InMotion Hostings salīdzinājumā ar FatCow: kuru Web Host vajadzētu izvēlēties?

Vai mēģināt atrast jūsu vajadzībām atbilstošu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu? Mulsina, vai nav tā, ka jāiziet visi plāni, līmeņi un iespējas? Varat sašaurināt izvēli, izmantojot šo divu populāro tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, InMotion Hosting un FatCow, salīdzinājumu.


Gan InMotion hostings, gan FatCow darbojas tīmekļa mitināšanas biznesā vairāk nekā desmit gadus – FatCow kopš 1997. gada. InMotion koncentrējas uz maziem un vidējiem uzņēmumiem, koncentrējoties uz servisu un atbalstu. FatCow mērķis ir padarīt lietas klientam vienkāršas, izslēdzot to, ko viņi sauc par “tehno izciļņiem”. InMotion un FatCow nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un īpašu serveru plānus. Gan InMotion Hostings, gan FatCow ir balstīti uz Linux.

InMotion ir pastāvīgs balvu “labākais no” ieguvējs, tai skaitā “Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana”, “Vislabākā veiktspēja” un “Labākā tīmekļa mitināšana”. FatCow ir ieguvis arī daudzus labākos apbalvojumus, lai gan vairums no tiem bija 2000. gadu sākumā vai vidū.

InMotion atrodas Kalifornijā un pieder darbiniekiem. Kopš 2007. gada FatCow atrodas Endurance International Group (EIG) paspārnē. Lai arī EIG vietnes nav viena no otras klonētas, starp EIG piederošajiem hostinga uzņēmumiem ir vairākas līdzības. Ja jums ir bijušas problēmas ar EIG uzņēmumu, iespējams, ka tās pašas problēmas ir ar citu EIG piederošu resursdatoru.

Salīdziniet InMotion Hosting un FatCow veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. InMotion hostingam ir 99,9% garantija ar bezmaksas hostinga mēnesi, ja tas nokrītas zem šī procenta. FatCow nepiedāvā uptime garantijas.

Performance. InMotion izmanto Dell PowerEdge serverus ar ietilpību no 16 GB līdz 64 GB RAM, atkarībā no izmantotā plāna veida, un visi viņu plāni izmanto SSD krātuvi. FatCow savā WordPress Essentials plānā izmanto SSD krātuvi.

Pārbaudot InMotion vietni, slodzes laiks bija 1,98 s, kas ir ātrāks nekā 73% vietņu, kas pārbaudītas ar Pingdom. Salīdzināmas FatCow mitinātas vietnes pārbaudes rezultāts bija 2,54 s ielādes laiks, kas ir ātrāk nekā 62% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. InMotion ir datu centri Losandželosā, Kalifornijā un Herndonā, Virdžīnijā. Datu centriem tiek nodrošināta enerģija un dzesēšana ar dublēšanu un dīzeļdegvielas dublēšanu, un tie tiek uzraudzīti klātienē, lai nodrošinātu drošību un novērstu problēmas, pirms tie kļūst problemātiski. Lai vēl vairāk uzlabotu vietnes veiktspēju, iegādājoties plānu, jums ir iespēja izvēlēties gan rietumu, gan austrumu krasta datu centrus.

FatCow ir divi datu centri Bostonā, Masačūsetsas apgabalā. Datu centriem ir 24 stundas diennaktī notiekoša uzraudzība, lai nodrošinātu drošību un pārvaldību, kā arī pilnībā lieki enerģijas patēriņi. Datu centra serveri izmanto NetApp kopas un ir līdzsvaroti ar slodzi, lai uzlabotu ātrumu un uzticamību. Katru dienu viņi dublē savus serverus.

Atzinums par InMotion mitināšanu un FatCow sniegumu

InMotion hostingam ir ievērojami ātrāks reakcijas un ielādes laiks nekā FatCow. Bažas var radīt tas, ka uzņēmumam FatCow nav pieejams darbspējas laiks.

InMotion hostinga un FatCow iespējas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Tīmekļa mitināšanas kompānijas, apspriežot funkcijas, regulāri lieto terminus “neierobežots” un “nemērīts”. Tomēr šie termini patiesībā nenozīmē to, ko jūs domājat – tie attiecas uz to, ko mitināšanas uzņēmumi “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji. InMotion piedāvā viena gada bezmaksas domēna reģistrāciju sākotnējam termiņam, kad termiņš ir 12 mēneši vai ilgāks, un tas piedāvā bezmaksas pārsūtīšanu, ja jums jau ir domēns. FatCow piedāvā arī bezmaksas domēna reģistrāciju uz gadu un bezmaksas domēna pārsūtīšanu, ja esat reģistrējies citur un vēlaties to pārvietot uz FatCow.

Vietņu veidotājs. InMotion nodrošina BoldGrid, kas ir ērti lietojams, pilnvērtīgs vietņu veidotājs, kura pamatā ir WordPress, bez maksas. FatCow bez maksas nodrošina vilkšanu un nomešanu Weebly Basic (lai gan tas ir ierobežots līdz 5 vai 6 Web lapām). Par papildu samaksu ir pieejams Weebly Premium jauninājums.

Datu bāzes. Atkarībā no izvēlētā plāna InMotion nodrošina no 2 līdz neierobežotam MySQL datu bāzu skaitam. InMotion atbalsta arī PostgreSQL. FatCow piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes.

E-pasta konti. Gan InMotion, gan FatCow nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju.

WordPress mitināšana. Gan InMotion, gan FatCow piedāvā pārvaldītos WordPress plānus. Pārvaldītie WordPress plāni parasti maksā vairāk nekā parasts koplietojamais plāns – lai gan InMotion cena ir vienāda. Pārvaldītas WordPress mitināšanas priekšrocība ir tā, ka WordPress un spraudņu atjaunināšana un ikdienas dublējumu izveidošana tiek veikta jūsu vietā, ļaujot jums koncentrēties uz jūsu vietnes saturu.

InMotion ir trīs plāni. Palaišana, ierobežota ar divām vietnēm un 2 datu bāzēm; Jauda, ​​ar 50 datu bāzēm un 6 vietņu ierobežojumu; un Pro, ar neierobežotām vietnēm un datu bāzēm. Visi plāni ir balstīti uz SSD, un tiem ir neierobežota krātuve un neierobežots joslas platums. WordPress ir iepriekš instalēts izrakstīšanās laikā, iegādājoties mitināšanu. BoldGrid ir iekļauts plānos. InMotion piedāvā dažas no labākajām cenām salīdzinājumā ar funkcijām pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem nozarē.

FatCow piedāvā kopīgos EIG pārvaldītos WordPress plānus – Starter un Essential. Abiem ir neierobežota krātuve, neierobežots atļauto vietņu skaits un neierobežots joslas platums. Galvenās atšķirības ir tādas, ka Essential krātuve ir SSD (Starter’s nav), un Essential ir uzlabota drošība.

e-komercijas risinājums. Gan InMotion, gan FatCow ar bezmaksas vadības paneļa starpniecību nodrošina bezmaksas atvērtā koda iepirkšanās ratiņus, piemēram, Magento, ZenCart, PrestaShop un citus. InMotion izstādīšanas laikā iepriekš instalēs PrestaShop, kā arī nodrošina tīmekļa dizaina pakalpojumus. Komerciālā veikala programmatūra ShopSite Basic ir pieejama no FatCow bez maksas. Par papildu mēneša maksu ir pieejamas modernākas ShopSite versijas. Trūkums ir tas, ka veikals nav viegli pārvietojams citur, ja jūs nolemjat mainīt saimniekus. InMotion vietņu veidotājam, kura pamatā ir WordPress, tajā ir arī iebūvētas e-komercijas iespējas.

Dublējumi. InMotion katru dienu līdz divām dienām nodrošina vietņu dublēšanu. Arī dublējuma atjaunošana ir bezmaksas. FatCow katru dienu veic servera dublējumus. Par papildu ikmēneša maksu viņi piedāvā vietņu dublējumus un atjaunošanu, kas veic automātiskas dublēšanas un ļauj atjaunot failus faila līmenī.

Hostinga drošība. InMotion skenē un aktīvi rīkojas pret DDoS draudiem. Drošiem e-pastiem tas izmanto SPAM Safe Email ar IMAP. FatCow nodrošina arī e-pasta surogātpasta filtrēšanu.

Gan InMotion, gan FatCow saviem plāniem nodrošina bezmaksas koplietotu SSL, un var tikt iegādātas privātas SSL.

InMotion un FatCow visu savu plānu pamatā ir Linux.

Vadības panelis. InMotion izmanto nozares standartu cPanel. FatCow izmanto salīdzinoši jauno vDeck, kas ir jaudīgs, taču tas varētu apgrūtināt vietnes pārsūtīšanu, ja vēlāk mainīsit mitinātājus.

Zaļš. InMotion ir veltīts tam, lai būtu zaļš. InMotion bija pirmais zaļais datu centrs ar savu Losandželosas centru. Izmantojot ārējā gaisa tehnoloģiju dzesēšanai, tā samazina dzesēšanas izmaksas par 70% un samazina oglekļa pēdu gadā par 2000 tonnām. FatCow izmanto vēja enerģiju, lai sasniegtu 100% no tās jaudas, un tā piegādā nozīmītes, ko ievietot jūsu vietnē, ja vēlaties reklamēties kā zaļa.

Ekstras. InMotion ir 250 ASV dolāru vērts kredīts Google Adwords un Bing; FatCow katram ir 100 USD kredīts. Pēc pieprasījuma InMotion izinstalēs Joomla. FatCow piedāvā 1 GB lielu mākoņu krātuvi.

Atzinums par InMotion mitināšanu un FatCow galvenajām funkcijām

Abi hostinga uzņēmumi piedāvā daudz iespēju par budžeta hostinga cenām. Ja ir kāda mala, tas varētu būt ar InMotion, lai izmantotu cPanel, piedāvātu PostgreSQL atbalstu un būtu labāks bezmaksas vietņu veidotājs.

Salīdziniet InMotion Hosting un FatCow tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Lai arī tīmekļa mitināšanas uzņēmumus ir nedaudz konsolidējušas tādas grupas kā EIG, cenu noteikšana joprojām ir ļoti konkurētspējīga. Promo cenas pazemina parasto cenu pat par 80%, lai arī parasti tās ir izdevīgas tikai pirmajam pakalpojumu termiņam – tātad, pierakstoties uz ilgāku laiku, tiek ietaupīti lielāki ietaupījumi. Pat bez piedāvājumiem ilgāki pakalpojumu termiņi ir līdzvērtīgi cenu pārtraukumam.

InMotion hostings. InMotion piedāvā trīs kopīgus plānus – palaišanu, kas ļauj izmantot divas vietnes, divas datu bāzes un cena ir USD 5,99 mēnesī; Jauda, ​​kas atļauj līdz sešām vietnēm, 50 datu bāzēm un ir USD 7,99 mēnesī; un Pro, kurai ir neierobežotas vietnes un neierobežotas datu bāzes, un cena mēnesī ir USD 13,99. Visi plāni nāk ar bezmaksas domēna reģistrēšanas gadu gada plānā, bezmaksas datu dublēšanu, un visiem tiem ir neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums. Premium atbalsts tiek piegādāts kopā ar Pro plānu. Power un Pro ir gatavi e-komercijai.

FatCow. FatCow ir viens no tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas darbojas, uzskatot, ka labāk ir vienkārši. Viņi piedāvā vienu kopīgu plānu par USD 49 gadā (lai gan atjaunošanas cenas ir gandrīz trīs reizes lielākas). Tas nāk ar bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu. Tam ir neierobežots joslas platums, e-pasts, MySQL datu bāzes un krātuve.

Gan InMotion, gan FatCow piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu. InMotion piedāvā trīs plānus ar tādām pašām funkcijām kā tās kopīgajos plānos. Palaišanas cena ir 5,99 USD, jauda ir 7,99 USD un Pro ir 13,99 USD (tāda pati cena kā parastajiem kopīgajiem plāniem). Visi trīs ir gatavi e-komercijai, un WordPress ir jau iepriekš instalēts. FatCow piedāvā divus plānus, abus ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu. Sākuma cena ir 3,75 USD mēnesī, un Essentials ir 6,95 USD mēnesī – galvenā atšķirība ir ātrums (Essentials balstās uz SSD), un drošības elementi ir labāki Essentials plānam..

Gan InMotion, gan FatCow piedāvā trīs VPN plānus. InMotion un FatCow cenas ir ļoti tuvas, lai gan InMotion servera specifikācijas ir nedaudz labākas – ar izņēmumu, ka InMotion ierobežo vietņu skaitu vienā plānā (augšējā pakāpe atļauj 3), savukārt FatCow atļauj neierobežotus domēnus.

InMotion piedāvā sešus specializētu serveru plānus. Trīs galvenajiem līmeņiem, ko viņi sauc par komerciālās klases serveriem, ir iespaidīga operatīvā atmiņa un SSD krātuve, taču to cena ir daudz augstāka – no 419.99 USD līdz 589.99 USD mēnesī. Tie tiek pārvaldīti, un tiem ir pieejams Premier atbalsts. Trīs standarta veltīto serveru plāni InMotion ir ļoti līdzīgi pēc funkcijām trim FatCow piedāvātajiem plāniem, kaut arī par nedaudz augstāku cenu. Vēl viena atšķirība ir tā, ka, atkal, InMotion ierobežo domēnus (augšējais līmenis ļauj 15 IP), savukārt FatCow ļauj neierobežotu skaitu visiem trim atvēlētajiem līmeņiem..

InMotion piedāvā mārketinga kredītus USD 250, bet FatCow piedāvā 200 USD. Abas pārdod domēna vārdus un piedāvā bezmaksas domēna reģistrācijas gadu.

InMotion un FatCow piedāvā naudas atdošanas politikas. InMotion piedāvā 30 dienu garantiju veltītajiem serveriem un mēneša plāniem. Visiem pārējiem plāniem garantija ir 90 dienas. FatCow ir nozares standarta 30 dienu garantija (ja to iegādājas ar kredītkarti). Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija FatCow vai InMotion, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no jebkādas atmaksas, bet jūs varēsit saglabāt domēna vārdu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

FatCow ir neliela mala cenu noteikšanā, savukārt InMotion ir labāka naudas atdošanas garantija un nedaudz labāka infrastruktūra. Ja jums ir nepieciešams īpašs serveris, InMotion serveriem ir iespaidīgas specifikācijas tā paredzētajiem komerciālajiem plāniem – taču tie ir par visaugstāko cenu. FatCow padara plāna izvēli vieglu, un tā “neierobežotā viss” funkcijas padara to par labu izvēli iesācējiem vai mazā biznesa vietnei. InMotion ir paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem – viņu kopīgie plāni ir uzskaitīti sadaļā Uzņēmējdarbības tīmekļa mitināšana savā vietnē.

Cik ērti lietot InMotion hostingu un FatCow

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. InMotion izmanto cPanel, kas ir nozares standarts, un tā ikonu bāzes saskarnei ir lielākā daļa funkciju, kas vajadzīgas jūsu vietnes administrēšanai. FatCow izmanto jaunāku vDeck, kas 4. versijā piedāvā funkcijas, kas ir salīdzināmas ar cPanel, taču būtu nepieciešams nedaudz pierast, ja nāktu no cPanel resursdatora.

Vienu klikšķi Installer. InMotion nodrošina viena klikšķa lietotnes instalēšanu simtiem lietotņu, izmantojot Softaculous. FatCow nodrošina vairāku lietotņu instalēšanu ar vienu klikšķi caur MOJO Marketplace. FatCow ir instalējis WordPress ar vienu klikšķi – tas ir iepriekš instalēts InMotion Hosting.

Vietņu navigācija. Jūs vēlaties, lai vietne būtu tīra un viegli apbraukājama, lai atrastu nepieciešamo informāciju plāna izvēlei. Abās šo mitināšanas uzņēmumu vietnēs ir ērtas salīdzināšanas diagrammas līmeņu salīdzināšanai savos plānos. Pārsteidzoši, ka FatCow ir saistīta ar govīm saistīta tēma, kas ir viltīgs triks, taču informācija ir skaidri parādīta un viegli atrodama..

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Gan InMotion, gan FatCow ir ērti lietojami, taču neliela šķautne varētu aiziet InMotion par nozares standarta cPanel izmantošanu. FatCow vDeck nav tik viegli pārsūtīt, ja kādreiz mainīsit saimniekdatorus.

InMotion hostinga un FatCow atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

InMotion uzsver, ka ASV balstītais atbalsts ir atzīts par visaugstāko. FatCow ir “heifercratic zvērests”, kas apņemas sniegt augstas kvalitātes atbalstu. Tajā teikts: ja viņi neizpilda savus solījumus, jūs saņemsit viena mēneša bezmaksas hostingu. Gan InMotion, gan FatCow klienti ziņo, ka atbalsta personāls tiek uzskatīts par draudzīgu un zinošu.

Gan InMotion, gan FatCow ir tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana visu diennakti. Abiem ir plaša zināšanu bāze, kas var atbildēt uz gandrīz visiem iespējamiem jautājumiem. Inmotion ir emuārs un forums. Arī FatCow ir izveidojis emuāru, lai gan šķiet, ka tas nav atjaunināts kopš 2015. gada oktobra. InMotion Hosting ir YouTube kanāls, un ar to var sazināties arī caur LinkedIn, Twitter, Skype un Facebook. FatCow ir Kopienas direktorijs, kurā pēc žanriem ir uzskaitītas visas vietnes, kuras tiek mitinātas FatCow.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Kad jums ir nepieciešams atbalsts, vēlaties to uzreiz iegūt. Gan InMotion, gan FatCow padara to vienkāršu, nodrošinot vairākas kontakta metodes. Lai gan FatCow klienti augstu vērtē klientu apkalpošanu, InMotion koncentrējas uz atbalstu kā galveno pakalpojumu daļu – un pastāvīgi augstie klientu vērtējumi to atbalsta. InMotion šeit ir arī priekšrocība ar lielāku sociālo mediju klātbūtni.

Lietotāju atsauksmes par InMotion Hosting un FatCow

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Katram tīmekļa mitināšanas uzņēmumam ir savi speciālisti un veicinātāji, tāpēc nekādā gadījumā nelietojiet pārskatu kā noteicošo faktoru tīmekļa mitinātāja izvēlē. Bet, ja kaut kas pastāvīgi parādās klientu pārskatos, jums tas jāņem vērā. Tikai atceraties, ka atsauksmes parasti ievieto tie, kas ir kaislīgi – tāpēc vairums atsauksmju ir vai nu izteikti negatīvas, vai izteikti pozitīvas.

Negatīvas atsauksmes par InMotion hostingu un FatCow

Kustībā. InMotion klienti ir neapmierināti ar pārdošanu, un ar pārredzamu veidu tiek apstrādāta pārmērīga izmantošana kopīgos plānos.

FatCow. FatCow lietotāji sūdzas arī par pārredzamu rīcību ar pārmērīgu izmantošanu. Atcerieties, ka “neierobežots” nav neierobežots.

Pozitīvas atsauksmes par InMotion hostingu un FatCow

Kustībā. Klienti un recenzenti vienmēr novērtē InMotion par saviem pakalpojumiem un mitināšanas plāniem – īpaši par pārvaldīto WordPress mitināšanu.

FatCow. FatCow saņem pozitīvas atsauksmes no klientiem par savu pakalpojumu un viena plāna mitināšanas vienkāršību un zemo reklāmas cenu.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

InMotion Hostinga klientiem ir vairāk pozitīvu atsauksmju nekā lielākajai daļai citu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, taču kopumā gan InMotion, gan FatCow sniedz klientu atsauksmes.

Secinājums par InMotion Hostinga un FatCow salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Priekšrocības un trūkumi ir atrodami gan InMotion, gan FatCow.

Iemesli, kāpēc izvēlēties FatCow, nevis InMotion Hostings:

 • Zemākas cenas par pirmo pakalpojumu termiņu
 • Viena plāna vienkāršība
 • Vairāk “neierobežotu” funkciju

Iemesli, kāpēc izvēlēties InMotion hostingu, nevis FatCow:

 • Darbinieka īpašumā nav EIG
 • SSD krātuve visos plānos
 • Ilgāka naudas atdošanas garantija
 • Iepriekš instalēta WordPress

FatCow piedāvā vienkāršību, tikai vienu kopīgu plānu, kas padara izvēli tik vienkāršu, cik vien tas kļūst. Privātpersonām un maziem uzņēmumiem FatCow neierobežotais joslas platums un krātuve būs pievilcīgi. Ja jūtat, ka nākotnē jūs varētu pārsūtīt mitinātājus, InMotion’s cPanel jums atvieglos pāreju uz vairākiem uzņēmumiem, nevis FatCow’s vDeck, ja jūs nolemjat vēlāk pārcelt saimniekus. InMotion pārvalda WordPress mitināšanu, un vietņu veidotājs BoldGrid balstās uz WordPress, tāpēc, ja esat WordPress lietotājs, InMotion ir lieliska izvēle. Maziem un vidējiem uzņēmumiem InMotion būs piemērots viņu vajadzībām. InMotion ierobežo tā zemāka līmeņa plānus, tāpēc, ja jums ir vidēja lieluma vai lielāks, jums var būt nepieciešams augšējā līmeņa plāns vai jāpāriet uz VPS vai speciālu mitināšanu. Abi šie hostinga uzņēmumi piedāvā ļoti daudz funkciju par ļoti labām cenām.

Šie ir tikai divi no daudzajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Ja nedomājat tērēt tikai dažus dolārus vairāk ātruma un papildu funkciju veikšanai, iespējams, jūs atradīsit vietni SiteGround, kuru vērts izpētīt.

Vai jums ir kādi jautājumi par InMotion hostingu vai FatCow? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map