InMotion Hostings salīdzinājumā ar Arvixe: kuru Web Host vajadzētu izmantot?

Kaut arī lēmumam par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nav tik liels prieks par vietnes izveidi, tas tomēr sniedz pamatu jūsu vietnes skatītājiem, kā jūs pieredzat par jūsu klātbūtni tīmeklī. Bez ātras un uzticamas vietnes cilvēki vienkārši nebūs pietiekami pacietīgi, lai gaidītu vai atkārtoti apmeklētu jūsu vietni.


Mēs aplūkojam divus populārus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus InMotion Hosting un Arvixe un uzdodam jautājumus jūsu vārdā. Mūsu pārskats sniedz jums informāciju, kas palīdzēs izlemt, kurš no šiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem piedāvā jums nepieciešamās funkcijas un cenu noteikšanu.

Uzņēmums InMotion, kas tika izveidots 2001. gadā, ir nopelnījis labu reputāciju kā augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs uzņēmumiem, kuri vēlas būt tīklā. InMotion ir nopelnījis sertificēta CNET mitināšanas pakalpojumu sniedzēja iekļaušanu sarakstā un A + vērtējumu no Labāka biznesa biroja.

Arvixe darbojas uzņēmējdarbībā kopš 2003. gada un strauji aug kopš 2009. gada. Arvixe ir piemērots arī biznesa auditorijai, kā arī ir nopelnījis labu reputāciju emuāru mitināšanā. EIG iegādājās Arvixe 2014. gadā un pievienoja to savam tīmekļa mitināšanas uzņēmumu stabilam.

Salīdziniet InMotion un Arvixe veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Uptime un uzticamībai vajadzētu būt vienai no jūsu pirmajām rūpēm, pieņemot lēmumu par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. InMotion un Arvixe uzskata, ka ir atbildīgi par nozares standarta darbības laiku 99,9%, un saskaņā ar neatkarīgu uzraudzības uzņēmumu sniegto informāciju abi konsekventi sasniedz atzīmi. InMotion izmanto unikālu proaktīvu sistēmas pārvaldības rīku, lai sekotu viņu serveriem, bet nepublicē rezultātus; Arvixe uptime statistika tiek ievadīta nedaudz virs 99,9% atzīmes.

Performance. Gan InMotion, gan Arvixe ir Solid State Drive serveri, kas palielina apstrādes ātrumu un ir pieejami visos viņu mitināšanas plānos. InMotion ir arī Max Speed ​​Zones, kas izvēlas vistuvāko datu centru jūsu vietnei, un Smart Routing, kas samazina jūsu vietnes ielādes laiku..

Arvixe izmanto savu CloudFlare sistēmu, kas keš statisko saturu vēlākai lietošanai, samazinot nepieciešamās apstrādes daudzumu.

Uzticamība. Viens tīmekļa mitināšanas pakalpojuma uzticamības aspekts ir tas, ka viņi vietņu glabāšanai izmanto vairākus serverus. InMotion datu centri atrodas ASV austrumu un rietumu krastos, un uzņēmumam ir iecere būvēt centrus Eiropā, Āzijā un Dienvidamerikā.

Ar pasaules mēroga datu centriem vietnes tiek tuvinātas tuvu lielākajai daļai viņu skatītāju. Arvixe ir serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, Honkongā un Eiropā (Amsterdamā). Standarta papildu pasākumi, lai nodrošinātu uzticamību, ko veic gan InMotion, gan Arvixe, ietver lieku jaudu un dzesēšanu, kā arī uzraudzību uz vietas.

Atzinums par InMotion un Arvixe Performance

InMotion uzņemas vadību šeit, lai novērtētu veiktspēju, kaut arī tikai ar nelielu pārsvaru.

InMotion un Arvixe iezīmes

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Tīmekļa mitināšanas pakalpojuma īpašības bieži vien to atšķir no konkurentiem. Mēs apskatīsim vissvarīgākās funkcijas un salīdzinām to, ko piedāvā InMotion un Arvixe.

Gan Arvixe, gan InMotion ir videi draudzīgi uzņēmumi. Arvixe sponsorē koku stādīšanu, lai izlīdzinātu oglekļa izmešu daudzumu, un gaisa kondicionēšanas vietā tā izmanto ārpustelpu gaisa dzesēšanu savos datu centros. InMotion pirmais videi draudzīgo tehnoloģiju centrs atrodas Kalifornijā, kur tiek izmantota mūsdienīga dzesēšanas sistēma..

Domēna reģistrācija. Domēna vārda reģistrācija un pārvaldība ir līdzīga InMotion un Arvixe. Abi uzņēmumi pārdod domēna vārdus un ļauj pārsūtīt domēnu, kas jums jau pieder. InMotion dod jums bezmaksas domēna vārdu uz vienu gadu, kad jūs pierakstāties uz vienu gadu vai ilgāku tīmekļa mitināšanas līgumu. Turpretī Arvixe piedāvā jums bezmaksas domēna vārdu tik ilgi, kamēr jūs izmantojat tā pakalpojumus.

Vietņu veidotājs. Iespējams, ka Arvixe piedāvātais RVSiteBuilder nav pārāk plaši pazīstams, taču tam ir 500 dažādas veidnes, attēlu redaktors un vilkšanas un nomešanas iespējas, lai jūsu vietnes izveidošana būtu vienkārša. Un tas ir bez maksas.

InMotion bezmaksas vietņu veidotājā Premium ir iekļautas citas funkcijas, tostarp tādas, kuras pieredzējušākie vietņu veidotāji ar prieku redzēs, piemēram, ļaujot lietotājiem reģistrēties vietnē. Tomēr pabeigto lapu izskats pie Premium vietņu veidotāja nav pārāk piesaistošs.

Datu bāzes. Gan InMotion, gan Arvixe piedāvā SQL datu bāzes ar visiem saviem plāniem. InMotion ir neierobežotas MySQL datu bāzes sava augstākā plāna – Pro; Arvixe nodrošina neierobežotas MySQL5 un Postgre SQL datu bāzes ar visiem saviem PersonalClass un BusinessClass plāniem.

WordPress mitināšana. Pārvaldītā WordPress mitināšana ir pieejama gan caur InMotion, gan Arvixe.

InMotion pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums iegūst AWA Member’s Choice balvu par šo pakalpojumu. Iegādājoties jebkuru mitināšanas plānu, WordPress var būt iepriekš instalēts. InMotion pārvaldītajā WordPress mitināšanas vietnē tiek apstrādāti visi WordPress atjauninājumi un drošības labojumi, tāpēc jums vienkārši jāuztraucas par savu WordPress saturu. BoldGrid ir bezmaksas rīks InMotion, kas ļauj ātri un ērti izveidot savu WP vietni.

Pārvaldītā WordPress mitināšana ar Arvixe nāk ar iepriekš instalētu un iepriekš konfigurētu WordPress – viss tehniskais darbs ir veikts jūsu labā. Jums ir neierobežota datu glabāšana un ikmēneša pārsūtīšana, taču jums var būt tikai 6 WordPress pārvaldītas vietnes. InMotion ļauj jums izmantot neierobežotas vietnes.

Abiem pakalpojumu sniedzējiem pārvaldīto WP mitināšanas izmaksas ir iekļautas viņu regulārajos plānos.

e-komercijas risinājums. Arvixe hostings un InMotion pieeja e-komercijai ir atšķirīga.

Arvixe savā vietnē ir saites uz dažiem populārākajiem nosaukumiem e-komercijas risinājumos, ieskaitot Magento un OpenCart. Arvixe apgalvo, ka, ja pastāv e-komercijas programmatūra, viņi to var mitināt.

InMotion nāk ar dažādām integrētām e-komercijas funkcijām. Jūs varat iekļaut e-veikalu savā vietnē, izmantojot Premium web veidotāju, un kā iepirkumu grozu var lejupielādēt PrestaShop vai OpenCart. Lai turpinātu uzlabot savu veikalu vai izmantot citu maksājuma iespēju, ir nepieciešami spraudņi.

Dublējumi. Mūsu padoms – un tas nāk arī no dažiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem – ir veikt regulāras dublējumkopijas, pat ja jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojums to nodrošina jums.

Tas nozīmē, ka gan InMotion, gan Arvixe sniedz jums dažus rezerves pakalpojumus.

Izmantojot InMotion, jūs saņemat automātiskas rezerves kopijas kontiem, kuru ietilpība ir 10 GB un mazāk, un pakalpojums ir bezmaksas.

Arvixe nodrošina arī bezmaksas ikdienas rezerves pakalpojumu, lai gan jums ir jāmaksā par vietnes atjaunošanu, ja tā aizņem vairāk nekā 10 GB vietas. Vietnes, kuru ietilpība pārsniedz 20 GB, netiek dublētas.

Hostinga drošība. Drošības pakalpojumi ir pārdošanas vieta abiem šiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Drošība ir pieejama InMotion par dažādām ikmēneša maksām. Jūsu e-pasts ir drošs ar McAfee Spam un vīrusu aizsardzības programmatūru, un SSL sertifikāts rūpējas par visiem jūsu vietnē ievadītajiem slepenajiem datiem. WordPress lietotājiem ir bezmaksas spraudnis Sucuri Security, lai viņu WordPress vietnes būtu drošas.

Arvixe nodrošina SpamAssassin, lai aizsargātu jūsu e-pasta kastes no surogātpasta, un katru dienu izmanto 6Scan, lai pārbaudītu vietnes un pārskatītu melnā saraksta pārskatus. Jūs varat arī ierobežot piekļuvi jūsu vietnes daļām, izmantojot paroles.

Vadības panelis. Nozares standarts un ļoti pārskatīts cPanel izmanto gan InMotion, gan Arvixe savām Linux mitināšanas iespējām. InMotion biznesa klases paketē ir cPanel 11 bez personalizētām tēmām vai zīmola, kas nodrošina tīru izskatu. Arvixe nav arī zīmolu cPanel, lai tas lietotājiem būtu uzreiz pazīstams. Tā kā Windows mitina Arvixe iespēju, vadības panelis ir DotNetPanel, nevis biežākais Plesk panelis..

Atzinums par InMotion un Arvixe galvenajām funkcijām

InMotion un Arvixe sakrīt gandrīz ar funkciju šajā salīdzinājumā. Arvixe ieņem vadošo pozīciju, izmantojot visas funkcijas, ar savu mūža bezmaksas domēnu un augstākiem vietņu ierobežojumiem.

Salīdziniet InMotion un Arvixe tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Ir grūti noskaidrot tīmekļa mitināšanas reālās izmaksas. Pastāv reklāmas, ļoti atlaides, bet parasti tas ir noslēgts uz ilgtermiņa līgumu uz diviem vai trim gadiem.

Tad ir ikmēneša izmaksas, par kurām cena palielinās pēc sākotnējā termiņa.

Pēc tam jāņem vērā vietņu veidotājs, SSL sertifikāts, dublējumi utt., Un tie var būt bezmaksas.

Uzmanieties no dažreiz pārsteidzoši lielajām domēna vārda atjaunošanas izmaksām pēc pirmā gada!

Kustībā. InMotion ir trīs Linux tīmekļa mitināšanas plāni, kas visi nāk ar bezmaksas SSD serveriem, neierobežotu vietu diskā un ikmēneša pārsūtījumiem, bezmaksas domēnu, bezmaksas datu dublējumiem un iespēju izvēlēties, kurā datu centrā tiek mitināta jūsu vietne..

Palaišanas plāns ir plāns vietņu iesācējiem ar divām vietnēm; tas maksā 5,99 USD mēnesī ar divu gadu līgumu. Mazajiem uzņēmumiem jāizskata enerģijas plāns, kas mēnesī maksā 7,99 USD; jums var būt līdz 6 vietnēm, un tā ir gatava e-komercijai. Augstākā līmeņa plāns Pro ir izstrādātājiem un augošiem uzņēmumiem; par USD 13,99 mēnesī jūs iegūstat neierobežotu skaitu vietņu un Pro līmeņa atbalstu.

InMotion piedāvā uz Linux balstītu VPS mitināšanu ar 3 plānu izvēli, kuru cena svārstās no USD 30 mēnesī līdz USD 75, viss SSD serveros. Visiem plāniem ir bezmaksas domēns.

Arvixe. Arvixe piedāvā gan Linux mitināšanu, gan Windows mitināšanu. Tās tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ir sadalīti PersonalClass un BusinessClass, katram no tiem ir divi plāni gan Linux, gan Windows mitināšanai. Visiem plāniem ir neierobežota vieta diskā un ikmēneša pārsūtīšana.

Divi PersonalClass Linux plāni ir PersonalClass 4 USD mēnesī un PersonalClass Pro 7 USD mēnesī uz divu gadu līgumu. Atšķirība starp diviem plāniem ir vietņu skaits: 6 ar PersonalClass un Unlimited ar Pro plānu.

Divi PersonalClass Windows plāni ir nedaudz dārgāki – attiecīgi 5 USD un 8 USD mēnesī. Tāpat kā iepriekš, Pro plānam ir neierobežotas vietnes un šeit izveidoti speciāli lietojumprogrammu portāli, un parastajam plānam ir sešas vietnes un īpaši programmu kopumi.

BusinessClass plāni tiek sadalīti arī BusinessClass (22 USD mēnesī Linux un 27 USD operētājsistēmai) un BusinessClass Pro (35 USD mēnesī Linux un 40 USD operētājsistēmai Windows) ar identisku vietni un speciālu lietojumprogrammu pūla ierobežojumu PersonalClass plāniem..

BusinessClass plāno palielināt uzticamību un uptime, samazinot lietotāju skaitu katrā serverī. Katram BusinessClass plānam ir bezmaksas SSL sertifikāts uz mūžu un tam paredzēta IP adrese.

Arvixe piedāvā VPS tīmekļa mitināšanu divos plānos, VPSClass un VPSClass Pro, kas atšķiras pēc diska vietas un atmiņas. Ir pieejams gan Linux, gan Windows VPS hostings. Specializētā mitināšana ir pieejama arī Linux un Windows opcijās un viena vai vairāku serveru izvēlē.

Naudas atdošanas garantija. Gan InMotion, gan Arvixe ir naudas atdošanas politika. InMotion ir iespaidīga beznosacījumu 90 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs saņemat visu naudu atpakaļ – šeit netiek veikta daļēja atmaksa. Arvixe politika nav tik dāsna, taču tā joprojām ir labāka nekā vairumam citu pakalpojumu sniedzēju – 60 dienu pilns atmaksas periods, bez uzdotiem jautājumiem.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Arvixe šeit pārliecinoši uzvar par lētākiem plāniem, kad izmantojat dāsno atlaižu kuponu, kā arī par pilnu Linux un Windows mitināšanas plānu klāstu

Cik ērti lietot InMotion un Arvixe

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. Arvixe vadības panelis ir parastais nozares standarta cPlanel. Augsti pārdomāts interfeiss ļauj piekļūt visām funkcijām, kas nepieciešamas vietnes pārvaldīšanai. Izmantojot šo interfeisu, varat piekļūt visām savām vietnēm.

Iesācējiem tīmekļa dizaina jomā InMotion’s cPanel būs viegli iemācīties un lietot. Softaculous viena klikšķa instalēšanas skripts ir pieejams caur vadības paneli, kā arī visi citi svarīgākie rīki un pakalpojumi.

Vienu klikšķi Installer. InMotion ir instalējis vienu klikšķi vairāk nekā 310 lietotnēs savā bibliotēkā, lai gan Google lietotnes veic 3 vedņu vadītas darbības, lai instalētu. Arvixe izmanto Softaculous bibliotēku, kurā ir vairāk nekā 100 lietotņu Linux un Windows mitināšanai, kuras visas tiek instalētas ar vienu klikšķi.

Vietņu navigācija. Arvixe vietnē ir neticami viegli atrast informāciju, plānus un cenas. Personālajai un biznesa klasei ir atsevišķas lapas, kā arī visu to funkciju tabula ar atsevišķām cilnēm Linux un Windows mitināšanai. InMotion vietne skaidri parāda arī visu nepieciešamo informāciju; plāni un cenu struktūra, kā arī katra no tām funkciju salīdzināšanas tabula atrodas tieši tīmekļa mitināšanas mājas lapā.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Atkal tas ir tuvu saruna, bet InMotion turpina izmantot milzīgo skaitu ar 1 klikšķi pieejamo lietotņu, kas tai ir pieejamas.

InMotion un Arvixe atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Nekad nenovērtējiet par viegli pieejamu un zinošu tehniskā atbalsta komandas nozīmi. Draudiet arī draudzīgums un vēlme turēties pie jums, līdz jūsu problēma tiek atrisināta.

Pēc klientu atsauksmēm, InMotion Hosting izceļas ar klientu atbalstu. Viss atbalsta personāls atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir vismaz četru gadu pieredze klientu apkalpošanas personālā.

Jauks pieskāriens ir tas, ka pēc reģistrēšanās tīmekļa mitināšanai jūs saņemat tālruņa zvanu no jauna konta speciālista, kurš palīdz ar visiem jautājumiem, kas saistīti ar paketēm un cenām. InMotion klientu atbalsta komanda ir pieejama pa e-pastu, tālruni un tiešraidē.

Arvixe tehniskais un klientu atbalsta personāls darbojas arī ASV, un atbalsts pa tālruni ir pieejams visu diennakti. Tomēr vietnē nevarējām atrast tālruņa numuru. Jūs tos sasniedzat arī pa e-pastu un tiešraidē.

Par ikmēneša maksu jūs varat iegādāties Priority Support, ar kuru jūs varat piekļūt elitāro tehnisko konsultantu grupai jebkurā dienas vai nakts laikā. Jaunākie pārskati ir ziņojuši, ka klientu atbalsta kvalitāte ir pasliktinājusies. Jaunākais atjauninājums atbalsta lapā ir sešus mēnešus pirms šī pārskata rakstīšanas.

Atzinums par lietotāju atbalstu

InMotion ir acīmredzami izlikts par savu lielisko klientu un tehnisko apkalpošanu un atbalstu. Turklāt mums ir tā tālruņa numurs.

Lietotāju atsauksmes par InMotion un Arvixe

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Kaut arī ekspertu atsauksmes sniedz jums vairāk informācijas par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tehniskajiem aspektiem, klientu atsauksmes ļauj jums uzzināt, kāds ir šo pakalpojumu izmantošana dienu no dienas. Klienti bieži vien ir ļoti kaislīgi par saviem stāstiem gan par slikto, gan labo pieredzi, tāpēc vērtē savus vērtējumus pēc nominālvērtības.

Negatīvas atsauksmes par InMotion un Arvixe

Kustībā. InMotion nav daudz negatīvu. Daži lietotāji pauž bažas par ierobežoto vietņu un datu bāzu skaitu, ko viņi var mitināt InMotion. Citi klienti nav pārāk apmierināti ar vietņu veidotāja novecojušajām veidnēm.

Arvixe hostings. Kopš 2015. gada beigām (aptuveni par EIG pirkuma laiku) ir pieaudzis sūdzību skaits par Arvixe un daudzos centros ap sliktu klientu atbalstu. Lietotāji arī ziņo, ka dīkstāves ir palielinājušās, vietnēm palielinoties un samazinoties, piemēram, yoyos.

Pozitīvas atsauksmes par InMotion un Arvixe

Kustībā. Klienti slavē InMotion par lielisko klientu apkalpošanu, ērto lietošanu un bezmaksas datu dublēšanu. Straujš tā apstrādes ātrums, pateicoties SSD serveriem, ir arī trāpījums.

Arvixe hostings. Klienti ir apmierināti ar hostinga plānu izmaksām uzņēmumā Arvixe, īpaši, ja tiek piemēroti atlaižu kuponi.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

InMotion Hosting joprojām ir iecienīts tīmekļa mitināšanas pakalpojums ar saviem klientiem, un vienmēr labas atsauksmes pārspēj negatīvos stāstus. Kopš EIG veiktā pirkuma Arvixe iepriekšējā ļoti labā reputācija ir ieguvusi labumu no tā abonentiem.

Secinājums par InMotion un Arvixe salīdzinājumu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Abiem šiem hostinga uzņēmumiem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Iemesli, kāpēc izvēlēties InMotion Hostings salīdzinājumā ar Arvixe:

 • Bezmaksas datu dublējumi
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija
 • Liels ātrums
 • Vairāk nekā 300 lietotņu
 • Iepriekš instalēta WordPress
 • Vienkārša Google Apps instalēšana

Iemesli, kāpēc izvēlēties Arvixe, izmantojot InMotion

 • Bezmaksas domēns tik ilgi, cik ar Arvixe
 • Neierobežota ikmēneša datu pārsūtīšana
 • Uz Linux un Windows balstīti serveri
 • Ļoti zemas izmaksas, izmantojot atlaižu kuponus

Uz papīra tas ir ciešs saruna starp InMotion un Arvixe, taču katra tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja nesenie priekšnesumi ir padarījuši InMotion par mūsu izvēli. InMotion bagātīgais 90 dienu naudas atdošanas periods ļauj to izmantot pilnā testa braucienā, lai iesācēju vietņu īpašnieki varētu justies droši. To ir daudz, izmantojot vienu klikšķi, un iepriekš instalēta WordPress arī padara to ērti lietojamu. Arvixe nodrošina Windows mitināšanu un biznesa plānu, tāpēc pieredzējušiem e-komercijas īpašniekiem vajadzētu apskatīt šīs funkcijas.

Gan InMotion, gan Arvixe ir labas iespējas kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji uzņēmumiem, bet varbūt

jums ir nepieciešama personīga vietne. Vietnei SiteGround var būt atbildes par jums, un ērtība tajā ir galvenā, jo tā ir vienas pieturas aģentūra visām jūsu tīmekļa veidošanas vajadzībām. Daudzas lietotnes ir pieejamas, instalējot vienu klikšķi, un vietņu veidotājs ir ērti lietojams.

Vai jums ir kādi jautājumi par InMotion vai Arvixe? Vai jums ir pieredze ar kādu no šiem pakalpojumu sniedzējiem, vai arī jūs aizraujaties ar pavisam citu? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map