InMotion Hostings salīdzinājumā ar A2 Hostings: kuru Web Host vajadzētu izmantot?

Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle, iespējams, nav visspilgtākā vietnes veidošanas sastāvdaļa, taču tā, iespējams, ir vissvarīgākā. Lai gan jūs varat izveidot savu vietni tā, lai tā izskatās lieliski un atstātu iespaidu uz visiem, bez uzticama tīmekļa mitinātāja neviens to neredzēs.


Lai izvēlētos pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir jāveic izpēte, un tieši šeit mēs nonākam. Šeit ir salīdzinājums starp diviem labākajiem mitināšanas pakalpojumiem: InMotion un A2 Hostings..

Mēs esam izpētījuši, ko katrs pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt un ko klienti domā par viņu pakalpojumiem, un apkopojam rezultātus šeit.

Uzņēmums InMotion, kas tika izveidots 2001. gadā, ir nopelnījis labu reputāciju kā augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs uzņēmumiem, kuri vēlas būt tīklā. Šī reputācija atspoguļojas InMotion’s A + reitingā, ko sniedz Labāka biznesa birojs, un tā iekļaušanu sertificēta CNET mitināšanas pakalpojumu sniedzēja sarakstā..

A2 Hostings darbojas kopš 2003. gada, un tā galvenā mītne atrodas Ann Arbor, Mičiganā. Uzņēmums ir ieguvis daudzas balvas, tostarp vairākas 2015. un 2016. gadā no tiešsaistes organizācijām un A kategorijas vērtējumu no Labāka biznesa biroja.

Salīdziniet InMotion un A2 Hosting veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Laiks un uzticamība parasti netiek pamanīti, kamēr jūsu vietne nav pieejama. Gan InMotion, gan A2 Hostings piedāvā nozares standarta izmantojamības garantijas 99,9% apmērā, un neatkarīgi no uzraudzības uzņēmumiem tie abi ir sasnieguši atzīmi. InMotion izmanto unikālu proaktīvu sistēmas pārvaldības rīku, lai sekotu viņu serveriem, bet rezultātus nepublicē.

Performance. Gan A2 Hostings, gan InMotion izmanto Solid State Drive serverus, kas palielina apstrādes ātrumu un ir pieejami visos viņu mitināšanas plānos. Turklāt InMotion ir tehnoloģijas ar nosaukumu Max Speed ​​Zones, kas izvēlas jūsu vietnei vistuvāko datu centru, un Smart Routing, kas palīdz jūsu vietnes ielādes laikam..

Visus trīs A2 Hostinga plānus darbina Solid State Drive Speed ​​Boost serveri, kas darbojas līdz 20 reizēm ātrāk nekā parastie serveri. Dažu uzņēmumu SSD tiek izmantoti tikai ierobežota daudzuma jūsu vietnes datu glabāšanai; ar A2 mitināšanu visa jūsu vietnes apstrāde tiek veikta šajos ātrajos serveros. A2 Hostings publicē arī savu darbspējas un ātruma statistiku, kuru uzrauga trešās puses uzņēmums.

Uzticamība. OMultiple datu centri palielina tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu uzticamību. InMotion datu centri atrodas ASV austrumu un rietumu krastos, un uzņēmumam ir iecere būvēt centrus Eiropā, Āzijā un Dienvidamerikā..

A2 Hosting datu centri jau darbojas visā pasaulē, ar septiņiem serveriem Vašingtonā, DC un Kalifornijā Amerikas Savienotajās Valstīs, vienu Austrālijā un vienu Vācijā. Papildu pasākumi, lai nodrošinātu uzticamību, ko veic abi uzņēmumi, ir liekā jauda un dzesēšana, kā arī uzraudzība uz vietas.

Atzinums par InMotion un A2 mitināšanas veiktspēju

Gan InMotion, gan A2 hostingam ir lielisks darbspējas laiks un uzticamība, taču InMotion ir priekšā, lai būtu tikai mazliet ātrāks.

InMotion un A2 hostinga iespējas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Galvenās atšķirības bieži rodas tieši funkciju klāstā. Vieglāk ir pieņemt lēmumu, ja zināt, kas jums ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes veiksmīgu darbību.

Gan A2 hostings, gan InMotion ir videi draudzīgi uzņēmumi. Kopš 2007. gada A2 Hostings ir bijis oglekļa neitrāls, mudinot darbiniekus veikt telekomunikāciju, pārstrādāt vecos serverus, stādīt kokus un samazināt atkritumu daudzumu. InMotion pirmais videi draudzīgo tehnoloģiju centrs atrodas Kalifornijā, un tam ir uzlabota dzesēšanas sistēma.

Domēna reģistrācija. Domēna vārda reģistrācija un pārvaldība ir vienāda gan A2 hostingam, gan InMotion. Abi uzņēmumi jums pārdos domēna vārdu un ļaus jums pārsūtīt jau jums piederošo domēna vārdu. Tomēr tikai InMotion dod jums bezmaksas domēna vārdu uz vienu gadu, reģistrējoties gada vai ilgākam tīmekļa mitināšanas līgumam..

Vietņu veidotājs. A2 Hostinga RVSiteBuilder ir bez maksas ar visiem mitināšanas plāniem, un tas ļauj izveidot noderīgu vietni. InMotion bezmaksas vietņu veidotājs Premium piedāvā citas funkcijas, tostarp dažas uzlabotas, piemēram, lietotāju reģistrāciju jūsu vietnē. Tomēr gatavo lapu izskats nebūs īpaši piesaistošs.

Datu bāzes. Gan InMotion, gan A2 Hostings piedāvā SQL datu bāzes ar visiem saviem plāniem. InMotion ir neierobežotas MySQL datubāzes savam top plānam Pro, savukārt A2 Hosting ierobežo datu bāzu skaitu tikai zemākajam plānam.

WordPress mitināšana. Gan A2 hostings, gan InMotion nodrošina lielisku WordPress pārvaldītu mitināšanu.

A2 mitināšanai ir WordPress spraudnis ar nosaukumu A2 Optimized, kas jūsu WordPress lapas paātrina līdz 6 reizēm nekā parastais apstrādes ātrums. Tas arī nodrošina jūsu WordPress vietņu drošību ārpus un augstāk.

InMotion pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums iegūst AWA Member’s Choice balvu par šo pakalpojumu. Jums ir iespēja WordPress iepriekš instalēt norēķiniem ar visiem InMotion parastajiem mitināšanas plāniem; Turklāt viņi piegādā BoldGrid, lai palīdzētu jums ātri izveidot savu WordPress vietni.

e-komercijas risinājums. A2 mitināšana un InMotion pieeja e-komercijai ir atšķirīga.

A2 mitināšanai nav sava e-komercijas risinājuma, bet tā piedāvā partnerības, izmantojot viena klikšķa iestatījumus, ar ļoti populāriem e-komercijas pakalpojumiem, ieskaitot Magento, OpenCart, PrestaShop un AbanteCart. Tomēr biti jums pašiem jāsaliek.

InMotion nāk ar daudzām integrētām e-komercijas funkcijām. Jūs varat iekļaut e-veikalu savā vietnē, izmantojot Premium web veidotāju, un kā iepirkumu grozu var lejupielādēt PrestaShop vai OpenCart. Lai turpinātu uzlabot savu veikalu vai izmantot citu maksājuma iespēju, nepieciešami spraudņi.

Dublējumi. Lai gan ir lieliski, ka daži tīmekļa mitināšanas uzņēmumi jums nodrošina dublējumus, nepaļaujieties uz tiem – izveidojiet pats savus dublējumus pēc regulāra grafika. Daži hostinga uzņēmumi pat to arī iesaka!

Tomēr InMotion un A2 Hostings jums nodrošina dažus rezerves pakalpojumus.

Izmantojot InMotion, jūs saņemat automātiskas rezerves kopijas kontiem, kuru ietilpība ir 10 GB un mazāk, un pakalpojums ir bezmaksas.

A2 Hostings nodrošina failu atkopšanas programmu Server Rewind, kurai ir divi galvenie plāni. Servera pārtīšana periodiski uzņem jūsu vietnes momentuzņēmumus, bet ne datu bāzes, un tiem varat piekļūt, izmantojot vadības paneli.

Hostinga drošība. Abi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji drošību uztver ārkārtīgi nopietni.

Izcila drošība ir pieejama InMotion par dažādām ikmēneša maksām. McAfee Spam un vīrusu aizsardzības programmatūra aizsargā jūsu e-pasta kontus, un SSL sertifikāts rūpējas par visiem slepenajiem datiem, kas ievadīti jūsu vietnē. Lai saglabātu savu vietņu drošību, WordPress lietotājiem ir bezmaksas spraudnis Sucuri Security.

A2 Hostings nodrošina bezmaksas pastāvīgu drošību ar visiem hostinga plāniem. Aizsardzība ietver 24/7/365 drošības uzraudzību, vīrusu skenēšanu, dubultu ugunsmūri un citas servera aizsardzības. Jāatzīmē HackScan, bezmaksas aizsardzība, kas bloķē hakerus, pirms tie nodara kaitējumu viņu klientu vietnēm. Ir pieejami arī SSL sertifikāti.

Vadības panelis. Abi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi izmanto cPanel, lai atbalstītu savus Linux lietotājus, taču katrs panelis izskatās un darbojas savādāk. A2 versija ir standarta cPanel, un tā navigāciju būs viegli paņemt tiem, kas to jau ir iepazinušies. InMotion nodrošina cPanel 11 ar savu biznesa klases paketi, un šai versijai nav personalizētu motīvu vai firmas zīmes interfeisā..

Atzinums par InMotion un A2 mitināšanas galvenajām funkcijām

Gan InMotion Hostingam, gan A2 Hostingam ir lielisks funkciju piedāvājums ar daudzām kopīgām funkcijām. InMotion Hostinga priekšrocība ir bezmaksas domēns un tā e-komercijas iespējas; tomēr, ja drošība rada lielas bažas, dodieties uz A2 hostingu.

Salīdziniet InMotion un A2 Hostinga tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji joprojām ir konkurētspējīgi, tāpēc cenu noteikšana parasti nav noteicošais faktors, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Svarīgi ir tas, ko katrs no plāniem var piedāvāt, un kādas ir plāna izmaksas pēc tam, kad būs beidzies piedāvājuma periods.

Kustībā. InMotion ir trīs Linux tīmekļa mitināšanas plāni, kas visi nāk ar bezmaksas SSD serveriem, neierobežotu vietu diskā un ikmēneša pārsūtījumiem, bezmaksas domēnu, bezmaksas datu dublējumiem un iespēju izvēlēties, kurā datu centrā tiek mitināta jūsu vietne..

Palaišanas plāns ir sākuma plāns ar divām vietnēm, un tas maksā USD 5,99 mēnesī ar divu gadu līgumu. Barošanas plāns ir ieteicams maziem uzņēmumiem un maksā 7,99 USD mēnesī; jums var būt līdz 6 vietnēm, un tā ir gatava e-komercijai. Augstākā līmeņa plāns izstrādātājiem un augošiem uzņēmumiem ir Pro plāns. Par USD 13,99 mēnesī jūs iegūstat neierobežotu skaitu vietņu un Pro līmeņa atbalstu.

InMotion piedāvā uz Linux balstītu VPS mitināšanu ar 3 plānu izvēli, kuru cena svārstās no USD 30 mēnesī līdz USD 75, viss SSD serveros. Visiem plāniem ir bezmaksas domēns.

A2 mitināšana. A2 Hostingam ir arī trīs mitināšanas plāni, kas ir līdzīgi uzsākšanai, Lite plāns maksā 3,92 USD mēnesī (36 mēnešu līgums) ar piecām datu bāzēm un 25 e-pasta adresēm. Swift plānā par USD 4,90 mēnesī ir neierobežotas vietnes, datu bāzes un e-pasta adreses. Turbo ātrums, kas ir 20x lielāks nekā parasti, ir Turbo plāna iezīme 9,31 USD mēnesī, kas nāk arī ar A2 vietnes paātrinātāju. Visiem plāniem ir neierobežota krātuve un pastāvīgā drošība.

Izmantojot A2 hostingu, jums ir iespēja pārvaldīt un nepārvaldītu Linux VPS tīmekļa mitināšanu, katram katram ir tikai viens plāns. Nepārvaldīts mitināšana ir paredzēta pieredzējušam izstrādātājam un maksā 5 USD mēnesī; pārvaldītais hostings mēnesī ir 33 USD. Mākoņu VPS mitināšana ir arī iespēja. Ir pieejama arī speciāla pārvaldīta un nepārvaldīta tīmekļa mitināšana.

Naudas atdošanas garantija. Gan InMotion, gan A2 hostingam ir naudas atdošanas politika. InMotion ir iespaidīga beznosacījumu 90 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs saņemat visu naudu atpakaļ – šeit netiek veikta daļēja atmaksa. A2 Hostinga naudas atdošanas politika nav tik liberāla. Jums ir tikai 30 dienas, lai pieprasītu pilnu naudas atmaksu; pēc šī perioda jūs saņemsit proporcionālu summu.

Cik ērti lietot InMotion un A2 hostingu

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. A2 mitināšanas vadības panelis ir parastais nozares standarta cPanel. Lietotājam draudzīgs interfeiss ļauj piekļūt visām funkcijām, kas jums ir vajadzīgas vietnes pārvaldīšanai, un tas nozarē tiek augstu novērtēts. Iesācējiem tīmekļa dizaina jomā InMotion’s cPanel būs viegli iemācīties un lietot. Softaculous viena klikšķa instalēšanas skripts ir pieejams caur vadības paneli, kā arī visi citi svarīgi rīki un pakalpojumi.

Vienu klikšķi Installer. InMotion ir instalējis vienu klikšķi vairāk nekā 310 lietotnēs savā bibliotēkā, lai gan Google lietotnes instalē trīs reizes. A2 Hostings piedāvā arī iestatīšanu ar vienu klikšķi populārām lietotnēm, ieskaitot WordPress motīvus un spraudņus, kā arī e-komercijas risinājumiem, ar kuriem tas sadarbojas.

Vietņu navigācija. A2 mitināšanas vietnē ir ļoti viegli atrast informāciju. Jo īpaši visu plānu visu iespēju salīdzinājums ir skaidri un tīri pieejams pie vienas lapas galda. InMotion vietne arī skaidri parāda visu nepieciešamo informāciju; plāni un cenu struktūra, kā arī katra no tām funkciju salīdzināšanas tabula atrodas tieši tīmekļa mitināšanas mājas lapā.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Abu šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu vietnes ļauj ļoti viegli saprast un iegādāties viņu mitināšanas plānus. InMotion uzvar, jo tajā ir vairāk nekā 300 lietotņu.

InMotion un A2 hostinga atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Pat pieredzējušiem vietņu veidotājiem dažreiz ir jāsazinās ar klientu atbalstu, tāpēc tas palīdz, ja atbalsta komanda ir ātri un viegli pieejama un zina viņu lietas.

Saskaņā ar saviem klientiem InMotion izceļas ar klientu atbalstu. Viss atbalsta personāls atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir vismaz četru gadu pieredze klientu apkalpošanas komandā.

Jauks pieskāriens ir tas, ka pēc reģistrēšanās tīmekļa mitināšanai jūs saņemat tālruņa zvanu no jauna konta speciālista, kurš palīdz ar visiem jautājumiem, kas saistīti ar paketēm un cenām. Jūs varat sazināties ar InMotion klientu atbalsta komandu pa e-pastu, tālruni vai tiešraidē.

Visi A2 Hosting ASV dibinātie Guru Crew ir eksperti vai paši izstrādātāji. Guru apkalpe ir pieejama 24/7/365 pa tālruni, e-pastu, iesniedzot biļeti vai tiešraidē. Ja vēlaties ātrāk saņemt atbildes uz jūsu atbalsta biļetēm, izvēlieties Priority atbalstu par ikmēneša maksu. A2 Hostings 2015. gada janvārī saņēma A + novērtējumu no Labāka biznesa biroja.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Gan A2 hostings, gan InMotion nodrošina izcilu klientu apkalpošanu, par kuru saņem daudz labākas atsauksmes nekā daudziem viņu konkurentiem.

Lietotāju atsauksmes par InMotion un A2 Hosting

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Klientu atsauksmes ļauj uzzināt iekšējo stāstu par labajiem un sliktajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Cilvēki parasti vairāk izsakās par problēmām, kas viņiem ir, nevis par iezīmēm, kas viņu labā darbojas, bet kopā ņemot; šie pārskati parāda, kas patīk izmantot šos mitināšanas pakalpojumus.

Negatīvas atsauksmes par InMotion un A2 mitināšanu

Kustībā. InMotion nav daudz negatīvu. Klienti nav pārāk apmierināti ar vietņu veidotāja novecojušām veidnēm. Daži lietotāji pauž bažas par ierobežoto vietņu un datu bāzu skaitu, ko viņi var mitināt InMotion.

A2 mitināšana. Sūdzības par A2 mitināšanas centru par bezmaksas tālruņa atbalsta trūkumu ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm un grūtības sasniegt rēķina atbalstu, kad cilvēki vēlas atcelt savus līgumus.

Pozitīvas atsauksmes par InMotion un A2 mitināšanu

Kustībā. Klienti slavē InMotion par lielisko klientu apkalpošanu, ērto lietošanu un bezmaksas datu dublēšanu. Straujš tā apstrādes ātrums, pateicoties SSD serveriem, ir arī trāpījums.

A2 mitināšana. Bez šaubām, A2 Hostings saņem lieliskas atsauksmes par savu klientu atbalstu gan draudzīguma, gan arī savas atbalsta komandas zināšanu ziņā. Cilvēki arī mīl SSD serveru ātrumu un skaidru un vienkāršu plānu cenu noteikšanu.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Abiem uzņēmumiem ir daudz pozitīvu un nedaudz negatīvu, taču katra klienta klienti kopumā ir ļoti apmierināti ar saviem pakalpojumiem. Šeit tā ir kaklasaite.

Secinājums par InMotion un A2 hostinga salīdzinājumu

InMotion un A2 mitināšana: kura tīmekļa mitinātāja jums ir vispiemērotākā?

Labākās platformas izvēle

Abiem šiem hostinga uzņēmumiem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Iemesli, kāpēc izvēlēties InMotion, nevis A2 mitināšanu:

 • Bezmaksas datu dublējumi
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija
 • Liels ātrums
 • Neierobežota vieta diskā
 • Vairāk nekā 300 lietotņu

Iemesli izvēlēties A2 hostingu, nevis InMotion

 • Ātri vietņu ielādes laiki
 • Plašs drošības komplekts ir bezmaksas ar visiem plāniem
 • WordPress paātrinātāja funkcija ērtībai, ātrumam un drošībai
 • Guru Crew atbalsta komanda
 • Eiropas un Āzijas datu centri

Tas ir ciešs saruna, faktiski saikne starp InMotion un A2 Hostingu.

A2 Hostings ir labi piemērots tiem, kuri tikai sāk darbu vietņu veidošanas pasaulē un paredz, ka būs vajadzīgs zināms viņu tīmekļa mitināšanas uzņēmuma atbalsts. Mēroga otrajā galā Turbo plāns ieinteresētu tos, kuriem mājas lapas ātrums ir ārkārtīgi svarīgs.

InMotion ir liels atmaksas izmēģinājuma periods, lai jūs varētu to pārbaudīt. Tas ir arī labāks zvans tiem, kam nepieciešamas e-komercijas funkcijas, un dažiem WordPress lietotājiem.

Ja jūs meklējat kaut ko tādu, ko nevarat atrast, izmantojot InMotion un A2 Hostings, iespējams, atbilde ir HostGator. Vietnes veidotājam HostGator ļauj piekļūt ļoti populārā un ļoti pārskatītā Weebly vietnes veidošanas rīka bezmaksas versijai. Jūs varat viegli izveidot ļoti pievilcīgas vietnes.

HostGator ir arī laba izvēle, ja paredzat, ka jūsu vietne strauji pieaugs, jo tā piedāvāja pilnu VPS un īpašu tīmekļa mitināšanas plānu.

Vai jums ir kādi jautājumi par InMotion vai A2 hostingu? Vai esat varējuši izvēlēties starp tiem, vai cits tīmekļa mitināšanas pakalpojums sniedza to, kas jums nepieciešams? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map