtot” – Edmunds Burks

Daži faktori ietekmē WordPress veiktspēju, ko var atrast vietnē pēc vietnes. Pārliecinieties, ka jūsu vietne nav neviena no tām. Kopējās problēmas un iespējamie risinājumi ietver:

Novecojis kods

Novecojis kods attiecas uz WordPress instalāciju, tēmām un spraudņiem. Atjauninājumi ne vienmēr ir saistīti ar drošību. Daudzas reizes tiek izdoti atjauninājumi, lai labotu kļūdas, kas varētu palēnināt jūsu vietnes darbību.

Risinājums – Atjauniniet savas WordPress un motīvu versijas. Ja spraudnim nav jaunākās WordPress versijas atjauninājuma, atspējojiet to un mēģiniet atrast līdzīgu.

Uzpūsta datu bāze

Jūsu WordPress datu bāzē ir tabulas, kurās ir visu jūsu saglabāto datu ieraksti. Jo vairāk tabulā izmantoto rindu, jo lielāks ir tabulas izmērs. Laika gaitā dati, kas vairs nav atbilstoši vai nepieciešami, uzkrāsies jūsu datu bāzes tabulās. Pastāv arī pagaidu krātuve (pieskaitāmās izmaksas), kas saglabā vaicājumus jūsu datu bāzē, un arī laika gaitā tā pieaugs.

Liela, pārblīvēta datu bāze var ietekmēt ielādes laiku. Neizmantotās un izdzēstās rindas ir jāattīra, jālikvidē pieskaitāmās izmaksas, kad tās kļūst pārāk augstas, un jāveic citas darbības, lai precīzi noregulētu datu bāzi, lai uzlabotu veiktspēju.

Risinājums – Ir divi augsti novērtēti WordPress spraudņi, kas attīra neizmantotos priekšmetus un optimizē datu bāzi WP-Optimizēt un Optimizējiet datu bāzi pēc labojumu dzēšanas. Vēl viens ļoti populārs un augsti novērtēts spraudnis ir WP-vadītājs. Tas pārsniedz optimizāciju un sniedz jums iespējas datu bāzes labošanai, dublēšanai un atjaunošanai.

Manuāls risinājums – Lai optimizētu datu bāzi bez spraudņa, varat izmantot phpMyAdmin. Varat izmantot SQL vaicājumu “OPTIMIZE_TABLE”, lai optimizētu atsevišķas tabulas. Piemēram, OPTIMIZE_TABLE “wp_comments” tiks izmantots komentāru tabulas optimizēšanai.

Vai arī jūs varat izmantot opciju “Optimizēt tabulu” nolaižamajā izvēlnē phpMyAdmin. Atzīmējiet tabulas, kuras vēlaties optimizēt, vai vienkārši noklikšķiniet uz visu tabulu lodziņa “Pārbaudīt visu” un noklikšķiniet uz “Aiziet”. Kad optimizācija ir pabeigta, phpMyAdmin jums pateiks, vai tā ir veiksmīgi pabeigta.

Pārāk daudz spraudņu

Kad spraudnis ir aktīvs katru reizi, kad kāds apmeklētājs piezemējas lapā, tiek nosūtīts servera pieprasījums. Ir pārāk daudz apmeklētāju un pārāk daudz spraudņu, un sāk ciest servera reakcija, lai ielādētu jūsu lapu. Tomēr vairāk nekā skaitlis ir kvalitāte. Pat ja jums ir tikai viens vai divi spraudņi, slikti uzrakstot vai piepildot kļūdas, lapu ielāde palēninās.

Risinājums – Izmantojiet tikai tos spraudņus, kuri, jūsuprāt, būs nepieciešami vietnes darbībai. Ja jums ir aizdomas par spraudni, pārbaudiet, atspējojot to un pārbaudot, vai lapa tiek ielādēta ātrāk. Ja tas ielādējas ātrāk, nomainiet spraudni ar citu.

Motīvi, kas nav optimizēti

Ir grūti pretoties bezgaumīgajiem slīdņiem un logrīkiem, ko piedāvā daži motīvi. Tomēr tas viss palēnina ielādes laiku.

Risinājums – Ja jums nav vajadzīgas vai nelietojat funkcijas, kāpēc palēnināt lapu ielādi ar nevajadzīgiem servera zvaniem? Atlasiet motīvus, kas jau ir optimizēti vai ir ierobežoti ar nepieciešamajām funkcijām, vai izveidojiet bērnu motīvus, kas noņem nevēlamās funkcijas.

Pārāk daudz logrīku

Parasti jums nav vajadzīgs katrs logrīks katrā lapā. Līdzīgi spraudņiem, servera zvani tiek veikti katram logrīkam katru reizi, kad lietotājs piezemējas šajā lapā. Lapas, kurās ir logrīki, kas resursus iegūst no vietnes, ir īpaši jutīgas pret lapu ielādes palēnināšanos.

Risinājums – Ierobežojiet tikai tādu logrīku skaitu, kuri jums patiešām nepieciešami, un izmantojiet tos tikai nepieciešamajās lapās. Kad vien iespējams, mēģiniet tos lokalizēt vai likt ielādēt pēc pārējās lapas.

Lēns serveris

Koplietoti serveri nozīmē resursu koplietošanu. Tā nav veiktspēja, ja veiktspēja ir jūsu tīmekļa mitinātāja galvenā iezīme. Tomēr, ja, piemēram, jūsu tīmekļa resursdators liek pārāk daudz lietotāju koplietotai platformai, jūsu vietne joprojām lēnām ielādējas neatkarīgi no tā, cik.

Risinājums – Ja šķiet, ka palēninājums ir serveris, iespējams, vēlēsities pārslēgties uz tīmekļa resursdatoru, kas ir īpaši optimizēts WordPress palaišanai. Vēl viena iespēja ir izpētīt pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Šie tīmekļa mitinātāji atjauninājumus un optimizāciju veiks jūsu vietā, tāpēc jūsu vietnes veiktspēja ir daudz labāka – daži apgalvo, ka tā ir par 300% ātrāka – nekā daži zemu izmaksu koplietojamas platformas tīmekļa mitinātāji var nodrošināt..

Tas var šķist maģiski, bet…

Papildus risinājumiem, kas jau ir sniegti rakstā, ir arī vairākas vienkāršas darbības, kuras varat veikt, lai optimizētu jūsu WordPress vietni labākai veiktspējai.

Pare savu mājas lapu kaulam

Parasti šī ir lapa, kurā visvairāk apmeklēs apmeklētāji. Ja tā tiek ielādēta ātri, citu lapu ielādes ātrumam varētu būt vairāk rīcības brīvības, lai apmeklētājus noturētu vietnē. Emuāru vietnē samaziniet pirmajā lapā parādīto ziņu skaitu un parādiet fragmentus, nevis pilnas ziņas. Noņemiet visus nevajadzīgos logrīkus. Piemēram, koplietošanas logrīkiem jābūt tikai ziņu lapās. Saglabājiet mājas lapu tīru un liesu.

Kodējiet un konsolidējiet kodu

Saīsināšanas kods samazina HTML, CSS un JavaScript failu lielumu, izslēdzot atstarpi. Jūs varat arī saspiest un apvienot failus. To var izdarīt manuāli, ja kods jums patīk, vai arī varat izmantot WordPress spraudni. Automātiski optimizēt un Labāka WordPress Minify ir divi viegli lietojami un pielāgojami spraudņi, kas sagrupē, sagrupē un saspiež failus jums.

Pievienot beidzas galvenes

Tas ir vēl viens veids, kā samazināt HTTP pieprasījumus, kas palēnina lapas ielādes ātrumu. Galvenes, kurām beidzies derīguma termiņš, norāda pārlūkprogrammai, cik ilgi fails jāglabā kešatmiņā. Galvenes, kurām beidzies derīguma termiņš, nesamazina lapas ielādes ātrumu, kad apmeklētājs pirmo reizi nolaižas lapā. Tomēr, nākamreiz, kad lapu apmeklē tas pats lietotājs, pārlūks pārbauda, ​​vai tas atrodas termiņā, kas beidzas beidzamības termiņā..

Ja tā ir, kešatmiņā saglabātā lapa tiek ielādēta, nevis atkārtoti lejupielādēta. Varat iestatīt “beidzas galvenes”, rediģējot .htaccess failu Apache serverī, taču WordPress vienkāršs risinājums ir izmantot vienu no diviem iepriekšminētajiem spraudņiem – Automātiski optimizēt vai Labāk WordPress Minify, jo viņiem ir šīs iespējas.

Kešatmiņas lapas

Tā vietā, lai izpildītu PHP failus un veiktu zvanus uz datu bāzi, kešatmiņā saglabājot statiskas HTML lapas, kuras īslaicīgi tiek glabātas serverī un apkalpotas apmeklētājiem. Divi no galvenajiem WordPress kešatmiņas spraudņiem ir WP super kešatmiņa un W3 kopējā kešatmiņa. Abas veic vairāk nekā kešatmiņu, nodrošinot priekšielādi un saspiešanu. Optimāli slodzes ātrumi tiek iegūti, ja kešatmiņu apvieno ar samazināšanu.

Izmantot satura piegādes tīklus (CDN)

Vietnēm ar intensīvāku satiksmi CDN parasti saglabā jūsu statiskos resursus, piemēram, CSS un JavaScript failus, un attēlus vairākās vietnēs, tāpēc tie tiek pasniegti tuvāk jūsu vietnes apmeklētājam. CDN, piemēram, Amazon CloudFront, CloudFlare un MaxCDN var apkalpot visu jūsu vietni. CloudFront un

CloudFront un CloudFlare abiem ir ierobežoti bezmaksas konti, savukārt MaxCDN jums ir izmēģinājuma konts, lai jūs varētu tos pārbaudīt. Visiem trim ir pilnībā parādīti apmaksāti konti, kuros tiek iekasēta maksa par joslas platumu. Apkalpošana no vietnēm, kas atrodas tuvāk jūsu apmeklētājam, samazina lejupielādes laiku un samazina joslas platuma pārslodzi jūsu mājas lapā, paātrinot lapu ielādi.

Saspiest attēlus un izmantot slinko slodzi

Attēli ir liels šķērslis ātrai ielādei. Attēlu saspiešana ievērojami paātrinās darbu. WP Smush un EWWW Attēlu optimizētājs ir WordPress spraudņi, kas automātiski saspiež attēlus, kad tos augšupielādējat savā multivides bibliotēkā WordPress. Ja mēnesī augšupielādējat mazāk nekā 100 attēlu, ir vēl viena spraudņa opcija ShortPixel Image Optimizer.

Kad saspiešana tiek apvienota ar Slinks slodze, lēnas kravas grafikas dēļ tiek pilnībā novērstas. Lazy Load ir WordPress spraudnis, kas aicina ielādēt attēlus tikai tad, kad tie ir redzami apmeklētājam. Tas saīsina ielādes laiku, jo, ielādējot lapu, attēli, kas atrodas zem pārsega un nav redzami skata logā, tiek ignorēti.

Ierobežojiet WordPress labojumus

WordPress katru reizi, kad veicat izmaiņas, saglabā jūsu ziņu versiju, un tās tiek saglabātas datu bāzē. Šie papildu datu bāzes ieraksti jāapstrādā serverim, lai atrastu un ielādētu jaunāko ziņu. Jūs faktiski varētu atspējot labojumus, bet pēc tam jūs zaudējat dublējumkopiju, ja kaut kas notiks, veidojot ziņu.

Tā vietā ierobežojiet WordPress saglabāto versiju skaitu. Piemēram, ja vēlaties iestatīt piecu versiju ierobežojumu, failā wp-config.php izmantosit šo rindu:

definēt (‘WP_POST_REVISIONS’, 5);

Vai jūs varat nokārtot šo pārbaudi??

Kad esat veicis šajā ierakstā aprakstītās darbības, ir pienācis laiks atgriezties un atkārtoti analizēt savu vietni, izmantojot rīku vai rīkus, kurus izmantojāt bāzes līnijas iestatīšanai. Veiciet testus un pārbaudiet rezultātus. Jums vajadzētu būt tuvu tam, lai būtu optimizēta vietne. Ja joprojām ir problēmas, veiciet ieteiktos labojumus un atkārtojiet analīzi, līdz iegūstat labu rezultātu. Jūs meklējat visus As vai B visā pasaulē.

Secinājums

Nevar izvairīties no fakta, ka tie, kas šodien izmanto internetu, ir ātruma meklētāji. Apmeklētāji vēlas, lai jūsu vietne tiktu ielādēta vakar, nevis rīt. Ja jūs viņiem neveicat ātru lapu ielādi, viņi drīz pametīs. Jums ir jāoptimizē WordPress vietne, lai iegūtu pēc iespējas labāku sniegumu. Kodējiet un konsolidējiet kodu un izmantojiet saspiešanu, lai jūsu lapas un faili būtu mazāki, un izmantojiet kešatmiņu, lai ātrāk lejupielādētu apmeklētāja pārlūkprogrammā..

Saglabājot mājas lapu liesās un pārliecinoties, ka visi faili, motīvi un WordPress programmatūra tiek vienmēr atjaunināta, tiks paātrināta WordPress veiktspēja. Turpiniet optimizēt un izmantojiet pieejamos spraudņus, kas automātiski optimizē visu. Veiciet šīs darbības, vienlaikus izvairoties no bieži sastopamajām WordPress veiktspējas kļūdām, un jūs ātri vien atradīsit un noturēsit apmeklētājus savā WordPress vietnē.

Turpiniet optimizēt un izmantojiet pieejamos spraudņus, kas automātiski optimizē visu. Veiciet šīs darbības, vienlaikus izvairoties no bieži sastopamajām WordPress veiktspējas kļūdām, un jūs ātri vien atradīsit un noturēsit apmeklētājus savā WordPress vietnē.

Vai jums ir kādi citi optimizācijas triki un padomi, lai uzlabotu WordPress veiktspēju? Cik lielā mērā vietnes ielādes ātrums ietekmē jūsu pārlūkošanas paradumus? Zemāk komentējiet, lai dalītos šajās vai citās domās, kas jums varētu rasties, par šo emuāra ziņu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map